Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

ART-FIT prowadzi kursy instruktorskie dające uprawnienia państwowe i zawodowe.Zapewniamy odpowiednią bazę do szkoleń oraz wysoki poziom kształcenia poprzez wykładowców AWF w Krakowie oraz wykwalifikowanych instruktorów fitness.Zajęcia odbywają się w systemie
weekendowym (sobota-niedziela)
przez 3 miesiące.Absolwenci otrzymują legitymację stwierdzajacą posiadane kwalifikacje instruktora fitness wydana przez Ministra Sportu i Turystyki.

Szczegóły strony www.artfit.pl:

Podlinkuj stronę www.artfit.pl:

Usługi Rekreacyjno-Szkoleniowe "ART-FIT" Wojciech Dobrowolski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 210

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia otwarte i zamknięte w Effect Group »

  Effect Group Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów.

  Proponujemy Państwu szkolenia otwarte i zamknięte w takich obszarach działalności jak:
  • logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry,
  • umiejętności interpersonalne, windykacja,
  • sprzedaż, marketing, obsługa klienta

  Nasza oferta to innowacyjne programy będące odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe każdego przedsiębiorstwa. Najważniejsza dla nas jest ich wysoka jakość i wartość merytoryczna, dlatego współpracujemy z trenerami o wyspecjalizowanej wiedzy w swojej dziedzinie, wysokich zdolnościach interpersonalnych oraz bogatym doświadczeniu praktycznym. Zajęcia w większości odbywają się w formie warsztatów, aby po zakończeniu szkolenia uczestnik mógł zastosować poznane narzędzia w swoim środowisku pracy.

  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Shantala Baby kursy masażu dla rodziców w Szczecinie »

  Misją naszej szkoły jest pomoc i nauczanie rodziców masażu Shantala, czyli wyjątkowej zręczności masowania niemowląt i małych dzieci z pełną poświęcenia uwagą. Jak również zaznajomienie Ciebie droga mamo i drogi tato z tematyką prawidłowego rozwoju Twojego dziecka i jego pielęgnacji.nnNa naszej stronie znajdziesz informacje z zakresu poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Dowiesz się, ile korzyści płynie z systematycznego masowania dziecka techniką masażu Shantala, który jest wspaniałą formą bliskiego kontaktu i nawiązania wyjątkowej więzi. Dzięki temu poznasz swoje dziecko, zrozumiesz jego języka ciała, odkryjesz jego potrzeby. A świat Twojego dziecka stanie się Twoim - światem radości i szczęścia.nnKorzyści dla Twojego dziecka:n- Uspokoi, tonizuje, wyciszy,n- pomoże w uregulowaniu snu,n- poprawi trawienie (zmniejszy/zlikwiduje kolki),n- podniesie świadomość własnego ciała,n- podniesie i zapewni poczucie bezpieczeństwa,n- wzmaga i poprawia więzi z rodzicem,n- podniesie odporność organizmu,n- korzystnie stymuluje układ hormonalny,n- stymuluje prawidłowy rozwój psychoruchowy.nnKorzyści dla rodzica wykonującego masaż:n- łagodzi lub zapobiega poporodowej depresji,n- poprawia pewność siebie,n- buduje wiarę w siebie, wiarę w swoje umiejętności opieki nad dzieckiem,n- uspokaja,n- wzmaga oraz poprawia więź z dzieckiem,n- pomaga w zrozumieniu dziecka,n- pomaga w poznawaniu ciała i potrzeb dziecka.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Human Art Doradztwo Personalne »

  Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników oraz rozwoju ich kompetencji. Oferujemy usługi z zakresu:selekcji i rekrutacji pracowników (Search & Selection, Direct & Executive Search, Assessment Center, wsparcie rekrutacji, testy psychologiczne, weryfikacja referencj); szkoleń (efektywność osobista, sprzedaż i obsługa klienta, umiejętności menadżerskie, dział personalny /HR, treningi twórczości); doradztwa(Development Center, outplacement, ocena 360, badania satysfakcji, opisy stanowisk, zarządzanie kompetencjami. Wierzymy, że ludzie i ich potencjał budują przewagę konkurencyjną i sukcesy firmy, dlatego wspieramy naszych Partnerów w doborze i rozwoju personelu. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, traktując je jak unikalny projekt. Ważne są dla nas potrzeby, cele i wartości naszych Klientów, dlatego działamy elastycznie i podejmujemy się nietypowych wyzwań. Realizując projekty, stosujemy sprawdzone metody i tworzymy efektywne, przekładające się na rezultaty biznesowe rozwiązania. Jesteśmy doświadczonym zespołem psychologów, doradców i certyfikowanych trenerów. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego do powierzonych nam zleceń podchodzimy z dużym zaangażowaniem i energią. Zachęcamy do zapoznania się z całym wachlarzem naszych usług na stronie www.humanart.pl oraz do kontaktu z nami. Human Art - The Art of Human Resources Management

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny Agnieszka Balicka Psycholog Lublin »

  Prywatny gabinet psychologiczny w Lublinie prowadzony przez Agnieszkę Balicką oferuje wsparcie psychologiczne zakresu: terapia indywidualna dorosłych i młodzieży, terapia par, terapia małżeńska, poradnictwo psychologiczne, coaching, psychoterapia, pomoc psychologiczna w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, rodzinnych, partnerskich oraz zawodowych. Często bywa tak, że jesteśmy przygnębieni, przeciążeni codziennymi sprawami, nie możemy porozumieć się z najbliższymi i czasem sami nie rozumiemy swojego zachowania Szukamy pomocy wśród bliskich, ale może się tak zdarzyć, że rozmowa z bliskimi już nie wystarcza, że potrzebujemy fachowej pomocy. Zapraszamy do nas, a uzyskacie Państwo fachową pomoc psychologiczną w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Czasami bywa też tak, że generalnie jest wszystko w porządku, ale brak nam motywacji do działania, wiemy, że moglibyśmy osiągnąć więcej, pracować efektywniej, pozwolić sobie na spełnianie marzeń, ale nie wiemy jak to zrobić. Jak przekuć nasze potencjalne zasoby w realny sukces i zrealizować marzenia. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz spotkanie z psychologiem dla którego Ty i Twój problem jest ważny. Przeprowadzamy coaching pod okiem doświadczonego Coacha i trenera NLP. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Elbląg »

  Drogi internauto! Jesteśmy usatysfakcjonowani, że kliknąłeś w naszą stronkę. Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Elblągu świadczy duży wachlarz usług związanych ze szkoleniami. Operator koparkoładowarki to właśnie jeden z wielu zawodów, jaki można uzyskać odbywając u nas kurs. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia obsługi koparki, ładowarki i innych maszyn. Istniejemy na rynku już od długiego okresu czasu, dlatego też usługi, jakie świadczymy są na najwyższym poziomie. Jesteśmy ośrodkiem posiadającym upoważnienie do realizacji kursów. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie pełni nadzór nad przeprowadzonymi u nas szkoleniami. Z tego też powodu nasze kursy odpowiadają zaostrzonym wymogom. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OHP w Elblągu uczestnicy zdają egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej oraz z terminami kursów. Do zobaczenia!

  Data dodania: 29 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Wrocław »

  Prowadzony przez nas ośrodek doradczo-szkoleniowy oferuje pracodawcom kompleksowe usługi bhp Wrocław. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów posiadających rozległą wiedzę z zakresu przepisów BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Organizowane przez nas szkolenia bhp mają na celu znacznie zwiększyć bezpieczeństwo pracy w zakładach. Dlaczego oferowana przez nas obsługa bhp jest godna uwagi? Ponieważ cały czas rozwijamy się aktualizując naszą wiedzę z zakresu obowiązujących przepisów. Z pewnością kurs bhp, który zorganizujemy w Twoim zakładzie odbije się szerokim echem oraz wzbudzi zainteresowanie pracowników. Dzięki temu wydatnie zwiększy się bezpieczeństwo pracy w całym zakładzie. Dodatkowo oferujemy firmom również kurs pierwszej pomocy, który może się okazać szalenie przydatny w obliczu wypadku przy pracy. Stale współpracujemy z innymi firmami działającymi w branży dbając o przygotowanie oferty elastycznej i w 100% spełniającej oczekiwania naszych Klientów.

  Data dodania: 10 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Creator.net.pl - Kursy i szkolenia »

  Firma Creator prowadzi profesjonalne kursy, które objęte są patronatem medialnym. Przeznaczone są zarówno dla osób które nigdy nie zajmowały się tą dziedziną jak również w formie zaawansowanej dla osób które już tę tematykę znają.

  W ofercie znajdują się kursy kreacji - stylizacji wnętrza, projektowania wnętrz, remodelingu budynków, projektowania ogrodów, oraz poszczególne kursy w stopniu zaawansowanym.

  Prowadzimy również autorskie szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi w branży i jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

  Jako Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji podlegamy nadzorowi i kontroli Kuratorium Oświaty. Posiadamy też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia ITIL »

  Jeżeli interesuje Cię tematyka najlepszych, praktycznych metod zarządzania i masz blisko kontakt z infrastrukturą IT, zapraszamy Ciebie na szkolenia z cyklu ITIL. Serdecznie zapraszamy na naszą specjalną stronę internetową poświęconą szkoleniom ITIL. W ofercie m.in. szkolenia Apollo 13, które doskonalą umiejętności podejmowania decyzji w stresie oraz w bardzo krótkim czasie.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie instruktorów pierwszej pomocy »

  Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy na pewno jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Warto, więc korzystać z usług dobrego ośrodka, który prowadzi szkolenia z tego zakresu tematycznego. Między innymi warto na pewno zwrócić szczególną uwagę na ofertę Centrum Szkolenia Instruktorów Pierwszej Pomocy z Warszawy. Stykamy się tu z ofertą szkoleń prowadzonych w różnych miejscach, toteż na pewno warto zapoznać się bliżej z ofertą tego centrum szkoleniowego, bo ludzkie życie zawsze warto ratować. Ludzkie życie to najcenniejszy aspekt na świecie, co powoduje, że powinniśmy zatroszczyć się o nie we właściwy sposób.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »