Szkolenia BHP Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia BHP Warszawa

Przeprowadzamy szkolenia bhp w Warszawie oraz okolicach dla firm i instytucji. Szkolimy pracowników, kadrę zarządzającą oraz właścicieli firm. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp i ppoż. Prowadzimy dokumentację na zlecenie. Specjalizujemy się w BHP w szkołach oraz gastronomii.

Szczegóły strony www.szkoleniabhp.top:

Podlinkuj stronę www.szkoleniabhp.top:

Szkolenia BHP Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Odbycie szkolenia z pierwszej pomocy nie tylko daje ogromną korzyść w razie zaistnienia wypadku, ale jest też wymogiem prawnym. Wszyscy uczestnicy kursów prawa jazdy są zobligowani do odbycia szkolenia, tak jak i pracodawca ma zapewnić na każdej zmianie obecność przynajmniej jednego pracownika przeszkolonego w ratowaniu życia.
  Poradnik szkoleniapp.pl został stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń instruktorów - ratowników medycznych w celu ułatwienia pracodawcom wyboru odpowiedniej jednostki szkolącej. Na stronie znajdują się informacje o tym kto może i powinien prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy, jakie pomoce dydaktyczne muszą być na nich wykorzystane oraz jaką najkorzystniejszą formę powinny przybrać, aby efekt nauczania był jak najlepszy.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Podkarpackie Biuro Analiz Podatkowych »

  PBAP jest profesjonalnym podmiotem świadczącym usługi doradztwa podatkowego, prawnego i szkoleń na rzecz wymagającego przedsiębiorcy; spory podatkowe.
  Celem Podkarpackiego Biura Analiz Podatkowych jest zapewnienie klientom kompleksu usług, które zagwarantują im bezpieczeństwo prawne i podatkowe. Dlatego każde zlecenie będzie analizowane indywidualnie. Co oznacza, iż istotna podatkowo operacja gospodarcza, która wystąpiła u przedsiębiorcy, zostanie w pierwszej kolejności przeanalizowana pod względem prawnym (prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, itp.). Dopiero w drugiej kolejności dokonana zostanie interpretacja dla celów opodatkowania (CIT, PIT, VAT, umowy międzynarodowe, pcc, itp.). W wykonywaniu zleceń Podkarpackie Biuro Analiz Podatkowych będzie się zawsze kierowało chęcią optymalizacji podatkowej swojego klienta, oczywiście w ramach obowiązującego prawa. O ile zaistnieje taka potrzeba, będziemy poszukiwać korzystnych struktur i strategii podatkowych. Celem naszego działania jest także przypominanie organom podatkowym o wiążącej je zasadzie, iż wątpliwości winny być rozstrzygane na korzyść podatnika (in dubio pro tributario).

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EKorepetycje.org – korepetycje dla każdego »

  Portal kontaktujący korepetytorów i osoby szukające korepetycji.Korepetycje z języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii i wielu inne. Najtańsza rejestracja na rynku, największe miasta w Polsce, darmowe ogłoszenia. Korepetycje dla każdego.Ponad to pisanie prac maturalnych oraz pomoc w pracach domowych. Nie czekaj - weź korepetycje z eKorepetycje.org

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Norma PRO »

  Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o programie Norma PRO zapraszamy na specjalistyczne szkolenia. Nasz cykl szkoleniowy składa się z 3 części. Jeśli potrafisz kosztorysować, a Twoim celem jest zdobycie umiejętności obsługiwania programu Norma PRO to zapraszamy Cię na kurs podstawowy, jeśli Twoja przygoda z kosztorysowaniem dopiero się rozpoczyna skorzystaj ze kursu teoretycznego, na którym przekażemy Ci wiedzę dotyczącą podstaw kosztorysowania. Kiedy poznasz już podstawy zachęcamy do ich usystematyzowania i zapoznania się z bardziej złożoną funkcjonalnością tego programu do kosztorysowania na kursie zaawansowanym.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kielce, Szkoła Jazdy, Nauka Jazdy, Krzysztof »

  Szkoła Jazdy Krzysztof w Kielcach

  Szkoła Jazdy "Krzysztof" powstała w 1989 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych szkół jazdy w Kielcach. Zapraszamy kierowców zawodowych oraz osoby które chcą zacząć swoją przygodę motoryzacyjną do naszej szkoły.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Florystyczna »

  Akademia Florystyczna Marioli Miklaszewskiej to szkoła dla osób zainteresowanych doskonaleniem zawodowym w branży artystycznej. Akademia prowadzi zajęcia z zakresu znajomości kwiatów, techniki układania kwiatów, florystyki, dekoracji. Regularnie organizujemy pokazy florystyczne, seminaria, szkolenia. Nasi uczniowie regularnie biorą udział w mistrzostwach świata, europy czy polski. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teach Me Polish: Polski dla Cudzoziemców »

  aZainteresował Cię język polski i chciałbyś bliżej go poznać? Jedziesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednak przyuczyć się polskiego języka? Witaj na Teach me Polish – polskie kursy dla obcokrajowców zarówno online jak i w Poznaniu. Stawiamy na naukę słownictwa i zwrotów używanych w życiu codziennym. W dydaktyce używamy wielu nowoczesnych metod nauczania, które każdą lekcje czynią interesującą. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na www.teachmepolish.pl. Przekonaj się iż warto na nas postawić!

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf »

  Kursy i egzaminy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Organizujemy szkolenia i egzaminy na stopnie: żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski, sternik motorowodny, morski sternik motorowodny. Szkoła wywodzi się z jednego z najstarszych w Polsce klubów żeglarskich Jacht Klub Morski "Gryf" w Gdyni (rok założenia 1928). Dysponujemy flotą morskich jachtów żaglowych do szkoleń żeglarskich i nowoczesną motorówką do szkoleń motorowodnych. Jesteśmy podmiotem upoważnionym od przeprowadzania egzaminów na stopnie na które szkolimy. W naszej ofercie można również znaleźć kursy językowe (angielski dla żeglarzy) i inne szkolenia specjalistyczne takie jak kurs radiooperatora SRC. Oferujemy również noclegi na jachtach dla uczestników szkoleń. Szkoła jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowana - w marinie w samym centrum Gdyni, gdzie oprócz szkolenia można przyjemnie spędzać czas wolny.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życie bez długów »

  Jak spłacić długi, zacząć zarabiać i oszczędzać pieniądze. Poradnik handlowca - wyjątkowe sposoby na znalezienie nowych potencjalnych klientów. Co zrobić by spłacić kredy hipoteczny, karty kredytowe i kredyt gotówkowy. Jak nie dopuścić do tego by tracić pieniądze. Jak mądrze oszczędzać pieniądze i realizować swoje marzenia. Jak żyć zdrowo i nowocześnie. Praca na etacie czy własna działalność gospodarcza – co wybrać ? Jak założyć własną działalność gospodarczą ? Jak założyć bloga i zacząć na nim zarabiać.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty teatralne - aktorskie Warszawa. Trener - coach aktorstwa »

  Podnieś swoje umiejętności aktorskie!

  Nasze zajęcia kierowane są do osób zainteresowanych podjęciem zawodu aktora. Warsztaty aktorskie – teatralne prowadzone są indywidualnie oraz grupowo, w Warszawie.

  Prowadzimy zajęcia wg metody:
  - Lee Strasberga
  - Sanforda Meisnera

  Pomagamy poczuć się pewnie na każdej scenie!

  Zapraszamy na warsztaty!
  ActingCoach.pl

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »