Adwokatwroblewski.eu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokatwroblewski.eu

Organizacje korzystające z dobrodziejstw Unii Europejskiej w postaci funduszy europejskich muszą liczyć się z kontrolami ze strony urzędów, koniecznością niezmiernie skrupulatnego rozliczania środków oraz wydatkowania ich zgodnie z założeniami zaakceptowanego projektu. Chcąc uniknąć nieprawidłowości prowadzących do problemów prawnych w tym nałożenia kar finansowych, spraw sądowych czy w ostateczności zwrotu otrzymanych środków warto nawiązać współpracę z kancelarią adwokacka Łukasza Wróblewskiego.

Szczegóły strony adwokatwroblewski.eu:

Podlinkuj stronę adwokatwroblewski.eu:

Adwokatwroblewski.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Małgorzata Tokarz- adwokat Kraków »

  Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, karne, rodzinne, oraz z zakresu prawa pracy. W kompleksowy i rzetelny sposób udzielane są porady z zakresu prawa. Zapewniamy profesjonalne zastępstwo adwokackie w każdym stadium procesu sądowego, przed sądami powszechnymi oraz przed Sądem Najwyższym. Swoje usługi świadczymy zarówno osobom fizycznym, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego »

  Kancelaria Prawnicza Dariusza Staniszewskiego działa na terenie Warszawy i to właśnie do mieszkańców stolicy i jej najbliższych okolic kierowane są świadczone przez nią usługi. Nie oznacza to jednak, że nie mogą z nich korzystać również osoby wywodzące się z innych części kraju zwłaszcza, że kancelaria adwokacka Warszawa oferuje swoje wsparcie nie tylko osobom fizycznym, ale i tym, które prowadzą działalność gospodarczą. Szeroki wachlarz usług obejmuje między innymi: windykację należności, prawo rodzinne, spadkowe i prawo pracy, pracownicy kancelarii chętnie udzielają jednak również innych porad prawnych starając się pomóc w rozwiązywaniu problemów swoich klientów.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adw.Katarzyna Skowrońska »

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Skowrońskiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna dla klientów indywidualnych polega m.in. na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych oraz występowaniu przed sądami powszechnymi i urzędami. Kancelaria oferuje także podmiotom prawa gospodarczego, w szczególności spółkom handlowym, stałą obsługę prawną, w tym profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Celem zapewnienia kompleksowej obsługi Klienta Kancelaria Adwokacka współpracuje z wieloma specjalistami - w szczególności notariuszami, doradcami podatkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca prawny, mediator, porady prawne on-line, Trzebiatów »

  Zależy Ci na zrozumiałej poradzie prawnej? Potrzebujesz profesjonalnego pisma procesowego bądź opinii? Poszukujesz prawnika, który w ramach obsługi prawnej poszuka dla Twojej firmy skutecznych rozwiązań? Serwis LEXTEMIDA jest tym czego właśnie szukasz. Skontaktuj się z nami, a z pewnością uzyskasz szybką i rzetelną usługę prawną.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Honoratus-Lex »

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Kancelarii Prawnej Honoratus-Lex. Nasza firma ma siedzibę w Krakowie. Świadczymy usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Praktyka naszej Kancelarii Prawnej obejmuje prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, pracy i gospodaracze. Udzielamy porad prawnych, piszemy pisma, umowy oraz poddajemy je analizie. Oferujemy także reprezentację. Dla firm przygotowaliśmy usługę stałej obsługi prawnej. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym blogiem "prawo dla każdego". Zawiera on ciekawe artykuły dotyczące szeroko pojmowanej problematyki prawnej.
  Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Excambium »

  Kancelaria Excambium to fundacja pomocy poszkodowanym, która specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń dla osób, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych czy w miejscu ich pracy, albo też w wyniku innych wydarzeń. Świadczy pomoc w sprawach dotyczących odzyskiwania odszkodowań. Firma prowadzi działalność w Polsce i poza jej granicami. Przedstawiciele firmy w razie potrzeby dojeżdżają do klientów.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński »

  Na stronie Kancelarii Adwokata Radosława Jasińskiego przedstawiono ofertę pomocy prawnej dla firm i osób fizycznych. Kompleksowo opisano usługi prawników, które obejmują m.in.: stałą obsługę prawną, porady prawne, przygotowywanie pism, prowadzenie konkretnej sprawy. Zamieszczono informacje o stale współpracujących z Kancelarią prawnikach – adwokatach i aplikantach adwokackich oraz o dziedzinach prawa, w których się oni specjalizują. Szczegółowo zostały omówione najpopularniejsze problemy prawne, z podziałem na prawo: cywilne, karne, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, pracy, osobno dla przedsiębiorców i osobno dla klientów indywidualnych. Opisane są również usługi w zakresie dochodzenia odszkodowań i windykacji należności.Strona Kancelarii zawiera ponadto jasny opis warunków współpracy z Klientami, a także powody dla których danymi sprawami powinien zajmować się adwokat. Zamieszczone zostały także wzory umów, pozwów i wniosków.Zapoznanie się treścią strony pozwoli podjąć rozważną decyzję czy rozwiązywać problemy prawne samemu, czy powierzyć je profesjonaliście.

  Data dodania: 06 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo IT - Kancelaria SZiP »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ślązak, Zapiór i Wspólnicy działa już od ponad 12 lat w Katowicach, stale zapewniając swoim klientom – osobom fizycznym i prawnym – pełną obsługę prawną. Specjalizuje się w kilkunastu różnych dziedzinach prawa. Klienci kancelarii otrzymują dedykowanych opiekunów, mogą korzystać z wybranej formy wynagrodzenia i posiadają dostęp do elektronicznych akt sprawy. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gutowski i Wspólnicy »

  Kancelaria Adwokacka Gutowski i Wspólnicy z siedzibą w Poznaniu oferuje obsługę prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i administracyjnego. Zespół doświadczonych adwokatów, radców prawnych i aplikantów reprezentuje klientów prywatnych jak i firmy, w sporach sądowych w zakresie, mediacji i arbitrażu.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk - cclaw.pl »

  Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego z siedzibą w Gdańsku oferuje szeroki wachlarz usług prawnych, w tym między innymi w zakresie prawa karnego, zobowiązań, prawa rodzinnego, spadkowego, rzeczowego, czy też w zakresie wielu innych specjalizacji prawnych. Swoją ofertę kancelaria kieruje do klientów indywidualnych oraz firm.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »