Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Szkoła Językowa Łódź Lloyd Woodley English Lasnguage Centre istnieje od 2000 roku i jest prowadzona przez Brytyjską kadrę.Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków od 2000 roku. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.Szkoła językowa w Łodzi, angielski łódź Szkoły językowe Łódź - Lloyd Woodley English LanguageLloyd Woodley English Language Centre Szkoła językowa Łódź jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00207/2005. jak i do Ewidencji Placówek Niepublicznych kształcenia ustawicznego Nr.ew.Ed.VIII.4320-P/4/10

Szczegóły strony www.woodley.pl:

Podlinkuj stronę www.woodley.pl:

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 93 Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe, maturalne, gimnazjalne Bydgoszcz »

  Oferujemy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania, w różnych trybach nauki,w grupach i indywidualnie, dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i dla firm. Zapraszamy również na kursy gimnazjalne i maturalne. Przygotujemy Cię do matury z każdego przedmiotu.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Internetowe biuro tłumaczeń języka rosyjskiego Tlumacz.pro oferuje tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski, z języka polskiego na rosyjski oraz z angielskiego na rosyjski.
  Tłumaczenia są wykonywane przez tłumaczy native speakerów języka docelowego, dzięki temu możemy zagwarantować wyjątkową jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń.
  Jako nieliczni oferujemy tłumaczenia audiowizualne oraz rękopisów rosyjskich sprzed 1918 roku.
  Tlumacz.pro - tłumaczenie na rosyjski oraz z rosyjskiego w zasięgu ręki.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Cambridge Wrocław »

  Szkoły językowe Cambridge oferują duży wybór kursów językowych i szkoleń pozwalających na zdobycie wiedzy z zakresu znajomości języków obcych w mowie i piśmie. W skład oferty wchodzą kursy języka angielskiego dla firm. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe w Warszawie »

  Speakout to nowoczesną firma prowadząca szkolenia językowe dla firm i instytucji. Organizujemy profesjonalne szkolenia w siedzibie firmy, indywidualnie lub w grupach podzielonych według poziomu zaawansowania, z częstotliwością zajęć dostosowaną do czasu pracowników, w dowolnych godzinach: przed, w trakcie lub po pracy. Wieloletnie doświadczenie daje nam tytuł jednej z najlepszych firm w branży.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ORANGE School »

  Proponujemy Ci najlepszy sposób na naukę języka angielskiego. Bez stałych godzin zajęć. Całkowicie dostosowana do indywidualnych potrzeb, jedna z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych metod na świecie. Z pełnym atrakcji Klubem Ucznia i pisemną gwarancją sukcesu w nauce.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego DERBY »

  Miło mi gościć Cię na stronie DERBY - kursy języka angielskiego. Oferta szkoleń, jakie mam przyjemność zaproponować zapewnia wiele opcji programowych, dzięki czemu możliwe jest pełne dopasowanie się do oczekiwań Klientów. Szkolenia, w których od samego początku kładziony jest nacisk na jakość i efektywność, prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

  Oprócz standardowych kursów realizowanych w firmie, zapraszam szczególnie na kursy indywidualne i konwersacje. Przekonaj się sam, że nauka u mnie sprawi Ci wielką przyjemność. Będziesz zdziwiony, jak łatwo i szybko zaczniesz płynnie posługiwać się angielskim w codziennym życiu

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Prywatne przedszkole oraz żłobek "Baby City" to przyjazne dzieciom środowisko, w którym mają okazję poznawać świat oraz przyjaciół w ramach sprawdzonych programów nauczania. Wykwalifikowana kadra przedszkola prowadzi zajęcia dwujęzycznie w języku polskim oraz w języku angielskim w oparciu o metodę Total Physical Response. Szczegóły dotyczące nauczania języka angielskiego w naszym przedszkolu znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Oleśnica »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w nauczanie języka niemieckiego i angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Kształcimy dzieci, młodzież i dorosłych. Założycielką jest wieloletnia nauczycielka z bogatym doświadczeniem, która skończyła germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu. Kształcimy tylko w małych indywidualnych grupach, 2-4 osoby. Dodatkowo zajmujemy się tłumaczeniami z języka polskiego na niemiecki i na odwrót. Doszkalamy osoby, które planują wyjechać za granicę do pracy, a także prowadzimy szkolenia firmowe. Działamy na całym Dolnym Śląsku.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Słowianka szkoła języka rosyjskiego w Warszawie - kursy, nauka, polski dla obcokrajowców »

  Słowianka to szkoła języka rosyjskiego znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego! Oferujemy również kursy języka w biznesie dla firm, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury, a także oferujemy tłumaczenia.

  Nauczyciele prowadzący kursy w naszej szkole w Warszawie to profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. Podczas nauki motywują uczniów i pomagają pokonywać wszelki bariery w nauce języka rosyjskiego.

  Nasi nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:
  1. Rodzimych użytkowników rosyjskiego o wykształceniu filologicznym i z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Absolwentów renomowanych uczelni, którzy odbyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
  3. Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »