Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami

Szkolenie VBA od podstaw w HintMine gwarantuje satysfakcję.

• realizujemy szkolenia VBA od 2005 roku
• jest to nasza główna specjalizacja
• mamy tysiące zadowolonych klientów
• nasze kompetencje potwierdzają dziesiątki pisemnych referencji
• dopasowujemy zagadnienia do potrzeb uczestników
• zajęcia realizujemy na dowolnym poziomie zaawansowania
• możliwość pracy na plikach i przykładach uczestników
• zapewniamy 6 miesięczne darmowe wsparcie mailowe po szkoleniu
• każdy uczestnik otrzymuje książkę związaną z tematyką szkolenia i PenDrive (8 GB) z dodatkowymi materiałami
• po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty w języku polskim i angielskim

Najpopularniejsze szkolenia w naszej ofercie to:

- szkolenie VBA podstawy
- szkolenie VBA dla analityków
- szkolenie VBA średnio zaawansowane
- szkolenie VBA dla zaawansowanych

Zapraszamy na www.hintmine.com

Szczegóły strony www.hintmine.com:

Podlinkuj stronę www.hintmine.com:

Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sale konferencycyjne Wrocław »

  Współczesne obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w projektor oraz hotspot. W tym portalu zdołasz zareklamować swój hotel jak też znaleźć obiekt na konferencje. Konferencje to kapitalna okoliczność do integracji zespołu pracowników. Fajnym miejscem na załatwienie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Zachęcam Was od odwiedzin naszego serwisu.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trening asertywności Warszawa »

  Strona opisuje ofertę szkoleń z asertywności. Oferta ta jest dostępna zarówno w postaci szkoleń otwartych (na które każdy może się zapisać), zamkniętych (dla firm), jak i indywidualnych (dla osób, które nie chcą opisywać swych problemów przed grupą nieznajomych ludzi). Na stronie można również zapisać się na bezpłatny, emailowy kurs argumentowania, który pozwoli lepiej sobie radzić podczas sytuacji konfliktowych.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • CERTIOS CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORCY firma szkoleniowa »

  Audyt sprawdza zgodność stanu rzeczywistego firmy z określonymi postulowaniami. Przedsiębiorstwa posiadające system zarządzania ISO mają zadanie poddawania się audytowi. Również w przypadku nadawania oznaczenia CE producenci i importerzy użytkują audit do określenia stopnia spełnienia wymagań prawnych. Prawidłowo ukończony audit da jasną i całkowitą informacją o stopniu spełnienia stawianych firmie wymagań oraz wskaże, które tereny wymagają poprawy i jak duże są występujące błędy. Więc dobrze powierzyć audyt ekspertom w tej dziedzinie na przykład Centrum Edukacji Przedsiębiorcy CERTIOS. Ta zlokalizowana w Krakowie firma funkcjonuje na obszarze całej Polski i oprócz audytów zajmuje się doradztwem, przeszkoleniami i wsparciem dla małych i średnich przedsiębiorstw przy wprowadzaniu systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO. Ich przeszkolenia - organizowane tak dla jednej osoby, jak i dla grupy pracowników - głównie dotyczą uzyskania kompetencji pełnomocnika i audytora wewnętrznego w obszarze danego systemu. Gwarantują, iż po ich wdrożeniach, klienci otrzymają certyfikat. Dokładna oferta na stronie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U. MICHNIEWSKI szkolenia »

  W ofercie firmy „Michniewski” odkryją Państwo duży wybór usług bhp, które zawsze wykonywane są na najwyższym poziomie. Ze względu na to, że nasza firma składa się z doświadczonych i rzetelnych pracowników, jesteśmy w stanie podołać potrzebom nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza propozycja daleko wybiega poza standardową ofertę, prócz szerokiego spectrum szkoleń znajdą Państwo u Nas także usługi związane z: oceną ryzyka zawodowego, Oceną Zgodności Maszyn, badaniem EMC, monitorowaniem produkcji, rozliczaniem czasy pracy kierowców, różnorodnymi systemami zarządzania jakością, pomiarami środowiska pracy, a także wiele innych. Do każdego zadania podchodzimy subiektywnie, co pozwala nam w pełnym stopniu wykorzystać kwalifikacje i doświadczenie, aby byli Państwo w 100% usatysfakcjonowani. Dodatkowo niezwykle atrakcyjne ceny! Więcej na.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm »

  Profesjonalna firma, która swoje działania skupia przede wszystkim na biznesie. Naszym najważniejszym celem jest Twój rozwój. Pomożemy Ci w organizacji szkoleń różnego typu z zagadnień biznesowych, eventów – zarówno firmowych, jak i masowych, a także zajmiemy się obsługą graficzną i promocją. Sprawdź szczegóły naszej oferty już dziś i zacznij zarabiać na biznesie. My Ci w tym na pewno pomożemy, wykorzystując całą wiedzę i doświadczenie!

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komunikacja »

  Od 12 lat zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych szkoleń zamkniętych z zakresu sprzedaży, przywództwa, zarządzania i rozwoju osobistego. Zawsze dopasowujemy tematykę szkoleń do wymagań naszych odbiorców, czyli szyjemy szkolenia na miarę i to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach! Nasze szkolenia biznesowe przeprowadzane są przez specjalistów w swojej branży i z dużym doświadczeniem. Gdy chcesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy!

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy dla handlowców i porady na Handlowe Szkolenia24h »

  W obecnych czasach wszyscy muszą się szkolić, tak też jest z przedstawicielami branży handlowej, dla których stałe podnoszenie wiedzy jest bardzo ważne.

  Platforma handlowe.szkolenia24h to miejsce w sieci, gdzie znaleźć można nie tylko informacje o najnowszych szkoleniach, ale także liczne porady przydatne do obsługi klienta, a także oferty pracy na stanowiska handlowe i sprzedażowe. Jednym słowem cała masa wiedzy z dziedziny handlu, marketingu, zarządzania i sprzedaży w jednym miejscu.

  Wśród opracowanych tematów znajdują się na przykład: ABC skutecznego handlowca, jak zwiększyć sprzedaż czy o najczęstsze błędy popełniane przez sprzedawców. Jednym słowem wiedza i dla początkującego handlowca i dla kogoś, kto w tej branży pracuje już od lat.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • British Club | Szkoła Językowa »

  British Club to Szkoła Języka Angielskiego stworzona przez ludzi z pasją. To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Dla Ciebie. Tworzymy kursy językowe na miarę XXI wieku. Kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, bo przecież każdy z nas jest inny. Ucząc opieramy się na eklektyzmie.Stawiamy na komunikację językową, bo właśnie umiejętności poprawnego wysławiania oczekuje się dzisiaj od obywatela świata. Pokazujemy, że angielski wcale nie musi być językiem obcym. Zapraszamy na zajęcia grupowe i indywidualne, kursy egzaminacyjne i konwersacyjne. Dzieci, młodzież, osoby dorosłe- każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »