Żłobek Jak U Babci - Gdańsk - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Żłobek Jak U Babci - Gdańsk

Żłobek Jak U Babci - Gdańsk, ul. Dąbrówki 82/3 (Os. Pogodne).
Prywatna placówka świadcząca profesjonalne usługi z zakresu opieki na dziećmi w wieku od 4 m-cy do 3 lat na terenie Gdańska. Godziny otwarcia: PN-PT 7:00-18:00. Więcej informacji na stronie: www.jakubabci.pl

Szczegóły strony www.jakubabci.pl:

Podlinkuj stronę www.jakubabci.pl:

Żłobek Jak U Babci - Gdańsk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 162 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 365

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub malucha Poznań »

  Klub malucha Poznań - Akademia Malucha to forma przejściowa między domem a przedszkolem. Bogaty i urozmaicony program odpowiednio przygotuje dziecko, aby w pełni mogło skorzystać ze stymulującej roli przedszkola oraz wkroczyć w ten nowy okres bez stresu i lęku. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Maluszka Zgierz - Ludwika Królikowska »

  Dla Twojego dziecka Klub Maluszka zapewnia opiekę przez cały tydzień, bezpieczeństwo i stabilizację tak ważną dla Twojego dziecka. Kameralne miejsce, Zgierz na pograniczu Łodzi ok. Nowej Gdyni w prywatnym domy z ogrodem, mała grupa maksymalnie 6 dzieci. Od 6 miesiąca życia do 4 lat, od poniedziałku do piątku, od 6:30 do 18:00. Koszt opieki w abonamencie miesięcznym 3,70zł/godz. Indywidualne podejście do dziecka, ciepła domowa atmosfera. Posiadamy rekomendacje od rodziców naszych podopiecznych. Stymulacja rozwoju dziecka. Pragniemy aby nasze maluszki czuły się bezpiecznie, aktywnie się rozwijały lubiły siebie i otaczający je świat. Rozwijanie kontaktów społecznych, nauka samodzielności, właściwego zachowania. KLUB MALUSZKA to więcej niż niania.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubranka do chrztu »

  Firma Angelino oferuje wysokiej jakości ubranka do chrztu - zwane potocznie obrankami chrzcielnymi. W większości, sprzedawane przez nich materiały są ich autorskiej kreacji - dzięki czemu dziecko ubrane w taki strój się wyróżnia - stylem oraz jakością. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Wykorzystują jako materiał jedwab, bawełnę.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Maluszka Tuptuś - opieka nad dziećmi »

  Klub Maluszka TUPTUŚ zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Jest to placówka prywatną i sprawuje funkcję opiekuńczo-wychowawczą oraz edukacyjną przez prowadzenie zajęć zabawowych. Naszym celem jest zapewnienie Dziecku jak najlepszej opieki pielęgnacyjnej w ciepłej, bezpiecznej i domowej atmosferze. Przyjmujemy dzieci codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00n Oferujemy opiekę w systemie całodziennym, jak również "na godziny "
  Oferta główna - abonamenty karnety godzinowe - 10 h, 50 h, 100 h
  Placówka zlokalizowana jest w Bydgoszczy - Osowa Góra, w domku jednorodzinnym.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Tęczowa Przygoda »

  Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Tęczowa Przygoda oraz klub dziecięcy. Strona zawiera najnowsze aktualności oraz zdjęcia z działalności przedszkola. Znajdziesz tuataj podstawowe informacje dla rodziców i kontakcie z przedszkolem.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Warszawa »

  Strona firmy prowadzącej zajęcia dla najmłodszych dzieci. Klub przedszkolaka organizuje urodziny dla dzieci w Warszwie na Ochocie. Żłobek i przedszkole opiekuje się dziećmi, gdy rodzice są w pracy. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówki oraz starannie dobrana kadra gwarantuje najlepszą opiekę nad dziećmi.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski - Swarzędz Gruszczyn »

  Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski znajduję się w okolicy Swarzędza (Gruszczyn), szybki dojazd z okolic Poznania, Kobylnicy, Pobiedzisk i Kostrzyna.
  Cele i zadania:
  - zagwarantowanie Dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej, wychowawczej oraz edukacyjnej, odpowiedniej do ich potrzeb,
  - stymulowanie wszechstronnego rozwoju Dzieci,- kształtowanie i rozwijanie aktywności Dzieci,
  - przygotowanie Żłobkowiczów do aktywności przedszkolnej oraz Przedszkolaczków do podjęcia nauki szkolnej,
  - umożliwianie Dzieciom podtrzymywania poczucia tożsamości narodowej, etnicznej, językowej i religijnej,
  - dbanie o bezpieczeństwo Dzieci podczas ich pobytu w Żłobku i w Przedszkolu, w tym także podczas zajęć oraz zabaw prowadzonych poza placówką.
  - zatrudnienie odpowiedniej kadry oraz dbałość o rozwój i podnoszenie kwalifikacji personelu z uwzględnieniem korzyści, jakie mogą z tego wyniknąć dla Dzieci.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole i żłobek Akademia Talentów Wawer, Wesoła, Warszawa »

  Akademia Talentów znajduje się w dzielnicy Wawer w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Wesołej. Opiekujemy się dziećmi od 12 miesiąca życia w oparciu o program Inteligencji Wielorakich. Nasza placówka znajduje się w pięknym domu, z dużym ogrodem i placem zabaw. Posiadamy władną kuchnię gdzie przygotowujemy pyszne i zdrowe posiłki.

  Każde dziecko jest indywidualnością. W Akademii Talentów dostosowujemy wymagania do możliwości dzieci, uwzględniamy ich zdolności i wrodzone predyspozycje. Staramy się poprzez proste ćwiczenia uaktywniać geniusz w dzieciach oraz tworzyć "genialną atmosferę", gdzie dzieci mogą uczyć się w atmosferze wolnej od krytycyzmu, porównań i nacisku do osiągania sukcesu. Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia w różnorodny sposób przy użyciu muzyki, pracy w grupach, scenek, wykorzystując multimedia, wycieczki, dzięki czemu dzieci mogą wykazać się swoimi różnorakimi umiejętnościami. Teoria Inteligencji Wielorakich rozszerza nasze horyzonty o dostępne środki nauczania wykraczające poza słowne, tradycyjne metody. Decyzje dotyczące organizowania procesu nauczania są naszym świadomym wyborem w Akademii Talentów, a nie przypadkiem.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dodatkowe w żłobku »

  Bajeczna Kraina to żłobek zlokalizowany na warszawskim Tarchominie, w którym obok zwykłych zajęć dla podopiecznych, organizowane są również zajęcia dodatkowe. Mają one na celu nie tylko zaangażowanie dzieci i uatrakcyjnienie ich czasu spędzanego w żłobku, ale również wspieranie ich indywidualnego rozwoju.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Re-Re KumKum Kraków »

  Żłobek Re-Re Kum-Kum jest placówką opieki nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

  Do dyspozycji Dzieci oddajemy nowocześnie wyposażone, przestronne sale zabaw, sypialnie oraz ogródek. Na Wasze pociechy czekają: Miła i domowa atmosfera, profesjonalna i życzliwa kadra pedagogiczna. Przestronna, nowocześnie wyposażona sala zabaw i bogaty program edukacyjny. Atrakcyjne ćwiczenia grupowe i indywidualne. Bezpłatne wsparcie logopedy, dietetyka i psychologa dziecięcego. Szeroka gama zajęć dodatkowych w cenie czesnego! W ramach miesięcznego czesnego zapewniamy… opiekę na Dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.30, 12 bezpłatnych godzin adaptacyjnych artykuły pielęgnacyjne – chusteczki nawilżane, kremy i zasypki indywidualne wyposażenie Dziecka: kocyk, poduszka, ręczniczek, nocniczek, szczoteczka do ząbków napoje bez ograniczeń bezpłatne konsultacje z logopedą, psychologiem oraz dietetykiem… a także szereg zajęć podstawowych i dodatkowych, m.in.: Gimnastyka ogólnorozwojowa Zajęcia plastyczne Zajęcia rytmiczne „Learn & Play” Bajkoterapia Logopedia Dogoterapia Warsztaty teatralne
  Serdecznie zapraszamy !

  Data dodania: 04 07 2016 · szczegóły wpisu »