Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Punkt Przedszkolny "Ptasie Radio" - Warszawa Bemowo »

  Punkt Przedszkolny Ptasie Radio (Warszawa Stare Bemowo)- proekologiczny, rodzinkowy. Bogata oferta programowa. Jedna, kameralna, 15-to osobowa grupa dzieci w wieku 3-5 lat. Wykwalifikowana opieka. Możliwość przyprowadzania dzieci w wybrane dni tygodnia (min. 2 dni w tyg.), opieki "na godziny" w dni powszednie, a także w soboty i niedziele.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie »

  Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
  Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
  Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych dla przedszkoli »

  Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla przedszkoli. Indywidualne projekty graficzne i panel administratora Joomla to gwarancja jakości i prostoty. Oferujemy szkolenia i współpracę przy prowadzaniu strony. Wszystko to za niewielkie pieniądze.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Językowe w Olkuszu »

  Przedszkole Językowe w Olkuszu to miejsce stwarzające dziecku optymalne warunki rozwoju, przyjazne otoczenie i
  oryginalny,dostosowany do potrzeb wieku materiał dydaktyczny. Zapewniamy
  najlepsze warunki nie tylko do zabawy ale przede wszystkim do prawidłowego
  rozwoju dziecka. Nasze przedszkole posiada bardzo dobre warunki lokalowe.
  Sale są widne, kolorowe, dobrze wyposażone przystosowane
  do zabaw i zajęć dydaktycznych. Sprzyjają dobremu samopoczuciu dziecka.
  Na zewnątrz budynku znajduje się zielony teren rekreacyjny, wyposażony .
  w atestowane urządzenia do zabaw.


  Przedszkole oferuje;
  -zajęcia z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną
  -naturalna metoda nauczania języka angielskiego(codziennie)
  -zajęcia muzyczne, plastyczne i teatralne.
  -gimnastyka korekcyjna
  -zajęcia logopedyczne,informatyczne i kulinarne.

  Jeśli chcesz zapisać dziecko do naszego przedszkola nie zwlekaj-ilość miejsc ograniczona.

  Tel;32 641 10 08, tel. kom. 665307604

  e mail; przedszkolejezykowe@onet.eu

  www.przedszkolejezykowe.com

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Maluszka Tuptuś - opieka nad dziećmi »

  Klub Maluszka TUPTUŚ zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Jest to placówka prywatną i sprawuje funkcję opiekuńczo-wychowawczą oraz edukacyjną przez prowadzenie zajęć zabawowych. Naszym celem jest zapewnienie Dziecku jak najlepszej opieki pielęgnacyjnej w ciepłej, bezpiecznej i domowej atmosferze. Przyjmujemy dzieci codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00n Oferujemy opiekę w systemie całodziennym, jak również "na godziny "
  Oferta główna - abonamenty karnety godzinowe - 10 h, 50 h, 100 h
  Placówka zlokalizowana jest w Bydgoszczy - Osowa Góra, w domku jednorodzinnym.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o Szkołach w Piotrkowie Trybunalskim »

  Opinie o szkołach w Piotrkowie Trybunalskim to strona na której możesz ocenić każde przedszkole, gimnazjum, liceum, technikum i inne szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego.

  Znajdziesz tutaj również szkoły językowe, policealne, dla dorosłych oraz szkoły nauki jazdy, kursy zawodowe, tańca i inne szkolenia. Jeżeli nie wiesz jak wybrać szkołę w Piotrkowie Trybunalskim - zobacz jakie oceny i opinie wystawili jej inni Piotrkowianie - uczniowie, wychowankowie, rodzice, kursanci i klienci.

  Strona z opiniami powstała po to, aby uczniowie, rodzice, kursanci i klienci mogli wyrazić swoją opinię na temat jakości nauki w szkole.
  W naszej bazie znajdują się publiczne i niepubliczne szkoły i instytucje edukacyjne i szkoleniowe z Piotrkowa Trybunalskiego.
  Sprawdzisz opinie na temat I, II czy V LO, Technikum Budowy Maszyn a także wielu innych. Każde przedszkole z Piotrkowa ma tu swoją wizytówkę – Jacek i Agatka, Villa Bambini a także miejskie przedszkola z Piotrkowa Trybunalskiego.
  Również nauka jazdy - OSK Kuba, LUZ, Auto-Caro i wiele innych ośrodków szkolenia kierowców, w których każdy może ocenić zdawalność egzaminu, przygotowanie instruktorów, cenę czy stan samochodów na kursie prawa jazdy.

  Wejdź i poznaj oceny i opinie innych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, albo dodaj własny komentarz i ocenę szkoły którą znasz! Dzięki wielu opiniom które znajdują się w naszym serwisie Twój wybór będzie łatwiejszy! Zapraszamy!

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole w Katowicach - "Babcina Kraina" »

  Przedszkole w Katowicach przyjmuje dzieci od 1,5-6 lat. Każdego dnia dzieci mają wiele zajęć podczas których się bawią i uczą. Mogą uczęszczać na dodatkowe zajęcia jak basen, zajęcia rytmiczno-muzyczne, zajęcia teatralne, plastyczne, ruchowe, naukę języka angielskiego czy zajęcia z babciami. Przedszkole nie pobiera opłaty wpisowej. Czesne w prywatnym przedszkolu już od 350 zł. Dodatkowo organizowane są przyjęcia urodzinowe maluchów. Przyjmujemy również dzieci wymagające kształcenia specjalnego.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol to prywatny żłobek z siedzibą w Poznaniu, na Wildzie. Placówka zapewnia opiekę zgodnie z najwyższymi standardami, dzieciom do 3 roku życia. Personel złożony z profesjonalistów jest doskonale przygotowany do pracy i zapewnia maluchom najwyższe normy opieki i bezpieczeństwa. Dogodne położenie naszego żłobka daje możliwość szybkiego przejazdu z wielu dzielnic Poznania: Wilda, Górczyn, Rataje. Informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej naszej placówki. Posiadamy godziny pracy dostosowane do potrzeb rodziców oraz korzystne abonamenty. Ciekawa oferta zajęciowa gwarantuje wszystkim pociechom czas spędzony na wspaniałej zabawie.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Firma oferuje najlepsze place zabaw dla dzieci w Polsce. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy produkty odróżniające nas od innych dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć place zabaw, tereny rekreacyjne z charakterem dla klientów, którym zależy nie tylko na prestiżu. Kupując nasze urządzenia macie Państwo gwarancję wysokiej jakości, estetyki i trwałości. Są one zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i zastosowanych rozwiązań przez niezależnych inspektorów. Podpowiemy Państwu na co zwrócić uwagę, by przy doborze urządzeń zabawowych czy sportowych szanować środowisko, a sprawy konserwacji i bieżących napraw urządzeń nie spędzały Wam snu z powiek. Jesteś PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM planujesz BUDOWĘ KOMPLETNEGO PLACU ZABAW? Nie musisz się uczyć norm, by zrealizować dobry Plac Zabaw, nie musisz się uczyć jak i co jeżeli chcesz doposażyć istniejący.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycjami publicznej placówki przedszkolnej Jarzębinka, punktu mieszczącego się w Swarzędzu. Opiekujemy się dziećmi nie tylko z samego Swarzędza, ale także z okolic Swarzędza. Jarzębinka to tak naprawdę dwie nowoczesne placówki, położone w Swarzędzu na ul. Kórnickiej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obydwa budynki są w pełni wyposażone, zachowujące wszystkie zarządzenia i dostosowane do specyfiki dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki maja zajęcia we w pełni i dostosowanych do ich wieku salach zajęciowych i maja dostęp do wielu edukacyjnych gier i zabaw. Jako profesjonalne przedszkole gwarantujemy fachową kadrę nauczycielską – nauczycieli, dla których priorytetem jest dobro dziecka i z chęciami samorozwoju. Zapewniamy również prowadzone przez profesjonalistów zajęcia ogólnorozwojowe i ukierunkowane na konkretne zainteresowania dziecka. Wszystkie propozycje zajęć są zgodne z wymogami MEN, a wiele wycieczek i eventów, sprawia, że pobyt u nas to błogi czas. Polecamy Swarzędz i publiczne przedszkole Jarzębinka. Wejdź na naszą stronę!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »