Adwokat Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Warszawa

Strona kancelarii adwokata wpisanego również na listę radców prawnych. Kancelaria adwokacka ma są siedzibę w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, lecz świadczy usługi na rzecz podmiotów z całego kraju oraz z zagranicy.
Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, takich jak sprawy o rozwód i separację. Kancelaria zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego oraz pełną reprezentację w trakcie procesów sądowych.
Dewizą kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych w rozsądnej cenie oraz dążenie do maksymalnego zadowolenia klientów kancelarii prawnej.

Szczegóły strony dabrowski-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę dabrowski-adwokat.pl:

Adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Łódź – Skuteczna pomoc, porady prawne »

  Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Porady prawne i doradztwo. Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez doświadczonych prawników, z którymi Klient ma bezpośredni kontakt i może uzyskać wszelkie informacje na temat prowadzonej sprawy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie analizujemy sprawę. Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Czujesz się bezsilny wobec uzbrojonego w armię prawników ubezpieczyciela? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają. Na samym początku informujemy Klienta o jaką kwotę odszkodowania może się ubiegać i jakie ma szanse na wywalczenie tej sumy.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna w Głogowie »

  Kancelaria Notarialna Jerzego Sobczaka znajduje się przy ulicy Starowałowej w Glogowie. Na stronie internetowej notariusza znajdują się informacje na temat opłat notarialnych, podatków, a także potrzebnych dokumentów do zawarcia aktu notarialnego.

  Obrót nieruchomościami lub spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu podlega zachowaniu formy aktu notarialnego.

  Czynności notarialnych w razie potrzeby można dokonać poza siedzibą kancelarii, w ustalonym wcześniej terminie.

  Notariusz sporządza akty notarialne we wszystkich czynnościach prawnych, co do których przepis prawa tej formy wymaga lub gdy taka jest wola stron, sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  doręcza oświadczenia, spisuje protokoły z czynności, co do których formy wymaga właściwy przepis prawa.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anna Supranowicz »

  Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną, w zakresie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego oraz prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria prowadzi obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Kancelaria świadczy dodatkowo usługi pomocy prawnej online.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo karne 24 godziny na dobę »

  Lubelski adwokat Łukasz Lecyk wprowadza w zawiłości prawa karnego. Na blogu znajdziesz także wpisy z zakresu prawa wykroczeń, postępowania w sprawach nieletnich oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Praktyczne rozwiązania najczęściej napotykanych problemów, porady prawne oraz ciekawostki.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Kwaśnik »

  Adwokat Adam Kwaśnik zajmuje się profesjonalną obsługą prawną Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na terenie Grudziądza oraz całego kraju. Oferta Kancelarii obejmuje reprezentację we wszystkich stadiach postępowań cywilnych, karnych, administracyjnych, sądowo – administracyjnych oraz postępowań w sprawach o udzielenie zamówień publicznych jak też pomoc w negocjowaniu i przygotowaniu umów oraz tworzeniu struktury planowanych przedsięwzięć gospodarczych. Domeną Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, administracyjnego, medycznego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, prawa konsumenckiego oraz prawa wykroczeń. Kancelaria zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne - lexkancelaria.eu »

  Kancelaria Radcy Prawnego LEX zapewnia obsługę prawną dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Prawnicy z kancelarii mogą zająć się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstwa, kwestią współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Jedną ze specjalności kancelarii są zagadnienia prawa medycznego – biuro obsługuje placówki medyczne, firmy farmaceutyczne oraz inne jednostki związane z medycyną. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu prawa handlowego i gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, własności intelektualnej, ubezpieczeniowego, budowlanego, zamówień publicznych.

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego DIGNITAS udziela wszelkich porad, informacji z zakresu kościelnego prawa małżeńskiego i szeroko rozumianego prawa kanonicznego. W szczególności udziela fachowej i kompetentnej pomocy osobom, które chcą rozpocząć proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Częstochowa »

  Kancelaria radców prawnych oraz adwokatów oferuje profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z Częstochowy i okolic. Doświadczona kadra prawnicza służy pomocą w rozwiązywaniu problemów prawnych. Oferujemy wsparcie prawne zarówno w sprawach sądowych jak i przedsądowych.

  Data dodania: 17 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Molska – Jerin & Wspólnicy »

  Zespół tworzą radcowie prawni oraz prawnicy posiadający doświadczenie zarówno w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców jak i organów administracji publicznej, w tym takich instytucji jak: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Ministerstwo Gospodarki, czy też Komisja Nadzoru Audytowego oraz jednostek samorządu terytorialnego.

  Data dodania: 23 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Optimas »

  Obrona własności intelektualnej i znaków towarowych to często trudny proces, który wymaga nie tylko doskonałej znajomości prawa, ale również sporego zaplecza doświadczeń. Nasza kancelaria powstała na polskim rynku ponad dekadę temu, dlatego zdobyła już wiele interesujących doświadczeń. Dzięki nam szybko i sztucznie poradzisz sobie z problemem kradzieży własności intelektualnej. Trzeba tutaj zaznaczyć, że nasze referencje znajdziesz daleko poza granicami Polski. Działaliśmy przed najważniejszymi europejskimi trybunałami, dlatego na pewno będziemy w stanie zaoferować ci skuteczną pomoc. Wierzymy, że każda sprawa powinna być załatwiona tak szybko, jak to możliwe. Często przez taki spryt i mądrość jesteśmy w stanie uzyskiwać dla ciebie perfekcyjne rezultaty, przy niewielkim wysiłku i niskich kosztach. Strona opts zawiera więcej informacji o nas, dlatego koniecznie sprawdź nasze usługi. Zatrudniamy wielu profesjonalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami zarówno krajowymi jak i europejskimi.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »