Detektyw Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Detektyw Warszawa

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw detektywistycznych. Oferujemy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Skutecznie działamy na polu spraw rodzinnych związanych z rozwodami, wykrywaniem dowodów zdrady, sprawdzaniem, jak wolny czas spędza dziecko poza domem. Przeprowadzamy również usługi do przedsiębiorstw, w tym sprawdzanie wiarygodności kontrahentów, weryfikację prawdomówności pracowników, badanie przeszłości firm. Prowadzimy również działania związane z kradzieżami w firmach, poszukiwaniem i wykrywaniem oszust, audyty bezpieczeństwa, sprawy związane z ochroną marki, wyłudzaniem odszkodowań. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.rzetelnydetektyw.pl:

Podlinkuj stronę www.rzetelnydetektyw.pl:

Detektyw Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzątanie Sochaczew, Warszawa - CLEAN HOUSE - firma sprzątająca »

  Firma Clean House świadczy usługi w zakresie sprzątania, prania wykładzin, mycia okien na terenie Sochaczewa, Warszawy, Łodzi i okolic. Duże doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalne wykonanie to cechy charakterystyczne naszej firmy.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fb - Jelcz Franciszek Bergański »

  Firma Fb - Jelcz Franciszek Bergański powstała w 1990roku. Zakres prac przez nas oferowanych: prace ziemne i drogowe, transport ciężarowy, wynajem sprzętu ciężkiego. Nasz firma stara się zapewnić najlepszą jakość wykonywanych usług, dlatego też każde zlecenie traktujemy z pełną powagą. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • AE KOREMBA SZKŁO-METAL-DREWNO »

  Oferujemy m. in. kabiny prysznicowe, drzwi szklane, lustra. Z powodzeniem łączymy szkło, metal i drewno w wyjątkowo harmonijne, a zarazem praktyczne formy. Efektywnie wykonujemy najbardziej nietypowe zlecenia. Staramy się w sposób elastyczny dostosować się do wymagań i oczekiwań Klientów nie bojąc się przy tym wyzwań.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pralnia zachodniopomorskie »

  Kompleksowa oferta usług pralniczych związanych z praniem pościeli, bielizny, dywanów a w ostatnim czasie również wykładzin dywanowych i mebli tapicerowanych. Przyjmowane są zlecenia małe od klientów indywidualnych i zbiorowe od hoteli, szpitali, sanatoriów innych podmiotów gospodarczych potrzebujących usług pralniczych. Zakład pralniczy znajduje się w Mielenku obok Mielna i zatrudnia kilkadziesiąt osób pracujących w systemie zmanowym. Najnowsza technologia Henkel Ecolab zapewnia usługi na najwyższym poziomie, zapewniające niezkazitelną czystość i i trwałość pranego materiału. Wykorzystywane są specjalne technologie opracowane specjalnie dla szpitali, które oprócz prania również dokładnie dezynfekują. Maszyny realizujące proces prania, suszenia, prasowania i pakowania to najnowszy sprzęt, zakupiony przy wydatnej pomocy unijnych funduszy.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fryzjer Kraków »

  Salon fryzjersko – kosmetyczny Awangarda istnieje od 2001 roku. Nazywam się Elżbieta Bieńczycka – jestem stylistą z dwudziestoletnim doświadczeniem, w trakcie swojej kariery zawodowej wyszkoliłam grupę młodych i zdolnych stylistów. Obecnie prowadzę salon Awangarda w którym zwracam uwagę na każdy szczegół, dlatego każdego z Państwa serdecznie do nas zapraszam.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • JÓZEF W. GRZEBIELUCH biuro prawne »

  Znajdująca się w Zawierciu Kancelaria adwokata Józefa Grzebielucha zaświadcza kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, gospodarczego i cywilnego na każdym etapie postępowania. Adwokat najczęściej bierze udział w procesach związanych ze sporami rodzinnymi, o rozwód, alimenty, podział majątku, o odszkodowania, o dziedziczenie, pracowniczych, administracyjnych, karnych oraz innych. Prowadzone są sprawy w sądach, lecz Klienci są także reprezentowani przed innymi instytucjami. W Kancelarii przygotowywane są ponadto różnego rodzaju pisma, procesowe oraz wydawane opinie. Interesanci są przyjmowani od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00 - 18:00. Na stronie internetowej znajdą Państwo dane kontaktowe i więcej przydatnych wiadomości.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transmisje internetowe on line, przekazy na żywo »

  Transmisje on line to wygodna forma komunikacji pomiędzy prelegentem a uczestnikami dowolnego spotkania. Wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom klientów, firma Media Project Group zaoferowała możliwość organizacji spotkań w trybie on line. Konferencje na żywo dają możliwość pełnej interakcji pomiędzy stronami spotkania. Nasza technologia pozwala na prowadzenie czatu w trakcie spotkania jak również na umieszczenie ankiety on line dla uczestników. Dodatkowo oferujemy możliwość umieszczania w trakcie transmisji on line dokumentów (prezentacji, zdjęć, filmów) w oknie przekazu. Transmisje on-line to nie tylko wygoda, to także możliwość redukcji kosztów w firmie związanych z organizacją danego spotkania. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą Media Project Group - transmisje on line.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowista s.c. utylizacja odpadów żywnościowych katowice »

  Sanitarno-Epidemiologiczne Pogotowie „NOWISTA” specjalizuje się w ustawowym oraz odpowiednio udokumentowanym wywozie zbędnych odpadów i artykułów niebezpiecznych do punktów neutralizacji. Jednostka funkcjonuje na terenie całego kraju a aprobuje zarówno odpady medyczne, farmaceutyczne czy weterynaryjne i kosmetyczne, jak również przeróżnego typu odczynniki chemiczne (też fotograficzne) bądź wyeksploatowany sprzęt elektroniczny. „NOWISTA” stale współpracuje z najnowocześniejszymi spalarniami i stacjami przetwarzania odpadów. Po kompletną propozycję usług świadczonych przez przedsiębiorstwo zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Otaczaj się naturą - zielone-wnetza.pl »

  Adaptacja uskutecznionego przez nas projektu wyposażenia wnętrza mieszkania nie jest zadaniem prostym. Głównie, gdy pojawia się zieleń w biurze. Projekt to tylko plan tego, jak nasze mieszkanie będzie wyglądało. By uskutecznić realizacji planu zielone ściany, by wprowadzić go w życie konieczne jest posiadanie funduszy. Środki finansowe są niezbędne, aby móc wyposażyć wnętrze naszego domu tak, jak tego pragniemy, jak sobie to wymarzyliśmy. Należałoby zaplanować zieleń we wnętrzach. Niestety nieraz potrzebujemy dosyć dużo gotówki. Wyposażanie wnętrza domu jest kosztowne, głównie w owym czasie, kiedy zależy nam na tym, aby salon czy cały dom wyekwipować w sposób nowoczesny, żeby zakupić rzeczy, eleganckie, które dodają uroku wnętrzu, które zamierzamy wyekwipować. Przyda się aranżacja zieleni we wnętrzach i zawodowcy, którzy się tym zaprzątają.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.elementevents.pl »

  Element Events to firma, która zorganizuje Ci imprezę, jakiej nie zapomnisz.Na takim evencie jeszcze nie byłeś. Specjalnością naszej firmy sa m.in. kongresy, bankiety, jubileusze firmowe pinkini, roadshow i konferencje. Zapewniamy całościową obsługę zaczynając od oryginalnego pomysłu po perfekcyjne jego wykonanie. Event możemy zorganizować w dowolnie wybranym miejscu, niekoniecznie w Polsce. {Dbamy o sprzęt, catering, atrakcję. Wszystko udokumentujemy fotograficznie i filmowo|Całość nagrywamy i fotografujemy. Zadbamy o każdy element od cateringu po wszelkie atrakcje.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »