Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 218

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Metody biotechnologii i biologii molekularnej »

  Serwis poświęcony laboratorium biotechnologicznemu.Praktyczny oraz teoretyczny opis najnowszych i najbardziej użytecznych materiałów i metod stosowanych w biotechnologii takich jak: western-blot, real-time PCR, chromatografia, Elisa, Northern-blot.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zostan-fotografem.pl - Warsztaty fotograficzne »

  Nasze warsztaty fotograficzne przeznaczone są dla początkujących i średnio-zaawansowanych fotografów z każdej branży, którzy chcą rozwinąć swój warsztat reportażowy jak i plenerowy. Kierujemy to szkolenie do osób, które chcą nauczyć się realizować niezapomniane ujęcia reportażowe czy plenerowe, jak i dla osób, które chcą zarabiać w przyszłości pieniądze realizując różnorodne zlecenia.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • \"EKO-EDU-ART\" Gabriela Magdalena Wiśniewska »

  Projektowanie, organizacja i prowadzenie lekcji edukacyjnych, artystycznych, ekologicznych. Edukacja poprzez zabawę, z wykorzystaniem technik artystycznych.nZajęcia odbywają się w placówkach kulturalnych, szkołach, przedszkolach, klubach młodzieżowych, podczas uroczystości rodzinnych (np. urodzin) i w trakcie imprez kulturalnych. Profesjonalna animacja zajęć z wykorzystaniem narzędzi animacyjnych i technik artystycznych.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psie przedszkole »

  Masz psa, który sprawia problemy wychowawcze: niszczy sprzęt, zachowuje się agresywnie, bądź nie reaguje na polecenia? Przyjdź na naszej szkoły dla psów. Proponujemy profesjonalne szkolenia dla psów, które pomogą Ci lepiej skomunikować się z pupilem, poznać jego reakcje i sprawią, że staniecie się najlepszymi przyjaciółmi. Oferujemy szkolenia indywidualne, grupowe, a także teoretyczne dla właścicieli. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe z całej Polski »

  Szkolenia.com.pl - szkolenia, kursy i konferencje zebrane w profesjonalnym serwisie. Szkolenia biznesowe, otwarte, zamknięte, efs, firmowe, finanse, informatyka, rozwój osobisty, księgowość, marketing, ochrona środowiska, podatki, prawo, sprzedaż, unia europejska, zarządzanie, zasoby ludzkie.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczno Szkoleniowe »

  Psycholog to nie tylko wyuczony zawód, ale również powołanie. Jako zespół zaangażowanych w swoją pracę psychologów i psychoterapeutów, pragniemy zagwarantować naszym pacjentom najwyższy poziom usług. Pracują w naszym zespole przede wszystkim certyfikowani psychoterapeuci. Chcąc sprostać temu wyzwaniu, stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • PARP - bezpłatne kursy »

  Akademia PARP powstała z myślą o rozwoju umiejętności osób aktywnych na rynku pracy. Jest to program unijny, w ramach którego oferowane są bezpłatne kursy przede wszystkim dla osób posiadających swoje własne małe firmy i dla pracowników takich firm. Na takich samych zasadach traktowani są właściciele i pracownicy firm o średniej skali. Szkolenia organizowane przez Akademię skupiają się na praktycznych kwestiach na polu finansów i biznesu.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Coaching biznesowy Poznań - wsparcie dla biznesu »

  Coaching biznesowy Poznań. Coaching kariery w Poznaniu i u klienta. Wsparcie dla biznesu. Poprowadzimy Twoją karierę do sukcesu. Polepszenie efektów działania Twojego biznesu. Można nam zaufać. Atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Gabinet Terapii Uzależnień Koszalin »

  Gabinet prowadzi Specjalista Terapii Uzależnień - Dominik Safian. Oferuje terapię i leczenie alkoholizmu, narkomanii, lekomanii, hazardu oraz pomoc i terapię rodzinom osób uzależnionych, osobom współuzależnionym oraz DDA.
  Oferowana terapia jest profesjonalna, anonimowa i dyskretna oraz przede wszystkim skuteczna.

  Data dodania: 22 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Edukaris - Kursy Maturalne »

  Edukaris organizuje roczne kursy przygotowawcze do egzaminu maturalnego. Na kurs z wybranego przedmiotu składa się ponad 100 godzin lekcyjnych zajęć z wykładowcą. Zajęcia mają mieszaną formułę wykładów oraz ćwiczeń, to znaczy, że treści wymagane na egzaminie są powtarzane, a następnie utrwalane poprzez rozwiązywanie arkuszy maturalnych. Grupa przedmiotowa może liczyć od 10 do 20 osób. Kursy rozpoczynają się we wrześniu i październiku, a trwają do końca kwietnia. Na koniec kursu przeprowadzana jest matura próbna. Kursy w Edukaris prowadzą nauczyciele warszawskich liceów, którzy są czynnymi egzaminatorami maturalnymi. Zajęcia rekomendowane są uczniom z ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »