Czerny - instalacje elektryczne, odgromowe, pomiary elektryczne - Rybnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Czerny - instalacje elektryczne, odgromowe, pomiary elektryczne - Rybnik

Oferujemy szeroko pojętą gamę usług, dobranych z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie - począwszy od wykonywania zewnętrznego oświetlenia ulic, iluminacji obiektów i wewnętrznych instalacji elektrycznych, poprzez instalacje odgromowe, pomiary elektryczne, montaż domofonów i wideofonów, aż po wykopy minikoparką. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.instalacje-czerny.pl:

Podlinkuj stronę www.instalacje-czerny.pl:

Czerny - instalacje elektryczne, odgromowe, pomiary elektryczne - Rybnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadajnik sygnałów »

  Zadajnik prądowy 0-20 mA, 4-20 mA; napięciowy 0-10 V. Zadajnik wytwarza sygnały prądowe 4-20mA i 0-20mA, oraz napięciowy 0-10V .Sygnał zadawany jest przy pomocy wysokiej jakości potencjometru drutowego gwarantującego długą żywotność i prostą obsługę. Sygnły wyjściowe mierzone są miernikiem LCD. Przełączanie zakresów i trybu pracy odbywa się poprzez ergonomiczne przełączniki obrotowe. Zadajnik charakteryzuje się niskim prądem zasilania. Wbudowane 2 akumulatory gwarantują pracę ciągłą bez zasilania zewnętrznego przez minimum 8 godzin. Ustawiając przełącznik rodzaju pracy w poz. WYJ. WYŁ. możemy ustawić sygnał zadający. Po przełączeniu w poz. WYJ.ZAŁ. ustawiony sygnał zostanie podany na wyjście.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompresor, kompresory, oleje syntetyczne, sprężarki powietrza, sprężarki śrubowe - PdAir.pl »

  Wybierając produkty z naszej oferty, czy to kompresor, sprężarki powietrza, czy oleje syntetyczne możecie być pewni, że spełnią one Wasze oczekiwania. Nasza specjalność: sprzedaż, serwis, remonty i zaopatrzenie w części zamienne i materiały eksploatacyjne sprężarek powietrza, osuszaczy i filtrów sprężonego powietrza. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą sieci i urządzeń sprężonego powietrza.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transformatory elektroniczne sklep Digicon »

  Sklep internetowy transformatory i zasilacze.Transformator lub zasilacz elektroniczny jest to urządzenie elektroniczne, które możemy spotkać w wielu rodzajach na naszym rynku, jednak w większości są to tanie transformatory importowane z chin. proponujemy dużo lepsze stabilne i bezawaryjne transformatory impulsowe i autotransformatory produkowane w naszym kraju z gwarancją polskiego producenta. Produkuje je profesjonalna firma Breve tufvassons. W sprzedaży posiadamy transformatory typu PFS, KSR, ZHA, Autotransformatory, oraz transformatory do oświetlenia LED ZLD.Sprawdź naszą ofertę. Nowoczesne i niezawodne zasilacze w gwarantowanej najniższej cenie na rynku. Kontakt 509-102-508 www.transformatory-lodz.pl

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Materiałów Elektro-Instalacyjnych Candela Józef Janik »

  Hurtownia materiałów elektro-instalacyjnych Candela oferuje osprzęt elektroinstalacyjny, rozłączniki, bezpieczniki, kable, przewody, oświetlenie, wyłączniki nadmiarowo-prądowe i różnicowo-prądowe, rozdzielnie, gniazda, wtyczki, dławiki, stycznik\"

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZPHU KONEKTOR - cięcie kabli, złącza konektorowe »

  Jesteśmy rozwijającą firmą specjalizującą się w obróbce kabli i przewodów. Zaciskanie końcówek konektorowych na przewodach. Produkty nasze są wykorzystywane w branży samochodowej, AGD, elektronicznej i elektrotechnicznej.
  Obrabiamy przewody do połączeń odbiorników ruchomych i przenośnych, przewodów sterowniczych, sygnalizacyjnych i przewodów samochodowych.
  Naszą podstawową zaletą jest to, że dbamy o sumienną i fachową obsługę. Zwracamy szczególną uwagę na szybkę realizację zamówień z możliwością transportu do odbiorcy.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • I-Future instalacje inteligentnego zarządzania budynkiem, systemy alarmowe, monitoring »

  Grupa i-Future zajmuje się nowoczesnymi instalacjami zarządzania budynkiem. W zakresie naszej działalności są również systemy alarmowe, telewizja CCTV (monitoring wizyjny) oraz zaawansowana elektronika przemysłowa. Dla firm oprócz systemów zabezpieczeń, systemów p.poż, systemów telewizji przemysłowej posiadamy w ofercie również systemy kontroli dostępu oraz kontroli czasu pracy

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Danmax »

  Jesteśmy firmą oferującą Państwu szeroki wachlarz usług:

  - Elektryczne: Montujemy, wymieniamy, naprawiamy i remontujemy instalacje elektryczną wewnętrzną, zewnętrzną i ogrodową

  -Hydrauliczne: naprawiamy, remontujemy i usuwamy awarię instalacji wodnych i sanitarnych.

  Zajmujemy się również centralnym ogrzewaniem w różnych technologiach

  -Stolarka Budowlana: prowadzimy wymianę drzwi w tym akcesoriów do drzwi –zamki, klamki. Wymieniamy okna.

  -Przygotowanie terenu pod budowę
  Oferujemy sprzątanie terenu przed budową i po budowie

  - Stawianie ogrodzeń, w tym również – bramy, furtki

  - Oferujemy również drobne prace remontowe

  - Możliwy odbiór sprzętu AGD Chełm lublin, Zamość, Krasnystaw, Włodawa

  Data dodania: 12 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domelek.pl: sklep elektryczny online »

  Sklep internetowy z lampami, żarówkami, automatyką domową i osprzętem. Kupisz tutaj wszystko co potrzebne do zbudowania instalacji elektrycznej w domu czy w mieszkaniu. Elementy instalacji modułowych pozwalających na budowę tablic i rozdzielnic. Oferujemy urządzenia i osprzęt najlepszych marek polskich i zagranicznych takich jak Legrand, Schneider, Eaton/Moeller jak również produkty z tańszej półki np. Chint. Oprawy i źródła światła firm Kanlux, Massive czy Philips zapewnią przyjemną atmosferę w Twoim domu.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie LED »

  Przejrzyj witrynę internetową w celu poznania produktów nowoczesnego oświetlenia LED, które doskonale komponuje się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło. Dzięki takim produktom jak taśmy LED możesz wkomponować diody elektroluminescencyjne we wnęki sufitu lub szafek. Elementy, które odpowiadają za oświetlenie pomieszczeń nie będą już rzucać się w oczy wciągu dnia.

  Właściwości jakie posiada oświetlenie LED to energooszczędność i trwałość, która szacowna jest średnio na 50 tysięcy godzin świecenia bez przerwy. Jest to niemal dwanaście razy więcej niż aktywność zwykłej żarówki! Oświetlenie diodowe zdobywa swoją popularność w Polsce, dzięki idealnemu komponowaniu się w nowoczesny wystrój wnętrza. Specyfikacja oświetlenia LED pozwala na montaż zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz mieszkania. Przy zakupie odpowiedniego zestawu oświetlenie LED może działać pod powierzchnią wody.

  Oświetlenie LED jest innowacyjne i może być bardzo funkcjonalne. Oświetlenie diodowe posiadać funkcję zmiany barw świecenia oraz poziomu jasności, którymi można sterować za pomocą pilota (lub telefonu komórkowego).

  Decydując się na zakup oświetlenia LED należy zwrócić uwagę, że jest to inwestycja na przyszłość. Jednorazowy koszt montażu jest znacznie droższy od oświetlenia tradycyjnego. Jednak w przeciągu kilku lat, taka inwestycja zwróci się za sprawą niskiego zużycia energii oraz trwałości diod.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elmar elektryk »

  Zapraszamy do korzystania z usług firmy Elmar czyli liderów jeżeli chodzi o instalacje elektryczne na Śląsku. Polecamy zapoznanie się z kompletną ofertą, polecamy stawianie na współpracę z profesjonalistami w dziedzinie elektryki. To bardzo ważne, wszak w przypadku elektryczności bezpieczeństwo jest najważniejsze

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »