Unleashed English - blog lingwistyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Unleashed English - blog lingwistyczny

Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

Szczegóły strony engleash.net:

Podlinkuj stronę engleash.net:

Unleashed English - blog lingwistyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 227 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 479

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca w Kijowie »

  Blog opisuje pobyt w Kijowie w Ukrainie na prktyce studenckiej. W artykułach jest przedstawione życie, praca oraz rozrywka w Kijowie. Opisuję swoje spostrzeżenia tyczące się standartów pracy, nauki oraz życia towarzyskiego. Spojrzenie na relację Ukraina Rosja oraz Ukraińcy Rosjanie. Na stronie umieszczam galerię zdjęć z podróży po Ukrainie oraz własne relacje. Zapraszam do lektury, poza opisem subiektywnym można na blogu znaleźć wiele praktycznych informacji.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs hiszpańskiego »

  Aby wyróżniać się na tle innych znajomość najpopularniejszych języków nie wystarczy. Warto się zastanowić nad innymi równie ważnymi językami. Takim językiem może być język hiszpański, którego można się nauczyć w prosty i szybki sposób. Na stronie znajdują się dwa kursy o różnym poziomie zaawansowania. Każdy kurs jest wysyłany bezpośrednio do kursanta, który sam decyduje o ilości czasu poświęconego na naukę oraz o porze dnia nauki. Sprawia to, że kurs jest bardzo elastyczny i każdy ma możliwość dopasowania go do własnego trybu życia. Zeszyty ćwiczeń i nagrania audio są przygotowane z wyjątkową starannością, aby zapewnić maksymalny komfort podczas nauki.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wieliczka »

  Posiadasz małe dzieci, a chcesz powrócić do zawodu? Nie musisz obecnie czuć wątpliwości w tej sprawie. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zatroszczy się o Twoje pociechy. W tym lokalu jest ogromnie rodzinna aura, maleństwo zatem będzie poruszało się jak u siebie. Stawiamy duży akcent na ochronę maluchów, nic więc im w tym miejscu nie grozi. Zabiegamy też o ich rozwijanie, będą zatem wspaniale przygotowane do pójścia do podstawówki. To prywatne przedszkole udostępnia najróżniejsze zajęcia doskonalące, na przykład zajęcia muzyczne czy kształcenie języka obcego. Przyprowadź własne dziecko do naszego przedszkola.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Online »

  Biuro tłumaczeń Online ELC to profesjonalne tłumaczenia pisemne z takich języków jak angielski, francuski, włoski, rosyjski, niemiecki czy czeski. Nasza siedziba znajduję się w Opolu jednak wykonujemy tłumaczenia dla klientów z całej Europy i świata. Na rynku usług tłumaczeniowy funkcjonujemy od ponad 10 lat. Stosując nowatorskie systemy kontroli tłumaczeń uzyskujemy przekłady najwyższej jakość. Więcej szczegółów na na temat naszej ofert znajdą Państwo na stronie - biuro-tlumaczen.org

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualny kurs hiszpańskiego »

  Hola a todos!
  Prowadzę indywidualne kursy języka hiszpańskiego lub w małych dwu/trzy osobowych grupach na terenie Wrocławia,z dojazdem do klienta. Moimi klientami są zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa, niekoniecznie działające na rynku hiszpańskim.Serdecznie zapraszam do kontaktu.Miła atmosfera oraz wysoka jakość nauczania sprawią Państwu satysfakcję.Poniżej informacje o mnie i projekcie "ADELANTE"Projekt ADELANTE jest wynikiem kilku lat aktywnej pracy jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego.W 2007 ukończyłam filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziłam także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe. Od samego początku najbardziej interesuje mnie metodologia nauczania języków obcych i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego chętnie uczestniczę w seminariach i warsztatach poświęconych temu tematowi. Wciąż staram się rozwijać, bo wierzę, że to najlepsza inwestycja. Ukończone studia podyplomowe z zakresu ZZL z elementami coachingu pozwoliły mi zrozumieć że szkoła językowa, dobrze zarządzana, przynosi radość i satysfakcję zarówno pracownikom jak i klientom.

  Zapraszam
  Monika Bielawska

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne »

  Zapraszamy do naszego Centrum Tłumaczeń w Piotrkowie Trybunalskim celem przedłożenia dokumentów do przetłumaczenia.Wykonujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać zlecenia szybko i solidnie.Tłumaczymy min;- dokumenty samochodowe- umowy kupna samochodu- akty stanu cywilnego- świadectwa szkolne- indeksy- dyplomy- listy motywacyjne- CV- świadectwa pracy- referencje- certyfikaty- wpisy do ewidencji działalności gospodarczej- zaświadczenia lekarskie- dokumenty do kredytu- zaświadczenia administracyjne- zaświadczenia z urzędu skarbowego- zaświadczenia o dochodach i o nie zaleganiu- zaświadczenia z urzędu celnego- akty chrztu- pisma sądowe- pisma kancelaryjneJeżeli mieszkacie Państwo poza Piotrkowem, wygodniej będzie przesłać materiały do tłumaczenia e-mailem. Proponujemy skorzystać z gotowego formularza zamówień znajdującego się w zakładce na stronie www.Centrum Tlumaczeń.pl.Dokumenty lub teksty wymagające uwierzytelnienia przez tłumaczy przysięgłych, można odebrać osobiście w naszym centrum lub są odsyłane na wskazany adres listem poleconym.Teksty nie wymagające tłumaczenia przysięgłego są odsyłane drogą elektroniczną.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski z Native Speaker's w Warszawie »

  We’ll Language Communications to szkoła założona przez 4 osoby z Afryki, którzy od 10 lat mieszkają w Polsce i uczą jęzka angielskiego - posiadamy więc ponad 10 letnie doświadczenie.
  Wszyscy lektorzy szkoły We'll są native speakerami dzięki czemu gwarantujemy szybkie postępy w nauce języka angielskiego, naukę akcentu i szybsze przełamanie bariery językowej.
  Celem i misją szkoły We'll jest nauka angielskiego w sposób szybki, efektywny i praktyczny.
  Obecnie oferujemy kursy językowe dla: dzieci w wieku przedszkolnym, gimnazjalistów, licealistów, studentów, osób pracujących i osób na emeryturze. Największe doświadczenie posiadamy jednak w: nauce angielskiego dzieci (wielu lektorów pracuje w przedszkolach ucząc grupy 3-5 lat), nauce angielskiego biznesowego czyli współpracy z firmami (kursy językowe dla firm)i kursach grupowych dla osób w wieku 18-25 lat.
  Zajęcia językowe odbywają się w szkole w Warszawie, w domu studenta, w neutralnym miejscu w Warszawie (kawiarnia, pub, restauracja) jak i metodą online czyli przez internet.

  Ciekawą ofertą są także kursy angielskiego egzaminacyjne czyli przygotowywujące do egzaminów Cambridge.

  Zapraszamy do kontaktu ze szkołą:)

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Profesjonalnie, terminowo i fachowo tak tłumaczymy w wielu kombinacjach języka angielskiego. Tłumaczymy w parach językowych angielski - hiszpański, włoski, niemiecki, rosyjski, norweski, niderlandzki, chiński, japoński, wietnamski. Zlecenie tłumaczenia zlecasz w prostych trzech krokach z gwarancją niezmienności ceny i co ważne masz pewność, że Twój tekst jest traktowany jako poufny, co w dzisiejszych czasach jest priorytetem.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: www.przysiegly-ormianski-miw.pl »

  Tłumaczenie uwierzytelnione jest niezbędne w przypadku prowadzenia działalności lub zmiany miejsca zamieszkania, które oznaczają konieczność składania dokumentów w obcojęzycznych urzędach. Tłumacze przysięgli języka ormiańskiego działający w ramach biura MIW profesjonalnie wykonują właśnie tłumaczenia poświadczone. Realizują także zwykłe tłumaczenia pisemne o różnorodnej tematyce, każdy zgodnie z własną specjalizacją. W ofercie tłumaczy znajdują się również przekłady ustne – u notariusza, w urzędzie, a także podczas konferencji. Mimo że główna siedziba biura znajduje się w centrum Warszawy, tłumaczenia ustne realizowane są w całej Polsce. Osoby zainteresowane tłumaczeniami pisemnymi, które z racji miejsca pracy lub zamieszkania nie mogą osobiście pojawić się w biurze, mają możliwość skontaktować się z biurem mailowo lub telefoniczne, a gotowe tłumaczenia mogą być dostarczone pocztą. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów naszej ofert.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »