Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku to uczelnia, która kształci biotechnologów, fizjoterapeutów, pielęgniarki oraz ratowników medycznych. Posiadamy również program studiów podyplomowych. Dobrze wyposażona biblioteka, centrum e – learningu, doświadczona kadra, dyplom honorowany w krajach Unii Europejskiej to tylko niektóre z głównych zalet naszej oferty.

Szczegóły strony wsmed.edu.pl:

Podlinkuj stronę wsmed.edu.pl:

Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konferencje i szkolenia »

  Dokształcanie się jest konieczne. Poszerzanie swojej wiedzy jest niezbędne gdy robią to wszyscy dookoła. Dlatego też w przypadku firmy konferencje i szkolenia to konieczność, aby być na topie i zdobywać nowych klientów

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nanotechnologia »

  Strona opisuje nowości ze świata nanotechnologii. Przedstawia zalety nanotechnologii jej rozwój oraz możliwości zastosowań w nowoczesnych wynalazkach techniki. Serwis jest adresowany do naukowców oraz studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Można się z niego dowiedzieć bardzo wiele o nowoczesnym materiałoznastwie, materiałach funkcyjnych, tlenku cynku (ZnO) oraz zastosowaniach nanotechnologii w medycynie, w czujikach gazów oraz w optoelektronice. Serwis udostępnia ciekawe zdjecia nanostruktur - nanorurki, nanokwiatki, nanopręty.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Wyższe »

  Studia wyższe I stopnia - Cosinus Łódź. Kierunki socjologia i administracja - administracja publiczna, praca i zabezpieczenia społeczne, socjologia organizacji i zarządzania oraz socjologia zbiorowości terytorialnych. Szkoły wyższe Łódź - Zaoczne - Studia, Uczelnie, Szkoły Wyższe. Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych - studenci, rekrutacja, profil kształcenia.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w Polsce »

  Informator Szkolny w swojej ofercie prezentuje szeroki dostęp do wszystkich rodzajów kierunków studiów w Polsce. Za jego pośrednictwem znajdziemy interesujące nas studia wyższe, podyplomowe w każdym trybie studiowania. Zaocznym, dziennym i wieczorowym. W ofercie jaką posiada Informator Szkolny znajdziemy, także szkoły policealne i szkoły językowe. Już teraz zapraszamy na stronę, gdzie można zapoznać się z ofertą dla siebie i wybrać odpowiednie studia przez Internet!

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademie Medyczne Rekrutacja »

  Rekrutacja na studia medyczne to okres trudny nie tylko dla uczelni, ale przede wszystkim dla petentów. Rekrutacja na studia, nawet jej elektroniczna wersja nie musi być trudna, wystarczy się zalogować. Rekrutacja na studia wymaga terminowego złożenia odpowiednich dokumentów w dziekanacie uczelni. Podstawowe informacje jakie dokumenty potrzebujemy możemy znaleźć w internecie, wpisując hasła studia medyczne rekrutacja czy też akademie medyczne rekrutacja.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Losy absolwentów »

  Losy absolwentów – badania losów absolwentów. Losy absolwentów to serwis poświęcony informacjom na temat nowego obowiązku uczelni w Polsce, który zainicjowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zobowiązał szkoły wyższe do monitorowania losów absolwentów. Monitorowanie losów absolwentów odbywa się poprzez ankiety przygotowane przez uczelnie w Polsce. Każdy z absolwentów ma możliwość wypełnienia ankiety, która dla uczelni staje się bezcennym źródłem informacji. Monitorowanie losów absolwentów – ankieta. Losy absolwentów, a dokładnie wiedza na ich temat daje uczelni możliwość monitorowania efektywności oferowanych programów nauczania. Warto wesprzeć alma mater w tym badaniu. Badanie monitorowanie absolwentów realizowane jest przy użyciu ankiety. Uczelnie gromadzą w ten sposób informacje niezbędne do realizacji zapisów znowelizowanego prawa.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni »

  Rankingów uczelni i szkół wyższych jest wiele. Który z nich oddaje rzeczywistość jakości kształcenia i prestiż polskich uczelni? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć. Przede wszystkim zaprezentujemy informacje o wszystkich rankingach uczelni i studiów publikowanych w Polsce. Dzisiaj zachęcamy do głosowania w rankingach internetowych: ranking uczelni, ranking studiów, ranking studiów podyplomowych, ranking studiów doktoranckich.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy serwis pracy rankingpracownika.pl »

  Internetowy serwis pracy www.rankingpracownika.pl gromadzi informacje o pracownikach oraz kandydatach do pracy, zawiera także ogłoszenia rekrutacyjne pracodawców. Jest to, zatem miejsce dla każdej osoby, która w sposób przemyślany kieruje swoją karierą zawodową oraz dla każdego pracodawcy, który poszukuje kompetentnego pracownika.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Politechnika - inżynieria produkcji studia »

  Co to takiego inżynieria produkcji? Studia na ten temat, jak nic innego, dadzą ci wyczerpującą odpowiedź. Wybierz Politechnikę Śląską i razem z nami odkrywaj świat! Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki kontynuowaniu nauki u nas i zdecyduj się na nowoczesny kierunek, jakim jest inżynieria produkcji. Studia u nas to sama przyjemność: doskonale wyszkolona, ludzka kadra, przemiłe panie w dziekanacie, niepowtarzalna atmosfera i, co najważniejsze, morze wiedzy, którym nasi pracownicy naukowi chętnie dzielą się ze studentami.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »