Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

Szczegóły strony domanski-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę domanski-kancelaria.pl:

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Małgorzata Jasińska »

  Kancelaria założona przez adwokat Małgorzatę Jasińską, świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych.

  Kancelaria świadczy usługi w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Wanda Potępa - porady online »

  Kancelaria prawnicza zapewnia kpmpleksową obsługe prawną firm oraz klientów indywidualnych. Sprecjalizujemy się w sprawach szczególnie trudnych i wymagających wielkiego zaangażowania. W sprawach prostych polecamy skożystania z porad on-line, jest to prosty sposób na otrzymanie porady bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Pawła Narożnego z siedzibą w Poznaniu oraz filią we Wrześni kieruje szeroką ofertę usług prawnych do klientów indywidualnych a także firm i instytucji. Kancelaria świadczy usługi w sposób dynamiczny dostosowując się do potrzeb i celów klienta. Każda sprawa rozpatrywana jest w sposób indywidualny w poszukiwaniu najnowszych informacji wskazujących na precedens, który może działać na korzyść klienta. Ponadto, kontakt z klientem stanowi bardzo ważny element współpracy dający poczucie, że klient nie jest tylko jedną z wielu spraw, ale osoba dla której dana sprawa stanowi często o jego/jej być albo nie być. Paweł Narożny to prawnik z doświadczeniem i pasją co daje solidne podstawy do sprawnej i owocnej współpracy z klientem.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bartosz Kuc Doradztwo Prawne »

  Bartosz Kuc Doradztwo Prawne to firma,która świadczy usługi w zakresie prawa:

  -cywilnego,

  -rodzinnego,

  -pracy i ubezpieczeń społecznych,

  -administracyjnego.

  Porady są udzielane poprzez sporządzanie pism procesowych i urzędowych oraz opinii prawnych.

  Usługi co do zasady są świadczone drogą elektroniczną, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość świadczenia usługi we wskazanym przez klienta miejscu.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Dzierżoniów, Świdnica, Bielawa »

  Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Dzierżoniowa, Świdnicy czy Bielawy. Jesteśmy certyfikowanym biurem, co oznacza, że doskonale znamy się na swojej pracy. Działalność prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się dużą rzeszą zadowolonych Klientów. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo i wybranie najbardziej optymalnych rozwiązań. Nasze biuro rachunkowe docenia ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie podejmiemy z Państwem współpracę.

  Siedziba naszej formy mieści się w Dzierżoniowie, jednak zapraszamy do współpracy również mieszkańców takich miast jak Świdnica, Bielawa czy Pieszyce. Bliskość tych miast sprawia, że możecie Państwo bez jakichkolwiek przeszkód korzystać z usług księgowych naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 22 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny »

  Serwis prezentuje artykuły z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego. Strona jest wizytówką radcy prawnego z Łodzi. Na stronie możemy dowiedzieć się praktycznych porad związanych ze sprawami rozwodowymi, spadkowymi oraz sprawami komorniczymi. Radca prawny udziela porad w nie tylko dotyczących alimentów czy rozwodu ale również porad związanych z prawem pracy czy błędami lekarskimi. Serwis podzielony jest na kilka działów, które zawierają informacje na temat usług prawnych kancelarii. Oprócz porad radcy prawnego możemy dowiedzieć się na czym polega praca adwokata i jakie są różnice w zakresie ich obowiązków.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Maciej Puk »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk istnieje na rynku od blisko 20 lat. Na liście klientów odnotowała już korporacje, duże firmy, a także średnie i małe przedsiębiorstwa. Pomoc w zakresie prawa oferuje też klientom indywidualnym. Kancelaria zatrudnia doświadczonych prawników. Wciąż nastawiona na rozwój i poszerzanie wiedzy możliwej do wykorzystania w praktyce, oferuje pomoc prawną także firmom zagranicznym.

  Data dodania: 12 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Grzegorz Kiwic »

  Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, rzeczowe, prawo karne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Kaczmarski Żurowski Adwokaci »

  Kancelaria Kaczmarski Żurowski Adwokaci mieści się w Krakowie przy ul. św. Wawrzyńca 39/2 (31-052 Kraków).
  Jako Adwokaci świadczymy usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wysokość oraz formę wynagrodzenia za świadczone przez nas usługi prawne ustalamy z każdym Klientem indywidualnie. Rozumiemy jak istotny dla każdego jest aspekt finansowy skorzystania z pomocy prawnej, dlatego też zachęcamy do wizyty w siedzibie naszej kancelarii. Po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnej sprawy, określimy kwotę wynagrodzenia za jej prowadzenie. W zależności od rodzaju zleconej usługi i oczekiwań Klientów proponujemy uzgodnienie naszego wynagrodzenia w oparciu o system ryczałtowy, godzinowy lub system tzw. „success fee”.
  Dbamy o przejrzystość ustalonych zasad oraz zapewnienie gwarancji pełnego zaangażowania w sprawę, dlatego też preferujemy system wynagrodzenia zryczałtowanego z uwzględnieniem wynagrodzenia za sukces.

  Data dodania: 28 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm - Kancelaria Radców Prawnych MHS »

  MHS to kancelaria prawna, która posiada swoje placówki w Rzeszowie oraz Krakowie. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych, ale również biznesowych. W ofercie zatem obsługa prawna firm, prawo cywilne, gospodarcze, własności intelektualnej, pracy, transportowe, przewozowe, ale równie dobrze odszkodowania, prawo umów, windykacja należności, prawo karne, administracyjne, spadkowe i medyczne. Jeżeli zatem interesuje Państwa kancelaria radców prawnych, zapraszamy do kontaktu z właśnie nami.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »