Spw oddział Łódź - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Spw oddział Łódź

Treningi pamięci koncentracji uwagi, szybkiego i skutecznego uczenia się. Kursy dla dzieci młodzieży dorosłych firm i instytucji. Nasz trening to nie kurs - to rozwój drzemiących w każdym z nas możliwości. To nie kurs szybkiego czytania i nie kurs technik uczenia się - to intensywny trening usprawniający naszą pamięć na stałe. Przydatny jest zarówno tym którzy odczuwają dyskomfort w życiu codziennym jak i osobom zdolnym chcącym doskonalić wrodzone zdolności Sprawdź dokładną ofertę na stronie www.umysl.net.

Program pełnego kursu między innymi obejmuje takie zagadnienia jak:

1. Czym jest pamięć?
2. Trening pamięci krótotrwałej
3. Trening pamięci długotrwałej
4. Koncentracja uwagi
5. Pobudzenie kreatywności
6. Mnemotechniki
7. Metoda Łańcuszkowa
8. Metoda Lokalizacji
9. Metoda Symboli
10. Zapamiętywanie liczb, ułamków, wzorów
11. Zapamiętywanie dat i wydarzeń
12. Zapamiętywanie liter
13. Zapamiętywanie kolorów
14. Zapamiętywanie twarzy
15. Zapamiętywanie słówek z j. obcych
16. Zapamiętywanie tekstów
17. Zapamiętywanie innych informacji
18. Elementy szybkiego czytania

Szczegóły strony lodz-miasto.spw.pl:

Podlinkuj stronę lodz-miasto.spw.pl:

Spw oddział Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 136 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 17 Odwiedziny googlebot 173

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski praktyczny, specjalistyczny i konwesacje »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki mp3, ebooki i gazety pdf »

  Cyfrowa księgarnia internetowa - zawiera szeroki asortyment publikacji w formacie mp3 oraz pdf do pobrania na komputer. Księgarnia zawiera m.in. kategorie: dokument, literatura faktu, reportaże, literatura piękna, podręczniki dla szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, materiały do nauki języków obcych, czasopisma dla nauczycieli - np. geograficzne, historyczne, biologiczne, matematyczne, polonistyczne i inne, czasopisma dla dyrektorów szkół i przedszkoli, lektury i opracowania lektur szkolnych, audiobooki i ebooki anglojęzyczne. Wszyscy zarejestrowani Użytkownicy otrzymują stały rabat 5% na wszystkie publikacje. Księgarnia prowadzi również program lojalnościowy, w którym zebrane punkty można wymienić na wybrane przez siebie publikacje. Dla chętnych jest dostępny newsletter informujący o dodatkowych rabatach, konkursach i nowościach w księgarni.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w biznesie - szkolenia dla firm »

  Centrum szkoleń Fitzgerald działa w Poznaniu już od 2006 roku. W naszym centrum trenerzy (native speaker i Polscy lektorzy) prowadzą zajęcia z angielskiego dla firm dopasowany indywidualnie do możliwości swoich słuchaczy. Obecnie nasza oferta jest wzbogacona o tematyczne wykłady językowe, szkolenia, warsztaty rozwojowe (kompetencje menedżerskie, trening asertywności oraz kursy skoncentrowane na Twoim rozwoju), kursy dla nauczycieli, rekrutacja dla firm.
  Staramy się podchodzić indywidualnie do naszych słuchaczy. Bardzo dobrze wiemy, że każda firma ma swój inny cel, inne potrzeby, innych ludzi – dlatego staramy się kłaść nacisk na indywidualne i profesjonalne podejście do naszych Klientów; od przygotowywania naszej oferty, aż po ocenę skuteczności przeprowadzonych przez nas działań. Wiemy, że szkolenie jest efektywne tylko wtedy, gdy odpowiada na rzeczywiste potrzeby odbiorców i nie prowadzi się go według sztywnego schematu.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowa podstawa programowa »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Z uczestnikami każdego szkolenia indywidualnie ustalany jest jest zakres, tematyka czy forma, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. RODN dokłada wszelkich starań, by szkolenia organizowane przez ośrodek cechowały się najwyższą jakością. Otwarte szkolenia przeprowadzane są w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach wykładowych, które zlokalizowane są na we Wrocławiu.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ERI Software »

  Oferujemy szybkie i sprawne tworzenie aplikacji dla firm oraz oświaty. Produkcją i wdrażaniem dedykowanego oprogramowania zajmujemy się od 2006 roku.

  Naszą domeną jest:
  - tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie
  - tworzenie programów dla firm (ERP,CMS,Kasa,Mailing)
  - tworzenie aplikacji na telefon
  - tworzenie aplikacji na tablet
  - audyt i projekt wdrożenia oprogramowania w firmie
  - tworzenie aplikacji reklamowych

  Wykonujemy responsywne strony internetowe.

  Produkujemy programy komputerowe do:
  - lokalizacji pojazdów oraz telefonów komórkowych
  - dystrybucji i ewidencji zleceń/usług (podstawianie kontenerów, pojemników, naprawa urządzeń)
  - logistyka i optymalizacja tras dla dostawców i spedytorów
  - udostępniania pozycji GPS
  - kontroli komputera pracownika

  W sektorze oświaty naszymi najbardziej rozpoznawanymi programami są:
  Magiczne Bloczki (schematy blokowe), Simba 3D LOGO (programowanie w języku LOGO), Sokrates zarządzanie pracownią komputerową

  Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum organizujemy konkurs informatyczny w programie. Nasze programy cechuje pomysł i relatywnie niska cena.

  Obszar naszych działań to zarówno Kraków, małopolska jak i cały kraj. Realizujemy też projekty dla klientów zagranicznych.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo oświatowe »

  Strona poświęcona zagadnieniom prawa oświatowego, a w szczególności zatrudnieniu nauczycieli, awansie zawodowym nauczycieli, a także zarządzaniu w oświacie. Poruszane problemy prawne w artykułach z pewnością rozwieją wiele wątpliwości związanych z interpretacją przepisów prawa oświatowego. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów oraz pracowników pracujących w sektorze oświaty do przyjemnej lektury.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla nauczycieli - awanszawodowynauczyciela.pl »

  Portal dla nauczycieli z informacjami i merytorycznymi artykułami specjalistów w dziedzinie edukacji o awansie zawodowym na nauczycieli stażystów, nauczycieli dyplomowanych, nauczycieli kontraktowych, nauczycieli mianowanych. Poruszamy tematy związane z aktualnymi rozporządzeniami i ustawami dotyczącymi awansu na nauczycieli, ścieżki rozwoju, procedury stopni, wynagrodzenia poszczególnych grup awansu zawodowego na nauczyciela.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dwujęzyczność. Katarzyna Czyżycka »

  "Głoska" - to blog logopedyczny, poświęcony tematyce dzieci dwujęzycznych oraz ich problemom językowym. W serwisie poruszone są kwestie profilaktyki logopedycznej dzieci dwujęzycznych oraz omówione są czynniki hamujące rozwój ich mowy. Na "Głoce" piszę o wadach wymowy dzieci dwujęzycznych, w przypadku których terapia logopedyczna jest bardziej wymagająca i złożona. Na blogu znajdziecie mnóstwo ćwiczeń, prostych pomocy logopedycznych oraz użytecznych zabaw językowych wspomagających rozwój mowy dziecka dwujęzycznego. Duży nacisk położony jest na dysleksję oraz opóźniony rozwój mowy, a także na typowe zaburzenia neurologiczne, np. autyzm czy zespół Aspergera, z którymi dzieci dwujęzyczne, z racji że mieszkają w mieszających się kulturach językowych, radzą sobie gorzej niż ich rówieśnicy z Polski. Na "Głosce" jest sporo informacji i przydatnych wskazówek o tym jak nauczyć dziecko dwujęzyczne czytania metodą krakowską (symultaniczno-sekwencyjną prof. Cieszyńskiej). Przedstawione są również proste ćwiczenia z analizy i syntezy wzrokowej, pamięci globalnej i czytania globalnego, sekwencji i kategoryzacji, tym bardziej stymulującej prawidłowy rozwój dziecka wychowywanego w dwujęzyczności. Omawiam także metody pracy z dziećmi i młodzieżą dwujęzyczną, uczęszczającą do szkół polonijnych. Do czytania "Głoski" oraz do korzystania z dostępnych pomocy logopedycznych szczególnie zachęcam Mamy dzieci dwujęzycznych. Katarzyna Czyżycka

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dalej Razem Edu | Autyzm i Zespół Aspergera »

  Dalej Razem Edu - Nowoczesny portal edukacyjny poświęcony tematyce zaburzeń ze spektrum autyzmu.

  Aktualna oferta strony:
  - Szkolenia z zakresu tematyki autyzmu, Zespołu Aspergera
  - Filmy edukacyjne dla terapeutów, nauczycieli, rodziców a także trening umiejętności społecznych dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera.
  - Pomoce terapeutyczne i edukacyjne wykonywane przy udziale osób z autyzmem
  - "Edword" - System komunikacji alternatywnej

  Dalej Razem Edu jest marką Dalej Razem sp. z o.o. Dajemy pracę dorosłym Osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a zysk z działalności inwestujemy w rozwój podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy dla logopedów »

  Zapraszam wszystkich logopedów, psychologów, pedagogów oraz innych terapeutów do udziału w szkoleniach, warsztatach oraz kursach logopedycznych organizowanych w Gdańsku oraz Gdyni. Organizujemy szkolenia z takich zagadnień jak dysfagia, terapia sygmatyzmu międzyzębowego, wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji z wykorzystaniem elementów metody werbo-tonalnej, logopedyczna diagnoza i terapia
  zaburzeń układu ruchowego narządu żucia czy rehabilitacja zaburzeń głosu. Organizujemy także szkolenia na zamówienie dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych z takich zagadnień jak emisja głosu, kultura żywego słowa, logopedia medialna i artystyczna oraz warsztaty blw.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »