Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi to miejsce, w którym każdy może nabyć wiedzę z zakresu Kosmetologii. Oferta edukacyjna przedstawiona na Wyzszaszkolakosmetyki.pl skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe. Z oferty edukacyjnej na kierunku kosmetologia mogą, jednak skorzystać też ci, którzy ukończyli szkołę średnią, ale nie mają matury. Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi proponuje również kształcenie dla osób, które już pracują w zawodzie. Posiadają umiejętności, jednak chciałyby usystematyzować swoją wiedzę z kosmetologii lub ją rozszerzyć o nowe wiadomości. Na stronie internetowej Wyzszaszkolakosmetyki.pl przedstawiono specjalną ofertę: Kosmetologia studia skrócone z możliwością uzyskania dyplomu licencjata.

Szczegóły strony www.wyzszaszkolakosmetyki.pl:

Podlinkuj stronę www.wyzszaszkolakosmetyki.pl:

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs Rysunku Elipsa w Krakowie »

  Kurs rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący na studia architektura i urbanistyka, architektura krajobrazu, sztuka ogrodowa, architektura wnętrz.Zajęcia prowadzone przez czynnych zawodowo architektów, posiadających również uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń. Zajęcia skierowane są do osób chcących ubiegać się o indeks uczelni wyższych o profilu architektonicznym oraz do osób pasjonujących się rysunkiem. Kurs rysunku przeznaczony jest dla gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz osób pracujących, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. nSprawdzony autorski program jest gwarantem sukcesu podczas egzaminu. Na zajęcia przyjmujemy osoby nie posiadające nabytych umiejętności rysunkowych, przygotowujemy od podstaw. Na naszej stronie znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje jak program kursu, terminy, najnowsze wiadomości, kurs rysunku on-line dla naszych uczniów, jako pierwsi umieściliśmy na stronie możliwość logowania się i pobierania materiałów i tematów rysunkowych on-line przez kursantów. Na stronie znajduje się ciekawa galeria oraz dostęp do linków pracowni architektonicznych, portali internetowych o architekturze, a także naszych partnerów. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Silesia SEM - Marketing w wyszukiwarkach internetowych »

  Ideą spotkań jest upowszechnianie wiedzy o sposobach i formach wykorzystania potencjału reklamowego w wyszukiwarkach internetowych.

  Kolejnym celem spotkania jest integracja przedstawicieli i specjalistów z branży promocji i reklamy w wyszukiwarkach internetowych.

  Tematyka spotkań to:

  strategie promocji w wyszukiwarkach internetowych
  search engine optimization
  search engine advertisingn
  search network advertisingn
  content network advertisingnn

  narzędzia pomiaru skuteczności prowadzonych działań
  badanie ruchu internetowegon
  stopa konwersji i zwrot z inwestycji
  wzrost świadomości marki
  zaawansowane modele rozliczeń reklamy

  niestandardowe formy reklamy
  reklama na telefony komórkowe
  reklama gadżetowa

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AWF »

  Bialski Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu to uczelnia państwowa umożliwiająca zdobycie wykształcenia na poziomie licencjackim oraz magisterskim. Studia na tej uczelni można podjąć na kierunkach: fizjoterapia, sport, kosmetologia, wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja. Wydział ten to doskonale zorganizowana dwunastohektarowa powierzchnia z nowoczesnymi obiektami, które służą studentom i sportowcom, a w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych i treningów, także dzieciom i bialskiej młodzieży. Oferta edukacyjna WWFiS w Białej Podlaskiej to doskonały wybór. Obecnie kształcą się tu przyszli nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy, instruktorzy, specjaliści z zakresu turystyki i rekreacji, fizjoterapii i kosmetologii.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Studium Medyczne Warszawa »

  Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły wyższe WSB »

  Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Sprawdź dostępne kierunki studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe).

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły zaoczne dla dorosłych w Tomaszowie Maz. »

  Jesteśmy jedną z najstarszych szkół niepublicznych w Polsce. Kształcimy nieprzerwanie od 1996r. Posiadamy w ofercie:
  Liceum dla Dorosłych, Kursy Maturalne dla uczniów szkół dziennych oraz studia podyplomowe:
  Gimnastyka, rytmika i muzyka w wychowaniu wczesnoszkolnym i przedszkolnym,
  Diagnoza i terapia pedagogiczna
  Pedagog w zakresie socjoterapii dzieci i młodzieży
  Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela
  Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  Bezpieczeństwo i higiena pracy
  Logopedia przedszkolna i szkolna
  Logopedia
  Zarządzanie środowiskiem i bezpieczeństwem pracy pielęgniarek
  Leader Manager
  Tomaszów Mazowiecki, ul. Św. Antoniego 29
  Zapraszamy.

  Data dodania: 05 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal Studentów »

  Nie jest to zwykły portal dla studentów, jakich wiele w sieci. Dzięki naszej stronie dowiesz się wszystkiego, co związane ze studiami i ich wyborem. Prezentujemy też różne ciekawe artykuły, związane z wyborem pracy po szkole, wyborem czy kształcić się dalej. Korzystaj więc z naszego bloga i przekonaj się że bycie studentem nie jest wcale takie złe. Polscy studenci to przyszłość Polski.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.apeiron.edu.pl - Studia w Katowicach »

  Apeiron to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie. Specjalizuje się w zakresie kształcenia w obszarze szeroko rozumianego porządku, jak również bezpieczeństwa w wymiarze społecznym, czy też indywidualnym. Szkoła ta ma na celu kształcenie ludzi w ten sposób, by mogli odnosić sukcesy w pracy zarówno w administracji publicznej, jak i w sektorze bezpieczeństwa publicznego czy prywatnego.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie studia ekonomiczne »

  Kolegium Europejskie jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych w kraju uczelni, która oferuje wszystkim zainteresowanym studentom podyplomowe studia europejskie na wysokim poziomie. Studia są dwujęzyczne, zakończone uzyskaniem tytułu magistra. Oprócz studiów oferta kształcenia obejmuje także szereg ciekawych i wzbogacających wyjazdów studyjnych.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studia marketing Kraków - www.wszib.edu.pl »

  Oferta Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości kierowana jest do osób poważnie myślących o swojej przyszłości i wyzwaniach czekających w związku z coraz bardziej wymagającym rynkiem pracy. Kiedy układaliśmy program studiów w WSZiB, przyświecała nam idea stworzenia studiów praktycznych, dających absolwentowi możliwość uzyskania samodzielności, stabilności i czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy. Kluczowe dla profilu naszej Szkoły programy studiów z finansów i rachunkowości, zarządzania i marketingu oraz informatyki zostały docenione przez Państwową Komisję Akredytacyjną, która pozytywnie zaopiniowała te programy, zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim. WSZiB oferuje oprócz tego takie studia z zarządzania projektami, e-biznesu i innych, również na poziomie studiów podyplomowych. Osobom pragnącym poszerzyć swoje kwalifikacje proponujemy także specjalne formy kształcenia, jak kursy pielęgniarstwa (chirurgicznego lub operacyjnego) czy intensywny trening twórczego myślenia, kształtujący umiejętności miękkie, tak bardzo poszukiwane przez współczesnych pracodawców. Swoją ofertę WSZiB kieruje szczególnie do osób młodych, stojących przed wyborem uczelni wyższej. Uczelnia wyższa to nie tylko nowoczesna infrastruktura i znakomicie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna, ale także miejsce, gdzie studiujecie. Życie kulturalne Krakowa jest znane w całej Polsce. Kilkuletni okres studiów w Krakowie kształtuje młodego człowieka i otwiera go na świat.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »