Żłobek Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Żłobek Poznań

Zaczarowany Parasol to prywatny żłobek z siedzibą w Poznaniu, na Wildzie. Placówka zapewnia opiekę zgodnie z najwyższymi standardami, dzieciom do 3 roku życia. Personel złożony z profesjonalistów jest doskonale przygotowany do pracy i zapewnia maluchom najwyższe normy opieki i bezpieczeństwa. Dogodne położenie naszego żłobka daje możliwość szybkiego przejazdu z wielu dzielnic Poznania: Wilda, Górczyn, Rataje. Informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej naszej placówki. Posiadamy godziny pracy dostosowane do potrzeb rodziców oraz korzystne abonamenty. Ciekawa oferta zajęciowa gwarantuje wszystkim pociechom czas spędzony na wspaniałej zabawie.

Szczegóły strony www.zaczarowany-parasol.pl:

Podlinkuj stronę www.zaczarowany-parasol.pl:

Żłobek Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie »

  Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
  Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
  Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha "Kolorowy Balonik" w Zgierzu »

  Klub Malucha w Zgierzu "Kolorowy Balonik" to kolorowe miejsce, gdzie możecie Państwo pozostawić pod opieką dzieci nawet na 1 godzię! Oferujemy także opieke stalą, w małych gupach do 15 osób. Zapewniamy profesjonalną opieką oraz wyżywienie. Przyjmujemy dzieci w wieku 3-6 lat. Więcej informacji na na stronie internetowej www.balonikzgierz.pl i pod numerem telefonu 606636011. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski dla dzieci w Łodzi »

  Szkoła Baby English Center w Łodzi uczy dzieci języka angielskiego metodą Pingu's English. Pingwiny uczą i bawią. Metoda skuteczna i przyjazna dzieciom. Kurs opiera się o znaną i lubianą prze dzieci bajkę Pingu.

  Siedziba szkoły:
  28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69
  90-558 Łódź
  Kontakt tel. 601-420-888
  www.babyenglishcenter.pl

  Zapraszamy na kurs języka angielskiego razem z Pingu :)

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowy domek - klub malucha Tarnowskie Góry »

  Tęczowy domek Tarnowskie Góry to klub malucha - alternatywa dla przedszkola. Zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne, zajęcia z angielskiego - to tylko część oferty naszego mini przedszkola. Zajęcia prowadzone przez sprawdzonych profesjonalnych pedagogów szkolnych.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy sklep z akcesoriami dla dzieci i rodziców »

  Polecane i sprawdzone przez nas marki dla rodziców i maluchów. Koncepcja sklepu zrodziła się wraz z przyjściem na świat naszej córeczki :) prezentujemy topowe marki akcesorii i zabawek dla maluszków!
  5% zniżki na start! przesyłka gratis do końca roku!
  Zapraszamy serdecznie na zakupy: torba do wózka, mata, zabawka do wózka, zabawki drewniane, pomoc w kuchni, serie zabawek i akcesoriów, a oprócz tego fantastyczne książeczki!

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Integracyjny Małe Misie »

  Małe Misie to przedsięwzięcie, które w swoim założeniu ma pomóc rodzicom w pierwszych latach opieki nad dzieckiem. Oferujemy profesjonalną opiekę pedagogiczną dla maluchów w naszych nowoczesnych i przystosowanych do standardów europejskich żłobkach. W każdej naszej placówce Państwa dzieckiem zajmą się z troską i czułością wykwalifikowane nianie z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole integracyjne Domek Przedszkolaka »

  Niepubliczne przedszkole integracyjne o profilu matematyczno-konstruktorskim w Ursusie zaprasza dzieci od pół roku do 6 lat. Jesteśmy placówką oświatową działającą zgodnie z ustawą o systemie oświaty. Domek Przedszkolaka realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.Profilem specjalnym w grupach żłobkowych to rozwijanie w dzieciach poczucia piękna i relaksu poprzez zajęcia muzyczne.Profilem specjalnym w przedszkolu jest wyzwalanie i kształcenie zdolności matematyczno-konstruktorskich u dzieci.Kadrę tworzy zespół nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego dziecka zapewniamy małą liczebność grup wiekowych. Każda z grup prowadzona jest przez dwóch nauczycieli oraz pomoc.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Olsztyn Jaroty »

  Żłobek Dom Rozwoju Malucha to najlepsze miejsce dla Twojej pociechy. W naszym Żłobku w Olsztynie rozwijamy wiele cech dzieci, np rysowanie.Rysowanie, podobnie jak pisanie, nie polega wyłącznie na prawidłowym trzymaniu ołówka i rysowaniu ładnych literek i wzorków. Właściwy rozwój tych umiejętności jest zależny od prawidłowego ćwiczenia zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz słuchowo – wzrokowo – ruchowej, a także koncentracji. Zdarza się, że niektóre dzieci nie są zainteresowane tego typu zajęciami, a zadaniem rodzica jest znalezienie takiego sposoby, by pobudzić wszystkie wymienione ośrodki do działania.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • MISIEK Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Nowy Sącz »

  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek to prywatny obiekt wyposażony we własną kuchnie i plac zabaw, oferujący opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 6 lat. W przedszkolu Misiek organizowane są zajęcia dodatkowe takie jak warsztaty wokalno-muzyczne, językowe, teatralne a także warsztaty robotyki i automatyki.

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole i Klub Malucha „Zaczarowany Ogród” z Mikołowa »

  Zaczarowany Ogród to miejsce przepełnione ciepłem, radością i twórczymi przeżyciami, a jednocześnie odrobinę tajemnicze. Zapraszamy do skorzystania z oferty Zaczarowanego Ogrodu.

  Przedszkole o profilu teatralnym "Zaczarowany Ogród" oraz Klub Malucha "Zaczarowany Ogród" powstają z myślą o dzieciach w wieku od 2 do 6 lat.

  Zainspirowani niezwykłością dziecięcych zachowań ich spontanicznością, wrażliwością i kreatywnością oddajemy w Państwa ręce prywatny żłobek stworzony z myślą o dzieciach. Trafiając na żywo reagującego i chłonnego naszych działań odbiorcę pragniemy, aby zaproponowany program edukacji artystycznej rozbudził w naszym podopiecznych pasje, poprzez zabawę rozwijał intelektualnie i emocjonalnie. Był przykładem różnych postaw i wzorem zachowań. Wykwalifikowana kadra dba o bezpieczeństwo maluchów, dostarczając im wiedzy i umiejętności, niezbędnych na kolejnych etapach edukacji.

  Data dodania: 25 11 2016 · szczegóły wpisu »