Adwokatwroblewski.eu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokatwroblewski.eu

Organizacje korzystające z dobrodziejstw Unii Europejskiej w postaci funduszy europejskich muszą liczyć się z kontrolami ze strony urzędów, koniecznością niezmiernie skrupulatnego rozliczania środków oraz wydatkowania ich zgodnie z założeniami zaakceptowanego projektu. Chcąc uniknąć nieprawidłowości prowadzących do problemów prawnych w tym nałożenia kar finansowych, spraw sądowych czy w ostateczności zwrotu otrzymanych środków warto nawiązać współpracę z kancelarią adwokacka Łukasza Wróblewskiego.

Szczegóły strony adwokatwroblewski.eu:

Podlinkuj stronę adwokatwroblewski.eu:

Adwokatwroblewski.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat szczecin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych oraz pomoc przy ich realizacji. Wiem, jak trudno jest znaleźć osobę o której można z czystym sercem powiedzieć dobry prawnik. Szczecin dodatkowo jest specyficznym miejscem, gdzie jest mało kancelarii. Dlatego zapraszamy na nas się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego - Patryk Mikulski »

  Poznańska Kancelaria Radcy Prawnego Partyka Mikulskiego zajmuje się obsługa prawną przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Patryk Mikulski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie pracy i prawie administracyjnym. Kancelaria zajmuje się windykacją należności, odszkodowaniami, obrotem wierzytelnościami, opiniowanie umów i ich negocjowanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Rafał Tuszewski jest doświadczonym adwokatem z wieloletnim stażem oraz niezliczoną ilością wygranych spraw. Zapraszamy na stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące prowadzonych spraw oraz dokładne dane adresowe oraz kontaktowe wraz z terminami dyżurów.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów-Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie »

  Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych.
  Nasz główny cel w realizowanej działalności to wspieranie klientów i pomaganie im poprzez poszukiwanie stosownych oraz jak najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań prawnych.
  Klientami naszej Kancelarii Adwokackiej są klienci indywidualni oraz firmy. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu i jest ono dla nas bardzo ważne.
  Zapraszamy do zapoznania się z zakresem oferowanych przez nas usług. Zapraszamy

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura księgowe, rachunkowe, Usługi księgowe - Wrocław. »

  Nasza oferta w zakresie podatków i usług księgowych jest bardzo kompleksowa. Świadczymy usługi księgowe głównie w mieście Wrocław. Tam znajdują się właśnie nasze biura księgowe i rachunkowe. Pomożemy Tobie w rozliczeniu deklaracji podatkowej lub z ZUS-em. Zapraszamy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRAWCZAK ZBIGNIEW KANCELARIA NOTARIALNA testament notariusz warszawa »

  W Warszawie mieści się siedziba Kancelarii Notarialnej Zbigniew Krawczak. Zarządzający nią Notariusz i inni pracownicy posiadają upoważnienia do realizowania konkretnych działań, jakim powinno się nadać formę legalną. W Kancelarii Notarialnej można za darmo otrzymać informacje odnośnie do tego, które dokumenty jest obowiązek przygotowywać w wyznaczonym wypadku oraz w jaki sposób przebiega sprawa notarialna. Z usług Notariusza korzystają Państwo m.in. do sporządzenia aktu notarialnego sprzedaży lub darowizny działki albo w toku przygotowywania testamentu, w razie przygotowywania małżeńskiej umowy majątkowej, czyli intercyzy. Drobiazgowe wiadomości zawarto na stronie www.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Piotr Gardecki »

  Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Gardeckiego zaprasza i oferuje pełen zakres usług prawnych. Zapewnia obsługę dla firm i osób prywatnych. Także można pobrać ze strony wzory pism procesowych. Z powodzeniem pomagamy również i w bardzo trudnych przypadkach procesowych, windykacji długów czy roszczeń majątkowych.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Poznań - Tomasz Barczyński - Nowe Miasto i Wilda »

  Działająca przy Sądzie Rejonowym w Poznaniu Kancelaria Komornicza Barczyński to skuteczne działania egzekucji długów. Windykacja prowadzona przy użyciu wielu rozwiązań technicznych takich jak Cepik, ZUS-PUE, Ognivo i EPU pozwala na szybkie ustalenie majątku dłużnika.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.kancelaria-prawna-krakow.pl/ »

  Zespół naszej Kancelarii stanowią tylko doświadczeni prawnicy. Czy to prawo budowlane, prawo rodzinne czy też prawo spadkowe – dla nas nie stanowi to problemu.nPrawnicy w naszej Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w wielu gałęziach prawa – w szczególności w prawie administracyjnym, gospodarczym oraz rodzinnym. W sprawach nietypowych współpracujemy także z innymi krakowskimi kancelariami, ponieważ zawsze robimy wszystko aby zapewnić klientom naszej kancelarii obsługę prawną na najwyższym poziomie.nZatem czy chodzi tylko o uzyskanie pozwolenia na budowę, wystąpienie o alimenty, o zachowek czy też pełną obsługę spraw spółki kapitałowej – jesteśmy do waszej dyspozycji.nnPorady prawne:n- sprawy spadkowe,n- sprawy rodzinne,n- sprawy administracyjne,n- sprawy karne,n- windykacje,n- sprawy gospodarcze,n- sprawy cywilne.nnJeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego 507 936 099 lub pod adresem sekretariat@kancelaria-prawna-krakow.pl.nJesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00-17:00.nKancelaria Prawna De Iure - Kraków, ul. Gdyńska 28

  Data dodania: 24 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Grodzisk Mazowiecki »

  Nasza kancelaria zlokalizowana na terenie podwarszawskiej owczarni dostarcza najwyższej jakości usługi prawne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak też różnego rodzaju przedsiębiorstw. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej, będzie to doskonała decyzja, która z pewnością przełoży się na pełne zadowolenie z wyniku prowadzonych czynności.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »