Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 209

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje »

  Od 1996 roku zajmujemy się prowadzeniem szkoleń komputerowych. Zapraszamy do nowego kameralnego StudiaCad mieszczącego się na Warszawskim Żoliborzu pry ulicy Włościańskiej. Niewątpliwie zaleta naszego studia jest prowadzenie szkoleń w bardzo małych grupach, możemy zacząć nawet od dwóch osób, dla najbardziej wymagających oferujemy szkolenia indywidualne. Oferujemy szkolenia na 4 poziomach zaawansowania. Dla firm zgłaszających grupę pracowników możemy przygotować specjalny program dostosowany do umiejętności i branży. Studenci moga bardzo szybko przygotowac się na naszych kursach do łatwego zaliczenia egzaminu. Zgłaszając grupę zapewniamy elestycznośc w terminach i godzinach zajęć. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową z projektorem multimedialnym. Doskonałą lokalizację pozwalającą dotrzeć do nas omijając korki i łatwo zaparkować a osoby korzystające z komunikacji mogą do nas dotrzeć metrem, autobusem i tramwajem. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy zadowolenie z odbytego szkolenia.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze »

  FRDL jest największą organizacją pozarządową wspierającą rozwój samorządności w Polsce. W trakcie 17 lat ośrodki FRDL przeszkoliły ponad milion osób. Tylko w roku 2006 zorganizowała ponad 3 tys. szkoleń, w których wzięło udział ponad 68 tys. osób. Przy ośrodkach FRDL działa ponad 70 klubów i forów branżowych pracowników samorządowych i przedstawicieli władz lokalnych.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jesteśmy spółką treningową zajmującą się progresem zdolności miękkich. Z każdym rokiem coraz więcej firm zaczyna zdawać sobie sprawę że największym bogactwem ich organizacji są ludzie. To oni odpowiadają za sprawne funkcjonowanie, i co istotniejsze rozkwit przedsiębiorstwa.
  Naszą rolą jest odciążyć w rozwoju kadr. Naszą specjalnością są szkolenia przeznaczone dla wydziałów handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Odrębnym działem w strukturze naszej firmy jest dział zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Po dokładne informacje zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - Lauren Peso Polska S.A. »

  Pole działalności przedsiębiorstwa Lauren Peso Polska to w szczególności profesjonalne szkolenia biznesowe. Zespół ekspertów proponuje szkolenia o różnorodnej tematyce, skupiającą się na zarządzaniu w firmie, a także sprzedaży. Oprócz kompleksowych szkoleń dla firm Lauren Peso zapewnia klientom wszechstronne doradztwo zwłaszcza personalne, jak również gospodarcze, podatkowe i doradztwo prawne. Treningi biznesowe to przede wszystkim wzmocnienie kompetencji istotnych we współczesnym otoczeniu biznesowym. Dotyczą rozwoju umiejętności zarządczych - tworzą i łączą grupy pracowników, uczą meandrów sprzedaży, a także profesjonalnej obsługi klienta. Szkolenia dla firm to nowoczesne metody wprowadzania do firm stosowania w firmach rozwiązań, które dopiero co pojawiły się w zakresie szkoleń. Polegają one przede wszystkim wprowadzaniu wiedzy do firm, przez tych, którzy tą firmę budują. W ofercie firmy ponadto wyjazdy integracyjne dla firm oraz kompleksowe usługi human resources oraz księgowe.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Uwodzenia - Nauka Sztuki Uwodzenia. »

  Szanowni Państwo,
  Wyższa Szkola Uwodzenia ma opinie renomowanej i najstarszej szkoły hipnozy w Polsce. Chwaląc się faktem, iż angażuje wyłącznie doświadczoną kadrę szkoleniową specjalistów z dużym doświadczeniem. Nasza instytucja współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które dysponują kontaktami międzynarodowymi na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. W szkole są zatrudnieni wybitni trenerzy, coachowie, wykładowcy i doświadczeni eksperci, przede wszystkim psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia kursy z podrywania, znane są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój osobisty, motywacja, wywieranie wpływu, manipulacja, kłamstwo. Gwarantujemy dostęp do profesjonalnych szkoleń, które naszym kursantom gwarantują praktyczną wiedzę z zakresu: techniki uwodzenia, techniki motywacji, sposoby perswazji.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Indywidualny kurs hiszpańskiego »

  Hola a todos!
  Prowadzę indywidualne kursy języka hiszpańskiego lub w małych dwu/trzy osobowych grupach na terenie Wrocławia,z dojazdem do klienta. Moimi klientami są zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa, niekoniecznie działające na rynku hiszpańskim.Serdecznie zapraszam do kontaktu.Miła atmosfera oraz wysoka jakość nauczania sprawią Państwu satysfakcję.Poniżej informacje o mnie i projekcie "ADELANTE"Projekt ADELANTE jest wynikiem kilku lat aktywnej pracy jako lektor i nauczyciel języka hiszpańskiego.W 2007 ukończyłam filologię hiszpańską na UWr, kilka miesięcy spędziłam także na hiszpańskich uniwersytetach (Walencja, Toledo) szlifując swoje umiejętności językowe. Od samego początku najbardziej interesuje mnie metodologia nauczania języków obcych i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego chętnie uczestniczę w seminariach i warsztatach poświęconych temu tematowi. Wciąż staram się rozwijać, bo wierzę, że to najlepsza inwestycja. Ukończone studia podyplomowe z zakresu ZZL z elementami coachingu pozwoliły mi zrozumieć że szkoła językowa, dobrze zarządzana, przynosi radość i satysfakcję zarówno pracownikom jak i klientom.

  Zapraszam
  Monika Bielawska

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla menedżerów - Heuresis »

  Firma Heuresis istnieje na rynku od 13 lat i powstała z inicjatywy doświadczonych trenerów posiadających Międzynarodowe Certyfikaty.
  Oferta firmy jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb Klienta, a kwalifikacje zdobywane przez uczestników szkoleń biznesowych spełniają wymogi światowych standardów. Ponadto firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.
  Heuresis to innowacyjne metody szkoleniowe oraz sprawdzone techniki i mierzalne efekty. Wszystko to gwarantuje najwyższej jakości usługi oraz wysoki stopień ich efektywności.
  Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń: szkolenia dla menedżerów, szkolenia marketingowe,szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych, a także badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji.
  Więcej informacji na stronie www.heuresis.pl.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego - Golden Fox »

  Kursy indywidualne w Centrum Języka Angielskiego Golden Fox mają zapisy w trybie ciągłym. Każda chętna osoba może zapisać się w dowolnym momencie. Należy pamiętać, że im później się zacznie, tym później skończy. Po zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym przedstawiciel ustala szczegóły prowadzenia zajęć. Zajęcia indywidualne przeprowadzane są w siedzibie Golden Fox, bądź lektor dojeżdża przez wskazane klienta miejsce. Każdy słuchacz jest zmuszony do zakupienia podręcznika, na który przysługuje 20% zniżki. Każdy poziom kończy się testem oraz przyznaniem dyplomu. Więcej informacji można zaczerpnąć ze strony goldenfox.pl.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edun Kielce - kursy do egzaminów i korepetycje »

  Edun Korepetycje w Kielcach to centrum edukacyjne, które prowadzi kursy i korepetycje dla uczniów szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, którzy swoją wiedzą dzielą się w sposób zrozumiały i przejrzysty. Poziom zajęć dostosowany jest do stanu wiedzy uczniów. Kursy i korepetycje prowadzone są w dwóch trybach: indywidualnym oraz w niewielkich grupach. Centrum edukacyjne dla uczniów przygotowało szeroką ofertę, dzieci i młodzież mogą zapisać się na: korepetycje ze wszystkich szkolnych przedmiotów; kursy przygotowujące do egzaminów (m.in. poprawkowe, maturalne, gimnazjalne, szóstoklasisty); korepetycje IB przygotowujące do egzaminu SAT, TSA, BMAT; półkolonie letnie i zimowe; korepetycje po angielsku; kursy językowe. Na każdego ucznia w centrum Edun czeka zupełnie darmowa lekcja próbna. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »