Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatne przedszkole Katowice »

  Domowe przedszkole - Baśniowy Domek prowadzone jest w bardzo magicznym, bajkowym stylu. Ściany przedszkola zostały udekorowane przez wybitnych katowickich artystów, aby rozwijać wyobraźnie dziecka. Wyjątkowe godziny otwarcia - od 7 do 18 - sprawiają, że nawet najbardziej zapracowani rodzice będą mogli zostawić dziecko pod odpowiednią, wykwalifikowaną opieką pedagogów. Oprócz zwykłych zajęć prowadzone są zajęcia edukacyjno-artystyczne, które są dopasowywane do zainteresowań dzieci. Zapraszamy wszystkich maluchów mających 2-5 lat.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Warszawie - Kolorowy Balonik »

  Adaptacja to czas oswajania się dziecka do odmiennych sytuacji i warunków w nowym otoczeniu, jakim jest przedszkole. Chwila pójścia do przedszkola jest ogromnie ważnym i stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka. Tym samym tak ważnym jest, aby nowe otoczenie dziecka było dla niego atrakcyjne i odpowiednio dopasowane do jego potrzeb, a przede wszystkim – by nie przestraszyło malucha i nie zniechęciło go do odkrywania nieznanych dotąd miejsc i sytuacji. W naszym przedszkolu Kolorowy Balonik zapewniamy każdemu dziecku najwyższe standardy pomieszczeń, w których przebywają. Zgodnie z wymogami, wszystkie pomieszczenia mają odpowiednią powierzchnię i wysokość oraz nasłonecznienie. Wszystkie osoby opiekujące się dziećmi odbyły szkolenie BHP i PPOŻ oraz posiadają aktualną książeczkę badań Sanepidu. Wychowawcy dodatkowo ukończyli kurs udzielania pierwszej pomocy.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Radosna Szkoła »

  Program rządowy Radosna szkoła przedstawia szereg zmian w polskiej edukacji. Program sprawia, że edukacja staje się coraz bardziej efektywna, miła i nowoczesna. Oferujemy kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji placów zabaw z programu Radosna Szkoła. Nasze zabawki zapewniają interaktywny rozwój dzieci i dostarczają im wiele radości. Zmiany w edukacji zwracają uwagę na to, aby dziecko określoną ilość czasu spędzało na świeżym powietrzu, aby mogło rozwijać swoje naturalne zdolności, naturalną potrzebę ruchu. W tym celu zostały zaprojektowane place zabaw programu Radosna Szkoła. Dzięki programowi Radosna szkoła najmłodsi uczniowie będą mieli zapewnione odpowiednie warunki i będą mogli uczyć się w szkole także przez zabawę. Dotychczas zabawki edukacyjne i place zabaw stanowiły standardowe wyposażenie tradycyjnych przedszkoli, ale w niektórych oddziałach przedszkolnych i szkołach ich brakowało. Zmieniamy to!.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawierzchnie placów zabaw - Flexi-Step »

  Place zabaw są miejscem, które poza dobrą zabawą i pamiętnymi wrażeniami, powinny zapewniać najwyższe bezpieczeństwo. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie elastycznych nawierzchni FLEXI-STEP, wykonanych z mieszaniny gumowego granulatu oraz poliuretanu. Elementami tymi są m.in.: płytki, kostki i krawężniki oraz urządzenia zabawowe STILUM. Dzięki którym stworzycie place zabaw nie tylko niezwykle kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziecie wszelkiego rodzaju karuzele, ślizgawki oraz wyposażenia sportowe. Tworzymy miejsca zabaw zapewniające dzieciom wszechstronny rozwój oraz pozwalające na doskonalenie umiejętności. Stosujemy najnowsze technologie i ciekawe rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci »

  Najlepsze kolorowanki dla dzieci dostępne na przyjaznej dla dzieci stronie internetowej. Znajdziecie tutaj największy zbiór starannie wybranych kolorowanek dla dzieci. Ponadto serwis jest zaufaną stroną dla dziecka, która posiada ładną oprawę graficzną, przyjazne dla dziecka menu i przejrzyste podglądy kolorowanek wraz z oryginalnymi tytułami i nazwami w większości znanych i lubianych bohaterów z dzieciństwa. Wszystkie kolorowanki dla dzieci zawarte na stronie są przygotowane do dużego druku na standardowej kartce papieru A4. Nasze kolorowanki dostarczą radość Twojemu dziecku i sprawią doskonałą zabawę, szczególnie w długie i kolorowe weekendy przy malowaniu kolorowanek.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Krasnal - Szczecin »

  Zadbaj o odpowiednie odstawy edukacyjne swojego dziecka. Przedszkole uczy doskonale jak szybko poznawać rówieśników oraz zapewnia doskonałe podstawy do nauki języków oraz rozwija artystyczne zainteresowania.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole "Miedziany Krasnalek" w Legnicy »

  Przedszkole niepubliczne. Zajęcia dodatkowe: język angielski, gimnastyka korekcyjna, bajkoterapia, rytmika, zajęcia plastyczne, muzykoterapia.
  W Przedszkolu Miedziany Krasnalek dziecko jest dla nas najważniejsze.
  Dlatego tez wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom stworzyliśmy Przedszkole przyjazne dziecku - otwarte na oczekiwania dzieci i rodziców.
  Przedszkole Miedziany Krasnalek zapewnia wszechstronny rozwój wszystkich wychowanków. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że poczuje się kochane, akceptowane i szczęśliwe.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole gniezno »

  Zabawa, rozwój i bezpieczeństwo to synonimy niepublicznego przedszkola "Mistrzowie zabawy" w Gnieźnie. Atrakcyjne czesne czyni to miejsce dostępnym dla każdego dziecka. Zajęcia języka angielskiego, czytania i liczenia stanowią gruntowne przygotowanie malucha do dalszej edukacji. Warsztaty artystyczne oraz wycieczki tematyczne organizowane przez placówkę nie pozawalają na nudę wychowanków. Poprzez integrację dzieci zdrowych i upośledzonych, każdy małolat uczy się wzajemnego szacunku i funkcjonowania w grupie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Poznań »

  Zachęcamy do poznania oferty najciekawszego przedszkola nieopodal stolicy Wielkopolski. Działamy w Swarzędzu, ale zapraszamy dzieci także z Poznania. Na naszej tronie: Lisek-urwisek.pl można się wnikliwie zapoznać z naszymi propozycjami w sferze planu zajęć, adaptacji maluchów do przedszkola oraz naszej działalności w zakresie wypożyczania przebrań karnawałowych.
  Przedszkole administrujemy w oparciu o wytyczne Kuratorium Oświaty w Poznaniu,sprawia to, że zapewniamy najlepiej zaplanowane pod względem dydaktycznym i wychowawczym zajęcia, wyspecjalizowaną kadrę oraz nowoczesny, uwzględniający wszystkie wymogi obiekt. Profilem naszego działania jest profil artystyczno-językowy, to sprawia, że jesteśmy placówką, która Twojemu dziecku zagwarantuje wszechstronny rozwój. Zatem najlepsze prywatne przedszkole w Swarzędzu znajdziesz na Lisek-urwisek.pl

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »