UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090

Szkolenia, warsztaty, treningi, imprezy okolicznościowe (urodziny, pikniki, Dzień Dziecka, zabawy karnawałowe). Zajęcia z kreatywności, twórczości, dietetyki, psychologiczne, ruchowe, teatralne, rozwijające zdolności plastyczne. Zajęcia rozwijające umiejętności współpracy w grupie. Trening asertywności, warsztaty komunikacji, jak skutecznie osiągać cele. Zajęcia dla kobiet w ciąży, dotyczące odżywiania, ciąży, porodu, noworodka. Warsztaty dla dzieci i młodzieży. Oferujemy także szkolenia i warsztaty na zamówienie.

Szczegóły strony www.ubiubi.pl:

Podlinkuj stronę www.ubiubi.pl:

UbiUbi - szkolenia warsztaty eventy, Bagatela 11/6, Warszawa, tel.022 2268090

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 179 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 47 Odwiedziny googlebot 357

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IT and Training – Szkolenia, Excel i usługi informatyczne »

  IT & Training oferuje usługi oraz profilowane szkolenia informatyczne (przede wszystkim z obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel).

  Podstawą działań firmy jest przyjazne i profesjonalne podejście do klienta, a w zakresie szkoleń informatycznych pełne dostosowanie się do potrzeb i warunków zamawiającego (szkolenia w siedzibie klienta, o dowolnych porach, w dowolnym wymiarze godzinowym, dostosowanie tematów szkolenia do specyfiki pracy).

  Pozostałe oferowane usługi:
  • tworzenie stron internetowych,
  • serwis komputerów i sprzętu informatycznego,
  • przygotowanie zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych na zamówienie,
  • analiza danych w MS Excel,
  • doradztwo i konsultacje w zakresie szeroko pojętej informatyki,
  • sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • usługi programistyczne.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje »

  Od 1996 roku zajmujemy się prowadzeniem szkoleń komputerowych. Zapraszamy do nowego kameralnego StudiaCad mieszczącego się na Warszawskim Żoliborzu pry ulicy Włościańskiej. Niewątpliwie zaleta naszego studia jest prowadzenie szkoleń w bardzo małych grupach, możemy zacząć nawet od dwóch osób, dla najbardziej wymagających oferujemy szkolenia indywidualne. Oferujemy szkolenia na 4 poziomach zaawansowania. Dla firm zgłaszających grupę pracowników możemy przygotować specjalny program dostosowany do umiejętności i branży. Studenci moga bardzo szybko przygotowac się na naszych kursach do łatwego zaliczenia egzaminu. Zgłaszając grupę zapewniamy elestycznośc w terminach i godzinach zajęć. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową z projektorem multimedialnym. Doskonałą lokalizację pozwalającą dotrzeć do nas omijając korki i łatwo zaparkować a osoby korzystające z komunikacji mogą do nas dotrzeć metrem, autobusem i tramwajem. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy zadowolenie z odbytego szkolenia.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Legnica - angielski - szkolenia »

  Szkoła języka angielskiego w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń. Nauka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Szkoła oferuje szkolenia dla firm. Szkolenia dla firm z języka angielskiego obejmują zagadnienia z Business English.
  Poza szkoleniami typowo językowymi, prowadzone są również szkolenia biznesowe. Firmy mogą szkolić pracowników z zakresu negocjacji, sprzedaży i innych dziedzin związanych z zarządzaniem.
  Szkoła oferuje też bogaty zestaw kursów dla osób indywidualnych. W ofercie znajdują się kursy maturalne. Przygotowują one do matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
  Szkoła oferuje ponadto kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych FCE, CAE i innych oraz gimnazjalnych.
  W okresie wakacji prowadzone są stacjonarne, wakacyjne kursy angielskiego. W okresie wakacji oferowane są również kolonie językowe dla dzieci i młodzieży.
  Przez cały rok oferowane są kursy angielskiego za granicą. Skorzystać z nich mogą dzieci i dorośli.
  Uzupełnieniem oferty są kursy indywidualne - korepetycje i konwersacje.
  Na stronie szkoły znajdują się angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs, a wkrótce dostępne będą kolejne materiały.
  Szkoła ma siedzibę w Legnicy. Kursy i szkolenia odbywają się w Legnicy i innych miastach w regionie (Lubin, Jawor, Prochowice, Wrocław).

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy Doszkalające | Nauka jazdy Warszawa | Prawo jazdy Warszawa »

  Kurs na prawo jazdy w warszawie, jeśli tak to tylko ze szkołą jazdy ABC,
  Szkolenie na prawo jazdy jest tu prowadzone profesjonalnie,
  otrzymuje się testy na prawo jazdy. Dostępne są również tanie jazdy doszkalające.
  Szczerze polecam Kinga - była kursantka. Szkoła szkoli na toyotach yaris. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Multi Art »

  Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniunw wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej, gry aktorskiej, postprodukcji cyfrowej, multimediów, fotografii i tańca.nnnZałożycielem szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem, wykładowca zagranicznych i polskich uczelni.nnW A.M.A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin, uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych, znani filmowcy różnych generacji. Akademia ma strukturę poszczególnych kursów i seminariów składających się na pełny program.nnWykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania.nZagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze prowadzą warsztaty i wykłady.nnA.M.A proponuje kursy z nowoczesnych dziedzin filmowych mało rozpowszechnionych w Polsce.nA.M.A współpracuje z niemiecką Medienakademie z Berlina-Hamburga-Monachium, gdzie Piotr Lenar jest Docentem.2cgf2

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Libra Centrum Usług Medycznych i Szkoleniowych »

  Firma Libra CUMiS zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz organizacją manewrów i ćwiczeń ratowniczych. Szkolenia prowadzone są przy użyciu nowoczesnego sprzętu dydaktycznego i wzbogacone o symulacje zdarzeń z charakteryzacją urazów. Poza działalnością komercyjną prowadzimy działalność pro bono.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy kurs - Kierownik Wycieczek »

  Internetowy Kurs na Kierownika Wycieczek. Kierownik Wycieczek-nauka bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom Kierownika Wycieczek.Internetowy kurs- Kierownik Wycieczek, dyplom Kierownika Wycieczek.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac »

  Strona MaturalnePrace.pl powstała po to, żeby zagwarantować wsparcie każdemu maturzyście, który ma kłopoty ze stworzeniem prezentacji na ustny polski. Ze względu na to, że wymaga to odpowiedniego przygotowania lingwistycznego i merytorycznego, witryna MaturalnePrace.pl oferuje pisanie wzorcowych prezentacji, na podstawie których abiturienci mają szansę odpowiednio przygotować się do matury.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf »

  Kursy i egzaminy na stopnie żeglarskie i motorowodne. Organizujemy szkolenia i egzaminy na stopnie: żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski, sternik motorowodny, morski sternik motorowodny. Szkoła wywodzi się z jednego z najstarszych w Polsce klubów żeglarskich Jacht Klub Morski "Gryf" w Gdyni (rok założenia 1928). Dysponujemy flotą morskich jachtów żaglowych do szkoleń żeglarskich i nowoczesną motorówką do szkoleń motorowodnych. Jesteśmy podmiotem upoważnionym od przeprowadzania egzaminów na stopnie na które szkolimy. W naszej ofercie można również znaleźć kursy językowe (angielski dla żeglarzy) i inne szkolenia specjalistyczne takie jak kurs radiooperatora SRC. Oferujemy również noclegi na jachtach dla uczestników szkoleń. Szkoła jest bardzo atrakcyjnie zlokalizowana - w marinie w samym centrum Gdyni, gdzie oprócz szkolenia można przyjemnie spędzać czas wolny.

  Data dodania: 23 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje językowe online - Lingspot.tv »

  Nauka języka obcego przez Internet w zasięgu ręki. Konwersacje z języka obcego online nigdy nie były tak łatwo dostępne jak obecnie. Dzięki wygodnej wyszukiwarce, uczeń szybko znajdzie, zarezerwuje i opłaci zajęcia z konwersacji prowadzony w trybie online. Konwersacje językowe to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób nauki języka obcego. Serwis umożliwia szlifowanie nauki języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, chińskiego, japońskiego i wielu innych. Uczniowie są w stanie bardzo szybko dotrzeć do lektorów i interesujących ich zajęć. Oszczędzają jednocześnie czas i pieniądze, które związane są organizacją konwencjonalnej lekcji. W naszej ofercie znajdują się również ogłoszenia native speakerów, którzy profesjonalnie prowadzą konwersacje w językach obcych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisu!

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »