Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domowe Przedszkole w Jerzmanowicach »


  Przedszkole w Jerzmanowicach oferuje bogaty program zajęć, inspirujący dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności.
  Gwarantujemy najlepsze warunki nie tyko do zabawy ale przede wszystkim do prawidłowego rozwoju dziecka.
  Wychowawcy czuwają nad prawidłowym rozwojem waszych pociech.
  Nie zwlekaj -zadzwoń lub napisz maila
  kom; 665 307 604
  e-mail ;niedziolka@op.pl

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej »

  Zakres usług:
  - diagnoza logopedyczna,
  - terapia logopedyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym,
  - terapia logopedyczna dla dzieci z wadą słuchu,
  - profilaktyka logopedyczna,
  - terapia pedagogiczna dla dzieci z trudnościami w nauce czytania i pisania.

  Zajęcia odbywają się w oparciu o indywidualny program przygotowany dla danego dziecka.
  Fachowa pomoc doświadczonego logopedy i pedagoga.
  Ciekawe pomoce dydaktyczne.
  Możliwość zakupu pomocy do pracy z dzieckiem w domu.
  Dobra zabawa i miła atmosfera!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Cudowne Lata przedszkole niepubliczne w Warszawie »

  W nowocześnie wyposażonym budynku dzieci mają komfort swobodnej zabawy, twórczego realizowania własnych pomysłów. Małe grupy dają możliwość indywidualnego podejścia w pracy z każdym dzieckiem. Pod opieką wykwalifikowanych pedagogów dzieci uczą się współdziałania, odnoszenia sukcesów, radzenia sobie z trudnościami. Stwarzamy przyjazną, domową atmosferę, podążamy za zainteresowaniami i tempem rozwoju każdego dziecka. Przedszkole realizuje program nauki języka angielskiego wplatając go w codzienne działania . Poprzez liczne zabawy, piosenki i gry dzieci w naturalny sposób przyswajają wiedzę języku angielskim. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w koncertach i różnych formach teatrzyków dla dzieci. Uczą się gry na instrumentach, tańca, śpiewu.
  W ramach pomocy oferujemy pomoc psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej. W bogato wyposażonej sali SI prowadzimy indywidualną terapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
  Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki. Nad zdrowymi i smacznymi posiłkami czuwa dietetyk. Wdrażając dzieci do samodzielnych działań proponujemy warsztaty kulinarne będące okazją do poszerzania repertuaru żywieniowego.
  Przy przedszkolu znajduje się duży ogród, w którym dzieci mogą swobodnej zabawy i doświadczeń przyrodniczych.
  Chcemy aby nasze dzieci miały bogatą wyobraźni, były zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szkoła Mentes Bielsko-Biala »

  Szkoła Językowa Mentes w Bielsku-Białej oferuje Państwu kursy językowe z wielu języków: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski oraz japoński. Zajęcia odbywają się w kameralnych warunkach w małych grupach 4-7 osobowych. Nauczyciele o wysokim poziomie wykształcenia z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Pracują z nami również Native Speakerzy z USA. Co więcej, współpracujemy tylko i wyłącznie z najbardziej doświadczonymi wydawnictwami. Nasze materiały dydaktyczne są ambitne, ciekawe i skuteczne. Ponadto, nasze ceny są najniższe na terenie Bielska-Białej. Dla nowych kursantów przygotowaliśmy zniżki i rabaty nawet do 25%. Przyjdź do naszej szkoły w Bielsku-Białej przy ulicy Stawowej 29 i przekonaj się sam! Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe wrocław »

  Przedszkole językowe we Wrocławiu to punkt przedszkolny zarejestrowany w Kuratorium Oświaty i realizujący podstawę programową przedszkola w postaci codziennych zajęć z języka angielskiego. Organizujemy zajęcia dodatkowe takie jak ceramika, gimnastyka korekcyjna, rytmika, taniec, zajęcia plastyczne a niewielkie grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego dziecka. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Kid's Corner to przedszkole wielokulturowe, uczęszczają tu dzieci zarówno pochodzenia polskiego jak i z różnych krajów Europy i całego świata. Promujemy wielokulturowość i tolerancję, dzięki temu nasze dzieci uczą się otwartości i akceptacji dla innych kultur i zwyczajów.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »

  Nasza strona to innowacyjny portal – wyszukiwarka przedszkoli z Warszawy. Strona ma na celu zebranie w jednym miejscu wszystkich warszawskich przedszkoli zarówno tych publicznych jak i niepublicznych, żłobków, klubów malucha i punktów przedszkolnych. Takie rozwiązanie połączone z możliwością natychmiastowego porównania placówek ze sobą daje rodzicom przedszkolaków ogromne ułatwienie w znalezieniu placówki dla pociechy. Na stronie placówki zostały podzielone na dzielnice co zdecydowanie ułatwia odnalezienie najbliższej miejsca zamieszkania czy pracy placówki. Kolejna kategoria to typ placówki, zajęcia dodatkowe jakie oferuje dane przedszkole swoim podopiecznym i ostatnia z kategorii to godziny otwarcia, jest to niezmiernie ważne w wypadku rodziców, którzy pracują do późna.Prezentacje poszczególnym placówek zawierają szczegółowe dane kontaktowe, takie jak numer telefonu czy adres e-mail, zdjęcia oraz filmy z placówki, czy z udziałem dzieci i ich opiekunów. Do każdego wpisu dołączona jest mapa z zaznaczonym punktem, gdzie znajduje się opisywane przedszkole. Na stronie oprócz wyszukiwarki przedszkoli znajduje się mapa wszystkich warszawskich przedszkoli, z zaznaczonymi przedszkolami, po kliknięciu na daną placówkę przenoszeni jesteśmy na podstroję z opisem przedszkola. Ostatnim udogodnieniem dla rodziców jest zakładka aktualności, w której znajdą przydatne wiadomości, porady czy po prostu aktualności ze świata przedszkolaków.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal przedszkola i żłobki »

  Nasz portal powstał w celu ułatwienia rodzicom wyboru najlepszych żłobków, przedszkoli oraz klubów dla dzieci. Zapewniamy możliwość wyboru najlepszych ośrodków zarówno z ramach prywatnych, jak też publicznych placówek. Każde przedszkole, żłobek na naszej stronie jest szczegółowo opisany, co pozwala zapoznać się z pełnym programem, kadrą danej placówki. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej strony internetowej!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola-bambino.pl »

  Nasza placówka jest czynnym członkiem ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Regularnie uczestniczymy w dialogu z ustawodawcą w ramach rozmów dotyczących dotowania placówek przedszkolnych przez samorządy lokalne w celu obniżenia kosztów ponoszonych przez polskie rodziców. Zapewniamy wysoki poziom nadzoru agogicznego i metodycznego, prowadzimy staże zawodowe dla nauczycieli podnosząc ich kwalifikacje.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław i Klub Malucha - Wesołe Smyki »

  Na dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu powstał żłobek razem z klubem malucha. Jest to wyjątkowe miejsce dla dzieci, których rodzice liczą na stałą i profesjonalną opiekę pedagogów. Na stronie informacje o działalności edukacyjnej i wychowawczej oraz galeria zdjęć żłobka. Żłobek We Wrocławiu Wesołe Smyki to placówka stworzona dla dzieci oraz rodziców, którzy dbają o prawidłowy rozwój własnych dzieci. Zajęcia w Klubie Malucha Wrocław prowadzone są codziennie w godzinach od 7 do 17 we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole od Poniedziałku do Piątku. Żłobek Wrocław „Wesołe Smyki” zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych pedagogów do opieki nad dziećmi.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole integracyjne Domek Przedszkolaka »

  Niepubliczne przedszkole integracyjne o profilu matematyczno-konstruktorskim w Ursusie zaprasza dzieci od pół roku do 6 lat. Jesteśmy placówką oświatową działającą zgodnie z ustawą o systemie oświaty. Domek Przedszkolaka realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.Profilem specjalnym w grupach żłobkowych to rozwijanie w dzieciach poczucia piękna i relaksu poprzez zajęcia muzyczne.Profilem specjalnym w przedszkolu jest wyzwalanie i kształcenie zdolności matematyczno-konstruktorskich u dzieci.Kadrę tworzy zespół nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego dziecka zapewniamy małą liczebność grup wiekowych. Każda z grup prowadzona jest przez dwóch nauczycieli oraz pomoc.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »