DJB - ISO, HACCP, AQAP - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

DJB - ISO, HACCP, AQAP

Jesteśmy firmą konsultingową zajmującą się wdrażaniem systemów zarządzania ISO, HACCP, AQAP, ZKP. Firma DJB Grzegorz Pakuła to 13 lat doświadczenia oraz ponad 400 wdrożeń. Dwukrotnie zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepszego Konsultanta Roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na odnoszenie wspólnych sukcesów we współpracy zarówno z organizacjami produkcyjnymi jak i usługowymi.

Szczegóły strony www.konsultantroku.pl:

Podlinkuj stronę www.konsultantroku.pl:

DJB - ISO, HACCP, AQAP

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 108 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 102

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bezpieczne przejście dla pieszych. »

  Bezpieczne przejście dla pieszych - prawidłowe oznakowanie, dobre oświetlenie. Nowoczesne miasto i gmina, bezpieczny powrót do domu. Promowanie bezpiecznych rozwiązań na drodze. Poprawa oświetlenia miejsc kolizyjnych. Prawidłowa i bezpieczna architektura drogowa.

  Data dodania: 20 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód kościelny - Kancelaria Prawa Kanonicznego IUSTITIA »

  Świadczymy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Gwarantujemy profesjonale przygotowanie skargi powodowej, innych pism procesowych oraz reprezentowanie strony podczas całego procesu. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku Notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych z perspektywy sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych. Pracownicy Kancelarii, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, są gotowi dojechać do miejscowości zamieszkania klienta.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza Toruń. Adwokat w Toruniu. »

  Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług. Swoją pomoc z zakresu różnych dziedzin prawa proponujemy także osobom fizycznym. Współpracujemy zarówno z podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi potrzebującymi pomocy prawnej. Naszym Klientom oferujemy pomoc z zakresu wielu gałęzi prawa m.in.: prawa spadkowego, rodzinnego, zobowiązaniowego, gospodarczego (w tym prawo spółek i kontraktów). Zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą kancelarią i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze inwestycyjne i zarządzanie wierzytelnościami »

  EQUES INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem funduszami inwestycyjnymi. Nasza oferta zawiera fundusze otwarte i zamknięte kierowane do szerokiego grona inwestorów, jak i fundusze inwestycyjne, dedykowanych węższemu gronu zamożnych inwestorów. W celu dalszego rozszerzenia naszej oferty, stale pracujemy nad kolejnymi atrakcyjnymi pomysłami inwestycyjnymi. Wysoko cenimy sobie jakość naszych usług, dlatego starannie dobieramy partnerów, którzy wspierają nas w trakcie procesu obsługi funduszy inwestycyjnych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • 4RESULTS.PL »

  4 Results oferuje usługi dla polskich i zagranicznych firm, zarówno dużych, jak i średnich. Podstawą współpracy jest chęć rozwoju biznesu i wdrożenia efektywnych zmian. 4 Results tworzą konsultanci i trenerzy, którzy zajmują się między innymi diagnozą potencjału, zarządzaniem zmianą w organizacji, optymalizacją i doskonalenie procesów w przedsiębiorstwie, rozwojem kadry, diagnozą kultury organizacji i zarządzaniem projektami.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów - E-Kancelaria »

  E-Kancelaria to spółka prawno-finansowa, która jest jedną z najskuteczniejszych przedsiębiorstw trudniących się odzyskiwaniem zadłużeń na krajowym rynku kierowania oraz obrotu roszczeniami. W 2010 roku firma została przeistoczona w spółkę akcyjną, a jej ideą jest sprawne połączenie sprawności windykacyjnej razem z fachową obsługą prawniczą. Firma gwarantuje generalną obsługę każdego klienta, w skład której wchodzą obsługa prawna, windykacja egzekucyjna i wywiad gospodarczy. Zapraszam na witrynę internetową spółki e-Kancelaria.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • RFBENCHMARK.PL »

  Niezależne pomiary jakości sieci i usług operatorów komórkowych. Sprawdź zasięg, jakość rozmów oraz szybkość internetu w Twojej okolicy oraz całej Polsce. Ranking operatorów. T-Mobile, P4 Play, Orange, Plus etc.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu »

  Oferta Pomoc w pisaniu dotyczy znacznej grupy odbiorców - począwszy od osób prywatnych, poprzez rożnego typu instytucje aż wreszcie po przedsiębiorstwa. W ramach opisywanego serwisu dostępnych jest gama profesjonalnych usług, zaliczyć do nich można między innymi: pomoc w pisaniu prac licencjackich, zaliczeniowych, magisterskich, inżynierskich. Serwis oferuje tworzenie prezentacji PowerPoint. Witryna zajmuje się również przeprowadzaniem badań naukowych: jakościowe, ilościowe, transkrypcje danych. Piszemy przemówienia okolicznościowe na różne okazje. Dostępne są również usługi korektorskie - stylistyka, ortografia, zapewniamy merytoryczność poprawek. Oferujemy również tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia przysięgłe. Witryna zajmuje się pozycjonowaniem stron www. Pozycjonowanie SEO stoi na bardzo wysokim poziomie. Pozycjonujemy kanały i filmy YouTube. Tworzymy strony internetowe posiadające szeroką funkcjonalność (np. strony - wizytówki, portale, sklepy internetowe). Tworzone strony opierają się na WordPress. W ramach serwisu możliwe jest też przepisywanie tekstów pisanych (rękopis, brudnopis, maszynopis) oraz nagrania wideo i audio. Jesteśmy profesjonalistami, wykonywane przez nas usługi są rzetelne i wykonywane na czas. Jesteśmy praktykami - posiadamy długie doświadczenie w realizacji każdej z wymienionych powyżej usług. Daje to gwarancję fachowości wykonania. Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mgr Marian Pavlov - adwokat »

  Kancelaria adwokacka Hradec Králové rozpoczęła swoją działalność w 1998 r. i świadczy kompleksowe usługi prawne oraz doradcze ważnym klientom zarówno czeskim jak i zagranicznym w dziedzinie prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego i autorskiego. Reprezentujemy również podmioty w trakcie sądowego oraz pozasądowego dochodzenia roszczeń, przede wszystkim w zakresie windykacji i egzekucji należności w postępowaniach upadłościowych.

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »