Szkolenia menadżerskie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia menadżerskie

Jesteś właścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa? Chcesz wprowadzić na rynek nowe produkty i usługi? Wydaje Ci się, że znalazłeś już odpowiednio wykształconych pracowników? Jeżeli chcesz się upewnić, że dokonałeś dobrego wyboru, to skontaktuj się z naszą firmą i zamów usługę o nazwie onboarding. Nasz doświadczony zespół pracowników zajmie się przygotowaniem Twojego kandydata do pracy na określonym stanowisku. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w jak najprostszy sposób przekazać naszą wiedzę, przeszkolimy i wdrożymy pracownika. Mamy w tym spore doświadczenie, zatrudniamy specjalistów od szkoleń menadżerskich i nie boimy się nowych wyzwań. Pracujemy w zgranym zespole, każdy projekt traktujemy indywidualnie i mamy nadzieję, że niedługo zostaniesz naszym klientem. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności, to serdecznie zapraszamy Cię na stronę westhill. Znajdziesz tam nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale dowiesz się także na czym dokładnie polega nasza praca i z kim do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować. Pragniemy Cię poinformować, że z naszych usług skorzystały wiodące na rynku marki. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i każdego dnia wkładamy wiele starań w to, żeby urozmaicać naszą ofertę. Można śmiało powiedzieć, że budowanie wizerunku firmy oraz wszystkie kwestie związane z marketingiem nie są nam obceni.

Szczegóły strony www.westhill.pl:

Podlinkuj stronę www.westhill.pl:

Szkolenia menadżerskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EduBastion - szkolenia i kursy »

  Szkolenia Biznesowe

  Zarządzanie
  HR
  Sprzedaż
  Finanse
  Negocjacje
  Marketing
  Umiejętności Osobiste
  Coaching

  Szkolenia IT

  Zarządzanie infrastrukturą IT
  Inżynieria oprogramowania
  Programowanie baz danych
  Pakiety biurowe: Microsoft Office, Open Office
  Witryny internetowe i publikacje

  Zarządzanie projektami

  Konsulting

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON »

  Międzynarodowy Zjazd Ekologiczny, organizowany przez firmę ABRYS już od 15 lat, od bieżącego roku zmienia nazwę na Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Jest to obecnie największy w Polsce Kongres związany z ochroną środowiska, który został objęty patronatem honorowym Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej 2011, Ministra Środowiska, Ministra Infrastruktury, Głównego Inspektora Ochrony Środowiska oraz wielu innych instytucji. Corocznie bierze w nim udział ok. 500 przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, firm komunalnych, polskich i zagranicznych przedsiębiorstw oraz świata nauki.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych - POP-IN »

  W ofercie znajdują się kursy autorskie oraz specjalistyczne dostosowane do wymogów klienta. Zajęcia odbywają się w malutkich grupkach, co zwiększa efektywność uczenia się. Lektorzy prowadzą indywidualną ocenę postępów naszych uczniów, co ułatwia zintensyfikować naukę. Wszystkie materiały używane na lekcjach są przygotowywane przez szkołę.
  Rodzaje kursów języka angielskiego
  a) przygotowywujące do matury
  b) grupy dyskusyjne – konwersacje
  c) zajęcia dla dorosłych oraz BUSINESS ENGLISH
  d) grupy dla dzieci poniżej 6 roku życia
  e) specjalne grupy wiekowe dla osób powyżej 40 roku życia
  f) specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów
  - Cambridge : FCE, CAE, CPE
  - LCCI: EFB English for Business, ELSA, SEFIC, FTBE
  - ETS: TOEFL iBT, GMAT
  g) zajęcia indywidualne
  h) kursy prowadzone w firmach dostosowane do preferencji pracowników.
  Dostępne języki obce: Język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski.
  Poleć nas nowej osobie a dostaniesz lekcję gratis. Każda osoba, która chciałaby rozpocząć naukę języka obcego może zgłosić się bez względu na miesiąc w roku. Kursy są organizowane na bieżąco. W każdym tygodniu organizowane są konsultacje, dla osób nieobecnych lub mających trudności z opanowaniem przerabianego materiału. W przypadku rezygnacji klient nie ponosi żadnych kosztów. W sobotę odbywają się spotkania tematyczne. Przyjdź pierwsze lekcje - gratis!!!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOŁA MUZYCZNA ŁÓDŹ »

  Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl już od ponad 10 lat zajmuje się kształceniem muzycznym dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Indywidualne bądź grupowe zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wyższym wykształceniem muzycznym, oraz długoletnim doświadczeniem pedagogicznym.

  W swojej ofercie Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl posiada następujące zajęcia:

  lekcje gry na pianinie, lekcje gry na keyboardzie, nauka gry na gitarze, lekcje gry na skrzypcach, lekcje gry na klarnecie, lekcje gry na flecie, lekcje gry na perkusji, lekcje śpiewu, zajęcia rytmiczne dla dzieci.

  Zajęcia nauki gry na instrumentach, nauki śpiewu, rytmiki dla najmłodszych dzieci, a także z teorii muzyki odbywają się w siedzibie Szkoły w godzinach od poniedziałku do piątku: 08:00 - 20:00, w soboty: 08:00 - 17:00.
  W trakcie roku szkolnego uczniowie mają możliwość brania udziału w różnych konkursach oraz okolicznościowych występach.

  Za swoją rezydencję Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl obrała podwórko pięknie odnowionej łódzkiej kamienicy. Gorąco zapraszamy rodziców, dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia muzyczne w Łodzi.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy e-learningowe »

  Szkolenia internetowe to nasza główna specjalność. Przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki zakres produktów w tej dziedzinie, dzięki którym będzie można zdobyć lepsze kwalifikacje zarówno zawodowe, jak i te związane z kompetencjami osobistymi. Nasze szkolenia to wygoda, ponieważ są one organizowane w formie internetowej, a także skuteczność. Jeśli chcesz wybrać szkolenia, dzięki którym zdobędziesz więcej umiejętności, wtedy zajrzyj już teraz na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Fotografii Szczecin Wrocław Kraków Warszawa »

  Kurs Fotografii, Warsztaty Fotograficzne, Akademia Fotografii

  Jednym zdaniem: najwyżej oceniany kurs fotografii cyfrowej dla początkujących. Jeśli zależy Ci na łatwej nauce oraz dobrych zdjęciach przyjdź na nasz kurs fotografii, który wybrało już tysiące ludzi!

  Zobacz dlaczego warto się z nami uczyć:
  – uczysz się łatwo i przyjemnie;
  – wiedzę przekazują Ci najbardziej doświadczeni instruktorzy;
  – przeszkoliliśmy tysiące zadowolonych klientów;
  – mamy największe doświadczenie na rynku;
  – uczysz się od profesjonalistów, a nie od studentów;
  – zostaliśmy jako jedyni z Polski wyróżnieni w Adobe Design Achievement Awards 2012 za wkład w edukację fotograficzną.

  Dlatego właśnie nasz Kurs Fotografii jest najwyżej oceniany!

  Ponadto organizujemy:
  – Kurs Fotografii Studyjnej;
  – Kurs Photoshop dla Fotografujących.

  Sprawdź nasze terminy: http://warsztatyfotograficzne.pl/terminarz-kursow/

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • CLARC szkolenia operatorów żurawi »

  Nasz Ośrodek Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe zaistniał w Szczecinie. Zajmujemy się kształceniem przyszłych operatorów żurawi samojezdnych, maszyn budowlanych oraz drogowych. Szkolimy fachowców obsługi koparek, ładowarek, spycharek, walców drogowych, zagęszczarek i ubijarek, ręcznych urządzeń wibracyjnych, przecinaków do powierzchni dróg i pił do ścinki drzew, a także innych maszyn do prac drogowych i ziemnych. Nasze kursy są przeznaczone dla obecnych pracowników zakładów, osób bezrobotnych, również skierowanych przez Urzędy Pracy oraz O.P.S., jak także dla innych osób, jakie chcą podnieść swoje umiejętności. Szkolimy na podstawie programowej opracowanej przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, a nasz ośrodek wpisany jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Więcej informacji o propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Informatyczne IT »

  Szkolenia informatyczne IT to nowoczesna strefa wiedzy dla osób z branży IT oraz wszystkich zainteresowanych komputerami, programowaniem, aplikacjami mobilnymi, grami czy projektowaniem stron internetowych. Szkolenia i kursy prezentowane w serwisie skierowane są nie tylko do informatyków, programistów, administratorów i pracowników branży IT, ale też i księgowych, ekonomistów, sekretarek, handlowców, dziennikarzy czy seniorów.

  Serwis zawiera szkolenia informatyczne z takich dziedzin jak administracja, audyt wewnętrzny, certyfikaty i uprawnienia, obsługa Internetu i komputera, programowanie, programy biurowe, zarządzanie procesami biznesowymi, projektowanie. Prezentujemy zarówno szkolenia płatne, jak i szkolenia EFS, szkolenia darmowe, kursy e-learning czy szkolenia dla firm.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Elbląg »

  Drogi internauto! Jesteśmy usatysfakcjonowani, że kliknąłeś w naszą stronkę. Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Elblągu świadczy duży wachlarz usług związanych ze szkoleniami. Operator koparkoładowarki to właśnie jeden z wielu zawodów, jaki można uzyskać odbywając u nas kurs. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia obsługi koparki, ładowarki i innych maszyn. Istniejemy na rynku już od długiego okresu czasu, dlatego też usługi, jakie świadczymy są na najwyższym poziomie. Jesteśmy ośrodkiem posiadającym upoważnienie do realizacji kursów. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie pełni nadzór nad przeprowadzonymi u nas szkoleniami. Z tego też powodu nasze kursy odpowiadają zaostrzonym wymogom. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OHP w Elblągu uczestnicy zdają egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej oraz z terminami kursów. Do zobaczenia!

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zmiennicy »

  Ułatwiamy zmianę ludziom i organizacjom poprzez redukcję stresu.

  Coaching oraz szkolenia z obszaru radzenia sobie ze stresem, inteligencji emocjonalnej, empatii oraz technik Mindfulness.

  Osobom prywatnym oferujemy

  szkolenia MBSR
  coaching
  szkolenia otwarte z obszaru Mindfulness

  Organizacjom pomagamy przez

  konsulting – co zrobić aby mieć szczęsliwych pracowników
  warsztaty mindfulness – co zrobić aby pomóc pracownikom w stresie
  szkolenia – inteligencja emocjonalna, komunikacja, empatia, redukcja stresu

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »