Szkolenia windykacja Architekci Windykacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

Szczegóły strony www.architekciwindykacji.pl:

Podlinkuj stronę www.architekciwindykacji.pl:

Szkolenia windykacja Architekci Windykacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • The Lemon Tree - Centrum Nauczania Języka Angielskiego »

  Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla klientów instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy Business and Professional English oraz zajęcia z native speakers. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z marketingu internetowego i szkolenia google »

  MSystem to szkolenia z marketingu internetowego i Google.W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg tematów szkoleniowych z marketingu, pozycjonowania, ePR, martketingu internetowego. Prowadzimy szkolenia metodami atrakcyjnymi i efektywnymi. Uczestnicy naszych szkoleń zdobywają nowe umiejętności i wiedzę z zakresu kreowania zysków z obecności firmy w internecie.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa - BHP-Ergon.pl »

  Szkolenie dla osób kierujących pracownikami w zakresie metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego dla osób szkolących nowozatrudnionych pracowników. Szkolenia okresowe BHP -celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności z zakresu prawa pracy i technicznego bezpieczeństwa pracy. Kurs pierwszej pomocy organizowany jest systemem otwartym w ośrodku podczas jednodniowej sesji. Zajęcia na kursie prowadzi wykwalifikowana służba medyczna. Uczestnicy kursu uzyskują uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia Opole »

  Proxima jest firmą szkoleniową z Opola. Oferuje szeroki wachlarz szkoleń zawodowych i kursów. Firma posiada najszerszą ofertę szkoleń BHP: szkolenia BHP okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, szkolenia BHP okresowe dla służb BHP, szkolenia BHP okresowe dla pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe, szkolenia BHP okresowe dla pracodawców pełniących funkcje służb BHP i wiele innych. nFirma prowadzi usługi i obsługę firm w zakresie BHP. nnW ofercie kursy operatora koparki, kursy montażysty rusztowań, kursy operatora koparko-ładowarki, kursy florystyczne (bukieciarstwa), kursy obsługi dźwigów budowlanych (HDS, żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych-samochodowych), kursy wózka widłowego, kursy operatora ładowarki, kursy energetyczne przygotowujące do uzyskania uprawnień energetycznych typu E (eksploatacja) i D (dozór), kurs dla elektryków SEP, kurs obsługi i konserwacji suwnic, kurs wózka jezdniowego, kurs obsługi podnośników koszowych, kurs operatora pilarek i inne.nnProxima oferuje w szerokim zakresie kursy zawodowe: fryzjer, kucharz + HACCP, magazynier z obsługą wózków widłowych, podstawy księgowości z obsługą komputera, sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, bukieciarstwo z elementami dekupażu, opiekunka terapeutyczna, malarz-tapeciarz, murarz, dietetyk i inne. Wszystkie kursy są prowadzone w Opolu. Po bliższe informacje w sprawie najbliższych terminów odbywania się kursów zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • CAREVENT.PL eventy motywacyjne »

  Już od 1994 roku firma Carevent.pl zajmuje się kształceniem kierowców. W naszym zespole pracują tylko najwięksi miłośnicy motoryzacji, którzy przystępują do swojej pracy z ogromną pasją. Prowadzimy szkolenia z bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy (eco driving), mając na uwadze wysokie koszty paliwa. Ekologiczna jazda nie musi oznaczać mniejszej dynamiki, chociaż dużo osób tak właśnie myśli. Nasze szkolenie nauczy Cię, jak eksploatować mniej paliwa, nie tracąc przy tym dynamiki jazdy. Prowadzimy też imprezy promocyjne, obsługujemy imprezy dziennikarskie, imprezy PR, testy samochodów, promocje produktów motoryzacyjnych i dużo innych. Organizujemy zloty oraz pikniki dla wielbicieli motoryzacji, którym zawsze towarzyszy świetna zabawa. Cała propozycja naszej firmy znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu »

  Kancelaria świadczy pomoc w różnych dziedzinach prawa na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zajmujemy się przede wszystkim sprawami odszkodowawczymi: dotyczącymi szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie (wynikających z błędów medycznych, wypadków komunikacyjnych oraz będących rezultatem przestępstwa.Zajmujemy się kwestiami zniesienia współwłasności, podziału majątku wspólnego, rozliczeniem nakładów na nieruchomość i zasiedzenia nieruchomości.W sporach dotyczących umów, dochodzimy zapłaty za dostarczone towary lub wykonane usługi oraz roszczeń odszkodowawczych lub kar umownych z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania.Reprezentujemy interesy konsumentów w sporach z przedsiębiorcami, w tym również w zakresie spraw przeciwko deweloperom.Prowadzimy sprawy o rozwód i separację, o ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami oraz podział majątku wspólnego.Posiadamy doświadczenie w postępowaniach sądowych dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalania kontaktów z dzieckiem oraz dochodzenia i egzekwowania alimentów.Doradzamy i pomagamy przedsiębiorcom polskim i zagranicznym z takich branż jak metalurgia, transport, handel paliwami, usługi remontowo-budowlane, czy ubezpieczenia.Na zlecenie klientów zajmujemy się tworzeniem nowych podmiotów gospodarczych oraz ich likwidacją. Sporządzamy umowy spółek lub ich projekty, przygotowujemy uchwały wspólników i inne dokumenty oraz wnioski do Krajowego Rejestru Sądowego.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ars Pro Anima - warsztaty twórczego rozwoju i arteterapii »

  Witaj w ruchomej pracowni twórczego rozwoju i arteterapii.

  Dlaczego „ruchoma”?
  Ponieważ projekty i warsztaty nie są realizowane w jednym miejscu, lecz w różnych miastach w Polsce.

  Dlaczego więc „pracownia”?
  Zgodnie z definicją słownikową pracownią jest specjalnie urządzone pomieszczenie przystosowane do badań i doświadczeń, nauki bądź pracy artysty – malarza, rzeźbiarza, pisarza, itd. Tak jak malarz potrzebuje miejsca i narzędzi, by tworzyć swoje dzieło – obraz, tak i Ty potrzebujesz miejsca i narzędzi, by tworzyć najważniejsze dzieło w dziejach – Twoje Życie. Jak zorganizować miejsce? Dając sobie samemu czas, tworząc tym samym przestrzeń do działań! Skąd wziąć narzędzia? Są już w Tobie – to Twoje myśli, uczucia i wyobraźnia! Co dalej? Nad tym będziemy pracować na warsztatach. Korzystając z metafory procesu tworzenia, zastanowimy się, jak przejąć stery nad własnym statkiem i jak stać się Artystą Sztuki Życia.

  Zapraszamy!
  Ars Pro Anima

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Cieszyn »

  Firma nasza powstała w 2002 roku oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska i ergonomii. Specjalizując się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem i higieną pracy. W ramach naszej działalności prowadzimy również Placówkę Kształcenia Ustawicznego. Zapewniamy fachową i kompleksową pomoc w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe pracowników usług związanych z dostosowywaniem maszyn. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również na terenie: BHP Cieszyn, BHP Skoczów, BHP Wisła, BHP Ustroń oraz ich okolic.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Życie bez długów »

  Jak spłacić długi, zacząć zarabiać i oszczędzać pieniądze. Poradnik handlowca - wyjątkowe sposoby na znalezienie nowych potencjalnych klientów. Co zrobić by spłacić kredy hipoteczny, karty kredytowe i kredyt gotówkowy. Jak nie dopuścić do tego by tracić pieniądze. Jak mądrze oszczędzać pieniądze i realizować swoje marzenia. Jak żyć zdrowo i nowocześnie. Praca na etacie czy własna działalność gospodarcza – co wybrać ? Jak założyć własną działalność gospodarczą ? Jak założyć bloga i zacząć na nim zarabiać.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »