Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

Szczegóły strony domanski-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę domanski-kancelaria.pl:

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Opole - Adwokat Aleksandra Paściak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a także podmiotów non profit.
  Czerpiąc z doświadczeń zawodowych zapewnia obsługę prawną na wysokim poziomie, charakteryzującą się dbałością o interesy klientów na wszystkich płaszczyznach prawa.
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Paściak świadczy pomoc prawną w całym kraju, jednak to w Opolu ma swoją siedzibę i na terenie właściwości Sądu Okręgowego w Opolu koncentruje gotowość do świadczenia usług prawnych.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa BHP Partner »

  BHP Partner to firma doradczo-szkoleniowa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszymi atutami oprócz kompetencji oraz posiadanej wiedzy są rzetelność, odpowiedzialność i konkurencyjność. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Udowadniamy, że szkolenie nie musi być „ przykrym obowiązkiem” gdyż wszystkie tematy omawiane są w ciekawy i poglądowy sposób.
  Zajmujemy się pełnąkompleksową szkoleniem podmiotów gospodarczych w zakresie BHP. Przeprowadzamy szkolenia pracowników, opracowujemy oceny ryzyka zawodowego, uczestniczymy i tworzymy dokumentacje powypadkowe, opracowujemy i weryfikujemy zarządzenia, regulaminy i instrukcje ogólne i stanowiskowe BHP. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo »

  EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Paulina Szwarc-Ślaski »

  W trosce o dbałość i jakość prowadzonych usług Kancelaria Prawna Paulina Szwarc – Ślaski panel internetowy Kancelarii dostosowany jest do potrzeb naszych Klientów. Na stronie Kancelarii Klient może sprawdzić na jakim etapie jest jego sprawa, dzięki czemu nie musi angażować czasu celem bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach »

  Jeśli szukają Państwo fachowej pomocy prawnej to bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Błach to profesjonalny i doświadczy zespół adwokatów i radców prawnych, który jest w stanie zapewnić wszystkim klientom wysokiej jakości usługi i sprawną pomoc w zakresie różnych zagadnień natury prawnej. Nasza kancelaria świadczy usługi zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy kompetentnego prawnika to zachęcamy do kontaktu z nami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Zbigniew Roman - sprawy karne »

  Kancelaria Adwokacka Zbigniew Roman proponuje wszystkim zainteresowanym szeroki wachlarz usług prawych oraz porad. Posiada wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, kadra kancelarii składa się z wykwalifikowanych adwokatów z różnych dziedzin i zakresów prawa. Interesanci mogą liczyć na pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego, czy wielu innych.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - szybki-rozwod.info »

  Ślub to zdecydowanie najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Podobnie jest niestety z rozwodami. Nie warto pisać o powodach rozstań, bo to nie ma wielkiego znaczenia. Należy pisać o tym, jak polskie prawo zapatruje się na rozwody. Jeśli poszukujesz rzetelnej wiedzy na temat prawa rodzinnego, to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwodowy »

  Nasza firma reprezentuje przed sądem swych klientów z ogromnym zaangażowaniem popartym wiedzą i doświadczeniem z obszaru prawa o charakterze rodzinnym. Nastawiamy się na zwycięstwo w sądzie na dogodnych możliwych warunkach. Prawnik prowadzący poradnię prawa rodzinnego pomaga z obszaru problemów oscylujących wokół szeroko rozumianej rodziny. Prowadzi sprawy z umocowania klienta i jego przedstawiciel w sądzie jak również opracowuje wszelakie potrzebne wnioski o charakterze sądowym. W naszej poradni można uzyskać porady o charakterze prawnym a także udzielane są opinie. W ramach udzielanych usług prowadzone są mediacje pomiędzy stronami. Biuro prawne może zagwarantować pomoc terapeuty. Jednym z bardziej zauważalnych obszarów działań naszej firmy jest przeprowadzanie spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie drugiej strony, tudzież bez wskazania winy. Realizujemy również sprawy związane z separacją małżonków oraz podziałem ich majątku. Bardzo duża część realizowanych przez nas spraw to przypadki ustalenia widzenia z dzieckiem, jak również o ograniczenie, pozbawienie, zawieszenie i przywrócenie władzy rodzicielskiej. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów w kwestii alimentów . Nasza firma realizuje usługi na najlepszym pod względem merytorycznym poziomie. Wszystkich klientów traktujemy w sposób indywidualny i dążymy do osiągnięcia przez niego najlepszego rozstrzygnięcia. Prawne czynności opieramy na doświadczeniu naszych adwokatów.

  Data dodania: 22 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Giżycko »

  Jeżeli mają Państwo problemy prawne bądź po prostu potrzebują prawnika, bo np. chcą wziąć rozwód, zapraszamy bardzo serdecznie do bliższego poznania Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych o której więcej na stronie internetowej. Działa ona w mieście giżycko i można śmiało powiedzieć, że każdy adwokat / radca prawny w niej zatrudniony to specjalista od prawa, dzięki któremu otrzymacie Państwo kompleksową pomoc. Więcej o obsłudze prawnej firmy i osób fizycznych z Giżycka i okolic na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria Dyja to Aleksandra Dyja i Marta Nowakowska – prawniczki świadczące usługi prawne w Opolu. Podejmujemy sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, pracy. Mamy ofertę dla klientów instytucjonalnych. Prowadzimy doradztwo prawne. Proponujemy obsługę bieżącej działalności firm. Sprawdź!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »