Voodo.eu-Magiczny serwis dla Ciebie! - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Voodo.eu-Magiczny serwis dla Ciebie!

Wszystko w jednym portalu, tego jeszcze nie było. Szukasz dobrego komunikatora, chat, filmy, muzyka, chcesz poznać przyjaciół, chcesz coś kupić lub sprzedać, szukasz rozrywki? i wiele innych opcji, także Video phon. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.voodo.eu:

Podlinkuj stronę www.voodo.eu:

Voodo.eu-Magiczny serwis dla Ciebie!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 149 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 266

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Muzyka organowa - największa kolekcja w internecie. »

  Największy resurs internetowy poświęcony nagraniom muzyki organowej. Strona zawiera ponad 16 godzin muzyki 84 kompozytorów XVI-XXI ww., w tym wiele muzyki nieznanej, zapomnianej i rzadko nagrywanej. Autorem strony i wykonawcą wszystkich utworów jest Rostislaw Wygranienko, organista wirtuoz, laureat i juror międzynarodowych konkursów organowych. Artysta specjalizuje się w zakresie polskiej muzyki organowej. Aktualnie dostępne są utwory Adama z Wągrowca, J. S. Bacha, Alexandre Boely, Georga Boehma, Jana Branta, Williama Byrda, Luigi Cherubiniego, Fr. Couperina, J.-F. Dandrieu, Wojciecha Długoraja, Petrusa de Drusina, Jadwigi Dygulskiej, Edwarda Elgara, Cesara Francka, Girolamo Frescobaldiego, A. i G. Gabrielich, Eugene Gigout, Edvarda Griega, G. F. Haendla, Paula Hindemitha, Karola Hławiczki, Jana z Lublina, J. C. Kerlla, J. H. Knechta, Zbigniewa Kozuba, J. L. Krebsa, Johanna Kriegera, Karola Kurpińskiego, L. Lefebure-Wely, J.-N. Lemmensa, Franciszka Lessla, Franza Liszta, Louisa Marchanda, Franka Martina, Feliksa Mendelssohna, Oliviera Messiaena, Giov. Morandiego, Niccola Morettiego, Stanisława Moryty, Georga Muffata, Feliksa Nowowiejskiego, Johanna Pachelbela, V. A. Petrali, Petera Philipsa, Andre Raisona, Wacława Ludwiga Raszka, J. C. Rellstaba, Chr. H. Rincka, A. G. Rittera, Heinricha Scheidemanna, Roberta Schumanna, J. F. N. Segera, Mieczysława i Stefana Surzyńskich, Thomasa Tomkinsa, Franza Tundera, Romualda Twardowskiego, J. G. Walthera, Domenica Zipoliego i innych.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Patrycja Stróżyk : śpiewaczka »

  Patrycja Stróżyk - śpiewaczka - mezzosopran/alt - ukończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie pani Ireny Maculewicz-Żejmo. Brała udział w kursach wokalnych, m. in. kursie muzyki dawnej prowadzonym przez wybitnego angielskiego kontratenora Paula Esswooda. Wlatach 1999 - 2002 była solistką Opery Nova w Bydgoszczy, Podjęła również współpracę z wieloma ośrodkami kulturalnymi w Polsce: Filharmonią Bałtycką w Gdańsku, Filharmonią im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, Filharmonią Podkarpacką w Rzeszowie, Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy, Katedralnym Chórem Chłopięco-Męskim "Pueri Cantores Thorunienses", Operą na Zamku w Szczecinie, Orkiestrą im. Johanna Strausa, Toruńską Orkiestrą Kameralną. Od 2002 roku prowadzi Wydział Wokalny w Szkole Muzycznej I i II st. w Szczecinku. Od 2009 r. współpracuje z Zakładem Kształcenia Wokalnego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W roku 2010 rozpoczęła działalność dydaktyczną w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno-Aktorskim, gdzie kształci młode śpiewaczki. W 2010 r. uzyskała stopień naukowy doktora sztuki i stopień nauczyciela dyplomowanego. Patrycja Stróżyk jest śpiewaczką specjalizującą się w muzyce dawnej. Jej repertuar obejmuje dzieła oratoryjne, operowe oraz lirykę wokalną.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piosenki romantyczne »

  Piosenkiromantyczne.pl to strona na której znajdziecie państwo listę najlepszych piosenek romantycznych zebranych z całego internetu. Lista zawiera wszystkie utwory romantyczne zarówno polskie jak i zagraniczne.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tracklisty.eu »

  Forum o tematyce szerokopojętej muzyki klubowej, w którego skład wchodzą z dużym naciskiem działy oraz tematy rowiązujące problem wiedzy na temat muzyki odtwarzanej w danym otoczeniu/miejscu. Najnowsze tracklisty z energy 2000 oraz innych klubów. Poszukujemy moderatorów. Zapraszamy do udziału w konkursach, które organizuje forum, przewidziane nagrody. Możliwość reklamy swoich produkcji w tym setów, pojedynczych utworów itp. Już teraz pisz tracklisty i zyskuj naprawdę satysfakcjonujące nagrody. Tylko u nas najnowsza dawka muzyki klubowej

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty winylowe »

  Optimal media- firma stworzona na miarę Twoich potrzeb. Wypalamy płyty winylowe CD i DVD, a także kopiujemy. Dodatkowo zajmujemy się produkcją płyt winylowych. Ponadto oferujemy druk poligrafii, opakowania na CD DVD oraz opakowania na płyty winylowe. Najważniejsze dla nas jest jakość produktu oraz współpraca z klientem. Każdy klient może u nas liczyć na kompletną i profesjonalną obsługę. Profesjonalnie i z wielką pasją realizujemy każdy kolejny powierzony nam projekt. Zapraszamy Cię do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stare odbiorniki, radia lampowe naprawa, sprzedaż, renowacja »

  Zajmujemy się naprawą, renowacją i sprzedażą starych lampowych odbiorników radiowych. Próbkę naszych możliwości możesz ocenić oglądając zdjęcia odnowionych i naprawionych odbiorników radiowych.

  W zakładce Zdjęcia-2 można obejrzeć większość odbiorników, które mieliśmy przyjemność odnawiać.

  Zawsze staramy się wydobyć z odnawianego odbiornika radiowego jego dawną świetność, zarówno pod względem wizualnym jak i dźwiękowym. Naprawą i renowacją zajmujemy się od przeszło 6 lat i przez ten czas w naszym warsztacie odrestaurowaliśmy ponad 1000 odbiorników lampowych.

  Jesteśmy w stanie naprawić lub odnowić praktycznie każdy odbiornik lampowy, a jedynym ograniczeniem jest dostępność części zamiennych dla odbiorników produkowanych przed 1940r. Specjalizujemy się głównie w renowacji odbiorników powojennych, ale starsze modele radioodbiorników również stanowią dla nas wyzwanie.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MyDisco.pl - Teledyski Disco Polo »

  MyDisco.pl - Moje Disco Polo! Jest to portal zrzeszający całą społeczność słuchaczy muzyki Disco Polo. Gromadzimy w serwisie teledyski wszystki zespołów Disco Polo. Celem strony jest promocja muzyki Disco Polo w Internecie. Zapraszamy do częstych odwiedzin, oglądania teledysków, słuchania muzyki razem z nami! Wszyscy słuchacze disco - łączmy się!

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nuteczki.net - disco polo 2015 »

  Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Z pewnością tak, ale pod jednym warunkiem – musi to być dobra muzyka. Właśnie to za cel objął sobie portal www.nuteczki.net. Darmowe mp3 to świetne rozwiązanie dla wszystkich fanów dźwięków typu disco polo, pop, ale także techno, house, trance i wielu innych.

  Muzyka disco polo nie od dziś stała się bardzo popularna wśród młodych ludzi. Pozwala im się świetnie bawić i co najważniejsze daje pozytywne myślenie. Wchodząc na nasz serwis możesz pobierać muzykę całkowicie za darmo i odtwarzacz ją gdziekolwiek tylko zechcesz. Jeśli zawsze chcemy mieć przy sobie doskonałą muzykę, warto pobrać wybrane pliki z pojedynczymi utworami, jak też z długimi, gdyż aż kilkunastominutowymi setami. Z roku na rok przybywa sympatyków nowoczesnych, elektronicznych dźwięków.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele Lublin »

  Oferujemy usługi muzyczne na rynku weselnym. Ponad dwadzieścia lat na rynku muzycznym w tym niezliczona ilość zrealizowanych zleceń wesel, imprez okolicznościowych, sylwestrów. Zespół muzyczny CRM z Lublina to gwarancja Twojego udanego wesela.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »