Czerny - instalacje elektryczne, odgromowe, pomiary elektryczne - Rybnik - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Czerny - instalacje elektryczne, odgromowe, pomiary elektryczne - Rybnik

Oferujemy szeroko pojętą gamę usług, dobranych z myślą o Państwa wygodzie i bezpieczeństwie - począwszy od wykonywania zewnętrznego oświetlenia ulic, iluminacji obiektów i wewnętrznych instalacji elektrycznych, poprzez instalacje odgromowe, pomiary elektryczne, montaż domofonów i wideofonów, aż po wykopy minikoparką. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.instalacje-czerny.pl:

Podlinkuj stronę www.instalacje-czerny.pl:

Czerny - instalacje elektryczne, odgromowe, pomiary elektryczne - Rybnik

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świadectwa energetyczne Łodź »

  „Oszczędny Dom„ jest nowoczesną firmą posiadającą w swoich szeregach szerokie grono specjalistów. Wszyscy oni wykształceni są w dziedzinach nauk technicznych Politechniki w Łódzi i posiadają uprawnienia potwierdzone złożeniem Egzaminu przed Komisją Ministerstwa Infrastruktury. nnŚwiadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw energetycznych budynków mieszkalnych, lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, zarówno na potrzeby przekazywania nowych obiektów do użytkowania, jak i rozbudowy czy przebudowy istniejących budynków. Tworzymy również charakterystykę energetyczną dla potrzeb projektów budowlanych. Zajmujemy się również inwentaryzacją techniczną budynków dla potrzeb sporządzania świadectw energetycznych oraz na potrzeby odtworzenia dokumentacji budowlanej. nnWyróżnia nas na tle konkurencji profesjonalna obsługa przy zachowaniu konkurencyjnych cen, krótkie czasy realizacji oraz miłą atmosferę współpracy. Wszystkim firmom zainteresowanym stałą współpracą gwarantujemy elastyczne warunki oraz pełen profesjonalizm świadczonych usług.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa i serwisowanie urządzeń przeciwpożarowych - TCPP, UCPP, SWD, SWD-T, INCOFON »

  Firma nasza, jako serwis byłego INCO SOPOT, zajmuje się naprawą i konserwacją systemów przeciwpożarowych na statkach w kraju i za granicą . Naprawa obejmuje cały system przeciwpożarowy tj. centrale przeciwpożarowe (TCPP, UCPP), szafki wykrywcze dymu (SWD, SWD-T) oraz podzespoły i części wchodzące w skład tych urządzeń (gwizdki okrętowe INCOFONY, pulpity sterujące tyfonami). Specjalizujemy się w obsłudze przeciwpożarowych urządzeń produkcji polskiej. Ponadto instalujemy własny system wykrywania dymu w maszynowni dla ochrony małych jednostek pływających.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne-kompleksowo »

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem i modernizacją instalacji elektrycznych i teletechnicznych, alarmowych, odgromowych, przeciwpożarowych,tv-sat, domofon, itp. konserwacje, montaż rozdzielni elektrycznych,odkurzaczy centralnych, inteligentny dom, pomiary.
  Posiadamy niezbędne uprawnienia.
  Na wykonane prace dajemy gwarancję, świadczymy ponadto usługi serwisowe.
  Do współpracy zapraszamy deweloperów, banki, sklepy, hurtownie itd. jak również klientów indywidualnych.
  Gwarantujemy solidne i terminowe wykonanie prac.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lampy solarne »

  Nasze przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą narzędzi umożliwiających wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Na stronie internauci mogą przeczytać informacje o sprzedawanych przez nas produktach, a także ich zastosowanie i korzyści wynikające z ich zakupu. Alternatywne źródła uzyskiwania energii opłacają się, dlatego też na pewno warto zainteresować się nimi.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia elektrotechniczna »

  Hurtownia elektrotechniczna "Karo - elektro" z to firma, która od 1990 r. specjalizuje się w sprzedaży materiałów elektrotechnicznych na terenie całego kraju. Obsługuje klientów indywidualnych i hurtowych.Firma ma podpisane umowy z kurierami i dysponuje własnym transportem. Dostarczamy towar na wskazany adres. W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak: bezpieczniki, kable, przewody, osprzęt i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż produktów renomowanych firm (Philips, Osram, Legrand, Bosh, Bitner...).

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań - VOLTROM »

  Firma VOLTROM to nowoczesna firma świadcząca usługi elektryczne dla mieszańców Poznania i powiatu Poznańskiego. Firma świadczy usługi z zakresu projektowania, montażu i serwisowania systemów elektrycznych taki jak systemy instalacji elektrycznej, monitoringu, ochrony i inteligentnych domów. VOLTROM posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu pracy z systemami elektrycznymi. Zapraszamy na stronę WWW po więcej szczegółów.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Elpor - wkładki topikowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładów Sprzętu Elektrotechnicznego Elpor z siedzibą w Mysłowicach. Przedsiębiorstwo istnieje od 1929 roku, bezustannie dostarczając porcelany elektrotechnicznej. Wytwarzamy złączki tablicowe i ciąg bezpieczników zabezpieczających przed zwarciami oraz przeciążeniami różne instalacje elektryczne. Dostarczamy bezpieczników do zastosowań domowych, możemy również pomóc w ochronie sieci trakcyjnych oraz przewodów wysokiego napięcia. Dzięki wyjątkowej staranności fabrykacji, nasze wyroby gwarantują chronionym sieciom najwyższy stopień bezpieczeństwa, przy zachowaniu estetycznego wyglądu oraz funkcjonalnego kształtu. Po bliższe informacje na temat historii naszej firmy oraz tworzonych przez nas fragmentów, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apar Electric »

  Produkty, które Państwu oferujemy, są wyrobami o sprawdzonej i wysokiej jakości, staranie dobieramy dostawców oraz osobiście i rygorystycznie ich kontrolujemy podczas procesu produkcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą która obejmuje: wyłaczniki nadprądowe, wyłaczniki różnicowoprądowe, ograniczniki przepięć, rozłączniki izolacyjne, lampki sygnalizacyjne oraz inne akcesoria elektryczne.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elkar Warszawa »

  Prowadzona przez nas firma jako przedsiębiorstwo posiadające znaczne doświadczenie w branży dostarcza usługi najwyższej jakości. Obecnie potrafimy poradzić sobie z wszelkimi zadaniami oraz najbardziej rozbudowanymi rozwiązaniami. Nie są dla nas problemem najrozmaitsze usterki, do tego potrafimy radzić sobie z presją czasową. Konstruujemy praktyczne rozwiązania i podchodzimy ze starannością nawet do najprostszych projektów. Doskonale radzimy sobie również z wymianą starych instalacji ponieważ jest wciąć wiele domów i mieszkań potrzebujących właśnie takiej wymiany. Mamy na swoim koncie wiele wykonanych prac zakończonych sukcesem i cały czas sami podnosimy swoje zdolności podążając za najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie. Gorąco zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz odwiedzania firmowej strony w celu zapoznania się ze szczegółami.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • DoktorVolt - certyfikowana hurtownia elektryczna online »

  Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą produktów elektrycznych takich jak: wyłączniki nadprądowe, ograniczniki przepięć, wyłączniki różnicowoprądowe, przekaźniki czasowe, rozdzielnice modułowe i budowlane oraz gniazda elektryczne.
  W naszej ofercie znajduje się wyłącznie asortyment sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak: Bemko, Eaton, SEZ Komprachy, XBS, GTV, SEZ, Elektrokabel, Moeller, LC-Tech, Schteiner, Elektro-Plast Opatówek, Kabel Lapp,
  Szeroki wybór produktów i wysokie stany magazynowe zapewniają szybką i kompleksową obsługę zleceń.
  Wykfalifikowana kadra zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo związane z prawidłową instalacją zakupionych w naszym sklepie urządzeń
  Nasz sklep internetowy uzyskał certyfikat Trusted Shops. Wszelkie transakcje i zakupy objęte są gwarancją.

  Data dodania: 05 02 2015 · szczegóły wpisu »