Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości

WSHiR - Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości
Poznań, Gajowa 6
Wydział zamiejscowy we Wrześni
Studia I stopnia licencjackie na kierunku zarządzanie.
Specjalności w zakresie rachunkowości i obrotu gospodarczego.
Studia podyplomowe - Rachunkowość, Rachunkowość i Finanse Jednostek Sektora Finansów Publicznych, Audyt i Kontrola Wewnętrzna w Gospodarce i Administracji.
Zapraszam na nasza stronę internetową aby zapoznać się z naszą oferta edukacyjna.

Szczegóły strony www.wshir.pl:

Podlinkuj stronę www.wshir.pl:

Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 182 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 33 Odwiedziny googlebot 379

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Informatyka Studia - Akademia »

  Zapraszamy do obejrzenia strony kierunku studiów Informatyka na Akademii Morskiej w Szczecinie. Studia zostały uruchomione w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Na stronie między innymi: szczegóły rekrutacji, program nauczania, opis bazy dydaktycznej, film na temat: Informatyka Studia Na Akademii Morskiej w Szczecinie. Unikalna specjalność - informatyka morska. Zaprogramuj swoją przyszłość!

  Data dodania: 01 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Zakupy »

  Katedra Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie proponuje nowe i niespotykane dotychczas na polskim rynku Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania. Inicjatywa powstania tego studium zrodziła się po głębokiej analizie polskiego rynku logistycznego w Polsce. Nowoczesne zarządzanie zakupami stało się jednym z najważniejszych czynników budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw oraz poprawy ich rentowności i efektywności.
  Wychodząc na przeciw potrzebom polskich menadżerów logistyki i zakupów Katedra postanowiła uruchomić unikatowe Podyplomowe Studium Zakupów i Zarządzania, które już stało się najlepszym ośrodkiem w kraju jeśli chodzi o naukę najnowszych rozwiązań z dziedziny zarządzania zaopatrzeniem i szeroko pojętej logistyki zakupów.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje Malarstwa, Rysunku i Kompozycji - Poznań »

  Plastyczka po warszawskiej ASP, z wieloletnim stażem, uczy rysunku, malarstwa i kompozycji - każdy poziom zaawansowania. Przygotowuję do egzaminów wstępnych na ASP i do szkół plastycznych - martwa natura, model, techniki malarskie. Pomagam w przygotowaniu teczki z pracami (portfolio). Uczę rysunku odręcznego kandydatów na architekturę i urbanistykę, projektowanie ogrodów oraz kierunki pokrewne. Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę oraz indywidualne podejście.

  - lekcje rysunku odręcznego i perspektywy
  - zajęcia z malarstwa i technik malarskich
  - podstawy kompozycji i perspektywy
  - martwa natura, studium postaci (model), zadanie na temat
  - praktyczne wyjaśnienie pojęć "światłocień", "głębia", "plany" itp.

  czyli wszystko, co jest potrzebne dla osób przygotowujących się na ASP (wszystkie kierunki), Architekturę i Urbanistykę, Architekturę Krajobrazu i pokrewne kierunki.
  Wysoki odsetek zdawalności. Lekcja próbna - gratis! ... podoba Ci się - zostajesz, jeżeli nie - szukasz dalej. Możesz zacząć już teraz, a w każdym razie nie powinieneś czekać do ostatniej chwili - podnieś swoją konkurencyjność i zwiększ szanse na zdanie egzaminu wstępnego.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analiza danych »

  Wykonujemy analizy danych statystycznych, tworzymy modele statystyczne, oferujemy pomoc w analizie danych do prac magisterskich i doktorskich. Mamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu analizy statystycznej.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w Krakowie »

  Studia wyższe to w dzisiejszych czasach rzecz bardzo powszechna. Z tego powodu tak istotne jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów, który zagwarantuje nam pracę. Kandydaci na studia coraz częściej wybierają się na studia ścisłe, jak np. fizyka, informatyka czy bietechnologia. Bez względu na to jaki kierunek będziesz chciał studiować bardzo istotną sprawą jest wybór najlepszej szkoły. W tym celu jak najszybciej zajrzyj na stronę www, skupiającą najlepsze uczelnie w Krakowie i innych miastach Polski.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak Napisać Pracę Magisterską »

  Zdobycie tytułu licencjata, magistra może zapoczątkować drogę do lepszej pracy oraz realizacji marzeń. Niemniej jednak zanim to się wydarzy trzeba przebrnąć przez proces powstawania pracy dyplomowej. Nierzadko zdarza się, że nim rozpoczniemy pisanie pracy pojawia się szereg niejasności, a na ogół nie wiadomo od czego zacząć. Dowiesz się jak dobrać temat, zebrać literaturę i przystąpić do napisania najlepszej pracy dyplomowej i na koniec z powodzeniem ją obronić.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MojaSocjologia.pl - strona dla socjologów »

  Strona MojaSocjologia.pl powstała dla studentów i doktorantów socjologii. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystali z niej również absolwenci, pracownicy naukowi, czy też osoby sympatyzujące z naukami społecznymi. Znajdziesz na niej: porady metodologiczne (w dziale Metodologia), recenzje książek, spis konferencji wraz z listą tych, na które można zgłaszać referaty, definicje pojęć, biografie socjologów (takich jak np. Max Weber), a także wiele artykułów na aktualne tematy. Z zamieszczonych artykułów dowiesz się w jaki sposób przygotować kwestionariusz ankiety lub wywiadu, jak napisać raport z badań, jak przeprowadzić analizę SWOT krok po kroku, jak dobrać próbę do badania, czym różnią się badania jakościowe od ilościowych. Możesz także zgłosić konferencję, którą organizujesz albo o której wiesz, a nie ma na stronie jeszcze o niej informacji. Chętnie zamieścimy taką wiadomość, dzięki czemu będziesz mógł/a wypromować to wydarzenie. Kiedy odwiedzisz stronę, nie zapomnij dołączyć do społeczności na Facebooku, ponieważ również tam publikujemy najważniejsze ogłoszenia.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Politechnika - inżynieria produkcji studia »

  Co to takiego inżynieria produkcji? Studia na ten temat, jak nic innego, dadzą ci wyczerpującą odpowiedź. Wybierz Politechnikę Śląską i razem z nami odkrywaj świat! Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki kontynuowaniu nauki u nas i zdecyduj się na nowoczesny kierunek, jakim jest inżynieria produkcji. Studia u nas to sama przyjemność: doskonale wyszkolona, ludzka kadra, przemiłe panie w dziekanacie, niepowtarzalna atmosfera i, co najważniejsze, morze wiedzy, którym nasi pracownicy naukowi chętnie dzielą się ze studentami.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie studia ekonomiczne »

  Kolegium Europejskie jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych w kraju uczelni, która oferuje wszystkim zainteresowanym studentom podyplomowe studia europejskie na wysokim poziomie. Studia są dwujęzyczne, zakończone uzyskaniem tytułu magistra. Oprócz studiów oferta kształcenia obejmuje także szereg ciekawych i wzbogacających wyjazdów studyjnych.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »