Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 118 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 216

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KARO nauka jazdy Skawina, kursy prawa jazdy »

  Nauka jazdy „KARO” Skawina
  ul Sikorskiego 3
  tel.509-807-850, 608-420-753
  e-mail: poczta@osk-karo.pl
  Ośrodek szkolenia kierowców KARO zaprasza na kursy prawa jazdy kat.B. Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze przez młodą, wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Naszym głównym celem jest nie tylko przygotowanie Państwa do egzaminu na prawo jazdy ale nauczenie bezpiecznej i energicznej jazdy. Nasza szkoła oferuje Państwu nowoczesną salę wykładową, samochód Toyotę Yaris oraz pełnowymiarowy plac manewrowy.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sali szkoleniowej Wrocław - sala do wynajęcia »

  Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia sali na organizację, kursów, spotkań, szkoleń itp. Sala jest kameralna, idealna dla grupy 10 - 15 osób. Do dyspozycji są stoły konferencyjne oraz flipchart. Sala mieści się w kamienicy w spokojnym zakątku Wrocławia. Atmosfera miejsca jest przyjemna i domowa. Do dyspozycji oferujemy również w pełni wyposażoną kuchnię oraz miejsce, gdzie można odpocząć i zrobić przerwę na kawę i poczęstunek. Atrakcyjne ceny!!!

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia MDDP - szkolenia i kursy księgowe »

  Akademia Biznesu MDDP jeden z liderów rynku w zakresie szkoleń i kursów dla działów finansowo-księgowych organizuje:
  -szkolenia z podatków i rachunkowości, -kursy księgowości od podstaw oraz zaawansowane m.in: Główny księgowy, doradca podatkowy, dyrektor finansowy
  -studia podyplomowe z zakresu kadr, rachunkowości i zarządzania.
  - konferencje dla działów finansowo-księgowych
  Wieloletnie doświadczenie kadry prowadzącej oraz najlepsi wykładowcy praktycy wywodzący się z czołowej firmy doradczej gwarantują wysoki merytorycznie poziom zajęć.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Orleccy bezpieczenstwo i edukacja »

  Firma Orleccy zajmuje się szeroko rozumianym bezpieczeństwem informacji, naszą specjalnością jest ochrona danych osobowych. Proponujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz specjalistyczne audyty, jak i wdrażanie polityki bezpieczeństwa.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzeszowska Akademia Sportu »

  Rzeszowska Akademia Sportu, to organizacja zrzeszająca w swoich szeregach ludzi z pasją, zamiłowaniem do sportu i chęcią przekazywania tej pasji innym. Organizacja nasza powstała w wyniku stale rosnącego zapotrzebowania na aktywność fizyczną i atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu. Naszą kadrę stanowi profesjonalnie wyszkolona grupa ludzi z bogatym doświadczeniem, wrodzonym optymizmem oraz umiejętnością przekazywania go innym. W myśl naszych zasad, współpracujemy aktywnie z innymi organizacjami. Naszym priorytetem są profesjonalnie świadczone usługi, dzięki którym każdy z naszych podopiecznych jak i my sami będziemy usatysfakcjonowani.OFERUJEMY: Kursy Instruktora Nordic Walking RAS a także niemieckiej organizacji LEKISzkolenia do prac na wysokości w dostępie linowym.Kursy Animatora czasu wolnego oraz malowanie twarzy i modelowanie balonów. Organizacja kolonii i półkolonii. Szkoła narciarstwa i snowboardu.Prace wysokościowe. i wiele innych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Kurs Excela - MyExcel »

  MyExcel - pierwsza profesjonalna szkoła Excela online. Proponujemy szeroki zakres lekcji na trzech poziomach trudności. 475 opisanych funkcji Excela plus przykłady i powiązania z lekcjami. 460 trików użytkowych opisanych i przedstawionych w formie video. Nauka przez projekt umożliwiająca naukę podczas realizacji poszczególnych zadań które uwieńcza gotowe rozwiązanie. Testy po każdej zakończonej lekcji sprawdzą nabytą wiedzę oraz wskażą elementy do poprawy.Forum i rozbudowany system pomocy sprawdzi się w najtrudniejszych kłopotach z Excelem.Funkcje społecznościowe w MyExcel.pl zapewniają wymianę informacji między użytkownikami serwisu oraz pomagają rozwiązywać problemy wraz z znajomymi. Do funkcji społecznościowych należą : wiadomości, znajomi, forum, współdzielenie, profile użytkowników, tablica postów. Użytkownik zbierając punkty nauki wpływające na level, poziom użytkownika. MyExcel to kursy Excela dla początkujących, średnio zaawansowanych jak i zaawansowanych użytkowników. Zapraszamy do kurs Excela online

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Exonlab.pl »

  Centrum Diagnostyki Molekularnej Exon
  -badania żywności (alergeny pokarmowe, zanieczyszczenia biologiczne)
  -badania mikrobiologiczne napojów (piwa, wina, soków)
  -diagnostyka chorób roślin uprawnych

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • KSN Dariusz Wysocki - Nauka jazdy Słupsk »

  Ośrodek szkolenia kierowców KSN w Słupsku przy ulicy Wojska Polskiego 46-47.
  Jesteśmy szkołą nauki jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy - to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie - są cierpliwi, nie podnoszą głosu, a na pewno nie krzyczą. Przeprowadzamy szkolenia na kategorie B, AM, A1, A2, A. Zniżki dla uczniów i studentów, a także możliwe płatności w ratach. Najlepsza zdawalność kategorii A w Słupsku.
  Prowadzimy ciągły nabór!

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie »

  Nowoczesne, eleganckie, proste, klasyczne, oryginalne, kreatywne, kolorowe wzory CV - który szablon CV najlepiej pasuje do stanowiska, na które aplikujesz? Profesjonalne szablony CV są edytowalne w Wordzie. Wystarczy podstawowa znajomość programu by w prosty sposób uzupełnić wzór CV i przystosować do własnych potrzeb. Sprawdź również jak napisać CV, jak uzupełnić CV wartościową treścią gdy brak Ci doświadczenia, jakich błędów w CV unikać by otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli chcesz podwyższyć kwalifikacje sprawdź nasze zestawienie najlepszych darmowych szkoleń online po polsku z certyfikatami. Przykładowe szablony CV pomogą zdobyć Ci pracę, o której marzysz. Daj się zauważyć w tłumie kandydatów!

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Gliwice, Zabrze - Smart BHP »

  Kompleksowe usługi Smart BHP obejmują szeroki wachlarz szkoleń organizowanych u Klienta, w siedzibie firmy lub na wyjazdach szkoleniowych. Oferta kierowana jest zarówno do firm które potrzebują stałej współpracy w ramach stworzenia służby BHP jak i jednorazowych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »