Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków .

Szczegóły strony www.lloydwoodley.pl:

Podlinkuj stronę www.lloydwoodley.pl:

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KochamAngielski.pl - Posłuchaj, aby w końcu się nauczyć! »

  Darmowe lekcje na rozumienie ze słuchu z piosenek i wywiadów oraz kursy języka angielskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowansowanym online.

  Weź udział w darmowych internetowych lekcjach języka angielskiego, rozwijających rozumienie ze słuchu. Autorka korzysta w nich z piosenek, wywiadów, filmików. W miłej i przyjaznej atmosferze możesz też przejść internetowe kursy, pełne w nagrania, teksty, obrazki, ćwiczenia oraz ściągę.

  Data dodania: 25 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław. Fachowo. Terminowo. »

  Fabryka Tłumaczeń Wrocław to profesjonalny zespół tłumaczy przysięgłych. Tłumaczenia Warszawa: zapraszamy firmy ze stolicy do skorzystania z naszych usług. Biuro Tłumaczeń Wrocław. Fachowo. Terminowo.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Gliwice »

  Na stronie mobile ENGLISH Gliwice znajduje się opis oferty szkoły językowej. W ramach usług mobile English znajdują się kursy z angielskiego i innych popularnych języków. Lekcje odbywają się w domu klienta, gdzie lektor przyjeżdża z potrzebnymi materiałami. Szkołą oferuje zajęcia dla biznesmenów, jak i uczniów gimnazjum, czy liceum.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Prywatne przedszkole oraz żłobek "Baby City" to przyjazne dzieciom środowisko, w którym mają okazję poznawać świat oraz przyjaciół w ramach sprawdzonych programów nauczania. Wykwalifikowana kadra przedszkola prowadzi zajęcia dwujęzycznie w języku polskim oraz w języku angielskim w oparciu o metodę Total Physical Response. Szczegóły dotyczące nauczania języka angielskiego w naszym przedszkolu znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci w Szczecinie »

  Expert Kids to centrum edukacji dziecka, które od wielu lat kształci maluchy w zakresie umiejętności językowych. Zajęcia nauki języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy w miłej atmosferze przekazują swoją wiedzę.

  Oprócz szkoły językowej Expert Kids w Szczecinie organizuje urodziny dla dzieci, półkolonie i kolonie.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń języka angielskiego dla firm – Transpolis, Toruń »

  Teksty prawne zazwyczaj są trudne do przetłumaczenia, gdyż zawierają dużo specjalistycznego słownictwa. Najlepiej nasza firma radzi sobie właśnie z takimi niebanalnymi tekstami – zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń Transpolis. Istnieje opcja złożenia zamówienia na przełożenie w naszym biurze za pośrednictwem strony internetowej www.transpolis.pl – wypełnij odpowiedni formularz podając dane kontaktowe, rodzaj tłumaczenia i termin realizacji załączając odpowiedni plik z tekstem, by wysłać zgłoszenie.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Kudowa »

  Centrum Językowe Ling Up to szkoła językowa oferująca usługi doskonalenia językowego w formie kursów, szkoleń i lekcji indywidualnych. Zapraszamy na kursy w małych grupach : angielskiego, niemieckiego, czeskiego i innych. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Skuteczność i profesjonalizm.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.lincare.pl »

  Na stronie internetowej lincare.pl można znaleźć firmę Lingua Care International zajmującą się zarówno tłumaczeniami pisemnymi jak i konferencyjnymi. Prócz tego jednostka ta oferuje specjalistyczne szkolenia oraz konsulting językowy. A także można przystąpić w niej do egzaminów językowych i uzyskać certyfikat. Sama Lingua Care International posiada licencje i referencje do sprawdzenia właśnie na stronie internetowej. W ofercie firmy można znaleźć również tłumaczenia w trudnym języku żeglugi morskiej, ponieważ LCI oferuje tłumaczenia umów czarterowych, procedur ISO dla żeglugi czy usługi stałych tłumaczeń dla armatorów.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowania z angielskiego »

  5zanglika.pl to strona internetowa, na której można zamówić stworzenie lub sprawdzenie gotowego wypracowania z angielskiego. Zlecenie wykonują doświadczeni pracownicy dydaktyczni pracujący na co dzień w szkołach językowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »