Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 135 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 264

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prezentacje maturalne »

  Strona prezentacjematuralne.eu została w całości poświęcona problemowi matury ustnej z języka polskiego. Specjalnie dla tegorocznych maturzystów, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną. Zajmujemy się profesjonalnym pisaniem prac maturalnych na zamówienie, na każdy temat. Naszą misją i celem jest niesienie pomocy zdesperowanym maturzystom, którzy pod wpływem braku czasu i natłoku zajęć, nie są w stanie samodzielnie przygotować się do egzaminu. Skorzystaj z naszych przykładowych prezentacji maturalnych, dzięki którym napiszesz własną, lepszą i oryginalną pracę. Dzięki doświadczonej kadrze, wykształconych i kompetentnych polonistów oraz niskiej cenie, tworzymy najlepsze prace maturalne na rynku. Piszemy na każdy temat. Zobacz jak może wyglądać Twoja prezentacja, z naszej strony możesz ściągnąć przykładową pracę, aby przekonać się za co płacisz. Cenimy sobie dobry kontakt z Klientem, zaufanie i terminowość; doskonała organizacja pracy, to coś co wyróżnia nas z pośród konkurencji. Każda nasza praca jest pisana od podstaw i spełnia najwyższe wymagania. Prezentacja maturalna, którą zdobędziesz na naszej stronie zapewnia Ci dobry wynik na egzaminie; wszystkie prace są pisane zgodnie z wymogami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Zdaj z nami maturę na sto procent, oszczędź sobie niepotrzebnego stresu - skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Niniejszy portal zawiera szereg ciekawych informacji o charakterze poradnikowym.

  Studenci radzą jak wybrać dla siebie odpowiedni kurs języka obcego, czym kierować się przy wyborze szkoły językowej, w jaki sposób przeglądać oferty szkół języków obcych oraz dlaczego czasami warto uczyć się samodzielnie.

  Dlaczego niektóre szkoły są lepsze niż inne? Dlaczego cena kursu języka obcego nie zawsze jest wyznacznikiem jego jakości? Jak zdobyć tanią pożyczkę na kurs języka angielskiego? Co zrobić, jak nie możemy znaleźć odpowiadającej nam oferty w gąszczu ofert szkół językowych? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź na naszym portalu.

  Przeczytaj porady praktyków, czyli studentów którzy ukończyli kursy językowe i zobacz jakimi kryteriami powinieneś kierować się przy wyborze optymalnej szkoły językowej lub też szkolenia językowego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Życiowa: Psycholog domowy »

  Psychologiczne usługi środowiskowe: wizyty domowe psychologa, interwencje kryzysowe, psychoedukacja, terapia krótko i długoterminowa osób z problemami psychicznymi takimi, jak: depresja, schizofrenia, zaburzenia lękowe, fobie, zaburzenia dwubiegunowe afektywne. nnTerapia Życiowa została założona w roku 2009. Zasady funkcjonowania firmy zostały zaczerpnięte w dużej mierze z brytyjskiego modelu opieki socjopsychiatrycznej, opierającego się przede wszystkim na opiece środowiskowej. Domowe wizyty psychologa pozwalają na oddziaływanie terapeutyczne w miejscu zamieszkania Klienta, systematyczne monitorowanie stanu zdrowia oraz zapewnianie wsparcia i pomocy w dziedzinach szczególnie trudnych dla Klienta. nnProces postępowania rehabilitacyjno - wspierającego polega na podejmowaniu aktywnych działań na rzecz poprawy jakości życia i samopoczucia psychicznego, samodzielnego funkcjonowania oraz powstrzymania nawrotu choroby.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bhp »

  Bhp lubuskie zajmuje się organizacją szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wstępne szkolenia kierowane są dla osób rozpoczynających pracę. Szkolenia okresowe przeznaczone są dla pracodawców, kierowników, majstrów.
  Organizujemy również szkolenia specjalistyczne z zakresu pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Wszystkie szkolenia pozwalają na pełne zrozumienie przedstawianego materiału. Dużym plusem jest multimedialna forma szkoleń, dzięki czemu przedstawiany materiał jest łatwy do zrozumienia.
  Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego w Gdańsku »

  Szkoła na Podleśnej oferuje profesjonalnie i ciekawie prowadzone zajęcia i szkolenia dla wszystkich w każdym wieku.

  Idea szkoły oparta jest na przekonaniu, że najefektywniejsza nauka to nauka w małych grupach lub indywidualnie, bo tylko takie zajęcia pozwalają na ćwiczenie mówienia w języku obcym oraz jego poprawnej wymowy.

  Prowadzone kursy przygotowują do egzaminów wszystkich rodzajów i do każdej sytuacji życiowej. Zajęcia odbywają się w kameralnej, bezstresowej atmosferze w przyjaznym miejscu z widokiem na piękny ogród w centrum Wrzeszcza.

  Szkoła mieści się na ul. Podleśnej 3A w Gdańsku.
  Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 509 805 161 lub mailem na adres kursyang@o2.pl

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia MBA »

  O serwisie Studia MBA – Master of Business Administration

  Serwis studia MBA przygotowany został z myślą o tych, którzy poszukują rzetelnej informacji o studiach MBA – Master of Business Administration w Polsce. Monitorujemy rynek programów MBA by prezentować informacje o aktualnej ofercie edukacyjnej oraz ciekawych i popularnych programach studiów Master of Business Administration. Dyplom MBA to ogromny wyróżnik na rynku pracy, często poza finansowym zasięgiem wielu zainteresowanych. Powodów bardzo prosty: cena studiów odstrasza. Czy warto inwestować pieniądze w studia MBA? Które programy MBA są najlepsze? Te i inne tematy, jak polecane programy MBA poruszamy w kolejnych publikacjach.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zmiennicy »

  Ułatwiamy zmianę ludziom i organizacjom poprzez redukcję stresu.

  Coaching oraz szkolenia z obszaru radzenia sobie ze stresem, inteligencji emocjonalnej, empatii oraz technik Mindfulness.

  Osobom prywatnym oferujemy

  szkolenia MBSR
  coaching
  szkolenia otwarte z obszaru Mindfulness

  Organizacjom pomagamy przez

  konsulting – co zrobić aby mieć szczęsliwych pracowników
  warsztaty mindfulness – co zrobić aby pomóc pracownikom w stresie
  szkolenia – inteligencja emocjonalna, komunikacja, empatia, redukcja stresu

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • ESensei.pl - edukacja online »

  Platforma e-learning z biblioteką artykułów, nagrań audio, filmów video, prezentacji coaching i forum społecznościowym. Serwis umożliwia udoskonalanie własnych zachowań i rozwój kompetencji miękkich. Użytkownik może rozwijać swoje umiejętności w zakresie radzenia sobie ze stresem, osobistej produktywności czy inteligencji emocjonalnej. Profesjonalnie zaprojektowane materiały sprawiają, że rozwój osobisty jest bardzo skuteczny.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs y pierwszej pomocy i szkolenia online bhp Wrocław »

  Kontrakt.eu jest firmą, która oferuje szeroko pojęte usługi bhp. Firma prowadzi zarówno warsztaty w postaci kurs pierwszej pomocy oraz szkolenia online bhp. Dodatkowo w zakres usług Kontrakt wchodzi szczegółowy audyt bhp, który uchronił już nie jednego przedsiębiorcę przed sporymi karami. Kontrakt oferuje także uprawnienia do pracy na wysokości i sep.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »