Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 213

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia BHP »

  Specjalizujemy się w kursach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza firma organizuje kursy poprzez platformę e-learningową, co zwiększa efektywność nauki przez pracowników zasad BHP. Poprzez zastosowaną technologię zarówno firma jak i jej pracownicy spędzą mniej czasu, wykorzystując go efektywnie w inny sposób.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia | Doradztwo | Fundusze | Pprogramowanie - Empower Group »

  Firma współpracuje z kadrą menedżerów wyższego i średniego szczebla, a także z pracownikami naukowymi przyjemniej w randze doktora. Prowadzimy zaawansowane projekty doradcze: Analiza potrzeb szkoleniowych, także na potrzeby EFS. Analiza Potrzeb szkoleniowychWdrażamy projekty HR, systemy ocen pracowniczych, projekty wartościowania stanowisk pracy, modele kompetencyjne. Najpopularniejsze szkolenia Trening kontroli emocji w konwencji wyszkolenia służb specjalnych,kontrola emocji jak zrobić prezentację w Power PointZobacz jak robić prezentacje, negocjacje windykacyjne, zarządzanie zespołem, przywództwo, finanse dla nie-finansistów, zaawansowane negocjacje. Wdrażamy programy informatyczne na potrzeby HR. Aplikacje usprawniające działania firmy i komunikację z innym oprogramowaniem. Piszemy i prowadzimy projekty dofinansowane z europejskiego funduszu społecznego. Pozyskujemy fundusze inwestycyjne.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła makijażu i wizażu w Trójmieście »

  Szkoła makijażu i stylizacji, STYLAB laboratorium stylu w Gdańsku, zaprasza na liczne kursy i warsztaty organizowane w Trójmieście. Charakteryzacja, wizaż, makijaż już nie będą niczym obcym. Absolwenci szkoły są chętnie zatrudniani przy sesjach zdjęciowych, programach telewizyjnych oraz pokazach mody. W szkole stylizacji można zgłębić swój talent i nauczyć się profesjonalizmu. Kadra pedagogiczna posiada wieloletnie doświadczenie, w szkole kładzie się przede wszystkim nacisk na praktykę i zajęcia warsztatowe. Szkoła makijażu i stylizacji ulica Doki 1 Gdańsk.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA ŁÓDŹ szkolenia pierwszej pomocy »

  Doskonały zespół specjalistów, mających długoletnie doświadczenie i najwyższej klasy kwalifikacje, wykonujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, to największy kapitał firmy Szkolenia Łódź. Nasza oferta skierowana jest, przede wszystkim, do różnego typu firm i instytucji, jakim zależy na podnoszeniu fachowości i pogłębianiu profesjonalnej wiedzy swoich pracowników. Formuła każdego szkolenia przystosowana jest do potrzeb osób szkolonych. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętność zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, dlatego większość szkoleń ma charakter interaktywnego warsztatu z czynnym udziałem uczestników. Naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów oraz troska o jakość i skuteczność przeprowadzanych szkoleń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedłużanie włosów Kraków »

  Szkolenia z przedłużania włosów przeznaczone są zarówno dla osób mających kwalifikacje fryzjerskie, jak również dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z profesją fryzjerskim lub interesem związanym z włosami.
  Szczególnie polecamy kurs osobom mającym styczność z przedłużaniem włosów - dzięki szkoleniu przekonasz się, co odróżnia profesjonalistę od osoby bez uprawnień.
  Jeżeli interesujesz się zabiegami upiększającymi, lubisz od razu widzieć rezultaty swojej pracy, a Twoim największym marzeniem od zawsze było zajmować się dziedziną, która daje nie tylko słuszne zarobki, ale także satysfakcję i jest związana z poprawą urody – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • GLAZ-CAR Tadeusz Kowal - szkoła jazdy, nauka jazdy Żywiec »

  Chcesz zrobić prawo jazdy, ale nie wiesz, do jakiego ośrodka szkoleń kierowców się udać? Najlepiej tam, gdzie wykładowca i instruktor podejdzie do Ciebie indywidualnie i pomoże zagłębiać Ci się w tajnikach ruchu drogowego.

  OSK Glaz-Car to ośrodek szkolenia kierowców kat. B. Firma została założona w 2012 roku, a jej siedziba znajduje się przy ul. Wesołej 4 w Żywcu. Ośrodek szkolenia kierowców jest prowadzony w przyjaznej i bezstresowej atmosferze przez doświadczonego instruktora z wieloletnim stażem za kierownicą.  W szkole jazdy Glaz-Car w Żywcu rozpoczniesz swoją przygodę z nauką jazdy, najpierw podczas zajęć teoretycznych, gdzie:
  - poznasz zasady ruchu drogowego
  - zaznajomisz się z kulturą jazdy
  - dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzany jest egzamin na prawo jazdy

  Masz wątpliwości bądź jakieś pytania przed przystąpieniem do kursu na prawo jazdy? Skontaktuj się z nami, przekażemy Ci istotne informacje oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zadania CKE | Zbiór zadań maturalnych z matematyki »

  Zadania CKE jakie najczęściej pojawiają się na maturze z matematyki. Wszystkie działy maturalne, automatycznie generowane dane rzeczywistych zadań maturalnych, nauka rozwiązań krok po kroku, przystępna i pełna dokładnie opisanych przykładów teoria.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ingless.pl - język angielski dla każdego »

  Serwis Ingless.pl to ciekawa propozycja dla osób, które uczą się języka angielskiego i są znudzone tradycyjnym modelem nauki. Strona pozwala użytkownikowi korzystać z artykułów i ćwiczeń podzielonych według umiejętności, potrzebnych każdego do sprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Znajdziesz tu materiały z zakresu gramatyki języka angielskiego, poznawania nowego słownictwa, praktyki słuchania oraz mówienia w języki angielskim. Dodatkowo poznasz najpopularniejsze formy pisemne, jakimi są CV, rozprawka czy streszczenie w języku angielskim. Znajdziesz też ciekawe quizy, których rozwiązanie pozwoli Ci powtórzyć przyswojony materiał. Strona oferuje również najbogatszy w polskim Internecie słownik wyrażeń idiomatycznych, który pozwoli każdego rozwinąć zasób słownictwa w języku angielskim.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki »

  Potrzebujesz dodatkowych korepetycji z matematyki, które pozwolą Ci zrozumieć matematykę osiągnąć lepsze oceny w szkole albo zdać egzamin lub maturę?

  Centrum Edukacji Matematyki to strzał w dziesiątkę!
  Oferujemy najlepsze korepetycje z matematyki za najniższą cenę w okolicy!

  U nas korepetycje z matematyki odbywają się indywidualnie z każdym uczniem co szybko przekłada się na oceny w szkole. Zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanej sali dydaktycznej, w której dostępne są niezbędne materiały dla ucznia. Nie musisz się martwić, że na zajęcia zapomniałeś podręcznika czy długopisu, u Nas to wszystko dostaniesz!

  Oferujemy korepetycje z matematyki w Żorach i Jastrzębiu Zdroju.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Codementors - Profesjonalne Kursy Programowania »

  Firma organizuje profesjonalne kursy programowania na terenie Gdańska. Języki C# oraz JAVA. Poziom podstawowy i kursy eksperckie, firma pomaga znaleźć pracodawcę.  Liczba programistów wchodzących na rynek jest niewystarczająca względem popytu na ich usługi. To fakt. Kolejnym jest to, że zakres umiejętności programistycznych osób, które ukończą kilkumiesięczny kurs najczęściej nie jest taki sam, jak tych, które mają za sobą dzienne studia inżynierskie, czy magisterskie na prestiżowej uczelni. Mając dwa powyższe stwierdzenia na uwadze pragniemy zaproponować Państwu alternatywne rozwiązanie, będące kompromisem pomiędzy zapotrzebowaniem na zasoby ludzkie, a poziomem wiedzy nowych pracowników. Sama idea kursów programistycznych nie jest bowiem zła, o ile są one bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby konkretnego pracodawcy.

  Jakie warunki, naszym zdaniem, musi spełniać dobry kurs na programistów:

  -Nie każdy uczestnik taki kurs ukończy,
  -Program musi być opracowany w oparciu o potrzeby przyszłego pracodawcy,
  -Powinien być realizowany w grupach nie większych niż 10 osób,
  -Realizowane w trakcie kursu projekty powinny mieć charakter komercyjny oraz powstać w zgodzie z manifestem Agile,
  -Wybór trenerów prowadzących zajęcia powinien uwzględniać nie tylko ich umiejętności i doświadczenie programistyczne, ale także zdolności w przekazywaniu wiedzy.

  Data dodania: 15 11 2016 · szczegóły wpisu »