Studia licencjackie Legnica - Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Studia licencjackie Legnica - Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych

Nasza uczelnia oferuje profesjonalne przygotowanie specjalistów od edukacji zdrowotnej i promowania zdrowia, opieki nad osobami w wieku podeszłym, przewlekle chorymi, od poradnictwa socjalnego, działań samopomocy i wsparcia osobom, rodzinom i grupom społecznym. Właściwie dobrany kierunek studiów w decydujący sposób definiuje kwalifikacje absolwenta studiów wyższych i jego możliwości uzyskania pracy w zawodzie. Należy zwrócić uwagę zatem aby świadomie wybierać kierunek studiów zanim zostanie dokonany wybór specjalności. W naszej ofercie edukacyjnej przedstawiamy przyszłościowe kierunki studiów otwierające absolwentom szerokie perspektywy zatrudnienia. Wraz z opisami kierunków prezentujemy zawody do jakich zastają przysposobieni studenci kończący naukę na danym kierunku. Wybierz kierunek odpowiedni dla siebie!

Szczegóły strony www.studium.legnica.pl:

Podlinkuj stronę www.studium.legnica.pl:

Studia licencjackie Legnica - Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 183

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konferencje naukowe konferecne biznesowe »

  Przeglądarka konferencji naukowych i konferencji biznesowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i biznesowych jest bezpłatne.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia pedagogiczne - Pedagogium »

  Pedagogium to przede wszystkim nowe podejście do resocjalizacji, tworzymy nowe standardy nauczania w kierunku pedagogiki i resocjalizacji. Mamy bogatą bazę zapleczową i socjalną. Nasza nauka nie kończy się tylko na teorii. Pedagogium to wiele interesujących kierunków studiów dla młodego człowieka: pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika pracy społecznej i wiele innych. Prowadzimy warsztaty z twórczej pedagogiki w tym także teatr. Zapoznaj się z ofertą jaką Pedagogium kieruje również do Ciebie i zapoznaj się z kierunkami studiów jakie przygotowaliśmy. Na stronie internetowej znajdziesz pełne informacje dotyczące naszej uczelni pedagogicznej.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • FIZYKA UW - kształcenie dla gospodarki opartej na wiedzy »

  Strona projektu "Fizyka - kształcenie dla gospodarki opartej na wiedzy" realizowanego na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2010-2014. Celem projektu jest premiowanie najlepszych studentów studiów II stopnia na Wydziale Fizyki UW za pomocą systemu stypendialnego. W ramach projektu proponujemy również bezpłatne zajęcia wyrównawcze dla studentów studiów II stopnia z dowolnej uczelni wyższej. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Świetny serwis o tematyce edukacyjnej w sieci. Metamorfozy zachodzące w sferze edukacji cały czas stwarzają nowe plany dla szkoły i stawia przed nią ciąg nowych wyzwań. Skończenie studiów w prestiżowej uczelni owe kwestia niezwykle poszukiwana pośród pracodawców. Studia dzienne, a może drugiego stopnia. W naszej bazie odnajdziesz szkołę dla siebie, a wybór najlepszej uczelni z pewnością ułatwi Ci funkcjonalna wyszukiwarka, dogłębne informacje o poszczególnych działach.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Lublin, studia w lublinie, uczelnie lublin- studialublin.pl »

  Studia w Lublinie, studia lublin to portal edukacyjny z ofertą studia Lublin i studia w Lublinie. Studialublin.pl to najlepsze kierunki studiów, prestiżowe uczelnie i najlepsi wykładowcy szkół wyższych w Lublinie. Portal maturzystów i studentów pierwszych lat studiów w Lublinie - informacje maturalne, matura, szkoły wyższe w Lublinie, szkoły policealne i językowe.Prezentujemy ofertę edukacyjną uczelni wyższych w Lublinie. Pokazujemy kierunki studiów: artystyczne, techniczne, humanistyczne, ekonomiczne, teologiczne, prawnicze, przyrodnicze oraz najlepsze wydziały szkół wyższych w lublinie. Studialublin.pl to portal z ofertą edukacyjną uczelni publicznych jak również niepublicznych. Znajdziesz tu aktualne informacje odnośnie kierunków studiów na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Przyrodniczym, Politechnice Lubelskiej, Uniwersytecie Medycznym. Przedstawiamy też ofertę edukacyjną szkół niepublicznych takich jak: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Wyższa Szkoła Społeczno- Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Międzyuczelniany Instytut Dziennikarstwa i Nauk Społecznych im. M. Wańkowicza w Lublinie, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Punkt Informacyjno-Rekrutacyjny w Lublinie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie - Wydział Zamiejscowy w Lublinie

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i MBA »

  Studia podyplomowe i MBA. Wyszukiwarka programów studiów, porady dotyczące rozwoju kariery, szukania pracy i rozwoju osobistego. Baza programów podyplomowych i MBA w całej Polsce. Możliwość wyboru odpowiadającego kierunku studiów podyplomowych lub MBA. Szczegółowe informacje na temat startu, długości programu a także zakresu zajęć i nierzadko wykładowców, z których wiedzy można skorzystać. Programy ze wszystkich polskich uczelni a także uczelni zagranicznych współpracujących w ramach programów MBA. Dodatkowo baza szkoleń dostępnych w Polsce. EFS i programy dofinansowania studiów podyplomowych, MBA i szkoleń zawodowych.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka szczecin »

  Poszukując szkoły wyższej znalazłem witrynę Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Strona przedstawia się dosyć przyjemnie. Od razu natrafiamy na dużo newsów a także informacje dla kandydatów. Większa liczba przyszłościowych kierunków i stopni studiowania w ZSB zachęca sporą liczbę studentów. Pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość nauki po angielsku. To przeważyło, że rozpocznę studia na ZSB po maturze.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni wyższych »

  Nowoczesny portal dla studiujących oraz studiować chcących. Ciekawe artykuły o tym, co dzieje się w szkolnictwie wyższym, nauce, życiu studenckim, a przede wszystkim – bogata baza szkół wyższych, z której dowiesz się, gdzie warto rozpocząć naukę i na jakim kierunku. Niezależnie od tego, czy interesują Cię studia licencjackie, czy magisterskie – w trybie zaocznym, czy też dziennym, u nas znajdziesz dokładnie to, czego Ci potrzeba. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie »

  Polskie uczelnie oferują naukę na wielu rozmaitych kierunkach. Jeśli czujesz się zagubiony w gąszczu kilkuset kierunków studiów i nie wiesz na co się zdecydować odwiedź serwis uczelnie.edu.pl. U nas zapoznasz się z ofertą uczelni zarówno publicznych jak i prywatnych, dowiesz się więcej na temat perspektyw pracy po ukończeniu danych studiów. Poza tym będziesz mógł w jednym miejscu porównać zasady studiowania tego samego kierunku na różnych uczelniach. U nas znajdziesz studia I stopnia (licencjackie i inżynierskie) II stopnia a także podyplomowe. Jeśli chcesz zostać studentem koniecznie odwiedź nasz serwis. Pamiętaj, że studia to jeden z najważniejszych etapów Twojego życia. Nie zmarnuj go!

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  ​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci. Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH. Kształcimy na studiach: licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich i MBA

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »