Speakingo - Kurs języka angielskiego online - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Speakingo - Kurs języka angielskiego online

Speakingo jest wyjątkowym kursem języka angielskiego online opracowanym w oparciu o metodę bezpośrednią przez doktora filologii angielskiej Grzegorza Kuśnierza. Korzysta z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać z komputerem jak z nauczycielem. Ucząc się pełnych zdań przyswajasz poprawną gramatykę jak dziecko, które nie zastanawia się nad regułkami, po prostu mówi. Program dydaktyczny wykorzystuje 2000 najpopularniejszych słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% konwersacji. Ucz się angielskiego nie wchodząc z domu, kiedy chcesz i jak długo chcesz.

Szczegóły strony www.speakingo.pl:

Podlinkuj stronę www.speakingo.pl:

Speakingo - Kurs języka angielskiego online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Forum języka angielskiego etranslator powstało w kwietniu 2008 roku i od tamtego czasu pomogliśmy ponad dwóm tysiącom osób. Dzięki nam dla wielu osób język angielski przestał być tak trudny. Zarejestruj się jeżeli masz problemy z angielskim i chcesz żeby ktoś wytłumaczył ci na czym polegają Twoje błędy i co robisz źle.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Just Time angielski - Metoda Callana i Direct Method For English »

  Just Time zaprasza na kursy języka angielskiego metodą Callana i Direct Method osoby indywidualne oraz firmy i instytucje. Przygotowujemy do FCE.
  Oferta Just Time skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przełamać w sobie barierę językową, i którzy chcą w szybkim tempie nauczyć się skutecznie języka angielskiego. Metoda Callana i Direct Method umożliwiają szybkie przyswojenie słownictwa i gramatyki i ich skuteczne utrwalenie. Just Time oferuje business english i kursy specjalistyczne ukierunkowane na specyfikę działalności klientów.
  ATUTY SZKOŁY JUST TIME
  · Partnerstwo, profesjonalizm i elastyczność,
  · Indywidualne podejście do każdego słuchacza,
  · Bezpłatne konsultacje z metodykiem,
  · Bezpłatna PLATFORMA INTERNETOWA,
  · Zajęcia z humorem, polscy lektorzy i Native Speakers,
  · Przestronne sale, biblioteczka,
  · Konkurencyjne ceny, lekcje już od 10 zł, nieograniczone rabaty!!!
  · Programy lojalnościowe,
  · Lokalizacja w samym Centrum Warszawy,

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadania z fizyki z video rozwiązaniami »

  Serwis e-learningowy zawierający zadania z fizyki wraz z video rozwiązaniami dla uczniów, maturzystów i studentów.

  Serwis zawiera wszystkie zadania z arkuszy maturalnych z fizyki dla poziomu podstawowego i rozszerzonego oraz setki innych zadań z każdego działu. Na stronie także tabele wzorów przedstawiające analogie między polem elektrostatycznym a polem grawitacyjnym oraz analogie między ruchem postępowym a obrotowym.

  Dla uczniów dostępne także aplikacje pomocne przy rozwiązywaniu zadań, w tym aplikacja on-line do rysowania wykresów oraz aplikacja do wyznaczania przyspieszenie i sił naciągu nici w maszynie Atwooda.

  Rozwiązuj zadania z fizyki z takich działów jak kinematyka, dynamika, termodynamika, prąd stały czy pole magnetyczne. Jeśli potrzebujesz zadania z optyki, fizyki kwantowej czy jądrowej, to też takie tutaj znajdziesz. Ucz się fizyki za darmo i poznawaj prawa rządzące przyrodą!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-learning »

  Firma LearnUp Sp. z o.o. to nowoczesna technologia wspierająca realizację celów biznesowych organizacji. Świadczy usługi z zakresu e-learnigu i blended learningu, dostarcza platformę e-learningową oraz inne usługi w modelu SaaS, z przewagą rozwiązań merytorycznych nad informatycznymi. Oferuje wiedzę w zakresie pozyskiwania środków unijnych na projekty e-learningowe. Jakość działań LearnUp podkreślają zadowoleni klienci oraz znane marki. Na stronie można zapoznać się z referencjami od klientów takich firm jak: Solar, Vision Express, Almirall, Baxter, A-T SA i wiele innych.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog matematyczny Minor »

  Ciekawe zadania matematyczne z pełnymi rozwiązaniami, w tym zadania maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Matematyka jest skarbcem bankiera i jest ciekawa bo wszystko można opisać matematycznie. Blog matematyczny ukazujący matematyczny świat wokół nas oraz nietypowe zadania z jakimi nie spotykamy się na co dzień w szkole.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP »

  Nasz firma oferuje Państwu usługi takie jak: szkolenia BHP online dla pracowników i pracodawców, kursy pierwszej pomocy, e-learning i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs programowania »

  Zaczynasz przygodę z programowaniem? Dobrze trafiłeś!
  Każdy wie że praca programisty jest ciekawa oraz umie przynieść duże zyski.
  Dlatego wyszliśmy naprzeciw wszystkim płatnym kursom.
  U nas każdy może nauczyć się języków programistycznych za darmo w przyjemny sposób.
  Najpierw opisujemy zagadnienie teoretycznie po czym przedstawiamy konstrukcje oraz prezentujemy przykładowe zadania z tłumaczeniem poszczególnych kroków.
  Poza tym do każdej lekcji przygotowaliśmy zestaw zadań powtórzeniowych.
  Puki co udostępniamy w częściach kurs Pascala, lecz w za niedługo planujemy dodać szkolenie z Delphi, C++, HTML, CSS oraz LUA.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka rosyjskiego »

  Dzięki rozwojowi technologii już jest możliwa nauka języka rosyjskiego online. Rosyjski.pro oferuje tę opcję osobom, które rozpoczynają naukę rosyjskiego od podstaw oraz wszystkim tym, którzy chcą wzbogacić wiedzę z zakresu języka rosyjskiego na poziomie A1 – B2. Z nami poznasz alfabet rosyjski, nauczysz się poprawnie czytać według podanych wzorców z nagraniami audio, dowiesz się co piszczy w Rosji i rosyjskiej kulturze (za wyjątkiem wydarzeń politycznych). Wykupując kurs rosyjskiego online od Rosyjski.pro skutecznie opanujesz gramatykę – wprowadzenie i opis poszczególnych części mowy udostępniamy w języku polskim, co ułatwi naukę rosyjskiego osobom rozpoczynającym przygodę z tym językiem. Liczne interaktywne testy pomogą utrwalić wszystkie zagadnienia z gramatyki rosyjskiej. Natychmiastowe wyniki wskażą uczestnikowi kursu jaki zakres materiału warto powtórzyć. Z Rosyjski.pro nauczysz się czytać, pisać i poprawnie mówić po rosyjsku. Już przygotowujemy część leksykalno-gramatyczną, która zawiera wiele współczesnych tekstów rosyjskich, ciekawe słownictwo, żywe dialogi. Z nami przygotujesz się do matury z języka rosyjskiego i opanujesz słownictwo z wybranych kręgów tematycznych. Rosyjski online to świetna opcja dla: uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów szkół wyższych, pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe, pomoc dydaktyczna dla nauczycieli i lektorów języka rosyjskiego, miłośników języka rosyjskiego, osób uczących się samodzielnie.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet »

  Terapia logopedyczna przez komunikator internetowy Skype. Oferta terapeutyczna obejmuje korektę wad wymowy u dzieci dwujęzycznych oraz ćwiczenie dysleksji. Na terapię logopedyczną przez internet mogą także uczęszczać dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Terapia z logopedą online przez Skype jest także pomocna dla dzieci cierpiących na autyzm oraz zespół Aspergera. Terapia z logopedą przez internet jest równie skuteczna jak tradycyjna wizyta w gabinecie logopedy. Zapraszam. Katarzyna Czyżycka.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »