Żłobek Jak U Babci - Gdańsk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Żłobek Jak U Babci - Gdańsk

Żłobek Jak U Babci - Gdańsk, ul. Dąbrówki 82/3 (Os. Pogodne).
Prywatna placówka świadcząca profesjonalne usługi z zakresu opieki na dziećmi w wieku od 4 m-cy do 3 lat na terenie Gdańska. Godziny otwarcia: PN-PT 7:00-18:00. Więcej informacji na stronie: www.jakubabci.pl

Szczegóły strony www.jakubabci.pl:

Podlinkuj stronę www.jakubabci.pl:

Żłobek Jak U Babci - Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 162 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 324

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha "Kubusiowy Raj" Warszawa/Targówek »

  KUBUSIOWY RAJ to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat,zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole.
  Jest miejscem gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Nasza placówka znajduje się w prywatnej willi o powierzchni 300 m.kw. w tym 250 m.kw. plus ogródek jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów.
  Unikalną cechą "Kubusiowego Raju", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach. Staramy się aby dla najmłodszych "Kubusiowy Raj" był przedłużeniem domu, a dla starszych dzieci miejscem, które oferuje atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Radom Opieka nad dziećmi Opiekunka Niania w Radomiu »

  Niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku 2 do 6 lat w Radomiu zaprasza do obejrzenia swojej oferty edukacyjnej dla najmłodszych. Potrzebna opiekunka do dziecka, niania dla najmłodszych? A może Klub Malucha opieka nad dziećmi na godziny w Punkcie Przedszkolnym czy tzw. Klubie malucha? Może lepiej skorzystać z normalnego przedszkola w Radomiu. Czy to prywatny Punkt przedszkolny czy Państwowe przedszkole, prywatne czy płatne, zawsze warto powierzyć opiekę nad swoimi pociechami profesjonalistom. Nasze Wesołe przedszkole jak Bajka Niezapominajka niczym Słoneczna kraina gdzie fruwa Wróbelek Elemelek, jawi się naszym milusińskim. Celem naszego przedszkola jest dobre rozwijanie zainteresowań zdolności wyobraźni naszych wychowanków. Wykwalifikowana kadra nauczycieli sprawia że nasi wychowankowie czują się u nas bezpiecznie, radośnie i szczęśliwie. Dbamy o dobry rozwój intelektualny i fizyczny naszych pociech. W tym celu, w procesie wychowawczo-dydaktycznym, organizujemy zajęcia otwarte dla rodziców oraz kontakty indywidualne, współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Zapewniamy opiekę nauczycieli zapewniającym poczucie bezpieczeństwa i działającym na dzieci wyciszająco plus ciepła i życzliwa atmosfera, której wzmocnieniem jest klimat wnętrza i wystroju sal: pastelowa kolorystyka, naturalne tkaniny, robione ręcznie zabawki z naturalnych tworzyw. Wszystko to sprawia, że nasze dzieci czują się tutaj jak w domu. Zapraszamy do naszego przedszkola w Radomiu

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Prywatne przedszkole oraz żłobek "Baby City" to przyjazne dzieciom środowisko, w którym mają okazję poznawać świat oraz przyjaciół w ramach sprawdzonych programów nauczania. Wykwalifikowana kadra przedszkola prowadzi zajęcia dwujęzycznie w języku polskim oraz w języku angielskim w oparciu o metodę Total Physical Response. Szczegóły dotyczące nauczania języka angielskiego w naszym przedszkolu znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Warszawa »

  Strona firmy prowadzącej zajęcia dla najmłodszych dzieci. Klub przedszkolaka organizuje urodziny dla dzieci w Warszwie na Ochocie. Żłobek i przedszkole opiekuje się dziećmi, gdy rodzice są w pracy. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówki oraz starannie dobrana kadra gwarantuje najlepszą opiekę nad dziećmi.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Kochane Maluszki »

  Poznański żłobek Kochane Maluszki położony jest w dzielnicy Stare Miasto, na terenie Winograd. Jest to jedna z lepszych dzielnic Poznania, pełna zieleni i odpowiednio skomunikowana. Nasz żłobek leży w pobliżu parku Cytadela, największego terenu zielonego na terenie aglomeracji poznańskiej (powierzchnia ponad 100 hektarów). Wskutek tego dostarczana przez nas opieka nad maluchami oparta jest w ogromnej mierze na zabawach sportowych i ruchowych z dziećmi na rześkim powietrzu. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Opodal Krzaczka, Mława. Najlepszy Klub Malucha w mieście. »

  Opodal Krzaczka - najlepszy żłobek w Mławie!

  Opodal Krzaczka to prywatny żłobek przyrodniczo-artystyczny. Opiekujemy się maluchami z przedziału wiekowego 6 miesięcy - 3 lata. W naszej placówce pełna opieka nad dziećmi jest sprawowana przez wykwalifikowaną kadrę.

  Nasz mławski Klub Malucha jest czynny w godzinach 7.00 – 18.00, przez cały rok kalendarzowy z okresem świątecznym i wakacyjnym włącznie, od poniedziałku do piątku, w święta i weekendy. Przez cały rok istnieje możliwość zapisu dziecka.

  Kadra Żłobka Opodal Krzaczka została przeszkolona w dziedzinie pierwszej pomocy przedmedycznej.
  Każdy Podopieczny naszego Żłobka jest objęty4 ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków. Placówka ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej.

  Klub jest objęty całodobowym monitoringiem.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liberi-Artykuły dla dzieci, akcesoria do wózków dziecięcych, wzornictwo, indywidualne projekty »

  Produkujemy artykuły dla dzieci i akcesoria do wózków takie jak pościel dla dzieci, śpiwory, mufki, moskitiery, torby do wózków, rożki dla dzieci, fartuszki. Szyjemy tylko z atestowanych materiałów. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław i Klub Malucha - Wesołe Smyki »

  Na dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu powstał żłobek razem z klubem malucha. Jest to wyjątkowe miejsce dla dzieci, których rodzice liczą na stałą i profesjonalną opiekę pedagogów. Na stronie informacje o działalności edukacyjnej i wychowawczej oraz galeria zdjęć żłobka. Żłobek We Wrocławiu Wesołe Smyki to placówka stworzona dla dzieci oraz rodziców, którzy dbają o prawidłowy rozwój własnych dzieci. Zajęcia w Klubie Malucha Wrocław prowadzone są codziennie w godzinach od 7 do 17 we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole od Poniedziałku do Piątku. Żłobek Wrocław „Wesołe Smyki” zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych pedagogów do opieki nad dziećmi.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady »

  Klub Malucha Fantazja, dzienna opieka nad dziećmi - stała i doraźna, duża sala zabaw, zajęcia językowe dla dzieci,zabawy dla dzieci, imprezy i zajęcia cykliczne oraz wiele innych.
  Klub Malucha Fantazja
  godziny pracy:
  pn - pt: 7:00 - 17:00
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »