Biogazownie, raporty środowiskowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biogazownie, raporty środowiskowe

Biogaz - Tech Sp. z o.o., przedstawiciel niemieckiej firmy Biogas weser-ems GmbH & Co. KG, która zbudowała liczne biogazownie rolnicze z zainstalowaną mocą elektryczną od 150 kilowatów do parków energii o mocy 8,5 megawatów. Oferujemy pełne wsparcie naszego zespołu ekspertów, zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem a także uruchamianiem i serwisowaniem już działających biogazowni. Sprawdzona wiarygodność, wysoka wydajność oraz stałe i przewidywalne zyski sprawiają, że biogazownie są bezpieczną inwestycją na przyszłość. Dysponując technologiami biogazowymi jesteśmy otwarci dla naszych klientów w zakresie kompletnego opracowywania raportów środowiskowych dla projektowanych biogazowni rolniczych wraz z urządzeniami energetycznymi do wytwarzania prądu elektrycznego i ciepła. Raporty środowiskowe są bardzo istotnym załącznikiem do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Szczegóły strony www.biogaz-tech.pl:

Podlinkuj stronę www.biogaz-tech.pl:

Biogazownie, raporty środowiskowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma geologiczna GeoJust s.c. Wrocław - usługi geologiczne i geotechniczne. »

  Firma geologiczna GeoJust s.c. Wrocław - kompleksowe usługi geologiczne i geotechniczne. Geologia, geotechnika, geologia inżynierska. Wykonujemy wiercenia, odwierty i badania geologiczne gruntu na potrzeby budownictwa. Opracowujemy dokumentacje geotechniczne, geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne. W firmie pracują geolodzy z dużym doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju, głównie w województwach: dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim i lubuskim. Biura firmy znajdują się we Wrocławiu i w Jeleniej Górze.

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PURMAL Materiały budowlane akcesoria dachowe gazobeton Bartoszyce »

  Misją naszej firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych najwyższej jakości, zrozumienie potrzeb klientów oraz spełnienie ich oczekiwań.
  Szansę dla takiej strategii działania stwarza wejście na rynek sprzedaży internetowej, na którym nie działa jeszcze większość firm z branży budowlanej. Domeną działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Sprzedaż materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz to podstawa naszej działalności. Staramy się zapewnić naszym klientom pełną obsługę ich inwestycji budowlanych - od wyboru projektu, aż do wykończenia budynku. Na życzenie klienta przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz oczywiście zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.
  Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie oraz wymagania. Nasi fachowcy, aby Państwu doradzić, czekają zarówno pod telefonem, jak i w naszej siedzibie.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • GEO.DEZJA Usługi geodezyjne (Geodezja Kraków Rzeszów) »

  Świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne. Powierzone zadania wykonamy solidnie, profesjonalnie i za przystępną cenę.

  www.geo.dezja.pl
  TEL: 500 69 63 63

  Geodezja - obsługa inwestycji
  - tyczenia obiektów budowlanych, sieci uzbrojenia terenu itp.
  - pomiary kontrolne osiadań i przemieszczeń
  - pomiary i obliczenia mas ziemnych
  - inwentaryzacje obiektów i sieci uzbrojenia podziemnego terenu
  - certyfikaty energetyczne budynków

  Pomiary sytuacyjno-wysokościowe
  - mapy sytuacyjno-wysokościowe dla celów projektowych
  - pomiary uzupełniające
  - inwentaryzacje powykonawcze

  Geodezja prawna
  - rozgraniczenia i podziały działek
  - wznowienia znaków granicznych nieruchomości
  - sporządzenie dokumentacji do celów prawnych
  - aktualizacja ewidencji gruntów i budynków
  - badanie stanu prawnego nieruchomości

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Heatingsystems - usługi hydrauliczne w Warszawie »

  Sprawdzona firma wykonująca usługi hydrauliczne w Warszawie? Odpowiednia będzie firma hydrauliczna Heating Systems. Instalacje zewnętrzne oraz instalacje wewnętrzne a także najnowszej jakości instalacje grzewcze to znajdujące się w jej ofercie prace. Terenem gdzie funkcjonuje Heating Systems jest stolica małopolski-Warszawa. Do pracy przyjmowani są tam przede wszystkim całkowicie dokształcenipracownicy. Używają odpowiedni sprzęt, dzięki któremu bez żadnych niedociągnięć zamontują wentylację albo ogrzewanie podłogowe. Heating Systems posiada bezpieczny sprzęt a także profesjonalne narzędzia a pracownicy firmy są w wyznaczonym czasie wysyłani na szkolenia i kursy. Dzięki temu nasi hydraulicy doradzą Ci w razie wątpliwości. Kolejnymi mocnymi stronami Heating Systems są konkurencyjne ceny. Skorzystaj z usług Heating Systems i... sprawdź sam!

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • PREFA-BUD trzcina »

  Jesteśmy firmą dekarską z wielkim doświadczeniem w zakresie montażu pokryć dachowych. Skutecznie układamy dachówkę, balchodachówkę, dachówkę ceramiczną, cementową i papę termozgrzewalną. Oferujemy prace w technologii rąbka. Zajmujemy się też kryciem dachów wielkogabarytowych. Wznosimy konstrukcje dachowe z drewna klejonego, tradycyjnego i wiązarów dachowych. Drobiazgowo realizujemy termoizolacje z wełny mineralnej czy też styropianu. Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą firmy Blachy Pruszyński. Posiadamy uprawnienia zezwalające nam na przeprowadzanie demontażu azbestu oraz jego utylizację. Prowadzimy także profesjonalny warsztat, w którym szybko wykonujemy rozmaite obróbki blacharskie. U nas kupisz materiały pokryciowe i budowlane. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Stargard »

  Kompleksowe usługi oraz doradztwo geodezyjne. Zapewniamy najwyższą jakość, krótkie terminy wykonania prac oraz konkurencyjne ceny.

  Wykonujemy między innymi:
  - sporządzanie map dla celów projektowych.
  - pomiary powykonawcze budynków i budowli.
  - inwentaryzacja urządzeń podziemnych.
  - wytyczanie obiektów budowlanych i uzbrojenia podziemnego.
  - podział nieruchomości pod budownictwo mieszkaniowe.
  - podział nieruchomości rolnych.
  - wyłączenie gruntów z produkcji rolniczej.
  - rozgraniczenia, wznowienia znaków granicznych.
  - badanie stanu prawnego nieruchomości.

  Świadczymy również usługi doradztwa geodezyjnego. Doradzamy i pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązanie – u nas każdy klient jest traktowany indywidualnie.

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • POL-BRUK prace ziemne kraków »

  Jesteśmy doświadczoną także fachową firmą Pol-Bruk. Działamy od 10 lat w branży brukarskiej. Naszym klientom udzielamy atrakcyjnych upustów na niektóre usługi. Z powodzeniem realizujemy usługi dla klientów indywidualnych także większych przedsiębiorstw. Nasza oferta zawiera wysokiej jakości roboty ziemne, oznacza to wykopy oraz wywóz ziemi. Ponadto oferujemy Państwu budowę ogrodzeń nie tylko tradycyjnych, lecz także ogrodzeń z piaskowca lub kamienia naturalnego. Wykonujemy rzetelne i piękne powierzchnie granitowe, kamienne, betonowe i brukarskie. Prowadzimy odwodnienia punktowe także liniowe terenu, wraz z przygotowaniem wpięcia do kanalizacji. Szczegóły podajemy na stronie.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marob - odbiory techniczne budynków »

  Oferta usług z zakresu nadzoru inwestorskiego, a także odbioru technicznego budynków i lokali od deweloperów. Profesjonalne kontrole prac budowlanych, wykonywanie niezbędnych ekspertyz oraz świadectw energetycznych.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Truchanbud- usługi remontowe Tomaszów Maz. »

  Firma F.U.H Truchanbud zajmuje się kompleksową realizacją usług budowlanych i remontowo- wykończeniowych. Świadczymy również usługi w zakresie termoizolacji i architektury zewnętrznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Wybierając naszą firmę stawiacie Państwo na wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia, solidność, dokładność i terminowość wykonywania prac. Dzięki temu otrzymasz estetyczny efekt i zadowolenie! Bo to ono jest celem naszej pracy!

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty budowlane »

  Nasze studio projektowe wykonuje projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze dla inwestorów prywatnych i firm. Zajmujemy się architekturą mieszkalną jedno- i wielorodzinną, usługową, użyteczności publicznej, przemysłową. Na użytek naszych klientów przygotowujemy wizualizacje 3d, animacje oraz prezentacje. Pochylamy się również nad architekturą istniejącą i sporządzamy opinie techniczne, ekspertyzy, projektujemy remonty. Niezmiernie przez nas lubianym obszarem projektowania są wnętrza, wykonujemy więc projekty i aranżacje wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »