Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Wydawnictwo Akapit Press przedstawia swoją stronę internetową. Jest to witryna bogata w treści oraz okładki książek i ilustracje promującą różnego rodzaju literaturę. Akapit-press.com.pl prezentuje rozchwytywane książki młodzieżowe i bestsellery znane na całym świecie. Wśród znanych autorów: Małgorzata Musierowicz, która stworzyła serię książek dla dzieci - "Jeżycjada". Rachel Renée Russell twórczyni serii "Dzienniki Nikki". Literatura dla dzieci, właśnie tych autorek, zyskała dużą popularność, a każda kolejna część wyczekiwana jest z niecierpliwością.
Wydawnictwo Akapit Press jest na rynku już od ponad 25 lat i nieustannie wspiera pisarzy książek dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły strony www.akapit-press.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akapit-press.com.pl:

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wydawnictwo Virgo - KSIĄŻKI BUDZĄCE ŚWIADOMOŚĆ - księgarnia »

  Wiedza dla osób myślących poza schematami, otwartych, poszukujących. Terapie naturalne: polarity, terapia czaszkowo-krzyżowa, tkanka łączna, odżywianie, ajurweda, praca z traumą, energią. Praca z umysłem i rozwojem poprzez ciało.
  Zapraszamy do księgarni internetowej!

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wydawnicza Pegaz - Spis Firm »

  Spis firm udostępniany przez Grupę Wydawniczą Pegaz to profesjonalne narzędzie wspomagające prowadzenie działań z zakresu promocji bezpośredniej. Aktualne i kompletne bazy firm pozwalają na pozyskiwanie nowych, istotnych kontaktów handlowych. Interesujące przykłady tego typu baz, to: baza firm transportowych, budowlanych, baza aptek, jak również baza szkół czy bazy B2B. Udogodnieniem dla Klientów jest podział baz na dodatkowe kategorie, i tak przykładowo w bazie firm transportowych odnajdziesz firmy z podziałem na transport wodny, kolejowy oraz ciężarowy. Poza tym wyszczególnione zostały firmy kurierskie oraz przewóz osób. Nasze bazy danych to szeroki wachlarz kryteriów wyboru grupy docelowej wraz z właściwą ich segmentacją.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Wydawnicza Dorota Stępień-Góra »

  Redagujemy, korygujemy, ale także piszemy materiały prasowe, promocyjne, reklamowe, szkoleniowe, teksty na stronę internetową i prywatne bądź firmowe blogi.

  Poza przygotowaniem i opracowaniem materiału tekstowego oferujemy także usługi związane z projektowaniem układu typograficznego, wdrożeniem makiety, złożeniem i złamaniem tekstu. Na potrzeby publikacji możemy przygotować także ilustracje i zdjęcia.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dazar - producent kalendarzy książkowych »

  Zajmujemy sie produkcją kalendarzy książkowych (terminarzy), kalendarzy trójdzielnych, planszowych, biurkowych itp. Naszymi klientami są firmy dystrybujące kalendarze do sieci hipermarketów oraz hurtowni, agencje reklamowe, firmy prywatne oraz instytucje państwowe. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Prawnicza »

  Książki prawnicze i historyczne, podręczniki dla studentów prawa i administracji, marketingu, ekonomii, zarządzania i wielu innych. Dzienniki ustaw, załączniki do ustaw oraz dzienników urzędowych oraz kodeksy prawa.
  Wszystko o prawie, administracji, marketingu, psychologii, pedagogice, zarządzaniu i ekonomii.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w redakcji motoryzacyjnej »

  Jeśli szukasz pracy, a motoryzacja jest Twoją pasją – spróbuj swoich sił w naszej redakcji motoryzacyjnej. Sprawdź, czy spełniasz wymagania, jakie stawiamy kandydatom. Praca z nami to sposób na realizację zawodowych ambicji wśród ludzi, którzy lubią to, co robią - szukamy dziennikarzy, redaktorów, grafików i fotografów.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bajka o dziecku »

  Chcesz zrobić dziecku naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny prezent? Zamów mu bajkę o nim samym. Strona wydawnictwa Podwodny Rower to strona autora bajek personalizowanych które nie tylko bawią ale i edukują. Wyobraź sobie minę dziecka gdy spostrzeże że czyta bajkę w którym samo jest bohaterem a przy tym występują postacie z jego otoczenia. Wrażenia z pewnością będą bezcenne.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studio Anatta - materiały reklamowe, skład publikacji, korekta tekstu »

  Prowadzimy działalność agencji reklamowej i wydawnictwa. Studio reklamy - projekt i druk materiałów reklamowych: ulotki i foldery reklamowe, katalogi reklamowe, wizytówki, teczki firmowe, kubki firmowe i podkładki pod kubek, notesy firmowe i długopisy z nadrukiem, karty plastikowe z personalizacją kodem kreskowym oraz inne artykuły i gadżety reklamowe. Studio DTP - korekta tekstu, skład publikacji, projekt okładki oraz druk w dobrej i taniej drukarni offsetowej: książki, broszury, katalogi, albumy, czasopisma i magazyny. Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. Posiadamy setki zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych (małe firmy, ale też duże przedsiębiorstwa) czy instytucjonalnych (m.in. uniwersytety, urzędy miast i gmin).

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Online - korekta | skład | druk »

  Wydawnictwo Online działa jako agencja wydawnicza zapewniająca pełne wsparcie dla Autorów i Wydawców na wszystkich etapach procesu wydania książki, czasopisma czy innej publikacji:
  - redakcja i korekta tekstu,
  - projekt layoutu i skład książki,
  - obróbka gafiki i projekt okładki,
  - druk książki i wydanie e-booka.
  Wydawnictwo Online to zespół korektorek, grafików, specjalistów DTP i drukarzy posiadających wieloletnie doświadczenie w branży wydawniczej i poligraficznej. Zapraszamy również na nasz blog wydawniczy poświęcony zagadnieniom takim, jak wydanie książki, wydanie e-booka czy self-publishing.

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal Twoje-Zdanie.pl - Twoje zdanie na każdy temat »

  Nowy portal internetowy z prawdziwego zdarzenia. Treść dostępna na stronie uzupełniana jest na bieżąco. Nie straszne są nam żadne tematy. Nie czujemy zbędnych ograniczeń. Znajdziesz u nas informacje na temat zdrowia, urody, mody, jak również artykuły z pogranicza budownictwa czy motoryzacji.

  Dla nas ważne jest Twoje zdanie na każdy temat. Dlatego też serdecznie zachęcamy do komentowania naszych artykułów. Możesz być pewny, że redakcja odpowie na każde pytanie.

  Dzięki opiniom od czytelników, jesteśmy w stanie stale ulepszać nasz portal. Stale pracujemy nad rozwojem portalu w internecie i każdego dnia walczymy o jego popularność.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »