Podkategoria: Wydarzenia muzyczne - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Wydarzenia muzyczne Podkategoria: Wydarzenia muzyczne

1 · 2 · następna strona »
 • Eurowizja »

  Eurowizja jest corocznym konkursem muzycznym organizowanym zazwyczaj w maju. Biorą w nim udział muzyczni przedstawiciele państw członkowskich Europejskiej Unii Nadawców. Serwis Eurowizja Info to centrum wiedzy o największym widowisku muzycznym w Europie. Z nami poznasz aktualne doniesienia o zbliżającym się Konkursie Eurowizja oraz o polskich pre-eliminacjach Krajowe Eliminacje. Dodatkowo dowiesz się kto do tej pory reprezentował nasz kraj w Konkursie Eurowizja, natomiast w dziale Historia Eurowizji poznasz laureatów festiwalu Eurowizja. W portalu fanów Eurowizji dodatkowo możesz wymieniać swoje poglądy z innymi dzięki systemowi komentarzy. Wkrocz już dziś do świata Konkursu Eurowizja.

  Data dodania: 03 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • WBW - Wielka Bitwa Warszawska - freestyle & beatbox battle »

  WBW czyli WIELKA BITWA WARSZAWSKA to odbywająca się cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC a także najlepszy beatbox'er w kraju.

  W ramach turnieju do pojedynków na słowa oraz dźwięki generowane narządami mowy stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u i beatbox'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz może wyrazić też publika znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących zawodników.

  Freestyle'owe i beatbox'owe bitwy podczas których dwóch zawodników staje naprzeciw siebie na scenie i rywalizuje próbując udowodnić swoją wyższość nad rywalem wywołują prawdziwy entuzjazm wśród publiczności. To nie tylko konfrontacja rymów i beatbox'u ale także oryginalnych i niepowtarzalnych stylów, co skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności. Od początku istnienia kultury Hip-Hop jej twórcy próbowali wyróżnić się i udowodnić swoją wyższość nad konkurentami. To właśnie formuła battle pozwala im na to od wielu lat dzięki czemu jest najbardziej interesującą i entuzjastycznie przyjmowaną przez publiczność formą artystycznej rywalizacji.

  Od czasu pierwszej freestyle'owej edycji w 2003 roku i beatbox'owej w 2004, WBW urosła do rangi nieoficjalnych mistrzostw Polski we freestyle'u oraz beatbox'ie.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Muzyczny Esflores »

  Subiektywny blog muzyczny. Strona będąca swoistym przewodnikiem po dobrej muzyce, dużo faktów, przykłady z YT. Prowadzący jest wieloletnim fanem dobrej muzyki. Gatunki nieprzewidywalne;))Bardzo dobre źródło wiedzy na temat ewentualnych zakupów muzycznych.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chopin na wesoło. Event dla firm i biur podróży »

  Grupa Artystyczna TABERNA LIBRA oferuje program artystyczno - integracyjny z wykonywaną na żywo muzyką Fryderyka Chopina, przywołujący romantyczny klimat salonów Warszawy i Paryża.
  Scenariusz zakłada aktywny udział publiczności oraz wspólne muzykowanie.
  Oprócz walorów artystycznych, program zawiera wiele treści edukacyjnych.
  Zaprezentujemy muzykę oraz pieśni kompozytora ( m.in. Życzenie, Moja pieszczotka,
  Poseł, Gdzie lubi, Piosnka Litewska, Śliczny Chłopiec, Wiosna, Hulanka ... )
  Przywołamy sceny dostarczające wielu informacji dotyczących życia kompozytora oraz jego twórczości, z podziałem na okres warszawski i paryski.
  Widzowie wezmą udział w licznych zabawach i konkursach typu zgaduj - zgadula, których celem jest poszerzenie wiedzy dotyczącej inspiracji, techniki gry, odkrywczego brzmienia, nowatorstwa i oryginalności muzyki tworzonej przez "poetę fortepianu".
  Program może mieć charakter recitalowy ( bardziej elegancki) lub eventowy (zabawowy) - połączony z degustacją wina, konsumpcją cukierniczych smakołyków bądź uroczystą kolacją.
  Dla gości zagranicznych, program może być prowadzony w języku angielskim lub niemieckim.
  Działamy na terenie całego kraju!
  Szczegóły na stronie. tel.501488436

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazz Faust Cafe »

  W samym centrum Krakowa, znajduje się wyjątkowe miejsce, najbardziej wpisujące się w klimat królewskiego miasta. I jeśli w Krakowie czas płynie inaczej, to też w Jazz Faust przy kawie czas mierzy się inaczej. W doborowym towarzystwie najlepszych muzyków, wśród miłej obsługi w stylizowanym, kameralnym wnętrzu czas i konsumpcja ustępują miejsca kategoriom smaku, stylu czy wygody. Jazz Faust Cafe to equilibrium ducha i ciała, formy i treści, tu nic nie jest na wyrost. Koncerty najlepszych muzyków, wernisaże, wystawy fotografii, mitingi podróżnicze wprowadzają w rzeczywistość nazwaną przez zagranicznych gości Cracow experience. Jedyna w Krakowie klubokawiarnia jazzowa jest doskonałym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi, randkę czy imprezę okolicznościową.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe wynajem »

  Wynajem hal namiotowych i namiotów. Hale namiotowe, namioty weselne, imprezowe i plenerowe. Wypożyczanie namiotów i hal. Kompleksowa obsługa imprez plenerowych.

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze imprez plenerowych, produkcji i wynajmie namiotów oraz hal namiotowych.

  Wynajmujemy estrady wraz z obsługą techniczną, oprawą świetlną, profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem.

  W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto bogate elementy wyposażenia namiotów i hal namiotowych.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suwałki Blues Festival »

  Strona poświęcona corocznemu festiwalowi muzyki bluesowej odbywającego się w Suwałkach pod nazwą Suwałki Blues Festival. Zawiera dokumentację fotograficzną wszystkich koncertów jakie odbyły się w ramach dotychczasowych edycji Festiwalu oraz ich recenzje. Część strony poświęcona jest lokalnej scenie bluesowej. Oprócz biografii i dokonań suwalskich zespołów, zawiera fotorelacje z bieżących imprez związanych z bluesem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony wszytskich fanów bluesa oraz osoby preferujące muzykę koncertową.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazz Office- integracyjne imprezy dla firm Wrocław »

  Agencja eventowo-marketingowa oferuje usługi:organizacja imprez dla firm, imprezy integracyjne. Zapewniamy nowoczesną infrastrukturę techniczną. Produkujemy spektakle aktorsko-akrobatyczne, widowiska i male formy aktorsko-pantomimiczne. Posiadamy własny magazyn tematycznych dekoracji eventowych i wypożyczalnię stylowych mebli w wydaniu modern. Wszystko to, żeby w jak największym stopniu spełnić oczekiwania naszych Klientów.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Electro House Nation »

  Obszerny portal muzyczno-społecznościowy dla ludzi których interesuje muzyka klubowa: E-House, House i Trance. Spory dział download z nowościami muzycznymi, dzwonkami i setami, ciekawe artykuły na temat gwiazd muzyki klubowej, biografie artystów i wiele więcej. Ponadto posiadamy również własne forum na którym codziennie nasi użytkownicy wyławiają nowości muzyczne ze świata. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • STUDIO 5150 NAGRAŃ KALISZ »

  Miejsce stworzone dla muzyków przez muzyków. Zrozumiemy nawet najbardziej szalone pomysły i wizje. Doradzimy kiedy trzeba i zamilkniemy kiedy trzeba. Zajmiemy się wtyczkami, przewodami i pokrętłami zostawiając Ci czas na najważniejsze.

  Zajmujemy się rejestracją audio, miksem, masteringiem oraz odszumianiem starych nagrań, a także produkcją muzyczną, aranżacją, posprodukcją, udźwiękowieniem obrazu.

  Dysponujemy 2 pomieszczeniami odpowiednio zaadaptowanymi akustycznie. Studio znajduje się w świetnej lokalizacji, w okolicach Parku Przyjaźni ( Kalisz ). Jest to bardzo cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie której znajdują się hotele, bary, restauracje, sklepy spożywcze, korty tenisowe i oczywiście bezpłatny parking

  Dotychczas nagrywali u nas m.in. : O.S.T.R, Abradab, Caddilac Dale, BluEyesOne, Clinton place, Kot Karter, Denver, Drumlinaz

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieoficjalny portal programu X Factor Polska »

  xFact to nieoficjalny portal polskiej edycji programu X Factor, nadawanego od 2011 roku przez telewizję TVN. Na łamach serwisu publikowane są najważniejsze wydarzenia dotyczące show i artystów oraz ciekawe informacje o których nie pisze się w oficjalnych źródłach. Przybliżamy sylwetki gwiazd oraz śledzimy ich drogę po szczeblach kariery. Osobom, które nie mogły oglądać show w telewizji lub chciałby zobaczyć je raz jeszcze, proponujemy powtórki wideo najważniejszych występów. Niecierpliwym natomiast dużo przed czasem opisujemy osoby, które w przeciągu kilku miesięcy mogą znaleźć się na ustach większości Polaków.

  Prócz informacji, xFact skupia wokół siebie ludzi zainteresowanych programem, jak również światem muzycznym i śpiewem. Możesz tu zawrzeć znaczące znajomości, wypromować siebie lub poznać innych utalentowanych użytkowników. Jeżeli nie gonisz za karierą, a po prostu lubisz tą tematykę oraz dobrą zabawę, możesz porozmawiać w przemiłej atmosferze profesjonalistów, jak również amatorów tej branży.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Data Premiery »

  W ramach serwisu prezentowane są daty premier nadchodzących nowości z wielu dziedzin rozrywki – od filmów poprzez książki, muzykę aż po gry komputerowe. Jeżeli chcesz poznać datę wydania Twoich ulubionych tytułów i być o nich informowanym na bieżąco, to jest to serwis właśnie dla Ciebie. Na pytanie „kiedy premiera” jest tylko jedna odpowiedź – DataPremiery.pl.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KT Sound - nagłośnienie oraz obsługa techniczna imprez. »

  Zajmujemy się obsługą techniczną imprez, działamy na terenie całego kraju. Posiadamy nagłośnienie estradowe używane podczas koncertów oraz inną aparaturę dźwiękową, którą dobieramy w zależności od potrzeb i wymogów klienta. Dysponujemy własną estradą składającą się z blatów scenicznych oraz zadaszeniem estradowym bazującym na aluminiowej konstrukcji. Konstrukcja ta może być także zastosowana do podwieszenia oświetlenia, banerów lub do budowy stoisk targowych. Realizujemy wszelkiego rodzaju imprezy muzyczne, kulturalne, firmowe, sportowe, rodzinne, szkolne i dziecięce. Świadczymy również usługi transportowe związane z przeprowadzkami oraz przewozem towarów, nie wymagających specjalistycznych samochodów.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Matawi Band 100% »

  Matawi Band to szalona nazwa tak jak cała załoga która żyje muzyką i robi to co lubi. Raz że gramy na żywo a dwa że z nami nie ma nudy. Poprowadzimy każdą imprezę z doskonałą precyzją pełną humoru i zabawy. Promocja!!! Zapraszamy

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KryoArt »

  Agencja Artystyczna organizująca imprezy plenerowe, festyny, przyjęcia, koncerty i inne. Oferuje nowatorskie rozwiązania dla weselnych muzyków i zespołów muzycznych. Świadczy usługi w zakresie reżyserii dźwięku, nagłaśniania imprez w tym plenerów oraz nagrywania piosenek, spotów reklamowych i inne. Oferuje również usługi reklamowe.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blues Brothers Band - Blues Brothers Show »

  Blues Brothers Show to muzyczny koncert coverowy z największymi przebojami z filmu Blues Brothers. Dziesięciu muzyków gwarantuje muzyczny show na najwyższym poziomie. Koncert ubrany jest w odpowiednią oprawę ( charakterystyczny ubiór ).
  Jeśli szukasz zespołu na koncert lub występ podczas imprezy firmowej Blues Brothers Band to trafny wybór.
  Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Technika estradowa »

  Strona poświęcona branży estradowej. Poruszane zagadnienia dotyczą stosowania techniki takiej jak nagłośnienie, oświetlenie i sceny. Na stronie znajdują się opisy problemów i ich rozwiązania oraz materiały do pobrania. Znaleźć tam można artykuły, zdjęcia i podstawy teoretyczne związane z obsługą urządzeń elektronicznych i mechanicznych oraz przygotowaniem i realizacją eventów.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dj Zwolan »

  Dj Zwolan - wyśmienita zabawa na wszelkiego rodzaju imprezach. DJ na wesele, imprezy okolicznościowe, bankiety, wyjazdy firmowe oraz bale maturalne. Zapoznaj się z szeroką ofertą usług oferowanych przez dj z Poznania. Nie zwlekaj zabukuj termin już dziś. Gorąco zapraszam, satysfakcja gwarantowana.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • DJ MAX WODZIREJ PREZENTER WESELA IMPREZY OKOLICZNOSCIOWE DJ Z POCZUCIEM HUMORU PROFESJONALNA OPRAWA »

  Jeśli szukacie Państwo DJ-a- WODZIREJA z profesjonalnym sprzętem, a przede wszystkim kogoś kto poprowadzi imprezę i zabawi gości jako wodzirej, zapraszam…Teraz DJ.MAX team mocniejszy o wokalistkę Ewelinę Rytelewską ! Uczestniczkę programów TV jak X-Faktor czy Szansa na sukces !Jak śpiewa ??? Zapraszam do galerii ! Oraz na you tube Wojtek Nadolski !PRACUJE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !!!Jeśli szukasz ciekawej atrakcjiZaproś Mistrza Polski w kulturystyce klasycznej na pokaz”body-show” w wyjątkowej choreografii !Współpracuję z strongman/woman, kulturystami i gwiazdami sceny fitness, Tancerzami, tancerkami oraz aktorami i artystami polskiej i zagranicznej sceny.Organizuje SHOW oraz pokazy na festynach, imprezach firmowych itp.Współpracuje z profesjonalnymi grupami tancerzy oraz tancerek erotycznych .Obsługujemy wieczory panieńskie, dzień kobiet, wieczory kawalerskie, imprezy zamknięte .

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Parkkulturowy.com.pl »

  Szukasz wiadomości muzycznych? Coś wartościowszego niż tylko plotkarskich tekstów o popularnych gwiazdach? Masz dość niby skandali których celem jest tylko przekaz reklamowy i nakręcenie sprzedaży? My mieliśmy dość i skutkiem tego sami utworzyliśmy mini portal tematyczny o muzyce, kulturze i teatrze. Próbujemy szerokim łukiem omijać znanych wszystkim wykonawców o których wszędzie i wszystko już napisano. Szukamy wartościowych znaków muzycznych i osobliwych wydarzeń kulturalnych, i właśnie im poświęcamy miejsce na naszej stronie. Sam nie wiesz jak rozciągły jest współczesny świat muzyki, ile gatunków, trendów i prądów ma do dyspozycji niepewny słuchacz. I uwierzcie nam na słowo, w tym wypadku, od naddatku głowa nie boli.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wydarzenia muzyczne

Wydarzenia muzyczne - nowa strona:

Adres: