Aleo.pl - aukcje zakupowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Aleo.pl - aukcje zakupowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej platformy, w której będziesz miał możliwość kupowania, ale i sprzedawania swoich produktów oraz usług. Dzięki naszej ofercie będziesz miał możliwość zoptymalizowania kosztów przedsiębiorstwa. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą witryną internetową, na której można znaleźć wiele cennych informacji. Posiadamy już szerokie grono zadowolonych klientów.

Szczegóły strony aleo.pl:

Podlinkuj stronę aleo.pl:

Aleo.pl - aukcje zakupowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 238

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instalacje Elektryczne Szczecin - Intra Elektro »

  Szukasz taniego elektryka? Firma Intra Elektro oferuje kompleksowe usługi elektryczne na terenie Szczecina. Świadczymy serwis, dajemy gwarancje, porażamy konkurencje! W swojej ofercie proponujemy wykonywanie instalacji elektrycznych, pomiary elektryczne, projekty elektryczne i in. Naprawimy każdą awarię elektryczną. Z Nami zawsze będzie jaśniej! Zapraszamy!

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI POGRZEBOWE OBOL transport zwłok »

  Trójmiejski zakład pogrzebowy, Obol, posiadający dwie filie w Sopocie i Gdańsku proponuje całościową organizację ceremonii pogrzebowych. Do swojej pracy podchodzimy z należytym szacunkiem i czcią. Gwarantujemy rodzinie osoby zmarłej pomoc w uregulowaniu wszystkich formalności. Zajmujemy się odbiorem i transportem zwłok na terenie całego kraju. Gwarantujemy kompetentne przygotowanie ciała osoby zmarłej, kwiaty i oprawę muzyczną. W ofercie posiadamy duży wybór trumien różnego typu oraz urn. Zapewniamy transport żałobników w czasie uroczystości żałobnych. By nie zaprzątać niepotrzebnie pogrążonych w żałobie bliskich prowadzimy bezgotówkowe rozliczenia z Zakładem Usług Społecznych. Dołożymy wszelkich starań aby te trudne chwile przebiegły bez dodatkowego stresu związanego z formalnościami żałobnymi. Więcej na naszej stronie.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • CTL Logistics firma logistyczna »

  Krajowe i internacjonalne przewozy towarów koleją, transport samochodowy, przeładunki w terminalach lądowych i morskich, a także obsługa celna i konsulting w zakresie odpraw celnych to tylko niektóre usługi świadczone przez międzynarodowe przedsiębiorstwo CTL Logistics. CTL Logistics należy do największych graczy w swojej branży, a zasięgiem działalności obejmuje całą Europę. Firma bezustannie dąży do tego, by uczynić swoją ofertę jak najbardziej wszechstronną. Zaangażowani w niej fachowcy do spraw logistyki specjalizują się w integrowaniu i koordynowaniu wszystkich elementów procesu logistycznego, tak aby móc samodzielnie obsługiwać swoich klientów „od A do Z”. CTL Logistics dąży do najwyższych standardów w usługach logistycznych, dlatego też wszyscy partnerzy tej firmy mogą mieć pewność, że zostaną obsłużeni w sposób stuprocentowo profesjonalny i rzetelny. Dokładne wiadomości na temat przedstawianej oferty dostępne są na

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pianka poliuretanowa, docieplanie poddaszy, izolacje budynków, hal »

  Izolowanie natryskową pianka poliuretanową gwarantuje oszczędności w wydatkach na energię rzędu 40%. Pianka poliuretanowa doskonale sprawdza się w każdym rodzaju obiektu mieszkalnego jak i przemysłowego, a także doskonale sprawdza się jako izolacja hal stalowych, izolacja magazynów, docieplenie kurników, docieplenie budynków inwentarskich, izolacja hangarów, izolacja hal łukowych, docieplenie przechowali owoców i warzyw, docieplenie chłodni. Wlew pianki poliuretanowej najlepiej sprawdza się jako izolacja rurociągów. Poza tym, pianka nie wchłania wilgoci przez co nie traci własności izolujących, a jej stosowanie eliminuje mostki termiczne.Docieplenie z pianki pur optymalizuje pracę wentylacji mechanicznej, powstrzymuje proces konwekcji, wzmacnia konstrukcję.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szablony i wykroje krawieckie »

  Projektujemy szablony krawieckie na potrzeby producentów odzieży. Wykonujemy szablony własne, jak i też na podstawie dostarczonych materiałów: szkice, zdjęcia, wyroby gotowe. Wykroje krawieckie drukujemy na papierze termo przylepnym lub wycinamy z kartonu. Na specjalne życzenie klienta odszywamy pierwowzór. Zajmujemy się także modelowaniem i stopniowaniem szablonów krawieckich.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie renowacja srebra »

  Nasz zakład specjalizuje się w czyszczeniu, renowacji srebra, wyrobów srebrnych jak i srebrzonych. Posiadamy autorską metodę, bezpieczną technologię czyszczenia srebra - bez udziału agresywnych odczynników. Metoda ta jest bardzo bezpieczna - co jest bardzo istotne w przypadku cennych wyrobów ze srebra. Nie stosujemy agresywnych odczynników jak i intensywnego polerowania, które także może uszkadzać strukturę czyszczonego materiału. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • MPG Filmowanie Warszawa »

  MPG FILMOWANIE WARSZAWA - profesjonalne usługi filmowe. Filmowaniem zajmujemy się od 2004 r. Media Project Group oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług związanych z filmowaniem tj.: filmowanie szkoleń, konferencji, spotkań, eventów; montaż audio-wideo; transmisje internetowe on-line oraz fotografię. Doświadczenie w branży, wyszkolony zespół oraz profesjonalny sprzęt to gwarancja wykonania usługi na możliwie najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, dostępną na stronie firmowej. MPG Filmowanie Warszawa - zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PHU Zakład Hydrauliczny Wiśniewski »

  Usługi hydrauliczne z zakresu instalacji wodno - kanalizacyjnych, gazowych oraz grzewczych (ogrzewanie podłogowe, kotły itp), doradztwo oraz prace ogólnobudowlane. Ponadto zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem urządzeń do zmiękczania wody oraz filtrami z odwróconą osmozą. Nasze usługi świadczymy na terenie Bydgoszczy oraz okolicach.

  Data dodania: 17 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marob - odbiory techniczne budynków »

  Oferta usług z zakresu nadzoru inwestorskiego, a także odbioru technicznego budynków i lokali od deweloperów. Profesjonalne kontrole prac budowlanych, wykonywanie niezbędnych ekspertyz oraz świadectw energetycznych.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego - Golden Fox »

  Kursy indywidualne w Centrum Języka Angielskiego Golden Fox mają zapisy w trybie ciągłym. Każda chętna osoba może zapisać się w dowolnym momencie. Należy pamiętać, że im później się zacznie, tym później skończy. Po zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym przedstawiciel ustala szczegóły prowadzenia zajęć. Zajęcia indywidualne przeprowadzane są w siedzibie Golden Fox, bądź lektor dojeżdża przez wskazane klienta miejsce. Każdy słuchacz jest zmuszony do zakupienia podręcznika, na który przysługuje 20% zniżki. Każdy poziom kończy się testem oraz przyznaniem dyplomu. Więcej informacji można zaczerpnąć ze strony goldenfox.pl.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »