Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie »

  Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
  Do Bajlandii zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w szczególnych przypadkach od 2,5 lat).
  * Oto propozycja zajęć, w których biorą udział wychowankowie Bajlandii: zajęcia muzyczne: rytmika, taniec, improwizacja muzyczno-ruchowa, elementy muzykoterapii; stosujemy różnorodne formy wychowania muzycznego bazujące na koncepcjach E.J. Dalcroze’a, C.Orffa, na koncepcji ruchu rozwijającego R.Labana i W.Sherborne, (4x w tygodniu);
  * język angielski z wykorzystaniem jednego z programów oxfordzkich dla przedszkoli ( 4x w tygodniu);
  * zajęcia z logopedą (1x w tygodniu);
  * gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy (1x w tygodniu);
  * warsztaty integracyjne - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny.
  Propozycja zajęć w Bajlandii jest skonstruowana tak, aby wspomagać i stymulować harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, intelektualnej, fizycznej, społecznej i twórczej.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Punkt Przedszkolny \"Przedszkolaczek\" Łódź »

  Niepubliczny Punkt Przedszkolny w zielonej części Łodzi z dużym placem zabaw, to bezpieczne i pełne rodzinnej atmosfery miejsce dla dzieci 3,4 i 5 letnich.
  Jesteśmy placówką, która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracając uwagę na indywidualny rozwój każdego z naszych małych podopiecznych.
  Stale rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych, tak jak i nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać potrzebom dzieci spędzających z nami czas.

  Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach 7:00 – 18:00

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Abcmama - Wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu mama »

  abcmama-wszystko co chciałybyście wiedzieć o macierzyństwie i byciu mamą. Jakie są pierwsze objawy ciąży, przygotowanie do porodu. Co powinna zawierać szpitalna wyprawka? Wychowanie dziecka, pierwsze problemy i radości. Jak prawidłowo wybrać żłobek i przedszkole? Pierwsze kroki w szkole. Prawa matki.Praca. Zestawy ćwiczeń. Żywienie oraz diety. Rozwoj dziecka. Informacje o ciekawych filmach, książkach i interesujących płytach. Przykłady wspólnych zabaw z dziećmi. Rozrywka. Forum

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne "Bajkoland" w Gdyni »

  Jeśli pragniecie, żeby Wasze pociechy znajdowały się pod doskonałą opieką miłych, troskliwych i wykwalifikowanych nauczycielek to nie mogliście lepiej trafić !!! czesne : 390zł za pobyt od 6.00- 18.00 ( wszystkie zajęcia w cenie czesnego) !!!

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o Szkołach w Piotrkowie Trybunalskim »

  Opinie o szkołach w Piotrkowie Trybunalskim to strona na której możesz ocenić każde przedszkole, gimnazjum, liceum, technikum i inne szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego.

  Znajdziesz tutaj również szkoły językowe, policealne, dla dorosłych oraz szkoły nauki jazdy, kursy zawodowe, tańca i inne szkolenia. Jeżeli nie wiesz jak wybrać szkołę w Piotrkowie Trybunalskim - zobacz jakie oceny i opinie wystawili jej inni Piotrkowianie - uczniowie, wychowankowie, rodzice, kursanci i klienci.

  Strona z opiniami powstała po to, aby uczniowie, rodzice, kursanci i klienci mogli wyrazić swoją opinię na temat jakości nauki w szkole.
  W naszej bazie znajdują się publiczne i niepubliczne szkoły i instytucje edukacyjne i szkoleniowe z Piotrkowa Trybunalskiego.
  Sprawdzisz opinie na temat I, II czy V LO, Technikum Budowy Maszyn a także wielu innych. Każde przedszkole z Piotrkowa ma tu swoją wizytówkę – Jacek i Agatka, Villa Bambini a także miejskie przedszkola z Piotrkowa Trybunalskiego.
  Również nauka jazdy - OSK Kuba, LUZ, Auto-Caro i wiele innych ośrodków szkolenia kierowców, w których każdy może ocenić zdawalność egzaminu, przygotowanie instruktorów, cenę czy stan samochodów na kursie prawa jazdy.

  Wejdź i poznaj oceny i opinie innych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, albo dodaj własny komentarz i ocenę szkoły którą znasz! Dzięki wielu opiniom które znajdują się w naszym serwisie Twój wybór będzie łatwiejszy! Zapraszamy!

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole gniezno »

  Zabawa, rozwój i bezpieczeństwo to synonimy niepublicznego przedszkola "Mistrzowie zabawy" w Gnieźnie. Atrakcyjne czesne czyni to miejsce dostępnym dla każdego dziecka. Zajęcia języka angielskiego, czytania i liczenia stanowią gruntowne przygotowanie malucha do dalszej edukacji. Warsztaty artystyczne oraz wycieczki tematyczne organizowane przez placówkę nie pozawalają na nudę wychowanków. Poprzez integrację dzieci zdrowych i upośledzonych, każdy małolat uczy się wzajemnego szacunku i funkcjonowania w grupie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycjami publicznej placówki przedszkolnej Jarzębinka, punktu mieszczącego się w Swarzędzu. Opiekujemy się dziećmi nie tylko z samego Swarzędza, ale także z okolic Swarzędza. Jarzębinka to tak naprawdę dwie nowoczesne placówki, położone w Swarzędzu na ul. Kórnickiej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obydwa budynki są w pełni wyposażone, zachowujące wszystkie zarządzenia i dostosowane do specyfiki dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki maja zajęcia we w pełni i dostosowanych do ich wieku salach zajęciowych i maja dostęp do wielu edukacyjnych gier i zabaw. Jako profesjonalne przedszkole gwarantujemy fachową kadrę nauczycielską – nauczycieli, dla których priorytetem jest dobro dziecka i z chęciami samorozwoju. Zapewniamy również prowadzone przez profesjonalistów zajęcia ogólnorozwojowe i ukierunkowane na konkretne zainteresowania dziecka. Wszystkie propozycje zajęć są zgodne z wymogami MEN, a wiele wycieczek i eventów, sprawia, że pobyt u nas to błogi czas. Polecamy Swarzędz i publiczne przedszkole Jarzębinka. Wejdź na naszą stronę!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sala zabaw w Krakowie »

  Fantazja to przedszkole Montessori, które wdraża metody wychowania i nauki metodami Marii Montessori – wybitnej pedagog i kobiety, która zmieniła sposób patrzenia na najmłodszych. Oprócz edukacji przedszkole udostępnia także sale zabaw, a także kulkoland. Jest to miejsce idealne na urodziny dla dzieci oraz inne święta najmłodszych oraz przede wszystkim miejsce nauki i spędzania wolnego czasu pod nieobecność rodziców.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Kraków »

  Jeżeli chcesz, aby twoja pociecha była każdego dnia bezpieczna i czuła się komfortowo w chwili, kiedy ty przebywasz w pracy, powinieneś zaznajomić się z ofertą, jaką posiada Niepubliczne przedszkole Językowe „Pod Magnolią”. Z całą pewnością swojej decyzji nie będziesz żałować, ponieważ jest to przedszkole nowoczesne, innowacyjne, w którym pracuje jedynie wykwalifikowana kadra, a co więcej zawsze panuje przyjazna i miła atmosfera, dzięki której każde dziecko czuje się jak we własnym domu. Z całą pewnością powinieneś zastanowić się, czy nie jest to najlepsze rozwiązanie, aby twoje dziecko było nie tylko bezpieczne, ale aby mogło uczyć się i zawierać nowe znajomości.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »