Biogazownie, raporty środowiskowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biogazownie, raporty środowiskowe

Biogaz - Tech Sp. z o.o., przedstawiciel niemieckiej firmy Biogas weser-ems GmbH & Co. KG, która zbudowała liczne biogazownie rolnicze z zainstalowaną mocą elektryczną od 150 kilowatów do parków energii o mocy 8,5 megawatów. Oferujemy pełne wsparcie naszego zespołu ekspertów, zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem a także uruchamianiem i serwisowaniem już działających biogazowni. Sprawdzona wiarygodność, wysoka wydajność oraz stałe i przewidywalne zyski sprawiają, że biogazownie są bezpieczną inwestycją na przyszłość. Dysponując technologiami biogazowymi jesteśmy otwarci dla naszych klientów w zakresie kompletnego opracowywania raportów środowiskowych dla projektowanych biogazowni rolniczych wraz z urządzeniami energetycznymi do wytwarzania prądu elektrycznego i ciepła. Raporty środowiskowe są bardzo istotnym załącznikiem do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Szczegóły strony www.biogaz-tech.pl:

Podlinkuj stronę www.biogaz-tech.pl:

Biogazownie, raporty środowiskowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 108

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Esta - Dobre usługi, sprzątanie i opieka »

  Sprzątanie i czyszczenie biur i pomieszczeń biurowych po budowie i sprzątanie magazynów, mycie okien i doczyszczanie firma sprzątająca
  Nasza firma istnieje na rynku usług porządkowych i konserwacji w zakresie utrzymania estetyki od roku 2005.

  W tym czasie świadczymy usługi obejmujące swoim charakterem utrzymanie według żądania naszych klientów, długofalowej higieny powierzchni biurowych, ostatecznej kosmetyki nowo wybudowanych obiektów mieszkaniowych i usługowych przed oddaniem ich inwestorowi lub nabywcy, porządkowaniem w kompleksowym zakresie obiektów nowo nabytych przez naszych kontrahentów.

  W naszym działaniu, dysponując sprawdzonym i fachowym zespołem osobowym, działając w oparciu o posiadany specjalistyczny sprzęt i renomowane środki chemiczne, kierujemy się interesem klienta i fachowością, celem ugruntowania opinii o naszej firmie i realizowanych usługach w gronie kontrahentów, z którymi podjęliśmy współpracę jak też nowych podmiotach, do których kierujemy swoją ofertę.

  Zważywszy na wspomniane zasady, którymi się kierujemy w naszych działaniach, z przyjemnością zauważamy, iż do grona dotychczasowych naszych klientów, dołączają nowi, którym jesteśmy rekomendowani przez naszych dotychczasowych partnerów.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony »

  Contech jest wyspecjalizowanym producentem - kontenery, obiekty modułowe, pawilony handlowe oraz kioski usługowe. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - kontenery dla przemysłu, handlu i budownictwa. Zapraszamy po wysokiej jakości pawilony, kioski, baraki i kontenery 10, 20 i 40 stopowe jak i jednostki o nietypowych gabarytach i charakterystyce technicznej. Serwis i montaż - obiekty modułowe, samodzielne moduły, zestawy, portiernie, wartownie, magazynowe, warsztatowe. Explorer 40ft, obudowy techniczne, kioski. Kontenery techniczne, specjalistyczne i prototypowe, montaż obiektów modułowych. Usługi najmu i serwisu kontenerowego.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma remontowa Przemysław Lech »

  Firma zajmująca się kompleksowymi remontami,adaptacjami poddaszy i wykończeniem wnętrz w mieszkaniach i domach na terenie Ustrzyk Dolnych i okolic.Doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim gwarantują Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie.Zapraszamy do korzystania z naszych usług,oraz odwiedzin strony internetowej.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kowalstwo artystyczne Efekt Metal »

  W ofercie wyroby użytkowego i kowalstwa artystycznego, takie jak: bramy, balustrady, ogrodzenia, meble ogrodowe. Korzenie kowalstwa w naszej rodzinie sięgają 8 pokoleń. Nasze produkty w gustownym klimacie artystycznej nuty ulotnej zwiewności metalu charakteryzują się oryginalnymi formami i kształtami, także doskonałą jakością i trwałością. Nasze produkty kowalskie znalazły uznanie u najznamienitszych i najzacniejszych osób, tak w kraju jak i zagranicą. Cieszą oko we wnętrzach, ubogacają dom i ogród pięknymi formami. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne hale magazynowe i konstrukcyjne »

  Firma Ocmer Sp. z o.o. ma do zaoferowania Państwu doskonałe i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy i głównego wykonawstwa hal. W ofercie mamy: hale stalowe, hale produkcyjne, hale oraz hale magazynowe. Specjalnością naszej firmy są także konstrukcje stalowe oraz szeroko pojęte budownictwo przemysłowe. Wykonujemy hale, w tym hale magazynowe, stalowe, produkcyjne według specyfikacji i technologii REMCO, charakteryzującej się lekką konstrukcją. Satysfakcja naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, w związku z tym dokładamy maksimum starań, by zrealizować Państwa oczekiwania. Zapewniamy naszym Kontrahentom budownictwo przemysłowe na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia budowlana warszawa »

  Jeżeli posiadasz zamiar rozpocząć remont swojego domu czy też mieszkania to koniecznie pamiętaj, ażeby zakupić najlepsze materiały budowlane, żeby remontu za rok nie trzeba było powtarzać. Hurtownia budowlana warszawa zagwarantuje Ci najwyższej jakości idealne materiały budowlane, które spełnią twoje wyczekiwania. Materiały budowlane Piaseczno to z pewnością coś czego pragniesz przy swoim remoncie. Warto więc sięgnąć do sprawdzonego oraz pewnego źródła, a nie męczyć się z podróbkami i słabymi jakościowo artykułami

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe - Baustahl »

  Przeprowadzenie obróbki skrawaniem metali jest potrzebne. Wiele przedmiotów, które później znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach. Obróbka skrawaniem metali przeprowadzana jest na kilka sposobów. Zastosowanie każdego z nich powinno być konsultowane ze specjalistą. Wzmocnienia profili idealnie nadają się do każdych budowli, które oparte są na stali. Hale stalowe są idealnym tego przykładem. Tam wzmocnienia profili powinny być jak najbardziej obecne. Sami właściciele hal są zainteresowani wzmocnienie profili.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Green Tree - Kontenery Wrocław »

  Propozycja usług przedsiębiorstwa Greentree trafia do konsumentów wszędzie tam gdzie aktualnie trwają prace budowlane i modernizacyjne budynków. Greentree posiada bogate doświadczenie w branży oraz cieszy się ogromnym uznaniem pośród dużej ilości zadowolonych już klientów.

  Czołowe produkty wypożyczane przez firmę to znane każdemu kontenery na odpady, rękawy zsypowe oraz kontenery na gruz.

  Na dodatek przedsiębiorstwo oferuje również usługi w zakresie takie jak np. wywóz gruzu, wywóz odpadów i śmieci dedykowane dla osób prywatnych i firm. Teren objęty zasięgiem firmy to cały Wrocław, a także i wszystkie inne przylegające mu pobliskie miejsca.

  Produkty ozdobione logiem Greentree można niezwykle często spotkać na różnego typu placach budowy, a także niemal wszędzie, gdzie konieczny jest wywóz odpadów i gruzu również w centrum Wrocławia gdzie prowadzone są prace remontowe domów przez osoby indywidualne lub też gruntowne porządki.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • NDTEST Sp. z o. o. »

  Firma NDTEST Sp. z o. o. została założona w 1989 roku. Zatrudnia obecnie około 40 osób. Jest liderem w dziedzinie badań nieniszczących w Polsce. Współpracuje z czołowymi firmami badań nieniszczących – Applus RTD z Holandii, Sonomatic Ltd z Wielkiej Brytanii, SGS ze Szwajcarii i producentami aparatury pomiarowej jak Olympus, GE/Krautkraemer - w zakresie stosowania nowych technik badawczych NDT (hi–tech).nnFirma posiada certyfikat ISO 9001 wydany przez Bureau Veritas Quality International, laboratorium badań nieniszczących NDT jest akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji oraz uznane przez czołowe firmy inspekcyjne: UDT, TDT, PRS, Bureau Veritas, Det Norske Veritas, działające na terenie Polski i uznane na świecie.nnNDTEST ma udokumentowany i wdrożony system jakości PN-EN ISO 9001:2008, zaś laboratorium działa w oparciu o PN-EN ISO/IEC 17025:2005. System zarządzania NDT obejmuje prace wykonywane w stałej siedzibie, a także w miejscach poza jego siedzibą, w tymczasowych lub ruchomych bazach.

  Data dodania: 19 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izolacje natryskowe »

  Nasza firma już od wielu lat zajmuje się ociepleniami budynków,poddaszy,hal,magazynów,chłodni,stropów,elewacji.Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie izolacji natryskowych pianką poliuratanową żadna inwestycja nie jest dla nas problemem.Z technologią natryskową jesteśmy związani odkąd pojawiła się na Polskim rynku usługowym.Z roku na rok coraz większe grono klientów indywidualnych oraz inwestorów wybiera tę metodę izolacji.Pianka poliuretanowa dzięki swym unikalnym właściwościom chemicznym oraz fizycznym gwarantuje najwyższą jakość jak i trwałość wykonanej izolacji.Pracujemy na materiałach zarówno polskich producentów jak i zagranicznych,którzy przodują w statystykach dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu.Oferujemy najlepsze ceny na rynku,które są adekwatne do jakości świadczonych usług.Wykonujemy pracę kompleksowo:od profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów,którzy przechodzą liczne szkolenia w zakresie technologii natryskowych aż po odbiór inwestycji przez naszego klienta.Pianka PUR osiągneła najlepsze wyniki w dziedzinie izolacji-zapewnia najlepszą termoizolację,hydroizolację oraz wyciszenie poddasza.Hydrodynamiczny natrysk przy użyciu najlepszego sprzętu wysokociśnieniowego zapewnia nam dokładne wypełnienie wszystkich przestrzeni dzięki czemu niwelujemy straty ciepła w domu.Natrysk piany może być wykonany na każdą powierzchnię od drewna,betonu,blachy aż po płyty OSB.Warto zastosować taką izolację ponieważ będzie ona służyła nam aż do końca żywotności budynku.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »