Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opieka nad dziećmi - Rycerski Zamek - Klub Malucha »

  Klub Malucha Rycerski Zamek, opieka nad dziećmi - stała i doraźna, sala zabaw, organizacja urodzin, kursy językowe dla dzieci, kursy komputerowe, wypożyczalnia strojów, konkursy dla dzieci, imprezy i zajęcia cykliczne oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Radosna szkoła - place zabaw, wyposażenie szkół »

  Oferujemy wyposażenie szkół dofinansowywane w ramach programu Radosna Szkoła. W naszym sklepie znajdą Państwo place zabaw, pomoce edukacyjne dla dzieci, pomoce dydaktyczne oraz place zabaw dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości jakie daje Radosna Szkoła. Zapraszamy

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów »

  Zapraszamy do przedszkola - W Pustyni I W Puszczy - na wilanowie. Nowo otwarte przedszkole na wilanowie w warszawie. Zajęcie prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18. Całodzienna opieka dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W Pustyni i w Puszczy przedszkole warszawa wilanów. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE PROMYK najlepsze przedszkole »

  Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze okoliczności do nauki i rozwoju osobistego? W Niepublicznym przedszkolu PROMYK ze Szczecina pojmujemy, jak istotnym etapem rozwoju jest edukacja przedszkolna, w następstwie tego każde dziecko obejmowane jest u nas unikatową ochroną i opieką przez wykwalifikowany personel. Przedszkole Promyk zapewni wielopłaszczyznowy rozwój dziecka w komfortowych warunkach. Wychowankowie naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające bardzo dobre rezultaty w nauce szkolnej. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwijaniu jego talentów. Gwarantujemy dobrze zaaranżowane, atrakcyjne lekcje w bogato wyekwipowanym, bezpiecznym budynku. Niepubliczne Przedszkole Promyk to najlepszy wybór dla Twojego dziecka! Sprawdź naszą propozycję już dziś! Więcej informacji osiągalnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe Warszawa »

  Przedszkole językowe jest genialnym sposobem na umożliwienie pociechom nauki języków obcych oraz zagwarantowanie im ułatwionego startu w dorosłość. Mały Podróżnik - przedszkole językowe, proponuje naukę angielskiego oraz włoskiego, dzięki czemu dzieciaki mają możliwość opanowania aż dwóch języków obcych na poziomie zbliżonym do ojczystego. Nasze prywatne przedszkole językowe świadczy naukę języków obcych prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, jak również przez native speakers, mających odpowiednie przeszkolenie pedagogiczne. Państwa pociechy będą więc mogły uczyć się od najlepszych!

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Kraków »

  Tuptusiowa Kraina to wyjątkowe miejsce, w którym wszystkie dzieci kochają się od pierwsze wejrzenia. Oprócz bardzo przyjaznych kolorowych sal i doskonałej atmosfery sprzyjającej zabawie i nauce, przedszkole językowe posiada też profesjonalną kadrę. Stosowane w przedszkolu sprawdzone metody nauczenia gwarantują, że oprócz dobrej zabawy dzieci będą się uczyły i rozwijały prawidłowo.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dziecka »

  Strona prowadzona przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Codzienne sytuacje i trudne zachowanie dzieci oraz podpowiedzi jak się zachować by w przyszłości podobne sytuację się nie powtarzały.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krainamarzen.net »

  Przedszkole „Kraina Marzeń” zatrudnia kadrę pedagogiczną, w której skład wchodzą młode, ale wykształcone osoby. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjno-wychowawczych. Przedszkole oferuje zajęcia edukacyjne w zakresie matematyki, języka polskiego, angielskiego, muzyki. Tu odbywają się także liczne uroczystości jak pasowanie na przedszkolaka, dzień babci i dziadka czy spotkania z Mikołajem. Nie brakuje tu również zajęć dodatkowych: warsztaty plastyczno-ceramiczne, balet, taniec itp.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Słoneczko »

  Niepubliczne przedszkola prowadzone przez magister Renatę Dobosz to miejsca przyjazne dzieciom. Miejsca, gdzie osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zapewniają naszym podopiecznym bezpieczną zabawę, przyjazną atmosferę, rozwój zainteresowań i umiejętności. Oferujemy wszechstronne nauczanie dla dzieci od 2,5 do 6 lat poprzez zajęcia podstawowe i zajęcia dodatkowe. Małe grupy, pełne wyżywienie, przestronne sale, bezpieczny plac zabaw. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »