Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

Szczegóły strony domanski-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę domanski-kancelaria.pl:

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Iwona Osadczuk »

  W moim biurze stawiam na jakość obsługi klientów, dobrą atmosferę i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
  Jestem księgową z kilkunastoletnim stażem w dużej spółce akcyjnej. Teraz swoje doświadczenie pragnę wykorzystać w swoim biurze .
  Moja oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, a nie na papierkowej pracy i śledzeniu przepisów.
  Teraz trzeba tylko zapakować opisane dokumenty w kopertę, przekazać je do mnie, a ja zajmę się resztą. Zawsze możesz liczyć na fachową obsługę. Niskie Ceny!!! Zapraszam na moją stronę tam dostępny jest szczegółowy sennik usług.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Gorzów »

  Strona kancelarii adwokackiej adwokata Bartosza Wiszewskiego i adwokat Elżbiety Prawuckiej. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw oraz reprezentowanie naszych klientów w sporach sądowych.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo »

  EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Pabiniak »

  Kancelaria Radców Prawnych zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Obsługa prawna wykonywana jest również w języku angielskim. Ponadto jako nieliczni na rynku doradzamy w sprawach związanych z ochroną prawną odmian roślin.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego – Cieszyn Ustroń Wisła »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michała Dziechciarz zajmuje się kompleksową obsługą prawną w ramach której świadczy usługi na rzecz osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek handlowych. Doradzamy w wielu dziedzinach prawa m.in. prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego oraz prawa rodzinnego. Kancelaria świadczy usługi na terenie miast Ustroń, Cieszyn, Wisła oraz ich okolic.
  Zakres współpracy z Klientem indywidualnym obejmuje pomoc prawną przy windykacji należności, w szeroko rozumianych sprawach rodzinnych, dochodzenia odszkodowań w sprawach szkód osobowych i majątkowych oraz w kwestiach prawa spadkowego, pracy i nieruchomości.
  W ramach współpracy z Klientem instytucjonalnym (biznesowym) Kancelaria świadczy usługi w zakresie windykacji należności, prawa spółek, prawa umów, prawa wekslowego, prawa pracy, prawa upadłościowego i naprawczego, zamówień publicznych oraz zastępstwa procesowego.
  Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego klienta, dokłada starań aby zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i gwarantując zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji. Jako nowoczesna kancelaria radcowska udzielamy porad prawnych on-line, preferujemy szybki kontakt poprzez pocztę email.

  Data dodania: 05 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu na rzecz naszych klientów profesjonalnych usług dotyczących obsługi prawnej, która realizowana jest zarówno dla firma jak też osób prywatnych. Naszym klientom możemy zapewnić usługi, które dotyczą szerokiego zakresu dziedzin prawa począwszy od prawa gospodarczego aż po karne. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy stanie zapewnić elastyczne oraz komfortowe warunki współpracy,

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawniczy »

  Adwokacki portal to blog dla ludzi interesujących się światem prawa i chcących zgłębić wiedzę na ten temat. Śledząc mojego bloga dowiesz się więcej na temat jakie prawa nas obowiązują, jak dokładnie działają, co nam wolno a czego nie. Dowiesz się jaki powinien być prawnik i poznasz charakter jego pracy. Wpisy jakie publikuje przybliżą Ci jak działa nasze prawo i uniknąć problemów związanych z niewiedzą prawniczą. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszam na adwokackiportal.pl!

  Data dodania: 12 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków »

  Klienci Kancelarii Radcowskiej Michał Podolec mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną odnoszącą się do przedsiębiorców i osób fizycznych. Cieszymy się zaufaniem klientów. Jest to związane z świadczenie pracy o wysokiej etyce i proponowania ludziom elastycznych rozwiązań. W razie zainteresowania ofertą, czekamy na Państwa w biurze znajdującym się na ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. Kancelaria otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

  Data dodania: 14 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria Dyja to Aleksandra Dyja i Marta Nowakowska – prawniczki świadczące usługi prawne w Opolu. Podejmujemy sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, pracy. Mamy ofertę dla klientów instytucjonalnych. Prowadzimy doradztwo prawne. Proponujemy obsługę bieżącej działalności firm. Sprawdź!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »