Szkolenia menadżerskie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia menadżerskie

Jesteś właścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa? Chcesz wprowadzić na rynek nowe produkty i usługi? Wydaje Ci się, że znalazłeś już odpowiednio wykształconych pracowników? Jeżeli chcesz się upewnić, że dokonałeś dobrego wyboru, to skontaktuj się z naszą firmą i zamów usługę o nazwie onboarding. Nasz doświadczony zespół pracowników zajmie się przygotowaniem Twojego kandydata do pracy na określonym stanowisku. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby w jak najprostszy sposób przekazać naszą wiedzę, przeszkolimy i wdrożymy pracownika. Mamy w tym spore doświadczenie, zatrudniamy specjalistów od szkoleń menadżerskich i nie boimy się nowych wyzwań. Pracujemy w zgranym zespole, każdy projekt traktujemy indywidualnie i mamy nadzieję, że niedługo zostaniesz naszym klientem. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności, to serdecznie zapraszamy Cię na stronę westhill. Znajdziesz tam nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale dowiesz się także na czym dokładnie polega nasza praca i z kim do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować. Pragniemy Cię poinformować, że z naszych usług skorzystały wiodące na rynku marki. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i każdego dnia wkładamy wiele starań w to, żeby urozmaicać naszą ofertę. Można śmiało powiedzieć, że budowanie wizerunku firmy oraz wszystkie kwestie związane z marketingiem nie są nam obceni.

Szczegóły strony www.westhill.pl:

Podlinkuj stronę www.westhill.pl:

Szkolenia menadżerskie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny msnbot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia »

  Profesjonalne szkolenia z prawa, administracji, sprzedaży, księgowości, marketingu i wielu innych praktycznych dziedzin. Znakomicie przygotowana kadra szkoląca. Klimat sprzyjający nauce. Bardzo dobre efekty i korzyści po ukończonych szkoleniach. To wszystko wyróżnia nas na tle konkurencji. Zapraszamy do serwisu ECK-Prestige.pl

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Akcja Aplikacja »

  Akcja Aplikacja to coroczne, dwudniowe szkolenie zapewniające kompleksową informację o zasadach przyjmowania i egzaminach na aplikacje w danym roku kalendarzowym. W trakcie spotkania omawiane są aplikacje: adwokacka, radcowska, notarialna, prokuratorska, sędziowska, poboczne (komornicza, rzecznikowska, legislacyjna i sejmowa).

  Akcja Aplikacja to jedyne w swoim rodzaju weekendowe spotkanie informacyjne dla studentów i absolwentów prawa z całej Polski. Wykłady poprowadzą znani i doświadczeni praktycy, przedstawiciele poszczególnych samorządów. Przewidziany jest również czas na pytania i indywidualne konsultacje. Uczestnicy szkolenia otrzymują komplet materiałów z treścią wykładów a także przykładowe pytania egzaminacyjne na aplikacje z poprzednich lat.

  Impreza organizowana jest przy wsparciu merytorycznym wybitnych i znanych profesorów prawa.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • SONGin ENGLISH - Gliwice - Szkoła Języków Obcych »

  Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH zaprasza na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy w centrum Gliwic, konkurencyjne ceny, małe grupy, nowoczesne sale.Proponujemy bogatą ofertę kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w tym również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury i międzynarodowych egzaminów certyfikatowych. Proponujemy dogodne godziny spotkań, również wieczorami i w soboty. Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach ze sprzętem audiowizualnym, w grupach maksymalnie ośmioosobowych, co umożliwia nauczanie języków na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając ich atrakcyjność.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy warszawa - cena »

  Nasza szkoła jazdy świadczy usługi szkoleniowe w zakresie kursów na prawo jazdy kat. B w Warszawie. Oferowane szkolenia sązawsze w niskiej cenie, co nie oznacza, że samo szkolenie prowadzone jest w sposób nierzetelny. By uzyskać tani kurs na prawo jazdy, biuro naszego osk, czynne jest raz w tygodniu, a wszelkie sprawy związane ze szkoleniem kursanci mogą załatwiać mailowo, lub telefonicznie z pracownikiem biurowym naszego ośrodka szkolenia kierowców. Część teroetyczna szkolenia najczęściej organizowana jest w systemie weekendowym, co spotka sięz aprobatą naszych kursantów z uwagi na potrzebę mniejszej liczby wizyt na zajęciach, za to jednak w większej ilości godzin jednorazowo. Zajęcia z praktycznej nauki jazdy prowadzą instruktorzy posiadający odpowiedni uprawnienia do wykonywania tego zawodu, samochodami szkoleniowymi przystosowanymi do prowadzenia nauki jazdy. Wśród naszych instruktorów, mamy instruktora posiadającego ukończony kurs na egzaminatorów państwowych prawa jazdy.
  Jazdy praktyczne staramy sięumawiać w taki spsoób, by większość czasu spędzona na jazdach odbywała się w rejonach warszawskich word-ów na Odlewniczej, Radarowej, czy Powstańców, tam gdzie nasz kursant będzie zamierzał zdawać egzamin państwowy praktyczny.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Paso »

  Nasza szkoła jest prowadzona przez wybitnego tancerza Piotra Duczkowskiego posiadającego najwyższą międzynarodową klasę taneczną, który wraz z innymi instruktorami wprowadzi Państwa w taneczne tajniki zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Słowikon - pracownia ikon i tkactwa gobelinowego »

  Ikony na zamówienie wg tradycyjnych wzorów oraz autorskie projekty, malarstwo sakralne, gobeliny, malarstwo na tkaninie. Organizowanie i prowadzenie warsztatów ikonopisarstwa i tkactwa gobelinowego. Kursy pisania ikon i tkania gobelinów. Galeria ikon, galeria gobelinów.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Menedżera »

  Akademia Menedżera powstała po to, aby wspomagać rozwój kompetencji kadry zarządzającej. Bazuje ona na kompleksowym, autorskim projekcie, który powstał w odniesieniu do wyników badań o wysokiej ważności dla zespołu oraz na podstawie polskich realiów biznesowych. Dzięki warsztatowo-dyskusyjnemu sposobowi prowadzenia zajęć oraz eksperckiej kadrze trenerskiej Akademia Menedżera zapewnia tak dobre rezultaty. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych terminów zajęć i pełnej oferty na stronie!

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-gw.pl »

  Ostatnie lata to okres, w którym zarówno kursy instruktorskie, jak i te, które organizuje się z myślą o trenerach, cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Osoby, które decydują się na skorzystanie z możliwości stwarzanych przez kursy instruktorskie muszą liczyć się z tym, że będą musiały wykonywać ćwiczenia wspólnie z grupą swoich podopiecznych. Jeśli instruktor dba tak o swoją renomę, jak i o prawidłowe relacje z innymi uczestnikami kursu, nawet nie przychodzi mu do głowy to, że mógłby unikać ćwiczeń. Takie podejście nie tylko wpływa korzystnie na jego autorytet, ale również jest znakomitym sposobem na motywację uczestników zajęć, którym bardziej zależy wówczas na tym, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Oczywiście, zainteresowanie kursami instruktorskimi przyczynia się również do tego, że mamy do czynienia z zawodem, w którym panuje coraz większa konkurencja. Należy więc mieć świadomość tego, że kurs podstawowy jest traktowany przede wszystkim jako zajęcia wstępne, zwykle nie daje bowiem większych szans na zatrudnienie. Jeśli zatem chcemy zarabiać, a do tego chcemy zarabiać coraz więcej, możliwie jak najwcześniej powinniśmy zacząć myśleć o dodatkowych specjalizacjach. Dziś mamy już zresztą do czynienia z imponującą liczbą kursów instruktorskich. Oferta jest rozległa, a to sprawia, że możemy dostosowywać kursy do naszych potrzeb. Mądrze kierując swoją karierą możemy mieć pewność, że nie będziemy żałować podjętych przez siebie decyzji.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »