Unleashed English - blog lingwistyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Unleashed English - blog lingwistyczny

Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

Szczegóły strony engleash.net:

Podlinkuj stronę engleash.net:

Unleashed English - blog lingwistyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 252 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 480

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia angielskiego »

  Profesjonalne przekładanie dokumentu bez wychodzenia z domu! To właśnie umożliwia za pomocą wizytówki internetowej wszystkim klientom biuro przekładów angielskiego. Prócz tłumaczeń przez internet, w ofercie znaleźć można zarówno tłumaczenia standardowe, jak i te bardziej skomplikowane, do których wlicza się tłumaczenie medyczne, tłumaczenia dokumentów oraz tłumaczenia instrukcji obsługi

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs niemieckiego »

  Język niemiecki cieszy się bardzo dużą popularnością. Na stronie jest możliwość zakupienia wygodnego kursu tego języka umożliwiającego naukę metodą korespondencyjną. Spośród 4 dostępnych kursów każdy na pewno znajdzie ten o poziomie, który mu odpowiada. Profesjonalnie przygotowane zeszyty ćwiczeń oraz nagrania rodowitych Niemców sprawiają, że nauka jest bardzo skuteczna i przyjemna. Każdy kto taki kurs ukończy ma możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu TELC.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • It's easy! Szkolenia językowe, tłumaczenia dla firm »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe i tłumaczenia dla pracowników firm, instytucji oraz osób prywatnych, dla których język obcy stanowi narzędzie pracy.
  Z It’s easy! osiągniesz sukces, z It’s easy! to naprawdę łatwe.
  Korzystając z naszych usług możesz tylko zyskać:

  nauczysz się mówić i myśleć po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, rosyjsku, francusku i włosku,
  poznasz słownictwo specjalistyczne w wybranym języku obcym, niezbędne w Twojej pracy,
  przygotujesz się na negocjacje handlowe lub rozmowę kwalifikacyjną,
  stworzysz profesjonalną prezentację w języku obcym,
  zwalczysz lęk przed używaniem języka obcego w każdej sytuacji.

  Wierzymy, że każdego można bezstresowo, a zarazem skutecznie nauczyć języka obcego.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kombinatory. Zajęcia przyrodniczo-edukacyjne dla dzieci »

  Twoje Dziecko może zostać wielkim badaczem i konstruktorem. Wystarczy, że zapiszesz je na warsztaty naukowe Kombinatory, organizowane przez Centrum nauki angielskiego dla dzieci Helen Doron w Chorzowie, podczas których zbuduje i zaprogramuje robota, zobaczy jak działa wiele urządzeń, np. teleskop, aparat fotograficzny, termometr, pozna nowe zjawiska fizyczne, rozszczepi światło. Zbada pod mikroskopem park, samodzielnie pozbiera materiał i wykona preparaty do badań, sprawdzi jak woda zmienia działanie wielu przedmiotów. Będzie miało szansę dostrzec, jak bardzo złożony i wciągający jest otaczający je wszechświat. Nauczy się tajników fotografii i jak robić zdjęcia wykorzystując rozmaite oświetlenie. Dzieci będą eksperymentować, badać, doświadczać w rzeczywistości zamiast na "sucho".
  Zajęcia dla dzieci odbywać się będą w Chorzowie oraz Siemianowicach Śląskich.
  Warsztaty prowadzone będą w trzech grupach wiekowych (4 - 6 latki,7 - 9, 10 - 12 latki).
  Grupy - maksimum 8 osobowe.

  Dodatkowo przewidywane są dziecięce wykłady trwające około 1,5 godziny dla wszystkich Studentów oraz zajęcia w zaprzyjaźnionych instytucjach (Planetarium, galeria sztuki, szkoły itp.).

  Miesięczny koszt zajęć – od 104 zł
  Dokładniejsze informacje i możliwość zgłoszenia na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Częstochowa »

  Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę swojego wymarzonego języka obcego, znasz podstawowe aspekty i pragniesz głebszej wiedzy czy też potrzebujesz jedynie szlifować swe umiejętności – zapraszamy. W szkole językowej College nauczysz się niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Oferujemy między innymi metodę nauki Callana. Polega ona na ciągłym dialogu z lektorem, co jest najefektywniejszą formą doskonalenia swojego językowego kunsztu. Z nami nauka języków staje się przyjemnością – Centrum kształcenia języków obcych College na www.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-grecki-miw.pl »

  Biuro zrzeszające większość z 10 tłumaczy języka greckiego występujących w całej Polsce to MIW. Tłumacze przysięgli języka greckiego wykonują, za pośrednictwem MIW-u, tłumaczenie wszelkich dokumentów mających pochodzenie cypryjskie lub greckie. Tłumacze prócz przysięgłych tłumaczeń pisemnych uczestniczą również na rozprawach sądowych czy wizytach notarialnych wykonując tłumaczenia ustne. Biuro tłumaczeń MIW wykonuje każdemu Klientowi darmowej wyceny dokumentu bazując na rozporządzeniu ministerialnym, mówiącym że strona tłumaczenia to 1.125 znaków ze spacjami. Dzięki współpracy kilku tłumaczy, MIW oferuje tłumaczenia terminowo oraz z możliwością odbioru osobistego lub wysyłki tłumaczenia pocztą.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Tarnowskie Góry - Linguaproject. »

  Uczenie się języków obcych we współczesnym świecie urosło do rangi czegoś najważniejszego w edukacji. Szkoła językowa w Tarnowskich Górach wychodzi naprzeciw temu trendowi i otwiera coraz to nowe grupy językowe. Podstawą dziś jest z pewnością znajomość języka angielskiego. To najpopularniejszy, najczęściej używany język. Na naukę języka obcego nigdy nie jest zbyt późno. W zasadzie na każdym etapie życia człowiek jest w stanie przyswoić w mniejszym bądź większym stopniu obce narzecze.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • INFINITY - Szkoła Języków Obcych - angielski Kraków »

  Szkoła języków obcych INFINITY w Krakowie powstała z pasji i miłości do języków obcych i ludzi. Swoją działalność szkoła rozpoczęła w roku 2011 i od tej pory cały czas dynamicznie się rozwija, poszerzając swoją ofertę o nowe języki i kursy. Zajmując miejsce świetnie ugruntowanej innej szkoły językowej, INFINITY dumnie kontynuuje jej tradycję oraz zapewnia jej ciągłość. Uczymy w Krakowie języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego. Posiadamy możliwość nauczania innych języków obcych na specjalne zamówienie.
  Angielski w Krakowie
  Najbogatszą ofertą naszej szkoły jest zdecydowanie nauka języka angielskiego w Krakowie. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy organizację kursów i obozów wakacyjnych, a dla dzieci oferujemy wakacyjne półkolonie z językiem angielskim w Krakowie.
  Dla seniorów również mamy ciekawą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowane kursy języka angielskiego w Krakowie pozwolą mimo podeszłego wieku opanować język angielski.
  Nauka języka obcego w Krakowie
  Nasze kursy językowe zorganizowane w Krakowie z języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego oraz języka rosyjskiego realizowane są na najwyższym poziomie, przez co nasi kursanci osiągają wysokie wyniki. Wszystko to nie wyjeżdżając z Krakowa!

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz- www.przysiegly-rumunski-miw.pl »

  Wykonywanie tłumaczeń wymaga nie tylko znajomości języka, ale także opanowania odpowiedniej terminologii oraz umiejętności dobierania struktur. Dodatkowo, aby móc realizować tłumaczenia uwierzytelnione, należy posiadać uprawnienia nadane przez Ministra Sprawiedliwości. Zespół tłumaczy przysięgłych języka rumuńskiego stworzony przez biuro MIW zdecydowanie charakteryzuje się wyżej wymienionymi cechami. Dzięki temu mogą profesjonalnie wykonywać tłumaczenia pisemne, zarówno uwierzytelnione pieczęcią ministerialną, jak i zwykłe, a także tłumaczenia ustne w urzędzie, u notariusza oraz podczas konferencji – symultanicznie i konsekutywnie. Siedziba biura znajduje się w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 83 lok. 57, i to w niej można osobiście spotkać się z Asystentkami w celu dokonania bezpłatnej wyceny tłumaczenia, istnieje również możliwość kontaktu mailowego i telefonicznego. Biuro nie zamyka się jedynie na stolicę, zlecenia realizowane są na terenie całej Polski jak również poza granicami kraju.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »