Żłobek Poznań - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Żłobek Poznań

Zaczarowany Parasol to prywatny żłobek z siedzibą w Poznaniu, na Wildzie. Placówka zapewnia opiekę zgodnie z najwyższymi standardami, dzieciom do 3 roku życia. Personel złożony z profesjonalistów jest doskonale przygotowany do pracy i zapewnia maluchom najwyższe normy opieki i bezpieczeństwa. Dogodne położenie naszego żłobka daje możliwość szybkiego przejazdu z wielu dzielnic Poznania: Wilda, Górczyn, Rataje. Informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej naszej placówki. Posiadamy godziny pracy dostosowane do potrzeb rodziców oraz korzystne abonamenty. Ciekawa oferta zajęciowa gwarantuje wszystkim pociechom czas spędzony na wspaniałej zabawie.

Szczegóły strony www.zaczarowany-parasol.pl:

Podlinkuj stronę www.zaczarowany-parasol.pl:

Żłobek Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha "Kolorowy Balonik" w Zgierzu »

  Klub Malucha w Zgierzu "Kolorowy Balonik" to kolorowe miejsce, gdzie możecie Państwo pozostawić pod opieką dzieci nawet na 1 godzię! Oferujemy także opieke stalą, w małych gupach do 15 osób. Zapewniamy profesjonalną opieką oraz wyżywienie. Przyjmujemy dzieci w wieku 3-6 lat. Więcej informacji na na stronie internetowej www.balonikzgierz.pl i pod numerem telefonu 606636011. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class »

  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 miesiąca do 5 roku życia do wspólnej, fantastycznej nauki i zabawy w naszej placówce w Warszawie - First Class. Placówka funkcjonuje jako przedszkole oraz żłobek.

  Zajęcia w naszym przedszkolu odbywają się w dwóch językach - polskim i angielskim. Pomaga to maluchom zapoznać się z językiem obcym od najmłodszych lat.
  Oprócz tego oferujemy różnorodne zajęcia dydaktyczne - taniec, rytmikę, zajęcia artystyczne, plastyczne pozwalające odkrywać ukryte talenty oraz wiele więcej.

  Dziećmi zajmuje się wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska która kocha dzieci.
  Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class czynne jest codziennie w godzinach 6.45 - 20.30 co jest znacznym udogodnieniem dla rodziców pracujących po południu.
  Nasz żłobek/przedszkole oferuje 4 pakiety MAXI, MIDI, MINI, MINI 2.
  Zapraszamy wszystkich rodziców i ich pociechy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  Wymarzonym miejscem dla berbecia jest Miniuni.pl. Ten champion w dziedzinach przedszkola i żłobka gwarantuje rzetelną pieczę nad dzieckiem, połączoną z rozrywką i stymulowaniem rozwoju podopiecznych. Oprócz podstawowych zajęć, Miniuni przeprowadza ponadto różnorakie warsztaty dla dzieci (Poznań, ul. Perzycka 11). Bliższe informacje do przeczytania na witrynie miniuni.pl. Dzięki temu mamy i ojcowie mają możliwość zobaczyć, co w konkretnym momencie wyczynia ich dziecko. Chcąc mieć rękojmię, że dziecko jest w najlepszych rękach, skontaktuj się z placówką, dzwoniąc pod numer +48 660 571 675. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazny żłobek we Wrocławiu - Nasze Dzieci »

  Ośrodek został założony z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Pod swoje skrzydła przyjmujemy maluch w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W kwestii posiłków można ustalić indywidualnie również dla dzieci alergicznych oraz na specjalnej diecie.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowy domek - klub malucha Tarnowskie Góry »

  Tęczowy domek Tarnowskie Góry to klub malucha - alternatywa dla przedszkola. Zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne, zajęcia z angielskiego - to tylko część oferty naszego mini przedszkola. Zajęcia prowadzone przez sprawdzonych profesjonalnych pedagogów szkolnych.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Podkowa Leśna »

  Mała Panda to jedyny żłobek położony na terenie Podkowy Leśnej. Działamy zgodnie z warunkami jakie narzuca ustawa. Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku do lat trzech w różnych wariantach czasowych. Może to być opieka całodzienna wykupiona na cały miesiąc bądź też opieka jedynie na godziny lub dni, w których będziecie Państwo tego potrzebowali. Jesteśmy otwarci na różne propozycje, które będą gwarantowały Państwu najwyższą wygodę w momencie, kiedy potrzebować będziecie dobrej opieki nad waszą pociechą.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Karuzela »

  Działający na terenie Krakowa niepubliczny żłobek. Profesjonalna kadra pedagogiczna zapewnia opiekę nad dziećmi do lat 3.
  To właśnie w Klubie Malucha Karuzela nawiążą się pierwsze znajomości, przyjaźnie a wasze pociechy rozwiną swoje skrywane zdolności intelektualne, manualne i muzyczne.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie żłobka »

  Myślą Państwo nad wyposażenie żłobka w meble, zabawki dla malucha i artykuły plastyczne dla żłobków? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat resortowego programu maluch, a także opieki nad dzieckiem do lat 3. Dzięki naszemu serwisowi dowiedzą się Państwo czym jest klub dziecięcy, klub malucha oraz ustawa żłobkowa. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzowie Zabawy Łódź »

  Kronika wydarzeń w przedszkolu i żłobku uzupełniona o zdjęcia i niezbędne dla rodziców materiały informacyjne. Opisuje wydarzenia z przedszkola, zabawy, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz organizowane uroczystości. Strona umożliwia wymianę opinii między rodzicami, informuje o aktualnościach i menu na bieżący tydzień.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://przedszkolekrakow.pl »

  Niepubliczne przedszkole Kraków serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkie dzieci i rodziców, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego ośrodka dla swoich pociech. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie przybywać w komfortowych warunkach, to zgłoś się do nas. Zatrudniamy doświadczoną kadrę i mamy mnóstwo ciekawych pomysłów.

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »