Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku to uczelnia, która kształci biotechnologów, fizjoterapeutów, pielęgniarki oraz ratowników medycznych. Posiadamy również program studiów podyplomowych. Dobrze wyposażona biblioteka, centrum e – learningu, doświadczona kadra, dyplom honorowany w krajach Unii Europejskiej to tylko niektóre z głównych zalet naszej oferty.

Szczegóły strony wsmed.edu.pl:

Podlinkuj stronę wsmed.edu.pl:

Uczelnia Medyczna w Białymstoku Przyjazna Studentom - wsmed.edu.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisanie prac licencjackich »

  Napisz pracę to firma zajmująca się pisaniem różnego stylu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich. Zatrudniamy zespół fachowców, dlatego też możemy napisać pracę dyplomową z wielu różnych dziedzin edukacji. Nasze prace są na merytorycznie wysokim poziomie, za każdym razem napisane na czas, a ponadto są pracą od podstaw oryginalną. Jeżeli szukają Państwo spółki, której chcecie powierzyć napisanie osobistej pracy dyplomowej, to zapraszamy do nas!

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Ciekawy kierunek studiów sprawi, że z rozkoszą będziemy uczestniczyć w zajęciach więc warto intensywnie się zastanowić przy wyborze uczelni. Poszukujesz alternatywy kształcenia się w Poznaniu, dobrze trafiłeś, strona pomoże w doborze uczelni oraz kierunku. Socjologia oraz projektowanie i inżynieria to wzięte kierunki i specjalizacje na współczesnych uczelniach, studia dyplomowe oraz podyplomowe umożliwiają dobrać tok nauczania do potrzeb studenta. Nasz serwis proponuje studia niestacjonarne na znanych kierunkach takich jak Inżnieria środowiska, portal jest skierowany do maturzystów oraz studentów.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Łódź »

  Maturzysto sprawdź które uczelnie w Łodzi możesz wybrać. Szukasz adresu do Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania, wejdź na naszą stronę i sprawdź. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie uczelni. Nie wiesz czy wybrać studia stacjonarne czy zaoczne, zapoznaj się z ofertą uczelni wyższych. Korzystając z tej strony możesz liczyć na sprawdzone oraz solidne informacje.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Akademickie Centrum Informacyjne ciągle poszerza swoją bazę danych, tak by zapewnić użytkownikom pełną i rzetelną informację na temat możliwości studiowania. Serwis gromadzi dane o szkolnictwie wyższym w całym kraju. Oprócz danych o uczelniach bardzo przydatne są także informacje o zawodach. Katalog profesji obejmuje nie tylko takie pojęcia jak księgowa czy farmaceuta, lecz opisuje również czym zajmują się groomerzy, teletutorzy czy optometryści. Przedstawia profil dydaktyka medialnego, który przenosi treści na nośniki multimedialne i screendesignera, który zaś projektuje układ ekranu. Szeroka paleta zawodów określanych przez ACI stwarza możliwość porównania własnych predyspozycji i zainteresowań z ofertami pracy dostępnymi w dzisiejszej gospodarce. W ramach ciekawostek przedstawiane są odnośniki do różnych portali, powiązanych z pracą w konkretnych profesjach. Dla osób, które nie wiedzą jaką specjalność, jakie studia wybrać, jest to wiedza niezastąpiona.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka »

  Pragniemy serdecznie Cię zachęcić do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której będziesz miał możliwość znalezienia bardzo wielu ciekawych rozwiązań dręczących Cię problemów. Zachęcamy Cię również do skorzystania z naszej oferty. Napiszemy chętnie dla Ciebie każdy tym pracy naukowej. Będziesz miał możliwość zyskania znakomitej oceny dzięki naszej pomocy. Serdecznie zachęcamy Cię do nawiązania z nami stałej współpracy. Warto!

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Zapraszamy serdecznie na nasz serwis internetowy Uczelnie Wyższe w Polsce. Przygotowaliśmy miejsce, w którym znajdują się informacje dotyczące obecnie dostępnych ofert edukacyjnych polskich i zagranicznych uczelni, zarówno tych prywatnych, jak i państwowych. Prezentujemy popularne i niszowe kierunki studiów licencjackich, magisterskich wraz z zasadami rekrutacji, programami oraz cenami w przypadku studiów odpłatnych. Dodatkowo na naszej stronie znajduje się dużo pomocnych aktualności dla osób, które pragną pójść na studia.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurogra.pl - treningi mózgu »

  Podrasuj sobie mózg w serwisie Neurogra.pl. Znajdziesz u nas gry, które są jak fitness dla mózgu. Poprawa pamięci, koncentracja, skupiona uwaga to wszystko dzięki treningom na serwisie Neurogra.pl. Dobra pamięć to kwestia ćwiczeń więc trenuj mózg. Dzięki nam dowiesz się jak szybko poprawić pamięć i jak szybko się uczyć, ćwiczenia pamięci na naszym serwisie to doskonały trening mózgu.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • WMSB - Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu »

  Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu to uczelnia ekonomiczna, która przygotowuje studentów do obecnych wymogów na rynku pracy pod względem wiedzy praktycznej. WMSB oferuje studia licencjackie oraz podyplomowe na kierunku ekonomicznym. Dzięki specjalnościom takim jak marketing internetowy, mikroprzedsiębiorczość, biznes elektroniczny, techniki sprzedaży zyskasz pewien zawód i praktyczne wykształcenie.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »