Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe Usługi alpinistyczne. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe Usługi alpinistyczne.

Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe. Usługi alpinistyczne. Warszawa

Firma świadczy usługi z zakresu dostępu linowego – alpinizmu przemysłowego dla firm i instytucji oczekujących najwyższych standardów pracy.

Firma wykorzystuje profesjonalny sprzęt spełniający wszystkie odpowiednie normy jak i procedury bezpieczeństwa w systemie IRATA.

Usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy.

Realizacje:
Instalacje odgromowe, piorunochrony.
Montaż siatek zabezpieczających, na balkony. Mycie i czyszczenie powierzchni na wysokości, elewacja, dachy.
Zabezpieczenia i systemy zabezpieczeń. Antykorozja stali, betonu.

Przykładowe usługi z naszej strony :

- Instalacje odgromowe
- Zabezpieczenia budynków
- Montaż siatek zabezpieczających
- Montaż zabezpieczjących siatek na balkon
- Mycie i czyszczenie
- prace remontowe, budowlane
- i więcej


Zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej -

- alpinisciprzemyslowi.pl

Do kontaktu z naszą firmą zapraszamy poprzez stronę internetową.

Naszym Klientom zapewniamy maksymalne korzyści i ciągłą satysfakcję z poziomu świadczonych przez nas usług.

Szczegóły strony www.alpinisciprzemyslowi.pl:

Podlinkuj stronę www.alpinisciprzemyslowi.pl:

Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe Usługi alpinistyczne.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pol-agra pneumatyka do ciągników »

  Firma Pol-Agra powstała w 1993 roku, założona przez Jana Korneluka i Tadeusza Rzeszowskiego.
  Obecnie zatrudnia 34 pracowników, znajdujących zatrudnienie w trzech departamentach:

  Handel i Serwis Płońsk
  autoryzowany dealer: New Holland; Kverneland; Texaco; producentów maszyn rolniczych polskich
  ciągniki i maszyny komunalne
  naprawy powypadkowe ciągników rolniczych
  export maszyn rolniczych i części zamiennych produkcji polskiej
  import nowych nowych nowych i używanych maszyn rolniczych

  Produkcja Płońsk
  produkcja części i zespołów do ciągników rolniczych;
  produkcja i montaż kompletnych układów pneumatycznych do ciągników
  rolniczych;
  produkcja części tłocznych do maszyn rolniczych
  produkcja podkładek sprężystych do samochodów osobowych (szeroki
  asortyment)

  Handel i Serwis Żuromin
  New Holland; Zetor; Kverneland; maszyny rolnicze polskie, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne; części zamienne

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Benteler Distribution Poland Sp. z o.o. - profile, rury stalowe, pręty, stal nierdzewna »

  Grupa Benteler Distribution jest czołowym międzynarodowym usługodawcą oraz dystrybutorem rur stalowych i profili zamkniętych przeznaczonych dla firm działających w obszarze przemysłu mechanicznego, energetycznego, petrochemicznego oraz samochodowego.Oferta asortymowa:- rury spawane przewodowe- rury nierdzewne bez szwu i ze szwem- rury gwintowane ze szwem i bez szwu- rury kotłowe- pręty na tłoczyska, rury na tłoczyska- rury precyzyjne- profile specjalne- rury gorącowalcowane bez szwu- rury na cylindry bez szwu zimno- i gorącowalcowane dla zastosowań w hydraulice i pneumatyceBenteler Distribution Poland Sp. z o.o. ul. Roździeńskiego 1741-303 Dąbrowa Górniczatel.: 32 765 36 00fax: 32 765 36 99 www.benteler-distribution.plinfo@benteler-distribution.pl

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stalowe kontenery »

  Kontenery i pojemniki stalowe, zabudowa naczep i przyczep to tylko część oferty naszego przedsiębiorstwa. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją tego rodzaju konstrukcji stalowych, większa część naszych wyrobów jest skierowana na rynek Unii Europejskiej. Nasze produkty cechuje przede wszystkim trwałość, zabezpieczenia antykorozyjne, dzięki czemu służą one przez długi czas. Również jesteśmy w stanie wykonać pojemniki i kontenery według potrzeb klientów, dobierając ich rodzaj, wymiary i kolorystykę. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja oraz wyposażenie laboratoriów: dygestoria, meble laboratoryjne »

  LabDud jest firmą specjalizującą się w wyposażaniu różnego typu laboratoriów w meble laboratoryjne oraz dygestoria. W produkcji zawsze kierujemy się indywidualnymi wymaganiami i potrzebami każdego klienta, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz komfort pracy osobom, które będą korzystały z naszych wyrobów.
  U nas możecie Państwo zamówić dygestoria do wykonywania prac badawczych z substancjami chemicznymi szkodliwymi. Dla szkolnych pracowni polecamy dygestorium edukacyjne. Oprócz dygestoriów wykonujemy meble laboratoryjne niezbędne w laboratorium: stoły laboratoryjne, stanowiska do mycia, stoły wagowe, stoły aparaturowe, szafy laboratoryjne, szafy na butle gazowe.
  Więcej informacji na temat oferowanych wyrobów znajdziecie Państwo na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • POL-SERVICE MAJCHER J. producent wytłaczarek »

  Jeśli poszukują Państwo specjalistycznych, efektywnych i skutecznych maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, w wersji oprzyrządowania nowego lub używanego, określone jest zapoznać się z bogatą ofertą asortymentu rzeszowskiego przedsiębiorstwa POL-SERVICE z Podkarpacia. Jednostka nie tylko zapewnia poszczególne elementy układów albo też kompletne linie przetwórcze, lecz również realizuje łączny serwis sprzętu, dbając zawsze o nienaganną jakość działania. Wspaniały park maszynowy i przyciągająca oferta świadczą o doskonałej marce firmy. Pozostałe informacje o szczegółach usług opublikowano na stronie internetowej POL-SERVICE.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy śrubowe firmy Verder »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą VERDER – firmy, która od 1955 roku zajmuje się produkcją wysokiej klasy pomp dla przemysłu i do zastosowania laboratoryjnego. Oferta obejmuje między innymi pompy perystaltyczne, zębate, śrubowe, krzywkowe, z napędem magnetycznym, mieszalniki. Pompy są projektowane tak, aby radziły sobie wydajnie z tłoczeniem mediów o różnych gęstościach i lepkościach stosowanych w przemyśle chemicznym, wydobywczym, spożywczym, w gospodarce wodno-ściekowej i innych dziedzinach. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leitz - narzędzia stolarskie »

  Firma LEITZ jest światowym liderem w produkcji narzędzi do obróbki drewna, teriałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i metali nieżelaznych. W naszej ofercie posiadamy piły tarczowe, frezy, wiertła, głowice strugarskie i rozdrabniające, narzędzia do maszyn CNC, narzędzia diamentowe i wiele innych. W sumie ponad 8000 różnych narzędzi standardowych. Pomimo tak szerokiemu asortymentowi większość obsługiwanych przez nas zleceń to narzędzia na zamówienie indywidualne. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotne w procesie produkcji i obróbki są dokładne i precyzyjne narzędzia, dlatego do potrzeb każdego z klientów odnosimy się w sposób indywidualny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i wiedzy naszej kadry inżynierskiej produkujemy narzędzia które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 04 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • SOLIDMN - projektowanie maszyn i urządzeń, druk 3D, drukowanie 3D Koszalin »

  Poszukiwany jest konstruktor, który profesjonalnie, szybko i tanio wykona zlecenie? Zdobyte doświadczenie podparte certyfikatami pozwoli Nam na podjęcie się najróżniejszych projektów. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.solidmn.pl w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz cennikiem. Przedstawiamy w skrócie zakres usług firmy SOLIDMN : Projektowanie części i maszyn przy wykorzystaniu legalnego oprogramowania Solidworks Professional ®: Modelowanie 3D: tworzenie i edytowanie modeli części oraz maszyn 3D, a w tym tworzenie rysunków 2D. Projektowanie koncepcyjne oraz prototypy: tworzenie szczegółowych symulacji, pomiarów, animacja złożeń oraz weryfikacja poprawności działania mechanizmów przed rozpoczęciem produkcji. Drukowanie 3D (prototypy, detale, biżuteria). Animacje i fotorealistyczne wizualizacje. Projektowanie z wykorzystaniem arkusza blach, konstrukcji spawanych. Dokumentacja techniczna: Szybsze i zautomatyzowane tworzenie ustandaryzowanej dokumentacji produkcyjnej. Tworzenie list materiałowych, Konwersja rysunków 2D↔3D oraz 3D↔2D. Wymiana danych między projektami. Ochrona własności intelektualnej. Zarządzanie dokumentacjami oraz danymi projektu. Instrukcje obsługi. Doradztwo techniczne: Oznakowanie CE, Dyrektywa maszynowa WE. Audyty ISO. Wdrażanie nowych technologii. Doradztwo CAD/CAM. Możliwość wystawienia faktury VAT oraz dojazdu do klienta na obszarze Koszalina i okolic. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Magnetix - Magnetyczne separatory metali »

  MAGNETYCZNE SEPARATORY METALI – szeroki paleta produktów MAGNETIX, przeznaczonych do separacji metali w instalacjach przemysłowych takich jak: górnictwo odkrywkowe, energetyka, recykling, produkcja chemiczna i spożywcza. Separatory magnetyczne przeznaczone są do instalacji na wszelkiego rodzaju przenośnikach, zsypach oraz przesyłowych systemach rurowych.nW naszej ofercie znajdą się takie separatory magnetyczne jak:n- taśmowe separatory magnetyczne i elektromagnetyczne do instalacji nad przenośnikami taśmowymi i zsypami,n- rolki i bębny magnetyczne do instalacji w przenośnikach i zsypach,n- płyty magnetyczne przeznaczone do separacji metali na różnego typu przenośnikach, zsypach i rurociągach,n- separatory stożkowe (separatory rurowe) do separacji metali w instalacjach rurowych,n- sita i ruszty magnetyczne do instalacji w zsypach i koszach zasypowych,n- filtry magnetyczne do separacji metali w rurociągach,n- wiroprądowe separatory metali nieżelaznychnnMagnetix realizuje kompleksowe dostawy od projektu do montażu "pod klucz" na obiektach przemysłowych takich jak kopalnie, cementownie, elektrownie czy zakłady chemiczne.nnOferujemy separatory magnetyczne własnej produkcji, charakteryzujące się wysoką skutecznością i niezawodnością.

  Data dodania: 30 07 2016 · szczegóły wpisu »