Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole prywatne poznań | Figle-migle.com »

  Figle migle to prywatne językowe przedszkole w poznaniu. Przedszkole dostosowane jest do potrzeb najmłodszych, aby wychowanie i edukacja przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych podopiecznych. Zapoznaj się z naszą ofertą. Odwiedź przedszkole prywatne w poznaniu. Nasze prywatne przedszkole jest dla wszystkich najmłodszych z okolic miasta Poznań i nie tylko.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE NA WESOŁEJ »

  Zapraszamy Na Wesołą :)
  Całoroczna placówka opieki nad dziećmi.
  Wszystkie zajęcia w cenie (550zł czesne)
  *codziennie angielski,
  *warsztaty dla dzieci i rodziców,
  *całodzienne wyżywienie,
  *logopedia,
  *rytmika,
  *wykwalifikowana kadra

  Organizujemy także zajęcia dodatkowe, urodziny, warsztaty, konsultacje ze specjalistami.
  Już teraz rekrutacja na rok 2010/2011
  do końca IV wpisowe 300zł.
  Zapraszamy!!!

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Punkt Przedszkolny \"Przedszkolaczek\" Łódź »

  Niepubliczny Punkt Przedszkolny w zielonej części Łodzi z dużym placem zabaw, to bezpieczne i pełne rodzinnej atmosfery miejsce dla dzieci 3,4 i 5 letnich.
  Jesteśmy placówką, która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracając uwagę na indywidualny rozwój każdego z naszych małych podopiecznych.
  Stale rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych, tak jak i nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać potrzebom dzieci spędzających z nami czas.

  Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach 7:00 – 18:00

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowska Akademia Twórczej Edukacji - TATE »

  W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji każda grupa realizuje niecodzienny program zajęć adekwatny do wieku.

  Kursy stworzone są tak, by rozwijać i wydobywać twórcze zdolności, tkwiące w każdym z nas.

  Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież szkolną, studentów dorosłych i rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Radosna Szkoła »

  Program rządowy Radosna szkoła przedstawia szereg zmian w polskiej edukacji. Program sprawia, że edukacja staje się coraz bardziej efektywna, miła i nowoczesna. Oferujemy kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji placów zabaw z programu Radosna Szkoła. Nasze zabawki zapewniają interaktywny rozwój dzieci i dostarczają im wiele radości. Zmiany w edukacji zwracają uwagę na to, aby dziecko określoną ilość czasu spędzało na świeżym powietrzu, aby mogło rozwijać swoje naturalne zdolności, naturalną potrzebę ruchu. W tym celu zostały zaprojektowane place zabaw programu Radosna Szkoła. Dzięki programowi Radosna szkoła najmłodsi uczniowie będą mieli zapewnione odpowiednie warunki i będą mogli uczyć się w szkole także przez zabawę. Dotychczas zabawki edukacyjne i place zabaw stanowiły standardowe wyposażenie tradycyjnych przedszkoli, ale w niektórych oddziałach przedszkolnych i szkołach ich brakowało. Zmieniamy to!.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawierzchnie placów zabaw - Flexi-Step »

  Place zabaw są miejscem, które poza dobrą zabawą i pamiętnymi wrażeniami, powinny zapewniać najwyższe bezpieczeństwo. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie elastycznych nawierzchni FLEXI-STEP, wykonanych z mieszaniny gumowego granulatu oraz poliuretanu. Elementami tymi są m.in.: płytki, kostki i krawężniki oraz urządzenia zabawowe STILUM. Dzięki którym stworzycie place zabaw nie tylko niezwykle kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziecie wszelkiego rodzaju karuzele, ślizgawki oraz wyposażenia sportowe. Tworzymy miejsca zabaw zapewniające dzieciom wszechstronny rozwój oraz pozwalające na doskonalenie umiejętności. Stosujemy najnowsze technologie i ciekawe rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycjami publicznej placówki przedszkolnej Jarzębinka, punktu mieszczącego się w Swarzędzu. Opiekujemy się dziećmi nie tylko z samego Swarzędza, ale także z okolic Swarzędza. Jarzębinka to tak naprawdę dwie nowoczesne placówki, położone w Swarzędzu na ul. Kórnickiej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obydwa budynki są w pełni wyposażone, zachowujące wszystkie zarządzenia i dostosowane do specyfiki dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki maja zajęcia we w pełni i dostosowanych do ich wieku salach zajęciowych i maja dostęp do wielu edukacyjnych gier i zabaw. Jako profesjonalne przedszkole gwarantujemy fachową kadrę nauczycielską – nauczycieli, dla których priorytetem jest dobro dziecka i z chęciami samorozwoju. Zapewniamy również prowadzone przez profesjonalistów zajęcia ogólnorozwojowe i ukierunkowane na konkretne zainteresowania dziecka. Wszystkie propozycje zajęć są zgodne z wymogami MEN, a wiele wycieczek i eventów, sprawia, że pobyt u nas to błogi czas. Polecamy Swarzędz i publiczne przedszkole Jarzębinka. Wejdź na naszą stronę!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola w Polsce »

  Przedszkola w Polsce - serwis informacyjny www.najlepszeprzedszkola.edu.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo informacje o zaufanych placówkach opiekuńczych w Polsce. Naszym celem jest informowanie o przedszkolach, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Najlepsze przedszkola to placówki spełniające wszystkie wymagania programu. Do tego celu przygotowaliśmy program certyfikacji Przedszkole Miłości, który wyłoni najlepsze przedszkola w Polsce. Do udziału w programie zapraszamy wszystkim. Udział nie gwarantuje certyfikatu dla każdej placówki.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kangurek - przedszkole niepubliczne Białystok »

  Wszyscy rodzice chcą oby przedszkole do którego będzie uczęszczać ich dziecko było bezpieczne, nauczało bawiąc i oferowało wiele zajęć dodatkowych i atrakcji. Ponieważ szczęśliwe dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę Kangurek - przedszkole niepubliczne Białystok zapewnia mnóstwo edukacyjnej zabawy, zróżnicowany plan zajęć i wiele dodatkowych atrakcji. Serdeczna atmosfera pozwala na szybką adaptację dziecka a nauką i zabawą odkrywamy talenty dzieci. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne a jeśli mają Państwo jakieś pytania można je zadać osobiście w naszym przedszkolu, napisać do nas lub zadzwonić. Szczegółowo odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »