Webhat - kursy on-line - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Webhat - kursy on-line

WebHat.pl - zaprojektujemy dla Twojej firmy oprogramowanie do przeprowadzania szkoleń on-line. Gwarantujemy profesjonalizm i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Dzięki platformie edukacyjnej zaprojektowanej przez naszych specjalistów będziecie mogli Państwo przeprowadzić szkolenia swoich pracowników po zredukowanych kosztach i bez problemów organizacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na firmowej stronie.
Grupa webhat.pl

Szczegóły strony www.webhat.pl:

Podlinkuj stronę www.webhat.pl:

Webhat - kursy on-line

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 171 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 281

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs Rysunku Elipsa w Krakowie »

  Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący na studia architektura i urbanistyka, architektura krajobrazu, sztuka ogrodowa, architektura wnętrz.Zajęcia prowadzone przez czynnych zawodowo architektów, posiadających również uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń. Zajęcia skierowane są do osób chcących ubiegać się o indeks uczelni wyższych o profilu architektonicznym oraz do osób pasjonujących się rysunkiem. Kurs rysunku przeznaczony jest dla gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz osób pracujących, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. nSprawdzony autorski program jest gwarantem sukcesu podczas egzaminu. Na zajęcia przyjmujemy osoby nie posiadające nabytych umiejętności rysunkowych, przygotowujemy od podstaw. Na naszej stronie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje jak program kursu, terminy, najnowsze wiadomości, kurs rysunku on-line dla naszych uczniów, jako pierwsi umieściliśmy na stronie możliwość logowania się i pobierania materiałów i tematów rysunkowych on-line przez kursantów. Na stronie znajduje się ciekawa galeria oraz dostęp do linków pracowni architektonicznych, portali internetowych o architekturze, a także naszych partnerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-learning i coachig - Szkolenia Kreatywne »

  Grupa Kreatywna to profesjonalne szkolenia kierowane do menadżerów zarządzających zasobami ludzkimi, handlowców oraz coaching i szkolenia e-learningowe.
  Coaching to nowoczesna metoda szkoleniowa zorientowana na przygotowanie do osiągania jasnych celów określonych na początku przez klienta. Trenerzy z Grupy Kreatywnej pomagają w ich wyznaczeniu i realizacji ścieżek prowadzących do tych celów.
  E-learning to wygodne szkolenia prowadzone zdalnie z wykorzystaniem sieci Internet. Pozwalają obniżyć koszty szkoleń oraz czas jaki pracownik poświęca na edukację w czasie pracy.

  Postaw na rozwój siebie i swoich pracowników- sprawdź szkolenia w Grupie Kreatywnej!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zrobię to dzisiaj! Motywacja, Nauka, Psychologia Sukcesu »

  Przestań odwlekać i uwolnij swój prawdziwy potencjał. Zacznij działać. Poznaj polską biblię efektywności.
  Jak wiele razy składałeś sam przed sobą jakieś postanowienia? Większość z Nas deklaruje, że coś zmieni w swoim życiu przed Nowym Rokiem. Po zabawie sylwestrowej wracasz do domu i ... Nic się nie dzieje! Mówisz sobie, że zrobisz to później, że teraz masz ważniejsze sprawy, że najpierw załatwisz to i tamto, itp. itd. I tak mija kolejny rok i kolejny raz deklarujesz, że tym razem naprawdę to zrobisz. Co zrobić, aby to się kiedyś skończyło?
  Sławomir Pieszczek - blog poświęcony rozwojowi osobistemu.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi bhp Opole »


  Całościowa obsługa przedsiębiorstw w zakresie przepisów pracy a także bhp. Dla licznych przedsiębiorstw kontrola z inspekcji pracy to dość duży kłopot zarówno operacyjny jak i ryzyko otrzymania kary. Spółka Mg-BHP zapewnia konsulting, kursy a także kompleksową obsługę firm wraz z prowadzeniem dokumentów z obszaru problematyki związanej z BHP. Spółka obsługuje zarówno duże podmioty jak i małe firmy posiadające na etacie kilkudziesięciu pracowników. Firma ma duże doświadczenie w zakresie pomocy firmom z certyfikacją wysokościową a także pracownikami budowlanymi potrzebującymi specjalnych certyfikacji.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cech Rzemiosł Różnych w Kartuzach »

  Cech Rzemiosł Różnych w Kartuzach jest organizacją samorządu gospodarczego rzemiosła, zrzeszająca rzemieślników, działającą w oparciu o przepisy ustawy o rzemiośle, ustawy o organizacjach pracodawców oraz statutu Cechu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczno Szkoleniowe »

  Psycholog to nie tylko wyuczony zawód, ale również powołanie. Jako zespół zaangażowanych w swoją pracę psychologów i psychoterapeutów, pragniemy zagwarantować naszym pacjentom najwyższy poziom usług. Pracują w naszym zespole przede wszystkim certyfikowani psychoterapeuci. Chcąc sprostać temu wyzwaniu, stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Social Hero - Blog o social media marketingu »

  Prywatny blog o mediach społecznościowych. Wpisy mają charakter edukacyjny i poruszają kwestie reklamy w mediach społecznościowych i kreacji. Autor koncentruje się na wielu portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Google+, Pinterest czy Youtube. Autor prowadzi również szkolenia z mediów społecznościowych i social media marketingu.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Podyplomie.pl serwis dla lekarzy - wiedza, leki, czasopisma i książki »

  Podyplomie.pl to serwis informacyjno-edukacyjny dla lekarzy, zawierający specjalistyczną wiedzę z wielu dziedzin medycyny m.in. wersję elektroniczną bazy leków i nie tylko. Aktualizowana każdego dnia, kompleksowa baza leków - LEKI WSPÓŁCZESNEJ TERAPII z pełną bazą produktów leczniczych, zawiera również leki homeopatyczne. Dane o medykamentach oparte są na informacjach z Charakterystyki Produktów Leczniczych z serii Leki po Dyplomie. Prowadzimy również kompleksową edukację branży medycznej poprzez nasze kongresy edukacyjne dla lekarzy, co daje im możliwość kształcenia się podyplomie. Nauka na kongresach oparta jest na nowych trendach w medycynie .nPosiadamy w ofercie wiele książek, m.in. STANY NAGŁE oraz WIELKA INTERNA. nSą poświęcone nowej wiedzy dotyczącej rozpoznawania i leczenia stanów zagrożenia życia, chorób przewlekłych i trudnych przypadków.nProwadzimy edukację lekarzy każdej specjalizacji. Jako wydawnictwo publikujemy wiele czasopisma z zakresu:n- Medycyna po Dyplomie, Kardiologia po Dyplomie, Pediatria po Dyplomie, Ginekologia po Dyplomie, Onkologia po Dyplomie, i inne. Posiadamy platformę medVOD - która przekazuje lekarzom specjalistyczne materiały pod postacią relacji z kongresów i konferencji itp.

  Data dodania: 02 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • LEAN MANAGEMENT MANUFACTURING OFFICE IT HEALTHCARE consulting szkolenia warsztaty »

  LEAN PARTNER (leanpartner.pl) to ceniony przez przedsiębiorców zespół specjalizujący się we wdrażaniu LEAN MANAGEMENT i SIX SIGMA w obszarach Produkcji (Manufacturing) administracji i usług (office) systemów IT, budowania oprogramowania i zarządzania w IT (IT) oraz służbie zdrowia (healtcare).

  Zakres świadczonych usług LEAN MANAGEMENT:

  1. Określanie i wdrażanie strategii LEAN MANAGEMENT
  2. Organizacja projektów, warsztatów i szkoleń w środowisku produkcyjnym i usługowym
  - VSM
  - KANBAN
  - TPM
  - SMED
  - ONE-PIECE-FLOW
  - POKA-YOKE
  - VM (Visual Management)
  - KAIZEN
  - SYSTEMY SUGESTII
  - LEAN LEADERSHIP
  3. Certyfikacja specjalistów i liderów zmian - LEAN SIX SIGMA BLACK BELT/GREEN BELT/YELLOW BELT/WHITE BELT
  4. Assessment/Audyt LEAN MANAGEMENT i WCM (World Class Manufacturing)
  5. Analizy efektywności wydajności i produktywności procesów biznesowych
  6. Wartościowanie stanowisk

  Więcej szczegółów na leanpartner.pl/oferta/ oraz na leanpartner.pl/szkolenia-katalog/

  Doświadczenie zespołu LEAN PARTNER gwarantuje efekty w postaci wzrostu zysku, produktywności, i wydajności. Gwarantujemy wsparcie funkcjom HR w doborze i rozwijaniu liderów zmian w Organizacji. Współpracujemy z podmiotami o różnej wielkości i różnych branż. Sprawdź jak skutecznie działamy! leanpartner.pl/wdrozenia/

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU leanpartner.pl/#section-contact

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice »

  Czy chciałbyś skorzystać z okazji otrzymania słów inspiracji, a być może również cennej porady wykwalifikowanych osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem.

  Najważniejszą ideą treningu personalnego jest określenie celów i potrzeb każdego trenera. Ćwicząc w naszej akademii nie jesteś konsumentem trenującym według szablonowych planów, stajesz się nierozłączną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Nasza akademia to przede wszystkim działanie według najnowyszych trendów oraz procedur treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

  Nasze kursy są realizowane w Katowicach i Krakowie.

  Nasza Akademia BSAcademy.pl to motywacja, aktywność i pożądany WYNIK!

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »