Szkolenia windykacja Architekci Windykacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

Szczegóły strony www.architekciwindykacji.pl:

Podlinkuj stronę www.architekciwindykacji.pl:

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zespół Psychoterapii, Edukacji i Pomocy Psychologicznej SELF »

  Zespół SELF oferuje różne formy psychoterapii dla dorosłych i dzieci. Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach psychologicznych dla rodziców oraz warsztatach szkoleniowych dla nauczycieli. Proponujemy zajęcia dla dzieci z problemem dysleksji, nieśmiałości, agresji oraz dzieci niesłyszących.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Etta - Doradztwo i Szkolenia dla Biznesu »

  Strona - wizytówka - firmy oferującej szkolenia w zakresie kompetencji menadżerskich, wielokulturowych i coachingu. Odwiedzający znajdzie tu informacje o zakresie działalności firmy a także dane kontaktowe.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dofinansowane »

  Zakres naszego działania to kursy, szkolenia, consulting.

  W naszej ofercie znajdują się szkolenia otwarte oraz zamknięte. Nasze kursy i szkolenia skierowane są do firm, organizacji,osób chcących zwiększyć swoje umiejętności. Szkolenia dla firm organizujemy również w czasie wyjazdów integracyjnych. Jesteśmy w stanie wykonać każde szkolenie "szyte na miarę" potrzeb Państwa firmy / instytucji.

  Nasza kadra to zespół doświadczonych ekspertów, doradców biznesowych, trenerów oraz wykładowców wyższych uczelni.

  Przykładowe szkolenia dofinansowane w Łodzi:
  - Przejmowanie klientów konkurencji
  - Profesjonalna asystentka/sekretarka
  - Przywództwo i budowanie zespołu
  - Zarządzanie personelem z elementami negocjacji
  - Profesjonalny sprzedawca
  - Psychologia klienta – praktyczny trening umiejętności sprzedażowych
  - Telefoniczna obsługa klienta + chat
  - Skuteczne negocjacje
  - Mistrz ciętej riposty - asertywność dla menadżerów
  - Profesjonalna obsługa klienta
  - Marketing perswazyjny
  - Marketing wystawienniczy - marketing w praktyce
  - Zarządzanie produktem - marketing produktu
  - Zarządzanie projektem
  - Metody współpracy z klientem strategicznym
  - Zarządzanie czasem - kluczowa umiejętność menadżera
  - Akademia sukcesu czyli mistrz perswazji i manipulacji

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne, kurs rysunku »

  Ośrodek organizuje kursy przygotowawcze do matury dla uczniów szkół średnich, a także absolwentów tych szkół, z przerwą w nauce. Zapraszamy również na kurs rysunku, przygotowujący do egzaminu wstępnego na architekturę i urbanistykę oraz kierunki pokrewne.
  Miejsce zajęć: budynek Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Kursy płetwonurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania w tym kursy techniczne, specjalistyczne, doszkalające oraz specjalistycznejuz od dwunastego roku ycia według standardów IANTD. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości.
  Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony co wpływa na jego bezpieczeństwo pod wodą

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kruszwicka Szkoła Realna »

  Kruszwicka Szkoła Realna została powołana w 1997 roku. Przez 16 lat jej działania naukę w szkole podjęło ok. 1642 słuchaczy. Ci, którzy rozpoczęli naukę i spełniali warunki postawione przez szkolę oraz przepisy ustawowe (określone przez MEN) - szkołę ukończyli. Działalność Kruszwickiej Szkoły Realnej ukierunkowana jest zawsze potrzebami lokalnego rynku pracy (stąd nazwa „realna”). Obecnie miejsce działania placówki to Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy.

  Kruszwicka Szkoła Realna to także Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkoleń, które poprzez kursy podnosi kwalifikacje zawodowe uczestników w formach pozaszkolnych. W latach 2010/2011, 2011/2012 i 2012/2013 w ramach Kruszwickiej Szkoły Realnej działał Uniwersytet Trzeciego Wieku, który współpracował z różnymi szkołami wyższymi.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • canid.pl »

  Szkolenie psów w naszym Centrum Kynologicznym Canid, oparte jest na teorii uczenia się i psychologii zwierząt, a także na wiedzy z zakresu etologii. Działalność szkoły nastawiona jest na naukę właścicieli czworonogów, tak aby cały czas mogli uczyć swoich podopiecznych – nawet poza naszym Centrum w trakcie trwania kursu. Na zajęciach główny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego psa. Wiemy bowiem że psy poza różnicami w wyglądzie, różnią się przede wszystkim reaktywnością i temperamentem, co wymaga jednostkowego traktowania.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leader School - szkoła językowa w Piasecznie »

  Leader School to znana, polska szkoła językowa, gdzie możesz nauczyć się języka angielskiego, innych języków oraz innych dziedzin, takich jak ortografia, kursy maturalne. Szukając więc dobrej szkoły językowej w Piasecznie, wybierz Leader School - efektywne metody nauczania i wykwalifiowana kadra!

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Salon Usług Edukacyjnych - warsztaty dla dzieci »

  Oferta warsztatów dla dzieci i rodziców. Profesjonalnie prowadzone zajęcia edukacyjne, dzięki którym można poznać wiele technik uczenia się, koncentracji oraz rozwijania wyobraźni. Serdecznie zapraszamy dzieci w każdym wieku - przedszkolaków, uczniów podstawówki i gimnazjum.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Menedżera »

  Akademia Menedżera powstała po to, aby wspomagać rozwój kompetencji kadry zarządzającej. Bazuje ona na kompleksowym, autorskim projekcie, który powstał w odniesieniu do wyników badań o wysokiej ważności dla zespołu oraz na podstawie polskich realiów biznesowych. Dzięki warsztatowo-dyskusyjnemu sposobowi prowadzenia zajęć oraz eksperckiej kadrze trenerskiej Akademia Menedżera zapewnia tak dobre rezultaty. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych terminów zajęć i pełnej oferty na stronie!

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »