Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków .

Szczegóły strony www.lloydwoodley.pl:

Podlinkuj stronę www.lloydwoodley.pl:

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny googlebot 96

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bezpłatny kurs języka angielskiego online »

  We współczesnym świecie znajomość języków obcych stała się koniecznością. Niemożliwy jest rozwój osobisty, awans zawodowy, nawiązywanie nowych kontaktów bez umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Dlatego postanowiłam stworzyć ten kurs. Bezpłatny kurs języka angielskiego online przeznaczony jest zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoja przygodę z angielskim jak i dla tych, którzy już mają na tym polu jakieś osiągnięcia. W tworzeniu lekcji kieruję się się swoim kilkunastoletnim doświadczeniem pedagogicznym, opartym na kształceniu osób w różnym wieku, od małych dzieci do osób dorosłych. Mam nadzieję, że moja praca pozwoli na rozwinięcie u innych zamiłowania do nauki oraz przyda im się w życiu codziennym.

  Data dodania: 15 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Fiszkoteka »

  Fiszkoteka.pl to serwis w którym znajdziesz duży zbiór materiałów z różnych dziedzin (języki obce, przedmioty szkolne, popularne egzaminy), jak również gdzie będziesz miał możliwość stworzyć własne zestawy fiszek.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski korepetycje Lublin »

  Oferuję korepetycje z języka angielskiego, które skupią się nie tylko na gramatyce. Każde zajęcia będę rozwijać mówienie, czytanie ze zrozumieniem i słuchanie, czyli dokładnie te aspekty, które są potrzebne, aby sprawnie posługiwać się językiem. Przykładam uwagę do wymowy i akcentu już od początku nauki języka angielskiego. Zajęcia będą odbywać się w miłej i bezstresowej atmosferze.

  Posiadam wiele ciekawych i różnorodnych materiałów. Przygotowując korepetycje, korzystam z pozycji znanych wydawnictw językowych.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki | materiały do nauki niemieckiego | lekcje, korepetycje | Warszawa, Targówek Bródno »

  "Lepsza strona Niemiec" to strona poświęcona w całości językowi niemieckiemu. Strona dedykowana jest wszystkim uczącym się języka niemieckiego jako języka obcego. Baza zawiera wartościowe materiały do nauki niemieckiego: opracowane słownictwo, gramatykę, ciekawostki językowe. Dyskurs obejmuje tematy z zakresu roli Niemców i Niemiec w historii oraz przewodnik po literaturze niemieckojęzycznej. Prezentowany jest niemiecki język gospodarczy (Wirtschaftsdeutsch).

  W swoim założeniu strona jest przede wszystkim osobistym notesem autora. Zawiera zapiski i przemyślenia odnośnie czytanych lektur, artykułów prasowych, audycji radiowych i telewizyjnych oraz bieżących wydarzeń. Baza jest wartościowym kompendium najcenniejszych i najlepszych materiałów do nauki języka niemieckiego.

  Na stronie autor przedstawia swój punkt widzenia naszych zachodnich sąsiadów. Stara się wybierać tematy i materiały źródłowe w duchu szacunku i tolerancji. Artykuły na stronie unikają złych emocji, jątrzenia, politykowania, agitacji religijnej czy światopoglądowej. Celem tej strony jest budowanie zrozumienia, wyjaśnianie, tłumaczenie. "Lepsza strona Niemiec" ma wzbudzić Twoją ciekawość niezwykłym światem, który który otworzy się przed Tobą, gdy opanujesz biegle język niemiecki. Czy zamiar się powiedzie?

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych - POP-IN »

  W ofercie znajdują się kursy autorskie oraz specjalistyczne dostosowane do wymogów klienta. Zajęcia odbywają się w malutkich grupkach, co zwiększa efektywność uczenia się. Lektorzy prowadzą indywidualną ocenę postępów naszych uczniów, co ułatwia zintensyfikować naukę. Wszystkie materiały używane na lekcjach są przygotowywane przez szkołę.
  Rodzaje kursów języka angielskiego
  a) przygotowywujące do matury
  b) grupy dyskusyjne – konwersacje
  c) zajęcia dla dorosłych oraz BUSINESS ENGLISH
  d) grupy dla dzieci poniżej 6 roku życia
  e) specjalne grupy wiekowe dla osób powyżej 40 roku życia
  f) specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów
  - Cambridge : FCE, CAE, CPE
  - LCCI: EFB English for Business, ELSA, SEFIC, FTBE
  - ETS: TOEFL iBT, GMAT
  g) zajęcia indywidualne
  h) kursy prowadzone w firmach dostosowane do preferencji pracowników.
  Dostępne języki obce: Język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski.
  Poleć nas nowej osobie a dostaniesz lekcję gratis. Każda osoba, która chciałaby rozpocząć naukę języka obcego może zgłosić się bez względu na miesiąc w roku. Kursy są organizowane na bieżąco. W każdym tygodniu organizowane są konsultacje, dla osób nieobecnych lub mających trudności z opanowaniem przerabianego materiału. W przypadku rezygnacji klient nie ponosi żadnych kosztów. W sobotę odbywają się spotkania tematyczne. Przyjdź pierwsze lekcje - gratis!!!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • School of Polish Language for Foreigners PolishStreet »

  School of Polish Language for Foreigners PolishStreet (former DOMINO) was established at the beginning of the 90's. Our courses have been prepared for foreigners staying in Poland either temporary or permanently. We teach Polish and introduce elements of Polish culture and history. We have acquired considerable experience and we have developed our own curriculum.

  Our strategy aims at meeting the individual needs of foreigners coming to our country. We offer basic courses covering communicative vocabulary needed in everyday situations, as well as developing the skill of understanding speech and speaking. At the advanced courses we develop language skills simultaneously and add elements of Polish history and culture to the program.

  We offer:
  Individual or group lessons at every level
  Long term courses - a year or longer
  Intensive courses - for a weekend, a week or for the summer
  Preparation for the certified exams on Polish as a foreign language
  Courses on selected aspects of the culture and history of Poland and Wrocław
  Encounters with Polish culture – multimedia presentations, lessons at museums, going to the theatre etc.
  Arts lessons - pottery, glass, painting,etc.
  Proof-reading and translation of texts
  Assisting our students in practical matters like obtaining legal documents, finding accommodation, etc.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski Kraków »

  Pragniesz w szybki i prosty sposób nauczyć się wybranego języka obcego? Masz już dosyć dotychczasowych prób zakończonych porażką? Zamień plany na konkretne działania. Obowiązkowo odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ciekawą propozycją lektoratów. Archer School jest krakowską szkołą języków obcych, od kilku lat prowadzącą z wieloma sukcesami kursy językowe na wielu poziomach zaawansowania. Jesteśmy specjalistami od bezpośredniej metody nauki języków obcych. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz najnowszym podręcznikom nauka z nami to czysta przyjemność. Prowadzimy zajęcia z takich języków jak: włoski, angielski, hiszpański i francuski. Dołączając do grupy naszych słuchaczy zyskujesz komfort przyswajania wiedzy - uczymy w niewielkich grupach liczących do 10 osób. Gorąco zapraszamy w ścisłym centrum królewskiego miasta Krakowa na niezobowiązujący test precyzujący właściwy poziom zaawansowania oraz na krótką pogawędkę z nauczycielem. Sprawdź nas w trakcie 2 testowych lekcji! Każdy nowy uczeń otrzymuje od nas ciekawy upominek.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego katowice »

  Angielski odgrywa niezwykle ważną rolę w dzisiejszym świecie, co sprawia, że coraz większa ilość osób pragnie się go uczyć. Jeśli ty także chcesz idealnie władać językiem angielskim z całą pewnością powinieneś zapisać się na zajęcie w szkole językowej Elsinore. W szkole tej z pomocą fachowych i profesjonalnych instruktorów dowiesz się, w jaki sposób uczyć się języka obcego, aby nauka ta szła szybko i sprawnie, a przede wszystkim nie wymagała niemalże żadnego wysiłku. Fachowcy w tejże dziedzinie nie tylko podszkolą cię w biegłym porozumiewaniu się językiem angielskim, ale także nauczą cię go od podstaw, jeżeli wcześniej nie miałeś z nim żadnej styczności. Na pewno warto, więc z takiej idealnej możliwości skorzystać.

  Data dodania: 14 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Gdynia »

  Język hiszpański online jeszcze nigdy nie był tak prosty. Casa Latina to profesjonalna nauka języka hiszpańskiego w mieście Gdynia. Nasza szkoła posiada wiele zalet a jej idea narodziła się z pasji do nauki języka hiszpańskiego, ale również z chęci utworzenia miejsca, gdzie studenci poznają język hiszpański z perspektywy latynoamerykańskiej a to oznacza, że doświadczą kultury, obyczajów oraz magii tego kontynentu. Casa Latina to hiszpański online - aktywny, komunikatywny i efektywny. Naukę języka hiszpańskiego w Gdyni możesz rozpocząć w naszej szkole, szczególnie kiedy nie masz doświadczenia w nauce języków online. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani lektorzy, posiadający ogromne doświadczenie nie tylko w prowadzeniu zajęć językowych, ale również kompleksową wiedzę merytoryczną, który dotyczy lingwistyki i dydaktyki. Nasi nauczyciele zdobywali tą wiedzę podczas studiów na uniwersytetach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na język hiszpański online w miejscowości Gdynia, w szkole Casa Latina. U nas każda grupa ucząca się języka hiszpańskiego posiada wiodący podręcznik. Dodatkowo nasi kreatywni lektorzy chętnie zapewniają dodatkowe materiały, często wykraczające poza schemat narzucony przez podręcznik. Nasze zajęcia dodatkowo opieramy na pracy z artykułami prasowymi oraz filmami, muzyką i grami. Hiszpański online opieramy na renomowanej platformie konferencyjnej WebEx, która pozwala na udostępnianie wirtualnej tablicy podczas zajęć.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Antoni i Przyjaciele - skuteczna nauka języków online »

  Z nami skutecznie nauczysz się języka francuskiego, niemieckiego, angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdziesz mnóstwo darmowych materiałów do nauki. Sprawdź koniecznie nasze opinie!

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »