Biogazownie, raporty środowiskowe - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Biogazownie, raporty środowiskowe

Biogaz - Tech Sp. z o.o., przedstawiciel niemieckiej firmy Biogas weser-ems GmbH & Co. KG, która zbudowała liczne biogazownie rolnicze z zainstalowaną mocą elektryczną od 150 kilowatów do parków energii o mocy 8,5 megawatów. Oferujemy pełne wsparcie naszego zespołu ekspertów, zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, kompleksowym wykonawstwem a także uruchamianiem i serwisowaniem już działających biogazowni. Sprawdzona wiarygodność, wysoka wydajność oraz stałe i przewidywalne zyski sprawiają, że biogazownie są bezpieczną inwestycją na przyszłość. Dysponując technologiami biogazowymi jesteśmy otwarci dla naszych klientów w zakresie kompletnego opracowywania raportów środowiskowych dla projektowanych biogazowni rolniczych wraz z urządzeniami energetycznymi do wytwarzania prądu elektrycznego i ciepła. Raporty środowiskowe są bardzo istotnym załącznikiem do wniosku o wydanie decyzji środowiskowej.

Szczegóły strony www.biogaz-tech.pl:

Podlinkuj stronę www.biogaz-tech.pl:

Biogazownie, raporty środowiskowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 107

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Modus-Polerowanie szyb, usuwanie rys »

  Firma MODUS zajmuje się naprawą szyb.
  Świadczymy usługi z zakresu:

  - Naprawy zarysowanych szyb.
  - Usuwania miejsc przeżartych kwasem.
  - Usuwania graffiti z szyb.
  - Polerowania szyb.
  - Usuwania uszkodzeń powstałych w wyniku wszelkich prac budowlanych np. (spawania, szlifowania ).
  - Usuwania rys z luster
  - Usuwania reklam samoprzylepnych z szyb

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne, audyt - CERT-Energy »

  Firma CERT-Energy wystawia tanie i profesjonalnie wykonane certyfikaty energetyczne dla budynków oraz lokali mieszkalnych, zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Pracownicy firmy CERT-Energy sporządzają świadectwa energetyczne od momentu pojawienia się obowiązku ich opracowywania, stąd też zdobyte przez nich doświadczenie pozwala na sprawne i kompetentne wykonanie usługi. Świadectwo energetyczne, inaczej certyfikat energetyczny, umożliwia ocenę lokalu mieszkalnego, budynku lub jego części, pod względem miesięcznych/rocznych wydatków na zużytkowaną energię. Ponadto świadectwo energetyczne (certyfikat energetyczny) przyczynia się do uzyskania informacji, które do tej pory nie były ogólnie dostępne i w związku z tym brane pod uwagę. W końcu, osoba, która będzie zainteresowana zakupem lub wynajmem nieruchomości, pozyska informacje, świadczące o zapotrzebowaniu energetycznym danego obiektu. Charakterystyka energetyczna ma również wpływ na komfort użytkowania danej nieruchomości, a co najważniejsze na relatywne oddziaływanie na nasze zdrowie. Chodzi nie tylko o temperaturę wewnętrzną czy wilgotność powietrza, ale również wymianę powietrza, a w obiektach użyteczności publicznej - warunki oświetleniowe. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Res Nova Biuro Projektowe - Twój nowy dom! »

  Res Nova Biuro Projektowe specjalizuje się zarówno w sprzedaży gotowych projektów domów jak ich adaptacji oraz projektowaniu na indywidualne potrzeby. To także ekspert w projektowaniu instalacji i sieci elektrycznych, instalacji i sieci sanitarnych oraz projektów konstrukcyjnych w ramach outsourcingu usług.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Beton architektoniczny »

  Beton architektoniczny jest to specjalna dekoracja, która umożliwia uzyskanie na ścianie struktury imitującej płyty betonowe. Tego typu aranżacje stosowane są w nowoczesnym wzornictwie wnętrz i wspaniale komponują się z drewnem, metalem oraz szkłem. W sklepie internetowym polskiego producenta cameleo.pl znajduje się bogaty wybór systemów dekoracyjnych, farb oraz tynków, które umożliwiają uzyskanie opisywanego efektu. Wszystkie produkty firmy można zamówić przez internet.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geoxima - Geodeta Warszawa i Legionowo »

  Firma Geodezyjna Geoxima zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Wykonujemy:
  -mapy do celów projektowych
  -wytyczenia budynków, budowli, sieci i przyłączy
  -inwentaryzacje powykonawcze budynków, budowli, sieci i przyłączy
  -wznowienia granic nieruchomości
  -podziały nieruchomości
  -rozgraniczenia
  -dokumentację do celów prawnych
  Działamy w Warszawie i Legionowie oraz powiatach ościennych. Dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Relokacje maszyn i urzadzeń - Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. »

  Beck & Pollitzer jest jednym z wiodących europejskich wykonawców świadczących usługi inżynieryjne, specjalizując się w instalacjach i relokacjach wszelkiego rodzaju maszyn i linii produkcyjnych jak również zakładów przemysłowych.
  Firma posiada 22 międzynarodowe lokalizacje, oferując swoim klientom wykonanie kompleksowych usług.
  Firma posiada specjalistyczny sprzęt do podnoszenia wielkogabarytowych urządzeń, co umożliwia realizację najtrudniejszych projektów.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty lublin »

  Strona firmy Monder zawiera szereg niezmiernie ważnych informacji dotyczących zarówno samego przedsiębiorstwa jak i jego oferty. Monder działa w branży remontowej. Zajmuje się szeroko pojętymi pracami budowlanymi i wykończeniowymi. Na stronie znajdują się dane dotyczące zakresu świadczonych usług oraz umożliwiające szybki kontakt z przedstawicielami firmy remontowej Monder. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością witryny oraz konkretów dotyczących oferty, jaką dla swoich klientów przygotowała firma ze Świdnika.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • „ALPIN-TERM” Prace wysokościowe Analiza termiczna, »

  Nasza firma specjalizuje się w pracach wysokościowych oraz przeprowadza analizy termowizyjne.
  Prace wysokościowe wykonujemy przy pomocy technik alpinistycznych. Stawiamy na bezpieczeństwo oraz jakość usług.

  Świadczone przez nas usługi :
  Malowanie, mycie impregnacja dachów
  Odśnieżanie dachów i zbijanie sopli
  Mycie, malowanie elewacji
  Mycie okien
  Prace monterskie, budowlane
  ​montaż banerów, reklam wielkoformatowych
  instalacja dekoracji świątecznych i okazjonalnych
  naprawa i wymiana neonów
  montaż siatek "bezpieczny balkon dla kota"
  uszczelnienie spoin
  montaż rur spustowych.

  Nasza firma zajmuje się również BADANIAMI TERMOWIZYJNYMI, które pozwolą państwu zaoszczędzić pieniądze.

  Badania termowizyjne przeprowadzamy kamerą termowizyjną dzięki, której jesteśmy w stanie zaobserwować rozkład temperatur na dowolnym obiekcie, podzespole, część instalacji, budynku, lini technologicznej czy energetycznej lini przesyłowej.
  Możemy zobaczyć wady konstrukcyjne domu, nieszczelność okien, drzwi, ocenić stan izolacji poddasza, murów domu, zaobserwować rozwój wilgoci
  Takie badanie warto przeprowadzić przed zakupem budynku, zobaczymy to czego nie widać gołym okiem lub jeśli chcemy sprawdzić firmę która właśnie skończyła ocieplać nam dom .
  Aby więcej dowiedzieć się na temat TERMOWIZJI odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klimex »

  Wysokiej jakości systemy klimatyzacji marki Toshiba. Wieloletnie doświadczenie pozwala na w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie klimatyzacji dostosowanej do potrzeb klienta. Zdobyte referencje stawiają Naszą firmę w świetle rzetelnego partnera.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »