Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami

Szkolenie VBA od podstaw w HintMine gwarantuje satysfakcję.

• realizujemy szkolenia VBA od 2005 roku
• jest to nasza główna specjalizacja
• mamy tysiące zadowolonych klientów
• nasze kompetencje potwierdzają dziesiątki pisemnych referencji
• dopasowujemy zagadnienia do potrzeb uczestników
• zajęcia realizujemy na dowolnym poziomie zaawansowania
• możliwość pracy na plikach i przykładach uczestników
• zapewniamy 6 miesięczne darmowe wsparcie mailowe po szkoleniu
• każdy uczestnik otrzymuje książkę związaną z tematyką szkolenia i PenDrive (8 GB) z dodatkowymi materiałami
• po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty w języku polskim i angielskim

Najpopularniejsze szkolenia w naszej ofercie to:

- szkolenie VBA podstawy
- szkolenie VBA dla analityków
- szkolenie VBA średnio zaawansowane
- szkolenie VBA dla zaawansowanych

Zapraszamy na www.hintmine.com

Szczegóły strony www.hintmine.com:

Podlinkuj stronę www.hintmine.com:

Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia BHP Warszawa - BHP-Ergon.pl »

  Szkolenie dla osób kierujących pracownikami w zakresie metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego dla osób szkolących nowozatrudnionych pracowników. Szkolenia okresowe BHP -celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności z zakresu prawa pracy i technicznego bezpieczeństwa pracy. Kurs pierwszej pomocy organizowany jest systemem otwartym w ośrodku podczas jednodniowej sesji. Zajęcia na kursie prowadzi wykwalifikowana służba medyczna. Uczestnicy kursu uzyskują uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Human Art Doradztwo Personalne »

  Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników oraz rozwoju ich kompetencji. Oferujemy usługi z zakresu:selekcji i rekrutacji pracowników (Search & Selection, Direct & Executive Search, Assessment Center, wsparcie rekrutacji, testy psychologiczne, weryfikacja referencj); szkoleń (efektywność osobista, sprzedaż i obsługa klienta, umiejętności menadżerskie, dział personalny /HR, treningi twórczości); doradztwa(Development Center, outplacement, ocena 360, badania satysfakcji, opisy stanowisk, zarządzanie kompetencjami. Wierzymy, że ludzie i ich potencjał budują przewagę konkurencyjną i sukcesy firmy, dlatego wspieramy naszych Partnerów w doborze i rozwoju personelu. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, traktując je jak unikalny projekt. Ważne są dla nas potrzeby, cele i wartości naszych Klientów, dlatego działamy elastycznie i podejmujemy się nietypowych wyzwań. Realizując projekty, stosujemy sprawdzone metody i tworzymy efektywne, przekładające się na rezultaty biznesowe rozwiązania. Jesteśmy doświadczonym zespołem psychologów, doradców i certyfikowanych trenerów. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do powierzonych nam zleceń podchodzimy z dużym zaangażowaniem i energią. Zachęcamy do zapoznania się z całym wachlarzem naszych usług na stronie www.humanart.pl oraz do kontaktu z nami. Human Art - The Art of Human Resources Management

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży »

  Szkoła - Profesjonalny Trener Sprzedaży - SPTS to oferta kursów trenerskich przygotowujących do zawodu profesjonalnego trenera i coacha sprzedaży. Po module certyfikacyjnym uczestnik otrzymuje Certyfikat: Profesjonalny Trener Sprzedaży
  Jakie kompetencje ma kadra szkoleniowa? Wszystkie zajęcia prowadzi jeden lub dwóch Trenerów z doświadczeniami praktycznymi w sprzedaży, zarządzaniu. Trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie trenerskie poświadczone certyfikatami i superwizją kompetencji w zakresie trenerskich szkoleń specjalistycznych. Czego nauczę się dzięki inwestycji na kursach SPTS? Program Szkoły Profesjonalnego Trenera Sprzedaży to tak naprawdę 11 szkoleń, które możesz kupić na rynku, a w SPTS zaliczysz je w 1 intensywnym 12 dniowym kursie. Szkolenie z zakresu modelu i technik sprzedaży doradczej. Szkolenie z psychologii klientów w procesach sprzedaży. Szkolenie na temat projektowania efektywnych autorskich szkoleń sprzedażowych. Szkolenie z zakresu umiejętności autoprezentacyjnych. Szkolenie z metodologii nauczania osób dorosłych.Szkolenie z technik i umiejętności trenerskich potrzebnych do prowadzenia szkoleń. Szkolenie z budowania i korzystania z autorskich narzędzi trenerskich. Szkolenie Coachingowe. Szkolenie z wystąpień publicznych. Szkolenie w warsztatu trenerskiego - analizy przypadków, symulacje, gry. Szkolenie z zakresu procesów grupowych, dynamiki grup i budowy zespołów. Wejdź do spts

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z fizyki i matematyki »

  Korepetycje z fizyki i matematyki dla uczniów i studentów. Przygotowanie do matury krajowej i międzynarodowej IB. Arkusze egzaminacyjne i inne materiały pomocnicze. Od wielu lat zajmuję się edukacją młodzieży i dorosłych.Są wśród nich uczniowie, studenci, nauczyciele i lekarze.
  Doświadczenie zawodowe pozwala mi być przekonanym, że fizyka i matematyka są dostępne dla wszystkich, pod warunkiem odpowiedniego pokazania oraz dobrej woli ze strony uczącego się.
  W swojej pracy korzystam z różnorodnych materiałów: od klasycznych podręczników i zbiorów zadań, poprzez tematy egzaminacyjne a na eksperymentach i pomocach multimedialnych kończąc.
  Pomagam uczniom i studentom opanować fizykę i matematykę w stopniu umożliwiającym realizację ich potrzeb i ambicji.
  Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych - w tym matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy w Krakowie »

  Auto Salwator Ośrodek Szkolenia Kierowców na najwyższym poziomie - nauka jazdy Kraków, woj. małopolskie. Profesjonalne i bezstresowe szkolenia W systemie SPS. Korzystne warunki współpracy - czytaj więcej na stronie, kliknij i zobacz. Szkoła Auto Salwator to zdecydowanie sprawdzona marka - wyróżniamy się wysoką skutecznością. Profesjonalne szkolenie na prawo jazdy w Krakowie - w przyjemnej atmosferze i w korzystnej cenie. Polecamy, sprawdź nas - skorzystaj z ciekawej oferty póki mamy atrakcyjne ceny. Zobacz jak dobra może być oferta! EURO>26, ISIC. Zapraszamy - nauka jazdy Kraków. Najwyższa jakość - Szereg zdobytych certyfikatów. Instruktorzy z należytym doświadczeniemposiadają odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Wysoki komfort, fachowość i kompetencje - Nauka jazdy w Krakowie.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie i licencjackie »

  Nasz serwis skupia profesjonalistów z wielu dziedzin. Strona ta przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy mają kłopoty z napisaniem swojej pracy magisterskiej, licencjackiej lub zaliczeniowej.
  Dzięki nam nie musisz się martwić. Potrafimy pomóc i to skutecznie.
  Jeżeli masz kłopot, zadzwoń lub napisz do nas. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na Twoje kłopoty.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Online »

  W EduEdu postawilismy na jakość i metodologię nauczania języka online. Wg nas kurs angielskiego powinien być ciekawym i przyjemny doświadczeniem. Dzięki naszej innowacyjnej i multimedialnej platformie nie tracisz cennego czasu w korkach dojeżdżając na zajęcia w szkole językowej. EduEdu – to szkoła językowa dostępna dla Ciebie z każdego miejsca na świecie. Nigdy też nie opuszczasz zajęć, ponieważ każda lekcja jest nagrywana i możesz w dowolnej chwili obejrzeć ją logując się do indywidualnego Panelu Ucznia.Zapraszamy na kursy grupowe i indywidualne, angielski w podróży (Travel) i kursy biznesowe (business english)

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://swiadectwokwalifikacjizawodowej.pl »

  Firma ABC-szkolenia Paweł Żuchowski powstała w 2009 roku. Firma oferuje szkolenia lub kursy na: prawo jazdy (kategorie A, B, C, B+E, C+E, kwalifikacja wstępna, kwalifikacja wstępna przyspieszona, kwalifikacja wstępna uzupełniająca, kursy ADR dla kierowców, kursy na doradcę ADR DGSA czy kursy na wózki widłowe. Wszystkie kursy i szkolenia w ABC prowadzone są na wysokim poziomie. Jest to możliwe dzięki świetnie wykwalifikowanej kadrze pracowników.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prime Star Ariana Fazel Centrum Języka Angielskiego »

  Prime Star Język Angielski Kursy i Korepetycje. Zapraszam do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Nauka w małych grupach lub indywidualnie. Poczekalnia dla dojeżdżających klientów, bardzo dobrze wyposażona sala dydaktyczna.

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Skrivanek - kursy i szkolenia językowe »

  Szkoła językowa Skrivanek działa na polskim rynku od 2004 roku posiada bogatą ofertę kursów i szkoleń dla osób prywatnych oraz firm. Skrivanek oferuje kursy ogólne, biznesowe, konwersacyjne, a także przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC i ETS oraz wielu innych. Firma oferuje naukę dwunastu języków m.in. angielski, niemiecki, duński, hiszpański czy rosyjski.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »