Wideo kursy z matematyki - matura z matematyki - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wideo kursy z matematyki - matura z matematyki

Przygotowanie do matury z matematyki i egzaminu gimnazjalnego. Wideo kursy z matematyki. Arkusze maturalne z matematyki.Pomoce maturalne: najnowszy informator do matury z matematyki, aktualna podstawa programowa, karta wzorów maturalnych.

Szczegóły strony maturobranie.pl:

Podlinkuj stronę maturobranie.pl:

Wideo kursy z matematyki - matura z matematyki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Serwis "Angielski od podstaw" to jeden z najbardziej rozbudowanych stron edukacyjnych, poświęconych nauce języka angielskiego. Oferuje wiele materiałów do nauki, np testy, ćwiczenia, kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym, a także ćwiczenia do olimpiady z języka angielskiego. Lekcje składają się z ćwiczeń, wyjaśnień, nagrań mp3 oraz fiszek.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego przez internet »

  Martanglo.pl - wirtualne kursy języka angielskiego

  Witam!

  Jestem Marta i proponuję Ci szybką, wygodną i efektywną metodę nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu, czyli przez Internet. Nie ważne czy już rozpocząłeś swoją przygodę z językiem angielskim czy dopiero masz zamiar się z nim zetknąć. Ja pomogę Ci polubić ten język i zachęcić nie tylko do wypełniania zadania domowego, ale również do oglądania filmów i czytania po angielsku bez pomocy słownika czy lektora.

  Nauka przez Internet pozwala nie tylko na rozmowę w tym języku bez przeszkód i skrępowania, ale również na oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdach do nauczyciela. Proponuję Ci naukę na każdym poziomie i do każdego egzaminu. Pomogę Ci zrozumieć zawiłości angielskiej gramatyki oraz poprawić wymowę. Godziny będą dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Przy stosunkowo niedużej cenie otrzymasz wiedzę i ogromne możliwości, jakie ona ze sobą niesie.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia okresowe bhp online »

  Serwis BHP oferujący szkolenia okresowe bhp online które każdy pracownik musi przejść.Metodą e-learingowa pozwala zmniejszyć koszty szkoleń i łatwo można dopasować do czasu pracy pracownika. Szkolenia online przygotowane przez specjalistę i zgodne z aktualnym prawem. Zajmujemy się szkoleniami również stacjonarnymi i pełną obsługę w zakresie BHP.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace Licencjackie »

  Serwis Prace-Licencjackie.edu.pl specjalizuje się w pisaniu prac licencjackich z różnych kierunków. Posiadamy bardzo szeroką kadrę oferującą swoje usługi w takich zakresach jak pedagogika, socjologia, resocjalizacja, ale także logistyka zarządzanie czy prawo.
  Specjalizujemy się w pisaniu prac licencjackich (także badawczymi pracami licencjackimi). Dzięki wąskiej specjalizacji możemy zaoferować bardzo niskie ceny i krótkie terminy przy zachowaniu wysokiej jakości

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eduteka »

  Strony edukacyjne są częste w sieci, lecz niezbyt często pojawia się w nim szkolny blog. Administrator prawdopodobnie zafascynowany prawidłami matematycznymi, pasjonujący się literaturą czy reakcjami chemicznymi zamieszcza na własnym portalu mnóstwo ciekawych zadań z rozwiązaniami i staranną analizą ich przebiegu. Jest to świetny sposób na przyswojenie ogólnego wzoru stanowiącego podstawę całego działu. Na blogu znajdziesz też wiele analiz polonistycznych, standardowych tytułów z lektur szkolnych oraz sprawdzone wypracowania na ich temat. Sporo tych wpisów zamieszczana jest na blogu dzięki internautom, którzy przekazują swoje dobrze ocenione wypracowania pocztą elektroniczną. Blog edukacyjny stanowi obfite źródło wiadomości dla przeciętnego nastolatka.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna z polskiego »

  Prezentacje maturalne są możliwe do zakupienia, zatem nie ma potrzeby realizować jej samemu. Praca maturalna z polskiego może być przeciwnością niemożliwą do pokonania, w związku z czym z pewnością warto skorzystać z pomocy fachowca. Będącą na wysokim poziomie prezentacją maturalną polski zdecydowanie się zaliczy. Naprawdę każdy może kupić prezentację maturalną, która będzie przygotowana niezwykle szybko. Na prośbę zainteresowanego, możliwe będą także różne zmiany, natomiast sporadycznie są konieczne.U nas doradzimy jaki wybrać temat prezentacji maturalnej z polskiego oraz pomożemy przy napisaniu bibliografii oraz wzoru prezentacji maturalnej dla maturzystów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Po angielsku »

  Strona Po angielsku dedykowana jest przede wszystkim uczniom różnych szkół, począwszy od podstawówki, a kończąc na liceum i technikum. Znajdują się na niej materiały pozwalające na naukę języka angielskiego, a także pomoce naukowe. Strona dzieli się na pięć działów. Pierwsze dwa z nich dotyczą krótkich i długich form wypowiedzi takich jak ogłoszenie, zaproszenie, list czy rozprawka. Trzeci dział zawiera słówka i zwroty wykorzystywane w języku angielskim. Czwarty dział zawiera informacje dotyczące gramatyki języka angielskiego, takie jak czasy angielskie i sposoby konstruowania zdań. Ostatni dział - praca za granicą zawiera informacje przydatne dla osób poszukujących pracy za granicą, i pozwala napisać poprawne CV czy list motywacyjny po angielsku, a także przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną w tym języku.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Księgowy Rachunkowość Podatki Aktualności Szkolenia Online »

  Na naszym Portalu znajdziesz Aktualności z dziedziny rachunkowości i podatków. Możesz też skorzystać z Bezpłatnych Szkoleń Online. E-Szkolenia zostały przygotowane zgodnie z najlepszymi standardami e-learningu. Wszystkie treści w Portalu są nieodpłatne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły! Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geometria analityczna »

  Geometria analityczna jest podstawowym działem matematyki zawartym w programach nauczania szkół ponadgimnazjalnych, a zadania tego typu często występują na egzaminie maturalnym.
  Na portalu zamieszczone zostały zagadnienia teoretyczne w "pigułce" oraz przykłady zadań wraz z poprawnymi rozwiązaniami. Dla uczniów, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę zostały zamieszczone zadania do samodzielnego rozwiązania.
  Osobny dział poświęcony został wymaganiom maturalnym z geometrii obowiązującym na maturze.
  Zapraszany do odwiedzenia naszego portalu!

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »