Podkategoria: Prasa muzyczna - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Prasa muzyczna Podkategoria: Prasa muzyczna

 • Blog poświęcony mocniejszej muzyce. Najnowsze koncerty, albumy »

  Blog o mocnej muzyce, nowości z świata gwiazd, zapowiedzi przyszłych koncertów, nowe płyty i klipy. Informacje o koncertach w Polsce, Setlisty. Mój pogląd na polską i zagraniczną scenę metalową. Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Behemoth, Rammstein, AC/DC - tego na pewno nie zabraknie na blogu

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wybitny Saksofonista Jazzowy Krzysztof Urbanski »

  Strona wybitnego, młodego saksofonisty jazzowego,współczesny jazz najwyższych lotów.Laureta najważniejszych konkursów międzynarodowych,laureata nagrody TVP Kultury "Gwarancje Kultury" jak i nagrody Gazety Wyborczej "wARTo"

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radio Internetowe - Radio FTB - Imperium Dobrej Muzyki »

  Radio internetowe - najlepsza muzyka club, house, trance, disco polo, dance, rock, polskie przeboje, pop, hands up, techno
  Radio FTB powstało w lutym roku 1999. Gramy dla Was przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Redakcja naszego radia liczy blisko 100 osób. Są to ludzie z każdego zakątka Polski oraz zagranicy. Radio tworzą ludzie, dla których tworzenie radia jest pasją . Dlatego jest to radio całkowicie oddane swoim słuchaczom. Nasza ekipa to ludzie ambitni, dla których muzyka jest wielką częścią życia.

  Nasze radio posiada 7 kanałów muzycznych:
  - kanał CLUB FM
  - kanał DISCO POLO
  - kanał HOUSE
  - kanał TRANCE
  - kanał MIX
  - kanał POLSKIE PRZEBOJE
  - kanał FACE TO FACE

  Na swoim koncie mamy współpracę z firmami:
  VIVA Polska, High Contrast Recordings, Flamingo Recordings, Garuda, Haiti Groove, Star 69 Records, Y-Catch Agency, MDT Agency, Music Rotation, 2-Dutch Agency, MFM Booking, Agencja Artystyczna FENIKS, Vanila Recors, Wydawnictwo Muzyczne FOLK, Ryszard Music, Wydawnictwo Muzyczne HIT n HOT, Agencja Koncertowa IMPRESARIAT, World Media, Beatmodul Records, Flow Management, VIP Agency, telewizja Silesia, Fresh Inspiration Agency, RoodMedia, Tentramade, Vandit Records, Phonetic Music

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Active Show / Artyści Imprezy Muzyka »

  Active Show to portal powołany do życia, by pomóc Ci znaleźć artystę lub zespół do wynajęcia, który sprawi, że organizowany przez Ciebie event będzie jedyny w swoim rodzaju.

  Chcemy zapewniać rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego na portalu pojawiać się będą wyłącznie rekomendowani i zweryfikowani artyści grający na żywo. Mamy nadzieję, że przysłużymy się tym do popularyzacji imprez z doskonałą muzyką na żywo.

  Pragniemy być pierwszym źródłem informacji, gdy chodzi o znalezienie artysty na imprezę, która ma być niezapomniana. Dlatego na portalu umieszczamy szczegółowe informacje o artystach wraz ze zdjęciami oraz video, co oczywiście będzie pomocne w podjęciu najlepszego wyboru.


  ACTIVE SHOW W 2 MINUTY:

  • pierwszy, największy portal zrzeszający profesjonalnych artystów, zespoły i miejsca do wynajęcia na każdy event

  • kilkadziesiąt sprawdzonych i rekomendowanych artystów oraz zespołów grających muzykę na żywo

  • indywidualne prezentacje artystów wraz z próbką muzyki i zdjęciami

  • artyści posiadający wieloletnie doświadczenie w uświetnianiu różnorodnych eventów od imprez okolicznościowych, klubowych po festiwale, na imprezach integracyjnych kończąc

  • łatwy i szybki system rezerwacji

  • gwarancja satysfakcji 100%

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • METALHARD Najlepsza muzyka Heavy-Rock »

  Portal internetowy w całości poświęcony muzyce metalowej i rockowej w wielu ich odmianach.

  Czytelnik znajdzie tutaj świeże wiadomości dotyczące premier płytowych i koncertów a ponad to recenzje płyt, relacje z koncertów, ciekawe artykuły, galerie zdjęć i wiele innych.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prasa muzyczna

Prasa muzyczna - nowa strona:

Adres: