Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi to miejsce, w którym każdy może nabyć wiedzę z zakresu Kosmetologii. Oferta edukacyjna przedstawiona na Wyzszaszkolakosmetyki.pl skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe. Z oferty edukacyjnej na kierunku kosmetologia mogą, jednak skorzystać też ci, którzy ukończyli szkołę średnią, ale nie mają matury. Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi proponuje również kształcenie dla osób, które już pracują w zawodzie. Posiadają umiejętności, jednak chciałyby usystematyzować swoją wiedzę z kosmetologii lub ją rozszerzyć o nowe wiadomości. Na stronie internetowej Wyzszaszkolakosmetyki.pl przedstawiono specjalną ofertę: Kosmetologia studia skrócone z możliwością uzyskania dyplomu licencjata.

Szczegóły strony www.wyzszaszkolakosmetyki.pl:

Podlinkuj stronę www.wyzszaszkolakosmetyki.pl:

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nanotechnologia »

  Strona opisuje nowości ze świata nanotechnologii. Przedstawia zalety nanotechnologii jej rozwój oraz możliwości zastosowań w nowoczesnych wynalazkach techniki. Serwis jest adresowany do naukowców oraz studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Można się z niego dowiedzieć bardzo wiele o nowoczesnym materiałoznastwie, materiałach funkcyjnych, tlenku cynku (ZnO) oraz zastosowaniach nanotechnologii w medycynie, w czujikach gazów oraz w optoelektronice. Serwis udostępnia ciekawe zdjecia nanostruktur - nanorurki, nanokwiatki, nanopręty.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Lublin, studia w lublinie, uczelnie lublin- studialublin.pl »

  Studia w Lublinie, studia lublin to portal edukacyjny z ofertą studia Lublin i studia w Lublinie. Studialublin.pl to najlepsze kierunki studiów, prestiżowe uczelnie i najlepsi wykładowcy szkół wyższych w Lublinie. Portal maturzystów i studentów pierwszych lat studiów w Lublinie - informacje maturalne, matura, szkoły wyższe w Lublinie, szkoły policealne i językowe.Prezentujemy ofertę edukacyjną uczelni wyższych w Lublinie. Pokazujemy kierunki studiów: artystyczne, techniczne, humanistyczne, ekonomiczne, teologiczne, prawnicze, przyrodnicze oraz najlepsze wydziały szkół wyższych w lublinie. Studialublin.pl to portal z ofertą edukacyjną uczelni publicznych jak również niepublicznych. Znajdziesz tu aktualne informacje odnośnie kierunków studiów na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej, Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Uniwersytecie Przyrodniczym, Politechnice Lubelskiej, Uniwersytecie Medycznym. Przedstawiamy też ofertę edukacyjną szkół niepublicznych takich jak: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Wyższa Szkoła Społeczno- Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Międzyuczelniany Instytut Dziennikarstwa i Nauk Społecznych im. M. Wańkowicza w Lublinie, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Punkt Informacyjno-Rekrutacyjny w Lublinie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie - Wydział Zamiejscowy w Lublinie

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki studiów »

  Maturzysto, tylko w serwisie OpinieoUczelniach.pl znajdziesz kompleksowe informacje, dotyczące matury, rekrutacji, studiów dziennych i zaocznych. Przygotuj się do egzaminu dojrzałości dzięki maturalnym arkuszom egzaminacyjnym z kilku ostatnich lat. Poznaj charakterystyki kierunków studiów i znajdź uczelnię swoich marzeń. Wybierz zawód przyszłości. Kieruj się ocenami i komentarzami innych studentów. Ich opinie pomogą Ci w wyborze właściwej szkoły wyższej.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac. »

  Dodaj swoje ogloszenie w portalu ogloszenia-edu.pl.
  Ogloszenia pogrupowane są na podkategorie: pisanie prac, korepetycje,
  tłumaczenia oraz inne.Docieraj do osób i firm zainteresowanych Twoim ogłoszeniem i pozyskuj nowych klientów.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wegetariańskie przepisy na szybki i tani obiad »

  StyleLife.pl to blog kulinarny prezentujący przepisy wegetariańskie na studencką kieszeń. Znajdują się tu pomysły na tani i szybki obiad, wegańskie i wegetariańskie desery, pyszne sposoby na zróżnicowaną dietę w niskiej cenie. Artykuły publikowane na łamach StyleLife.pl prezentują sposoby na pełnowartościowe dania bez mięsa, przepisy na sałatki, zapiekanki wegetariańskie, kotlety z warzyw strączkowych i wiele innych. Dieta wegetariańska nie musi być czasochłonna - sprawdź to z blogiem StyleLife.pl!

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowane studia podyplomowe »

  Bezpłatny informator dla kandydatów na studia podyplomowe. Błyskawicznie znajdziesz tutaj dla siebie wiadomości dotyczące pełnej oferty edukacyjnej różnych polskich uczelni – zarówno tych publicznych, jak i niepublicznych. Strona zawiera także dział poświęcony studiom dofinansowywanym przez EFS. Jest ona pełna wartościowych informacji, które także stale są aktualizowane. Gdy szukasz najlepszych studiów podyplomowych dla siebie, nie zapomnij o wejściu na naszą witrynę!

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia Poznań »

  Studia w Poznaniu to częsty wybór maturzystów nie tylko w Wielkopolski ale także z najbardziej odległych części Polski. Dlaczego? Poznańskie uczelnie od lat należą do najlepszych w kraju a samo miasto Poznań daje mnóstwo możliwości po skończeniu studiów, zarówno na gruncie zawodowym jak i rozrywkowym.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stacjonarne studia magisterskie |Informatyka |Wrocław |WWSiS »

  Stacjonarne studia magisterskie na kierunku Informatyka, Wrocław - Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej prowadzi rekrutacje na studia z zakresu sieci komputerowych, grafiki, administracji sieci. Uczelnia prowadzi rekrutacje na inne kierunki nauczania, organizujemy kursy informatyczne dla pracowników firm. Zapraszamy kandydatów na studia - na uczelni wysoki poziom nauczania informatyki!

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kadry Dla Europy. Wyższa szkoła zawodowa studia magisterskie pedagogiczne »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie tylko doskonała kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale także jedyny w swoim rodzaju klimat akademicki, jaki ukierunkowany jest na rozwój własnych zdolności. Nasi studenci to ludzie, jacy dobrze wiedzą, które umiejętności przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym, a my gwarantujemy im własny rozwój oraz pogłębianie pasji oraz właściwą wiedzę. Z myślą o studentach dbamy o to, ażeby wyedukować ludzi, jacy potrafią wybić się nad przeciętność. Nieustający rozwój własnej osobowości w połączeniu z kompleksową wiedzą oraz praktyką wyłącznie w KDE. Zapraszamy na witrynę internetową.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Postaw na kierunek z przyszłością. W ofercie Wyższej Szkoły Logistycznej, znajdziecie Państwo kierunki, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku i dają większe możliwości znalezienia pracy. Naszą szkołę cechuje elitarność i najwyższy poziom kształcenia. Dbamy o to aby nasi studenci otrzymali jak najlepsze wykształcenie teoretyczne i praktyczne, podczas praktyk i staży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »