Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków .

Szczegóły strony www.lloydwoodley.pl:

Podlinkuj stronę www.lloydwoodley.pl:

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 107 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E-Korepetycje.net - darmowe ogłoszenia »

  Serwis e-Korepetycje.net to baza darmowych ogłoszeń korepetycji, dodawanych zarówno przez korepetytorów, jak i szkoły prywatne.

  Na stronie znajdziesz najwięcej, bo ponad 30 000, ogłoszeń korepetycji z ponad 100 różnych przedmiotów. W podjęciu decyzji na temat wyboru nauczyciela pomogą Ci opinie o nim, a także krótka notka biograficzna oraz informacje o doświadczeniu i uzyskanych certyfikatach potwierdzających znajomość danego przedmiotu na wysokim poziomie.

  Data dodania: 26 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja tłumaczeń express translations »

  Międzynarodowy zespół tłumaczy;

  Od 2002r. rozwiązujemy problemy językowe firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

  Jesteśmy międzynarodowym zespołem tłumaczy. Na przestrzeni kilku lat działalności nawiązaliśmy stałą współpracę z jednostkami spoza terytorium naszego kraju. Są wśród nich biura tłumaczeń oraz niezależni lingwiści.

  Jakość i przystępne ceny;

  Najważniejsza jest jakość świadczonych usług.

  Tłumaczenia pisemne wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy Normy Europejskiej PN-EN 15038:2006. Uwzględniając potrzeby wszystkich kontrahentów stworzyliśmy elastyczny cennik tłumaczeń.

  Zaufanie, które procentuje;

  Już ponad 1500 klientów wybrało nasze usługi.
  Dziękujemy za powierzone nam zaufanie!

  Wykonywaliśmy tłumaczenia dla:

  ING, GETIN Bank, Renault, Rainbow Tours, INTERIA.PL, Delloitte, Pascal, Barlinek, Vattenfall, ORLEN, Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa Warta, Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko, Powszechny Zakład Ubezpieczeń, Generali, Klub Sportowy Widzew Łódź, Siemens i wielu innych.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia językowa-podręczniki do języka angielskiego, niemieckiego »

  Księgarnia internetowa oferująca podręczniki do języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, multimedialne kursy językowe. Serdecznie zapraszamy do sklepu za pośrednictwem którego można złożyć zamówienie na wybrane tytuły w atrakcyjnych cenach z szybką dostawą.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Cambridge Wrocław »

  Szkoły językowe Cambridge oferują duży wybór kursów językowych i szkoleń pozwalających na zdobycie wiedzy z zakresu znajomości języków obcych w mowie i piśmie. W skład oferty wchodzą kursy języka angielskiego dla firm. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do angielskiego »

  Strona poświęcona komputerowo wspomaganym metodą nauki języka angielskiego. Opisuje programy organizujące powtórki materiału dla użytkownika. Porównuje programy, pomaga podjąć decyzje z którym programem nauka będzie najbardziej efektywna.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dr Piotr Kowalczyk - Tłumacz przysięgły języka węgierskiego »

  Jestem tłumaczem przysięgłym języka węgierskiego (numer na liście tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości: TP/2871/05, data uzyskania uprawnień: (1998-11-17)) i wieloletnim wykładowcą w Zakładzie Filologii Węgierskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Moja oferta skierowana jest do firm, biur tłumaczeń i osób fizycznych.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku »

  Strona Po angielsku dedykowana jest przede wszystkim uczniom różnych szkół, począwszy od podstawówki, a kończąc na liceum i technikum. Znajdują się na niej materiały pozwalające na naukę języka angielskiego, a także pomoce naukowe. Strona dzieli się na pięć działów. Pierwsze dwa z nich dotyczą krótkich i długich form wypowiedzi takich jak ogłoszenie, zaproszenie, list czy rozprawka. Trzeci dział zawiera słówka i zwroty wykorzystywane w języku angielskim. Czwarty dział zawiera informacje dotyczące gramatyki języka angielskiego, takie jak czasy angielskie i sposoby konstruowania zdań. Ostatni dział - praca za granicą zawiera informacje przydatne dla osób poszukujących pracy za granicą, i pozwala napisać poprawne CV czy list motywacyjny po angielsku, a także przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną w tym języku.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lektor u Ciebie »

  Lektor u Ciebie to mobilna szkoła językowa. Uczymy języka angielskiego na terenie Oświęcimia i okolic. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Dla osób z poza naszego obszaru działania polecamy lekcje online przez Skype.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole MISIOWA KRAINA - Pruszków »

  Przedszkole Pruszków Misiowa Kraina, zaprojektowane i zbudowane specjalnie dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Głównym celem Przedszkola, jest stymulowanie dziecka do dalszej edukacji oraz jego ogólnego rozwoju. Stosowany program zajęć jest tak zorganizowany, aby dziecko mogło rozwijać się zarówno intelektualnie, ruchowo, manualnie jak i psychospołecznie. To magiczne misiowe miejsce zapewnia, małe kameralne grupy, sympatyczną domową atmosferę oraz różnorodną ofertę zajęć w ramach czesnego i zajęć dodatkowych. W ramach stałej opłaty czesnego, przedszkole oferuje min.: rytmikę, gimnastyka korekcyjną, trzy języki obce (angielski, francuski oraz hiszpański), zajęcia logopedyczne, konsultacje z psychologiem. Ponadto dla najmłodszych zawsze czeka wiele atrakcji. Przedszkole Misiowa Kraina to przede wszystkim nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem. Sale są bezpiecznie urządzone i przystosowane do grupy wiekowej dzieci, ładne i praktyczne zabawki oraz pomoce dydaktyczne. Szatnia, łazienki oraz sanitariaty, przystosowane są do wzrostu i wieku dzieci.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »