Czyszczenie Elewacji - Antygraffiti - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Czyszczenie Elewacji - Antygraffiti

Czyszczenie Elewacji i innych powierzchni - usuwanie, zabezpieczanie, czyszczenie, z graffiti i innych zabrudzeń takich jak brud komunikacyjny, mech, Czyszczenie elewacji i innych powierzchni z graffiti,

Szczegóły strony j-j.waw.pl:

Podlinkuj stronę j-j.waw.pl:

Czyszczenie Elewacji - Antygraffiti

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 222 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 29 Odwiedziny googlebot 225

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agregaty prądotwórcze »

  Wynajem agregatów prądotwórczych to bardzo przydatna usługa w dobach zimy i przerwanych kabli elektrycznych. Wszędzie tam gdzie potrzebujemy nieprzerwanego dostępu do prądu, agregaty prądotwórcze są najlepszym i najpewniejszym rozwiązaniem.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe usługi teleinformatyczne »

  Firma Abacron powstała jako odpowiedź na oczekiwani rynku w zakresie szeroko rozumianego wsparcia technicznego obejmującego komputeryzację i informatyzację przedsiębiorstw.
  Klientom naszym oferujemy kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne poczynając od projektowania i budowy sieci komputerowych aż po zaawansowaną konfigurację sprzętu sieciowego i serwerów (routing, vlan, serwery proxy, serwery pocztowe Exchange, usługi katalogowe, domeny Windows AD, bazy danych Informix oraz Oracle....).
  Nasz zespół tworzą certyfikowani administratorzy i specjaliści ( Microsoftu, CISCO, SUN, IBM) wielu branż dzięki czemu doskonale się uzupełniamy będąc jednocześnie doskonałym partnerem dla klientów.
  Doświadczenie nasze budowane jest w oparciu o wieloletnią obecność na rynku IT oraz z faktu ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkolenia oraz kontakt z najnowszymi technologiami .

  Data dodania: 18 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Kraków »

  Serwis komputerowy Kraków, działamy w Krakowie i okolicach przez siedem dni w tygodniu. Nasze usługi wykonujemy najczęściej tego samego dnia u klienta w domu, z każdym indywidualnie ustalamy termin wykonania usługi. Zakres oferowanych usług obejmuje diagnostykę, naprawę i konfigurację sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wystawiamy rachunki, nasze usługi objęte są gwarancją. Zapewniamy solidność i uczciwość, jesli problem nie zostanie rozwiązany nie pobieramy żadnych opłat.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Remontowo- Budowlany REMAX- remonty warszawa, remonty mazowieckie »

  Strona firmy zajmujacęj się kompleksowymi remontami mieszkań, domów, sklepów i biur na obszarze Warszawy i województwa mazowieckiego. Terminowość, zaangażowanie, solidność i profesjonalizm ekipy odpowiedzialnej za wykonywanie zleceń. Bezpłatna wycena remontu.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Szkolenia okresowe BHP, szkolenia wstępne BHP oraz szkolenia stanowiskowe BHP dla pracowników wszystkich rodzajów profesji na terenie miasta Warszawa. Szkolenia dostarczamy na miejsce wraz z pełnym wyposażeniem, materiałami i wykwalifikowaną kadrą trenerską. Prowadzimy także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy w razie wypadków. Oferta nasza idzie dalej, bo prowadzimy pełną obsługę BHP firm. Począwszy od obowiązków służb BHP w zakładzie pracy po analizy, audit i prowadzenie i sporządzanie dokumentacji BHP oraz dordztwo i konsulting prawny.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • DOHLE MANNING AGENCY rekrutacja »

  Wykwalifikowani marynarze, specjaliści i pracownicy rozmaitych fachów w branży morskiej są poszukiwani przez armatorów i firmy zarządzające statkami. By uprościć kontakt jednych i drugich powstała Dohle Manning Agency (Poland). Firma funkcjonujena rynku od 1991 roku stopniowo poszerzając swoją ofertę. Można się do nich zwrócić w kwestii rekrutacji oficerów i marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim. Zajmują się także organizacją transportu, przygotowaniem do podróży pracowników, przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do pracy za granicą, a także na statkach obcej bandery. Oferują usługi pośrednictwa i rozliczeń finansowych, usługi Agenta Morskiego oraz agencji pracy tymczasowej w branży stoczniowej. Nie obce są im też zadania związane z organizacją szkoleń i to tak dla marynarzy jak i pracowników stoczniowych. Firma prowadzi też rekrutację brygad remontowych na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą. Szczegółowe informacje dotyczące agencji znaleźć można na stronie internetowej:

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gildemeister as48 wielowrzecionowy z wanną na wióry od firmy Automaten Technik. »

  Radomska firma Automaten Technik od lat z powodzeniem zajmuje się sprowadzaniem i sprzedażą części do automatów tokarskich, tokarek wzdłużonych i CNC takich wiodących producentów jak Gildemeister, Manurhin, Tsugami czy Schuette. Zajmujemy się przygotowaniem i transportem maszyn tokarskich gotowych do obróbki detalicznej, jakiej życzy sobie klient. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie szczegółowo podajemy zakres naszych usług oraz listę maszyn i części, jakie do nich sprzedajemy.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hako.pl - maszyny komunalne »

  Jesteśmy firmą z siedzibą w Krakowie, która działa na rynku już od 1998 roku zajmując się w realizowaniu zarówno profesjonalnych oraz a także kompleksowych usług w ramach dystrybuowania dla naszych klientów maszyn czyszczących, które pochodzą od renomowanego, niemieckiego producenta. W naszej firmie możemy zapewnić zarówno wynajem jak też sprzedaż maszyn a także fachowe realizacje również serwisowania poszczególnych maszyn, które wykonywane jest w naszej firmie przez zespół doświadczonych specjalistów.

  Data dodania: 11 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rolety, żaluzje, markizy - Masters Kraków »

  Prowadzimy sprzedaż i montaż rolet, żaluzji, markiz, plis, verand, pergoli i bram rolowanych w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się także serwisem i naprawą rolet. Bezpłatny pomiar i wycena. Zapraszamy na naszą stronę www.masters-rolety.pl w celu wyceny rolety.

  Data dodania: 06 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna Detpol »

  Agencja Detpol z Gdańska oferuje pełen zakres usług detektywistycznych.
  Nasi pracownicy to detektywi z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy:
  Obserwacje osób i obiektów, zbieranie dowodów zdrady, wywiady majątkowe i konkurencyjne, weryfikacja pracowników (zakazy konkurencji, zwolnienia lekarskie) i inne.

  Data dodania: 14 04 2017 · szczegóły wpisu »