Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Największa baza przedszkoli publicznych, przedszkoli prywatnych, żłobków, punktów przedszkolnych i opiekunów dziennych, pomagająca rodzicom w znalezienie odpowiedniej opieki dla ich małych pociech. Strona dzięki której dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów. Intuicyjna mapa dzięki której z łatwością twoja oferta zostanie odszukana przez rodziców. Możliwość oceniania danego przedszkola, galerie zdjęć i filmików z danego obiektu. Promuj swoją ofertę za darmo, bądź widoczny/a i nie bądź z tyłu!

Szczegóły strony www.spis-przedszkoli.pl:

Podlinkuj stronę www.spis-przedszkoli.pl:

Spis przedszkoli, żłobków i klubów dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek, przedszkole w Baninie »

  Przystanek Przygoda to kameralna, domowa grupa żłobkowa i przedszkolna w Baninie. Zapewniamy naszym małym podopiecznym radosny i wszechstronny rozwój poprzez różnorodne zabawy plastyczne, muzyczne i ruchowe. Dzieciom przedszkolnym i szkolnym proponujemy bogatą ofertę zajęć muzycznych (między innymi nauka gry na pianinie, gitarze, flecie, akordeonie) oraz plastycznych. Zapraszamy do obejrzenia i zaprzyjaźnienia się z naszymi zwierzęcymi podopiecznymi w wiejskim przedszkolnym zoo oraz pobawienia się w ogrodników w ogrodzie warzywno- kwiatowym.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poziomkowa Akademia - Przedszkole - Bychawa »

  Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego Maluszka? Zapraszamy do Poziomkowej Akademii. Poziomkowa Akademia to alternatywa dla tradycyjnego przedszkola, w którym nierzadko ciężko o miejsce dla dziecka. Nasze niepubliczne przedszkole znajduje się w Kamionce, z dala od hałasu i zgiełku miasta, w miejscu, gdzie dzieci mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie. W naszym poziomkowym przedszkolu, każdy Maluszek może poczuć się wyjątkowo – gdyż zapewniamy idealne warunki do rozwoju i wychowania. Nasza Poziomka Akademia, to idealne miejsce do zabawy i nauki. Mamy mnóstwo zajęć dodatkowych, jak nauka języków obcych, zabawy taneczne, warsztaty ceramiczne, kuchnia dla małych kucharzy, czy gimnastyka dla przyszłych mistrzów. Zapewniamy nie tylko profesjonalny i dobrze przeszkolony personel, ale także doskonałe warunki techniczne i magicznie przyjazną atmosferę. Nie przez przypadek nazwa naszego przedszkola to Akademia Poziomkowa, otóż każdy Maluszek jest dla nas skarbem, o którego dbamy w każdym momencie, by czuł się bezpiecznie i miło za każdym razem będąc w naszym przedszkolu. Pamiętaj, że Twój Maluszek zasługuje na wspaniałe warunki do rozwoju, dlatego postaw na poziomkową akademię i rozwijaj talenty swojego dziecka od najmłodszych lat.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole "Miedziany Krasnalek" w Legnicy »

  Przedszkole niepubliczne. Zajęcia dodatkowe: język angielski, gimnastyka korekcyjna, bajkoterapia, rytmika, zajęcia plastyczne, muzykoterapia.
  W Przedszkolu Miedziany Krasnalek dziecko jest dla nas najważniejsze.
  Dlatego tez wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom stworzyliśmy Przedszkole przyjazne dziecku - otwarte na oczekiwania dzieci i rodziców.
  Przedszkole Miedziany Krasnalek zapewnia wszechstronny rozwój wszystkich wychowanków. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że poczuje się kochane, akceptowane i szczęśliwe.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pod Wierzbą - opieka nad dziećmi »

  Rodziców dzieci w wieku od 3 do 6 lat zapraszamy do poznania się z ofertą Niepublicznego Przedszkola Pod Wierzbą - placówki, która mieści się w Nowym Mieście Lubawskim. Prowadzone przez nas przedszkole jest przyjaznym, wygodnie urządzonym punktem opiekuńczo - edukacyjnym. Każdemu przedszkolakowi gwarantujemy troskliwą i stałą opiekę naszych wykwalifikowanych wychowawców. Dzieciom przyrządzamy pyszne wyżywienie oraz oferujemy gry i zabawy na świeżym powietrzu, a również pełną regenerację podczas drzemek. W programie naszego przedszkola mieszczą się zajęcia: adaptacyjne, rytmiczne, muzyczne, śpiewane oraz taneczne. Maluchy mogą wziąć też udział twórczych zajęciach teatralnych i aktywnych ćwiczeniach językowych. Nasze grupy przedszkolne biorą udział w wyjściach do kina oraz w wycieczkach pieszych oraz autokarowych. Więcej na stronie.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowy domek - klub malucha Tarnowskie Góry »

  Tęczowy domek Tarnowskie Góry to klub malucha - alternatywa dla przedszkola. Zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne, zajęcia z angielskiego - to tylko część oferty naszego mini przedszkola. Zajęcia prowadzone przez sprawdzonych profesjonalnych pedagogów szkolnych.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kangurek - przedszkole niepubliczne Białystok »

  Wszyscy rodzice chcą oby przedszkole do którego będzie uczęszczać ich dziecko było bezpieczne, nauczało bawiąc i oferowało wiele zajęć dodatkowych i atrakcji. Ponieważ szczęśliwe dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę Kangurek - przedszkole niepubliczne Białystok zapewnia mnóstwo edukacyjnej zabawy, zróżnicowany plan zajęć i wiele dodatkowych atrakcji. Serdeczna atmosfera pozwala na szybką adaptację dziecka a nauką i zabawą odkrywamy talenty dzieci. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne a jeśli mają Państwo jakieś pytania można je zadać osobiście w naszym przedszkolu, napisać do nas lub zadzwonić. Szczegółowo odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski z Dojazdem ModernEnglish »

  Modern English jest firmą, której profil działalności oparty jest na nauce języka angielskiego. Specjalizacja Modern English obejmuje angielski dla przedszkolaków. Ponadto prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolny, a także dla dorosłych. Oferuje angielski dla młodzieży oraz kursy języka angielskiego dla firm. Dodatkowo w omawianej szkole można skorzystać z nauki języka angielskiego specjalistycznego, przykładowo mogą to być zajęcia przygotowujące pilotów do egzaminów z przedmiotowego języka obcego.
  Firma charakteryzuje się profesjonalizmem. Lektorzy są specjalistami w nauce omawianego języka i z pewnością odpowiednio przygotują swoich uczniów do różnego rodzaju egzaminów.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia dużego i małego skrzypka »

  Nauka gry na skrzypcach w Krakowie dla małych i dużych.
  To miejsce dla wszystkich miłośników skrzypiec niezależnie od wieku i umiejętności.
  Uczymy:
  -dzieci od lat 3
  -młodzież
  -dorosłych
  W nauczaniu gry na skrzypcach korzystamy z wielu metod, m.in.metody Suzuki znanej i odnoszącej sukcesy na całym świecie szczególnie wśród początkujących instrumentalistów.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Mokotów »

  Rodzice, którzy poszukają dla swoich najmłodszych dzieci właściwego przedszkola na warszawskim Mokotowie powinni sprawdzić ofertę programową "Chatki Małolatka". To niepubliczne przedszkole oferuje swoim małym podopiecznym profesjonalną opiekę wykwalifikowanych cioć i wujków oraz bogaty wybór interesujących zajęć. Do przedszkola w Warszawie na Mokotowie (Sadyba), a także w drugiej placówce "Chatki" na Wilanowie przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Zapewnij swojemu dziecku odpowiednią edukację już od wczesnych lat przedszkolnych i zapisz je do "Chatki Małolatka" - prywatnego przedszkola Warszawa Mokotów.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start" »

  Misją naszego przedszkola jest stworzenie warunków, w których dzieci przygotowują się do życia poprzez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności oparte na wykorzystaniu pedagogiki dr Marii Montessori. Od tego, jak dziecko się rozwija, czego doświadcza, w jaki sposób jest motywowane i wspierane, zależy całe jego przyszłe życie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której stawiamy na pełną akceptację, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Respektowanie indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał stanowią podstawę działalności prowadzonej przez nasze przedszkole.

  Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to zespół ludzi kreatywnych, wykształconych, posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nasze nauczycielki dbają o wszechstronny rozwój dziecka, tworząc radosny klimat zabawy i nauki.

  Nauczyciele specjaliści - języka angielskiego, hiszpańskiego, rytmiki, wspomagają rozwój dzieci aktywnie uczestnicząc w codziennej pracy dziecka.

  Personel pomocniczy dba o czystość naszej placówki a nasza pani kucharka, która przygotowuje nam posiłki, dba o to byśmy zdrowo rośli.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »