Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków .

Szczegóły strony www.lloydwoodley.pl:

Podlinkuj stronę www.lloydwoodley.pl:

Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny googlebot 95

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Wirtualna Szkoła Angielskiego to jeden z największych i najlepszych wortali edukacyjnych do nauki języka angielskiego. Odwiedzany jest codziennie przez ponad dziesięc tysięcy osób. Serwis prowadzony przez redakcję składającą się z nauczyciela języka angielskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego, native speakera i kilku absolwentów anglistyki. Zawiera gramatykę, ćwiczenia, słownictwo i wiele innych ciekawych artykułów. Strona uaktualniana przynajmniej trzy razy w tygodniu

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń TRANS-LING na swej stronie www.trans-ling.pl oferuje tłumaczenia językowe, które realizowane są przy zastosowaniu nowoczesnych, internetowych środków komunikacji: poczty elektronicznej (e-mail) i komunikatorów. Prośbę o bezpłatną wycenę wraz z załączonym tekstem przesyłają nam Państwo na adres info@trans-ling.pl a w razie zamówienia przetłumaczony tekst odsyłamy tą samą drogą. Oczywiście istnieje też możliwość komunikowania się w sposób tradycyjny za pomocą telefonu (+48 880 266 111, +48 880 266 333) lub zwykłej poczty. W Cenniku znajdą Państwo nasze aktualne stawki. Wyceny usług niestandardowych (jak HTML lub DTP) dokonujemy każdorazowo w sposób indywidualny. Udzielamy także korepetycji z języków obcych.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kotonoha- język japoński »

  Szkoła języka japońskiego Kotonoha oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Atrakcyjne ceny oraz specjalne systemy zniżek. Autorski program nauczania wykorzystujący wyłącznie skuteczne metody. Bezpłatne materiały edukacyjne. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • KAM-AN Kształcenie językowe - We will help You to understand the world »

  KAM-AN Kształcenie Językowe - działamy i oferujemy naukę języków obcych od roku 2000. Konsekwentnie polepszamy nasze wyniki i osiągnięcia aby dostarczyć Ci najlepsze i najnowsze praktyki edukacyjne w nauczaniu języków obcych w Wałbrzychu. Jesteśmy zarejestrowani przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty - spełniamy więc nałożone na nas standardy, normy i procedury na bazie i zgodnie z którymi pracujemy i kształcimy. Wprowadzamy słuchacza w różne aspekty kulturowe i społeczne wybranego państwa. Nie ważne czy jesteś juniorem, nastolatkiem, studentem czy biznesmenem i jakikolwiek jest powód dla którego chcesz doskonalić swoje językowe umiejętności- u nas znajdziesz ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w biznesie - szkolenia dla firm »

  Centrum szkoleń Fitzgerald działa w Poznaniu już od 2006 roku. W naszym centrum trenerzy (native speaker i Polscy lektorzy) prowadzą zajęcia z angielskiego dla firm dopasowany indywidualnie do możliwości swoich słuchaczy. Obecnie nasza oferta jest wzbogacona o tematyczne wykłady językowe, szkolenia, warsztaty rozwojowe (kompetencje menedżerskie, trening asertywności oraz kursy skoncentrowane na Twoim rozwoju), kursy dla nauczycieli, rekrutacja dla firm.
  Staramy się podchodzić indywidualnie do naszych słuchaczy. Bardzo dobrze wiemy, że każda firma ma swój inny cel, inne potrzeby, innych ludzi – dlatego staramy się kłaść nacisk na indywidualne i profesjonalne podejście do naszych Klientów; od przygotowywania naszej oferty, aż po ocenę skuteczności przeprowadzonych przez nas działań. Wiemy, że szkolenie jest efektywne tylko wtedy, gdy odpowiada na rzeczywiste potrzeby odbiorców i nie prowadzi się go według sztywnego schematu.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe warszawa »

  Choć w znajomości języka najważniejsza jest praktyka to nadal w wielu miejscach wymaganie są certyfikaty potwierdzające ich znajomość. Dlatego w naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju kursy, które przygotowują do zasadniczych i najbardziej znaczących egzaminów. Oferujemy m.in. kursy fce, które przygotowują do jednego z ważniejszych egzaminów potwierdzających znajomość języków. Wysoko wyspecjalizowana kadra gwarantuje, że przygotowania będą na najwyższym poziomie i co ważne będą naprawdę skuteczne.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lingwista nauka języka nauka języków obcych »

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Warto położyć nacisk, że istniejemy od 1958 roku zaś przez ten czas wyedukowaliśmy wielu kursantów, którzy zostali wyśmienicie przygotowani do zdania wszystkich poziomów certyfikatów językowych. Podstawowe języki których nauczamy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski oraz rosyjski. wypada wspomnieć, że jako wyłączna organizacja w Polsce środkowej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut i Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza jednostka jest zaopatrzona w wysokiej jakości pomoce naukowe, jakie doskonale wspierają tok dydaktyczny. Trzymamy również kontakt z instytutami lingwistycznymi i nieustająco sprawdzamy wszystkie nowości na rynku wydawniczym. Także Lingwista urządza kursy księgowe, administracyjno biurowe tudzież zaawansowane kursy komputerowe. Kooperujemy z Urzędami Pracy prowadząc szeroki zakres szkoleń dla osób bezrobotnych.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Francuski Poznań »

  Specjalizujemy się w usługach związanych z nauczaniem języka francuskiego w tym również tłumaczeniami w języku francuskim.Oferujemy kursy języka francuskiego zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Pomagamy w przygotowywaniu do matury.Organizujemy kursy językowe dla firm. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne, wspieramy projekty frankofońskie. Indywidualne lekcje z języka francuskiego polecamy w szczególności osobom poszukujących fachowego przygotowania do matury lub certyfikatów językowych, studentom chcącym wyjechać na zagraniczne stypendium do kraju francuskojęzycznego.Zajęcia indywidualne odbywają się w Poznaniu i są dostosowane są do konkretnych potrzeb. Realizujemy poziomy od A1 do C1. W ofercie znajdują się także kursy specjalistyczne: ekonomiczne, medyczne, prawnicze oraz inne kursy zawodowe. Oferujemy ustne i pisemne tłumaczenia spotkań biznesowych, konferencji telefonicznych, imprez targowych tłumaczenia korespondencji prywatnej, firmowej oraz dokumentów urzędowych. W szczególności polecamy skorzystanie z propozycji nauki języka francuskiego dla dzieci, które z łatwością przyswajają nowe dźwięki i słowa. Odpowiednio dopasowany plan zajęć gwarantuje dobrą zabawę i przede wszystkim wyniki. Najmłodszych zapraszamy zatem na pełne humoru lekcje indywidualne lub grupowe)Wszystkie kursy prowadzone są w sympatycznej i przyjemnej atmosferze, gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalne plany kształcenia oraz zaangażowanie prelegentów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • WIELKA PRZYGODA gdańsk przedszkole prywatne »

  W Niepublicznym Przedszkolu Wielka Przygoda z siedzibą w Gdańsku nasi podopieczni prowadzeni są przez doświadczonych nauczycieli, dla jakich praca z dziećmi jest wyjątkową przyjemnością, a równolegle misją. Istotnymi założeniami jest dla nich rozwinięcie talentów Maluchów, ukazanie im świata w którym będą odgrywać ważną rolę, nieustannie wierząc we własne możliwości. Nasz program Przyszykowaliśmy w oparciu o badania z zakresu psychologii oraz pedagogiki i bez ustanku go wzbogacamy. Jesteśmy przekonani, że Państwa dziecko błogo spędzi u nas czas. Zapewnimy mu wyśmienitą zabawę, naukę i wspaniałe jedzenie. Szczegóły na naszej stronie.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zarabiaj Online oraz Offline. »

  Pracaonlinedziennik to internetowa baza zarabiania. Wpisy zawarte na stronie poświęcone są wszechstronnym sposobom zdobycia mniejszej lub większej ilości pieniędzy. Staramy się odnaleźć i opublikować jak najwięcej metod, tak aby zarabianie nie było wyłącznie koniecznością a bardziej hobby oraz jednocześnie pracą w domu nie na etacie.nWarto dodać, że możliwość osiągnięcia zadowalających wyników zależy od wielu czynników. Jednak przede wszystkim potrzebna jest wiedza, narzędzia, doświadczenie oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

  Data dodania: 23 04 2015 · szczegóły wpisu »