Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Szkoła Językowa Łódź Lloyd Woodley English Lasnguage Centre istnieje od 2000 roku i jest prowadzona przez Brytyjską kadrę.Szkoła językowa Lloyd Woodley English Language Centre Łódź prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków od 2000 roku. W budynku naszej szkoły języka angielskiego znajduje się kilkanaście nowocześnie urządzonych sal wykładowych wyposażonych w sprzęt audo-video oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych słuchaczy udostępniamy bibliotekę z literaturą i pracą angielską oraz dvd z filmami w angielskiej wersji językowej. Wszyscy uczestnicy naszych kursów języka angielskiego otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej.Szkoła językowa w Łodzi, angielski łódź Szkoły językowe Łódź - Lloyd Woodley English LanguageLloyd Woodley English Language Centre Szkoła językowa Łódź jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod nr 2.10/00207/2005. jak i do Ewidencji Placówek Niepublicznych kształcenia ustawicznego Nr.ew.Ed.VIII.4320-P/4/10

Szczegóły strony www.woodley.pl:

Podlinkuj stronę www.woodley.pl:

Szkoły Językowe łódź Lloyd Woodley

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Wirtualna Szkoła Angielskiego to jeden z największych i najlepszych wortali edukacyjnych do nauki języka angielskiego. Odwiedzany jest codziennie przez ponad dziesięc tysięcy osób. Serwis prowadzony przez redakcję składającą się z nauczyciela języka angielskiego z wieloletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego, native speakera i kilku absolwentów anglistyki. Zawiera gramatykę, ćwiczenia, słownictwo i wiele innych ciekawych artykułów. Strona uaktualniana przynajmniej trzy razy w tygodniu

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Just Time angielski - Metoda Callana i Direct Method For English »

  Just Time zaprasza na kursy języka angielskiego metodą Callana i Direct Method osoby indywidualne oraz firmy i instytucje. Przygotowujemy do FCE.
  Oferta Just Time skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przełamać w sobie barierę językową, i którzy chcą w szybkim tempie nauczyć się skutecznie języka angielskiego. Metoda Callana i Direct Method umożliwiają szybkie przyswojenie słownictwa i gramatyki i ich skuteczne utrwalenie. Just Time oferuje business english i kursy specjalistyczne ukierunkowane na specyfikę działalności klientów.
  ATUTY SZKOŁY JUST TIME
  · Partnerstwo, profesjonalizm i elastyczność,
  · Indywidualne podejście do każdego słuchacza,
  · Bezpłatne konsultacje z metodykiem,
  · Bezpłatna PLATFORMA INTERNETOWA,
  · Zajęcia z humorem, polscy lektorzy i Native Speakers,
  · Przestronne sale, biblioteczka,
  · Konkurencyjne ceny, lekcje już od 10 zł, nieograniczone rabaty!!!
  · Programy lojalnościowe,
  · Lokalizacja w samym Centrum Warszawy,

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski »

  Internetowe biuro tłumaczeń języka rosyjskiego Tlumacz.pro oferuje tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski, z języka polskiego na rosyjski oraz z angielskiego na rosyjski.
  Tłumaczenia są wykonywane przez tłumaczy native speakerów języka docelowego, dzięki temu możemy zagwarantować wyjątkową jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń.
  Jako nieliczni oferujemy tłumaczenia audiowizualne oraz rękopisów rosyjskich sprzed 1918 roku.
  Tlumacz.pro - tłumaczenie na rosyjski oraz z rosyjskiego w zasięgu ręki.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Rogaliński - Blog Dziennikarski »

  Dziennikarz, bloger, publicysta. Laureat licznych konkursów dziennikarskich. Wielokrotny przedstawiciel polskiej prasy w organizowanych przez Komisję Europejską szczytach poświęconych sprawom społecznym i walce z dyskryminacją. Wraz z kolejnymi publikacjami poruszającymi ważne kwestie społeczne, został nagrodzony m.in. przez Komisję Europejską, Polską Fundację im. Roberta Schumana, grupę wydawniczą Polskapresse i Fundację im. Heinza Schwarzkopfa. Paweł Rogaliński zdobył również tytuły: Blogera 2008 roku w kategorii „Życie”, Najlepszego Bloga 2010 roku i Dziennikarza Obywatelskiego 2009 roku. W lutym 2011 roku został nominowany przez Parlament Europejski do tytułu Młodego Europejczyka Roku.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Happy Kids Academy - Prywatne Przedszkole Językowe »

  Pragniemy by dzieci szczęśliwie szły przez życie i były gotowe na kolejne wyzwania, stąd nazwa: Happy Kids’ Academy. Przedszkole ma profil językowo-europejski, a w jego ramach oferujemy codzienny kontakt z językiem angielskim oraz poszerzony program edukacji europejskiej. Obok rozwoju intelektualnego dziecka stawiamy na systematyczny rozwój jego inteligencji emocjonalnej. Przedszkole prowadzi zapisy do grup 2,5 – 6 lat oraz klub Malucha od 1,5 roku. Przedszkole znajduje się w Warszawie w dzielnicy Mokotów, z dobrym dojazdem z dzielnic Ursynów, Wilanów. Przedszkole prowadzi również szkołę języka angielskiego Pingu’s English dla dzieci w wieku 3-7 lat. Oferujemy: atrakcyjny program dydaktyczno-wychowawczy wykorzystujący nowatorskie i autorskie metody, między innymi: Glottodydaktyka, Matematyka Dziecięca, Emocje Bez Tajemnic (autorska metoda przedszkola), elementy metody Dobrego Startu, Metoda Projektu Badawczego, codziennie zajęcia języka angielskiego, w tym raz w tygodniu z native speaker’em, edukację europejską, systematyczne podejście do rozwoju u dziecka inteligencji emocjonalnej, bogatą ofertę w ramach czesnego, wybór zajęć dodatkowych dopasowanych do zainteresowań dziecka. Zapewniamy: kameralne grupy w celu umożliwienia indywidualnego podejścia do dziecka, funkcjonowanie przedszkola w ciągu całego roku, w godz. 7.00 – 18.00, z możliwością umówienia indywidualnej opieki po godz. 18.00, przestronny lokal przedszkola z inspirującym wystrojem wnętrz.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • SIGCUBE - Szkoła języka angielskiego w Otwocku »

  Szkoła języka angielskiego SIGCUBE specjalizuje się w nauce języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym na terenie powiatu Otwockiego.

  U nas dzieci uczą się aktywnie poprzez zabawę, piosenki, wierszyki, gry, uczestniczą w grupowych projektach. Praca w grupie i odrobina rywalizacji motywuje uczniów i przyspiesza efekty nauki. Lektorzy starają się w pozytywny sposób rozbudzić chęć do komunikacji w języku angielskim, zachęcają do wyrażania własnych pomysłów i swobodnych wypowiedzi. Człowiek uczy się mowy artykułowanej poprzez naśladownictwo, słysząc wypowiedzi i samodzielnie konstruując podobne, według pewnego schematu. Dlatego też, tak bardzo ważne jest, aby w nauce języka obcego uczeń miał możliwość słuchania jak największej ilości wypowiedzi i autentycznych dialogów.

  W szkole języków obcych SIGCUBE organizowane są bajkowe wieczorki, na których lektorzy czytają dzieciom przeróżne bajki rozbudzając ich wyobraźnię.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nauce angielskiego za granicą »

  Zapraszam serdecznie na bloga poświęconego nauce języka angielskiego - głównie za granicą lecz również w Polsce. Tematyka strony to kursy angielskiego za granicą m.in w USA, UK, Kanadzie i na Malcie jak i również sama turystyka. Angielski jest to najbardziej popularny język, którego uczą się Polacy a mój blog jest obecnie jedynym (pomijając, te pisane przez firmy) blogiem w tej tematyce. Staram się przedstawić jak najbardziej obiektywnie zarówno różne firmy, szkoły jak i destynacje za granicą gdzie taki kurs można odbyć i przyjemnie spędić wakacje. Zamierzam również zamieszczać wywiady z różnymi firmami, uczestnikami jak i właścicielami szkół językowych za granicą aby wszystko było ciekawe i praktyczne. Zapraszam na bloga!;-)

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sespanol.pl – Nauka języka hiszpańskiego w Hiszpanii »

  Jeżeli szukacie Państwo dobrej agencji językowej, w której moglibyście szybko i efektywnie przyswajać wiedzę i nowe słówka to doskonale trafiliście! Agencja językowa Sespanol jest młodą agencją działającą na rynku, ale posiadającą ogromną bazę naukową i profesjonalnych wykładowców! Szeroki wybór zróżnicowanych kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii jakie oferuje nasz agencja to propozycja zarówno dla tych, którzy zaczynają przygodę z językiem hiszpańskim, jak i dla tych, którzy władają tym językiem w średnim i zaawansowanym stopniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na naszej witrynie.

  Data dodania: 03 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszystkich języków WELT »

  WELT to sprawdzone biuro tłumaczeń z siedzibą we Wrocławiu, które tworzy zespół wykwalifikowanych tłumaczy będących ekspertami w danej dziedzinie. Szeroka oferta naszego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

  Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne większości języków świata, a przede wszystkim: angielski, niemiecki, czeski, francuski, ukraiński, francuski, włoski, hiszpański, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, oraz pozostałe języki jak np. chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski i inne. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny i elastyczne stawki tłumaczeń. Dla stałych klientów udzielamy atrakcyjnych rabatów.Zapraszamy do kontaktu.Wystawiamy faktury VAT
  BIURO TŁUMACZEŃ WELT gwarantuje:
  - wysoką jakość tłumaczeń
  - rzetelność
  - elastyczność
  - szybki termin realizacji
  - bezpłatną wycenę w ciągu 30 minut
  - pełną poufność powierzonych nam materiałów
  - weryfikację każdego tłumaczenia
  - terminowość realizacji zleceń
  - konkurencyjne ceny
  Realizujemy tłumaczenia nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski. Na życzenie Klienta istnieje możliwość przesłania gotowego tłumaczenia pocztą na wskazany adres.

  Data dodania: 13 03 2017 · szczegóły wpisu »