Szkolenia windykacja Architekci Windykacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

Szczegóły strony www.architekciwindykacji.pl:

Podlinkuj stronę www.architekciwindykacji.pl:

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka francuskiego | Korepetycje francuski Kraków, Wadowice »

  Nauka francuskiego na najwyższym poziomie. Serwis korepetycji z języka francuskiego dla osób o różnych potrzebach i w każdym wieku. Doświadczenie w nauczaniu przedszkolaków, młodzieży w wieku gimnazjalnym, uczniów szkoły średniej, także studentów i osób starszych. nWszystkie poziomy zaawansowania dla każdej grupy wiekowej. nNauka francuskiego : korepetycje, konwersacje, tłumaczenia, przygotowanie do egzaminów językowych DELF i DALF. Zajęcia mogą odbywać się też indywidualnie bądź grupowo. Dla chętnych, również lekcje języka francuskiego online.nZapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Łódź Gazik »

  Kursy nauki prawa jazdy. Zapraszamy na lekcje nauki jazdy. Zacznij jeżdzić z gazikami. Szkoła nauki jazdy Gazik zapewnia kompletną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym. Bezpieczna jazda na ulicach i egzamin zaliczony za pierwszym podejściem, wszystko to można osiągnąć z nami. Proponujemy również akcję Reaktywacja która polega na dokształcaniu kierowców, którzy mało jeżdzili, słabo się czują za kierownicą i chcą reaktywacji wiedzy. Kursy realizują wykwalifikowani instruktorzy z WORD. Dajemy do szkolenia gratis niezbędne materiały książkowe i płytę cd z programem testu teoretycznego. Przyjazna lokalizacja siedziby Gazika - Łódź Widzew. Zapraszamy

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Wrocław »

  Szkoła Nauka Jazdy Wrocław Tornado prędko i efektywnie nauczy Cię jeździć. Nasza szkoła jest założona po to by przyuczyć Cię jeździć pewnie oraz dodatkowo sprawić, aby jazda była dla Ciebie radością, a na pewno nie powodem stresu. Dysponujemy kadrą wyszkolonych nauczycieli i wykładowców z dużym doświadczeniem w edukowaniu przyszłych kierowców. Zagwarantujemy Ci wszystkie przydatne materiały do nauki teoretycznej.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lechaa - bezpłatne szkolenia ekologiczne w Lublinie »

  Oferta szkoleń z zakresu ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii, w tym szkolenia kompetencji społecznych. Szkolenia o tematyce pozyskiwania energii słonecznej, instalacji kolektorów słonecznych, biomasy, biopaliwa, biogazu, a także pozyskiwanie energii wiatrowej wraz z budową i serwisem urządzeń wiatrowych. Projektowanie systemów grzewczych i elektronicznych, sprzyjających efektywnemu wykorzystaniu energii. Efektywne wykorzystanie energii z systemów grzewczych i elektrycznych jaki i również energooszczędne biuro i nowoczesne trendy ekologiczne w budownictwie. Organizowane szkolenia zawierają naukę komunikacji interpersonalnej, technik negocjacyjnych, ćwiczenie asertywności i kreatywności, co przełoży się na kontakty z klientem oraz pracę w grupie. Szkolenia w ramach projektu odbywać się będą w Lublinie lub innych miejscowościach, w zależności od zebrania wymaganej liczby zgłoszonych osób. Pod uwagę brane będzie miejsce pracy/zamieszkania uczestników oraz informacje, jakie przedstawią oni w kartach zgłoszeniowych. Łącznie zorganizowanych zostanie 18 grup szkoleniowych, po 10 osób w grupie. Zajęcia będą się odbywały poza godzinami pracy, min. 5 h dziennie, od poniedziałku do piątku lub w weekendy, w zależności od możliwości uczestników i ich pracodawców. Zapewniamy uczestnikom, materiały i gadżety szkoleniowe, ubezpieczenie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdzający zdobyte kompetencje i kwalifikacje.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy turystyczne i porady »

  Branża turystyczna musi stale podnosić swoje kwalifikacje, gdyż w tym temacie liczy się świeże spojrzenie na panujące trendy w obsłudze klienta. Mając na uwadze powyższe powstała platforma wakacyjne.szkolenia24h, gdzie prezentowane są kursy turystyczne, poradniki dla hotelarzy i touroperatorów, szkolenia dla zainteresowanych tematyką sportową i turystyczną oraz oferty pracy dla branży turystycznej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MANEWR S.C. JOLANTA GLISZCZYŃSKA MAREK GLISZCZYŃSKI prawo jazdy wroclaw »

  Doskonałym wyborem w toku decydowania się na odpowiedni dla siebie Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrocławiu, jest wzięcie udziału w jednym z zestawu kursów w firmie MANEWR. Nasi instruktorzy oraz szkoleniowcy posiadają wybitnie bogate rozeznanie w przygotowywaniu z obszaru kategorii A - B - C - D i E. Ciągłe wznoszenie swoich kwalifikacji i pozyskiwanie pożytecznych umiejętności znamiennie może pomóc na rynku pracy. W ośrodku MANEWR mogą Państwo uczestniczyć również we wszelakiego typu szkoleniach dla zawodowych kierowców albo szkoleniach cyklicznych żądanych w niektórych przypadkach. Dokładny zasięg usług opublikowano na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy ratownika wodnego »

  Profit to jednostka organizująca kursy ratownictwa wodnego oraz prowadząca kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, jak i recertyfikację kursów KPP. Kursy prowadzone są przez wieloletnich specjalistów z zakresu Ratownictwa Wodnego z KR WOPR oraz Ratownictwa Medycznego z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Badań Pisma P. U. GRAFRED »

  Pracownia Badań Pisma P. U. „GRAFRED” wykonuje ekspertyzy pismoznawcze (w oparciu o metodę graficzno – porównawczą), opinie grafologiczne (w tym w zakresie doradztwa personalnego), technicznokryminalistyczne badaniach dokumentów z zastosowaniem nieinwazyjnych metody fizyko-optycznych wykorzystujących oświetlenie ukośne i przechodzące oraz podczerwień i promieniowanie ultrafioletowe. Integralną część każdej ekspertyzy stanowi możliwie obszerna dokumentacja fotograficzna. Dodatkowo oferujemy organizację szkoleń, wykładów i prezentacji dotyczących zagadnień kryminalistycznych badań pismoznawczych, prostych sposobów zabezpieczania przed fałszerstwem dokumentów własnych oraz zastosowań badań grafologicznych. Oferujemy także organizację szkoleń, wykładów i prezentacji dotyczących: zagadnień kryminalistycznych badań pismoznawczych, prostych sposobów zabezpieczania przed fałszerstwem dokumentów własnych oraz zastosowań badań grafologicznych.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła (nie tylko) rodzenia »

  Dobry Moment to miejsce rozwoju osobistego, w którym pomożemy Ci każdy moment Twojego życia uczynić wyjątkowym.nnZapraszamy na kameralne zajęcia SZKOŁY RODZENIA, podczas których uczymy w pełni przygotować się do porodu i opieki nad dzieckiem w duchu rodzicielstwa bliskości.nnOferujemy opiekę DOULI podczas ciąży i porodu.nnProwadzimy GIMNASTYKĘ dla pań w ciąży i mam z maluszkami, pod opieką fizjoterapeuty.nnZapraszamy na WARSZTATY DLA RODZICÓW, które pomogą odnaleźć się w nowej roli i rozwiązać rodzicielskie problemy. nnProponujemy wsparcie COACHA dla osób chcących zmienić coś w swoim życiu lub stojącym przed nowymi wyzwaniami.nnDzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na ZAJĘCIA KREATYWNE pozwalające odkryć i rozwijać swoje pasje. Zajęcia polisensoryczne, projekty teatralne, taniec swobodnym, warsztaty twórcze i ekologiczne, odkrywanie siebie.nnOrganizujemy niebanalne PRZYJĘCIA na wyjątkowe okazje: brzuszkowe (tzw. baby shower) oraz (jako jedyni w Polsce) księżycowe przyjęcia (tzw. red party).nn nnPrzyjdź i poczuj się dobrze.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Upcoaching.pl »

  Firma oferująca profesjonalne usługi coachingu i programy rozwoju osobistego. Dzięki nam zrealizujesz wszystkie założone cele w życiu prywatnym jak i zawodowym. Działamy odważnie a ogromne wyzwania motywują nas do pracy. Inspirujemy i pokazujemy wiele różnych dróg naszym Klientom. Zapraszamy na sesję zerową następujących rodzajów coachingu: Life coaching, Diet coaching, Career coaching, Job coaching, Image coaching, Business coaching.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »