Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 105 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 211

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Gdańsk - prawo jazdy w Gdańsku »

  Kursy na prawo jazdy kategorii B w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców "Robin". Strzał w dziesiątkę.
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Robin zatrudnia doświadczonych instruktorów i wykładowców, zawsze uśmiechniętych i chętnie służących pomocą.
  Pojazdy wykorzystywane do nauki są identyczne przygotowane jak w PORD i zapewniają najlepsze przygotowanie do egzaminu. Fiaty Grande Punto dodatkowo wyposażone są w klimatyzację, która zapewni w letnie dni komfortowe warunki nauki.
  Ośrodek dysponuje wygodną multimedialną salą wykładową, 8 stanowiskami komputerowymi wykorzystującymi klawiatury egzaminacyjne.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching, Coaching ICC, Life Coaching, Bussines Coaching, Coaching menedżerski »

  Profesjonalny, skuteczny Coaching, Jestem certyfikowanym Coachem ICC z 7 letnim stażem jako trener i coach.
  Oferuje, Coaching, Coaching metodą ICC, Bussienes Coaching, Life Coaching i Coaching Menedźerski.

  Każdy człowiek chciałby być szczęśliwy/spełniony, albo chociaż bywać.
  Nie każdy jednak wie co to dla niego znaczy, nie każdy też jest świadom tego, jak wiele w tej kwestii od niego zależy.
  I tu się zaczyna coaching.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje w języku angielskim na terenie Wrocławia »

  Angielski - konwersacje dla wszystkich poziomów zaawansowania. Specjalizujemy się w tematyce biznesowej (Business English). Poprzez bezstresową rozmowę uczeń nabiera pewności siebie, utrwala słownictwo i struktury gramatyczne. Program zajęć jest całkowicie dostosowany do konkretnej osoby, co pozwala na osiągnięcie szybkich wyników.
  Oferujemy szkolenia z określonej tematyki: np. prezentacje handlowe, rozmowy telefoniczne, rozmowa rekrutacyjna itp.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - Szkolenia językowe dla firm. Warszawa | The British Accent »

  Firma The British Accent specjalizuje się w szkoleniach językowych dla Firm i Przedsiębiorstw.
  W celu zagwarantowania wysokiej jakości usług, oferujemy naszym Klientom profesionalną kadrę nauczycelską, miła obsługę oraz bardzo konkurencyjne ceny.
  Oferujemy profesjonalne zajęcia świadczone przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szkolenia firm, wybieramy najlepsze materiały edukacyjne,dobrej jakosci książki i materiały audiowizualne dostosowane do potrzeb każdego studenta.
  Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Uczymy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały,przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy do naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zsz- zespół szkół »

  Pragniemy Państwu przybliżyć ofertę Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Jesteśmy szkołą składową, w której prowadzimy gimnazjum dla dorosłych, szkołę zawodową oraz technikum. Posiadamy obszerną propozycję kształcenia w wielu przydatnych zawodach, szczególnie w szkołach zawodowych. U nas uzyskasz dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe ślusarza, piekarza, fryzjera, górnika eksploatacji podziemnej, elektryka, krawca, cukiernika, blacharza i wielu innych. W szkole zawodowej posiadamy także klasy wielozawodowe, gdzie zawodów jest całe mnóstwo. W techniku natomiast proponujemy kształcenie na kierunkach: technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych i technik budownictwa. Po ukończeniu technikum prócz dyplomu, o którym mowa powyżej, uczeń uzyskuje tytuł technika i świadectwo ukończenia matury. Nasza kadra to profesjonaliści.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • WAM Centrum Szkoleniowe »

  Centrum szkoleniowe WAM z Warszawy realizuje szkolenia własne i firm zewnętrznych. Oferujemy także wynajem kompleksowych wyposażonych sal szkoleniowych oraz możliwość uruchomienia wirtualnego biura pod prestiżowym warszawskim adresem. Serdecznie zapraszamy Aleja Niepodległości 177, 02-555 Warszawa.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Online »

  W EduEdu postawilismy na jakość i metodologię nauczania języka online. Wg nas kurs angielskiego powinien być ciekawym i przyjemny doświadczeniem. Dzięki naszej innowacyjnej i multimedialnej platformie nie tracisz cennego czasu w korkach dojeżdżając na zajęcia w szkole językowej. EduEdu – to szkoła językowa dostępna dla Ciebie z każdego miejsca na świecie. Nigdy też nie opuszczasz zajęć, ponieważ każda lekcja jest nagrywana i możesz w dowolnej chwili obejrzeć ją logując się do indywidualnego Panelu Ucznia.Zapraszamy na kursy grupowe i indywidualne, angielski w podróży (Travel) i kursy biznesowe (business english)

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia Business Intelligence »

  Nasza strona internetowa przeznaczona jest dla specjalnej grupy odbiorców. Jako, że szkolenia Business Intelligence to zaawansowane techniki analizy danych i przekształcania ich w użyteczne informacje, szkolenia z tej dziedziny przeznaczone są dla przedsiębiorców pragnących dynamicznie zwiększać konkurencyjność własnego biznesu. Szkolenia tego typu są również doskonałe dla kadry zarządzającej w przedsiębiorstwie. W ofercie szkoleń Business Intelligence znajdą się m.in. raportowanie standardowe, wizualizacja danych, a także eksplorowanie danych. Zachęcamy do zapoznania się z planem szkoleń oraz do wnikliwego zaznajomienia się z problematyką BI. Naprawdę warto. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP Wrocław »

  Firma Derim z Wrocławia to profesjonalne szkolenia BHP dla Państwa firmy przystosowane do stanowisk i zagrożeń występujących w konkretnym miejscu pracy. Nasze szkolenia cechuje łatwa przyswajalność materiału, indywidualne opracowanie kursu BHP dla poszczególnych grup zawodowych oraz możliwość przeprowadzenia szkoleń w siedzibie zleceniodawcy. Działamy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Gwarantujemy przygotowanie dokumentacji ze szkolenia BHP w postaci programów szkolenia, dzienników zajęć, protokołów przebiegu egzaminów i rejestru wydanych zaświadczeń. Szkolenie BHP Wrocław / Dolny Śląsk:szkolenie wstępne,szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami,szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych i administracyjno-biurowych. Derim to również audyty wewnętrzne wg ISO 14001, PN-N-18001 oraz audyt sprawozdań środowiskowych. Przeprowadzamy audyty środowiskowe dla firm zamierzających rozpocząć działalność oraz tych, które działalność gospodarczą już prowadzą. Oferujemy usługi środowiskowe: sprawozdania, raporty do KOBIZE, ewidencje. Służymy pomocą i fachową wiedzą z zakresu prawa ochrony środowiska, zarządzania środowiskiem w firmie, gospodarki odpadami i procedur środowiskowych. Na Państwa zlecenie przygotujemy odpowiednie wnioski, raporty, pomożemy w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń i decyzji środowiskowych. Prowadzimy usługi konsultingowe i szkoleniowe dla firm z zakresu Ochrony Środowiska.

  Data dodania: 04 03 2016 · szczegóły wpisu »