Szkolenia Zawodowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Zawodowe

Szkolenia EMT-Systems - specjalizujemy się w szkoleniach zakresu mechatroniki oraz szerokiego znaczenia technik inżynierskich. Szkolenia audytów energetycznych, hydraulika siłowa, autocad, programowanie, programowanie PLC, sterowanie procesami technologicznymi, sterowniki programowalne PLC, hydraulika siłowa.nnPracujemy z profesjonalistami danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług. nnSiedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

Szkolenia Zawodowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 219 Odwiedziny netsprint 29 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 311

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe Wrocław »

  Niniejszy portal zawiera szereg ciekawych informacji o charakterze poradnikowym.

  Studenci radzą jak wybrać dla siebie odpowiedni kurs języka obcego, czym kierować się przy wyborze szkoły językowej, w jaki sposób przeglądać oferty szkół języków obcych oraz dlaczego czasami warto uczyć się samodzielnie.

  Dlaczego niektóre szkoły są lepsze niż inne? Dlaczego cena kursu języka obcego nie zawsze jest wyznacznikiem jego jakości? Jak zdobyć tanią pożyczkę na kurs języka angielskiego? Co zrobić, jak nie możemy znaleźć odpowiadającej nam oferty w gąszczu ofert szkół językowych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym portalu.

  Przeczytaj porady praktyków, czyli studentów którzy ukończyli kursy językowe i zobacz jakimi kryteriami powinieneś kierować się przy wyborze optymalnej szkoły językowej lub też szkolenia językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba Wieluń »

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba powstał w Wieluniu 2006 roku i zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu bhp - p.poż oraz kursów zawodowych. Ze względu na swoją mobilność nasz instruktor jest w stanie dojechać i przeprowadzić szkolenie - kurs na terenie miast: sieradz, wieruszów, olesno, pajęczno, bełchatów, kępno, praszka i kluczbork. Prowadzimy szkolenia bhp dla wszystkich grup pracowniczych oraz kursy na wózki widłowe, elektryk SEP, palacz CO, operator żurawi HDS, suwnice, obsługa stacji LPG, opróżnianie i tankowanie cystern materiałem niebezpiecznym, pilarz - drwal, konserwator wózków widłowych, hakowy, kursy komputerowe i obsługi kas fiskalnych, podesty ruchome, I pomoc, ochrona p.poż i ewakuacja pracowników. Zajmujemy się również kompleksową obsługą firm z zakresu bhp i p.poż jako zewnętrzna służba bhp. Posiadamy własną salę wykładową wyposażoną w niezbędny sprzęt multimedialny oraz pomoce naukowe. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz placem manewrowym. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną posiadającą niezbędne uprawnienia i kwalifikacje zawodowe. Zapraszamy do współpracy instytucje i osoby prywatne.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smok Angielski - Doradztwo językowe »

  Wygodna, skuteczna i atrakcyjna cenowo nauka angielskiego
  przez Skype. Doradcy językowi prowadzą kursy online na żywo z użyciem
  wirtualnych pomocy naukowych. Autorskie podejście do nauczania języka
  angielskiego, oparte na tzw. metodzie komunikacyjnej - najważniejsze
  jest porozumiewanie się w różnych sytuacjach społecznych. Nasz sekret
  polega jednak na wprowadzenie do procesu nauki technik wykorzystujących najnowszą
  wiedzę z zakresu psychologii uczenia się. Sposoby stosowane przez
  naszych doradców językowych przynoszą dużo lepsze efekty niż
  dziewiętnastowieczna dydaktyka dominująca w polskich szkołach. Oprócz
  "szytych na miarę" szkoleń oferujemy także: audyty kompetencji
  językowych, tłumaczenia pisemne, redakcję i korektę tekstów. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski, hiszpański, angielski dla dzieci »

  Język angielski metodą BLS to unikalne połączenie zajęć prowadzonych przez lektora z potencjałem rozwiązań multimedialnych, które sprawia, że nauka języka angielskiego jest nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim skuteczna. Szkoła językowa prowadzi zajęcia dla dzieci z języka angielskiego jak i dla dorosłych. Wynajmujemy również sale wykładowe jak i prowadzimy kursy językowe.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła makijażu i wizażu w Trójmieście »

  Szkoła makijażu i stylizacji, STYLAB laboratorium stylu w Gdańsku, zaprasza na liczne kursy i warsztaty organizowane w Trójmieście. Charakteryzacja, wizaż, makijaż już nie będą niczym obcym. Absolwenci szkoły są chętnie zatrudniani przy sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych oraz pokazach mody. W szkole stylizacji można zgłębić swój talent i nauczyć się profesjonalizmu. Kadra pedagogiczna posiada wieloletnie doświadczenie, w szkole kładzie się przede wszystkim nacisk na praktykę i zajęcia warsztatowe. Szkoła makijażu i stylizacji ulica Doki 1 Gdańsk.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • DEMOSTENES kursy językowe »

  Centrum Językowe Demostenes od dwudziestu jeden lat uczy języków obcych: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, portugalskiego oraz innych języków na indywidualne zamówienie klientów. Przeprowadza kursy przeznaczone dla odmiennych grup wiekowych (dla najmłodszych, nastolatków oraz dorosłych), kursy dla firm oraz instytucji, kursy indywidualne, kursy w szkołach oraz przedszkolach, kursy wakacyjne. Dzięki wysoce wykwalifikowanym lektorom, stosownemu doborowi materiałów dydaktycznych, oryginalnym metodom nauczania, skrupulatnej analizie potrzeb kursantów nauka w szkole językowej Demostenes daje pożądane rezultaty. Posiadamy licencję na przeprowadzanie międzynarodowych egzaminów językowych: CAMBRIDGE, LCCI,TELC, do których przygotowujemy w ramach przeprowadzanych przez nas kursów. By zapoznać się z detalami naszej oferty można zajrzeć na naszą stronę internetową:

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CAREVENT.PL eventy motywacyjne »

  Już od 1994 roku firma Carevent.pl zajmuje się kształceniem kierowców. W naszym zespole pracują tylko najwięksi miłośnicy motoryzacji, którzy przystępują do swojej pracy z ogromną pasją. Prowadzimy szkolenia z bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy (eco driving), mając na uwadze wysokie koszty paliwa. Ekologiczna jazda nie musi oznaczać mniejszej dynamiki, chociaż dużo osób tak właśnie myśli. Nasze szkolenie nauczy Cię, jak eksploatować mniej paliwa, nie tracąc przy tym dynamiki jazdy. Prowadzimy też imprezy promocyjne, obsługujemy imprezy dziennikarskie, imprezy PR, testy samochodów, promocje produktów motoryzacyjnych i dużo innych. Organizujemy zloty oraz pikniki dla wielbicieli motoryzacji, którym zawsze towarzyszy świetna zabawa. Cała propozycja naszej firmy znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Access Kraków »

  Współcześnie możliwość podnoszenia kompetencji i wzrost oczekiwań pracodawców zmuszają nas do ciągłego rozwijania nowych umiejętności. Właściciele firm niechętnie zgadzają się na kupno drogich programów komputerowych. Co zatem może być rozwiązaniem? Często zamiast decydować się na kupno drogich programów komputerowych, bardziej opłaca się dokładniej przyjrzeć się darmowemu pakietowi Office. Oferta szkoleń z Pakietu MS Office na rynku jest bardzo duża – możemy zdecydować się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie MS Access, szkolenie VBA lub szkolenie PowerPoint. Dla kogo skierowane są te szkolenia i kiedy powinniśmy się zdecydować, na któryś z nich?


  Kurs Access podstawowy pokaże Ci jak korzystać z podstawowych narzędzi programu Access, dowiesz się też jak stworzyć i zaprojektować nieskomplikowaną bazę danych, odpowiednio wprowadzić dane, ustawić relacje między tabelami, tworzyć i korzystać z prostych kwerend, tworzyć raporty i formularze oraz je drukować.

  Jeśli znamy już trochę program Ms Access warto zastanowić się nad udziałem w kursie Access Zaawansowany. W jego trakcie słuchacze dowiedzą się m.in. jak korzystać z zaawansowanych narzędzi programu Ms Access, tworzyć zaawansowane kwerendy, (również korzystając języka SQL), przygotować bazę dla zewnętrznych użytkowników, przygotować złożone raporty i formularze z wykresami, zabezpieczyć dane i nadawać uprawnienia.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia finansowe »

  Finanse to temat bardzo ważny dla każdego z nas - bez środków do życia skazani bylibyśmy na ciężki los.Dlatego nowoczesną platformę finansową polecamy nie tylko finansistom, księgowym czy ekonomistom, ale i każdemu, kto chce podnosić swoją wiedzę z zakresu finansów, podatków, rozliczeń czy przepisów prawa finansowego.

  Kategorie szkoleń w naszym serwisie to Księgowość i rachunkowość w praktyce, Zarządzanie kosztami, Płace od A do Z, Podatki w praktyce, Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne w praktyce, Zamówienia publiczne w praktyce, Finanse w firmie i przedsiębiorstwie, Windykacja sądowo – komornicza w praktyce, Finanse osobiste w praktyce, E-biznes.

  Zapraszamy do naszego serwisu wszystkie osoby, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nową wiedzę w zakresie szeroko pojętych finansów.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masil Outsourcing - szkolenia BHP we Wrocławiu »

  Masil Outsourcing to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług i szkoleń BHP. Kursy prowadzimy na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Cechuje nas profesjonalizm, zawsze aktualne informacje i konkretne podejście do problemu. Zawsze służymy fachową porada, zapraszamy!

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »