Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Szkoła Językowa Łódź Lloyd Woodley English Lasnguage Centre istnieje od 2000 roku i jest prowadzona przez Brytyjską kadrę.Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków od 2000 roku. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.Szkoła językowa w Łodzi, angielski łódź Szkoły językowe Łódź - Lloyd Woodley English LanguageLloyd Woodley English Language Centre Szkoła językowa Łódź jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00207/2005. jak i do Ewidencji Placówek Niepublicznych kształcenia ustawicznego Nr.ew.Ed.VIII.4320-P/4/10

Szczegóły strony www.woodley.pl:

Podlinkuj stronę www.woodley.pl:

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KOREPETYCJE TŁUMACZENIA FRANCUSKI WŁOSKI TORUŃ »

  Nazywam się Barbara Michaluk.Udzielam korepetycji z jezykow francuskiego i wloskiego. Mam TYTUŁ DOKTORA NAUK HUMANISTYCZNYCH. Ukończyłam Studia Doktoranckie na UMK w zakresie językoznawstwa francuskiego. Mam za sobą FILOLOGIĘ WŁOSKĄ I FRANCUSKĄ. Przygotowuję na różne egzaminy czy z włoskiego czy z francuskiego. Dokonuję TŁUMACZEŃ W TYCH JĘZYKACH. Moja strona http://www.korepetycje-torun.pl

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dagmara Nawrocka – lekcje języka angielskiego, indywidualnie i w grupach. »

  Język angielski: korepetycje, kursy, przygotowanie do egzaminów: FCE, CAE, PCE. Przygotowanie do matury. Konwersacje, kursy wakacyjne, zajęcia indywidualne i w małych grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Białoruski Buddyzm »

  Spakoj.eu/polskiPierwsza Białoruska Buddyjska strona Spakoj.eu Wspólnoty Białoruskich Buddystów "Sangha" (Wspólnoty Białoruskich Uczniów Przebudzonego), świeckich praktykujących. Strona jest dostępna w języku Białoruskim łacinką i cyrylicą. Z myślą o Polskich przyjacielach oraz wdzięcznością została utworzona polskojęzyczna zakładka.Do bezpłatnego pobrania i swobodnego rozpowszechniania na stronie są podstawowe Buddyjskie teksty. Nie są to jednak żadne religijne dogmaty, tylko teksty, które mogą pomóc w odnalezieniu własnej duchowej wiedzy i spokoju. Czyli podstawy nauki "o cierpieniu i końcu cierpienia".

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jezyków Obcych Lingualand »

  Lingualand Szkoła Języków Obcych to  jedna z najlepszych szkół językowych na terenie naszego kraju. W naszej szkole nauczenie się wielu języków obcych potrzebnych w codziennym życiu.  Języki angielski, francuski, język niemiecki, hiszpański, włoski oraz język rosyjski niemalże od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku.  W naszej szkole możliwe będzie opanowanie bardziej egzotycznych języków typu szwedzki jak również norweski. Szkoła wykorzystuje nowoczesne techniki nauczania, które dają dobre rezultaty w bardzo wielu krajach. Wykłady prowadzone są przez lektorów, którzy są doskonale przygotowani do przekazywania studentom swojej wiedzy w sposób czytelny. Dobry kontakt z uczniami jak i małe grupy sprawiają, że uczniowie błyskawicznie robią postępy, które widoczne są na co dzień, w konwersacjach z osobami z innych krajów. Nasza szkoła prócz usług na wysokim poziomie, oferuje również dogodne terminy nauki oraz rozłożenie czesnego na mniejsze raty. Proponujemy pakiety dla przedsiębiorstw oraz kursy dla osób prywatnych.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mk English »

  Oferta profesjonalnych tłumaczeń na język angielski i na język polski. Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne tekstów z różnych dziedzin - politologii, gospodarki, psychologii i reklamy. Gwarantuję rabaty przy tłumaczeniach powyżej 50 stron.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blackbird »

  Z naszej głównej siedziby w Warszawie, współpracujemy z firmami oraz klientami indywidualnymi reprezentującymi różne kraje i kultury oferując kursy językowe, szkolenia kulturowe, tłumaczenia pisemne i ustne, obsługę konferencji oraz kompleksowe wsparcie dla osób pracujących poza granicami kraju.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mobile English Łódź »

  Szkoła językowa Mobile English ma swoją siedzibę w Łodzi. Firma reprezentuje innowacyjne podejście do klienta, oferując lekcje języka angielskiego z dojazdem do klienta. W ofercie znajdują się kursy oraz korepetycje dla klientów indywidualnych, dostępne są także szkolenia dla firm, czy też kursy typu business english. Oprócz nauki języka angielskiego, klienci mogą też skorzystać z nauki takich języków, jak hiszpański, niemiecki, czy też włoski.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły! Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - rosyjski, ukraiński »

  Witamy serdecznie ! Jesteśmy native-speakerami języka rosyjskiego i ukraińskiego. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach tekstów prawniczych, technicznych oraz różnorodnych specjalistycznych dziedzinach. Naszą główną domeną jest najwyższa jakość tłumaczeń. Oferujemy bezpośrednie tłumaczenia z języka polskiego, angielskiego na rosyjski i ukraiński.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: www.przysiegly-ormianski-miw.pl »

  Tłumaczenie uwierzytelnione jest niezbędne w przypadku prowadzenia działalności lub zmiany miejsca zamieszkania, które oznaczają konieczność składania dokumentów w obcojęzycznych urzędach. Tłumacze przysięgli języka ormiańskiego działający w ramach biura MIW profesjonalnie wykonują właśnie tłumaczenia poświadczone. Realizują także zwykłe tłumaczenia pisemne o różnorodnej tematyce, każdy zgodnie z własną specjalizacją. W ofercie tłumaczy znajdują się również przekłady ustne – u notariusza, w urzędzie, a także podczas konferencji. Mimo że główna siedziba biura znajduje się w centrum Warszawy, tłumaczenia ustne realizowane są w całej Polsce. Osoby zainteresowane tłumaczeniami pisemnymi, które z racji miejsca pracy lub zamieszkania nie mogą osobiście pojawić się w biurze, mają możliwość skontaktować się z biurem mailowo lub telefoniczne, a gotowe tłumaczenia mogą być dostarczone pocztą. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów naszej ofert.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »