Wychowanie rozwój dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wychowanie rozwój dziecka

Każdemu rodzicowi leży na sercu przyszłość jego dziecka. Dlatego ważną rzeczą jest zwrócenie szczególnej uwagi już od najwcześniejszych miesięcy życia dziecka na jego prawidłowy rozwój. Chodzi w tej samej mierze tak o rozwój fizyczny jak i psychiczny i psychomotoryczny. Wychowanie dziecka jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i każdy dojrzały rodzić powinien uczestniczyć w nim z pełnym zaangażowaniem i zapałem.

Szczegóły strony dziecko.awers.info:

Podlinkuj stronę dziecko.awers.info:

Wychowanie rozwój dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 110 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 111

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatne przedszkole Katowice »

  Domowe przedszkole - Baśniowy Domek prowadzone jest w bardzo magicznym, bajkowym stylu. Ściany przedszkola zostały udekorowane przez wybitnych katowickich artystów, aby rozwijać wyobraźnie dziecka. Wyjątkowe godziny otwarcia - od 7 do 18 - sprawiają, że nawet najbardziej zapracowani rodzice będą mogli zostawić dziecko pod odpowiednią, wykwalifikowaną opieką pedagogów. Oprócz zwykłych zajęć prowadzone są zajęcia edukacyjno-artystyczne, które są dopasowywane do zainteresowań dzieci. Zapraszamy wszystkich maluchów mających 2-5 lat.

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niania, Opiekunka, Pomoc domowa »

  Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych \"NANNY TIME\" Agencja Niań i Opiekunek \"NANNY TIME\" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom \"PRZYTUL MNIE\", które działa od 1998r. nZnalezienie odpowiedniej osoby do opieki nad dziećmi jest jednym z najważniejszych decyzji, jaki kiedykolwiek podejmiesz. nPomożemy Ci znaleźć odpowiednią Nianie, dzięki czemu będziecie mogli wyjść do pracy wiedząc że dziecko jest w dobrych rękach. nMOŻESZ ZAMIEŚCIĆ OGŁOSZENIE, przeprowadzić rozmowy, weryfikować kandydatki na własną rękę, ale to bardzo trudne. nMożesz popełnić błąd mając do weryfikacji zbyt wiele zgłoszeń. Spotkanie się ze zbyt dużą ilością kandydatek może być męczące dla Ciebie i twojej rodziny. nNaprawdę możemy zaoszczędzić twój czas!!!nNie boimy się zadawać trudnych ale ważnych pytań.nZnalezienie idealnej kandydatki wymaga umiejętności, dlatego my możemy Cię z tego wyręczyćnSpotkanie z potencjalnymi kandydatkami możemy zorganizować w naszym biurze, u Ciebie w domu bądź w kawiarni. nWszystkie polecane przez nas nianie zostaną poddane wnikliwemu procesowi weryfikacji.nNasz proces kontroli ma na celu znalezienie najbardziej odpowiedniej Opiekunki dla Twojego dziecka która zapewni bezpieczeństwo i Jego rozwój. nJesteśmy do Państwa dyspozycji, pomożemy przejść przez cały proces rekrutacji.nDajemy Ci pewność wybrania najlepszej opiekunki dla twoich dzieci.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Radosna Szkoła »

  Program rządowy Radosna szkoła przedstawia szereg zmian w polskiej edukacji. Program sprawia, że edukacja staje się coraz bardziej efektywna, miła i nowoczesna. Oferujemy kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji placów zabaw z programu Radosna Szkoła. Nasze zabawki zapewniają interaktywny rozwój dzieci i dostarczają im wiele radości. Zmiany w edukacji zwracają uwagę na to, aby dziecko określoną ilość czasu spędzało na świeżym powietrzu, aby mogło rozwijać swoje naturalne zdolności, naturalną potrzebę ruchu. W tym celu zostały zaprojektowane place zabaw programu Radosna Szkoła. Dzięki programowi Radosna szkoła najmłodsi uczniowie będą mieli zapewnione odpowiednie warunki i będą mogli uczyć się w szkole także przez zabawę. Dotychczas zabawki edukacyjne i place zabaw stanowiły standardowe wyposażenie tradycyjnych przedszkoli, ale w niektórych oddziałach przedszkolnych i szkołach ich brakowało. Zmieniamy to!.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Małe Szkraby Gdynia »

  Niepubliczne Przedszkole Małe Szkraby. Uczymy dzieci angielskiego i hiszpańskiego. Profesjonalna opieka nad Twoim dzieckiem przez cały rok. Nasza placówka jest otwarta od poniedziałku do piatku w godz. 7.00 do 17.00. Pracujemy cały rok wakacje, ferie zimowe. Posiadamy dużą przestrzeń na jednym 300m2 poziomie. Dzieci przebywają w przestronnych i słonecznych salach. Mamy szeroki zakres zajęć dodatkowych, a języka angielskiego uczymy dzieci codziennie. Znajdujemy się w Gdyni Orłowo.

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BRZDĄC Opieka nad dziećmi przedszkolnymi »

  Placówka Brzdąc, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, już od wielu lat zapewnia opiekę dzieciom w wieku od jednego do pięciu lat (w szczególnych przypadkach też młodszym dzieciom). Wyjątkowo zależy nam na prawidłowym i harmonijnym rozwoju dzieci, jak również zapewnieniu im wielu interesujących zabaw, w tym zabaw w naszym dużym ogrodzie. Proponujemy im w związku z tym, na przykład zajęcia plastyczne (arteterapię), zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne, zabawy manipulacyjno-badawcze, zajęcia rytmiczno-muzyczne, bajkoterapię, zajęcia logopedyczne, gimnastykę z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia z języka angielskiego, a także imprezy okolicznościowe. Prócz tego prowadzimy indywidualne zajęcia rewalidacyjne, które są przystosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego dziecka. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Stumilowy Las »

  Przedszkole Stumilowy Las jest miejscem, w którym dzieci poprzez zabawę i umiejętnie wplecione w nią materiały edukacyjne w pełni rozwijają swoje umiejętności, jednocześnie nie tracąc swojej dziecięcej radości i indywidualności. Program dydaktyczny został przygotowany w zgodzie z Nową Podstawą Programową w myśl nowej Ustawy Oświatowej przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Subrideo przedszkole dla dzieci z Autyzmem »

  Subrideo to placówki edukacyjno-terapeutyczne dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera. Oferujemy niezwykle intensywną terapię indywidualną oraz grupową. Za naszą pracę nie pobieramy opłat-nawet czesnego. Wiemy jak ważna jest profesjonalna i wczesna interwencja, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasza praca była jak najbardziej efektywna.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Happy Kids »

  Pragniemy przedstawić państwu ofertę nauki przedszkolnej w naszych placówkach. Prowadzone są one z głębokim zaangażowaniem i myślą o jak najlepszej przyszłości pociech do nich uczęszczających. Staramy się by wszystkie dzieci czuły się u nas jak w domu, zapewniamy im zarówno zabawę jak i odpowiednią dozę nauki. Specjalizujemy się w rozwijaniu pasji artystycznych, sportowych i językowych, co pozwala dzieciom szybciej przyswoić daną wiedzę. Aktualnie posiadamy sześć przedszkoli na terenie Krakowa.
  Każda placówka jest zapewnia odpowiednie warunki kształcenia dzieci. Co nas wyróżnia to: monitoring sal, własna kuchnia, przygotowanie posiłków we współpracy z dietetykiem, doświadczony personel.
  Nasze przedszkola posiadają następujące profile: artystyczno-językowy, sportowo-językowy oraz językowy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »