CadPro Biuro Projektów i Ekspertyz Budownictwa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

CadPro Biuro Projektów i Ekspertyz Budownictwa

Biuro Projektów CadPro zajmuje się projektowaniem budynków komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, projektowaniem domów energooszczędnych jak i opracowywaniem ekspertyz i opinii technicznych. Zaletą naszego pracowni projektowej CadPro jest to, że nadzorujemy prace związane z wdrożeniem projektu. Nasze biuro projektowe CadPro wykonuje okresowe kontrole techniczne obiektów budowlanych, sporządza certyfikaty energetyczne i nadaje świadectwo charakterystyki energetycznej. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami, przedsiębiorstwami, urzędami i innego typu placówkami. Oferta, jaką przygotowało nasze biuro projektów, jest bardzo zróżnicowana i skierowana do inwestorów indywidualnych oraz insystucji które planują inwestycje budowlane. W zakres naszych usług wchodzą również przeglądy budowlane, przeglądy budynków. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc oraz doradztwo na wszystkich etapach procesu budowlanego od formalności administracyjnych, poprzez indywidualny projekt domu, certyfikat energetyczny po odbiór obiektu.

Szczegóły strony www.CadPro.pl:

Podlinkuj stronę www.CadPro.pl:

CadPro Biuro Projektów i Ekspertyz Budownictwa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przenośniki »

  Nasze przenośniki przystosowane są do transportu materiałów takich jak węgiel, gips, nawozy sztuczne czy materiały budowlane. Stosujemy wyłącznie niezawodne, sprawdzone układy transportowe wyposażone w najwyższej klasy elektrykę.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Separatory, separator, separatory tłuszczu »

  UGOS Ochrona Środowiska jest firmą zajmującą się od kilku lat zagadnieniami inżynierii środowiska. Zakresem naszej działalności jest głównie produkcja urządzeń do oczyszczania ścieków z substancji ropopochodnych, tłuszczów organicznych, neutralizacja kwasów itp. W ofercie naszej firmy są:

  - separatory koalescencyjne
  - separatory lamelowe
  - separatory tłuszczu
  - separatory skrobi
  - neutralizatory kwasów
  - oczyszczalnie ścieków
  - układy zamknięte myjni samochodowych,
  - przepompownie ścieków
  - zbiorniki magazynowe do 1200 m3
  - komory drenażowe i rozsączające
  - klapy zwrotne
  - regulatory przepływu
  - odwodnienia liniowe
  - włazy i wpusty
  - osadniki szlamu
  - instalacje alarmowe
  - wanny galwaniczne
  Separatory przeznaczone są do oczyszczania wód deszczowych odprowadzanych z dróg, parkingów, placów postojowych, manewrowych, ścieków technologicznych z myjni samochodowych, warsztatów mechanicznych, naprawczych, stacji benzynowych, z miejsc składowania części pojazdów, ścieków powstałych w restauracjach, punktach zbiorowego żywienia, w zakładach przetwórstwa mięsnego, spożywczego oraz ścieków pochodzących z miejsc obróbki warzyw. W separatorze zatrzymywane są zawiesiny mineralne takie jak np. piaski, błoto, popioły oraz substancje ropopochodne, tłuszcze i skrobię. Zależnie od typu separatora przeznaczone są do zabudowy w terenach zielonych, ciągach komunikacyjnych lub do zabudowy wolnostojącej.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Projektowane przez naszą firmę projekty domów różnią się od ogólnie dostępnych, gdyż są to równocześnie schematy gotowe niemniej jednak i takie, które można układać niczym z klocków. Kontrahent sam decyduje o wyborze kształtu domu, położeniu garażu, użytych materiałach czy orientacji geograficznej. Ponieważ czynników które można przekształcić jest dość dużo, w efekcie mimo iż są to poniekąd projekty gotowe, nasze projekty domów pozwalają na stworzenie niemal nieskończonej liczby różnych projektów, a co za tym idzie różnych domów.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom-Bud - budowa dachów »

  Dom - Bud to przedsiębiorstwo budowlane specjalizujące się w usługach ciesielskich, dekarskich oraz budowie dachów. Zaistnieliśmy w 1989 roku we Włocławku. Główną naszą branżą jest budowa dachów. Proponujemy pełną paletę pokryć dachowych. Współpracujemy z wieloma fabrykantami polskimi i zagranicznymi. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, nawet najtrudniejsze w realizacji. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, jacy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje i kwalifikacje. Biorą udział w licznych kursach i szkoleniach o czym zaświadczają mnogie certyfikaty. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Więcej informacji i pełna propozycja opublikowane są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle malownicze Wrocław »

  Sprzedaż mieszkań, domów dwumieszkaniowych oraz domów wolnostojących w dogodnej lokalizacji, na nowym osiedlu mieszkaniowym. Budynki wykonane są z najwyższej jakości materiałów - możliwość budowy domu według indywidualnego projektu oraz dowolnej aranżacji pomieszczeń.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metbud »

  Nasza firma zajmuje się produkcją systemów hakowych, bramowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Co więcej oferujemy wysokiej jakości kontenery metalowe sprawdzające się w każdych warunkach.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drewno klejone, domy z drewna - Glulam Pro »

  Drewno klejone – zdrowy i przyjazny środowisku materiał do budowania domów z drewna i konstrukcji drewnianych. Z wykorzystaniem drewna klejonego czas budowy się zmniejsza, a domy są tanie w utrzymaniu i dobrze ogrzane.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem toalet, kontenerów i ogrodzeń »

  Warszawska firma Alfa Partner specjalizuje się w wynajmie toalet przenośnych typu toitoi, budowie, remoncie i wynajmie kontenerów mieszkalnych i socjalnych oraz budowie i wynajmie ogrodzeń przenośnych. Obsługujemy zarówno masowe imprezy plenerowe, jak i wszelkiego rodzaju budowy. Posiadamy niezbędny sprzęt do wywozu śmieci i gruzu.

  Remontujemy, budujemy i wynajmujemy wszelkiego rodzaju kontenery mieszkalne, socjalne i specjalnego przeznaczenia pod ciężki sprzęt lub specyficzne, niestandardowe wyposażenie.

  Zaufaj Polskiej firmie z 100% Polskim kapitałem. Zaufaj 10 letniemu doświadczeniu i doświadczonej kadrze pracowników.

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skalisty - sztuczne skały i drzewa, dekoracje z betonu »

  Skalisty jest firmą wyspecjalizowaną w budowie dekoracji z betonu. Oferujemy wykonanie sztucznych skał i drzew, jaskiń oraz grot z imitacji kamienia. Nasze kreacje służą jako ozdoby wybiegów dla zwierząt w ogrodach zoologicznych, akwariach wielkoformatowych, parkach wodnych oraz galeriach handlowych.

  Potrafimy wybudować wierne repliki naturalnych formacji skalnych które swoim wyglądem są łudząco podobne do prawdziwych skał czy drzew. Po za realistycznym wyglądem nasze sztuczne skały cechują się wyjątkową odpornością na warunki atmosferyczne oraz eksploatację. Dekoracje są zbudowane na bazie stalowego szkieletu lub podbudowy z bloczków betonowych, co nadaję wyjątkowa wytrzymałość skałom czy sztucznym drzewom.

  Oferujemy również budowę sztucznej rafy koralowej do akwarium. Korzystamy z materiałów, które nie są toksyczne dla ryb czy naturalnych koralowców. Forma i rozmiar dekoracji jest całkowicie dopasowany do potrzeb i oczekiwań odbiorcy.

  Nasze dekoracje z betonu są elementem wystroju takich obiektów jak Afrykarium czy Tarnowskie Termy. Z powodzeniem budujemy najbardziej skomplikowane projekty. Naszym atutem jest taka konstrukcja skał i drzew, aby przedstawiały sobą również walory naukowe, w związku z tym staramy zawrzeć w naszych realizacjach najdrobniejsze szczegóły występujące w naturalnych odpowiednikach. Dzięki temu jesteśmy dobrym partnerem do realizacji najbardziej skomplikowanych i dużych projektów

  Data dodania: 04 02 2017 · szczegóły wpisu »