Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

Szczegóły strony domanski-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę domanski-kancelaria.pl:

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik, Adwokat, Kancelaria Prawna, Adwokacka - Warszawa »

  Nasza firma działa w branży prawniczej od wielu lat. Nasza kancelaria prawna i adwokacka to przede wszystkim duże doświadczenie i sukcesy. Zaufało nam już wielu klientów. Każdy nasz prawnik, czy adwokat posiada odpowiednie uprawnienia, i chętnie służy pomocą, bo najważniejsze to rozwiązać Państwa problemy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Kancelaria MRÓWCZYŃSKA & PANEK z siedzibą w Warszawie świadczy usługi w zakresie dokonywania czynności notarialnych. Oferujemy profesjonalną obsługę zgodną z obowiązującymi przepisami. Bezwzględnie kierujemy się etyką zawodową, chronimy praw i słusznych interesów wszystkich oraz osób, dla których czynności notarialne mogą powodować skutki prawne. Nasi specjaliści to absolwenci najlepszych uczelni, posiadający wieloletnie doświadczenie. Obsługujemy klientów zarówno na miejscu, jak i w dowolnym innym miejscu, gdy wymagają tego okoliczności. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADW. ANDRZEJ JEMIELITA prawo karne »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Jemielity powstała, aby zapewnić swoim Klientom dojście do usług prawnych na najwyższym poziomie. Proponuje profesjonalne poparcie w obszarze prawa karnego, porządkowego, cywilnego, a dodatkowo prawa obrotu nieruchomościami. Swoją propozycję adresuje do szerokiego grona Klientów, wśród których znajdują się zarówno podmioty oszczędnościowe, jak również osoby fizyczne nie prowadzące osobistej działalności. Szeroki wybór usług, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz partnerska współpraca to gwarancja satysfakcji nawet najbardziej wymagających osób. Adwokat Andrzej Jemielita działa profesjonalnie od 1995 roku. Jego bogate doświadczenie procesowe w połączeniu z wszechstronną i bezustannie aktualizowaną wiedzą prawniczą pozwalają liczyć na w pełni biegłe doradztwo lub doraźną pomoc w konkretnej sytuacji. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY W.CHOJNOWSKI kancelaria prawna »

  Biuro Radcy Prawnego Wojciecha Chojnowskiego mieści się w Bydgoszczy. Naszym zamysłem jest służyć klientom, dostarczając porady prawne oraz porady przystosowane do indywidualnych, jednostkowych potrzeb klienta. Wytyczamy nowe kierunki obsługi prawnej, dbając o wysoki poziom naszej pracy, szybkość działania, partnerskie relacje współpracy oraz wspieranie klienta w formie trwałej obsługi. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozstrzygania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych - tzw. zastępstwo procesowe. Specjalizujemy się w prawie administracyjnym i handlowym. Mogą Państwo kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo albo osobiście. Pełna oferta umiejscowiona jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Brzesko »

  Kancelaria Notarialna oferuję wszystkie usługi będące w wykazie czynności
  notarialnych wymienionych w ustawie "Prawo o notariacie". Są to akty
  notarialne np. oświadczenie darczyńcy przy umowie darowizny,umowa
  przenosząca własność nieruchomości,umowa darowizny działki,umowa zbycia
  spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.Oprócz tego kancelaria m.in.:
  sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,sporządza wypisy,odpisy aktów
  notarialnych i wyciągi dokumentów,spisuje protokoły zgromadzeń wspólników,
  zebrań, posiedzeń organów,doręcza oświadczenia,sporządza protesty weksli i
  czeków.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Kancelaria adwokacka Małgorzaty Kinickiej oferuje usługi prawne w zakresie alimentów (na rzecz nieletnich, rozwiedzionego małżonka), prawa karnego w szczególności (przestępstwa i wykroczenia drogowe), cywilnego, administracyjnego i egzekucyjnego.
  Adwokat prowadzi porady prawne we Wrocławiu.
  Na stronie internetowej znajduje się również blog o tematyce wypadków drogowych i odpowiedzialności karnej. Jeżeli miałeś wypadek samochodowy i nurtują Cię pytania w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca Prawny Gdynia »

  Innowacyjne Kancelarie pozostające ze sobą w ścisłej współpracy - Adwokacka Marty Miecznikowskiej oraz Radcy Prawnego Marka Miecznikowskiego. W pełni kompetentna i wszechstronna obsługa prawna - tak i dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Prawnicy Kancelarii specjalizują się w określonych dziedzinach prawa i posiadają w tym zakresie doświadczenie zawodowe. W obszarze praktyki Kancelarii mieści się między innymi prawo karne, prawo zobowiązań, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo autorskie oraz prawo rodzinne. Oferujemy stałą współpracę dla firm oraz szeroki wachlarz usług świadczonych jednorazowo, począwszy od całościowego prowadzenia spraw, poprzez sporządzanie poszczególnych pism, umów i opinii, a skończywszy na ustnych poradach prawnych. W celu umówienia się z Adwokatem lub Radcą Prawnym prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Karolina Drwięga-Waliczek »

  Kancelaria Adwokacka z Gliwic oferuje usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych z każdej dziedziny prawa. Do każdej sprawy podchodzimy z należytą starannością. Jeśli masz problem prawny, odwiedź naszą stronę internetową kancelarii, gdzie znajdziesz szczegóły oferty i dane kontaktowe, a także formularz bezpłatnej wyceny zlecenia.

  Data dodania: 11 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok, Zambrów »

  Kancelaria Adwokacka adwokatów Marcina Fidury, Przemysława Świetlickiego i Błażeja Witkiewicza świadczy kompleksową obsługę prawną dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Nasi prawnicy to specjaliści doświadczeni w wielu dziedzinach prawa z rozległym doświadczeniem na sali sądowej. Reprezentujemy klientów przed sądem jak również udzielamy konsultacji w zakresie różnych dziedzin prawa, opiniujemy umowy, piszemy pisma i wnioski procesowe. Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa jak, np.: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo konsumenckie, prawo rodzinne, a nawet prawo kanoniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do wizyty w naszym biurze w Białymstoku, lub w Zambrowie. Pierwsze spotkanie/rozmowa telefoniczna ma charakter informacyjny i jest bezpłatne.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria KG LEGAL - obsługa prawna firm - porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna KG LEGAL z siedzibą w Krakowie udziela porad prawnych i świadczy doradztwo prawne dla firm, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie postępowań pozasądowych (m. in. projekty umów, pism, opinie prawne) oraz postępowań sądowych (reprezentacja przed sądami), tj. porady prawne w zakresie:
  1) prawa gospodarczego i spółek (obsługa prawna podmiotów gospodarczych, także z kapitałem zagranicznym, firm i spółek handlowych; zakładanie i rejestracja spółek w KRS; uchwały spółek kapitałowych; statut; podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego; spółka z o.o.; spółka akcyjna; protokół zgromadzenia wspólników; stowarzyszenia; fundacje; ngo; umowy handlowe; umowy gospodarcze; umowa sprzedaży; umowa pożyczki),
  2) prawa cywilnego (pozew, pełnomocnictwo, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu zapłaty, postępowanie nakazowe, postępowanie upominawcze, stwierdzenie nieważności uchwały, apelacja, skarga kasacyjna, dochodzenie należności, odszkodowania, sprawy spadkowe, regulowanie stanu prawnego nieruchomości, uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, zasiedzenia, hipoteka, zabezpieczenie płatności, umowa MIH, baza dostawy, wezwanie do zapłaty, windykacja należności),
  3) prawa administracyjnego (m.in. udział w postępowaniach administracyjnych),
  4) wsparcia prawnego dla polskich firm za granicą (pośrednictwo prawne poza granicami RP, polski prawnik za granicą, oddział firmy za granicą, tłumacz przysięgły j. angielskiego).

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »