Podkategoria: Prasa Filmowa - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prasa Filmowa Podkategoria: Prasa Filmowa

 • Magazyn Filmowy Cinema.pl »

  Cinema.pl to miejsce dla wszystkich miłośników dobrego filmu i kina. W portalu znajdziecie najnowsze wiadomości, plotki, wywiady, recenzje, artykuły i informacje branżowe. Do tego każdy fanatyk znajdzie coś dla siebie. Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy galerię zdjęć i video, gdzie będziemy zamieszczać najlepsze filmowe zwiastuny.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Wielotematyczne »

  Hotshare.pl to portal nowej generacji stworzony do dyskusji oraz wymiany opinii oraz poglądów pomiędzy internautami. Hotshare.pl to również forum i internetowa społeczność tworzona przez ludzi z pasją. Od tysięcy innych for różnimy się przede wszystkim nasza wszechstronność, estetyczność, klimat oraz chęć tworzenia czegoś wyjątkowego – miejsca spotkań internautów .w naszym serwisie każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Weebfilmy.pl - darmowe kino Online »

  weebfilmy.pl serwis w całości poświęcony filmom krótko i pełnometrażowym z możliwością oglądania online bezpośrednio na ekranie twojego komputera tabletu czy smartfonie. Znajdziesz tu również swoje ulubione seriale polskie jak i zagraniczne super produkcje w jakości HD. Filmy z lektorem, dubbingiem w wersji oryginalnej czy z napisami - wybór należy do Ciebie. Ty decydujesz co i kiedy będziesz miał ochotę obejrzeć. Na www.weebfilmy.pl nie znajdziesz irytujących reklam ani nie potrzebnych bloków reklamowych. Na bieżąco aktualizujemy bazę filmów oraz Seriali zapewniając tym rozrywkę dla każdego użytkownika zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Time Lapse Productions - Filmy poklatkowe z budowy »

  Profesjonalne realizacje filmowe w technice Time Lapse z inwestycji budowlanych do celów dokumentacji i promocji projektów budowlanych. Zdjęcia lotnicze, promocja inwestycji. W tworzeniu filmów poklatkowych metodą "Time Lapse" z budowy nie mamy sobie równych
  Kreujemy najbardziej spektakularne produkcje Time Lapse, dbając by każde ujęcie zapierało dech w piersiach

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • FilmyHD online - Filmy online za darmo »

  Filmy online za darmo nie musisz się rejestrować, Filmy udostępniamy za darmo bez limitów. Filmy Polskie i Zagraniczne. Filmy online komedie, horrory, bajki. Filmy HD dzięki naszej stronie obejrzysz filmy online za darmo. Tylko u nas filmy polskie z lektorem i hity zagraniczne z dubbingiem. Seriale online, filmy bez limitów za darmo.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fajne filmy jakiefilmypolecacie.pl »

  Narzekasz na słabe kino? Nie wiesz, jaki film obejrzeć? Masz dosyć filmów, które po prostu rozczarowują i tracą Twój cenny czas? Zanim wybierzesz się na seans, wejdź na stronę jakiefilmypolecacie.pl. Znajdziesz tam rankingi filmów z różnych kategorii, wraz z opisami oraz trailerami - zobacz, jaki film warto obejrzeć. Dzięki tej stronie unikniesz niemiłych kinematograficznych pomyłek!

  Data dodania: 01 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oldcamera.pl - Wszystko o starym kinie »

  Serwis przedstawia poszczególne etapy historii kina: epokę kina niemego, przełom dźwiękowy, a także rozwój elementów języka filmowego. Prezentowane są tu również sylwetki gwiazd i omówienia twórczości wybitnych reżyserów. Ważne miejsce zajmuje analiza gatunków kina amerykańskiego oraz kierunków i szkół filmu europejskiego. Ponadto serwis prezentuje autorskie recenzje dzieł uznawanych za arcydzieła sztuki filmowej.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prasa Filmowa

Prasa Filmowa - nowa strona:

Adres: