Unleashed English - blog lingwistyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Unleashed English - blog lingwistyczny

Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

Szczegóły strony engleash.net:

Podlinkuj stronę engleash.net:

Unleashed English - blog lingwistyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 225 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 478

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Tłumaczeń Connecter – wszystkie języki, krótkie terminy. »

  Nasze biuro zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń wszelkiego rodzaju. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów prawniczych, medycznych, informatycznych i umów. Tłumaczymy również dokumenty samochodowe, dokumenty rozliczeń podatkowych oraz teksty z zakresu finansów, bankowości, marketingu, transportu, budownictwa i elektryki.

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia holenderski »

  Jeżeli poszukujesz tłumacza języka holenderskiego koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów z języka i na język holenderski. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące trybów oraz cen tłumaczeń.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bespoke | Kursy Języka Angielskiego »

  Porządnie obstalowany garnitur starcza na lata – w Bespoke uważamy, że podobnie jest z nauką języków. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów i metodyków pozwala nam dobrać formę, tryb i metodę szkoleń do konkretnych potrzeb firm i poszczególnych słuchaczy.

  Lubimy nasz fach i wiemy, że można go porządnie wykonywać tylko dzięki indywidualnemu podejściu. Oferujemy ogólne i wyspecjalizowane zajęcia, na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno w siedzibie zamawiającej firmy, w naszych salach lekcyjnych, jak i za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki studiów na polskich uczelniach »

  Serwis Kierunki.net zawiera szczegółowe informacje i opisy wszystkich kierunków studiów jakie można studiować w Polsce. Na bieżąco aktualizujemy wszystkie nowości, zgodność z Krajowymi Ramami Kwalifikacji. Opisane zostały wszystkie kierunki studiów i specjalizacje dostępne na polskich uczelniach wyższych. Dział dotyczący zamawianych kierunków studiów na bieżąco przedstawia oferty kierunków dofinansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Opisujemy także zasady otrzymywania stypendium i warunki jakie trzeba spełniać. Umożliwiamy także sprawdzenie ofert kierunków studiów podyplomowych i programów MBA. Wszystko co potrzebne by w przyszłości zdobyć pracę i rozpocząć błyskotliwą karierę zawodową.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Migaj Naturalnie »

  Migaj Naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, dla której ideą jest umożliwienie uczestnikom pełnej komunikacji ze społecznością Głuchych w Polsce dzięki nauce PJM.

  Migaj Naturalnie oferuje kursy i szkolenia Polskiego Języka Migowego (PJM) w oparciu o standardy Skali biegłości językowej według Rady Europy dotyczącej nauki języków obcych na poziomach od podstawowego do zaawansowanego z uwzględnieniem aspektu kulturowego Głuchych. Programy stanowiące trzon naszej szkoły wzmacnia doświadczenie lektorów, którymi w większości są native-signers bądź near-signers czyli Głusi, dla których PJM jest pierwszym językiem.

  Migaj Naturalnie obecnie obejmuje swoim zasięgiem województwa łódzkie i mazowieckie, w których zapisy na kursy trwają cały czas – najbliższe kursy już w tym miesiącu !

  Jeśli mieszkasz w innej części Polski, a chciałbyś uczestniczyć w kursie, ale nie jest to możliwe ze względu na odległość i koszt związany z dojazdem to zawsze istnieje możliwość zebrania grupy w twoim mieście i przeprowadzenia kursu dzięki mobilnemu lektorowi.

  Miasta, w których obecnie prowadzimy kursy języka migowego: Łódź, Warszawa

  Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego katowice »

  Angielski odgrywa niezwykle ważną rolę w dzisiejszym świecie, co sprawia, że coraz większa ilość osób pragnie się go uczyć. Jeśli ty także chcesz idealnie władać językiem angielskim z całą pewnością powinieneś zapisać się na zajęcie w szkole językowej Elsinore. W szkole tej z pomocą fachowych i profesjonalnych instruktorów dowiesz się, w jaki sposób uczyć się języka obcego, aby nauka ta szła szybko i sprawnie, a przede wszystkim nie wymagała niemalże żadnego wysiłku. Fachowcy w tejże dziedzinie nie tylko podszkolą cię w biegłym porozumiewaniu się językiem angielskim, ale także nauczą cię go od podstaw, jeżeli wcześniej nie miałeś z nim żadnej styczności. Na pewno warto, więc z takiej idealnej możliwości skorzystać.

  Data dodania: 14 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przy Arkadii »

  Wykwalifikowany lektor prowadzi lekcje indywidualne i grupowe, metodą tradycyjną lub ekspresową we wszystkie dni tygodnia. Nawet dla opornych. Stawka ustalana w zależności pobieranych lekcji w tygodniu.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Happy Kids »

  Pragniemy przedstawić państwu ofertę nauki przedszkolnej w naszych placówkach. Prowadzone są one z głębokim zaangażowaniem i myślą o jak najlepszej przyszłości pociech do nich uczęszczających. Staramy się by wszystkie dzieci czuły się u nas jak w domu, zapewniamy im zarówno zabawę jak i odpowiednią dozę nauki. Specjalizujemy się w rozwijaniu pasji artystycznych, sportowych i językowych, co pozwala dzieciom szybciej przyswoić daną wiedzę. Aktualnie posiadamy sześć przedszkoli na terenie Krakowa.
  Każda placówka jest zapewnia odpowiednie warunki kształcenia dzieci. Co nas wyróżnia to: monitoring sal, własna kuchnia, przygotowanie posiłków we współpracy z dietetykiem, doświadczony personel.
  Nasze przedszkola posiadają następujące profile: artystyczno-językowy, sportowo-językowy oraz językowy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Językowe - Open Education Group Białystok »

  OPEN EDUCATION GROUP jest ogólnopolską firmą edukacyjną, skupiającą jednostki szkoleniowe oraz osoby z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, organizowania i prowadzenia kursów i szkoleń. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń językowych, realizowanych na zlecenie firm i instytucji. Prowadzimy stałą współpracę z wieloma firmami w całej Polsce. Z naszych szkoleń skorzystało już ponad 100 firm i przedsiębiorstw oraz kilkadziesiąt instytucji sektora publicznego, gdzie około 3000 słuchaczy podniosło swoje kompetencje językowe w ponad 320 grupach szkoleniowych. Swoje umiejętności udoskonaliło 125 dyrektorów i prezesów na indywidualnych konwersacjach dla kadry zarządzającej.Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »