Szkolenia BHP Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia BHP Warszawa

Przeprowadzamy szkolenia bhp w Warszawie oraz okolicach dla firm i instytucji. Szkolimy pracowników, kadrę zarządzającą oraz właścicieli firm. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp i ppoż. Prowadzimy dokumentację na zlecenie. Specjalizujemy się w BHP w szkołach oraz gastronomii.

Szczegóły strony www.szkoleniabhp.top:

Podlinkuj stronę www.szkoleniabhp.top:

Szkolenia BHP Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia i doradztwo - project management, zarządzanie zespołem »

  Obserwując pracę managerów z różnych organizacji i środowisk można zauważyć, że jednym z podstawowych czynników sukcesu są praktyczne umiejętności przywódcze. Odpowiedzialność, osobista odwaga i dawanie przykładu własnym zachowaniem pozwala budować zaangażowanie zespołu, który sprawnie osiągnie stawiane przed nim wyzwania. Misją Leadership Center jest wspieranie managerów na każdym etapie ich rozwoju, aby otrzymując efektywne narzędzia rozwoju mogli się skupić na tym co najważniejsze: budowaniu skutecznych zespołów.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kosmetyczna »

  Policealna Szkoła Kosmetyczna Beaty Mydłowskiej przygotowuje osoby chętne do podjęcia pracy w zawodzie technik usług kosmetycznych i technik usług fryzjerskich. Nasza szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej. Zapraszamy na kursy kosmetyczne! Poznań jest jedną z naszych siedzib. Tutaj naszym uczniom udostępniamy luksusowo wyposażone pracownie kosmetyczne i fryzjerskie. Współpracujemy z renomowanymi firmami z branży kosmetycznej. Edukacja w naszej szkole opiera się na rozwijaniu umiejętności praktycznych, które uczniowie zdobywają na licznych warsztatach kończących się uzyskaniem certyfikatu, który wydaje szkoła kosmetyczna. Poznań – miasto, w którym mieści się nasza siedziba to ważny ośrodek kosmetyki. Kształcimy tutaj przyszłe kosmetyczki oraz fryzjerki i fryzjerów, którzy mogą się pochwalić wysokimi umiejętnościami i pełnym wykształceniem. Uczniów z Wielkopolski zaprasza Policealna Szkoła Kosmetyczna. Krotoszyn, Poznań – to miejsca, w których przygotowują się nasi uczniowie.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Analytics - Szkolenie z Google Analytics »

  Inwestuj w trafne działania online na podstawie solidnych danych wyciąganych z darmowego narzędzia statystycznego jakim jest Google Analytics. Zapisz się na oficjalne szkolenia z analityki internetowej z wykorzystaniem Google Analytics. Pomnóż zyski ze swojej strony internetowej!

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leader School - szkoła językowa w Piasecznie »

  Leader School to znana, polska szkoła językowa, gdzie możesz nauczyć się języka angielskiego, innych języków oraz innych dziedzin, takich jak ortografia, kursy maturalne. Szukając więc dobrej szkoły językowej w Piasecznie, wybierz Leader School - efektywne metody nauczania i wykwalifiowana kadra!

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://swiadectwokwalifikacjizawodowej.pl »

  Firma ABC-szkolenia Paweł Żuchowski powstała w 2009 roku. Firma oferuje szkolenia lub kursy na: prawo jazdy (kategorie A, B, C, B+E, C+E, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, kursy ADR dla kierowców, kursy na doradcę ADR DGSA czy kursy na wózki widłowe. Wszystkie kursy i szkolenia w ABC prowadzone są na wysokim poziomie. Jest to możliwe dzięki świetnie wykwalifikowanej kadrze pracowników.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Rajder zaprasza na szkolenia z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Celem szkoleń z bezpiecznej jazdy jest podwyższenie Twoich umiejętności, zrozumieć i mieć świadomość jakie zagrożenia mogą pojawić się na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy to oferta zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. ODTJ Rajder oferuje zarówno trening praktyczny, w tym jazdę na płycie poślizgowej, a także szkolenia z techniki ecodriving, oraz kursy ratownictwa i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy specjalnie przygotowany ośrodek szkolenia kierowców w Toruniu, do którego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - torun.mobileenglish.pl »

  Poszukujesz szkoły angielskiego, która będzie w stanie pomoc Ci rozwiązać problemy z mówieniem, pisaniem albo czytaniem? Kadra mobileenglish Toruń to naprawdę świetnie przygotowani nauczyciele, którzy nie tylko mają olbrzymią wiedzę, ale również wszelkie kompetencje i predyspozycje, aby skutecznie ją przekazywać. Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie komfortowa nauka, dlatego proponujemy Ci lekcje w Twoim domu. Angielski może być przyjemnością i mamy nadzieję, że naszą ofertą, referencjami i możliwościami Ci to udowodnimy. Zależy nam na skutecznej nauce, dlatego stosujemy indywidualne programy nauczania. O wszystkich technikach nauki dowiesz się z naszej strony internetowej, na której również znajdziesz formularz zapisu na zajęcia.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatna Szkoła Dokształcająca we Wrześni »

  Jeśli chcesz poszerzyć zakres wiedzy z danego przedmiotu i jesteś uczniem Szkoły Podstawowej, Gimnazjum czy Szkoły Średniej to trafiłeś na właściwy adres.

  Nasza placówka pomaga uczniom z problemami w nauce a także uczniom
  z bardzo dobrymi wynikami, którzy chcą swoją wiedzę pogłębić.

  Jako doświadczeni pedagodzy wiemy, że w dzisiejszym systemie oświaty trudno jest poświęcić indywidualny czas dla każdego ucznia z osobna, zwłaszcza gdy w klasach jest po 25 i więcej uczniów.

  Dlatego oferujemy możliwość uzupełnienia lub poszerzenia wiedzy w formie dodatkowych zajęć w naszej szkole.

  Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych w grupach sześcioosobowych.

  Uczniowie mają do dyspozycji odpowiednie warunki oraz darmowe materiały edukacyjne.

  Zajęcia prowadzi doświadczona kadra pedagogiczna.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty teatralne - aktorskie Warszawa. Trener - coach aktorstwa »

  Podnieś swoje umiejętności aktorskie!

  Nasze zajęcia kierowane są do osób zainteresowanych podjęciem zawodu aktora. Warsztaty aktorskie – teatralne prowadzone są indywidualnie oraz grupowo, w Warszawie.

  Prowadzimy zajęcia wg metody:
  - Lee Strasberga
  - Sanforda Meisnera

  Pomagamy poczuć się pewnie na każdej scenie!

  Zapraszamy na warsztaty!
  ActingCoach.pl

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edukaris - Kursy Maturalne »

  Edukaris organizuje roczne kursy przygotowawcze do egzaminu maturalnego. Na kurs z wybranego przedmiotu składa się ponad 100 godzin lekcyjnych zajęć z wykładowcą. Zajęcia mają mieszaną formułę wykładów oraz ćwiczeń, to znaczy, że treści wymagane na egzaminie są powtarzane, a następnie utrwalane poprzez rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Grupa przedmiotowa może liczyć od 10 do 20 osób. Kursy rozpoczynają się we wrześniu i październiku, a trwają do końca kwietnia. Na koniec kursu przeprowadzana jest matura próbna. Kursy w Edukaris prowadzą nauczyciele warszawskich liceów, którzy są czynnymi egzaminatorami maturalnymi. Zajęcia rekomendowane są uczniom z ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »