Bazy danych - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Bazy danych

TargetMarketing to serwis zadedykowany usługom w zakresie marketingu bezpośredniego. Można znaleźć tutaj pomocne informacje i usługi związane z branżą, które dotyczą między innymi infolinii, call center, baz danych, e-mail marketingu. Znajdują się tutaj branżowe newsy, raporty, słownik pojęć, informacje o firmach działających w branży, artykuły i analizy. TargetMarketing cały czas się powiększa i zyskuj nowych klientów. Zapraszamy!

Szczegóły strony sklep.targetmarketing.pl:

Podlinkuj stronę sklep.targetmarketing.pl:

Bazy danych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 121 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace na Wysokościach »

  Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi budowlane z wykorzystaniem metody alpinistycznej która, jest bezkolizyjna i pozwala dotrzeć w niedostępne miejsca w przeciwieństwie do rusztowań podnośników a zarazem zmniejsza koszty inwestycji.

  Oferujemy specjalistyczne usługi budowlane metoda alpinistyczną:

  Mycie i czyszczenie:
  -Okien i elewacji budynków biurowych i przemysłowych
  -Mycie czyszczenie konstrukcji
  -Mycie i czyszczenie świetlików i lamp
  -Powierzchni reklamowych

  Montaż:
  -Konstrukcji stalowych
  -Zabezpieczenia Stop Ptak
  -Nadajników GSM
  -Rynien i rur spustowych
  -Instalacji odgromowej
  -Konstrukcji pod reklamy
  -Oświetleń systemowych
  -Przewodów
  -Ozdób świątecznych

  Demontaż:
  -Konstrukcji dachowych
  -Kominów
  -konstrukcji dachowych

  Malowanie:
  -Elewacji budynków i kominów
  -Konstrukcji stalowych
  -Rynien i rur spustowych

  Inne:
  -Odśnieżanie powierzchni dachowych
  -Usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych z dachów
  -Wycinka i pielęgnacja drzew
  -Uszczelnianie przerw dylatacyjnych
  -Udrożnianie rynien i rur spustowych
  -Wycinka i pielęgnacja drzew

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe w Szczecinie »

  Biuro Rachunkowe Bim-Plus jest firmą zajmującą się od 2001 roku
  prowadzeniem księgowości dla tych wszystkich, którzy tego potrzebują.
  Naszym powołaniem jest pomaganie innym w borykaniu się z problemami
  rachunkowo-podatkowymi. Ludzie zaufali nam, powierzając nie tylko swoje
  dokumenty, ale i wiele biznesowych tajemnic.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jawa Biuro Podatkowe, rachunkowe, Stawiguda »

  Oferta współpracy jest skierowana do osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, rolników, wspólnot mieszkaniowych, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności zarówno z terenu miasta Olsztyn, powiatu olsztyńskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, ale również do podatników z Warszawy, Gdańska, Poznania... całego kraju

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Promocja i reklama firm w internecie. Baza i wyszukiwarka firm w Polsce. Sposób na dotarcie do nowych klientów i miejsce na reklamę Twojej firmy.
  Znajdziesz tutaj również adresy i inne dane kontaktowe do firm których szukasz.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż hurtowa czosnku »

  Od 2006 r. zajmujemy się importem i hurtową sprzedażą świeżego czosnku.
  W zależności od pory roku oferujemy czosnek meksykański, egipski i chiński, pochodzący wyłącznie od producentów posiadających wdrożony system GLOBAL.GAP.W naszej ofercie dostępny jest czosnek czerwony, fioletowy pakowany:10 kg luz, 1 kg siatka, 3 szt siatka oraz warkocze czosnku.Sposób pakowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy 700 m2 powierzchni chłodniczej umożliwiającej zgromadzenie wystarczająco dużych zapasów, które pozwalają zapewnić naszym odbiorcom stabilne i konkurencyjne ceny czosnku w dłuższej perspektywie czasowej. Zaopatrujemy hurtownie owocowo warzywne na terenie całego kraju.
  Towar dostarczamy własnym transportem.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urzędy pracy i oferty z całej Polski »

  Oferty z urzędów pracy w całym kraju, oferty są zawsze aktualne z podzielenieam na kategorie zawodowe. Strona jest bardzo prosta w obsłudze i w odróżnieniu od innych gromadzi przede wszystkim pewne propozycje z jasno ustalonymi kryteriami.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Płytki chodnikowe produkcja sprzedaż »

  Firma powstała w 2009 roku. Główną działalności Firmy jest produkcja
  wyrobów betonowych, oraz galanterii ogrodowej. Wszystkie nasze wyroby są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów i w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kostkę brukową, płytki chodnikowe, daszki ogrodzeniowe, odwodnienia, krawężniki i wiele innych wyrobów. Wszystkie nasze produkty są barwione w tak zwanej masie co daje gwarancję, że wykonany produkt utrzymuje swoją barwę przez długie lata bez konieczności ich malowania już po pierwszym roku użytkowania. Dbamy o to aby wciąż poszerzać asortyment naszej oferty podążając za ogólnie panującymi trendami i modą. Oferta naszej Firmy jest skierowana zarówno do indywidualnego Klienta jak też Składów Budowlanych i Centrów Ogrodowych. Nasza Firma stawia na wysoką jakość wyrobów, przystępne ceny, terminowość i pełne zadowolenie Klienta. Z naszą pełną ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Take Good Care »

  Firma Take Good Care jest producentem w 100% naturalnych suplementów diety w postaci proszków do sporządzania koktajli oraz łatwo przyswajalnych tabletek. Flagowym produktem na polskim rynku jest Take Good Care Młody Zielony Jęczmień 100% Organic. Proces produkcji tego suplementu jest unikalny na tle innych produktów zawierających zielony jęczmień. Do sporządzenia preparatu używane są tylko i wyłącznie zawierające najwięcej składników odżywczych kiełki jęczmienia o wysokości nie wyższej niż 7cm. Działanie tego suplementu zawiera się w formule O^5: odchudzanie, oczyszczanie, odkwaszanie, odżywianie (komórkowe), odmładzanie. Preparat zyskał uznanie wśród osób odchudzających się ze względu na wysoką skuteczność tej bezpiecznej metody. Produkt zawiera także liczne antyoksydanty, neutralizujące działanie wolnych rodników. Take Good Care pomaga zachować zdrowie, formę i młodość na lata.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ticketik - innowacyjny system sprzedaży biletów i obsługi imprez »

  System sprzedaży biletów na eventy sportowo-kulturalne Ticketik to nowoczesna platforma nie tylko dla kupujących bilety, ale także dla organizatorów imprez masowych. Współpraca z Ticketik daje organizatorom narzędzie do sprzedaży biletów online i kasowej oraz kontroli wejść i wyjść. Dedykowana aplikacja pozwala kupującym na łatwe zdobycie biletu i przechowywanie go na karcie kibica.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »