UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090

Szkolenia, warsztaty, treningi, imprezy okolicznościowe (urodziny, pikniki, Dzień Dziecka, zabawy karnawałowe). Zajęcia z kreatywności, twórczości, dietetyki, psychologiczne, ruchowe, teatralne, rozwijające zdolności plastyczne. Zajęcia rozwijające umiejętności współpracy w grupie. Trening asertywności, warsztaty komunikacji, jak skutecznie osiągać cele. Zajęcia dla kobiet w ciąży, dotyczące odżywiania, ciąży, porodu, noworodka. Warsztaty dla dzieci i młodzieży. Oferujemy także szkolenia i warsztaty na zamówienie.

Szczegóły strony www.ubiubi.pl:

Podlinkuj stronę www.ubiubi.pl:

UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 179 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 47 Odwiedziny googlebot 357

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jerzy Kubina - Trener Biznesu »

  Trener Biznesu z wiedzą popartą wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu sprzedaży, obsługi klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy psychologiczne, predyspozycji zawodowych, psychotesty »

  ProfileZawodowe.pl są serwisem umożliwiającym zbadanie za pomocą przygotowanych przez psychologów testów, swoich predyspozycji zawodowych, najsilniejszych oraz najsłabszych cech osobowości oraz kierunków zatrudnienia w których możliwe są największe sukcesy. Użytkownik po wypełnieniu testu otrzymuje obszerną informację rozpisaną na skalach psychometrycznych dotyczących swojej osobowości. Od strony pracodawcy, na którego zlecenie pracownik wykonuje test wyniki pokażą m.in. jak najskuteczniej dotrzeć do danego pracownik oraz w jaki sposób wykorzystać jego potencjał.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener biznesu »

  strona zawiera informacje o kompetencjach i czynnikach psychologicznych w zawodzie profesjonalnego trenera biznesu.
  trener to zawód przyszłości. Szkolenia realizowane obecnie są wyceniane na miliardy zł rocznie. Profesjonalne przygotowanie trenera do prowadzonych szkoleń jest szansą na efektywne i skuteczne zrealizowanie celów szkoleniowych.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Agnieszka Balicka Psycholog Lublin »

  Prywatny gabinet psychologiczny w Lublinie prowadzony przez Agnieszkę Balicką oferuje wsparcie psychologiczne zakresu: terapia indywidualna dorosłych i młodzieży, terapia par, terapia małżeńska, poradnictwo psychologiczne, coaching, psychoterapia, pomoc psychologiczna w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, rodzinnych, partnerskich oraz zawodowych. Często bywa tak, że jesteśmy przygnębieni, przeciążeni codziennymi sprawami, nie możemy porozumieć się z najbliższymi i czasem sami nie rozumiemy swojego zachowania Szukamy pomocy wśród bliskich, ale może się tak zdarzyć, że rozmowa z bliskimi już nie wystarcza, że potrzebujemy fachowej pomocy. Zapraszamy do nas, a uzyskacie Państwo fachową pomoc psychologiczną w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Czasami bywa też tak, że generalnie jest wszystko w porządku, ale brak nam motywacji do działania, wiemy, że moglibyśmy osiągnąć więcej, pracować efektywniej, pozwolić sobie na spełnianie marzeń, ale nie wiemy jak to zrobić. Jak przekuć nasze potencjalne zasoby w realny sukces i zrealizować marzenia. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz spotkanie z psychologiem dla którego Ty i Twój problem jest ważny. Przeprowadzamy coaching pod okiem doświadczonego Coacha i trenera NLP. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Szkoleniowa B&O Navigator »

  B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Specjalizujemy się w szkoleniach z następujących obszarów tematycznych:
  Szeroko pojętej problematyki sprzedaży - począwszy od technik sprzedaży i negocjacji, a skończywszy na zarządzaniu sprzedażą.

  Marketingu - proponujemy unikalne programy szkoleniowe np. Marketing Usług, Marketing Ceny i wiele innych.

  Zarządzania zasobami ludzkimi - to głównie tematy dotyczące zagadnień związanych z motywowaniem, rekrutacją, szkoleniem pracowników oraz doskonaleniem umiejętności menedżerskich.

  Prawa gospodarczego - prowadzimy szereg szkoleń związanych ze zmianami w polskim prawodawstwie gospodarczym i finansowym oraz problematyką prawa unijnego.

  Logistyki - oferujemy szkolenia skierowane do firm, które chcą doskonalić umiejętności pracowników w zakresie gospodarki magazynowej, planowania i zarządzania produkcją itp.

  Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko Trenerów - Praktyków, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA WOLNEGO CZASU warsztaty dla firm »

  Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej Akademii. Trudni się kompleksową organizacją oraz obsługą imprez okolicznościowych i tematycznych, pikników i imprez integracyjnych, wesel oraz różnego rodzaju uroczystości. Świetnym pomysłem na wspólną integrację jest organizacja warsztatów artystycznych czy też aktywnych zajęć plenerowych. Gwarantujemy niebanalne zajęcia jako dodatek do szkoleń i warsztatów firmowych, jakie rozwijają naszą kreatywność. Dzięki pasji i zaangażowaniu naszego zespołu zapewniamy wysoki poziom usług i niepowtarzalne wrażenia oraz atrakcje. W zakresie naszych usług odnajdziecie Państwo również zajęcia ruchowe oraz taneczne dla najmłodszych oraz atrakcyjne zajęcia wizażu dla kobiet, niesamowite projekty wnętrz jak i ogrodów. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie, zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ars Pro Anima - warsztaty twórczego rozwoju i arteterapii »

  Witaj w ruchomej pracowni twórczego rozwoju i arteterapii.

  Dlaczego „ruchoma”?
  Ponieważ projekty i warsztaty nie są realizowane w jednym miejscu, lecz w różnych miastach w Polsce.

  Dlaczego więc „pracownia”?
  Zgodnie z definicją słownikową pracownią jest specjalnie urządzone pomieszczenie przystosowane do badań i doświadczeń, nauki bądź pracy artysty – malarza, rzeźbiarza, pisarza, itd. Tak jak malarz potrzebuje miejsca i narzędzi, by tworzyć swoje dzieło – obraz, tak i Ty potrzebujesz miejsca i narzędzi, by tworzyć najważniejsze dzieło w dziejach – Twoje Życie. Jak zorganizować miejsce? Dając sobie samemu czas, tworząc tym samym przestrzeń do działań! Skąd wziąć narzędzia? Są już w Tobie – to Twoje myśli, uczucia i wyobraźnia! Co dalej? Nad tym będziemy pracować na warsztatach. Korzystając z metafory procesu tworzenia, zastanowimy się, jak przejąć stery nad własnym statkiem i jak stać się Artystą Sztuki Życia.

  Zapraszamy!
  Ars Pro Anima

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko Stylish English »

  Szkoła językowa Stylish English oferuje kursy języka angielskiego zarówno indywidualnie jak i w małych grupach (3-6 osobowych). Zapewniamy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy zajęcia łączącą tradycyjną oraz nowatorską metodą "direct", dzięki czemu uczeń jest w stanie osiągnąć zadowalające efekty w krótkim czasie. Na życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania kursów specjalistycznych pod wybrany zakres rzeczowy. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź »

  Nasza firma szkoleniowo - doradcza powstała na bazie bogatego doświadczenia w prowadzeniu kursów, szkoleń oraz doradztwa. Tematyka BHP, P.POŻ, dotycząca działu personalnego, kadr i płac, projektowania stanowisk pracy, rekrutacji pracowników oraz rozwoju ich kompetencji, to tylko niektóre z szerokiej gamy przez nas proponowanych. Jesteśmy ukierunkowani na rozpoznanie Państwa wymagań i dlatego opracowanie naszych programów szkoleniowych opieramy o sprawdzony system audytu wstępnego. Po zidentyfikowaniu potrzeb Pracodawcy tworzymy autorski program szkoleniowy, tak aby przeprowadzić szkolenie w najbardziej efektywny sposób. Korzystamy również ze wsparcia wykwalifikowanej kadry - branżowych ekspertów, specjalistów z poszczególnych dziedzin. Jesteśmy nastawieni na praktyczne przekazanie wiedzy, proponujemy formy instruktażu, seminarium, kursu lub e-learning.

  Celem naszych szkoleń jest maksymalizacja satysfakcji naszych Klientów, a środkiem do osiągnięcia tego celu jest najwyższa jakość oferowanych przez nasz usług. Szkolenia odbywają się w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 133R. Wdrażamy rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb naszych Klientów, stosujemy je w takim wymiarze, który Państwo samodzielnie definiują. Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie po określeniu zakresu naszej pracy. Pełna oferta standardowych szkoleń oraz ich koszty są określone na naszej stronie internetowej do zapoznania się z którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • ESensei.pl - edukacja online »

  Platforma e-learning z biblioteką artykułów, nagrań audio, filmów video, prezentacji coaching i forum społecznościowym. Serwis umożliwia udoskonalanie własnych zachowań i rozwój kompetencji miękkich. Użytkownik może rozwijać swoje umiejętności w zakresie radzenia sobie ze stresem, osobistej produktywności czy inteligencji emocjonalnej. Profesjonalnie zaprojektowane materiały sprawiają, że rozwój osobisty jest bardzo skuteczny.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »