Testy Gimnazjalne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Testy Gimnazjalne

Program ABC Testy Gimnazjalne to potężne narzędzie zawierające blisko 600 rozwiązanych zadań z egzaminów gimnazjalnych. Program stanowi świetny środek dydaktyczny dla gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Nauka odbywa się poprzez przeglądanie i rozwiązywanie zadań gimnazjalnych z matematyki, chemii, fizyki, biologii i geografii. Wszystkie zadania pochodzą z wcześniejszych egzaminów gimnazjalnych.

Szczegóły strony www.testygimnazjalne.com.pl:

Podlinkuj stronę www.testygimnazjalne.com.pl:

Testy Gimnazjalne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 157 Odwiedziny netsprint 44 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 633

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne. »

  Strona zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki, fizyki i chemii: bezpłatne programy (program do rysowania wykresów funkcji, rozwiązywania układów równań, liczenia wyznaczników macierzy, liczenia mas molowych związków chemicznych, program do przeliczania jednostek fizycznych i inne), wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami, forum matematyczne, chemiczne i fizyczne, wzory strukturalne i sumaryczne, twierdzenia matematyczne, tablice matematyczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne »

  Strona Liceum Niepublicznego nr 29 im Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona Gimnazjum Niepublicznego nr 7 im Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona o jednej z najstarszych szkół w Warszawie prowadzonej przez dyrektor Bożenę Krysztoforską, bezpieczna szkoła z małymi kameralnymi klasami, atrakcyjne warunki rekrutacji, indywidualne podejście do każdego ucznia.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Maturalne »

  Centrum edukacyjne zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z bardzo bogatej oferty kursów przygotowujących do matury. W naszej bogatej ofercie znajdziecie m.in. kursy dla gimnazjalistów oraz szóstoklasistów. Dołącz do grona naszych stałych i zadowolonych klientów, przekonaj się sam że warto inwestować w swoje wykształcenie. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi referencjami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza danych korepetycji »

  Serwis poświęcony tematyce korepetycji. Znajdują się tu liczne ogłoszenia osób oferujących korepetycje z wielu dziedzin nauki. Zapraszamy do odwiedzin strony. Na pewno znajdziesz tu korepetycje dla siebie.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego »

  ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nasza kadra to grupa nauczycieli-pasjonatów języka angielskiego, przeszkolonych przez Okręgową Komisję Edukacyjną do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracujących na co dzień w warszawskich liceach i gimnazjach. Jako osoby najbliżej związane z edukacją zawsze jesteśmy na bieżąco
  z aktualnymi wymaganiami maturalnymi i gimnazjalnymi oraz zmianami wprowadzanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i socjoterapeutów udzielających profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom potrzebującym. Przeprowadzamy szkolenia, warsztaty, superwizje na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu.Psychoterapia psychodynamiczna w oparciu o którą pracuje Pomorski Ośrodek Psychoterapii (Gdańsk, Gdynia, Sopot) wywodzi się z nurtu psychoanalitycznego. Celem terapii jest dokonanie zmiany, a drogami prowadzącymi do tego są m. in.: analiza zdarzeń i procesów, praca nad relacjami interpersonalnymi oraz nad procesami intrapsychicznymi, możliwość uzyskania w relacji pacjent – terapeuta korektywnych doświadczeń emocjonalnych w obszarze deficytów.Wnoszone przez pacjenta tematy są podczas sesji terapeutycznej omawiane z uwzględnieniem historii życiowej pacjenta oraz analizy procesów nieświadomych. Poprzez relację terapeutyczną następuje zmiana obrazu siebie pacjenta, postrzegania świata oraz własnych trudności i obszarów konfliktowych.Terapia odbywa się w oparciu o strukturę tj. ustalone na pierwszym spotkaniu częstotliwość, czas trwania sesji (45-50min) oraz odpłatność. Dobór technik psychoterapeutycznych uzależniony jest od typu leczonych zaburzeń.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Neurogra.pl - treningi mózgu »

  Podrasuj sobie mózg w serwisie Neurogra.pl. Znajdziesz u nas gry, które są jak fitness dla mózgu. Poprawa pamięci, koncentracja, skupiona uwaga to wszystko dzięki treningom na serwisie Neurogra.pl. Dobra pamięć to kwestia ćwiczeń więc trenuj mózg. Dzięki nam dowiesz się jak szybko poprawić pamięć i jak szybko się uczyć, ćwiczenia pamięci na naszym serwisie to doskonały trening mózgu.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - Matura i Egzamin Gimnazjalny - Matfiz24.pl »

  Matematyka - Elearning. Matura z matematyki i egzamin gimnazjalny online bez stresu! W serwisie znajdziesz między innymi zadania z potęg, procentów, pierwiastków i funkcji.
  Ciekawie omówione zadania matematyczne bez zbędnej teorii w postaci wideo!

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum im. Korfantego w Katowicach »

  Renomowane gimnazjum Korfanty to wylęgarnia dobrze zapowiadających się ludzi, jakiej misją jest propagowanie pędu do nauki już od najmłodszych szczebli edukacji. Doświadczona kadra uczy z doskonałym efektem czego odzwierciedleniem okazują się oceny z klasówek. Placówka daje sposobności na poznawanie zdolności poprzez organizacje zajęć dodatkowych. Gimnazjum znajduje się w Katowicach aczkolwiek chętnie widzi młodzież z całej aglomeracji.

  Data dodania: 15 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła podstawowa Kraków »

  Edukacja XXI wieku to prywatne przedszkole oraz szkoła podstawowa niepubliczna w Krakowie.nZapewniamy nowoczesną, nastawioną na rozwój edukację dzieci i młodzieży.nPlacówka naszej szkoły i przedszkola to przede wszystkim fantastyczna i wykwalifikowana kadra wychowawczyń, nauczycieli rozumiejąca wymagania nowoczesnego systemu edukacji.nZapewniamy także szereg zajęć pozalekcyjnych: zajęcia sportowe (piłka nożna, karate), muzyczne, artystyczne, taniec, warsztaty ekologiczne, warsztaty fotograficzne.nWarsztaty językowe w szkole podstawowej i przedszkolu prowadzone są przez British Council.nNasze przedszkole to przeszło 400 metrów przestrzeni przeznaczonych dla naszych wychowanków oraz piękny ogród, dostosowany do ich potrzeb.nNasze budynki zlokalizowane są dala od miejskiego zgiełku w dzielnicy Ruczaj.

  Data dodania: 06 10 2015 · szczegóły wpisu »