Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Wydawnictwo Akapit Press przedstawia swoją stronę internetową. Jest to witryna bogata w treści oraz okładki książek i ilustracje promującą różnego rodzaju literaturę. Akapit-press.com.pl prezentuje rozchwytywane książki młodzieżowe i bestsellery znane na całym świecie. Wśród znanych autorów: Małgorzata Musierowicz, która stworzyła serię książek dla dzieci - "Jeżycjada". Rachel Renée Russell twórczyni serii "Dzienniki Nikki". Literatura dla dzieci, właśnie tych autorek, zyskała dużą popularność, a każda kolejna część wyczekiwana jest z niecierpliwością.
Wydawnictwo Akapit Press jest na rynku już od ponad 25 lat i nieustannie wspiera pisarzy książek dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły strony www.akapit-press.com.pl:

Podlinkuj stronę www.akapit-press.com.pl:

Akapit-press.com.pl - Literatura Dziecięca

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgarnia Wydawnictwa eSPe, literatura religijna »

  Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oferuje książki o tematyce religijnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W ofercie ma modlitewniki, pomoce katechetyczne, pomoce duszpasterskie, literaturę filozoficzną, teologiczną, książki o duchowości chrześcijańskiej i o wzrastaniu w wierze, książki pomocne w rozeznawaniu powołania do kapłaństwa czy do życia zakonnego, poradniki psychologiczne i pedagogiczne dla rodziców i wychowawców, pamiątki sakramentów świętych, ksiązki o przezywaniu młodości, o narzeczeństwie i o małżeństwie. Autorzy to m.in. Benedykt XVI, Jan Paweł II, Beata Kołodziej, Ewa Stadtmüller, ks. Marek Dziewiecki, o. Leon Knabit. Leszek Aleksander Moczulski, ks. Jan Reczek Marek Skwarnicki,.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki, ulotki, banery - Art Design - Grudziądz »

  Wizytówki, ulotki, banery - druk, projektowanie; miejsca reklamowe - to krótka oferta tego czym się zajmujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i zapoznania się z naszą szczegółową oferta. Art Design - Grudziądz.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia katolicka »

  Szeroka oferta to niewątpliwy atut księgarni katolickiej AmmaSara. Posiadamy wiele Biblii, albumów, modlitewników oraz ciekawych książek katolickich związanych z tematyką życia duchownego, rodziny, refleksji oraz wielu innych interesujących zagadnień.
  Oprócz tego wiele dewocjonaliów, takich jak: krzyżyki, medaliki, świece, różańce szkaplerze itd., które mogą okazać się idealne zarówno jako przedmioty codziennego użytku, jak i pamiątki (np. bierzmowania lub pierwszej komunii świętej). Ponadto w ofercie mamy wiele obrazów przedstawiających sceny z życia Jezusa, wizerunki osób świętych i ikony bizantyjskie. Przyszłym parom młodym proponujemy zapoznanie się z wzorami zaproszeń ślubnych. Dla amatorów filmów katolickich mamy wiele pozycji związanych z Kościołem i wiarą, a miłośnikom słuchowisk polecamy płyty CD i MP3 z nagraniami kolęd i rekolekcji.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Wydawnicza Pegaz - Spis Firm »

  Spis firm udostępniany przez Grupę Wydawniczą Pegaz to profesjonalne narzędzie wspomagające prowadzenie działań z zakresu promocji bezpośredniej. Aktualne i kompletne bazy firm pozwalają na pozyskiwanie nowych, istotnych kontaktów handlowych. Interesujące przykłady tego typu baz, to: baza firm transportowych, budowlanych, baza aptek, jak również baza szkół czy bazy B2B. Udogodnieniem dla Klientów jest podział baz na dodatkowe kategorie, i tak przykładowo w bazie firm transportowych odnajdziesz firmy z podziałem na transport wodny, kolejowy oraz ciężarowy. Poza tym wyszczególnione zostały firmy kurierskie oraz przewóz osób. Nasze bazy danych to szeroki wachlarz kryteriów wyboru grupy docelowej wraz z właściwą ich segmentacją.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wydawniczo graficzne PRESS-GRAF Andrzej Świątek Poznań »

  Usługi wydawniczo graficzne PRESS-GRAF Poznań Andrzej Świątek. Interesuje Państwa rysunek, mała forma graficzna, ilustracja, projekt plakatu, logo, opracowanie graficzne publikacji, projekt kalendarzy (w tym rodzinnych) służę swoim wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.

  Zajmuję się rysunkiem, grafiką, ilustracją i malarstwem.

  Na dorobek ten składa się praca i współpraca w wielu wydawnictwach. Pełniłem funkcje redaktorskie – dziennikarskie (publikacje), a także techniczne, między innymi przy merytorycznym i graficznym tworzeniu stron.

  Mam nie tylko doświadczenie w pracy w tygodniku i dzienniku, ale także w projektowaniu, ilustrowaniu, opracowywaniu graficznym i przygotowywaniu do publikacji innego rodzaju wydawnictw: miesięczników, folderów turystycznych, kalendarzy, albumów, plakatów. Jako redaktor mam wieloletnią praktykę w pisaniu artykułów, redagowaniu i korekcie tekstów. Mam również doświadczenie w tworzeniu tekstów najróżniejszych gatunków oraz prac graficznych w formie elektronicznej i klasycznej. Redagując i opracowując graficzne elementy mogę współtworzyć wizerunek firmy, ale także wykonać prace na indywidualne zamówienie.

  Jestem dyspozycyjny i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy - zabawki i akcesoria dla dzieci i niemowląt »

  Sklep internetowy oferujący tysiące produktów od kilkudziesięciu producentów z całego świata. W ofercie zabawki, akcesoria, gry, książki, kosmetyki, ubrania i wiele innych dla dzieci, niemowląt i dorosłych w konkurencyjnych cenach

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki, plakaty, wizytówki i broszury | Drukarnia internetowa - tanio | Druk cyfrowy »

  W wygodny i szybki sposób samodzielnie wycenisz i zamówisz druk plakatów, ulotek i wizytówek wraz z dostawą. Zapraszamy

  JM Stefko Małgorzata Stefko i Synowie Sp. J. jest polską, rodzinną firmą działającą w branży poligraficznej. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług od opracowania graficznego, poprzez wysoko- i nisko- nakładowy druk offsetowy oraz cyfrowy, jak również prace introligatorskie. Rację istnienia takiej firmy wyznacza KLIENT który zechce, bądź nie, przyjść do nas, powierzyć nam projekty, zadania do realizacji i zadowolony z efektów naszej pracy zapłacić za naszą usługę. By KLIENT zechciał nam zaufać powinien dostrzec w firmie takie cechy jak: PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, LOJALNOŚĆ, SZACUNEK DLA SIEBIE, INNYCH I ŚRODOWISKA.

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fajnapka »

  Karta rabatowa dla aktywnych osób, z którą można jeść w lokalach i korzystać z usług do 50% taniej przez cały rok w kilkudziesięciu miejscach we Wrocławiu. Na stronie znajduje się katalog Partnerów, u których można wykorzystać zniżki, a także sklep internetowy, w którym można nabyć kartę.

  Data dodania: 26 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wideo kursy z matematyki - matura z matematyki »

  Przygotowanie do matury z matematyki i egzaminu gimnazjalnego. Wideo kursy z matematyki. Arkusze maturalne z matematyki.Pomoce maturalne: najnowszy informator do matury z matematyki, aktualna podstawa programowa, karta wzorów maturalnych.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo - infoss.pl »

  Zajmujemy się kreowaniem wysokiej jakości, unikalnych treści internetowych. W naszej ofercie znajdują się treści z różnorodnej tematyki od wiadomości po teksty z tematyki lifestyle. Naszym klientom oferujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy z nami.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »