Adwokat Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Warszawa

Strona kancelarii adwokata wpisanego również na listę radców prawnych. Kancelaria adwokacka ma są siedzibę w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, lecz świadczy usługi na rzecz podmiotów z całego kraju oraz z zagranicy.
Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, takich jak sprawy o rozwód i separację. Kancelaria zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego oraz pełną reprezentację w trakcie procesów sądowych.
Dewizą kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych w rozsądnej cenie oraz dążenie do maksymalnego zadowolenia klientów kancelarii prawnej.

Szczegóły strony dabrowski-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę dabrowski-adwokat.pl:

Adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna w Łodzi »

  Adwokat Artur Kmieciak, radca prawny Aleksandra Grocholska - Jankowska.
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego (z uwzględnieniem problematyki prawa zarządu i obrotu nieruchomościami), prawa rodzinnego oraz prawa karnego.

  Szczególnym obszarem specjalizacji kancelarii jest prawo nowoczesnych technologii, obejmujące szerokie spektrum zagadnień związanych z informatyką - od zagadnień prawa autorskiego do programów komputerowych, poprzez problematykę naruszeń prawa w Internecie, gromadzenia i zabezpieczania dowodów cyfrowych na potrzeby postępowań sądowych na podpisie elektronicznym skończywszy.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • M. Walczak Kancelaria Łódź - Kancelaria Prawna Radcy Prawnego. »

  Kancelaria prawna oferuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną w następujących obszarach: prawo pracy, prawo spadkowe, prawo cywilne, prawo nieruchomości, prawo handlowe, prawo rodzinne i wiele innych.

  Naszej usługi to przede wszystkim porady prawne, zarządzanie należnościami, reprezentacja w postępowaniach, przygotowywanie transakcji, udział w posiedzeniach, opinie i konsultacje.

  Kancelaria specjalizuje się głównie w prawie spółek, dochodzeniu należności i odszkodowań, prawie medycznym, zamówieniach publicznych, prawie podatkowym, prawie nieruchomości.
  Kancelaria świadczy także porady prawne przez internet.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Boniuszko »

  Profesjonalne porady prawne z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rynku kapitałowego. Doradztwo w procesie zakładania spółek oraz obsługa prawna przedsiębiorstw. Zastępstwo procesowe

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacjapl.com »

  WindykacjaPl świadczy usługi w zakresie windykacji należnośći, obrotu wierzytelnościami, weryfikacji kontrahentów. W celu osiągnięcia jak najwyższej skuteczności swoich działań prowadzi giełdę wierzytelności.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Kancelaria Laskowski i Partnerzy kompleksowo obsłużą prywatnych kontrahentów z różnego zakresu prawa. Zwłaszcza podatki i pełne kluczków wokół prawa podatkowego to podstawowy, aczkolwiek nie jedyny, grunt obszar działań kancelarii. Kancelaria Radców Prawnych znajduje się w w kamienicy w Olsztynie na ul. Mickiewicza (nie daleko instytucji ZUS). Oprócz prawa podatkowego firma podejmuje zagadnienia prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, odszkodowań i innych aspektów dziedziny prawa. Na firmowej witrynie internetowej znajdziesz specjalizacje dotyczące prawników wchodzących w skład spółki partnerskiej.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.biurorachunkowelublin.eu »

  Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego, stowarzyszeń, osób fizycznych. Ewidencja podatku VAT. Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników. Prowadzenie rozliczeń z ZUS.
  Sporządzanie zeznań rocznych PIT, sprawozdań do GUS a także wniosków o zwrot podatku VAT od materiałów budowlanych.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic »

  Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, rzeczowe, prawo karne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Małgorzata Lula - Myszewska »

  Kancelaria Notarialna znajduje się tuż przy skrzyżowaniu ulicy I-go Maja z ulicą Kościelną w zabytkowej kamienicy w Świdnicy, około 150 metrów od placu Św. Małgorzaty.
  Położenie Kancelarii umożliwia bezproblemowe skorzystanie z usług notariusza również dla osób mających problem z poruszaniem się i osób starszych, z uwagi na jej położenie na parterze budynku, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

  Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego.

  NOTARIUSZ DOKONUJE NASTĘPUJĄCYCH CZYNNOŚCI:
  sporządza akty notarialne
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia
  sporządza poświadczenia:
  własnoręczności podpisu
  zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
  daty okazania dokumentu
  pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscun doręcza oświadczenia
  spisuje protokoły
  sporządza protesty weksli i czeków
  przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
  sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów

  Data dodania: 24 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - cclaw.pl »

  Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego z siedzibą w Gdańsku oferuje szeroki wachlarz usług prawnych, w tym między innymi w zakresie prawa karnego, zobowiązań, prawa rodzinnego, spadkowego, rzeczowego, czy też w zakresie wielu innych specjalizacji prawnych. Swoją ofertę kancelaria kieruje do klientów indywidualnych oraz firm.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mobbing pracownika i dyskryminacja pracownika »

  Zarówno mobbing pracownika jak i dyskryminacja pracownika to zjawiska powszechne w środowisku pracy. Wiedza kiedy doszło do mobbingu, dyskryminacji, na czym polega mobbing i dyskryminacja i jak można bronić się przed mobbingiem i dyskryminacją jest stosunkowo mało rozpowszechniona. Strona mobbingwpracy.com jest prowadzona przez dwóch radców prawnych z Poznania, którzy w przystępny sposób omawiają takie zjawiska jak mobbing, bullying, molestowanie, molestowanie seksualne, dyskryminacja pracownika, możliwość dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia od pracodawcy. Na blogu omawiane jest także najnowsze orzecznictwo dotyczące mobbingu i dyskryminacji. Obaj radcy prawni zajmują się prowadzeniem spraw o mobbing i doradzają Klientom w sprawach związanych z naruszeniami praw pracowniczych, w tym dyskryminacji i molestowania.

  Data dodania: 02 06 2016 · szczegóły wpisu »