Szkolenia windykacja Architekci Windykacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

Szczegóły strony www.architekciwindykacji.pl:

Podlinkuj stronę www.architekciwindykacji.pl:

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace maturalne »

  Serwis został stworzona specjalnie dla maturzystów, którzy stoją przed problemem matury ustnej z języka polskiego. Przygotowaliśmy bogatą bazę prezentacji maturalnych, starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez naszych polonistów, przez co gwarantujemy najwyższą jakość i pełną realizację przedstawionych tematów. Wszystkie prezentacje maturalne zostały posegregowane według najpowszechniejszych motywów literackich, co ułatwi Ci znalezienie swojego tematu. Zobacz historię i opis problemu związanego z Twoim tematem w spisie motywów. Prace maturalne na maturki.pl zapewniają Ci dobry wynik na maturze ustnej. Zadbaj o odpowiednio wczesne przygotowanie się do matury i poszukaj swojej prezentacji na naszym serwisie już teraz. Prezentacja maturalna z powyższej strony to gwarancja spokoju i bezstresowego przejścia przez piekiełko maturalnych egzaminów. Poznaj tajniki publicznego przemawiania i zachwyć komisję egzaminacyjną pełną realizacją tematu, nietuzinkową przemową i oryginalnym podejściem do tematu. Z nami zdasz maturkę na sto procent - zobacz najlepsze prace maturalne już teraz. Zapraszamy bardzo serdecznie i życzymy wymarzonych wyników na najważniejszym sprawdzianie w swoim życiu. Zdaj z nami maturę ustną! Napisanie własnej prezentacji maturalnej jest łatwiejsze niż myślisz!

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Nauki Jazdy Elwoj »

  Szkoła Nauki Jazdy Elwoj kat A,A1,B,B1 od 16 lat, doszkolenia, jazdy dodatkowe.Prowadzimy kursy kategorii A,A1,B,B1 - materiały szkoleniowe w cenie kursu, mozliwośc rozłozenia płatnosci na nieoprocentowane raty.Zapewniamy bezstresową nauke jazdy.Mozliwosć szkolenia indywidualnego

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.odpowiedzi.com.pl - Testy do Policji »

  Sklep powstał z myślą o tych, którzy chcą przejść pozytywnie wszystkie egzaminy do Policji. Ułatwią to Państwu nasze odpowiedzi dzięki którym przejdziecie pozytywnie cały etap egzaminów. W naszym serwisie znajdziecie Państwo testy oraz odpowiedzi do różnych firm posegregowanych wg. kategorii tak, aby korzystanie z serwisu było łatwe i przyjemne. Wyróżniamy się tym że nasze testy są zawsze aktualizowane i sprawdzane przez profesjonalistów.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Multimedia Lab »

  Agencja interaktywna oferująca usługi w zakresie projektowania i realizacji kampanii wizerunkowych i komunikacyjnych dla firm w Internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo produkcję gier internetowych, multimediów, tworzenie stron i forów firmowych. organizujemy również szkolenia dla firm z zakresu marketingu internetowego.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CERTIOS CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORCY firma szkoleniowa »

  Audyt sprawdza zgodność stanu rzeczywistego firmy z określonymi postulowaniami. Przedsiębiorstwa posiadające system zarządzania ISO mają zadanie poddawania się audytowi. Również w przypadku nadawania oznaczenia CE producenci i importerzy użytkują audit do określenia stopnia spełnienia wymagań prawnych. Prawidłowo ukończony audit da jasną i całkowitą informacją o stopniu spełnienia stawianych firmie wymagań oraz wskaże, które tereny wymagają poprawy i jak duże są występujące błędy. Więc dobrze powierzyć audyt ekspertom w tej dziedzinie na przykład Centrum Edukacji Przedsiębiorcy CERTIOS. Ta zlokalizowana w Krakowie firma funkcjonuje na obszarze całej Polski i oprócz audytów zajmuje się doradztwem, przeszkoleniami i wsparciem dla małych i średnich przedsiębiorstw przy wprowadzaniu systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO. Ich przeszkolenia - organizowane tak dla jednej osoby, jak i dla grupy pracowników - głównie dotyczą uzyskania kompetencji pełnomocnika i audytora wewnętrznego w obszarze danego systemu. Gwarantują, iż po ich wdrożeniach, klienci otrzymają certyfikat. Dokładna oferta na stronie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre »

  Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej. Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków .

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Motorowodne, Kursy Motorowodne Warszawa. »

  Oferujemy profesjonalne Szkolenia Motorowodne w Warszawie na uprawniania:

  - Sternik Motorowodny
  - Morski Sternik Motorowodny
  - Licencja na holowanie narciarza wodnego
  - Licencja na holowanie statków powietrznych

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia Business Intelligence »

  Nasza strona internetowa przeznaczona jest dla specjalnej grupy odbiorców. Jako, że szkolenia Business Intelligence to zaawansowane techniki analizy danych i przekształcania ich w użyteczne informacje, szkolenia z tej dziedziny przeznaczone są dla przedsiębiorców pragnących dynamicznie zwiększać konkurencyjność własnego biznesu. Szkolenia tego typu są również doskonałe dla kadry zarządzającej w przedsiębiorstwie. W ofercie szkoleń Business Intelligence znajdą się m.in. raportowanie standardowe, wizualizacja danych, a także eksplorowanie danych. Zachęcamy do zapoznania się z planem szkoleń oraz do wnikliwego zaznajomienia się z problematyką BI. Naprawdę warto. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy cpc na ciężarówki. Kurs cpc po polsku »

  Kursy cpc dla kierowców ciężarówek w Anglii. Kursy przyspieszone po polsku organizowane w Londynie. Cpc trening trwa 35 godzin i kosztuje 350£.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • RHR + »

  Wspieramy firmy w budowaniu i usprawnianiu systemów i narzędzi HR. Działamy także w obszarze doskonalenia kompetencji m.in. managerskich, sprzedażowych oraz optymalizacji procesów produkcyjnych za pomocą narzędzi Lean. Nasza kadra to wyspecjalizowani konsultanci i trenerzy łączący teorię z praktyką i wieloletnim doświadczeniem w obszarze usług, handlu i produkcji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ponieważ nasza praca opiera się na wdrażaniu zmian i realizacji założonych celów. Naszym mottem jest: kierunek pozytywnych zmian.

  Data dodania: 03 01 2017 · szczegóły wpisu »