Adwokatwroblewski.eu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokatwroblewski.eu

Organizacje korzystające z dobrodziejstw Unii Europejskiej w postaci funduszy europejskich muszą liczyć się z kontrolami ze strony urzędów, koniecznością niezmiernie skrupulatnego rozliczania środków oraz wydatkowania ich zgodnie z założeniami zaakceptowanego projektu. Chcąc uniknąć nieprawidłowości prowadzących do problemów prawnych w tym nałożenia kar finansowych, spraw sądowych czy w ostateczności zwrotu otrzymanych środków warto nawiązać współpracę z kancelarią adwokacka Łukasza Wróblewskiego.

Szczegóły strony adwokatwroblewski.eu:

Podlinkuj stronę adwokatwroblewski.eu:

Adwokatwroblewski.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Wąsiewicz świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Maciej Wąsiewicz - twórca kancelarii - to radca prawny. Poznań jest siedzibą kancelarii, jednak jej aktywność nie ogranicza się tylko do tego miasta. Poznań - adwokat w tym mieście ma liczne możliwości zademonstrowania swojej wiedzy i umiejętności z zakresu prawa obywatelskiego, ekonomicznego i korporacyjnego.nZ racji współpracy z adwokatami, radcami prawnymi i rejentami z różnych miast Polski możliwe jest udzielanie usług poza aglomeracją Poznań. Kancelaria hołduje współpracy opartej na partnerstwie, wskutek czego Kontrahenci mogą w pełni zaufać zespołowi i zlecić prowadzenie swoich spraw bez jakichkolwiek obaw. Ten cel uzyskiwany jest poprzez zapewnienie pełnej dyskrecji oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • MALINOWSKA Obsługa prawna »

  Kancelaria Prawna w Warszawie prowadzona przez Adwokat Aurelię Malinowską oferuje pomoc prawną opartą na precyzyjnej znajomości przepisów prawa. Obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają stwierdzić sytuację prawną klienta, a dzięki temu znaleźć należyte środki zaradcze. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu prawa rzeczowego i majątkowego. Podejmują się rozwiązywania sporów dotyczących własności i ochrony własności. Prowadzi także sprawy spadkowe. Można na nią liczyć także przy kwestiach z obszaru prawa karnego. Reprezentuje klientów w postępowaniach karnych, broni przedsiębiorców, przygotowuje akty oskarżenia i analizy prawne. Ponadto znacznie ceni etykę zawodową, podkreślając gwarancję zadziwiającej rzetelności oraz bezwzględnej poufności i pełnej dyskrecji. Szczegóły dotyczące Kancelarii oraz jej oferty znaleźć można na stronie.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Łódź »

  Szeroka oferta usług prawnych: prawo cywilne (np.spadkowe,rodzinne,dotyczące nieruchomości). Pomoc prawna skierowana do firm i osób prywatnych.Oferta obejmuje także usługi prawne w zakresie prawa pracy,windykacji czy odszkodowań.Usługi prawne obejmują też prowadzenie spraw związanych z prawem administracyjnym.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Goldenstein.pl »

  Kancelaria Goldenstein specjalizuje się w obsłudze prawnej niemieckich i polskich firm. Oferta kancelarii obejmuje profesjonalne usługi adwokackie, doradztwo podatkowe i księgowość. Kancelaria jest tworzona przez prawników cieszących się dużym zaufaniem. Rzetelnie, fachowo i szybko wykonują swoje obowiązki, dbając o interesy klientów. Bardzo dobrze znają specyfikę polskiego i niemieckiego systemu prawnego. Sprawy wymagające znajomości prawa międzynarodowego są przez nich bardzo sprawnie prowadzone. Oczekiwania i potrzeby przedsiębiorców są im doskonale znane. Są całkowicie zaangażowani w działania na rzecz klientów. Kancelaria Goldenstein od lat cieszy się uznaniem, co jest możliwe dzięki temu, że prawnicy kierują się głównie etyką prawniczą. Każdy właściciel firmy, mający problem na tle prawnym lub związany z podatkami, otrzyma pomoc w jednym z biur spółki, znajdujących się w Poczdamie, Berlinie i Hamburgu oraz w Poznaniu i Szczecinie.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat »

  kancelaria-krakow.com to kancelaria adwokacka, której właścicielem jest Marta Pandzej. Jest adwokatem uwzględnionym na liście Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym. Swoją działalność koncentruje na prawie rodzinnym, sprawach spadkowych i dotyczących odszkodowań w zakresie wypadków komunikacyjnych oraz niewłaściwego leczenia. Umożliwia również uczestnictwo w mediacjach skoncentrowanych na sprawach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych.

  Data dodania: 12 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Grażyna Beata Socha »

  Kancelaria Notarialna Grażyna Beata Socha działa na Warszawskich Bielanach od 1996 roku. Do zakresu czynności notarialnych zalicza się między innymi: sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy sprzedaży, umowy zamiany, darowizny, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych jak i osobistych, a także testamenty, akty poświadczenia dziedziczenia. To tylko niektóre z czynności, jakie można zrealizować w tej Kancelarii Notarialnej. Szczegółowy katalog czynności wykonywanych przez notariusza oraz taksa notarialna znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Gawecki z siedzibą w Poznaniu powstałą z myślą o zapewnieniu swym klientom szybkiej i skutecznej obsługi prawnej. Jej oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Swym klientom jest ona w stanie zapewnić pełną oraz fachową obsługę prawną, podatkową oraz księgową. Warto już teraz sprawdzić więcej informacji o ofercie na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 17 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw - Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Katowice »

  Biuro detektywistyczne Javert wykonuje usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie całej Polski, z naciskiem na zachodnią i południową część kraju.
  Biuro działa zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, w tym Ustawy o Usługach Detektywistycznych. Posiada też ubezpieczenie OC o wartości 15000 EUR.
  Doświadczenie, wypracowane metody działania i dostęp do źródeł interesujących danych umożliwiają wykonanie zleceń zarówno o charakterze prywatnym jak i biznesowym.
  Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 07 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aktiva Valora - wycena nieruchomości Łódź »

  Kupno lub sprzedaż domu czy mieszkania to bardzo poważna sprawa. Czasem jest to nawet najważniejsza decyzja w całym życiu. Warto więc zadbać o to, aby wszystkie sprawy związane z wyceną nieruchomości zostały załatwione rzetelnie i fachowo. Takim oczekiwaniom wychodzi na przeciw firma Aktiva Valora z miasta Łodzi zajmująca się właśnie wyceną nieruchomości. Jesteśmy rutynowanymi ekspertami i znamy się na rzeczy. Oferujemy szeroki wachlarz usług i preferencyjne ceny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 18 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jwrp.pl »

  Strona internetowa kancelarii radców prawnych. Kancelaria masiedzibę na terenie Krakowa. Zamówienia publiczne, prawna obsługa inwestycji, doradztwo przy zatrudnianiu cudzoziemców, szkolenia prawnicze dedykowane firmom oraz instytucjom to główne obszary funkcjonowania kancelarii. Kancelaria przygotowuje i opiniuje umowy związane z procesem budowlanym.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »