Szkolenia windykacja Architekci Windykacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

Szczegóły strony www.architekciwindykacji.pl:

Podlinkuj stronę www.architekciwindykacji.pl:

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • GBS Szkoelania i Audyt »

  GBS Szkolenia i Audyt - Certyfikaty VCA/SCC, Certyfikacja firm, Szkolenia i Egzaminy w Polsce, Holenderski Paszport Bezpieczeństwa


  Firma GBS to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń i certyfikacji z normy VCA/SCC. Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów VCA/SCC. Do tej pory pomoglismy ponad 2.500 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty VCA/SCC. Pomagamy w zdobyciu paszportów bezpieczeństwa zarówno osobom indywidualnym jak i najwiekszym polskim firmom z sektorów budowlanych, produkcyjnych, petrochemicznych, instalacyjnych itd.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • \"EKO-EDU-ART\" Gabriela Magdalena Wiśniewska »

  Projektowanie, organizacja i prowadzenie lekcji edukacyjnych, artystycznych, ekologicznych. Edukacja poprzez zabawę, z wykorzystaniem technik artystycznych.nZajęcia odbywają się w placówkach kulturalnych, szkołach, przedszkolach, klubach młodzieżowych, podczas uroczystości rodzinnych (np. urodzin) i w trakcie imprez kulturalnych. Profesjonalna animacja zajęć z wykorzystaniem narzędzi animacyjnych i technik artystycznych.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Kiedy szukasz wskazówek przy pisaniu pracy, zapraszamy do skontaktowania się z naszym specjalistą. Oferujemy pomoc przy pracach takich jak: prace magisterskie, prace licencjackie. Jeśli planujemy znaleźć kogoś, aby wsparł nas przy opracowaniu pracy dobrze to rozplanować odpowiednio wcześnie, aby czasu na prace magisterskie zostało niemało. Wtenczas będziemy przekonani, że pisanie prac nie będzie zrobione nie solidnie, tylko ktoś do tego przysiądzie, zakupimy porządne materiały i będziemy kiedyś za to należycie nagrodzeni. Kluczowa przy pisaniu prac jest jakość, więc jeśli ktoś sądzi, że koszty tych ofert są jednak wygórowane, to może próbować znaleźć tańsze oferty, mimo to powinien też zauważyć że za ceną idzie efekt końcowy.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Ratownik Medyczny »

  W Polsce za ojca ratownictwa medycznego uważa się doktora Zawadzkiego, dzięki któremu w XX wieku zaczyna się rozwój tego zawodu. W Polsce studia ratownictwa medycznego stały się możliwe od niedawna. Wyższe studia ratownik medyczny kończy z tytułem licencjata, magisterskich studiów na razie nie uruchomiono. Na kierunku ratownictwo medyczne studia licencjackie trwają 3 lata.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kruszwicka Szkoła Realna »

  Kruszwicka Szkoła Realna została powołana w 1997 roku. Przez 16 lat jej działania naukę w szkole podjęło ok. 1642 słuchaczy. Ci, którzy rozpoczęli naukę i spełniali warunki postawione przez szkolę oraz przepisy ustawowe (określone przez MEN) - szkołę ukończyli. Działalność Kruszwickiej Szkoły Realnej ukierunkowana jest zawsze potrzebami lokalnego rynku pracy (stąd nazwa „realna”). Obecnie miejsce działania placówki to Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy.

  Kruszwicka Szkoła Realna to także Centrum Kształcenia Ustawicznego i Szkoleń, które poprzez kursy podnosi kwalifikacje zawodowe uczestników w formach pozaszkolnych. W latach 2010/2011, 2011/2012 i 2012/2013 w ramach Kruszwickiej Szkoły Realnej działał Uniwersytet Trzeciego Wieku, który współpracował z różnymi szkołami wyższymi.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo w transporcie »

  Fundacja to stowarzyszenie powołane w celu propagowania ochrony środowiska w transporcie drogowym, oszczędności paliwa oraz bezpieczeństwo transportu. Prowadzimy akcje edukacyjne, pomagające pracownikom branży transportowej na oszczędność paliwa i środowiska, a także większe bezpieczeństwo.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • SECURITY MAXBUD szkolenia ppoż »

  Bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie zaczyna się od rozważnego i słusznego z ustalonymi regułami zachowania pracowników oraz kadry zarządzającej - przekonuje połączone m.in. z zagadnieniami BHP czy organizacją szkoleń z tego obszaru firma „HSE BHP SECURITY”. dodatkowo tego jednostka świadczy usługi dotyczące stałej obsługi firm w postaci gwarantowania firmom Służby BHP czy służby Przeciwpożarowej zaś poza tym przynosi nadzór BHP w czasie przeprowadzanej inwestycji budowlanej oraz trenuje z zakresu pierwszej pomocy. Szczegóły norm współpracy z płockim przedsiębiorstwem „HSE BHP SECURITY” znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Menedżera »

  Akademia Menedżera powstała po to, aby wspomagać rozwój kompetencji kadry zarządzającej. Bazuje ona na kompleksowym, autorskim projekcie, który powstał w odniesieniu do wyników badań o wysokiej ważności dla zespołu oraz na podstawie polskich realiów biznesowych. Dzięki warsztatowo-dyskusyjnemu sposobowi prowadzenia zajęć oraz eksperckiej kadrze trenerskiej Akademia Menedżera zapewnia tak dobre rezultaty. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych terminów zajęć i pełnej oferty na stronie!

  Data dodania: 24 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Śląskie Centrum Usług Wspólnych – Szkolenia Katowice »

  Śląskie Centrum Usług Wspólnych jest spółką szkoleniową, oferującą podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy i szkolenie kadr.

  Kursanci mają możliwość podnieść swoje umiejętności interpersonalne, biorąc udział w szkoleniu profesjonalnej prezentacji, komunikacji z klientem czy zarządzania czasem i celami dla pracowników administracyjnych.

  Dużą popularnością w Centrum cieszą się również szkolenia komputerowe: szkolenie podstawowe i zaawansowane z edytora tekstu Word, z arkusza kalkulacyjnego Excel czy zaawansowana nauka Excela w zastosowaniach finansowych.

  Dodatkowo firma oferuje kursy pozwalające zdobyć uprawnienia w dziedzinie pedagogiki na opiekuna osób starszych i schorowanych czy kurs pedagogiczny dla wykładowców, Oprócz tego w ofercie m.in. znajduję się kurs języka migowego pierwszego stopnia.

  Kolejną dziedziną, w której kandydat może zdobyć uprawniania są maszyny budowlane i kurs dla operatorów koparek jednonaczyniowych w zakresie III klasy uprawnień. Ponadto chętni znajdą też kursy na obsługę wózków widłowych.

  Szeroka oferta kursów pozwala na wybór interesującego szkolenia, które podnosząc umiejętności kandydatów, sprawi, że będą bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »