Unleashed English - blog lingwistyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Unleashed English - blog lingwistyczny

Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

Szczegóły strony engleash.net:

Podlinkuj stronę engleash.net:

Unleashed English - blog lingwistyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 235 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 479

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Serwis "Angielski od podstaw" to jeden z najbardziej rozbudowanych stron edukacyjnych, poświęconych nauce języka angielskiego. Oferuje wiele materiałów do nauki, np testy, ćwiczenia, kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym, a także ćwiczenia do olimpiady z języka angielskiego. Lekcje składają się z ćwiczeń, wyjaśnień, nagrań mp3 oraz fiszek.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Olsztyn »

  Szkoła języka angielskiego, leaderschool, oferuje język angielski metodą BLS. Metoda ta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, który potrzebował nowych, świeżych rozwiązań wykraczających poza dotychczasowe ramy nauczania tylko jednym schematem. Dzięki wprowadzeniu od połowy kursu specjalnych bloków tematycznych, które przygotowują uczniów do egzaminu językowego, dając każdemu z aktywnych słuchaczy możliwość uzyskania wymiernego potwierdzenia zdobytej wiedzy. Dzięki uwzględnieniu nowoczesnego, a zarazem niezwykle użytecznego słownictwa, uczestnicy kursów BLS uczą się wyłącznie przydatnych zwrotów mających praktyczne zastosowanie. Niezależnie, czy dany słuchacz zapisując się na kurs językowy pragną uzyskać certyfikat językowy, czy chciał się po prostu nauczyć mówić po angielsku, na zakończenie kursu będzie mógł uzyskać certyfikat TELC

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Learning Centre »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lingoplanet - Szkoła języków obcych - Nauka angielskiego i niemieckiego, materiały edukacyjne. »

  Szkoła języków obcych oferuje zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Prowadzimy m.in. szkolenia dla dzieci od 2 do 10 r.ż. w małych grupach, zajęcia indywidualne (korepetycje), naukę języka w przedszkolach, spotkania konwersacyjne dla dorosłych i wyjazdy zagraniczne z lingwistami. Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem. W ofercie firmy znajdują się również materiały edukacyjne do nauki języka. Dla stałych klientów oferujemy liczne promocje.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Immigrants English- nauka języka dla każdego »

  Samodzielna nauka angielskiego i alfabet angielski sprawiają ci sporo problemów? Najwyższy czas opanować dobrze ten język, aby móc komunikować się w nim bez najmniejszego problemu. Dzięki unikalnemu systemowi nauki Immigrants English będziesz mógł szybko poznać podstawowe zwroty angielskie, a także przeprowadzić prostą konwersację na żywo!

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CLAN4YOU - szkoła języka angielskiego Tarnowskie Góry Zabrze »

  Szkoła języka angielskiego - kursy językowe dla dzieci i dorosłych, obozy językowe, FCE, CAE, program Teddy Eddie, angielski dla dzieci w Tarnowskich Górach i Zabrzu. Angielski Tarnowskie Góry, angielski Zabrze. Szkoły językowe Tarnowskie Góry, szkoły językowe Zabrze

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lingwista nauka języka nauka języków obcych »

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Warto położyć nacisk, że istniejemy od 1958 roku zaś przez ten czas wyedukowaliśmy wielu kursantów, którzy zostali wyśmienicie przygotowani do zdania wszystkich poziomów certyfikatów językowych. Podstawowe języki których nauczamy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski oraz rosyjski. wypada wspomnieć, że jako wyłączna organizacja w Polsce środkowej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut i Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza jednostka jest zaopatrzona w wysokiej jakości pomoce naukowe, jakie doskonale wspierają tok dydaktyczny. Trzymamy również kontakt z instytutami lingwistycznymi i nieustająco sprawdzamy wszystkie nowości na rynku wydawniczym. Także Lingwista urządza kursy księgowe, administracyjno biurowe tudzież zaawansowane kursy komputerowe. Kooperujemy z Urzędami Pracy prowadząc szeroki zakres szkoleń dla osób bezrobotnych.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego, symultaniczny oferuje Elżbieta Gajdel z miasta Warszawa »

  Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego. Wieloletnie doświadczenie w przekładach zarówno tekstów specjalistycznych, beletrystycznych jak również tłumaczenia ustne pozwalają mi niezwykle elastycznie dopasowywać się do potrzeb klientów. Jestem tłumaczem przysięgłym przez co moi klienci mają pewność najwyższej jakości tłumaczeń. Zapraszam po więcej informacji oraz do zapoznania się z moim portfolio. W razie pytań chętnie wszystko wytłumaczę. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  ​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci. Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH. Kształcimy na studiach: licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich i MBA

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Hiromi- Centrum językowe w Bielsku-Białej »

  Szkoła językowa Hiromi w Bielsku-Białej zaprasza na kursy językowe w dwóch oddziałach: Bielsku-Białej i Żywcu. Oferujemy kursy standardowe oraz intensywne w małych grupach, parach lub indywidualne. Organizujemy również kursy dla firm z języka specjalistycznego i biznesowego. W ofercie naszej szkoły znajdują się języki: japoński, chiński, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, portugalski, ukraiński, norweski, holenderski i grecki. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z doświadczeniem w nauczaniu języków obcych oraz przez native speakerów. Szeroki wachlarz języków obcych oraz miła i przyjazna atmosfera to klucz do sukcesu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych.

  Data dodania: 06 05 2016 · szczegóły wpisu »