Biogazownie, raporty środowiskowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biogazownie, raporty środowiskowe

Biogaz - Tech Sp. z o.o., przedstawiciel niemieckiej firmy Biogas weser-ems GmbH & Co. KG, która zbudowała liczne biogazownie rolnicze z zainstalowaną mocą elektryczną od 150 kilowatów do parków energii o mocy 8,5 megawatów. Oferujemy pełne wsparcie naszego zespołu ekspertów, zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem a także uruchamianiem i serwisowaniem już działających biogazowni. Sprawdzona wiarygodność, wysoka wydajność oraz stałe i przewidywalne zyski sprawiają, że biogazownie są bezpieczną inwestycją na przyszłość. Dysponując technologiami biogazowymi jesteśmy otwarci dla naszych klientów w zakresie kompletnego opracowywania raportów środowiskowych dla projektowanych biogazowni rolniczych wraz z urządzeniami energetycznymi do wytwarzania prądu elektrycznego i ciepła. Raporty środowiskowe są bardzo istotnym załącznikiem do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Szczegóły strony www.biogaz-tech.pl:

Podlinkuj stronę www.biogaz-tech.pl:

Biogazownie, raporty środowiskowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wiaty, wiaty przystankowe tylko z firmy Profit! »

  Mamy przyjemność od kilkunastu lat oferować Państwu lekkie konstrukcje stalowo-szklane wiat przystankowych typu PROFIT. Nasze wiaty zagościły już na lokalizacjach przystanków setek miejscowości....A MOŻE WIATY PROFIT MOGŁYBY SŁUŻYĆ MIESZKAŃCOM I PAŃSTWA MIEJSCOWOŚCI ....

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki - projektowanie nagrobków »

  Sacrum Granity - Polska - Profesjonalne projektowanie nagrobków wizualizacja 3D 360 (stopni) w Auto-CAD. Dzięki wizualizacji nasi klienci biorą czynny udział w projektowaniu nagrobka.
  Wszelkie wymiary konstrukcji odwzorowane są w praktyce co do jednego milimetra. Jest możliwość nakładania tekstu różnych granitów. W obecnej chwili "wirtualna wzorcowania"
  pozwala na odwzorowanie ponad 400 tekstur różnych granitów z całego świata, około 700 obiektów typu wazony, lampiony, krzyże, ramki na zdjęcia porcelanowe najlepszych włoskich firm takich jak Caggiati, Lasef, Pilla, Biondan. Wzorcowani mieści ponad 500 prerenderowanych unikalnych wzorów ( siatek architektonicznych ) nagrobków. Około 20 % z nich jest chronionych prawami autorskimi i klauzula stanowi, iż do roku 2010 miesiąca listopada nie można tych wzorów powielać.Po tym terminie te ekskluzywne wzory nagrobków stają się powszechne i mamy prawo wykorzystywać całe projekty jak też i poszczególne elementy w codziennej pracy. Jesteśmy także właścicielami
  największego ( jak dotąd ) sklepu z dewocjonaliami nagrobnymi - galanterią nagrobną.
  Sklep jest podzielony na kategorie i podkategorie co bardzo ułatwia znalezienie odpowiadającego klientowi
  produktu dzięki zaawansowanej wewnętrznej wyszukiwarce oraz unikalnym filtrom. Dodatkowo wszystkie produkty jak krzyże, ramki wazony, lampiony, są dokładnie opisane, według ceny, wymiaru i koloru.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WIMA Marcin Wierzycki - ogrodzenia sportowe, domów, firm »

  Firma WIMA jest wykonawcą trwałych systemów ogrodzeniowych, frontowych oraz siatkowych i panelowych. Wykonujemy ogrodzenia przydomowe, osiedli mieszkaniowych, obiektów przemysłowych, oraz specjalistyczne – np. obiektów sportowych. Nasza oferta skierowana jest do grupy klientów poszukujących produktów wysokiej jakości za najniższą cenę. Zapewniamy dostawę oraz fachowy montaż zakupionych u nas ogrodzeń na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piana pur »

  Firma Izomedia znana jest z profesjonalnej instalacji wysokiej jakości izolacji/ociepleń metodą natrysku pianki pur (poliuretanowej).
  Wykonujemy ocieplenia pianką poliuretanową budynków mieszkalnych: poddasza użytkowe, podłogi, domki kanadyjskie, stropy. Izolujemy również budynki inwentarskie/ gospodarcze/przemysłowe: kurniki, chlewnie, indyczarnie, przechowalnie warzyw i owoców, komór, chłodni, magazynów. Natryskujemy również hydroizolacyjne powłoki basenów, zbiorników wodnych, miejsc przygotowania żywności.Piana natryskowa jest również zdecydowanie najbardziej skuteczną metodą redukcji kosztów ogrzewania.
  Rezultatem stosowania pianki pur są wyniki w oszczędności paliwa/ogrzewania od 30 do 50% a zwierzęta mają większą tendencję do równego wzrostu/chowu.
  Piana poliuretanowa przeciwieństwie do niektórych innych opcji izolacji nie przyciąga gryzoni, owadów i bakterii, co czyni ją doskonałym wyborem dla budynków gospodarskich.
  Odwiedź naszą stronę internetową lub umów się z przedstawicielem naszej firmy, kom. 782-187-037

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • PUH ARMAŃSKI »

  Aktualnie zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem:
  - instalacji przemysłowych,
  - rurociągów z tworzyw sztucznych (m.in.: PP, PE – HD, TWS ),
  - rurociągów stalowych ( wszelkie stale, nierdzewna i czarne),
  - konstrukcji stalowych,
  - konstrukcji i zbiorników z tworzyw sztucznych,
  - instalacją i podłączaniem maszyn przemysłowych.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Bek Usługi geodezyjne »

  W swej specjalności, geodeta musi wykazać się zwłaszcza dokładnością oraz wiedzą, jeżeli podchodzi do wszelkich pomiarów. Pomiary geodezyjne są istotne w przypadku rozgraniczeń nieruchomości, obsługi inwestycji kubaturowych i liniowych czy też wytyczanie obiektów. W związku z tym wykorzystanie profesjonalnych narzędzi poczynając od dalmierzy kończąc na nowoczesnej generacji oprogramowianiu komputerowym, jest tu najistotniejszą sprawą. Geodezja wciąż się rozwija i dynamicznie dotrzymuje kroku nowatorskim rozwiązaniom w branży budowlanej, a usługi geodezyjne są aktualnie niezmiernie potrzebne.
  Zapraszamy do kontaktu:
  GEO-BEK Usługi geodezyjne
  mgr inż. Grzegorz Bekier
  ul. Róży Wiatrów 20/2
  53-023 Wrocław
  Tel. 607 831 655

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stal nierdzewna, cięcie wodą, stal »

  BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Zakres usług naszej firmy obejmuje wycinanie laserowe, cięcie strumieniem wody, szlifowanie rur i profili, foliowanie blach oraz gięcie blach. Szeroki asortyment składowanych materiałów. Od kilku lat systematycznie powiększamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w stanie efektywnie współpracować zarówno z odbiorcami reprezentującymi główne sektory polskiej gospodarki (m.in. przemysł chemiczny, maszynowy, spożywczy) jak również z małymi przedsiębiorstwami.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominiarz Wrocław, eKominiarz Usługi Kominiarskie »

  Usługi kominiarskie w pełnym zakresie. Opinie, odbiory, ekspertyzy, specjalistyczne kamerowanie kominów, okresowe kontrole i czyszczenia przewodów kominowych. Świadczymy usługi głównie na terenie Dolnego Śląska, ale i najadalsze zakątki Polski nie są nam obce. Swoją działalność dedykujemy zarówno firmom, instytucjom jak i osobom prywatnym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • JACENTY ZAJĄC ocieplanie dachów »

  Przedstawiamy Państwu ofertę Firmy Dekarskiej Jacentego Zająca świadczącej fachowe usługi, z których na pewno będziecie Państwo zadowoleni. Doświadczeni fachowcy naszego przedsiębiorstwa podejmą się nawet w największym stopniu skomplikowanych zadań, połączonych nie tylko z położeniem nowego pokrycia dachowego. Zajmujemy się także remontami dachów- możemy wymienić całe istniejące pokrycie lub tylko je odnowić oraz zakonserwować. Malujemy dachy oraz elewacje, wymieniamy systemy rynien. Realizujemy prace ociepleniowe i izolacyjne, układamy papę termozgrzewalną i montujemy okna dachowe. Wszelkie zadania wykonujemy sprawnie oraz z największą starannością. Dajemy gwarancję jakości na każde dokonane przez nas zamówienie. Bardziej szczegółowe wiadomości o naszej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Sebastian Figurowski »

  Oferujemy: mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i innych obiektów, inwentaryzacje powykonawcze, pomiary objętości mas ziemnych, podziały nieruchomości, wznowienia znaków granicznych, rozgraniczenia nieruchomości.

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »