Unleashed English - blog lingwistyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Unleashed English - blog lingwistyczny

Blog lingwistyczny prowadzony przez filologa i językoznawcę dla wszystkich zainteresowanych językiem angielskim. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie; zarówno osoby uczące się angielskiego, jak i biegle posługujące się angielszczyzną. Ciekawostki, nowe trendy w języku, problemy językowe, częste błędy, porady. Serdecznie zapraszam do lektury!

Szczegóły strony engleash.net:

Podlinkuj stronę engleash.net:

Unleashed English - blog lingwistyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 238 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 40 Odwiedziny googlebot 479

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Wrocław »

  BLC Angielski Wrocław to renomowany ośrodek akademicki prowadzący kursy językowe na terenie Wrocławia w lokalizacjach takich jak Karłowice, Gaj, Centrum, Psie Pole, Nowy Dwór oraz Biskupin.

  BLC Angielski Wrocław prowadzi zajęcia językowe na 18 poziomach zaawansowania od poziomu całkowicie początkującego (elementary), aż do poziomu dla certyfikowanych nauczycieli języka angielskiego (CPE). Kursy językowe w BLC Angielski Wrocław odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w grupach od 6 do 12 osób lub tez w minigrupach od 4 do 9 osób.

  Szkoła języków obcych BLC Angielski Wrocław to także znany, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny upoważniony do przeprowadzania egzaminów językowych z ramienia Londyńskiej Izby Przemysłowo Handlowej (LCCI), egzaminów Rady Europy TELC oraz uniwersytetu londyńskiego Trinity College London.

  Szkoły językowe BLC Angielski Wrocław oferują stacjonarne kursy języka angielskiego, kursy językowe przez Internet jak również szkolenia językowe dla firm oraz zajęcia indywidualne (korepetycje z języka angielskiego). BLC umożliwia kontynuację nauki w okresie wakacyjnym w międzynarodowych szkołach językowych w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, USA oraz na Malcie.

  Jako jedna z nielicznych szkół języka angielskiego, BLC Angielski Wrocław gwarantuje swoim kursantom zdanie międzynarodowego egzaminu FCE (First Certificate in English). Nauka w BLC Angielski Wrocław to gwarancja zdania egzaminu językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Perfect English Nowy Sącz »

  Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwersacje z native speakers. Co roku w wakacje organizujemy obóz językowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy w całej Polsce branżowe kursy językowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy Au Pair, praca i nauka za granicą, au pair USA - Happy AuPair »

  Zapraszamy na wyjazd w Międzynarodowym Programie Au Pair - praca i nauka za granicą.
  Wyjeżdżając jako au pair uzyskujesz gwarancję bezpiecznego wyjazdu do wybranego kraju oraz możliwość zawarcia nowych przyjaźni a także poznania nowej kultury. Organizujemy wyjazdy w programach m.in. au pair Włochy, au pair Hiszpania, au pair USA, au pair Anglia oraz wielu innych. Na naszej stronie zamieściliśmy szereg przydatnych informacji o Wyjazdach Au Pair. Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Test & Text - tłumacz przysięgły j. angielskiego Warszawa »

  Firma Test&Text to niezależny tłumacz przysięgły języka angielskiego - J.Kotarba. Specjalizuję się w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych obejmujących wszelkie dziedziny prawa i finansów:prawo spółek, własności intelektualnej, farmaceutyczne, ubezpieczenia, nieruchomości, zamówienia publiczne i PPP, transakcje M&A, bankowość i finanse, prawo konsumenckie, konkurencji, karne, postępowania sądowe i administracyjne, arbitraż, prawo podatkowe, energetyczne i inne. Wykonuję ponadto tłumaczenia wszelkich dokumentów urzędowych, z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Przesłany tekst jest wyceniany w ciągu kilkunastu minut. W przypadku stałej współpracy mogę zaproponować korzystne warunki (np. ryczałtowa stawka za stronę, priorytet w zakresie realizacji tłumaczeń, tłumaczenia ustne aktów notarialnych po preferencyjnych stawkach). W odróżnieniu od agencji, nie mam tzw. kosztów dodatkowych (najem biura, koszty osobowe zatrudnionego personelu itd). Mogę zatem zaproponować tłumaczenie bardzo wysokiej jakości za rozsądną cenę. Przykłady tłumaczonych dokumentów: Umowy, kontrakty, umowy spółki i statuty, pełnomocnictwa, memoranda, opinie prawne, polisy, sprawozdania finansowe, ogólne warunki ubezpieczeń, wypisy i odpisy z rejestrów, prospekty emisyjne, dokumentacja przetargowa, oferty oraz wszelkie dokumenty notarialne i urzędowe (świadectwo urodzenia, wypis z aktu małżeństwa, akt zgonu świadectwa szkolne, dyplomy wyższych uczelni, zaświadczenia o niekaralności i inne).

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualny kurs hiszpańskiego »

  Hola a todos!
  Prowadzę indywidualne kursy języka hiszpańskiego lub w małych dwu/trzy osobowych grupach na terenie Wrocławia,z dojazdem do klienta. Moimi klientami są zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa, niekoniecznie działające na rynku hiszpańskim.Serdecznie zapraszam do kontaktu.Miła atmosfera oraz wysoka jakość nauczania sprawią Państwu satysfakcję.Poniżej informacje o mnie i projekcie "ADELANTE"Projekt ADELANTE jest wynikiem kilku lat aktywnej pracy jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego.W 2007 ukończyłam filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziłam także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe. Od samego początku najbardziej interesuje mnie metodologia nauczania języków obcych i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego chętnie uczestniczę w seminariach i warsztatach poświęconych temu tematowi. Wciąż staram się rozwijać, bo wierzę, że to najlepsza inwestycja. Ukończone studia podyplomowe z zakresu ZZL z elementami coachingu pozwoliły mi zrozumieć że szkoła językowa, dobrze zarządzana, przynosi radość i satysfakcję zarówno pracownikom jak i klientom.

  Zapraszam
  Monika Bielawska

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka szczecin »

  Poszukując szkoły wyższej znalazłem witrynę Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Strona przedstawia się dosyć przyjemnie. Od razu natrafiamy na dużo newsów a także informacje dla kandydatów. Większa liczba przyszłościowych kierunków i stopni studiowania w ZSB zachęca sporą liczbę studentów. Pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość nauki po angielsku. To przeważyło, że rozpocznę studia na ZSB po maturze.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teach Me Polish: Polski dla Cudzoziemców »

  aZainteresował Cię język polski i chciałbyś bliżej go poznać? Jedziesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednak przyuczyć się polskiego języka? Witaj na Teach me Polish – polskie kursy dla obcokrajowców zarówno online jak i w Poznaniu. Stawiamy na naukę słownictwa i zwrotów używanych w życiu codziennym. W dydaktyce używamy wielu nowoczesnych metod nauczania, które każdą lekcje czynią interesującą. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą na www.teachmepolish.pl. Przekonaj się iż warto na nas postawić!

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia techniczne »

  Jeżeli pragniesz przetłumaczyć skomplikowane dokumenty na język rosyjski serwis spełni Twoje oczekiwania. Jako długoletnia tłumaczka jestem w stanie dokonać nie tylko tłumaczeń w pełnym zakresie, lecz także poprowadzić korektę. Występuje szansa tłumaczeń ustnych dopasowanych indywidualnie do potrzeb zamawiającego. Prowadzę ponadto naukę języka rosyjskiego, niezależnie od poziomu trudności. Wybierz rzetelność, doświadczenie, cenę zgodną z krajowymi standardami. Gwarantuję pełną bezbłędność, stały kontakt z klientem, do tego realną pomoc w dopasowaniu nietypowych treści do polskich standardów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krajcarz - Biuro tłumaczeń »

  Oferta tłumaczeń przysięgłych, zwykłych, pisemnych i ustnych z języków: holenderskiego, flamandzkiego i niderlandzkiego. Profesjonalnie przetłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty, akty notarialne, umowy i zaświadczenia.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Oleśnica »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w nauczanie języka niemieckiego i angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Kształcimy dzieci, młodzież i dorosłych. Założycielką jest wieloletnia nauczycielka z bogatym doświadczeniem, która skończyła germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim, a także Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu. Kształcimy tylko w małych indywidualnych grupach, 2-4 osoby. Dodatkowo zajmujemy się tłumaczeniami z języka polskiego na niemiecki i na odwrót. Doszkalamy osoby, które planują wyjechać za granicę do pracy, a także prowadzimy szkolenia firmowe. Działamy na całym Dolnym Śląsku.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »