Adwokatwroblewski.eu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Adwokatwroblewski.eu

Organizacje korzystające z dobrodziejstw Unii Europejskiej w postaci funduszy europejskich muszą liczyć się z kontrolami ze strony urzędów, koniecznością niezmiernie skrupulatnego rozliczania środków oraz wydatkowania ich zgodnie z założeniami zaakceptowanego projektu. Chcąc uniknąć nieprawidłowości prowadzących do problemów prawnych w tym nałożenia kar finansowych, spraw sądowych czy w ostateczności zwrotu otrzymanych środków warto nawiązać współpracę z kancelarią adwokacka Łukasza Wróblewskiego.

Szczegóły strony adwokatwroblewski.eu:

Podlinkuj stronę adwokatwroblewski.eu:

Adwokatwroblewski.eu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polski Rejestr Firm Prawniczych - prawnik, adwokat, radca prawny, kancelaria prawnicza »

  Polski Rejestr Firm Prawniczych to przede wszystkim baza kancelarii, biur prawnych i instytucji prawniczych, ale także docelowo źródło wiedzy i informacji z wybranych zakresów prawa.
  W tej chwili do Państwa dyspozycji oddajemy doskonałą wyszukiwarkę zawierającą adresy kilku tysięcy kancelarii mających siedzibę na terenie naszego kraju. Regularnie pojawiać się będą kolejne, redagowane działy. Dlatego zachęcamy do częstych wizyt na stronach Polskiego Rejestru Firm Prawniczych prfp.pl. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Łódź - Kancelaria prawna Firma Prawnicza w Łodzi »

  Firma Prawnicza oferuje kompleksowe usługi prawne. Nasza Kancelaria prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm, zakładów ubezpieczeń, stowarzyszeń, fundacji i organizacji pożytku publicznego

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin, kancelaria notarialna Szczecin »

  Przy dokonywaniu czynności notarialnych nasz notariusz Szczecin czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Notariusz Szczecin w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym. Notariusz udziela bezpłatnych informacji dotyczących dokonywanych czynności notarialnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni notariusze, pełni energii, dla których najważniejsza jest satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, akty notarialne oraz akty poświadczenia dziedziczenia. U nas wykonasz czynność notarialną w kancelarii lub w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności. W naszej kancelarii notarialnej w Szczecinie otrzymasz pomoc, jakiej potrzebujesz.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Obszary działalności to: windykacja należności oraz sprawy administracyjne. Sprawy cywilne: odszkodowawcze, o ustalenie i stanu prawnego nieruchomości, o zasiedzenie nieruchomości, związane z korzystaniem z ruchomości wspólnej, służebności osobiste, o eksmisję, o zachowek, reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym, i inne. Sprawy gospodarcze: związane z niewykonaniem umowy, prawo przewozowe krajowe oraz zagraniczne, łączeniem spółek, rejestracja podmiotów w KRS, koordynacja komisji rewizyjnej stosunki wewnętrzne spółek. Windykacja należności:wezwania do zapłaty, postępowanie sądowe. Sprawy rodzinne: o rozwód, o podział majątku wspólnego między małżonkami, ustalenie istnienia małżeństwa, o ustalenie macierzyństwa, unieważnienie uznania dziecka, o nakazanie wypłacania wynagrodzenia za pracę do rąk drugiego małżonka, o przysposobienie. Prawo karne:dochodzenie, obrona przed sądami karnymi reprezentacja w charakterze oskarżyciela prywatnego. Prawo karne wykonawcze: sprawy o przerwę w wykonywaniu kary, o odszkodowanie lub zadośćuczynienie związane z warunkami wykonywania kary pozbawienia wolności lub tymczasowego aresztowania.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Casus Iuris »

  Atutem naszych radców jest dopasowanie się i szerokie otwarcie na potrzeby użytkownika. Sam wybierasz odpowiednio dostosowaną kategorię kontaktu z radcami, zależnie od zasadności gwarantujemy kompletną pomoc prawniczą wspartą na kontrakcie o stałej pomocy, lub poradę doraźną na umowie na wykonanie wybranego polecenia. Wykorzystujemy zarówno ryczałtowy i godzinowy sposób zapłaty usług, ale też zindywidualizowane systemy mieszane. Wszelkie usługi opracowane są do potrzeb indywidualnych firm. Świadczymy usługi według preferencji Klienta: w naszej kancelarii, lub w biurze klienta. Zdecydowanie rozumiejąc oszczędność czasu - kanałami elektronicznymi, bez obowiązku wykonywania międzyosobowych zebrań. Bez problemu działamy z lokalnymi ale także światowymi korporacjami, realizując na ich rzecz i profesjonalną obsługę prawną. Oferujemy usługi dla jednoosobowych i większych przedsiębiorców, ale też wielkie miejscowe oraz światowe firmy o wszelakim statucie działalności.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Komornik w Tucholi »

  Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Komornik dokonuje czynności egzekucyjnych związanych z poszukiwaniem majątku dłużnika.
  Egzekwowanie należności:
  - z rachunków bankowych dłużników- z wierzytelności przysługujących dłużnikowi z Urzędu Skarbowego z tytułu zwrotu VAT oraz nadpłat w podatku od osób fizycznych- zajmuje ruchomości dłużników oraz przeprowadza licytacje tychże ruchomości- przeprowadza sprzedaż zajętych ruchomości w trybie komisowym- zajmuje wierzytelności z tytułu wykonywanych przez dłużników umów cywilno- prawnych tj. umowy o dzieło, umowy zlecenia, umowy agencyjne- prowadzi egzekucje z nieruchomości należących do dłużników - prowadzi egzekucję alimentów- wystawia zaświadczenie związane z funduszem alimentacyjnym- wprowadza w posiadanie nieruchomości- odbiera ruchomości- wykonuje eksmisje
  Prowadzenie egzekucji to inaczej odzyskiwanie należności, windykacja należności, zwrot majątku przysługującego wierzycielowi.
  Komornik Tuchola - obszar działania: Świecie, Tuchola, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Więcbork, Śliwice, Lubiewo, Cekcyn, Kęsowo, Sośno, Kamień Krajeński

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna »

  Kompleksowa obsługa prawna to domena kancelarii prawnej Krotoski – Adwokaci z Poznania. Prawnicy podejmują się zróżnicowanych spraw zarówno w zakresie doradztwa osobistego, jak i dla firm. Przykładowe problemy, z jakimi przychodzą jej interesanci to: uzyskanie odszkodowania za błąd lekarski, uzyskanie odszkodowania od gminy, problemy z uregulowaniem opłaty planistycznej.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat w Ostródzie - adwokatkobylinski.pl »

  Każda osoba, którą interesuje kancelaria adwokacka w mieście Ostróda powinna zajrzeć właśnie na tę stronę internetową. Jest na niej opublikowana garść informacji na temat Zbigniewa Kobylińskiego - a trzeba przyznać, iż jest to taki adwokat, który do tej pory pomógł bardzo wielu mieszkańcom Ostródy i okolic (chociaż nie tylko). Jego działalność adwokacka trwa bardzo długi okres czasu, a jego praca została wielokrotnie nagrodzona oraz uhonorowana. To sprawia, że jego kancelaria adwokacka jest doskonałym wyborem.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat katowice »

  Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Franika i adw. Grzegorza Kopeć została założona w roku 1998 i od tego czasu zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców zarówno w sprawach sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w takich dziedzinach prawa jak prawo gospodarcze, cywilne, karne, pracy i prawo administracyjne. Siedziba kancelarii znajduje się w Katowicach. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej Kancelarii.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Oświęcim »

  Notariusz Magdalena Płachta-Baścik jest absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku; ukończyła również studia podyplomowe z zakresu gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W Oświęcimiu prowadzi kancelarię notarialną w zakresie:nnsporządza akty notarialne,nporządza akty poświadczenia dziedziczenia,nsporządza poświadczenia: własnoręczności podpisu,nzgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem,ndaty okazania dokumentu,npozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu,nndoręcza oświadczenia,nspisuje protokoły,nsporządza protesty weksli i czeków,nprzyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,nsporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,nsporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,nsporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych,nsporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »