Podkategoria: Szkoły muzyczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Szkoły muzyczne Podkategoria: Szkoły muzyczne

1 · 2 · następna strona »
 • Fundacja Play-Ground »

  Strona studia nagraniowego i sali prób prowadzonego przez fundację Play-Ground - pozarządową organizację non-profit.
  Studio mieści się w centrum Wrocławia, ul.Prosta 36 (ok. Pl.Legionów)
  tel. 608 131 688 lub 666 968 826
  Na stronie kontakt oraz aktualne grafiki sal prób, cele statutowe, przykłady realizacji oraz lista sprzętu muzycznego do wynajęcia.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elpiano - pianina cyfrowe »

  Pianina cyfrowe - sprzedaż i wynajem.
  Doradzamy w wyborze pianina cyfrowego i wspieramy w nauce gry.
  Inspirujemy przez wspólne występy muzyczne i wykłady zawodowych muzyków.
  Modele Elpiano:
  - DPS-1000 w cenie 2490zł: Doskonałe pianino cyfrowe o młoteczkowej, dynamicznej, ważonej klawiaturze z funkcjami keyboardu (akompaniament, rytmy, 128 brzmień GM).

  - DPS-1200 w cenie 2990zł: Pianino idealne dla Pianistów: młoteczkowa, dynamiczna, ważona klawiatura, piękne brzmienia fortepianu (3 brzmienia fortepianu, 128 brzmień GM) polifonia 128, 9 poziomów twardości klawiatury.
  - DPR-2200 w cenie 3790zł: Pianino idealne - łączące zalety wszystkich modeli Elpiano: młoteczkowa, dynamiczna, ważona klawiatura, polifonia 128, 9 poziomów twardości klawiatury, ponad 1000 pięknych uworów demo, karta SD, 80 rytmów, opcja przypisania funkcji do pedałów.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARTE - Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia »

  Szkoła muzyczna ARTE na warszawskim Ursynowie to połączenie klasycznego warsztatu i jazzowo-rozrywkowego brzmienia.
  W naszej szkole uczysz się u najlepszych muzyków gry na instrumentach takich jak: gitara elektryczna, gitara basowa, saksofon, flet, fortepian jazzowy, perkusja.
  Nasi nauczyciele, oprócz tego, że sami koncertują, potrafią nauczyć grać.
  Dla wokalistów wprowadziliśmy Laboratorium, nowatorską metodę opracowaną przez Ewę Kossak – znanego ze skuteczności pedagoga śpiewu rozrywkowego.
  U nas nauczysz się grać, śpiewać, nagrywać (home recording) słuchać i słyszeć!

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na instrumentach muzycznych w Częstochowie »

  Nauka gry na instrumentach muzycznych prowadzona przez Szymona Mrożka na keyboardzie pianinie saksofonie klarnecie flecie prostym połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu. Dodatkowo prowadzone są zajęcia z emisji głosu, nauki śpiewu oraz komputerowych programów muzycznych.
  Opracowane są przyjazne programy nauczania oparte na wieloletnim doświadczeniu muzyczno - pedagogicznym (Szkoła Muzyczna), które są przeznaczone dla różnych grup wiekowych: dzieci od 6 lat, młodzieży oraz dorosłych. Dobierany jest repertuar indywidualnie pod kątem zainteresowań, predyspozycji i możliwości technicznych ucznia. Kilku uczniów ukończyło studia muzyczne.
  Pod kierunkiem Szymona Mrożka zainteresowania muzyczne rozwijali m.in. lekarze, prawnicy, emeryci, wiek czy zawód nie stanowi żadnej bariery. Takie muzykowanie jest doskonałą formą relaksu czy muzykoterapią a rozwój słuchu jest podstawą szybszego opanowania języków obcych. Systematyczne występy publiczne, ćwiczą opanowanie napięcia ciała i umiejętność redukcji stresu. Zalecane jest rozpoczęcie nauki gry na instrumentach muzycznych: fortepian, pianino, keyboard, syntezator, organy, flet prosty od 6 roku życia natomiast saksofon, klarnet od 9 roku życia.
  Osoba rozpoczynająca naukę powinna mieć dobry słuch muzyczny. Do nauki niezbędny jest instrument oraz nuty polecane przez nauczyciela.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Edukacji Muzycznej. DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja. Warszawa. »

  Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej „DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja”. W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). Prowadzimy zajęcia z baletu i śpiewająco uczymy języków obcych. Młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach teatralnych i wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu. Na zakończenie semestrów organizujemy koncerty naszych uczniów. Osoby uczące się śpiewu realizują nagrania studyjne piosenek. W soboty zapraszamy na zajęcia otwarte: spektakle, koncerty, spotkania autorskie i in. Organizujemy zabawy urodzinowe. Mamy windę, przewijak, kącik zabaw i miejsce na wózki. Poczęstujemy cię gorącą czekoladą, herbatą lub kawą i ciastkami.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Gitary - film DVD »

  Laboratorium Gitary - film DVD - gra na gitarze - film o gitarze, rzucający spojrzenie na instrumenty muzyczne z kategori gitara: klasyczna, akustyczna i elektryczna. W filmie omówione są ciekawe techniki i sposoby gry.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty beatboxowe lekcje i nauka beatbox Warszawa »

  Kto może nauczyć się beatboxu? Każdy, kto ma usta, nos i język oraz chęci do ćwiczeń. Warsztaty beatboxowe cykliczne w Warszawie i jednodniowe w całej Polsce. Na stronie znajdziesz darmowe materiały i nagrania do nauki beatbox.

  Chcesz nauczyć się beatboxować, prawda? Pewnie jeszcze nie wiesz jak dużo korzyści oferuje nauka beatboxu. Sprawdźmy.

  Po pierwsze, wyczucie tempa, które przydaje się w wielu sytuacjach życiowych, od tańca na imprezach aż po utrzymanie odpowiedniego rytmu wypowiedzi w przemówieniu w firmie.

  Po drugie, głośność Twoich dźwięków. Mógłbyś mówić cicho i niemrawo, ale przecież wiesz, że każdy naturalny przywódca mówi donośnym i potężnym głosem.

  Po trzecie, beatbox to pewność siebie. Bez przygotowania, nie każdy zniesie presję wystąpień publicznych, a beatboxer na scenie zapomina o blokadach takich jak trema i strach.

  Poza tym zyskujesz niezwykłą umiejętność tworzenia muzyki ustami, którą rozwijasz wszędzie, w każdym miejscu i sytuacji.

  Wpadnij na zajęcia, zobacz jak doskonale będziesz się bawić w dobrym towarzystwie. Zaawansowani pomagają początkującym, ćwiczymy też oddech, działamy na najnowszym sprzęcie pro-audio (loopstacje, mikrofony, głośniki, miksery).

  Przyprowadź znajomego, a za pierwsze zajęcia zapłacisz jedynie 20zł (50% zniżka)!

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ALL THAT MUSIC Autorska Szkoła Muzyki - nauka gry na... »

  Witamy Państwa na oficjalnej stronie Autorskiej Szkoły Muzyki ALL THAT MUSIC działającej w Łodzi, specjalizującej się w nauce gry na instrumentach i nauce śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy również zajęcia umuzykalniająco-rytmiczne dla dzieci w wieku 2-6 lat.  Proponujemy:

  Indywidualną oraz grupową naukę gry na instrumentach, naukę śpiewu od podstaw w miłej, bezstresowej atmosferze. Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
  Atrakcyjne zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych (Rytmika Dla Smyka)
  Bezpłatne zajęcia teoretyczne
  Program nauki indywidualnie dopasowany do zainteresowań każdej osoby
  Zajęcia od godz. 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty
  Nowoczesną salę i sprzęt muzyczny
  Możliwość udziału w zespołach i występach
  Wypożyczamy i doradzamy w wyborze instrumentów
  Dla rodziców i opiekunów udostępniamy darmową kawiarenkę
  Super lokalizację w ścisłym centrum Łodzi(dogodne parkowanie oraz bardzo dobry i szybki dojazd komunikacją miejską z każdej dzielnicy Łodzi)

  Zapisy przez cały rok!


  Serdecznie zapraszamy po spełnianie muzycznych marzeń :-)

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yamaha Szkoła Muzyczna »

  Szkoła Muzyczna Yamaha jest placówką, w której odbywają się kursy muzyczne dla dzieci. W zajęciach udział biorą udział już 4 miesięczne maluchy. Szkolenie opiera się o mnóstwo gier muzycznych, co przyczynia się do tego, że lekcje są skuteczne i bezstresowe. Kursy są sprawiające przyjemność, przynoszą wiele rozkoszy i przyjemności. W szkole muzycznej Yamaha wypracowane zostały odpowiednie etapy uczenia, dopasowane do wieku uczęszczających dzieci. Zajęcia w szkole muzycznej zapewniają dzieciakom wiele korzyści. Pozwalają na rozwój umiejętności manualnych, wyrabianie poczucia rytmu, naukę muzyki prawie tak jak naukę języka mówionego, a także umożliwiają zyskanie doświadczeń społecznych w wyniku przebywania w grupach ze swoimi równolatkami. W szkole Yamaha stosuje się programy instrumentalne przeznaczone dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W szkole zajęcia prowadzą doświadczeni wychowawcy mający solidne wykształcenie.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Yamaha Szkoła Muzyczna »

  Yamaha Szkoła Muzyczna jest siecią placówek, w których prowadzone są zajęcia muzyki dla młodzieży. W zajęciach udział biorą udział już 4 miesięczne dzieciaki. Nauka jest oparte o szereg gier muzycznych, co sprawia, że nauka jest bezstresowa i przede wszystkim skuteczna. Lekcje są sprawiające przyjemność, przynoszą wiele uciechy i przyjemności. W szkole muzycznej Yamaha zostały opracowane odpowiednie poziomy kształcenia, dopasowane do wieku uczących się maluchów. Zajęcia w szkole muzycznej zapewniają dzieciakom mnóstwo pożytku. Pozwalają na rozwijanie zdolności manualnych, wyrabianie poczucia rytmu, naukę muzyki prawie tak jak naukę języka mówionego, oraz pozwalają na zdobycie doświadczeń społecznych w wyniku przebywania w grupach ze swoimi rówieśnikami. W szkole Yamaha stosuje się programy instrumentalne przeznaczone dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W szkole pracują doświadczeni wychowawcy mający kierunkowe wykształcenie.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Warszawa »

  Szkoła muzyczna Unisono Pani Zofii Zwolińskiej mieści się na Warszawskim Mokotowie.
  Oferuje swoim studentom między innymi:
  - zajęcia ze śpiewu
  - naukę gry na fortepianie
  - naukę gry na pianinie
  - naukę gry na gitarze
  - naukę gry na skrzypcach
  - naukę gry na wiolonczeli

  Nauka prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w nauce gry na instrumentach i śpiewu.
  Oferta szkoły muzycznej Pani Zofii Zwolińskiej skierowana jest zarówno do dzieci jak i dorosłych, którzy myślą o zakwalifikowaniu się na studia wokalne jak i tych, którzy chcą poprzez uprawianie muzyki oderwać się od zgiełku dnia codziennego.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Społeczna Szkoła Muzyczna w Łodzi »

  Społeczna Szkoła Muzyczna II stopnia w Łodzi prowadzona jest przez Polski Instytut Muzyczny (PIM). Szkoła muzyczna posiada uprawnienia szkoły publicznej. W szkole możliwa jest nauka na takich instrumentach jak: gitara, skrzypce, akordeon, fortepian, flet poprzeczny, klarnet, kontrabas, saksofon, trąbka i puzon. Możliwa jest też nauka śpiewu solowego. Szkoła muzyczna realizuje pełny program nauczania dla szkół muzycznych II stopnia. Nauka w szkole kończy się dyplomem zawodowego muzyka lub dyplomem zawodowego śpiewaka. Zajęcia prowadzą wybitni pedagodzy z czołowych łódzkich szkół oraz z Akademii Muzycznej w Łodzi. Pedagodzy z naszej szkoły muzycznej mają wieloletnie doświadczenie oraz wychowali wielu wybitnych muzyków, co daje pewność prowadzenia nauczania na najwyższym poziomie. Oferta szkoły muzycznej skierowana jest do osób chcących zostać profesjonalnymi muzykami. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Jest to idealna oferta dla młodzieży z liceów, techników i gimnazjów oraz dla studentów oraz osób pracujących. Podstawowa rekrutacja odbywa się w miesiącach: kwiecień, maj i czerwiec, niemniej rekrutacja odbywa się w ciągu całego roku. Egzaminy wstępne są bezpłatne. Polski Instytut Muzyczny, który prowadzi Społeczną Szkołę Muzyczną II stopnia prowadzi także działalność koncertową organizując koncerty muzyki klasycznej lub kameralnej oraz działalność wydawniczą dotyczącą głównie zbiorów nutowych.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje śpiewu Lublin »

  J'Sound Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu zaprasza na lekcje śpiewu, naukę gry na pianie, zajęcia umuzykalniające i wokalne dla dzieci, emisję głosu dla dorosłych oraz do Studia Nagrań J'Sound.
  Profesjonalna kadra z kierunkowym wykształceniem.
  Nasi uczniowie to uczestnicy programów telewizyjnych, prestiżowych konkursów i festiwali muzycznych. Mieliśmy okazję śpiewać u boku takich gwiazd jak: Maryla Rodowicz, De Mono, Beata Kozidrak, Piotrek Cugowski, Ewa Uryga...
  Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:)
  Możliwość nagrania demo podczas lekcji.
  Przygotowujemy do egzaminów, konkursów, organizujemy koncert i promocje uczniów (recitale, piosenki autorskie, aranżacje...)

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna triola »

  Szkoła Muzyczna Triola Warszawa Włochy mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 66 w Warszawie. W naszej ofercie znajduje się nauka gry na instrumentach: fortepian, pianino, keyboard, gitara, skrzypce, saksofon oraz nauka śpiewu.
  Naszym celem jest wprowadzenie młodych artystów w piękny świat muzyki poprzez dobrą zabawę. Uważamy, że każdy człowiek zdolny jest muzykować choćby dla własnej satysfakcji, wystarczy odrobina chęci i wolnego czasu. Nasi nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje, co pozwala im swobodnie poruszać się wśród dostępnych technik pedagogicznych oraz indywidualnie dopasować program i tempo nauczania do potrzeb ucznia.
  Nie ograniczamy się do jednego gatunku muzyki, dlatego staramy się przeplatać dzieła tzw. muzyki klasycznej z utworami muzyki rozrywkowej oraz elementami jazzu i improwizacji. Dzięki nauce gry na instrumencie oraz śpiewu uczniowie stają się bardziej kreatywni, aż do tego stopnia, iż tworzą własne kompozycje – oczywiście pod czujnym okiem instruktorów. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz dostępnych trybów nauki w naszej szkole, mamy nadzieję że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.
  Do nauki w Szkole Muzycznej Triola zapraszamy nie tylko dzieci i młodzież ale też osoby dorosłe, ponieważ uważamy, że na rozwijanie talentu nigdy nie jest za późno.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna Yamaha »

  Szkoła Muzyczna Yamaha przyjmuje zapisy przez cały rok. Prowadzimy zajęcia z gry na różnego rodzaju instrumentach oraz lekcje śpiewu. W naszej szkole twoje dziecko może rozpocząć edukację muzyczną już w wieku 4 miesięcy! Prowadzimy zajęcia z cyklu Niemowlaki w Krainie Dźwięków, przeznaczone dla dzieci od 4 do 18 miesiąca życia, specjalnie dostosowane do możliwości naszych najmłodszych uczestników. Dzieci poprzez zabawę odkrywają dźwięki poprzez wspólny śpiew, słuchanie muzyki oraz zabawy ruchu. Maluchy przychodzą na zajęcia rodzicami, którzy na zajęciach zajmują jedynie pozycję obserwatorów.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • HolidayMusic.pl »

  Nasz Zespół Holidaymusic to zespół muzyczny, który specjalizuje się w weselach. Zajmujemy się obsługą imrez,a głównie wesel. W jakich miastach gramy? W okolicach Ostródy, Ostrołęki, Szczytna, Mławy itp. W dzisiejszych czasach aby wesele było udane jest potrzebny dobry zespół muzyczny. To jest podstawa udanej zabawy. Właśnie to gwarantujemy. Nasz zespół muzyczny głównie gra w miejscowości Pszasnycz.Razem z klientem ustalamy harmonogram muzyki na weselu, ale oczywiście także proponujemy właśniee rozwiązania. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają na ten najważniejszy dzień w życiu - wesele.Zapraszamy wszystkich chętnych. Wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na keyboardzie Łódź »

  Jednym z bardziej wartościowych zajęć edukacyjnych dla dziecka, wspomagających prawidłowy rozwój psychoruchowy naszej pociechy jest kształcenie muzyczne. Łódzka Szkoła Muzyczna przygotowała dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych szereg edukacyjnych zajęć, warsztatów, na których można zdobyć wiedzę niezbędną do gry na gitarze, perkusji, czy keyboardzie. Duże doświadczenie oraz dobre przygotowanie nauczycieli, a także profesjonalne zaplecze (instrumenty) sprawia, że zajęcia w szkole muzycznej cieszą się popularnością w Łodzi.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Akademia dużego i małego skrzypka »

  Nauka gry na skrzypcach w Krakowie dla małych i dużych.
  To miejsce dla wszystkich miłośników skrzypiec niezależnie od wieku i umiejętności.
  Uczymy:
  -dzieci od lat 3
  -młodzież
  -dorosłych
  W nauczaniu gry na skrzypcach korzystamy z wielu metod, m.in.metody Suzuki znanej i odnoszącej sukcesy na całym świecie szczególnie wśród początkujących instrumentalistów.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyki szkola-muzyki.pl »

  Nasza szkoła muzyczna oferuje profesjonalne zajęcia instrumentalne oraz zajęcia wokalne na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli uważasz, że masz talent muzyczny i chcesz się sprawdzić na tym polu to koniecznie odwiedź naszą szkołę muzyczną. Nie zmarnuj swojego talentu. Nasi nauczyciele pomogą Ci rozwinąć Twój talent dzięki czemu będziesz mógł bardzo szybko się rozwinąć. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Muzyczny Portal Edukacyjny www.e-kamerton.pl »

  Muzyczny Portal Edukacyjny e-kamerton.pl to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawych treści dotyczących nauki gry na instrumentach i śpiewu. Lekcje wideo gry na gitarze, basie, skrzypcach, klarnecie, lekcje śpiewu oraz aranżacji i kompozycji. Zadasz pytanie lutnikowi, oraz zobaczysz fotorelacje z ciekawych imprez muzycznych. Naszymi wykładowcami są znani muzycy pracujący już od wielu lat na polskiej i nie tylko scenie muzycznej: Aleksander Maliszewski, Roman Puchowski, Aleksandra Sozańska-Kut, Katarzyna Maliszewska. Kadrę uzupełniają młodz muzycy: Adam Janicki, Marcin Gromnicki, Gerard Szczepański, Przemysław Iżycki, Eliasz Gramont, Marta Gniadek i Weronika Nowak. Portal zawiera autorskie lekcji gry na instrumentach, oraz spory dział artykułów dotyczących teorii muzyki. Materiały są dostępne w wersji standard - za darmo po rejestracji, oraz w wersji PREMIUM. Za niewielką opłatą można uzyskać dostęp do materiałów dodatkowych, oglądać lekcje bez reklam i w doskonałej jakości fullHD 1080p.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły muzyczne

Szkoły muzyczne - nowa strona:

Adres: