Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych

Zawodowe przygotowanie do pracy jest bardzo ważne i liczy się bardziej niż ukończone studia z tytułem magistra, dlatego w dzisiejszych czasach znaczna część społeczeństwa dokształca się właśnie na specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Także właściciele firm dostrzegli pożytek płynący z oddelegowywania swoich pracowników na szkolenia zawodowe, trend ten dotyczy również instytucji państwowych oraz najróżniejszych organizacji.
Szkolenia, kursy, warsztaty odbywają się dosłownie w całej Polsce, dlatego jest w czym wybierać, a w serwisie szkolenia24h dodatkowo zostały skategoryzowane i opisane, tak, aby każdy użytkownik szybko mógł znaleźć interesujące go informacje.
Zakłada się, że w dzisiejszych czasach każdy, kto myśli o zmianie zatrudnienia bądź o awansie czy założeniu własnej działalności przynajmniej raz skorzysta ze szkolenia dostępnego na rynku. Szkolenia kierowane są również do osób bezrobotnych bądź do seniorów, część z nich jest darmowa bądź dofinansowana z EFS. Warto przeglądać oferty regularnie, gdyż część z nich oferowana jest również w rabatowych cenach.
Warto dokształcać się z pomocą najlepszego serwisu szkoleniowego w naszym kraju. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.szkolenia24h.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolenia24h.pl:

Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje z matematyki - Tutoring in mathematics »

  POLSKI
  Profesjonalne korepetycje z matematyki i nauk ściśle związanych z matematyką - Metody Numeryczne, Identyfikacja Procesów, Automatyka. Rozwiązywanie zadań przez Internet. Implementacja matematyki w programach komputerowych. Pomoc na każdym poziomie zaawansowania od szkoły podstawowej po matematykę wyższą. Zajęcia prowadzone w języku polskim lub angielskim.
  ENGLISH
  Professional tutoring in math and science connected with mathematics - Numerical Methods, Identification Process, Controls. Solving tasks over the Internet. Implementation of mathematics in computer programs. From primary school to higher mathematics. Classes conducted in English or Polish.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U "System" uzyskiwanie uprawnień i certyfikatów »

  Firma szkoleniowa System ma swoją siedzibę na Warszawskim Mokotowie i od lat oferuje firmom przewozowym (i nie tylko) pakiet całościowych kursów. Ich zasięg to między innymi: bezpieczeństwo oraz higiena pracy, szkolenia przeciwpożarowe, obsługa wózków widłowych, systemy HDS i ADR oraz obsługa nalewaków, w które wyposażone są pojazdy transportowe ze zbiornikami. W trosce o nieustanne podnoszenie kompetencji oraz rozwój uruchomiliśmy także kurs "nowoczesny magazynier" i certyfikację dla właścicieli firm spedycyjnych. Korzystamy ze sprawdzonych, unijnych standardów, a nasi wykładowcy to zespół najlepszych szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem na koncie. Zapewniamy realny wzrost kompetencji, a przy tym zapewniamy bardzo dogodne ceny. Aktualny cennik znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie Olsztyn »

  Jeśli jesteśmy zainteresowani taką kwestią jak nurkowanie to od razu musimy odwiedzić prezentowaną stronę www która jest poświęcona właśnie temu tematowi. Na portalu przejrzymy różne propozycje jak dla przykładu kursy nurkowania zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Poczytamy o nurkowaniu ze skuterem albo o fotografii podwodnej, dowiemy się jakie mamy możliwości odnośnie różnorakich szkoleń i obozów nurkowych. Wszelka oferta jest opatrzona ciekawym zdjęciem i z pewnością odnajdziemy coś dla siebie. Jeśli zaś będziemy mieć jakiekolwiek pytania to możemy zajrzeć do zakładki Kontakt, żeby zadzwonić lub wysłać wiadomość.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i socjoterapeutów udzielających profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom potrzebującym. Przeprowadzamy szkolenia, warsztaty, superwizje na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu.Psychoterapia psychodynamiczna w oparciu o którą pracuje Pomorski Ośrodek Psychoterapii (Gdańsk, Gdynia, Sopot) wywodzi się z nurtu psychoanalitycznego. Celem terapii jest dokonanie zmiany, a drogami prowadzącymi do tego są m. in.: analiza zdarzeń i procesów, praca nad relacjami interpersonalnymi oraz nad procesami intrapsychicznymi, możliwość uzyskania w relacji pacjent – terapeuta korektywnych doświadczeń emocjonalnych w obszarze deficytów.Wnoszone przez pacjenta tematy są podczas sesji terapeutycznej omawiane z uwzględnieniem historii życiowej pacjenta oraz analizy procesów nieświadomych. Poprzez relację terapeutyczną następuje zmiana obrazu siebie pacjenta, postrzegania świata oraz własnych trudności i obszarów konfliktowych.Terapia odbywa się w oparciu o strukturę tj. ustalone na pierwszym spotkaniu częstotliwość, czas trwania sesji (45-50min) oraz odpłatność. Dobór technik psychoterapeutycznych uzależniony jest od typu leczonych zaburzeń.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Masil Outsourcing - szkolenia BHP we Wrocławiu »

  Masil Outsourcing to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług i szkoleń BHP. Kursy prowadzimy na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Cechuje nas profesjonalizm, zawsze aktualne informacje i konkretne podejście do problemu. Zawsze służymy fachową porada, zapraszamy!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  Poznaj bogata ofertę stuiów dostępnych w warszawskiej SGH. Szkoła Główna Handlowa powstała w 1906 roku. Ponad sto lat doświadczenia to prestiż, który może przyczynić się do sukcesu Twojej kariery zawodowej. W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, doktoranckie, a także kursy i szkolenia.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje indywidualne i grupowe. Nauka angielskiego - szkoła językykowa w Mogilnie »

  Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły językowej, której siedziba główna znajduje się w Mogilnie.
  Oferowane pakiety:
  Anglomax KIDS – zajęcia dla dzieci,
  Anglomax INDIVIDUAL – korepetycje indywidualne,
  Anglomax GROUP – zajęcia w grupach,
  Anglomax BUSINESS – szkolenia dla firm
  Posiadamy nowoczesne pomoce naukowe, między innymi 55-calowy monitor interaktywny.
  Bardzo ważnym aspektem jest kontakt z naszymi Klientami, wszelkie informacje i ciekawostki umieszczamy na naszych profilach firmowych na popularnych portalach społecznościowych na przykład na facebooku i twitterze.
  Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo pomoce naukowe, które zawsze są dostępne online oraz interaktywny kalendarz (terminarz).
  Elastycznie dostosowujemy plan zajęć i szkoleń, dostosowując się do Państwa wymagań.
  Zapraszamy serdecznie do nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 15 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Egidon »

  Przedsiębiorstwo Egidon, którego siedziba usytuowana została w Poznaniu, proponuje kontrahentom dużą różnorodność czynności powiązanych z działaniami ograniczania ryzyka finansowego w biznesie. Doradzamy kontrahentom również w temacie wychodzenia z długów. Posiadamy długoletni staż w sektorze, umożliwiający na zagwarantowanie doskonałej klasy proponowanych czynności. Pracują u nas tylko świetnie przygotowani fachowcy.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »