Adwokat Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Warszawa

Strona kancelarii adwokata wpisanego również na listę radców prawnych. Kancelaria adwokacka ma są siedzibę w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, lecz świadczy usługi na rzecz podmiotów z całego kraju oraz z zagranicy.
Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, takich jak sprawy o rozwód i separację. Kancelaria zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego oraz pełną reprezentację w trakcie procesów sądowych.
Dewizą kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych w rozsądnej cenie oraz dążenie do maksymalnego zadowolenia klientów kancelarii prawnej.

Szczegóły strony dabrowski-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę dabrowski-adwokat.pl:

Adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz we Wrocławiu świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze dla podmiotów prywatnych i instytucji. Adwokaci proponuje pomoc prawną, w zakresie udzielania opinii oraz porad prawnych, sporządzania not procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria trudni się sprawami z szeregu dyscyplin prawa, są to: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo wykroczeń. Prawo to dyscyplina trudna, toteż osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy, wykazują duże trudności w rozeznaniu się wśród zapisów, paragrafów i zawiłych artykułów z dziedziny prawa. Trudnimy się postępowaniami karnymi i cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi i gospodarczymi. Z tej przyczyny podejmujemy się występowania w imieniu naszych klientów w wielu sprawach, nawet tych najtrudniejszych. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu świadczy także pomoc prawną przez internet. Korzystając z usługi przez internet nasi klienci otrzymują szybkie, kompetentne i poufne rozstrzygnięcie przedstawionego przedmiotu. Do zapoznania się z całą propozycją usług kancelarii zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna - Kancelaria Berghard sp. z o.o. »

  Kancelaria Berghard sp. z o.o., świadczy usługi windykacyjne dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

  Działania windykacyjne prowadzone są w trybie postępowania polubownego przed sądowego.

  Wynagrodzeniem Kancelarii Berghard sp. z o.o. jest prowizja od każdej odzyskanej kwoty. Powoduje to, że nie Płacicie Państwo jeśli nie odzyskamy należności.

  Windykacja należności to proces, który powinien być prowadzony przez doświadczonych windykatorów.

  Działania związane z odzyskiwaniem należności, powinny być podejmowane przez Wierzycieli, najszybciej jak to możliwe. Dzięki temu wzrasta skuteczności działań windykacyjnych.

  Ważny element działań prewencyjnych to Monitoring należności. Wpływa on na poprawę terminowości płatności klientów.

  Działania prewencyjne to miedzy innymi czerwona pieczęć informacyjna. Pieczęć taka posiada zapis, z prośbą o terminową płatność. Jest to proste i skuteczne narzędzie do szybkiej poprawy płynności finansowej.

  Kancelaria Berghard sp. z o.o. opracowała nowatorskie narzędzie - Program Monitoring Płatności. Jest to zintegrowane rozwiązanie w ramach monitoringu. Zawiera między innymi narzędzie - Monit (system informatyczny do generowania Monitów - wstępnych wezwań do zapłaty)

  Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny adwokat porady prawne Łódź »

  Kancelarie Radców Prawnych Ługowska, Kulbat - Soja świadczą porady prawne i usługi prawne w kompleksowym zakresie, zarówno na zlecenie podmiotów gospodarczych, jak i Klientów indywidualnych. W kontaktach z Klientem dbamy oprzestrzeganie zasad etyki wykonywaniazawodu radcy prawnego, uczciwościi poufności.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lucyna Filas Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i przedsiębiorstw. Świadczy pomoc prawną przy rozwodach i spadkach. Prowadzi sprawy alimentacyjne i podatkowe. Bliższe informacje na stronie internetowej Kancelarii www.kancelaria-filas.pl lub pod numerem telefonu 608 844 342.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sebastian Rolicz »

  Kancelaria adwokacka Pro Lex Sebastian Rolicz prowadzi kompleksową obsługę prawną osób prywatnych i przedsiębiorców. W ofercie m.in. reprezentowanie klienta przed Sądami i organami administracji, sporządzanie pism, udzielanie porad. Specjalizacja - prawo rodzinne (rozwody, alimenty) oraz prawo rzeczowe (podziały nieruchomości).

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Nowy Sącz »

  Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą wiedzę i doświadczenie. Prawnicy Kancelarii to ludzie z pasją, którzy specjalizując się w poszczególnych dziedzinach prawa, stworzyli kompletny i zgrany zespół. Kancelaria specjalizuje się m.in. w takich dziedzinach jak prawo gospodarcze, administracyjne, pracy, spadkowe oraz prawo autorskie, a także zamówienia publiczne, obsługa inwestycji budowlanych, odszkodowania i zadośćuczynienia. Podchodzimy do powierzanych nam spraw z należytą uwagą i zrozumieniem. Realizowane zadania traktujemy priorytetowo, a do ich wypełniania przystępujemy starannie i sumiennie.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi - usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, Poznań »

  Agencja detektywistyczna z Poznania, która prowadzi działania na terenie całego kraju. W skład agencji wchodzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej i pokrewnych.
  Oferta biura PiT obejmuje usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Zawiera m.in.: badania DNA, weryfikację danych osobowych i CV, wykrywanie przestępstw pracowniczych, wywiad gospodarczy, ochronę osób i nieruchomości, ustalanie sprawców kradzieży, weryfikację wierności partnera i wiele innych.
  Każda osoba poszukująca dobrego detektywa, który zapewni dyskrecję i sprawne rozwiązanie problemu, powinna zapoznać się z ofertą biura detektywistycznego PiT.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Piotr Mikołajczak »

  W Pile od 1998 roku działa Kancelaria Adwokacka, którą założył Piotr Mikołajczak. Z szerokiego pakietu usług mogą korzystać osoby prywatne, firmy oraz podmioty gospodarcze. Kancelaria Piotra Mikołajczaka prowadzi doradztwo z wielu zakresów, m.in. prawa karnego (np. obrona i reprezentowanie pokrzywdzonych przed sądem), skarbowego, rodzinnego (np. ustalenie władzy rodzicielskiej), spadkowego i cywilnego. Na spotkanie z adwokatem należy umówić się wcześniej. Można tego dokonać telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Jacek Skupień »

  Notariusz dokonuje czynności notarialnych w zakresie: nieruchomości gruntowych i lokalowych (np. umowy sprzedaży nieruchomości, jej darowizny lub zamiany), spraw spadkowych (np. testamenty, odrzucenie spadku, protokoły dziedziczenia i poświadczenia dziedziczenia), spraw majątkowych małżeńskich (np. umowy intercyzy, czy podziału majątku), poświadczeń (np. własnoręczności podpisu czy też zgodności kopii z oryginałem) i innych czynności (np. pełnomocnictw, protestów weksli i czeków i in.).

  Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz wskażemy możliwe rozwiązania w celu przygotowania umowy, która w najlepszy sposób zabezpieczy Państwa interesy.
  Wszelkie informacje udzielane bezpłatnie i nie zobowiązują do dokonywania czynności.

  W kancelarii dostępna jest sieć Wi-Fi z szybkim dostępem do Internetu.

  Data dodania: 11 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Małgorzata Lula - Myszewska »

  Kancelaria Notarialna znajduje się tuż przy skrzyżowaniu ulicy I-go Maja z ulicą Kościelną w zabytkowej kamienicy w Świdnicy, około 150 metrów od placu Św. Małgorzaty.
  Położenie Kancelarii umożliwia bezproblemowe skorzystanie z usług notariusza również dla osób mających problem z poruszaniem się i osób starszych, z uwagi na jej położenie na parterze budynku, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego.

  NOTARIUSZ DOKONUJE NASTĘPUJĄCYCH CZYNNOŚCI:
  sporządza akty notarialne
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
  sporządza poświadczenia:
  własnoręczności podpisu
  zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
  daty okazania dokumentu
  pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscun doręcza oświadczenia
  spisuje protokoły
  sporządza protesty weksli i czeków
  przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
  sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »