Szkolenia menadżerskie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia menadżerskie

Jesteś właścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa? Chcesz wprowadzić na rynek nowe produkty i usługi? Wydaje Ci się, że znalazłeś już odpowiednio wykształconych pracowników? Jeżeli chcesz się upewnić, że dokonałeś dobrego wyboru, to skontaktuj się z naszą firmą i zamów usługę o nazwie onboarding. Nasz doświadczony zespół pracowników zajmie się przygotowaniem Twojego kandydata do pracy na określonym stanowisku. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w jak najprostszy sposób przekazać naszą wiedzę, przeszkolimy i wdrożymy pracownika. Mamy w tym spore doświadczenie, zatrudniamy specjalistów od szkoleń menadżerskich i nie boimy się nowych wyzwań. Pracujemy w zgranym zespole, każdy projekt traktujemy indywidualnie i mamy nadzieję, że niedługo zostaniesz naszym klientem. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności, to serdecznie zapraszamy Cię na stronę westhill. Znajdziesz tam nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale dowiesz się także na czym dokładnie polega nasza praca i z kim do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować. Pragniemy Cię poinformować, że z naszych usług skorzystały wiodące na rynku marki. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i każdego dnia wkładamy wiele starań w to, żeby urozmaicać naszą ofertę. Można śmiało powiedzieć, że budowanie wizerunku firmy oraz wszystkie kwestie związane z marketingiem nie są nam obceni.

Szczegóły strony www.westhill.pl:

Podlinkuj stronę www.westhill.pl:

Szkolenia menadżerskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny msnbot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Webhat - kursy on-line »

  WebHat.pl - zaprojektujemy dla Twojej firmy oprogramowanie do przeprowadzania szkoleń on-line. Gwarantujemy profesjonalizm i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki platformie edukacyjnej zaprojektowanej przez naszych specjalistów będziecie mogli Państwo przeprowadzić szkolenia swoich pracowników po zredukowanych kosztach i bez problemów organizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na firmowej stronie.
  Grupa webhat.pl

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia prawo »

  Nasza firma organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte dla biznesu. Współpracują z nami najlepsi trenerzy, eksperci w swojej tematyce. Proponujemy szkolenia z zakresu m.in. prawa, podatków, sprzedaży. Organizujemy kursy dla sekretarek. Dzięki nam twoja firma będzie pracować dużo bardziej efektywniej oraz wydajnej. Wyszkolony pracownik to największa wartość każdej firmy, na szkoleniach nie warto oszczędzać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej. Warto z nami współpracować

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jesteśmy spółką treningową zajmującą się progresem zdolności miękkich. Z każdym rokiem coraz więcej firm zaczyna zdawać sobie sprawę że największym bogactwem ich organizacji są ludzie. To oni odpowiadają za sprawne funkcjonowanie, i co istotniejsze rozkwit przedsiębiorstwa.
  Naszą rolą jest odciążyć w rozwoju kadr. Naszą specjalnością są szkolenia przeznaczone dla wydziałów handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Odrębnym działem w strukturze naszej firmy jest dział zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Po dokładne informacje zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konsulting środowiskowy, profesjonalne audyty »

  Zapewniamy indywidualne konsultacje dla specjalistów ochrony przyrody, sporządzamy dokumentację środowiskową firmy.Oferujemy szkolenia z zakresu ochrony środowiska, konsulting w dziedzinie chemikaliów oraz opracowanie audytu środowiskowego. Posiadamy najlepszych specjalistów i ekspertów.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Niezależnie od wieku oraz płci uczymy się przez całe życie, obecnie panuję większa świadomość ile edukacja znaczy aby moc się dalej kształcić zawodowo oraz poszerzać swoje horyzonty poprzez rozwijanie swoich zainteresowań, konieczne do tego są szkolenia i kursy, które dają możliwość polepszenia swojego statusu na każdej płaszczyźnie życia.
  Ze stron serwisu rynekszkolen dowiedzą się Państwo jak wybrać odpowiednie szkolenie oraz doświadczona i kompetentna firmę szkoleniową dla siebie.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Tax Consilium dla miasta Kraków »

  Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń dotyczących takich zagadnień jak prawo gospodarcze, księgowość, kadry i płace, rachunkowość czy obsługa programów komputerowych w firmach. Ponadto oferta Tax Consilium zawiera organizację szkoleń na terenie całego kraju, których tematami są między innymi rachunkowość i księgowość, kadry i płace czy prawo pracy oraz prawo gospodarcze. W razie zainteresowania propozycją polecamy skorzystanie z newslettera, który informować będzie o wszystkim co dzieje się wokół firmy Tax Consilium.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla dzieci i młodzieży - Train For Future »

  Centrum Edukacji Młodego Człowieka - Train for Future - to firma szkoleniowa dla dzieci i młodzieży.
  Organizujemy warsztaty szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odkrywając i rozwijając potencjał, który drzemie w każdym młodym człowieku.
  Kształcimy wysoko cenione przez najlepszych pracodawców kompetencje społeczne, tj. kreatywność, przedsiębiorczość, kulturę osobista itd.
  Pomagamy pokazać jak je pielęgnować i wykorzystywać w codziennym życiu.
  To właśnie u nas młodzi stawiają pierwsze kroki do sukcesu!
  Organizujemy również dla młodych ludzi wymarzone i niezapomniane urodziny oraz inne imprezy okolicznościowe: zabawy karnawałowe, mikołajki, dzień dziecka, halloween, imieniny itp. Chcemy uczcić każdy ważny moment w ich życiu! Czuwamy nad wystrojem, cateringiem i miejscem, ale przede wszystkich organizujemy im świetną zabawę i naprawdę wyjątkowe atrakcje!

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • KSN Dariusz Wysocki - Nauka jazdy Słupsk »

  Ośrodek szkolenia kierowców KSN w Słupsku przy ulicy Wojska Polskiego 46-47.
  Jesteśmy szkołą nauki jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Przeprowadzamy szkolenia na kategorie B, AM, A1, A2, A. Zniżki dla uczniów i studentów, a także możliwe płatności w ratach. Najlepsza zdawalność kategorii A w Słupsku.
  Prowadzimy ciągły nabór!

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny kurs na wózek widłowy w Imagine House »

  Wózki widłowe są powszechnie stosowane w wielu dziedzinach życia, głównie oczywiście w transporcie i handlu, ale też w przemyśle i budownictwie. Operatorem może zostać niemal każdy, ale wymaga to odbycia szkolenia i zaliczenia egzaminu, co jest warunkiem uzyskania uprawnień. Czy warto? Na pewno tak. Oto 5 powodów na potwierdzenie tej tezy:
  I. Uzyskane uprawnienia są przyznawane bezterminowo, więc nie trzeba z nich korzystać natychmiast. Licencja jest ważna na terenie całej Polski i we wszystkich krajach unii europejskiej.
  II. Szkolenie operatora obejmuje kurs bezpieczeństwa i higieny pracy, w czasie którego kursant poznaje zasady przygotowania wózka do pracy, bezpiecznego wykonywania obowiązków i radzenia sobie z sytuacjami krytycznymi, a także poznaje szereg czynności niedopuszczalnych. Pozwala to na redukcje ryzyka wypadków.
  III. Szkolenie prowadzi doświadczony instruktor przekazujący kursantom wiedzę praktyczną. Ma to kluczowe znaczenie dla bezpiecznego i skutecznego wykonywania obowiązków w przyszłości.
  IV. Operator wózka widłowego jest w stanie pracować dzięki swojej maszynie kilkadziesiąt razy wydajniej od osoby, która musiałaby przenosić ładunki manualnie. Jest one też w stanie ograniczyć do minimum straty wiązane z uszkodzeniami normalnymi w transporcie.
  V. Posiadacze uprawnień operatora wózków widłowych mają znakomite perspektywy na rynku pracy. Wózki widłowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie magazynuje się lub przynajmniej przeładowuje towary.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie »

  Nowoczesne, eleganckie, proste, klasyczne, oryginalne, kreatywne, kolorowe wzory CV - który szablon CV najlepiej pasuje do stanowiska, na które aplikujesz? Profesjonalne szablony CV są edytowalne w Wordzie. Wystarczy podstawowa znajomość programu by w prosty sposób uzupełnić wzór CV i przystosować do własnych potrzeb. Sprawdź również jak napisać CV, jak uzupełnić CV wartościową treścią gdy brak Ci doświadczenia, jakich błędów w CV unikać by otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli chcesz podwyższyć kwalifikacje sprawdź nasze zestawienie najlepszych darmowych szkoleń online po polsku z certyfikatami. Przykładowe szablony CV pomogą zdobyć Ci pracę, o której marzysz. Daj się zauważyć w tłumie kandydatów!

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »