Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych

Zawodowe przygotowanie do pracy jest bardzo ważne i liczy się bardziej niż ukończone studia z tytułem magistra, dlatego w dzisiejszych czasach znaczna część społeczeństwa dokształca się właśnie na specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Także właściciele firm dostrzegli pożytek płynący z oddelegowywania swoich pracowników na szkolenia zawodowe, trend ten dotyczy również instytucji państwowych oraz najróżniejszych organizacji.
Szkolenia, kursy, warsztaty odbywają się dosłownie w całej Polsce, dlatego jest w czym wybierać, a w serwisie szkolenia24h dodatkowo zostały skategoryzowane i opisane, tak, aby każdy użytkownik szybko mógł znaleźć interesujące go informacje.
Zakłada się, że w dzisiejszych czasach każdy, kto myśli o zmianie zatrudnienia bądź o awansie czy założeniu własnej działalności przynajmniej raz skorzysta ze szkolenia dostępnego na rynku. Szkolenia kierowane są również do osób bezrobotnych bądź do seniorów, część z nich jest darmowa bądź dofinansowana z EFS. Warto przeglądać oferty regularnie, gdyż część z nich oferowana jest również w rabatowych cenach.
Warto dokształcać się z pomocą najlepszego serwisu szkoleniowego w naszym kraju. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.szkolenia24h.pl:

Podlinkuj stronę www.szkolenia24h.pl:

Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fryzjer Szczecin, makijaż Szczecin. »

  Chcesz się zmienić? Oczarować cały świat? A może po prostu poczuć się lepiej w swoim ciele? PRZYJDŹ DO NAS! Sprawimy, że pokochasz Siebie i osiągniesz Sukces!
  Stylizacja Wizerunku to nie tylko odpowiedni ubiór, fryzura i makijaż, ale także psychologiczne ujęcie charakteru i uwydatnienie go poprzez Twój indywidualny styl.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • IDEA Trainer House - szkolenia handlowe, managerskie »

  Organizujemy warsztaty / szkolenia, kształtujące praktyczne umiejętności. Szkolenia dedykowane dla kadry zarządzającej, działów handlowych w strukturach firm oraz działów personalnych. Do każdego projektu szkoleniowego podchodzimy indywidualnie, uwzględniając specyfikę branży klienta, doświadczenie uczestników oraz nadrzędny cel szkolenia

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i doradztwo - project management, zarządzanie zespołem »

  Obserwując pracę managerów z różnych organizacji i środowisk można zauważyć, że jednym z podstawowych czynników sukcesu są praktyczne umiejętności przywódcze. Odpowiedzialność, osobista odwaga i dawanie przykładu własnym zachowaniem pozwala budować zaangażowanie zespołu, który sprawnie osiągnie stawiane przed nim wyzwania. Misją Leadership Center jest wspieranie managerów na każdym etapie ich rozwoju, aby otrzymując efektywne narzędzia rozwoju mogli się skupić na tym co najważniejsze: budowaniu skutecznych zespołów.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne tanio »

  Oferta jaka znajduje się na stronie epoki-literackie.pl dotyczy pisania wzorcowych prezentacji maturalnych z języka polskiego. Na każdą pracę składa się wykaz literatury podmiotu i przedmiotu, plan prezentacji oraz jej część zasadnicza, która dodatkowo posiada przydatne autorskie komentarze. Oprócz wielu przykładowych prezentacji maturalnych znajdziesz tutaj dodatkowy dział poświęcony motywom literackim, bohaterom czy dziełom sztuki. Cały materiał, który można znaleźć w serwisie został poświęcony przygotowaniu maturzystów do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Prezentacje maturalne tanio i profesjonalnie to nasza dewiza.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DEMOSTENES kursy językowe »

  Centrum Językowe Demostenes od dwudziestu jeden lat uczy języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego oraz innych języków na indywidualne zamówienie klientów. Przeprowadza kursy przeznaczone dla odmiennych grup wiekowych (dla najmłodszych, nastolatków oraz dorosłych), kursy dla firm oraz instytucji, kursy indywidualne, kursy w szkołach oraz przedszkolach, kursy wakacyjne. Dzięki wysoce wykwalifikowanym lektorom, stosownemu doborowi materiałów dydaktycznych, oryginalnym metodom nauczania, skrupulatnej analizie potrzeb kursantów nauka w szkole językowej Demostenes daje pożądane rezultaty. Posiadamy licencję na przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów językowych: CAMBRIDGE, LCCI,TELC, do których przygotowujemy w ramach przeprowadzanych przez nas kursów. By zapoznać się z detalami naszej oferty można zajrzeć na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak Poderwać Dziewczynę W 12 Randek I Utrzymać Z Nią Związek »

  Jak znaleźć dziewczynę? Jak poderwać stałą dziewczynę 12 randek i ją utrzymać? Podrywanie dziewczyn jest proste. Utrzymać związek to jest prawdziwe wyzwanie. Nie musisz się uczyć uwodzenia kobiet. Uwodzenie kobiet na ulicy polecane przez szkoły uwodzenia to desperacja. Są lepsze miejsca do znalezienia sobie stałej dziewczyny. Zaczepianie kobiet na ulicy to słaby sposób. Pokażę Ci jak poznać dziewczynę poprzez wspólny kontekst w normalnych miejscach. Poznanie wartościowej dziewczyny stanie się o wiele prostsze. Nauczysz się jak zagadać do dziewczyny i jak zainteresować ją swoją osobowością. Poznasz także rodzaje kobiet, których musisz unikać. Odkryjesz jak być atrakcyjnym mężczyzną, który podoba się kobietom. Bez udawania kogoś kim nie jesteś. Zbudujesz potężną pewność siebie i wysokie poczucie własnej wartości. Poważnie... Zapisz się na darmowe porady mailowe, aby rozpocząć swoją przygodę i pozbyć się nieśmiałości w stosunku do kobiet. Otrzymasz najlepsze teksty do dziewczyn, techniki flirtu, droczenia się, odwracania i odgrywania ról oraz kwalifikowania. Te kilka sposobów atrakcyjnej rozmowy z kobietą odmienią Twoje interakcje z dziewczynami. Pozbędziesz się nawet stresu przy obcych ludziach, będziesz bardziej towarzyski wygadany. To klucz do powodzenia wśród kobiet, ponieważ one nie chcą się za nas wstydzić przy rodzinie i znajomych. Dlatego mężczyzna obyty towarzysko nawet jeżeli nie jest przystojny ani bogaty zawsze zwycięży z nieśmiałym przystojniakiem.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nauce języków obcych »

  Blog o skutecznej nauce języków obcych. Zawiera wypróbowane metody nauki języków, a także dużą porcję motywacji na co dzień. Wskazówki dotyczące nauki języków dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja po angielsku »

  Kreowanie wizerunku i szkolenia w zakresie umiejętności komunikacyjnych to główny profil działalności firmy szkoleniowej Sensi. Trenerzy uczą i doradzają jak napisać dobre przemówienie, jak zrobić prezentacje po angielsku czy jak skutecznie negocjować z klientami. Nabycie umiejętności społecznych jest kluczem do sukcesu dziś nie tylko w biznesie, ale i w polityce czy pracy w mediach.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Upcoaching.pl »

  Firma oferująca profesjonalne usługi coachingu i programy rozwoju osobistego. Dzięki nam zrealizujesz wszystkie założone cele w życiu prywatnym jak i zawodowym. Działamy odważnie a ogromne wyzwania motywują nas do pracy. Inspirujemy i pokazujemy wiele różnych dróg naszym Klientom. Zapraszamy na sesję zerową następujących rodzajów coachingu: Life coaching, Diet coaching, Career coaching, Job coaching, Image coaching, Business coaching.

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Śląskie Centrum Usług Wspólnych – Szkolenia Katowice »

  Śląskie Centrum Usług Wspólnych jest spółką szkoleniową, oferującą podnoszenie kwalifikacji, poszerzanie wiedzy i szkolenie kadr.

  Kursanci mają możliwość podnieść swoje umiejętności interpersonalne, biorąc udział w szkoleniu profesjonalnej prezentacji, komunikacji z klientem czy zarządzania czasem i celami dla pracowników administracyjnych.

  Dużą popularnością w Centrum cieszą się również szkolenia komputerowe: szkolenie podstawowe i zaawansowane z edytora tekstu Word, z arkusza kalkulacyjnego Excel czy zaawansowana nauka Excela w zastosowaniach finansowych.

  Dodatkowo firma oferuje kursy pozwalające zdobyć uprawnienia w dziedzinie pedagogiki na opiekuna osób starszych i schorowanych czy kurs pedagogiczny dla wykładowców, Oprócz tego w ofercie m.in. znajduję się kurs języka migowego pierwszego stopnia.

  Kolejną dziedziną, w której kandydat może zdobyć uprawniania są maszyny budowlane i kurs dla operatorów koparek jednonaczyniowych w zakresie III klasy uprawnień. Ponadto chętni znajdą też kursy na obsługę wózków widłowych.

  Szeroka oferta kursów pozwala na wybór interesującego szkolenia, które podnosząc umiejętności kandydatów, sprawi, że będą bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

  Data dodania: 10 08 2016 · szczegóły wpisu »