Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka adwokata Wojciecha Domańskego prawnej kierowanej do osób fizycznych oraz firm. Zakres usług obejmuje przede wszystkim doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, reprezentowanie przed sądami, sądami administracyjnymi, organami administracji państwowej, prokuraturą i policją, sporządzanie umów, udział w negocjacjach, mediacjach, windykacja należności, bieżąca obsługa przedsiębiorców, spółek, banków i innych podmiotów funkcjonujących w obrocie gospodarczym. Świadczone usługi obejmują również obronę w sprawach karnych, karnoskarbowych oraz wykroczeń. Współpracę poprzedza rozmowa i udzielenie wszechstronnej porady prawnej ukazującej sytuację prawną klienta, kierunki możliwych sposobów załatwienia sprawy, ryzyko z tym związane i możliwe wyniki podjętych działań. Kancelaria oferuje przygotowanie pism inicjujących proces (karny, cywilny czy administracyjny) takich jak wniosek, pozew, zawiadomienie o przestępstwie poprzez reprezentowanie przed właściwym sądem czy organem (urząd, prokuratura, policja) tzn. uczestniczenie w rozprawach, przy przesłuchaniach, pisanie pism procesowych, składanie wniosków dowodowych i oświadczeń w imieniu klienta. Uczestniczenie w postępowaniach odwoławczych i apelacyjnych, w tym sporządzanie apelacji oraz zastępstwo w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzanie kasacji i skarg kasacyjnych.

Szczegóły strony domanski-kancelaria.pl:

Podlinkuj stronę domanski-kancelaria.pl:

Adwokat Wojciech Domański Kancelaria Adwokacka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura księgowe, rachunkowe, Usługi księgowe - Wrocław. »

  Nasza oferta w zakresie podatków i usług księgowych jest bardzo kompleksowa. Świadczymy usługi księgowe głównie w mieście Wrocław. Tam znajdują się właśnie nasze biura księgowe i rachunkowe. Pomożemy Tobie w rozliczeniu deklaracji podatkowej lub z ZUS-em. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Mariusz Kalejta »

  Kancelaria prawna Mariusza Kalejty Warszawa świadczy pełen zestaw usług doradczych, które kierowane są do osób prywatnych, ale również do podmiotów gospodarczych. Adwokat posiada duże doświadczenie w zakresie udzielania porad prawnych, a także przeprowadza egzekucje oraz windykacje należności. Kancelaria jest przygotowana do tego, żeby obsługiwać wszystkie firmy, nie ma dla nas spraw nie do rozwiązania, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy skutecznie doradzać nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Podstawowe obszary specjalizacji naszej kancelarii, to: prawo cywilne, rodzinne, karne, gospodarcze, administracyjne i budowlane. W zakresie prawa cywilnego pomagamy Klientom w sytuacjach, które dotyczą ochrony własności, zasiedzenia, spadków oraz odszkodowań. Przeprowadzamy również windykacje oraz postępowania egzekucyjne.
  Szanujemy Klientów i współpracujemy z nimi na każdym etapie prowadzenia spraw. Wiemy, jak istotny jest właściwy przepływ informacji, dlatego za każdym razem informujemy naszych Klientów o przebiegu ich spraw. W pracy zawodowej bezwzględnie przestrzegamy zasad etyki, pracujemy sumiennie oraz fachowo. Zawsze dbamy o to, aby nasze porady prawne były udzielane na wysokim poziomie i mamy na uwadze uwagi Klientów. Spotkania, na których omawiamy szczegóły prowadzonych spraw odbywają się w siedzibie kancelarii albo jeżeli Klient sobie tego życzy - we wskazanej przez niego lokalizacji.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Wrocław »

  "Kancelaria Notarialna Wrocław Agata Romanowicz, Kamila Komarzańska s.c. Kancelaria świadczy
  szeroki zakres usług z zakresu czynności notarialnych tj.: sporządzanie aktów notarialnych oraz aktów poświadczenia dziedzictwa, sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów, weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów a także sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów. Klienci odwiedzający Kancelarię Notarialną na wrocławskim rynku mogą liczyć na pełny profesjonalizm i etykę zawodową podczas każdej czynności notarialnej prowadzonej przez kancelarię."

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry prawnik »

  Najlepsza kancelaria prawna w regionie, jaką Państwu prezentujemy, absorbuje się różnymi dziedzinami prawa, w tym prawa obywatelskiego, prawa pracy, prawa rodzinnego jak również prawa ruchu drogowego. W naszej ofercie wynajdą państwo rozległy zakres usług takich jak doradztwo prawne, przewodzenie spraw sądowych i administracyjnych i robienie pism typu akty prawne, wnioski, pisma procesowe, apelacje i dużo innych. Każdego interesanta traktujemy osobiście i z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Anna Poniedziałek Kielce »

  W KANCELARII NOTARIALNEJ Anny Poniedziałek każdy klient może liczyc na fachową poradę i pomoc w gąszczu prawnych przepisów. Kancelaria pracuje pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Jeżeli jednak w związku z obowiązkami klienta lub innymi okolicznościami istnieje potrzeba umówienia spotkania notarialnego w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu terminu jest to mozliwe, w tym również w dni wolne od pracy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelariagb.pl »

  Aleksandra Gawin-Bławat, krakowski prawnik, zaprasza wszystkich mieszakńców poszukujących solidnego adwakata, do swojej siedziby przy ulicy Krakowiskiej 16/3. W kancelarii załatwimy sprawy z zakresu prawwa karnego, administracyjnego, rodzinnego i cywilnego.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Adwokat M.Lewandowski Toruń »

  Nasza kancelaria adwokacka zaprasza do skorzystania z usług prawnika w Toruniu. Nasi adwokaci to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i wykonywanych obowiązków. Chcemy zaoferować Państwu pomoc w sprawa o odszkodowania i alimenty gdzie nasz prawnik stara się dokładnie poznać wszystkie aspekty Państwa sprawy, aby możliwie skutecznie i szybko rozwiązać sytuację w której się znaleźliście. Nasz adwokat pomaga również w sprawach karnych, gdzie może pochwalić się wieloma publikacjami i wykładami prowadzonymi na uczelniach w całej Polsce. Nie obce są nam również rozwody. Od lat działamy stając po stronie zarówno matek jak i coraz częściej występujących o pomoc ojców. Staramy się przekonać sąd iż ojcowie w uzasadnionych przypadkach powinni mieć większe prawa niż matki które często zaniedbują swoje dzieci. W trakcie swojej aplikacji nasz adwokat Mariusz Lewandowski prowadził obsługę dużych podmiotów gospodarczych a także małych przedsiębiorstw i osób fizycznych. W każdym naszym działaniu na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta dlatego od lat cieszymy się renomą wśród klientów którzy bardzo często wracają do Nas. W sprawa rozwodowych i alimentacyjnych prowadzimy zarówno mediacje jak i rozprawy sądowe. Jeżeli szukacie Państwo usług prawniczych dla siebie, swoich bliskich czy własnego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny w Chrzanowie »

  Kancelaria Radcy Prawnego Daria Ozga – Kurdziel to kancelaria z siedzibą w Chrzanowie. Jej oferta jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, podmiotów publicznych, jak i firm. Kancelaria specjalizuje się w prawie rzeczowym, prawie cywilnym, prawie karnym, prawie rodzinnym, etc. Jeżeli zatem potrzebujesz pomocy ze stworzeniem skargi, odwołania, pozwu czy też umowy – nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, skorzystaj z usług kancelarii, a Twoja sprawa z pewnością zostanie potraktowana priorytetowo.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat prawo karne Warszawa - sprawy-karne.warszawa.pl »

  Nasza kancelaria adwokacka w Warszawie specjalizuje się w prawie karnym. Pracują u nas adwokaci karniści z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy kompleksową obsługę. Reprezentujemy Klientów w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem. Udzielamy porad prawnych przed wszczęciem postępowania. Oferujemy pomoc prawną także w zakresie przestępstw karnoskarbowych i wykroczeń karnoskarbowych. Jeśli liczysz na profesjonalne usługi adwokatów karnistów, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie kancelarii.

  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat we Wrocławiu »

  Prowadzisz firmę i szukasz profesjonalnej pomocy prawnej? Sprawdź naszą kompleksową ofertę. W KJS Legal znajdziesz skutecznego adwokata we Wrocławiu, poradzisz się oraz skorzystasz z szerokiego wyboru świadczonych przez nas usług. Działamy w wielu dziedzinach prawa, zawsze dbając o interes naszych klientów.

  Data dodania: 04 06 2017 · szczegóły wpisu »