Wychowanie rozwój dziecka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wychowanie rozwój dziecka

Każdemu rodzicowi leży na sercu przyszłość jego dziecka. Dlatego ważną rzeczą jest zwrócenie szczególnej uwagi już od najwcześniejszych miesięcy życia dziecka na jego prawidłowy rozwój. Chodzi w tej samej mierze tak o rozwój fizyczny jak i psychiczny i psychomotoryczny. Wychowanie dziecka jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i każdy dojrzały rodzić powinien uczestniczyć w nim z pełnym zaangażowaniem i zapałem.

Szczegóły strony dziecko.awers.info:

Podlinkuj stronę dziecko.awers.info:

Wychowanie rozwój dziecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 109 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 111

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie »

  Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
  Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
  Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal o Przedszkolu »

  Portal o tematyce Przedszkolnej dla nauczycieli oraz rodziców. Gdzie można znaleźć scenariusze zajęć, kolorowanki, zestawy zabaw ruchowych, przykłady zajęć z dziećmi. Nauczyciele oraz Rodzice na pewno znajdą wiele wartościowych informacji.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Zebra - Piaseczno »

  Angielsko-polskie przedszkole muzyczne Zebra zaprasza Państwa dzieci do swoich dwóch placówek. Jedna znajduje się w Piasecznie a druga w Raszynie. Dlaczego warto wybrać nasze Przedszkole dla Państwa pociech? Przemawia za tym przede wszystkim doskonały program, profesjonalne zaplecze oraz wspaniały zespół. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego przedszkola dostępna na stronie www.przedszkole-zebra.pl lub bezpośrednio w naszych placówkach.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne, prywatne anglojęzyczne przedszkole montesorri - Bajtuś 3 »

  Strona opisująca jak wygląda opieka nad naszymi najmłodszymi wychowankami. Można znaleźć dużo informacji na temat przedszkola, a także galerie i informacje odnośnie imprez, dni szczególnych jakie organizujemy.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Krainamaluchów- niebanalne zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców »

  Dziecko jest dla każdego z nas największym dobrem. Już przed jego narodzeniem staramy się zadbać o jego zdrowie i najlepszą opiekę. Przygotowujemy pokój, kupujemy pierwsze zabawki, akcesoria do pielęgnowania ukochanego dziecka. W Krainie Maluchów staranie tworzymy naszą ofertę opierając się na ofercie znanych i sprawdzonych producentach, których produkty są bezpieczne dla dzieci, a ich walory estetyczne i edukacyjne są wysokie. W naszej ofercie znajdują się grzechotki i akcesoria z kultową żyrafą Sophie, zabawki dla dzieci takich marek jak Skip Hop, Haba, Janod. Dla dzieci zaczynających chodzić i tych które już pewnie stawiają swoje kroki oferujemy buty marki Bobux. Posiadamy również literaturę dla dzieci i młodzieży wydawnictwa Dwie Siostry, cieszącego się doskonałą opinią i mnóstwem ciekawych wydawnictw, a na zimowe wieczory oferujemy gry marki Granna, Puzzle i zestawy kreatywne marki Djeco oraz wyklejanki i układanki wielu światowych producentów.
  Zapraszamy do naszego sklepu Internetowego i stacjonarnego w Warszawie.
  Zapraszamy !!!

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łąkowe Przedszkole Konstancin - Jeziorna pod Warszawą »

  Łąkowe Przedszkole jest placówką podlegającą Fundacji Kierunek Rozwoju. Znajduje się w pięknym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku wśród łąk i leśnych terenów. Przedszkole jest wyjątkowe nie tylko ze względu na usytuowanie, ale również innowacyjne podejście- oprócz zajęć podstawowych i dodatkowych dla dzieci, odbywają się w nim warsztaty, wykłady oraz konsultacje ze specjalistami dla rodziców. Dużym atutem są również małe grupy- 10-12 osób, dzięki czemu wychowawcy mogą indywidualnie zająć się każdym podopiecznym. Wykwalifikowana kadra- to ludzie z doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją. Realizują program Porozumienie Bez Przemocy- jest to innowacyjna metoda uwzględniająca prawdziwe uczucia i potrzeby dzieci.
  Ponadto przedszkole posiada własną ekologiczną kuchnię- posiłki przygotowywane są wg porad dietetyka. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej- http://przedszkole.kierunekrozwoj.org/. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Nieustanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niezapominajka.net.pl »

  Przedszkole niepubliczne „Niezapominajka” jest przedszkolem integracyjnym z rozszerzoną ilością zajęć językowych. Znajduje się tu także mini żłobek. Przedszkole jest zlokalizowane w Warszawie na Mokotowie. Szczegóły dotyczące oferty przedszkola można znaleźć na stronie internetowej: niezapominajka.net.pl.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek »

  Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie »

  Szukasz przedszkola dla swojej pociechy? Wybierz Przedszkolenumerjeden, które wyróżnia bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do każdego malucha odwiedzającego placówkę. W trosce o potrzeby rodziców zapewniamy bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę podczas pobytu w naszym przedszkolu prosperującym od wielu lat.

  Data dodania: 16 03 2017 · szczegóły wpisu »