Podkategoria: Budownictwo - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Kraków remonty wykończenia malowanie flizowanie łazienki Firma Remontowo Budowlana HER-BUD »

  Kraków- remonty i wykończenia mieszkań i domów. Malowanie, flizowanie łazienki. Firma Remontowo Budowlana HER-BUD, usługi remontowo budowlane, oferta, cennik.

  Misją naszej firmy jest świadczenie usług o najwyższej jakości oraz satysfakcja naszych klientów. Tak obrana misja rzutuje na pozostałe aspekty naszej firmy.

  Ludzi pracujący w naszej firmie cechuje pracowitość, zaangażowanie i uczciwość. Nasz personel posiada duże doświadczenie w zakresie oferowanych przez nasz usług. Tak dobrani ludzie gwarantują usługę o najwyższej jakości, profesjonalną obsługę klientów terminowe wykonanie prac.

  Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak, aby efekt naszej pracy mógł zadowolić każdego.

  Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną oddajemy do Państwa dyspozycji, także w zakresie pomocy i porad przy wyborze materiałów i rozwiązań technicznych.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma hydrogeologiczna Pangea »

  Firma hydrogeologiczna Pangea wykonuje projekty i dokumentacje geologiczne odwiertów pod pompy ciepła i studnie na terenie całego kraju.Świadczy również usługi dozorów wiertniczych w terenie.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nara E&C - oświetlenie LED »

  Rozpoczęliśmy działalność w 1999r. Naszym celem jest łączenie Koreańskiej techniki i Polskich pomysłów. Wyobraźnia połączona z doświadczeniem pomaga nam tworzyć niepowtarzalne projekty. Za każdym razem staramy się przedstawiać klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nie boimy się skomplikowanych wyzwań wymagających zastosowania innowacyjnych rozwiązań.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • FHB Hydrodom »

  Firma Hydrotechniczno-Budowlana HYDRODOM została założona przez Ireneusza Getka w 1996 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonawstwa robót odwodnieniowych, melioracyjnych i kanalizacyjnych.

  Firma zrealizowała wiele inwestycji dla osób prywatnych jak również współpracowała z gminami województwa mazowieckiego, wykonując inwestycje z zamówień publicznych.

  Firma zajmuje się wykonastwem:
  - MELIORACJI I URZĄDZEŃ WODNYCH
  - DRENAŻY I ODWODNIEŃ
  - KANALIZACJI DESZCZOWYCH
  - ZEWNĘTRZNYCH SIECI SANITARNYCH
  - ROBÓT ZIEMNYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA KRAJOBRAZU, PLANTOWANIA TERENU ITP.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okna, rolety »

  Oferta firmy Elmir obejmuje okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe oraz dodatki takie jak rolety materiałowe, rolety zewnętrzne, żaluzje i moskitiery. Serdeczne zapraszamy do naszej firmy!

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • FHU Mixo-Bud tynki maszynowe, posadzki maszynowe, posadzki przemysłowe. »

  Wykonujemy wszelkiego rodzaju posadzki przemysłowe, posadzki betonowe (jastrych, wylewki) metodą maszynową przy użyciu miksokreta, zacierane mechanicznie.
  Wykonujemy tynki maszynowe gipsowe oraz tynki cementowo-wapienne (tradycyjne) przy użyciu agregatu tynkarskiego.


  Łączymy wieloletnie doświadczenie z ciągle zmieniającą się technologią wykonania, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować najlepsze z możliwych rozwiązań, przy budowie Waszego domu.

  Dom budujecie Państwo na lata, a nawet na wiele pokoleń. Dysponujemy doświadczeniem przy którym Wasze marzenie o solidnym, ciepłym i rodzinnym domu spełni się.

  Przez całą naszą działalność zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, a zdecydowaną większość zleceń otrzymujemy z tzw. polecenia. Nasi klienci, zadowoleni z rezultatów, polecają nas swoim znajomym, rodzinie.

  Nasze usługi świadczymy dla osób prywatnych i firm.
  Firmy z którymi współpracujemy: Jantar Poland Sp. z o.o., SKANSKA, Warbud, Chemobudowa-Kraków.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Super Faceci | Złota rączka Kraków »

  Złota rączka to inaczej Super Facet o różnych zainteresowaniach i doświadczeniu zawodowym. Zajmujemy się sprawami, z którymi nie umiesz sobie poradzić lub które są do zrobienia "na już" a Tobie brakuje na nie czasu. Jesteśmy zawsze profesjonalni w zadaniach, których się podejmujemy. Hydraulik, Elektryk czy po prostu złota rączka to męska pomoc we wszelkich usługach remontowych i drobnych naprawach w Krakowie i okolicach.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Kraków - Inwentaryzacje budowlane - Geodezja Kraków »

  Oferujemy szeroki asortyment usług z zakresu geodezji:
  • mapy do celów projektowych
  • pomiary inwentaryzacyjne
  • pomiary realizacyjne - tyczenia
  • wyznaczenia i wznowienia punktów granicznych
  • podziały nieruchomości.

  Specjalizujemy się w sporządzaniu precyzyjnych inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych,
  w zakresie których wykonujemy:
  • rzuty kondygnacji
  • przekroje pionowe
  • rysunki elewacji
  • wykazy powierzchni oraz kubatur
  • serwis fotograficzny.
  Wykonujemy inwentaryzacje budynków mieszkalnych, użytkowych, obiektów sakralnych oraz przemysłowych. Sporządzoną przez nas dokumentację dostarczamy w formie analogowej oraz w wersji cyfrowej (DWG, DXF, DGN, PDF).

  Na podstawie wykonanej przez nas inwentaryzacji istnieje możliwość uzyskania zaświadczeń o samodzielności lokali co jest niezbędne w procesie ich wydzielenia.

  Gwarantujemy wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciągniki i kombajny »

  Pracując na roli, konieczne jest wyposażenie w dobry sprzęt. Nowoczesne ciągniki i traktory bardzo ułatwiają życie, jednak są kosztowne. Podobnie jest jeśli chodzi o kombajny - kosztują fortunę, jednak w trakcie żniw pozwalają sporo zarobić i inwestycja może szybko się zwrócić

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria wodna »

  Inżynieria wodna czyli jak projektować i konserwować rzeki i kanały tak, aby woda nie wylewała i nie było już więcej podtopień. Czy inżynieria wodna to gałąź, w którą powinno się więcej zainwestować? Zdecydowanie tak!

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Melioracja rzek i kanałów »

  Melioracja rzek i kanałów to usługi, które powinny być wykonywane okresowo z najwyższą precyzją i dokładnością. Gdyby na meliorację przeznaczyć większe fundusze, na pewno podtopienia i wylania rzek byłyby znacznie rzadsze, a ludzie nie musieliby rozpaczać nad utratą całego majątku

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa dróg i ulic »

  Przekonaj się jak wygląda w naszym kraju budowa dróg i ulic. Czy liczba autostrad w Polsce w najbliższych latach rośnie? Dlaczego ulice i drogi w naszym kraju są w takim stanie w jakim są i kto za to tak naprawdę odpowiada?

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płyty z poliwęglanu komorowego i litego »

  Mega-Tech oferuje płyty z poliwęglanu komorowego (kanalikowego) i litego.

  Poliwęglan komorowy (kanalikowy) stosowany jest w budownictwie: do zadaszeń hal sportowych, ogrodów zimowych, budowy wiat,daszków, a także jako wypełnienie przy montażu okien,drzwi.
  Kolor: Bezbarwny, opalowy, brąz.
  Grubość (mm): od 4 do 25
  Ilość komór wewnątrz płyty: 1,2,3 lub 4
  Wymiary (m): 2,1x6 ; 2,1x7 ; 1,25x6 i 1,25x7
  Płyty o grubości od 10 mm dostępne rówież w formatach 2,1x3,5 m oraz 2,1 x 3 m
  Nasze płyty posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.

  Poliwęglan lity jest odporny,twardy,a zarazem łatwo poddaje się obróbce:kształtowaniu,cięciu itd. Ma zastosowanie w reklamie oraz w różnych dziedzinach przemysłu: produkcji urządzeń przemysłowych, motoryzacji itp.
  Szczególną cechą poliwęglanu litego jest jego niezwykła wytrzymałość ( 300 razy odporniejszy na uderzenia od szkła). Przy zastosowaniach zewnętrznych zalecane jest użycie poliwęglanu litego z filtrem UV (Makrolife).
  Kolor: Bezbarwny, połysk, opal 30%, bezbarwny antyrefleks.
  Grubość (mm): od 2 do 10
  Wymiary (m) 2,05 x 3,05

  W ofercie również płyty z: poliamidu, teflonu, polietylenu, PVC,plexi, poliacetalu, PVC, PEEK, tekstolitu.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły metalowe »

  Nasz serwis prezentuje najlepsze firmy z branży artykułów reklamowych. Jeżeli interesują cię wyroby reklamowe to trafiłeś doskonale. Dzięki naszej stronie znajdziesz odpowiednie firmy które zajmują się branżą "metalową".

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śruby »

  Nasza oferta to elementy łączne (śruby) oraz wyroby hutnicze. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą firmy - gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Salklim klimatyzacja klimatyzatory klimatyzacje wentylacja rekuperatory »

  Podstawową działalnością naszej firmy jest klimatyzacja wentylacja oraz usługi związane z chłodnictwem w pełnej gamie. Nasza firma wykonuje również instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne, pompy ciepła, centralne odkurzacze, ogrzewania CO, instalacji sanitarnych oraz innych instalacji związanych z budownictwem.

  Firma świadczy usługi na terenie południowej Polski a zwłaszcza okolicach i miast takich jak: Mielec, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Strzyżów, Połaniec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Busko zdrój.
  Projektujemy i bezpłatnie doradzamy w zakresie optymalnego doboru urządzeń i rozwiązań systemów instalacji i klimatyzacji.

  Przeprowadzamy kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i systemów grzewczych.

  Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

  Prowadzimy serwis i konserwację klimatyzacji. Na życzenie przeprowadzamy diagnostykę systemu i usuwamy usterki.
  Proponujemy szeroki zakres usług w projektowaniu, wykonaniu i serwisowaniu systemów wentylacyjnych w domach jednorodzinnych i budynkach przemysłowych.
  Klimatyzacja i wentylacja – my na ten temat wiemy wszystko.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane i z bali, pielęgnacja zieleni »

  Firma Taxlas istnieje na polskim rynku od 1991r. Organizacyjnie składa się z czterech wydziałów: gospodarki leśnej, konserwacji i pielęgnacji terenów zielonych, usług sanitarno-porządkowych, budowy domów drewnianych i usług stolarskich.

  Firma stawia na jakość oferowanych usług i zadowolenie klienta. Zatrudnia osoby z dużym doświadczeniem i wysokich kwalifikacjach zawodowych.

  Polecamy swoje usługi w zakresie:

  - budowy domów z drewna w systemie szkieletowym i z bali,
  - projektowania małej architektury (ogrody przydomowe, korty tenisowe),
  - wycinki drzew i krzewów,
  - pełnej konserwacji terenów zielonych
  rekultywacji gruntów,
  - wykonawstwa terenów zielonych, ogrodów przydomowych, kortów tenisowych, nawadnianie systemowe terenów zielonych i ogrodów, sadzawek, oczek wodnych, basenów, pergoli i trejaży,
  - usług stolarskich,
  - usług sanitarno-porządkowych.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • 2M MALINOWSKI - materiały i usługi budowlane - Czosnów, Łomianki, Warszawa »

  2M MALINOWSKI oferuje materiały i usługi budowlane. Firma działa na rynku od wielu lat, podczas których wykonała kilkadziesiąt realizacji budowlanych, prowadząc jednocześnie skład budowlany w Czosnowie koło Warszawy.nOferujemy szeroką gamę materiałów budowlanych renomowanych firm. Produkty znajdujące się w naszej ofercie wytwarzane są z najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące najwyższą jakość i trwałość elementów. Dzięki współpracy partnerskiej z producentami oferujemy wysoką jakość za możliwie najniższą cenę.nOferujemy wykonawstwo budynków pod klucz. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku budowlanego w Polsce, pozwalają nam oferować kompleksowe rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Do naszych realizacji należą m.in. budowa budynku przedszkola w Modlinie, budowa Centrali Banku Spółdzielczego w Nowym Dworze Mazowieckim, hali sportowej i budynku dydaktycznego szkoły w Leoncinie oraz budowy wielu domów jednorodzinnych w okolicach Warszawy. Ostatnio wybudowaliśmy Nowodworski Ośrodek Kultury.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • HYDROBLASK »

  Celem firmy HYDROBLASK jest utrzymanie czystości Państwa obiektów, a co za tym idzie dbałość o Państwa wizerunek.

  W naszej pracy wykorzystujemy niemieckie rozwiązania wysokociśnieniowe firmy Putzmeister oraz szwedzkie technologie firmy Trion Tensid AB.

  Oferujemy:
  usuwanie graffiti,
  zabezpieczanie przed graffiti,
  mycie elewacji,
  czyszczenie elewacji,
  usuwanie śniegu,
  odśnieżanie dachów,
  mycie fasad,
  renowacja pomników,
  mycie elewacji i konserwacja,

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Poznań - elektromonter Poznań - elektryk Poznań »

  Firma KOMAR wykonuje usługi instalacje instalacje elektryczne. Poznań i okolice to teren naszego działania. Profesjonalizm, doświadczenie naszych elektryków i dobra cena to nasze atuty.
  Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrycznych i strukturalnych. Wdrażamy najnowsze technologie, ale zawsze realizujemy inwestycje w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych pracowników. Jesteśmy solidnym partnerem. Montujemy instalacje elektryczne, które są niezawodnie. Wykonujemy profesjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb instalacje elektryczne i informatyczne. Zajmujemy się również naprawą i utrzymaniem technicznym linii produkcyjnych, maszyn i sprzętu elektrycznego.
  Elektromonter.net

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: