Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 111 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 214

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma Szkoleniowa Biznes Pozytywny »

  Tworzymy jedyne takie w Polsce Systemy Motywacyjne. W oparciu o psychologiczne podstawy zarządzania, komunikacji, oraz teorii anomii społecznej.
  Wdrażamy systemy EAP- wsparcia pracowniczego. Wspieramy w poprawie przepływu informacji, komunikacji, zarządzania zasobami ludzkimi.

  Realizujemy projekty w oparciu o coachingi indywidualne i grupowe. Cała praca opiera się na realnych sytuacjach, problemach naszych klientów, a nie zmyślonych przykładach.

  Nie prowadzimy jednodniowych szkoleń z motywacji, bo MOTYWACJA TO PROCES A NIE ZADANIE.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Infoteach Infobrokering & Szkolenia »

  Infoteach Infobrokering & Szkolenia oferuje profesjonalne kursy i szkolenia z zakresu języka angielskiego. Prowadzimy kursy dla firm i instytucji, dla których dla których rozwój i wysokie kwalifikacje personelu są ważnym czynnikiem w przyjętej strategii, a także dla tych, którzy traktują ekspansję międzynarodową jako niezbędny element swojej kampanii marketingowej.nProponujemy kursy specjalistyczne:n- angielski w biznesie,n- angielski w medycynie,n- angielski dla agencji nieruchomości,n- angielski dla sektora hotelarskiego,n- angielski dla prawników,n- angielski dla banków i instytucji finansowych.nnW naszej ofercie znajudją się także kursy ogólne do kursy przygotowawcze do międzynarodowych egzaminów.nnDo niewątpliwych korzyści wynikających z wzięcia udziału w naszych kursach należą:n- możliwość wyboru miejsca zajęć (miejsce pracy lub nasze sale),n- możliwość wyboru metody nauczania,n zakres nauki dopasowany do profilu firmy,n- dni i godziny zajęć dostosowane do potrzeb kursantów,n- wykwalifikowany i przygotowany merytorycznie lektor.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekosankt.pl »

  Przedsiębiorstwom brakuje wiedzy o ochronie środowiska
  Za naruszanie przepisów ochrony środowiska można narazić firmę na duże wydatki związane z zaległymi opłatami środowiskowymi czy kosztami napraw szkód ekologicznych.

  Przedsiębiorcy mają wiele obowiązków wynikających z różnych ustaw związanych z ochroną środowiska. Muszą obliczać opłaty środowiskowe oraz produktowe, składać odpowiednie raporty w urzędach marszałkowskich i w inspektoratach ochrony środowiska. Do tego dochodzą jeszcze obowiązki w zakresie naprawy wyrządzonej szkody w środowisku,np. w przypadku wycieku paliwa do rzeki lub gleby. Większe zakłady przemysłowe zdają sobie z tego sprawę i zatrudniają ekspertów ochrony środowiska lub korzystają z konsultacji zewnętrznych firm. Wiele mniejszych i średnich firm nie może jednak liczyć na pomoc specjalistów i nie radzi sobie z przepisami ekologicznymi. Tymczasem zgodnie z ustawą z 13 kwietnia 2007 r. o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie (Dz. U. Nr 75, poz. 493 z późn. zm.) przedsiębiorcy odpowiadają nie tylko za katastrofy ekologiczne. Obowiązek naprawienia wyrządzonej środowisku szkody może powstać nawet wtedy, gdy na terenie, gdzie prowadzona jest działalność, zmniejszy się populacja ptaków lub zostaną zniszczone chronione gatunki roślin.
  Wystarczy, że firma posiada służbowy samochód. Wówczas emitowane są do atmosfery zanieczyszczenia.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i kursy pierwszej pomocy »

  Medivita oferuje usługi z zakresu szkoleń BHP i kursów pierwszej pomocy w Warszawie.W ramach szkoleń BHP oferujemy wstępne szkolenia pracowników przyjmowanych do pracy oraz okresowe Szkolenia BHP. Ponadto szkolimy pracowników z zakresu pierwszej pomocy.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo w transporcie »

  Fundacja to stowarzyszenie powołane w celu propagowania ochrony środowiska w transporcie drogowym, oszczędności paliwa oraz bezpieczeństwo transportu. Prowadzimy akcje edukacyjne, pomagające pracownikom branży transportowej na oszczędność paliwa i środowiska, a także większe bezpieczeństwo.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • FUTURA. Szkolenia BHP Warszawa: okresowe, dla pracodawców »

  Ośrodek szkoleniowy FUTURA prowadzi działalność z zakresu kompleksowych szkoleń BHP odnoszących się do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy. Siedziba firmy mieści się w Łomiankach k. Warszawy.

  Nasza firma odznacza się dużymi kompetencjami i w pełni profesjonalnym podejściem do materii szkoleń BHP. W zakres naszych usług wchodzą zarówno szkolenia BHP wstępne, jak i szkolenia BHP okresowe. Szkolenia bhp prowadzone są przez specjalistów głównie w Warszawie. Firma oferuje szkolenia nie tylko dla pracowników, ale również szkolenia bhp dla pracodawców, także w języku angielskim. Zapraszamy również na kursy bhp dla studentów.

  Osoby biorące udział w szkoleniach spotykają się z tematyką stresu zawodowego, mobbingu, ergonomii stanowiska komputerowego, itp. W ramach szkoleń ppoż. poruszamy temat rozgorzenia i ciągu wstecznego ognia.

  Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze z dużą dawką humoru, przy relatywnie niskich kosztach i pełnym profesjonalizmie, potwierdzonym wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 10 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • GLAZ-CAR Tadeusz Kowal - szkoła jazdy, nauka jazdy Żywiec »

  Chcesz zrobić prawo jazdy, ale nie wiesz, do jakiego ośrodka szkoleń kierowców się udać? Najlepiej tam, gdzie wykładowca i instruktor podejdzie do Ciebie indywidualnie i pomoże zagłębiać Ci się w tajnikach ruchu drogowego.

  OSK Glaz-Car to ośrodek szkolenia kierowców kat. B. Firma została założona w 2012 roku, a jej siedziba znajduje się przy ul. Wesołej 4 w Żywcu. Ośrodek szkolenia kierowców jest prowadzony w przyjaznej i bezstresowej atmosferze przez doświadczonego instruktora z wieloletnim stażem za kierownicą.  W szkole jazdy Glaz-Car w Żywcu rozpoczniesz swoją przygodę z nauką jazdy, najpierw podczas zajęć teoretycznych, gdzie:
  - poznasz zasady ruchu drogowego
  - zaznajomisz się z kulturą jazdy
  - dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzany jest egzamin na prawo jazdy

  Masz wątpliwości bądź jakieś pytania przed przystąpieniem do kursu na prawo jazdy? Skontaktuj się z nami, przekażemy Ci istotne informacje oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i obsługa BHP na Śląsku - PREVENSIS »

  Szkolenia z zakresu BHP i ochrony p.poż. dla firm i instytucji oraz pełny pakiet usług BHP. Obsługa BHP firm na Śląsku (pełnienie zadań służby BHP), wykonywanie usług specjalistycznych (ocena ryzyka, instrukcje stanowiskowe, analizy BHP). nOpracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, z uwzględnieniem zagrożenia wybuchem (wg normy ATEX) oraz audyty ochrony przeciwpożarowej i tworzenie dokumentów zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem.nProwadzenie i uczestnictwo w audytach systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością (OHSAS 18001 / PN-N-18001 / SCC / ISO 9001) oraz przygotowanie firm do procesu certyfikacji.nDoradztwo specjalistyczne w zakresie BHP, zarządzania oraz prawa pracy. nSzkolenia z zakresu pierwszej pomocy, użycia podręcznego sprzętu gaśniczego oraz organizacji ewakuacji (w tym dla zespołów ratowniczych i osób wyznaczonych z Kodeksu pracy).nSzkolenia HR oraz z zakresu kompetencji menadżerskich (komunikacja interpersonalna, asertywność, skuteczna praca w zespole, itd.).nSzkolenia BHP online (w formie e-learningu) w najlepszych cenach.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego w anglii z firmą Angloville »

  Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które szukają sposobu na szybkie przełamanie bariery i oporu przed używaniem języka angielskiego. Dzięki ofercie Angloville, która od dłuższego czasu proponuje skorzystanie z unikatowego systemu nauczania polegającego między innymi na pobycie w angielskiej wiosce. W tym miejscu mają Państwo przydzielonego indywidualnego nauczyciela, który jest native speakerem, z którym mogą Państwo swobodnie konwersować na dowolne tematy. Zachęcamy także do kontaktu wszystkich właścicieli firm, którzy pragną by jego pracownicy płynniej i lepiej mówili i pisali po angielsku.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »