Szkolenia Zawodowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkolenia Zawodowe

Szkolenia EMT-Systems - specjalizujemy się w szkoleniach zakresu mechatroniki oraz szerokiego znaczenia technik inżynierskich. Szkolenia audytów energetycznych, hydraulika siłowa, autocad, programowanie, programowanie PLC, sterowanie procesami technologicznymi, sterowniki programowalne PLC, hydraulika siłowa.nnPracujemy z profesjonalistami danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją wysokich standardów oferowanych dla klientów usług. nnSiedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny Politechniki Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Gliwicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

Szkolenia Zawodowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 220 Odwiedziny netsprint 29 Odwiedziny msnbot 19 Odwiedziny googlebot 311

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia biznesowe - język francuski Wrocław »

  Zajmujemy się nauką oraz szkoleniami z języka francuskiego, tłumaczeniami ustnymi oraz pisemnymi. Nasza wieloletnia praktyka, fachowość oraz dyspozycyjność powodują, że jesteśmy godną polecenia jednostką we Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy firmy. Proponujemy szkolenia z zakresu komunikacji oraz nauka języka francuskiego na każdym poziomie.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Języka Angielskiego OXBRIT »

  Działamy w Proszowicach od roku 2001. Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież dorośli). Przygotowujemy do egzaminów Cambridge i matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Nauka odbywa się z reguły w grupach około 4-6 osobowych. Maksymalna ilość uczestników kursu wynosi 9 osób (grupy dorosłe i młodzieżowe) lub 8 (dzieci ), ale mniejsza ilość osób w grupie nie wpływa na wysokość ponoszonych przez Państwa opłat. Większość naszych uczniów to nasi stali klienci, lub osoby, którym nasza szkoła została przez nich polecona. Świadczy to o zadowoleniu naszych słuchaczy z prowadzonych zajęć i zaufaniu do nas, co jest dla nas dużym zobowiązaniem.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Smok Angielski - Doradztwo językowe »

  Wygodna, skuteczna i atrakcyjna cenowo nauka angielskiego
  przez Skype. Doradcy językowi prowadzą kursy online na żywo z użyciem
  wirtualnych pomocy naukowych. Autorskie podejście do nauczania języka
  angielskiego, oparte na tzw. metodzie komunikacyjnej - najważniejsze
  jest porozumiewanie się w różnych sytuacjach społecznych. Nasz sekret
  polega jednak na wprowadzenie do procesu nauki technik wykorzystujących najnowszą
  wiedzę z zakresu psychologii uczenia się. Sposoby stosowane przez
  naszych doradców językowych przynoszą dużo lepsze efekty niż
  dziewiętnastowieczna dydaktyka dominująca w polskich szkołach. Oprócz
  "szytych na miarę" szkoleń oferujemy także: audyty kompetencji
  językowych, tłumaczenia pisemne, redakcję i korektę tekstów. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • SAS - Szkolenia lotniczne, szkolenie pilotów »

  Szkoła Lotnicza Smart Aero Service zlokalizowana jest na malowniczo położonym lotnisku w okolicy Kielc. Powstanie zawdzięcza prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w lotnictwie i kontynuacji rodzinnej tradycji jej założycieli, Andrzeja i Tomasza Malec. Na co dzień wykonują oni zawód Pilota liniowego, a od lat są również czynnymi instruktorami samolotowymi. Teraz połączyli siły, by stworzyć miejsce, w którym podzielą się swą pasją z nowymi adeptami sztuki latania.

  Prowadzimy szkolenia lotnicze:
  - Licencja turystyczna PPL(A)
  - Licencja zawodowa CPL(A)
  - Licencja liniowa ATPL(A)
  - Uprawnienie do lotów według przyrządów IR(A)
  - Przestrzeń kontrolowana VFR
  - Loty nocne
  - Uprawnienie do lotów na samolotach wielosilnikowych MEP(L)

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne High School »

  Centrum Edykacyjne High School to wyselekcjonowana grupa prywatnych nauczycieli-korepetytorów z doświadczeniem minimum siedmiu lat. Zdobyliśmy je pracując jako nauczyciele indywidualni, akademiccy bądź prowadzący specjalistyczne warsztaty dla młodzieży. Uczenie jest naszą pasją - rzetelnie i przystępnie - to nasze credo. Stawiamy na zrozumienie materiału a nie pobieżne, schematyczne przyswojenie zagadnień. Tylko taka wiedza da Ci szansę odniesienia sukcesu - dołącz do nas

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Żagle »

  Prowadzimy psychoterapię indywidualną dorosłych oraz rodzin i par, dzieci i młodzieży. Oferujemy warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia dla szkół, rodziców i dzieci. Nasz zespół do doświadczeni psycholodzy dziecięcy, psychoterapeuci oraz trenerzy.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Statystyka opisowa w prostych słowach »

  Portal skierowany jest do studentów oraz maturzystów, zawiera definicje takie jak mediana, dominanta wariancja czy odchylenie standardowe. Wszystkie pojęcia statystyczne napisane są w zrozumiałem języku a przykłady podane na stronie na pewno rozjaśnią poszczególne znaczenie statystyk opisowych. Na stronie znajdziesz także zadania statystyczne wraz z odpowiedziami, które ułatwią Ci napisanie pracy dyplomowej czy też zdanie matury.Jeżeli natomiast nie czujesz się na siłach możesz zlecić nam opracowanie Twoich obliczeń statystycznych.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia budowlane »

  Uprawnienia budowlane są kolejnym stopniem w rozwoju kariery inżynierów budowlanych. Po odbyciu właściwej praktyki w biurze projektowym i na budowie ambitni przyszli kierownicy robót składają swoje skrupulatnie uzupełnione dzienniki praktyk do regionalnych IIB Izb Inżynierów Budownictwa. Po akceptacji odbytej praktyki zapala się możliwość do stawienia się do egzaminu na uprawnienia. Egzamin ten złożony jest z dwóch części. Pierwsza część egzaminu na uprawnienia to pisemny test jednokrotnego wyboru. Aby zdać ten test należy wykazać się znajomością kilkudziesięciu ustaw i rozporządzeń ministra transportu i gospodarki wodnej, prawa budowlanego oraz przepisów bezpieczeństwa i higwieny pracy. Zaliczenie egzaminu nie należy do najprostszych jednak w każdej sesji egzaminacyjnej większość kandydatów zdaje tę część egzaminu. Druga część to egzamin ustny. Przed komisją egzaminacyjną młody inżynier odpowiada na wylosowane pytania z zakresu przepisów i norm budowlanych oraz broni swojej praktyki odpowiadając na pytania komisji dotyczące jej przebiegu. Zdanie tej części egzaminu jest jednoznaczne z nadaniem uprawnień budowlanych. Samodzielne funkcje w budownictwie można jednak pełnić dopiero po wydaniu decyzji administracyjnej, uroczystym zaprzysiężeniu inżynierów budownictwa, wpisie do krajowego inspektoratu nadzoru budowlanego oraz opłaceniu składki członkowie w regionalnej izbie inżynierów budownictwa i opłaceniu obowiązkowego ubezpieczenia.

  Data dodania: 11 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs chińskiego dla firm Gdańsk, tłumaczenia język niemiecki i angielski. Nauka Gdynia, Trójmiasto. »

  W skutecznej walce na rynku pomoże nauka języka w firmie Trójmiasto. Badania oraz kompleksowa analiza rynków pokazuje, że przedsiębiorstwa posiadające zdolność do szeroko rozumianego tłumaczenia tekstów specjalistycznych, z lepszym efektem radzą sobie w pozyskywaniu potencjalnych klientów. Im więcej jeżyków firma może obsłużyć, tym lepiej. Tłumaczenia języka angielskiego Trójmiasto to już w zasadzie fundamentalna zdolność liczącej się na rynku firmy. Z racji położenia geograficznego oraz pewnych względów historycznych tłumaczenia języka niemieckiego Gdynia są tutaj bardzo częstym zjawiskiem. Świat jednak ciągle idzie do przodu i kontakty zagraniczne nie polegają tylko na bazowaniu na współpracy europejskiej ale także światowej. Biuro tłumaczeń języka chińskiego Trojmiasto umożliwia prowadzenie biznesu z partnerami z Azji. Bardzo korzystną sytuacją jest odbyty kurs chińskiego dla firm Gdańsk. Co raz częściej zdarza się bowiem, że język chiński dla firm Gdańsk jest bardzo użyteczny. Polska to dobry obszar do intratnych inwestycji, umożliwiających rozwoj dla wielu podmiotów gospodarczych. Z racji wymienionych wcześniej przyczyn kurs niemieckiego dla firm Gdańsk także zwiększy potencjał firmy. Tłumaczenia z niemieckiego Gdańsk są tutaj absolutnie powszechnym zjawiskiem. Inwestycje językowe włożone w firmę z pewnością zwracają się z nawiązką.

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »