Adwokat Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Warszawa

Strona kancelarii adwokata wpisanego również na listę radców prawnych. Kancelaria adwokacka ma są siedzibę w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, lecz świadczy usługi na rzecz podmiotów z całego kraju oraz z zagranicy.
Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, takich jak sprawy o rozwód i separację. Kancelaria zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego oraz pełną reprezentację w trakcie procesów sądowych.
Dewizą kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług prawnych w rozsądnej cenie oraz dążenie do maksymalnego zadowolenia klientów kancelarii prawnej.

Szczegóły strony dabrowski-adwokat.pl:

Podlinkuj stronę dabrowski-adwokat.pl:

Adwokat Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Umowa agencyjna »

  Strona zawiera podstawowe informacje na temat umowy agencyjnej (prawa i obowiązki stron, rozwiązanie umowy, zakaz konkurencji). Zamieszczono również podstawowe akty prawne regulujące umowę agencyjną oraz wybór najważniejszych orzeczeń – zarówno krajowych jak i europejskich – dotyczących tej umowy. Strona została przygotowana przez prawników z Kancelarii BARTMAN, specjalizujących się w zagadnieniach dotyczących umowy agencyjnej i świadczeń wyrównawczych przysługujących agentom po rozwiązaniu umowy.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka słowackiego »

  Tanie i rzetelne tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego na polski i z polskiego na słowacki wykonuje tłumacz przysięgły języka słowackiego Maria Vlaeminck (nr uprawnień TP/91/10).

  Konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

  Szeroki zakres usług:
  - tłumaczenia pisemne uwierzytelnione z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne uwierzytelnione z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka czeskiego na język polski
  - tłumaczenia pisemne zwykłe z języka polskiego na język czeski
  - tłumaczenia ustne uwierzytelnione z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia ustne uwierzytelnione z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka słowackiego na język polski
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka polskiego na język słowacki
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka czeskiego na język polski
  - tłumaczenia ustne zwykłe z języka polskiego na język czeski
  - poświadczanie dokumentów
  - poświadczenie wcześniej wykonanych tłumaczeń
  - korekta tekstów w języku słowackim
  - korekta tekstów w języku czeskim

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Eleonora Tubis - porady prawne w Krakowie »

  Witryna internetowa kancelarii adwokat Eleonory Tubis świadczącej usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, spadkowego, karnego, prawa pracy, prawa karnego, jak również innych dziedzin prawa na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców zawiera szczegółowy opis prowadzonych przez kancelarię spraw, opis wykształcenia i doświadczenia zawodowego adwokat Eleonory Tubis, a ponadto bieżące informacje z działalności kancelarii.

  Strona zawiera także opis działalności kancelarii w języku rosyjskim i litewskim, albowiem kancelaria oferuje obsługę prawną także w tych językach.

  Kancelaria oferuje ustne i pisemne porady prawne, przygotowanie opinii prawnych i dokumentów mających znaczenie prawne, w tym również w języku rosyjskim i litewskim, jak również zastępstwo procesowe przed sądami oraz organami wymiaru sprawiedliwości oraz administracji publicznej.

  Kancelaria zapewnia jasne i przejrzyste warunki rozliczeń finansowych za świadczone usługi prawne, uwzględniające potrzeby i możliwości klientów.

  Najważniejszym celem kancelarii jest satysfakcja klientów z jakości, terminowości i ceny świadczonych na rzecz klientów usług prawnych.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Olsztyn »

  Kancelaria Magdaleny Osieckiej znajdująca się na ul. Kościuszki w Olsztynie zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa prac, prawa podatkowego i prawa rodzinnego. Na stronie internetowej znajdziesz szczegółowy zakres działalności kancelarii.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • De Lege Artis »

  "DE LEGE ARTIS" Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gonigroszek świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną (z wyjątkiem występowania w charakterze obrońcy w postępowaniu karnym i w postępowaniu w sprawach o przestępstwa skarbowe) od 2011r. Jak sama nazwa wskazuje założycielem Kancelarii "DE LEGE ARTIS" jest radca prawny Marcin Gonigroszek, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka SGK Jelenia Góra »

  Kancelaria adwokacka SGK Jelenia Góra, adwokaci: K. Sójka, E. Gajewska, M. Karp. Podstawowe specjalizacje to: kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych i instytucji, sprawy cywilne, sprawy karne oraz karno-skarbowe.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne PiT Detektywi - usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, Poznań »

  Agencja detektywistyczna z Poznania, która prowadzi działania na terenie całego kraju. W skład agencji wchodzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w branży detektywistycznej i pokrewnych.
  Oferta biura PiT obejmuje usługi detektywistyczne dla firm i osób prywatnych. Zawiera m.in.: badania DNA, weryfikację danych osobowych i CV, wykrywanie przestępstw pracowniczych, wywiad gospodarczy, ochronę osób i nieruchomości, ustalanie sprawców kradzieży, weryfikację wierności partnera i wiele innych.
  Każda osoba poszukująca dobrego detektywa, który zapewni dyskrecję i sprawne rozwiązanie problemu, powinna zapoznać się z ofertą biura detektywistycznego PiT.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Detektyw - Investigate »

  Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski Centralnej (prywatny detektyw Kalisz, Konin, Turek, Koło, Poddębice, Sieradz, Łódź ) oraz Warszawy i okolic. Biuro detektywistyczne -Investigate jest biurem świadczącym kompleksowe usługi, skierowane zarówno do osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Oto niektóre z oferowanych usług: obserwacje detektywistyczne, wywiad środowiskowy, sprawdzanie niani, niejawna ochrona dzieci, wykrywanie podsłuchu, windykacja,ekspertyzy kryminalistyczne i inne.
  Każda podejmowana przez nas sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Naszym celem jest dostarczenie klientowi wiarygodnej i odpowiadającej rzeczywistości informacji, którą będzie mógł wykorzystać np. podczas sprawy rozwodowej lub podjąć decyzję o ewentualnej współpracy z kontrahentem biznesowym. Prowadzone przez nas sprawy są poufnie dokumentowane w postaci zdjęć oraz materiałów audio-video i mogą zostać wykorzystane podczas procesu sądowego.

  Data dodania: 12 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań. Odszkodowania, Windykacja, Sprawy rodzinne, rozwód, alimenty »

  Kancelaria radcy prawnego Mateusza Domańskiego w Poznaniu, od lat prowadzi na rzecz swoich klientów sprawy z zakresu dochodzenia odszkodowań, windykacji należności. Zakres usług kancelarii znajduje się na stronie internetowej d-w-k.pl i obejmuje szeroki obszar działalności prawniczej.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oziębowski - Obsługa prawna »

  Dostałeś w spadku mieszkanie i nie wiesz jak sobie poradzić z kwestiami prawnymi? A może zamierzasz założyć spółkę, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać? Tysiące przepisów, dziesiątki formularzy, wszystko to cię przytłacza? Prawo szybko się zmienia, nie jest też najłatwiejszą dziedziną, więc nic w tym dziwnego. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się o pomoc do kancelarii prawnej – w końcu pracują tam specjaliści z dziedziny prawa.
  Mieszcząca się w Chorzowie Kancelaria Prawna Paweł Oziębłowski od wielu lat reprezentuje klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, dbając o to, by byli oni zadowoleni z jej usług. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa, najbardziej chyba w prawie gospodarczym – posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze małych i dużych przedsiębiorstw – ale też w sprawach pracowniczych, dotyczących ochrony środowiska, administracyjnych, rodzinnych, sporach sądowych czy obsłudze procesów budowlanych. Współpracujemy z licznymi kancelariami z całego kraju, więc w razie czego konsultujemy się ze specjalistami z poszczególnych dziedzin.

  Data dodania: 02 03 2016 · szczegóły wpisu »