Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Szkoła Językowa Łódź Lloyd Woodley English Lasnguage Centre istnieje od 2000 roku i jest prowadzona przez Brytyjską kadrę.Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków od 2000 roku. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.Szkoła językowa w Łodzi, angielski łódź Szkoły językowe Łódź - Lloyd Woodley English LanguageLloyd Woodley English Language Centre Szkoła językowa Łódź jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00207/2005. jak i do Ewidencji Placówek Niepublicznych kształcenia ustawicznego Nr.ew.Ed.VIII.4320-P/4/10

Szczegóły strony www.woodley.pl:

Podlinkuj stronę www.woodley.pl:

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Słownik francusko polski »

  Słownik języka francuskiego. Umożliwia tłumaczenie z francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski. Łatwy interfejs użytkownika i duża baza słów. Tłumaczone wyrazy wyświetlane są w czytelnej tabelce.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Językowe AVO »

  Centrum Językowe AVO w Poznaniu to wyjątkowe miejsce, w którym nauka to więcej niż przyswajanie gramatyki i słówek. AVO zaprasza na kursy, warsztaty oraz wyjazdy językowe, podczas których rozpoczniecie Państwo niezwykłą przygodę z językiem angielskim. Nasze kursy bazują na technikach różnych metod nauczania, zapewniając dogłębną wiedzę językową. Tutaj języka angielski to pasja, którą pragniemy zarazić każdego studenta.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • GB English s.c.- kursy angielskiego Warszawa »

  Jedyna szkoła w Polsce z C,ertyfikatem Jakości Callan School of English in London. Metody nauczania dostosowujemy pod kątem efektywności nauczania indywidualnie dla każdego słuchacza (metoda Callana, metoda tradycyjna, angielski w biznesie, konwersacje, język branżowy). Poziom grupy, intensywność zajęć, terminy oraz liczebność grup są doprecyzowane i ustalane wg potrzeb klienta.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych tlumacz.pl »

  Szybkie i profesjonalne tłumaczenia w każdym języku-przysięgłe i zwykłe.Zapewniamy:- sprawdzony zespół tłumaczy profesjonalistów- gwarancję terminu realizacji usługi co do sekundy- natychmiastową wycenę (max. 5 minut)- prosty intuicyjny system składania zleceń- pełną kontrolę nad dokumentami i zleceniami- atrakcyjny program rabatowy- oszczędność czasu i pieniędzy- program premiowy- archiwum zleceń firmy

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH BLUE Legnica szkolenia, doradztwo, język angielski »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej British Blue z Legnicy, woj. dolnośląskie. Nauka języka angielskiego w tym Business English, doradztwo biznesowe, kursy, szkolenia, wykłady, e-learning. Zapraszamy do współpracy.

  Firma British Blue powstała w 2011 roku, jednak jej założyciele w dziedzinie szkoleń, nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i doradztwa biznesowego posiadają wieloletnie doświadczenie.
  Mamy przygotowanie metodyczne i praktyczne w nauczaniu akademickim, w tym także w systemie e-learning, jak i we wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach, prezentacjach i wykładach.

  Jesteśmy mobilni. Dysponujemy własnymi materiałami dydaktycznymi oraz sprzętem do prowadzenia zajęć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, niejednokrotnie jako prelegenci.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Tarnów »

  Butterfly - Szkoła języka angielskiego w Tarnowie. Wyjątkowa taka szkoła języka angielskiego w Tarnowie - Butterfly. Kursy angielskiego dla każdego. Angielski Tarnów dla chcących kształcić się języka angielskiego z Tarnowa i okolic. Zapraszamy na kursy dla dzieci oraz przygotowujące do matury z języka angielskiego. Nasza szkoła języka angielskiego Butterfly jest dostępna dla wszystkich, ponieważ znajduje się w centrum Tarnowa. Wyspecjalizowani lektorzy prowadzący zajęcia w małych grupach zapewnią najwyższy poziom nauki pozwalający szybkie przyswajanie materiału. Nie musisz się martwić w przypadku pojedynczej nieobecności na kursie angielskiego. Informacje o materiale przerobionym podczas takich zajęć wysyłamy bezpośrednio na adres mailowy.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Edun Korepetycje w Ostrowcu Świętokrzyskim »

  Potrzebne są Ci korepetycje w Ostrowcu Świętokrzyskim? Szukasz dobrych zajęć wyrównujących? Zapraszamy do naszej placówki Edun Korepetycje. W naszej ofercie znajdziecie: korepetycje ze wszystkich przedmiotów, kursy przygotowujące do matury, testu gimnazjalnego, kursy językowe, kursy dla osób planujących studia za granicą

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Bielsko Biała »

  Rosyjski Bielsko Biała to niekomercyjny portal dla popularyzowania nauki języka rosyjskiego. Popularność języka rosyjskiego rośnie z roku na rok. Liczne kursy językowe dla osób prywatnych i firm świadczą, że w kraju takim jak Polska znajomość rosyjskiego wciąż jest potrzebna. Warto podnieść swoje kwalifikacje i dać sobie szansę na nowe miejsce pracy właśnie dzięki rosyjskiemu, wykorzystywanemu w komunikacji z partnerami biznesowymi także przez firmy zlokalizowane w Bielsku-Białej. Zachęcamy wszystkich zauroczonych tym językiem słowiańskim do dodawania artykułów o języku rosyjskim.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »