Zarządzanie projektami - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Zarządzanie projektami

Internetowy podręcznik zarządzania projektami. Serwis tematyczny, który powstał z myślą o takich metodykach kierowania projektami jak Prince2, Project Management Institute czy Project Cycle Management. Publikacje przydatne nie tylko kierownikowi projektu, ale również studentom ostatnich lat studiów. W serwisie dostępne również ciekawe Case Studies projektów europejskich.

Szczegóły strony www.nabledach.pl:

Podlinkuj stronę www.nabledach.pl:

Zarządzanie projektami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 99

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace magisterskie, dyplomowe, opracowania - autorzy.Info »

  Oferujemy prace dyplomowe, magisterskie i licencjackie oraz pisanie prac na zlecenie, a także prace przykładowe i konsultacje. Pomoc merytoryczna i techniczno-edytorska. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liryczni.pl - Poezja jest wszędzie »

  Serwis miłośników poezji, autorów wierszy i prozy.
  Umożliwiamy darmową publikacje tekstów użytkowników oraz zachęcamy do pracy nad własnym warsztatem literackim, na podstawie uzyskanych komentarzy innych użytkowników. Aktywna i kompetentna administracja serwisu www.liryczni.pl gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu rozwoju początkujących autorów w miłym dla oka i duszy środowisku graficznym.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadawaj.pl »

  Zadawaj.pl - Serwis poświęcony zadawaniu i rozwiązywaniu zadań domowych. Rejestrując się na stronie www.Zadawaj.pl, każdy użytkownik staje się członkiem internetowej społeczności skupiającej się wokół zadań domowych. Użytkownicy otrzymują bezcenną pomoc, dzięki której zadania domowe nigdy już nie będą sprawiały im kłopotu, ani zabierały cennego czasu!

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadania matematyczne »

  Strona pozwala na umieszczanie przez użytkowników zadań z matematyki.Internauci dzięki wrzuceniu zadania na tablicę w postaci tekstu czy też w formie zdjęcia mają możliwość zainteresowania zadaniem szerszego grona osób,co pozwala na szybsze znalezienie rozwiązania.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pościel, Karuzela, Rowerek, Baseny z piłkami, Drabinki - Indywidualizacja procesu nauczania »

  Novumgrom to profesjonalna indywidualizacja procesu nauczania dzięki wysokiej klasy wyposażeniu szkół i przedszkoli. Pościel, karuzela, rowerek, baseny z piłkami, drabinki gimnastyczne to tylko niektóre z artykułów znajdujących się w naszej bogatej ofercie. Zapewniamy atrakcyjne ceny i liczne rabaty dla stałych odbiorców. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe w Warszawie »

  Speakout to nowoczesną firma prowadząca szkolenia językowe dla firm i instytucji. Organizujemy profesjonalne szkolenia w siedzibie firmy, indywidualnie lub w grupach podzielonych według poziomu zaawansowania, z częstotliwością zajęć dostosowaną do czasu pracowników, w dowolnych godzinach: przed, w trakcie lub po pracy. Wieloletnie doświadczenie daje nam tytuł jednej z najlepszych firm w branży.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poziomkowa Akademia - Niepubliczne przedszkole w Kamionce »

  Akademia Poziomkowa to niepubliczne przedszkole mieszczące się w miejscowości Kamionka. Sama Poziomkowa Akademia mieści się w zacisznej uliczce z dala od zgiełku miasta, co powoduje, że dzieci czują się bezpiecznie i mogą oddychać poziomkowym, świeżym powietrzem. Poziomkowa Akademia na swoje motto przyjęła stworzenie dzieciom bezpiecznego miejsca, gdzie zapewnione mają odpowiednie warunki na radosne i twórcze bycie sobą. Co cechuje przedszkole Akademia Poziomkowa - ciepły i przyjazny klimat, radosna atmosfera, życzliwy personel i idealne warunki do rozwoju Twojego dziecka. W Poziomkowej Akademii, każdy Maluszek traktowany jest indywidualnie i z należytą troską, by pobyt w naszej akademii kojarzył się wszystkim dzieciom bardzo pozytywnie. Dbamy o rozwój Twojego Dziecka nie tylko intelektualny, ale także pozwalamy poczuć się jak w prawdziwej, baśniowej krainie zabaw. Wśród zajęć dodatkowych poziomkowej akademii znajdują się lekcje języka obcego, ceramika, taniec, kuchcikowo czy gimnastyka. Zapisując swojego Maluszka do Akademii Poziomkowej masz pewność, że będzie przygotowany nie tylko do zajęć szkolnych, ale także do przebywania wśród rówieśników, a pobyt w przedszkolu będzie wspominał jako jeden z lepiej spędzonych czasów w swoim życiu. Zadbaj o rozwój swojego dziecka z Akademią Poziomkową.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witalni - szkolenia biznesowe »

  Firma Witalni-Szkolenia świadczy usługi doradcze i szkoleniowe na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia i treningi biznesowe z zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw.

  Prowadzimy zaawansowane projekty doradcze, w którym pomagamy reorganizować i reorganizować firmy. Uczymy sprzedaży, wywierania wpływu, motywowania, przywództwa, zarządzania ludźmi w oparciu o najwyższą wartość - szacunek. Istniejemy od 2002 roku. Na naszej stronie internetowej, znajdują się informacje na temat naszej aktualnej działalności, między innymi terminy szkoleń otwartych, referencje, opinie ze szkoleń.

  Bezustannie sami uczestniczymy w wielu szkoleniach oraz rozwijamy i poszerzamy Kadrę Trenerską naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Pozdrawiamy,
  Zespół firmy Witalni-Szkolenia.

  Nasze motto: "Widza i Praktyka, zapewniają sukces w działaniu"

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Czytelnia Artykułów Biblijnych »

  Serwis poświęcony biblistyce, toelogii, jak również bardzo praktycznym zaganieniom związanym z wykorzystaniem wiedzy biblijnej w życiu codziennym.
  Materiał przedstawiany jest w formie krótkich artykułów, opatrzonych pełnymi przypisami do uznanych źródeł naukowych.
  Można również zadawać pytania autorowi serwisu.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logospec - logopeda Warszawa »

  Logopeda z LogoSpec w Warszawie świadczący usługi w warszawskim gabinecie z pewnością Wam pomoże. Jeżeli Ty lub któraś z najbliższych Ci osób zmagacie się z problemem, jakim jest dyskalkulia czy dysleksja i potrzebujecie pomocy, to dobrze trafiliście. Strona internetowa przedstawia dokładny opis jego usług, do których zalicza się między innymi terapia dysleksji bądź też badania logopedyczne przeprowadzane w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Jeżeli lubisz i chcesz zadbać o siebie, oferta ta jest czymś dla Ciebie. Na stronie znajdziesz nie tylko przedstawienie oferty, ale także ciekawe artykuły dotyczące terapii logopedycznej i radzenia sobie z różnego rodzaju schorzeniami, w tym wadą słuchu. Zapisz się na darmowe konsultacje już dziś!

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »