Wychowanie rozwój dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wychowanie rozwój dziecka

Każdemu rodzicowi leży na sercu przyszłość jego dziecka. Dlatego ważną rzeczą jest zwrócenie szczególnej uwagi już od najwcześniejszych miesięcy życia dziecka na jego prawidłowy rozwój. Chodzi w tej samej mierze tak o rozwój fizyczny jak i psychiczny i psychomotoryczny. Wychowanie dziecka jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i każdy dojrzały rodzić powinien uczestniczyć w nim z pełnym zaangażowaniem i zapałem.

Szczegóły strony dziecko.awers.info:

Podlinkuj stronę dziecko.awers.info:

Wychowanie rozwój dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatne przedszkole - Czary Mary - Łódź »

  Przedszkole Czary Mary jest placówką opartą na solidnych podstawach i doświadczonych pedagogach. Placówka działa w wolnostojącym budynku, w północnej części Łodzi, blisko Parku Julianowskiego oraz Lasu Łagiewnickiego w Łodzi. Do dyspozycji naszych wychowanków, przekazujemy funkcjonalne i dobrze wyposażone trzy sale całodziennego pobytu. Dodatkowo w przedszkolu jest realizowana Akademia Maluszka. Są to zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat. Organizowane są w wybrane dni tygodnia w godzinach przed i popołudniowych. Zajęcia dla maluszków dają możliwość wczesnej edukacji oraz przygotowują do bezstresowego debiutu przedszkolnego. Przedszkole prozdrowotne. Przedszkole Czary Mary jest placówką o profilu prozdrowotnym. Współpracujemy z instytucjami medycznymi i oświatowymi, co pozwoli nam na utrzymanie wysokiego poziomu pracy przedszkola oraz umożliwi dalszy rozwój placówki. Zapraszamy do działu rekrutacja do przedszkola, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące przyjęć dzieci do przedszkola.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o dzieciach i ich wychowaniu »

  Nie wiesz jak dobrać odpowiednie buty dla dziecka albo jaka bajka zainteresuje twoją pociechę? Wejdź na mój blog.
  Znajdziesz tam ciekawe artykuły o tematyce dziecięcej, mnóstwo porad dla młodych rodziców oraz poznasz moje spojrzenie na wychowanie. Zapraszam!

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie »

  Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
  Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
  Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub przedskolaka Kosi Łapki Poznań »

  Oferujemy organizacje imprez i zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Do Klubu Kosi Łapki możesz przyprowadzić dziecko i powierzyć opiekę do Twojego powrotu. Wiemy, że każdemu rodzicowi zdarzają się sytuacje, gdy musi załatwiając różne sprawy dorosłych i woleliby pozostawić swoją pociechę pod opieką na kilka godzin. Działamy 24 / 7

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkola Wrocław »

  Zapraszamy wszystkich do naszego przedszkola, które działa na terenie miasta Wrocławia. Proponujemy komfortowe warunki dla najmłodszych w bardzo niskiej cenie. Odwiedź naszą placówkę sama i przekonaj się jak korzystna warunki możemy zaproponować Twojemu dziecku.
  Prywatne przedszkola we Wrocławiu to rzadkość - tym bardziej warto zainteresować się naszą ofertą.
  Do naszego przedszkola aż chce się wchodzić, wykwalifikowana kadra zapewni odpowiedni rozwój dziecka a ilość zabawek zadowoli nawet najbardziej wybredne maluchy.
  Odwiedź stronę internetową tego prywatnego, wrocławskiego przedszkola i przekonaj się, że są jeszcze w naszym rejonie przedszkola z klasą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak najszybciej.
  Dbamy o Twoje dziecko, które będzie się u nas czuło jak w rodzinnym domu. Zapraszamy do środka.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz Przedszkolaka »

  KALENDARZ PRZEDSZKOLAKA został pomyślany w taki sposób aby dziecko miało maksymalnie duży wpływ na jego końcowy wygląd. Poprzez (w zależności od wybranego wariantu kalendarza) pozostawienie pustego miejsca na rysunek lub umieszczenie kolorowanki, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kalendarz umożliwiający jego Autorowi w kreatywny sposób nadać kalendarium indywidualny i niepowtarzalny charakter. Kalendarze ścienne wykończone są metalową spiralą z uchwytem ułatwiającym powieszenie kalendarza. Wersja biurkowa wykończona jest spiralą, a całość umieszczona została na trójkątnej podstawce. Dzięki tej UNIKATOWEJ formie, każde dziecko może stworzyć swój własny, niepowtarzalny kalendarz, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla babci, dziadka czy rodziców.
  Wszystkie KALENDARZE PRZEDSZKOLAKA zawierają 12 kart kalendarium na 2013 rok wydrukowanych na papierze 170g (takim jak w bloku rysunkowym).

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kucykowa Kraina »

  Nowe przedszkole dla dzieci z Lublina. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego i tańca. Dodatkowa oferta jazdy konnej i hipoterapii. Przedszkole znajduje się w Świdniku pod Lublinem. Nowoczesne i przyjazne wnętrza dla przedszkolaków. Klub Malucha przyjmuje dzieci od 1,5 roku a przedszkole od 2,5 roku. Zapraszamy na przejażdżka.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole leszno »

  Przedszkole Orbi jest dwujęzycznym przedszkolem językowym niepublicznym zlokalizowanym w Lesznie. Posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogów i wychowawców oraz gwarantuje rodzicom dzieci kompleksową opiekę nad ich potomstwem. Przedszkole główny nacisk kładzie na profesjonalną symulację środowiska anglojęzycznego skłaniając podopiecznych do posługiwania się językiem angielskim przez cały czas.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Słoneczko »

  Niepubliczne przedszkola prowadzone przez magister Renatę Dobosz to miejsca przyjazne dzieciom. Miejsca, gdzie osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zapewniają naszym podopiecznym bezpieczną zabawę, przyjazną atmosferę, rozwój zainteresowań i umiejętności. Oferujemy wszechstronne nauczanie dla dzieci od 2,5 do 6 lat poprzez zajęcia podstawowe i zajęcia dodatkowe. Małe grupy, pełne wyżywienie, przestronne sale, bezpieczny plac zabaw. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sezamkowe »

  Przedszkole niepubliczne w Bydgoszczy ma do zaoferowania rodzicom wysoki poziom edukacji dzieci oraz zabawy. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna stale dba o prawidłowy rozwój dzieci. Przedszkole gwarantuje profesjonalną opiekę, naukę oraz prawidłowy rozwój dziecka, rozwój fizyczny i przede wszystkim dobrą zabawę.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »