Podkategoria: Studia za granicą - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Studia za granicą Podkategoria: Studia za granicą

1 · 2 · następna strona »
 • Harvard, Oxford i Cambridge - studia bez tajemnic »

  Przewodnik po studiach na najsłynniejszych uniwersytetach świata - Oksfordzie, Cambridge i Harvardzie. Szczegółowy opis jak składać aplikację i wybrać kierunek na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Szczegółowe informacje na temat kosztów, czesnego i możliwości pracy zarobkowej. Strona także zawiera bogaty zbiór odnośników do stron polskich towarzystw i organizacji studentów na zagranicznych uczelniach, a także do list dyskusyjnych o studiach za granicą. Możliwość zadawania pytań i obszerna strona z najczęściej zadawanymi pytaniami. Stale rozwijane działy o studiowaniu i życiu studenckim na poziomie doktoranckim (PhD), magisterskim (Master) i licencjackim (Bachelor).

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i uczelnie wyższe - wyszukiwarka »

  Na stronie studentpolski.pl znajduję się wyszukiwarka uczelni wyższych. Bogata baza danych zawiera ponad 500 pozycji. Dane są często aktualizowane. Oprócz bazy adresów, serwis udostępnia najświeższe informację z życia uczelni.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egida - obozy językowe w Anglii »

  EGIDA – Biuro specjalizujące się w organizacji młodzieżowych obozów językowych w Anglii powstało w 1997 roku w odpowiedzi na zainteresowanie uczniów Szkoły Języków Obcych Egida założonej w 1994 r. Prowadzą kursy językowe oraz obozy językowe w Anglii.
  Od kilku już lat na obozy językowe do Anglii wyjeżdża młodzież z całej Polski.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe »

  Szkoły języka angielskiego Bell już od półwiecza należą do najlepszych szkół językowych w Polsce. System edukowania oparty jest na innowacyjnych metodach szkolenia, ciekawej formie prowadzenia zajęć, profesjonalnych lektorach oraz bogatym zapleczu dydaktycznym. Istotnym celem szkół językowych Bell jest wysoki poziom nauczania, który gwarantuje nadzwyczajną skuteczność kształcenia słuchaczy. Dlatego to właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru bowiem są różnorodne kursy językowe i szkolenia. Nie dosyć, że nauka prowadzona jest na wszelkich poziomach zaawansowania językowego, to jeszcze do każdego z nich przygotowywany jest indywidualny program nauczania. Dodatkowo organizacja zajęć uzależniona jest nie tylko od stopnia zaawansowania, ale też od potrzeb oraz możliwości czasowych słuchacza. Bardzo ważnym atutem jest również lokalizacja szkół, które umiejscowione są w centrum miasta.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia - wybierz uczelnie i kierunek »

  Studia.net to potężna baza informacji o studiach każdego szczebla w Polsce i poza jej granicami. Pełna baza kierunków studiów i specjalności na polskich uczelniach. Bieżące informacje na temat targów edukacyjnych, drzwi otwartych na uczelniach, dni nauki i ważnych wydarzeniach edukacyjnych. Ponadto w serwisie wiele informacji o życiu studenckim, eventach, takich jak Juwenalia czy koncerty. W ramach serwisu funkcjonuje także forum dla studentów i kandydatów na studia. Szczegółowe opisy kierunków studiów pomogę Ci wybrać odpowiedni dla siebie a także znaleźć uczelnie na której warto studiować by w przyszłości dostać dobrą pracę i rozwijać swoją karierę.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły wyższe WSB »

  Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Sprawdź dostępne kierunki studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe).

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Magazine »

  Strona informacyjna dla szerokiej grupy odbiorców. Zawiera treści edukacyjne, informacyjne i motywujące. Strona zawsze dostarcza unikalną treść.

  Exitdoor Magazine jest serwisem z zawsze interesującymi informacjami i poradami. Dostępne artykuły skupiają się na tematyce wychowywania dzieci, samorozwoju, nauki i edukacji, stylistyki, zdrowia i urody, kariery, podróży, i wielu innych. Tutaj zawsze znajdziesz coś dla siebie, ważnego i nowego.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elab - studia w Londynie, MBA za granicą »

  Studia w Londynie to prestiż i większe szanse w sferze zawodowej. Niestety skomplikowana procedura to nierzadko problem dla wielu osób. W związku z tym Elab postanowił wyjść naprzeciw osobom, które pragną studiować np. MBA za granicą. Jesteśmy grupą absolwentów angielskich i duńskich uczelni. Pomagamy dostać się na studia, do liceum. Nasza oferta skierowana jest także do osób pragnących pracować za granicą – pomagamy napisać personal statement oraz cover letter po angielsku. Zwróć się do nas o pomoc kiedy tylko potrzebujesz – jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Staże za granicą »

  Świadomie planujesz swoją karierę zawodową i marzysz o dobrej pracy w trakcie i po studiach? Koniecznie skorzystaj z bogatej bazy praktyk i staży zagranicznych na Feender.com. Na naszej oficjalnej stronie, specjalnie dla młodych i ambitnych czeka wiele ciekawych ofert staży i praktyk, które umożliwią start w przyszłą karierę i dorosłe życie. Zapraszamy już dziś na naszą stronę internetową pl.feender.com.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Explore English - angielski dla firm Piaseczno »

  Nasze kursy języka angielskiego są zaprojektowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby klienta. Nasza kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani polscy lektorzy posiadający uprawnienia do nauczania języków obcych oraz doświadczenie w zakresie nauczania języków specjalistycznych.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla firm nie tylko w Piasecznie i okolicach, ale także w Warszawie.
  Kursy biznesowe i specjalistyczne

  Kursy Business English rozwijają umiejętności wypowiadania się na ogólne tematy biznesowe. Skupiamy się na rozwoju umiejętności językowych takich jak czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu. Na kursach specjalistycznych rozwiniemy u Państwa pracowników umiejętności biznesowe, które pozwolą na lepsze i swobodniejsze prowadzenia negocjacji, prezentacji czy po prostu spotkań biznesowych.

  Zajęcia biznesowe indywidualne
  Oferta skierowana dla słuchaczy, którzy preferują indywidualny kontakt z lektorem. Program zajęć jest tworzony, aby spełnić indywidualne potrzeby słuchacza. Tempo i intensywność dopasowana jest do potrzeb i preferencji pracownika. Zajęcia indywidualne umożliwiają elastyczne godziny zajęć, wraz z możliwością przełożenia/odwołania zajęć.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły! Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w polsce, studia, matura, praktyki, praca »

  Wyszukiwarka i porównywarka uczelni wyższych w Polsce. Ponad 200 uczelni w jednym miejscu teraz na otouczelnie.pl.
  Szukasz odpowiedniej dla siebie uczelni lub zastanawiasz się nad studiami I i II stopnia, a może zastanawiasz się jakie miasto wybrać do studiowania? Na naszej stronie znajdziesz uczelnie w Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i innych miastach akademickich. Wszystkie uczelnie podzielone są na wydziały na których wyszczególnione są kierunki studiów, a każdy z nich jest opisany w taki sposób abyście wiedzieli co można po nich robić. Otouczelnie to także poradnik dla maturzystów podchodzących do matury. Znajdziecie tam arkusze maturalne, zasady rekrutacji na wszystkich uczelniach, kalendarz maturalny i wiele innych niezbędnych informacji aby bezboleśnie przejść przez maturę i dostać się na wymarzone studia.
  Nie zapomnieliśmy też o studentach, którzy podczas studiów chcą zmienić kierunek studiów lub kontynuować studia na studiach II lub III stopnia. A ci, którzy myślą już o karierze zawodowej znajdą oferty praktyk, staży i pracy dla studentów i absolwentów uczelni wyższych. Studenci, którzy poszukują informacji związanych z planowaniem swojej ścieżki kariery też nie mogli lepiej trafić gdyż nasz portal to nie tylko studia i praca, ale także poradnik jak tą wymarzoną pracę zdobyć. Eksperci współpracujący z naszym portalem doradzą Ci jak napisać CV, przebrnąć przez rozmowę kwalifikacyjną i wiele innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pracy doktorskiej »

  Doktoraty.pl to serwis oferujący pomoc poprzez indywidualne konsultacje naukowe w zakresie redagowania tekstów naukowych typu prace naukowe, prace MBA, doktorskie, habilitacyjne czy publikacje naukowe i wiele innych. Firma zatrudnia doświadczonych ludzi z kompetencjami do świadczenia tego rodzaju usług. Ponadto ten sam serwis zapewnia usługi dodatkowe jak analizy bibliometryczne, korekty i redakcję prac naukowych czy przeszukiwanie ukrytego internetu oraz tłumaczenia tekstów naukowych.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Studentów »

  Nie jest to zwykły portal dla studentów, jakich wiele w sieci. Dzięki naszej stronie dowiesz się wszystkiego, co związane ze studiami i ich wyborem. Prezentujemy też różne ciekawe artykuły, związane z wyborem pracy po szkole, wyborem czy kształcić się dalej. Korzystaj więc z naszego bloga i przekonaj się że bycie studentem nie jest wcale takie złe. Polscy studenci to przyszłość Polski.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edun Kielce - kursy do egzaminów i korepetycje »

  Edun Korepetycje w Kielcach to centrum edukacyjne, które prowadzi kursy i korepetycje dla uczniów szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, którzy swoją wiedzą dzielą się w sposób zrozumiały i przejrzysty. Poziom zajęć dostosowany jest do stanu wiedzy uczniów. Kursy i korepetycje prowadzone są w dwóch trybach: indywidualnym oraz w niewielkich grupach. Centrum edukacyjne dla uczniów przygotowało szeroką ofertę, dzieci i młodzież mogą zapisać się na: korepetycje ze wszystkich szkolnych przedmiotów; kursy przygotowujące do egzaminów (m.in. poprawkowe, maturalne, gimnazjalne, szóstoklasisty); korepetycje IB przygotowujące do egzaminu SAT, TSA, BMAT; półkolonie letnie i zimowe; korepetycje po angielsku; kursy językowe. Na każdego ucznia w centrum Edun czeka zupełnie darmowa lekcja próbna. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • POGOTOWIE JĘZYKOWE - biuro tłumaczeń »


  Tłumaczenia na i z wszystkich języków świata.

  Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami językowymi, w szczególności tłumaczeniami.
  W zakresie naszej działalności znajduje się:
  - prowadzenie korespondencji
  - tłumaczenie dokumentów
  - konsultacje przy pisaniu prac
  - rozliczenie podatku dla osób pracujący za granicą
  Oferujemy usługi w zakresie zarówno języków najpopularniejszych: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, rosyjski jak również tych mniej popularnych: czeski, ukraiński, serbski, chorwacki, turecki, łaciński...
  Jeśli na powyższej liście nie ma języka, który jest Ci potrzebny, napisz do nas, a znajdziemy go dla Ciebie.


  Działamy online na terenie całej Polski.
  W rejonie podbeskidzia (Bielsko - Biała, Czechowice - Dziedzice, Pszczyna, Cieszyn) oferujemy możliwość kontaktu bezpośredniego z klientem.

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły języka angielskiego w Londynie i Wielkiej Brytanii »

  Specjalizujemy się wyłącznie w rynku Wielkiej Brytanii - współpracujemy z 80 szkołami. Przez cały okres Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii będziemy na miejscu, służąc Ci pomocą, poradą i ekspertyzą. Rok założenia: 2002. Dla wszystkich, którzy nie mają czasu, aby wyszukać szkoły dla siebie w naszym Katalogu kursów językowych, oferujemy przygotowanie wyjazdu dopasowanego idealnie do potrzeb indywidualnych. Jako jedyni na rynku oferujemy możliwość wyboru kwatery, jej lokalizacji i strefy Londynu. Przesyłamy co najmniej dwie oferty kwater przy rodzinach do wyboru. To nas wyróżnia: opcji takiej nie oferują bezpośrednio szkoły lub ich przedstawiciele w Polsce. Agenci korzystają tylko z opcji oferowanych przez daną szkołę - nie mając wpływu na lokalizację lub charakter kwatery.
  Dorocznie bierzemy udział w największych targach językowych w Wielkiej Brytanii organizowanych przez English UK w Metropole Hilton w Brighton/Londynie. Na targach spotykamy się z przedstawicielami najlepszych akredytowanych szkół osobiście, wyszukujemy najciekawsze oferty i negocjujemy ceny. To dlatego polecając daną szkolę polecamy jej jakość, program, kadrę nauczycielską i atmosferę - większość przedstawicieli szkół w Polsce sprzedaje kursy na podstawie opisów w broszurach. Angielski w Londynie i w całej Wielkiej Brytanii, szkoły i kursy językowe, obozy językowe dla dzieci i młodzieży : Londyn i Anglia przystępne dla wszystkich.

  Data dodania: 24 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dojczland.info - Portal dla Polaków w Niemczech! »

  Dojczland.info to postal na którym znajdziecie wiele praktycznych informaci na temat życia w Niemczech, jak choćby jak założyć konto bankowe w Niemczech, czy gdzie i jak uczyć sie języka niemieckiego w Niemczech. Poza tym możecie skorzystać z informacji prawnych, a dzięki znajdującym się na portalu rozmówkom polsko-niemieckim, możecie poznać przydatne na codzień zwroty w języku niemieckim. W razie pytań możecie skorzystać z forum, a wolny czas umilą Wam wywiady z ciekawymi osobami.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stronawiedzy.pl »

  Stronawiedzy.pl to serwis pomocny w przygotowaniu się do egzaminów z języków obcych i nie tylko. Mamy mnóstwo porad jak skuteczniej się uczyć i opanować stres przed egzaminem. Wszystko o najpopularniejszych kierunkach studiów w Polsce i Europie, podpowiadamy jaką szkołę wybrać oraz czy technikum to lepszy wybór od liceum. Ponadto matura 2015 i najnowocześniejsze metody skuteczniejszego przyswajania wiedzy.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Studia za granicą

Studia za granicą - nowa strona:

Adres: