Podkategoria: Budownictwo - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Zakład Dekarski, Blacharski »

  Wykonawstwo usług dekarskich w zakresie: papy termozgrzewalnej, gonty papowe, płyty warstwowe, blachówka, blach-dachówka, docieplanie dachów, ścian
  Usługi są wykonywane według cenników KNR i według kalkulacji własnej po uzgodnieniu ze zleceniodawcom.

  Data dodania: 01 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • DOBRYREMONT Usługi Remontowo-Budowlane »

  Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku, swoim zasięgiem obejmuje Wrocław i okolice. Ponieważ jest firmą jednoosobową, zazwyczaj podejmuje się obsługi mniejszych inwestycji, takich jak mieszkania i domki jednorodzinne. Już w marcu 2002 roku firma otrzymała Certyfikat Jakości w zakresie montażu płytek ceramicznych i armatury sanitarnej. Firma oferuje kompleksowe usługi wykończenia pod klucz nowych mieszkań i domów, także remont starych. Świadczy przy tym doradztwo i pomoc w zakupie odpowiednich materiałów. Specjalizuje się w obsłudze wymagających klientów, ceniących sobie takie cechy wykonawcy, jak: terminowość, dokładność, precyzja, cierpliwość, czystość i porządek w trakcie remontu, spokojny i bezstresowy przebieg całego remontu.

  Oferta firmy obejmuje usługi w zakresie:
  - Montaż płytek ceramicznych i armatury sanitarnej.
  - Przeróbki elektryczne.
  - Przeróbki hydrauliczne w tym ocynk, miedź i tworzywa.
  - Gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie.
  - Układanie paneli, parkietów trójwarstwowych (np. deska barlinecka).
  - Sufity podwieszane, ścianki działowe.
  - Oraz inne prace wykończeniowe.

  Na stronie znajduje się ciekawy poradnik oraz to co najbardziej wszystkich interesuje - cennik usług remontowo-budowlanych.

  Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Energetyczny.biz - Katalog firm »

  Branżowy katalog tematyczny powiązany ze świadectwami energetycznymi, budownictwem, energetyką i oprogramowaniem wspomagającym budownictwo,inżynierię. Katalog ma na celu promocję firm branżowych z całej Polski. Katalog mocno moderowany, przyjmuje tylko wartościowe i unikalne wpisy. Wpis bezpłatny bez linka zwrotnego. Istnieje możliwość wyróżnienia wpisu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Timur.pl - Usługi wysokościowe »

  Wykonujemy prace wysokościowe z zastosowaniem technik linowych. W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno proste, typowe dla branży usługi takie jak mycie na wysokości, malowanie, odśnieżanie, czy montaż reklam, banerów, jak i bardziej wymagające i złożone jak montaż stacji telefonii komórkowej, czyszczenie silosów, systemy asekuracji czy montaż przewodów grzejnych wraz z instalacją elektryczną.
  Cechuje nas kultura pracy, uczciwość i terminowość. Nasi pracownicy są wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt alpinistyczny, posiadają stosowane kwalifikacje i uprawnienia, a także szkolenia BHP do prac wysokościowych, uprawnienia SEP, Söll, Irata.
  Obszar naszej działalności obejmuje głównie województwo małopolskie, Kraków, gdzie mieści się nasz magazyn, ale w wyniku większych realizacji podejmowaliśmy się zleceń na Opolszczyźnie i Górnym Śląsku.
  Galeria zdjęć oraz dokładny opis naszych usług znajduje się na stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów od podstaw pod klucz na terenie Pomorza »

  Nasza firma zajmuje się budową domów od wykopu po wykończenie wnętrz na terenie Pomorza. Firma istnieje na rynku budowlanym od wielu lat dzięki czemu mamy doświadczenie wykonywanej branży. Zlecenia wykonujemy z materiałem własnym co ułatwia klientowi budowę domu.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty Energetyczne »

  Sporządzamy certyfikaty energetyczne budynków, wykonujemy świadectwa energetyczne, paszporty energetyczne, audyty energetyczne, doradztwo energetyczne na terenie miasta Opola, woj. opolskie oraz całego kraju. Prowadzimy doradztwo energetyczne budynków. Certyfikacja budynków starych i nowych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • INN-THERM Innowacyjne materiały izolacyjne »

  Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą handlową. Wykorzystujemy ścisłe i solidne partnerstwo z producentami materiałów izolacyjnych, jako drogę do sukcesu.Swoją działalność opieramy głównie na współpracy z większymi oraz mniejszymi firmami instalacyjnymi,remontowymi i produkcyjnymi w Polsce. Dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi producentami mamy pewność, ze oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i spełniają wszelkie wymagane normy.Naszym największym atutem jest fakt, iż wszelkie materiały dostarczamy bezpośrednio od producentów co jest gwarantem najniższych cen oraz niezawodności.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drewniane Bramy Garażowe »

  Jankowski Bramy to firma produkująca na indywidualne zamówienia drewniane bramy garażowe. Rozwiązania w postaci bram drewnianych są bardzo estetyczne nie odkształcają się ani nie odbarwiają. Bramy wykonane są z drewna dębowego oraz mahoniowego. Jankowski bramy zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy inwestorskie, budowlane, instalacyjne - Angra »

  Kosztorysowanie i Doradztwo Inwestycyjne \"Angra\", należy obecnie do największych w branży kosztorysowej w Polsce.nW naszej ofercie znajdują się m.in.: kosztorysy budowlane, kosztorysy inwestorskie, przedmiary robót, specyfikacje, kosztorysy instalacyjne. Biuro w Warszawie.nNaszym priorytetem jest zadowolenie klienta!nnZakres działalności:nn1. Przygotowanie materiałów przetargowych w zakresie:nPrzedmiarów robótnKosztorysów inwestorskichnSpecyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanychnNiezbędnych inwentaryzacji ( przy robotach rozbiórkowych lub remontowych )nn2. Sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych dla firm wykonawczychnn3. Sporządzanie wszelkich innych kosztorysów budowlanych i innych opracowań związanych z kosztami budowynn4. Wykonanie inwentaryzacji wszelkich obiektów wraz ze sporządzeniem rzutów, przekrojów i wymaganych zestawień.nnWymienione usługi wykonujemy kompleksowo w pełnym zakresie branżowym.nnWartość oferowanych prac i termin realizacji są indywidualnie negocjowane.nDo sporządzania przedmiarów nie wymagamy projektów w wersji papierowej ponieważ wykorzystujemy oprogramowanie CAD pozwalające precyzyjnie określać długości i powierzchnie.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • WalBud - domy szkieletowe, budownictwo szkieletowe »

  WalBud - budujemy dla Państwa jednorodzinne domy szkieletowe.
  Firma WalBud dzięki Państwa zaufaniu i dobrej opinii działa na rynku już ponad 3 lata.
  Jesteśmy małą firmą, realizującą kilka projektów domów szkieletowych rocznie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bazując na współpracy i obopólnym zadowoleniu. Podstawą naszych działań jest najwyższa jakość oferowanych przez nas usług, i wysoka jakość obsługi każdego klienta.

  Budujemy dla Państwa pod znane etapy wykończenia :
  -stan surowy otwarty;
  -stan surowy zamknięty;
  -stan deweloperski;
  -stan pod klucz;
  Korzystamy z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku.
  Dajemy gwarancję na jakość naszej pracy, i terminowości jej ukończenia.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Portal korporacyjny lidera branży klimatyzacja i wentylacja w Polsce i środkowej Europie - Centrum Klima spółka akcyjna. Ofertę firmy stanowią m. in. klapy przeciwpożarowe, siłowniki, klimatyzatory, materiały montażowe do klimatyzatorów i inne produkty. Spółka Centrum Klima działa na rynku klimatyzacji i wentylacji od kilku lat. Dzięki nastawieniu na rzetelność w kontaktach biznesowych, precyzji i terminowości wykonywanych zleceń oraz pracy profesjonalistów zaangażowanych w pracę i rozwój firmy Centrum Klima jest dzisiaj najdynamiczniej rozwijającą się firmą sektora wentylacji i klimatyzacji w branży budowlanej w Polsce.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiercik. Wiercenie w betonie, cięcie betonu. Technika diamentowa. »

  Wiercik to bez udarowe cięcie betonu i żelbetu. Naszą specjalizacją jest technika diamentowa, która umożliwia precyzyjne wiercenie w betonie oraz cięcie ścian . Wycinanie i wiercenie otworów w ścianach na dowolną głębokość oraz w różnym położeniu. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym. Doświadczenie oraz sprzęt renomowanych firm zapewni Państwu najwyższą jakość wykonania usług budowlanych przez naszych pracowników.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie »

  CAZ BUD serwis 24h dla stałych klientów. Warszawa i okolice Autoryzowany Buderus Viessmann Weishaupt Richmond Junkers serwis instalator partner handlowy Instalacje i urzadzenia gazowe ogrzewania olejowe hydrauliczne sterowane elektronicznie domowe gastronomiczne przemysłowe

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • METODAL SYSTEM - Balustrady, Schody, Poręcze »

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy METODAL SYSTEM. Oferujemy wyroby najwyższej jakości wykonane ze stali zwykłej, kwasoodpornej a także z mosiądzu. Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji i montażu metalowych elementów dla budownictwa przemysłowego oraz branży meblowej. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych jak i dużych podmiotów gospodarczych. Wykonujemy: balustrady , ogrodzenia, schody, meble metalowe, kowalstwo artystyczne.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oczka wodne i stawy kąpielowe - Warszawa »

  Firma Oczka Wodne i Stawy Kąpielowe z Warszawy to znany i polecany w całej Polsce wykonawca oczek wodnych, stawów ogrodowych i kaskad. Nasze projekty znajdują się w centrach handlowych i biurowych, w parkach i na placach miejskich oraz w ogrodach i wnętrzach u klientów indywidualnych.nnNasza oferta:n- ogrody wodne, oczka wodne i stawy ogrodowen- stawy kąpielowe i ekobasenyn- kaskady wodne, strumienie ogrodowen- sztuczne wodospady i ściany wodnen- fontanny ogrodowe i mini fontanny do wnętrzn- projektowanie i budowanie ogrodów wodnychn- aranżacje wodne i dekoracje wodnen- akcesoria do oczek wodnych OasennProjektujemy i instalujemy systemy filtracyjne do oczek wodnych i stawów w ogrodach. Posiadamy w dobrych cenach w sprzedaży sprzęt firmy Oase i Heissner: pompy do oczek wodnych, filtry do stawów, skimery, lampki podwodne, geomembranę EPDM, rośliny wodne. Nasze realizacje to gwarancja jakości i czystej wody w zbiorniku. Zapraszamy na stronę internetową z galerią zdjęć oczek wodnych, kaskad i stawów.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje i fasady wentylowane »

  Firma 'N-1 Elewacje Wentylowane' oferuje systemy fasadowe i elewacyjne budynków. Fasady wentylowane to nowe rozwiązania na polskim rynku - aby upiększyć fasady budynków nie jesteś tylko skazany na klinkier.

  Firma pomaga zaprojektować nowoczesne elewacje domów: elewacje drewniane, fasady z metalu, także elewacje ceramiczne. Na stronie internetowej można zobaczyć galerię projektów i zdjęcia elewacji. Może to być inspiracja do upiększenia elewacji budynku.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe »

  Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia oferuje dachówki ceramiczne, cementowe oraz karpiówki. Pokrycia dachowe Braas, Creaton, Roben, Koramic, Euronit, RuppCeramika i inne. Bardzo atrakcyjne ceny. Można liczyć też na doradztwo na jakie dachówki są aktualne promocje.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skład węgla, kamienia i materiały budowlane Lędziny »

  firma specjalizuje się w handlu opałem, kruszywem budowlanym oraz kamieniem naturalnym. Działa na polskim rynku od 1999 roku. Jest autoryzowanymi dealerami Kompanii Węglowej S.A.Oferta obejmuje węgiel z polskich kopalń jak również kamienie naturalne oraz kostkę granitową, kamień budowlany elewacyjny, ogrodowy, gnejs, kamień chorwacki, bułgarski.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Traktory, kombajny, koparki i inne używane maszyny »

  Na www.mascus.pl kupisz używane maszyny rolnicze, w tym traktory, kombajny, a także używane maszyny budowlane - koparki, wózki widłowe i in. W ofercie również samochody ciężarowe i przyczepy na sprzedaż. Duży wybór ogłoszeń. Konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chemia budowlana »

  chemiaBudowlana.INFO to portal wiedzy na temat chemii budowlanej. W serwisie znajdziecie działy tematyczne, porady, bazę produktów, najnowsze wieści z branży, firmy czytelnię, oraz wypowiedzi ekspertów.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: