Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami

Szkolenie VBA od podstaw w HintMine gwarantuje satysfakcję.

• realizujemy szkolenia VBA od 2005 roku
• jest to nasza główna specjalizacja
• mamy tysiące zadowolonych klientów
• nasze kompetencje potwierdzają dziesiątki pisemnych referencji
• dopasowujemy zagadnienia do potrzeb uczestników
• zajęcia realizujemy na dowolnym poziomie zaawansowania
• możliwość pracy na plikach i przykładach uczestników
• zapewniamy 6 miesięczne darmowe wsparcie mailowe po szkoleniu
• każdy uczestnik otrzymuje książkę związaną z tematyką szkolenia i PenDrive (8 GB) z dodatkowymi materiałami
• po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty w języku polskim i angielskim

Najpopularniejsze szkolenia w naszej ofercie to:

- szkolenie VBA podstawy
- szkolenie VBA dla analityków
- szkolenie VBA średnio zaawansowane
- szkolenie VBA dla zaawansowanych

Zapraszamy na www.hintmine.com

Szczegóły strony www.hintmine.com:

Podlinkuj stronę www.hintmine.com:

Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia prawo »

  Nasza firma organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte dla biznesu. Współpracują z nami najlepsi trenerzy, eksperci w swojej tematyce. Proponujemy szkolenia z zakresu m.in. prawa, podatków, sprzedaży. Organizujemy kursy dla sekretarek. Dzięki nam twoja firma będzie pracować dużo bardziej efektywniej oraz wydajnej. Wyszkolony pracownik to największa wartość każdej firmy, na szkoleniach nie warto oszczędzać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej. Warto z nami współpracować

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szczęśliwy Pies - Centrum Szkolenia Psów »

  Szczęśliwy Pies - szkoła dla psów i ich właścicieli we Wrocławiu.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia grupowe dostosowane do zróżnicowanych potrzeb – przedszkole dla szczeniąt, posłuszeństwo dla psów w każdym wieku, szkolenia indywidualne skrojone na miarę, przygotowanie do wystaw, rozwiązywanie problemów z zachowaniem psa w domu czy na spacerze, konsultacje behawioralne.

  Szczęśliwy Pies to szkolenia wolne od przemocy wobec zwierząt – nie stosujemy kolczatek, łańcuszków zaciskowych i tym podobnych akcesoriów, sprawimy że Twój pies będzie pracował dla Ciebie chętnie, nawet jeśli polecenie będziesz wypowiadał szeptem!

  Dysponujemy własnym, bezpiecznym, ogrodzonym placem szkoleniowym, w zimie część zajęć odbywać się może w sali.

  www.szczesliwypies.pl

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia - wybierz uczelnie i kierunek »

  Studia.net to potężna baza informacji o studiach każdego szczebla w Polsce i poza jej granicami. Pełna baza kierunków studiów i specjalności na polskich uczelniach. Bieżące informacje na temat targów edukacyjnych, drzwi otwartych na uczelniach, dni nauki i ważnych wydarzeniach edukacyjnych. Ponadto w serwisie wiele informacji o życiu studenckim, eventach, takich jak Juwenalia czy koncerty. W ramach serwisu funkcjonuje także forum dla studentów i kandydatów na studia. Szczegółowe opisy kierunków studiów pomogę Ci wybrać odpowiedni dla siebie a także znaleźć uczelnie na której warto studiować by w przyszłości dostać dobrą pracę i rozwijać swoją karierę.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CERTIOS CENTRUM EDUKACJI PRZEDSIĘBIORCY firma szkoleniowa »

  Audyt sprawdza zgodność stanu rzeczywistego firmy z określonymi postulowaniami. Przedsiębiorstwa posiadające system zarządzania ISO mają zadanie poddawania się audytowi. Również w przypadku nadawania oznaczenia CE producenci i importerzy użytkują audit do określenia stopnia spełnienia wymagań prawnych. Prawidłowo ukończony audit da jasną i całkowitą informacją o stopniu spełnienia stawianych firmie wymagań oraz wskaże, które tereny wymagają poprawy i jak duże są występujące błędy. Więc dobrze powierzyć audyt ekspertom w tej dziedzinie na przykład Centrum Edukacji Przedsiębiorcy CERTIOS. Ta zlokalizowana w Krakowie firma funkcjonuje na obszarze całej Polski i oprócz audytów zajmuje się doradztwem, przeszkoleniami i wsparciem dla małych i średnich przedsiębiorstw przy wprowadzaniu systemów zarządzania jakością zgodnych z normą ISO. Ich przeszkolenia - organizowane tak dla jednej osoby, jak i dla grupy pracowników - głównie dotyczą uzyskania kompetencji pełnomocnika i audytora wewnętrznego w obszarze danego systemu. Gwarantują, iż po ich wdrożeniach, klienci otrzymają certyfikat. Dokładna oferta na stronie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • MDK-Kurs rysunku Kraków »

  MDK-Kurs rysunku Kraków
  Szkoła rysunku w Krakowie: kursy na architekturę pod kierunkiem architektów, nauka rysunku od podstaw, lekcje rysunku dla kandydatów na studia architektury i krajobraz.

  Szkoła rysunku MDK-kurs rysunku w Krakowie prowadzi wyłącznie rysunek architektoniczny, kursy rysunku architektonicznego których celem jest praktyczna nauka rysunku do egzaminu na architekturę.

  Kursy rysunku:

  Kurs rysunku na architekturę w roku szkolnym
  Wakacyjny kurs rysunku Kraków
  dodatkowo: maturalny kurs historii sztuki.
  Kompleksowe przygotowanie rysunkowe do egzaminów.

  Wieloletnie doświadczenie szkoły rysunku:
  Szkoła rysunku posiada wieloletnie doświadczenie w nauce rysunku odręcznego. Sprawdzone i skuteczne metody nauki rysunku architektonicznego i tematy rysunkowe, których nie posiada żadna inna szkoła tego typu.

  Rysunki uczniów na stronie pracowni:
  Efekt nauki rysunku prezentuje w jednej z największych w Polce Galerii rysunku architektonicznego. Rysunki uczniów z poprzednich lat nauki na kursie prezentują poziom rysunkowy osiągany przez kursantów.

  MDK-kurs rysunku Kraków

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • London Eye »

  Placówka zajmuje się, prowadzeniem kursów z języka angielskiego.W zakres jej działania wchodzą również szkolenia dla firm, korepetycje przedmiotowe między innymi z języka polskiego, chemii i fizyki oraz tłumaczenia tekstów.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Serwis prezentuje artykuły z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego. Strona jest wizytówką radcy prawnego z Łodzi. Na stronie możemy dowiedzieć się praktycznych porad związanych ze sprawami rozwodowymi, spadkowymi oraz sprawami komorniczymi. Radca prawny udziela porad w nie tylko dotyczących alimentów czy rozwodu ale również porad związanych z prawem pracy czy błędami lekarskimi. Serwis podzielony jest na kilka działów, które zawierają informacje na temat usług prawnych kancelarii. Oprócz porad radcy prawnego możemy dowiedzieć się na czym polega praca adwokata i jakie są różnice w zakresie ich obowiązków.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eduplaza Kalisz - Angielski biznesowy »

  Eduplaza to szkoła językowa z Kalisza specjalizująca się w przeprowadzaniu szkoleń biznesowych z języka angielskiego. Ich oferta jest skierowana w szczególności do firm chcących podnosić wiedzę swoich pracowników. Z pełną ofertą firmy Eduplaza mogą Państwo zapoznać się na oficjalnej witrynie internetowej firmy, serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dcfconsulting.pl »

  Nasza firma consultingowa to zespół zaangażowanych i doświadczonych specjalistów. W zespole, a także zewnętrznych. Z nami każdy powierzony projekt jest nastawiony na optymalizację i ulepszanie funkcjonowania firm. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług. Kompleksowe strategie, nakierowane na realizację konkretnych biznesowych celów, a także kreowanie wartości dodanej, stanowiącej wyróżnik w branży i na rynku. Zapraszamy serdecznie do podjęcia współpracy. Kontakt mailowy i lub telefoniczny, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 08 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wideo kursy z matematyki - matura z matematyki »

  Przygotowanie do matury z matematyki i egzaminu gimnazjalnego. Wideo kursy z matematyki. Arkusze maturalne z matematyki.Pomoce maturalne: najnowszy informator do matury z matematyki, aktualna podstawa programowa, karta wzorów maturalnych.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »