Szkolenia BHP Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia BHP Warszawa

Przeprowadzamy szkolenia bhp w Warszawie oraz okolicach dla firm i instytucji. Szkolimy pracowników, kadrę zarządzającą oraz właścicieli firm. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp i ppoż. Prowadzimy dokumentację na zlecenie. Specjalizujemy się w BHP w szkołach oraz gastronomii.

Szczegóły strony www.szkoleniabhp.top:

Podlinkuj stronę www.szkoleniabhp.top:

Szkolenia BHP Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Neocenter - centrum edukacyjne »

  Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
  W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, osobiste, Kursy | www.pad-szkolenia.pl »

  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne ( osobiste ), osobiste. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka zwrotna »

  Strona konferencji Logistyka Odzysku. Na stronie: informacje o konferencji, program, cel, miejsce. Ponadto informacje dotyczące patronów oraz baza wiedzy związana z logistyką odzysku. Chcesz wiedzieć czym jest ekologistyka, zielona logistyka, logistyka zwrotna, logistyka odwrotna czy reverse logistic? Zapraszamy na stronę a także do udziału w konferencji.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkoleń Morskich LIBRA »

  Certyfikowany ośrodek szkoleń morskich. Bogata oferta szkoleń dla ludzi, których praca związana jest z morzem oraz dla osób chcących podjąć pracę na morzu. Atrakcyjne szkolenia motorowodne na patent starszego sternika motorowodnego.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe w Warszawie »

  Speakout to nowoczesną firma prowadząca szkolenia językowe dla firm i instytucji. Organizujemy profesjonalne szkolenia w siedzibie firmy, indywidualnie lub w grupach podzielonych według poziomu zaawansowania, z częstotliwością zajęć dostosowaną do czasu pracowników, w dowolnych godzinach: przed, w trakcie lub po pracy. Wieloletnie doświadczenie daje nam tytuł jednej z najlepszych firm w branży.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Uwodzenia - Nauka Sztuki Uwodzenia. »

  Szanowni Państwo,
  Wyższa Szkola Uwodzenia ma opinie renomowanej i najstarszej szkoły hipnozy w Polsce. Chwaląc się faktem, iż angażuje wyłącznie doświadczoną kadrę szkoleniową specjalistów z dużym doświadczeniem. Nasza instytucja współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które dysponują kontaktami międzynarodowymi na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. W szkole są zatrudnieni wybitni trenerzy, coachowie, wykładowcy i doświadczeni eksperci, przede wszystkim psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia kursy z podrywania, znane są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój osobisty, motywacja, wywieranie wpływu, manipulacja, kłamstwo. Gwarantujemy dostęp do profesjonalnych szkoleń, które naszym kursantom gwarantują praktyczną wiedzę z zakresu: techniki uwodzenia, techniki motywacji, sposoby perswazji.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia integracyjne »

  Szukasz profesjonalnych szkoleń z zakresu team building? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Działamy na rynku szkoleń już od dwunastu lat. W tym czasie udało nam się zebrać zespół doświadczonych oraz wysoko ocenianych trenerów. Nasze działania potrafimy dostosować do konkretnych potrzeb uczestników grup. Umiemy dostosować się do potrzeb biznesowych każdej firmy. Nasi trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w coachingu oraz praktyką w biznesie na stanowiskach menedżerskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne MRP-Koder »

  MRP-KODER Centrum Edukacyjne oferujące kursy i szkolenia komputerowe. W skład naszej oferty wchodzą szkolenia z zakresu technologii informatycznej. Oferuje wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną.

  Chcemy udostępniać usługi na najwyższych poziomie. Mamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą z uczestnikami kursów. Prowadzimy szkolenia komputerowe zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Oferujemy każdemu taki zakres wiedzy jaki jest mu niezbędny. Pracujemy i szkolimy w oparciu o najnowsze rozwiązania i wymagania obecnego rynku IT.

  Każdy kurs u nas, jest podzielony na odpowiednią ilość dni i godzin i kończy się profesjonalnym egzaminem. Uzyskane dzięki naszym kursom i pozytywnym wynikom z egzaminów końcowych certyfikaty są doceniane w branży IT przez firmy informatyczne i pracodawców.

  Każda osoba biorąca udział w naszych szkoleniach komputerowych uzyskuje niezbędne i pożądane umiejętności na obecnym rynku informatycznym.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe dla nauczycieli »

  Kierujemy swą ofertę do osób dorosłych, w szczególności do nauczycieli. Zajmujemy się realizowaniem studiów podyplomowych dla nauczycieli oraz mundurowych. Dodatkowo przeprowadzamy różne szkolenia m.in z zakresu pierwszej pomocy, kursy przydatne w turystyce oraz kursy wymagane na brytyjskim rynku pracy. Edukacja w naszych instytutach częściowo realizowana jest w systemie blended learning, co oznacza że część teoretyczna zajęć realizowana jest w formie e-learningu. Natomiast część praktyczna w trybie zajęć stacjonarnych. Dzięki wyszkolonej kadrze oferujemy usługi na wysokim poziomie.

  Data dodania: 21 09 2015 · szczegóły wpisu »