Adwokatwroblewski.eu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokatwroblewski.eu

Organizacje korzystające z dobrodziejstw Unii Europejskiej w postaci funduszy europejskich muszą liczyć się z kontrolami ze strony urzędów, koniecznością niezmiernie skrupulatnego rozliczania środków oraz wydatkowania ich zgodnie z założeniami zaakceptowanego projektu. Chcąc uniknąć nieprawidłowości prowadzących do problemów prawnych w tym nałożenia kar finansowych, spraw sądowych czy w ostateczności zwrotu otrzymanych środków warto nawiązać współpracę z kancelarią adwokacka Łukasza Wróblewskiego.

Szczegóły strony adwokatwroblewski.eu:

Podlinkuj stronę adwokatwroblewski.eu:

Adwokatwroblewski.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Iurista, prawnik, Wrocław »

  Kancelaria Prawna Iurista - Wrocław - oferuje kompleksową obsługę prawną, nakierowaną zarówno na klientów indywidualnych, jak i na przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Antoszewska »

  Kancelaria oferuje porady prawne, specjalizuje się w takich sprawach jak: rozwody, separacje, alimenty, sprawy karne, gospodarcze, windykacja i inne.

  Kancelaria powstała z myślą o indywidualnym Kliencie jak i przedsiębiorcy chcącym bezpiecznie funkcjonować w obrocie gospodarczym. Tworzy ją młody i ambitny zespół, który angażuje się w powierzone mu sprawy i pomaga rozwiązać każdy problem, z jakim boryka się Klient.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia - Rafał Curzytek »

  Kancelaria adwokacka adwokata Rafała Curzytek obsługuje osoby prywatne oraz firmy. Zakres działaności obejmuje prawo karne, prawo administracyjne, prawo cywilne. Kancelaria znajduje się w miejscowości Gdynia.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura księgowe, rachunkowe, Usługi księgowe - Wrocław. »

  Nasza oferta w zakresie podatków i usług księgowych jest bardzo kompleksowa. Świadczymy usługi księgowe głównie w mieście Wrocław. Tam znajdują się właśnie nasze biura księgowe i rachunkowe. Pomożemy Tobie w rozliczeniu deklaracji podatkowej lub z ZUS-em. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Potrzebujesz porady prawnej? Dobrze trafiłeś. Na stronie darmoweporady.pl możesz wysłać do nas zapytanie. Porad prawnych udzielają doświadczeni i praktykujący na co dzień adwokaci. Oferujemy darmową analizę i wycenę zagadnienia, bezpłatne informacje podstawowe, porady prawne za niewielką opłatą (już od 10 zł netto) w zależności od zakresu problemu i niezbędnego nakładu pracy, pełna anonimowość, wygoda i dostęp do prawnika bez wychodzenia z domu (także w dni wolne i święta). Czas udzielenia porady wynosi średnio 48-godzin. Staramy się by treść odpowiedzi była zrozumiała i zawierała jak najmniej skomplikowanej terminologii prawniczej. W każdym przypadku masz możliwość zadawania pytań dodatkowych. Portal funkcjonuje w Internecie od 2004 r. i był jednym z pierwszych tego typu portali w Internecie. Na portalu możesz także zakupić gotową poradę prawną za pomocą kodów SMS.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Jeśli poszukujesz skutecznego prawnego rozwiązania problemów rodzinnych, zapoznaj się z informacjami, które znajdują się na tej stronie. Rozwód jest czasem bardzo trudną decyzją dla małżonków. Sytuacja rodzinna może być bardzo skomplikowana, dlatego warto skorzystać z pomocy prawnej. Serwis jest wizytówką Kancelarii Adwokackiej z Łodzi. Pośród informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się więcej na temat alimentów, separacji oraz dowiemy się jak przygotować się do sprawy rozwodowej. Adwokat pomoże nam przejść przez ten ciężki życiowy moment. Adwokat ma również swoją Kancelarię w Pabianicach.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Łakomiec »

  Celem naszej pracy jest pomaganie Klientom Kancelarii w wyborze najlepszych rozwiązań prawnych. Chcemy tym samym przyczyniać się do osiągania przez nich sukcesów na polu działalności zawodowej. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że wiemy jak ten sukces współtworzyć. Stawiamy na specjalizację, gdyż wiemy, iż tylko dzięki niej, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Specjalizujemy się w tych dziedzinach prawa, które ściśle wiążą się z wszelkimi formami działalności biznesowej. Siedziba główna Kancelarii znajduje się w centrum Krakowa, jednak zasięg naszych usług rozciąga się również na obszar Polski centralnej oraz południowej.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lexshop.com.pl »

  Oferujemy szeroki wybór wzorów pism prawniczych w niewygórowanych cenach. Platforma Lexshop gromadzi apelacje, odwołania, zażalenia, pozwy, regulaminy, skargi, sprzeciwy. Wśród naszych pism użytkownicy serwisu znajdą także statuty, umowy, wnioski, wezwania i zgłoszenia. Wszystkie wzory przygotowane zostały przez profesjonalnych prawników. Autorzy wzbogacili je również o obszerne komentarze (przeznaczenie pism, terminy składania, ewentualne opłaty).

  Data dodania: 23 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wokanda Medyczno-Prawna »

  Wokanda medyczno-prawna jest serwisem specjalistycznym kancelarii adwokacko-lekarskiej poświęconym różnorodnym problemom dochodzenia odszkodowań za błędy medyczne. Na łamach serwisu internauci będą mogli poczytać między innymi o wątpliwościach medycznych i prawnych dotyczących manewru Kristellera, czy też wielu innych skomplikowanych i niejasnych zagadnień. Portal jest stale aktualizowany.

  Data dodania: 06 11 2015 · szczegóły wpisu »