Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Wydawnictwo Akapit Press przedstawia swoją stronę internetową. Jest to witryna bogata w treści oraz okładki książek i ilustracje promującą różnego rodzaju literaturę. Akapit-press.com.pl prezentuje rozchwytywane książki młodzieżowe i bestsellery znane na całym świecie. Wśród znanych autorów: Małgorzata Musierowicz, która stworzyła serię książek dla dzieci - "Jeżycjada". Rachel Renée Russell twórczyni serii "Dzienniki Nikki". Literatura dla dzieci, właśnie tych autorek, zyskała dużą popularność, a każda kolejna część wyczekiwana jest z niecierpliwością.
Wydawnictwo Akapit Press jest na rynku już od ponad 25 lat i nieustannie wspiera pisarzy książek dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły strony www.akapit-press.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akapit-press.com.pl:

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgarnia Wydawnictwa eSPe, literatura religijna »

  Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oferuje książki o tematyce religijnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie ma modlitewniki, pomoce katechetyczne, pomoce duszpasterskie, literaturę filozoficzną, teologiczną, książki o duchowości chrześcijańskiej i o wzrastaniu w wierze, książki pomocne w rozeznawaniu powołania do kapłaństwa czy do życia zakonnego, poradniki psychologiczne i pedagogiczne dla rodziców i wychowawców, pamiątki sakramentów świętych, ksiązki o przezywaniu młodości, o narzeczeństwie i o małżeństwie. Autorzy to m.in. Benedykt XVI, Jan Paweł II, Beata Kołodziej, Ewa Stadtmüller, ks. Marek Dziewiecki, o. Leon Knabit. Leszek Aleksander Moczulski, ks. Jan Reczek Marek Skwarnicki,.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Mateusza - książki religijne, książki ciekawe »

  Wydawnictwo Mateusza - w ofercie posiadamy książki o tematyce religijnej oraz społecznej, autorów: Thomas Dubay, Robert DeGrandis, Joseph J.Nicolosi. Nie unikamy tematów trudnych i drażliwych, jeśli są interesujące! Pełna oferta na stronie.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Ena Media Ksiązki upominkowe, prezenty Oups »

  Ena Media to wydawnictwo publikujące książki upominkowe. Znajdziecie tu Państwo tytuły z okazji Dnia Mamy, Babci, Walentynek, urodzin...Książki to niebanalny prezent na wiele okazji. Na zlecenie wykonujemy również skład komputerowy, korektę i redakcję publikacji, książek. Wprowadzamy na rynek Polski nową serię zabawnych książek upominkowych Oups. Zapraszamy do współpracy autorów.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transkrypcje - Joanna Łęgowik-Śliwka »

  Jesteśmy firmą oferującą usługi wszelkiego rodzaju transkrypcji i przepisywania. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży usług transkrypcyjnych. Współpracujemy z firmami badawczymi zajmującymi się badaniami rynku i badaniami marketingowymi oraz z biurami tłumaczeń.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo i Księgarnia Nomen Omen »

  Wydawnictwo Nomen Omen publikuje głównie książki o nazwach własnych, zwłaszcza o imionach. Są to przede wszystkim słowniki, encyklopedie, leksykony, poradniki i podręczniki.
  Własne i najlepszych polskich wydawców.
  Księgarnia Nomen Omen to księgarnia specjalistyczna, bo oferuje przede wszystkim publikacje popularnonaukowe i edukacyjne. Jest to też księgarnia ekspercka, bo sprzedaje tylko książki wyselekcjonowane, to znaczy najlepsze w danej dziedzinie. Wielka to wygoda dla Czytelników, którzy nie muszą się martwić, czy kupili dobre książki - w Księgarni Nomen Omen są tylko takie.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepisywanie tekstów, transkrypcje, Cv, życiorysy »

  Zajmujemy się profesjonalnym przepisywaniem tekstów, transkrypcjami wszelkiego rodzaju nagrań. Współpracujemy z wydawnictwami, agencjami prasowymi, instytutami badawczymi oraz innymi firmami zainteresowanymi przepisywaniem tekstów. Ponadto zajmujemy się również tworzeniem CV oraz listów motywacyjnych dla klientów indywidualnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminu realizacji.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wydawnicza Dorota Stępień-Góra »

  Redagujemy, korygujemy, ale także piszemy materiały prasowe, promocyjne, reklamowe, szkoleniowe, teksty na stronę internetową i prywatne bądź firmowe blogi.

  Poza przygotowaniem i opracowaniem materiału tekstowego oferujemy także usługi związane z projektowaniem układu typograficznego, wdrożeniem makiety, złożeniem i złamaniem tekstu. Na potrzeby publikacji możemy przygotować także ilustracje i zdjęcia.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Kram »

  Oficjalna księgarnia internetowa Wydawnictwa Kram.
  Wydawnictwo od początku swej działalności publikowało książki o charakterze edukacyjnym: podręczniki dla kandydatów na kierowców oraz pomoce dydaktyczne dla uczniów szkół średnich. Swoją ofertę adresowało przede wszystkim do licealistów – im została poświęcona popularna do dziś seria "AZ. Repetytorium" obejmująca wszystkie przedmioty szkolne.

  Znaczącą pozycję w ofercie edukacyjnej Wydawnictwa KRAM zajmują książki do nauki języków obcych.
  W ostatnich latach opracowano "Helpery" - szczególny typ "Rozmówek" skierowany do osób przygotowujących się do podjęcia pracy w krajach anglo-, niemiecko- i francuskojęzycznych. Innymi publikacjami pomocnymi dla osób pracujących w środowisku międzynarodowym są "Wzory listów i pism" oraz słowniki o charakterze specjalistycznym.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Kendra Publishing »

  Wydawnictwo Kendra Publishing powstało w 2010 roku jako wydawca audiobooków.
  Nasz program wydawniczy koncentruje się na takich dziedzinach jak: filozofia, psychologia, religia, mistycyzm, buddyzm, hinduizm, ZEN oraz szeroko pojęta duchowość.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie »

  Zeszyty Naukowe (Scientific Journals of the Maritime University of Szczecin) wydawane przez Akademię Morską w Szczecinie są periodykiem naukowym prezentującym wyniki badań w obszarach zbieżnych z problematyką naukową uczelni i kierunkami kształcenia. Tematyka publikowanych w Scientific Journals prac wiąże się z bardzo szeroko rozumianą branżą morską reprezentowaną przez wszystkie Wydziały Akademii Morskiej w Szczecinie, w tym w szczególności (choć nie tylko) obejmują takie zagadnienia jak: Technika okrętowa (mechanika, materiały okrętowe, układy napędowe, siłownie okrętowe, mechanizmy pomocnicze, eksploatacja maszyn i urządzeńochrona środowiska morskiego, mechanika i termodynamika, mechanika płynów, paliwa i środki eksploatacyjne, diagnostyka maszyn, remonty maszyn, bezpieczeństwo i niezawodność eksploatacji systemów okrętowych, współczesne konstrukcje silników okrętowych, budownictwo okrętowe, morskie systemy energetyczne, elektrotechnika i automatyka okrętowa, systemy); Nawigacja, transport i technologie morskie (nawigacja morska, budowa i stateczność statku, meteorologia i oceanografia, ratownictwo morskie, ochrona żeglugi, transport LNG, inżynieria ruchu morskiego, geoinformatyka, rybołówstwo morskie, górnictwo morskie, produkcja energii z fal, pływów i prądów morskich, energetyka wiatrowa, budownictwo wodne); Inżynieria transportu i zarządzanie (technika transportu, transport zintegrowany i ochrona środowiska, towaroznawstwo, zarządzanie jakością, metody komputerowe).

  Data dodania: 13 04 2015 · szczegóły wpisu »