Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Wydawnictwo Akapit Press przedstawia swoją stronę internetową. Jest to witryna bogata w treści oraz okładki książek i ilustracje promującą różnego rodzaju literaturę. Akapit-press.com.pl prezentuje rozchwytywane książki młodzieżowe i bestsellery znane na całym świecie. Wśród znanych autorów: Małgorzata Musierowicz, która stworzyła serię książek dla dzieci - "Jeżycjada". Rachel Renée Russell twórczyni serii "Dzienniki Nikki". Literatura dla dzieci, właśnie tych autorek, zyskała dużą popularność, a każda kolejna część wyczekiwana jest z niecierpliwością.
Wydawnictwo Akapit Press jest na rynku już od ponad 25 lat i nieustannie wspiera pisarzy książek dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły strony www.akapit-press.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akapit-press.com.pl:

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgarnia Wydawnictwa eSPe, literatura religijna »

  Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oferuje książki o tematyce religijnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie ma modlitewniki, pomoce katechetyczne, pomoce duszpasterskie, literaturę filozoficzną, teologiczną, książki o duchowości chrześcijańskiej i o wzrastaniu w wierze, książki pomocne w rozeznawaniu powołania do kapłaństwa czy do życia zakonnego, poradniki psychologiczne i pedagogiczne dla rodziców i wychowawców, pamiątki sakramentów świętych, ksiązki o przezywaniu młodości, o narzeczeństwie i o małżeństwie. Autorzy to m.in. Benedykt XVI, Jan Paweł II, Beata Kołodziej, Ewa Stadtmüller, ks. Marek Dziewiecki, o. Leon Knabit. Leszek Aleksander Moczulski, ks. Jan Reczek Marek Skwarnicki,.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Mateusza - książki religijne, książki ciekawe »

  Wydawnictwo Mateusza - w ofercie posiadamy książki o tematyce religijnej oraz społecznej, autorów: Thomas Dubay, Robert DeGrandis, Joseph J.Nicolosi. Nie unikamy tematów trudnych i drażliwych, jeśli są interesujące! Pełna oferta na stronie.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wydawnicza Dorota Stępień-Góra »

  Redagujemy, korygujemy, ale także piszemy materiały prasowe, promocyjne, reklamowe, szkoleniowe, teksty na stronę internetową i prywatne bądź firmowe blogi.

  Poza przygotowaniem i opracowaniem materiału tekstowego oferujemy także usługi związane z projektowaniem układu typograficznego, wdrożeniem makiety, złożeniem i złamaniem tekstu. Na potrzeby publikacji możemy przygotować także ilustracje i zdjęcia.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dazar - producent kalendarzy książkowych »

  Zajmujemy sie produkcją kalendarzy książkowych (terminarzy), kalendarzy trójdzielnych, planszowych, biurkowych itp. Naszymi klientami są firmy dystrybujące kalendarze do sieci hipermarketów oraz hurtowni, agencje reklamowe, firmy prywatne oraz instytucje państwowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Prawnicza »

  Książki prawnicze i historyczne, podręczniki dla studentów prawa i administracji, marketingu, ekonomii, zarządzania i wielu innych. Dzienniki ustaw, załączniki do ustaw oraz dzienników urzędowych oraz kodeksy prawa.
  Wszystko o prawie, administracji, marketingu, psychologii, pedagogice, zarządzaniu i ekonomii.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Kendra Publishing »

  Wydawnictwo Kendra Publishing powstało w 2010 roku jako wydawca audiobooków.
  Nasz program wydawniczy koncentruje się na takich dziedzinach jak: filozofia, psychologia, religia, mistycyzm, buddyzm, hinduizm, ZEN oraz szeroko pojęta duchowość.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wydawniczo graficzne PRESS-GRAF Andrzej Świątek Poznań »

  Usługi wydawniczo graficzne PRESS-GRAF Poznań Andrzej Świątek. Interesuje Państwa rysunek, mała forma graficzna, ilustracja, projekt plakatu, logo, opracowanie graficzne publikacji, projekt kalendarzy (w tym rodzinnych) służę swoim wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.

  Zajmuję się rysunkiem, grafiką, ilustracją i malarstwem.

  Na dorobek ten składa się praca i współpraca w wielu wydawnictwach. Pełniłem funkcje redaktorskie – dziennikarskie (publikacje), a także techniczne, między innymi przy merytorycznym i graficznym tworzeniu stron.

  Mam nie tylko doświadczenie w pracy w tygodniku i dzienniku, ale także w projektowaniu, ilustrowaniu, opracowywaniu graficznym i przygotowywaniu do publikacji innego rodzaju wydawnictw: miesięczników, folderów turystycznych, kalendarzy, albumów, plakatów. Jako redaktor mam wieloletnią praktykę w pisaniu artykułów, redagowaniu i korekcie tekstów. Mam również doświadczenie w tworzeniu tekstów najróżniejszych gatunków oraz prac graficznych w formie elektronicznej i klasycznej. Redagując i opracowując graficzne elementy mogę współtworzyć wizerunek firmy, ale także wykonać prace na indywidualne zamówienie.

  Jestem dyspozycyjny i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bajka o dziecku »

  Chcesz zrobić dziecku naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny prezent? Zamów mu bajkę o nim samym. Strona wydawnictwa Podwodny Rower to strona autora bajek personalizowanych które nie tylko bawią ale i edukują. Wyobraź sobie minę dziecka gdy spostrzeże że czyta bajkę w którym samo jest bohaterem a przy tym występują postacie z jego otoczenia. Wrażenia z pewnością będą bezcenne.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo internetowe »

  Wydawnictwo Poligraf to doskonały sposób na realizację swoich marzeń. Oferujemy wydanie książki na koszt autora i zajęcie się jej dystrybucją. Jeśli napiszesz książkę i skorzystasz z naszego systemu wydawniczego o nazwie Fortunet, możesz być pewny, że w ciągu trzech miesięcy pojawi się ona we wszystkich najważniejszych księgarniach w kraju. Napisaną książkę należy do nas wysłać, a nasz zespół korektorski zajmie się jej profesjonalną poprawą. Nie zwlekaj. Dowiedz się więcej, korzystając ze strony!

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Książki o Gdańsku »

  Maszoperia to wydawnictwo, które trudni się wydawaniem wspaniałych lektur wybitnych ludzi, na przykład opisujących tragiczne dzieje wojenne, zwłaszcza z ugruntowaniem na Pomorze i pobliskie regiony. Oskar sprzedaje mnóstwo książek z różnych rodzajów, pośród których wielbiciele wspaniałej, przejmującej literatury z powodzeniem znajdą coś wyjątkowego. To pozycje nasycone duchem wojny, wobec których nie możesz obejść niechętnie. Oskar zapewnia swoim odwiedzającym wiele doskonałych książek, jakie należy poznać.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »