Podkategoria: Doradztwo - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Kompetencje pracownicze »

  Platforma 360 oferuje usługi dotyczące badania i analizy kompetencji pracowników przez internet. Nasz automatyczny system ocen gwarantuje pracodawcy profesjonalną i sprawiedliwą ocenę swoich pracowników zaś pracownik poznaje swoje kompetencje pracownicze. Nasz system oceny kompetencji metodą 180° i 360° przez internet składa się z 5 etapów - przygotowanie do oceny, założenie oceny, przeprowadzenie oceny, sporządzenie raportu oraz zakończenie oceny. Ocenę wytypowanego pracownika przeprowadzają nie tylko przełożeni ale także pozostali pracownicy, podwładni oraz klienci zewnętrzni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  INSTYTUT PROGRES to miejsce dla ludzi pragnących wziąć życie w swoje ręce, poszukujących rozwoju, pomocy i zrozumienia, chcących rozwiązać problemy życiowe. Świadczymy również pomoc psychologiczną osobom z chorobami nowotworowymi oraz innymi przewlekłymi chorobami somatycznymi. Można jest też pomoc on-line.

  Data dodania: 02 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Olsztyn »

  Biuro prowadzi od 1993r. Działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w zakresie usług księgowo-finansowych i doradztwa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie naszych klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji, pomoc w budowaniu wiarygodności, zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Anna Migas Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokat Anny Migas oferuje profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób indywidualnych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.
  Kancelaria prowadzi kompleksową pomoc i obsługę prawną oferując usługi w zakresie:
  prawa cywilnego i gospodarczego,
  prawa spółek,
  prawa własności intelektualnej,
  badania stanu prawnego podmiotów gospodarczych,
  indywidualnego i zbiorowego prawa pracy,
  prawa nieruchomości,
  prawa administracyjnego i podatkowego,
  prawa rodzinnego i opiekuńczego,
  prawa karnego,
  prawa lokalowego,
  windykacji wierzytelności,
  prowadzenia negocjacji,
  zastępstwa przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Nasze biuro rachunkowe działa w Poznaniu i okolicach od ponad 10 lat. Świadczymy usługi związane z księgowością, prowadzeniem kadr i płac, usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów o dowolnym profilu działalności. Naszych klientów reprezentujemy przed urzędami. Realizujemy rozliczenia księgowe, ZUS, VAT, PIT, CIT. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Slubnestudio.pl Organizacja ślubów, wesel i innych imprez okolicznościowych - Bydgoszcz i okolice. »

  slubnestudio.pl Organizacja ślubów, wesel ininnych imprez okolicznościowych - Bydgoszcz i okolice. Tel. 509 336 846

  Nasza firma powstała z myślą przygotowywania najlepszych i niezapomnianych ślubów i wesel. Za każdym razem dążymy do tego, by spełnić marzenia Państwa Młodych i sprostać ich oczekiwaniom. Pasją dla nas jest dzielenie się swoja wiedzą i doświadczeniem przy ustalaniu ważnych organizacyjnych spraw i szczegółów.

  Dzień ślubu należy do takich dni, których się nie zapomina do końca życia. Każdy pragnie, by był on bajeczne i idealnie zorganizowany. Jednak nie wszyscy z nas mają wystarczająco dużo czasu, by taki był, czasem brak pomysłów lub niekiedy po prostu nie chcemy „bawić się w bieganie po mieście”, umawiać się na spotkanie czy wykonywać masę telefonów . W takich sytuacjach to my Wam pomożemy!

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki fiskalne »

  Przy zakupie urządzeń biurowych oraz wyposażenia sklepów najważniejszymi cechami są estetyka wyglądu oraz koszty zakupu. W użytkowaniu natomiast najważniejszą cechą staje się niezawodność. Ta cecha stała się dla nas najważniejsza przy wyborze oferty, którą państwu przedstawiamy. Przestawiamy tylko produkty które cieszą się głównie bezawaryjnością, doskonałym dostępem do części zamiennych a co się z tym wiąże tanią obsługą i niskimi kosztami eksploatacji

  Data dodania: 14 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • ATF Consulting – corporate finance, consulting, outsourcing, szkolenia »

  ATF Consulting project - Profesjonalne usługi dla firm, corporate finance, consulting, outsourcing, szkolenia. Świadczymy usługi doradcze z zakresu corporate finance i asset management. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aspektów finansowych, strategicznych oraz wizerunkowych. Uczestniczymy zarówno w projektach start-up, jak i podczas transakcji kapitałowych i projektów restrukturyzacyjnych oraz rozwojowych. Ponadto oferujemy naszym Klientom realizację szkoleń dedykowanych oraz e-learningowych. Naszą siłą jest profesjonalny zespół specjalistów oraz współpracowników posiadających doświadczenie w realizacji projektów zarówno dla podmiotów z rynku publicznego jak i prywatnego. Nasi specjaliści posiadają ugruntowaną pozycję oraz wieloletnie doświadczenie wyniesione z czołowych instytucji finansowych i doradczych. | Skorzystaj z wiedzy i wsparcia profesjonalistów - rozwiń swój biznes, zwiększ efektywność firmy i ogranicz koszty.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo kredytowe - DWR Finance »

  DWR Finance to profesjonalna firma, której celem jest doradztwo kredytowe i sprzedaż nieruchomości stawiająca na pierwszym miejscu sprawną obsługę i bezpieczeństwo finansów naszych klientów. Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług jest wysoka wyspecjalizowana kadra i grono zadowolonych nabywców. Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, konsultacyjnych jak również najpopularniejszych gotówkowych. Kredyt z DWR Finance to najprostsza droga w realizacji celów.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biznes w Małopolsce »

  Biznes w Małopolsce rozwija się bardzo prężnie. Nie da się ukryć, że to również zasługa Małopolskiej Agencji Rozwoju MARR. Jest to oficjalna strona tej Agencji. Marr oferuje pomoc przedsiębiorcom z małopolski w rozwijaniu własnego biznesu. Na naszej stronie dowiesz się więcej na temat organizowanych przez nasz szkoleniach, biur do wynajęcia i innych informacji przydatnych przy prowadzeniu własnej firmy.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje Unijne Szczecin »

  Jesteśmy grupą kompetentnych ludzi którzy tworzą firmę pomagającą przedsiębiorcom, rolnikom i jednostkom samorządowym w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Doradzamy, które rozwiązanie jest najlepsze i z którego programu skorzystać. Przygotujemy wniosek, biznes plan i dołączymy niezbędne załączniki. Rozliczymy inwestycję monitorując wcześniej proces realizacji.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV »

  Jak ważne jest CV sami się Państwo już przekonali lub niebawem przekonają. Przejrzystość, czytelność oraz wymodelowanie merytoryczne opisów stanowisk wpływa na wysoką ocenę Twojej aplikacji przez potencjalnego pracodawcę. Profesjonalne cv to profesjonalnie przygotowana usługa, to minimum trzy godziny ciężkiej pracy profesjonalisty poświęcone podwyższaniu szans na zdobycie wymarzonej posady. Profesjonalne cv to pierwszy krok do profesjonalnej pracy. Zapraszamy

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Zespół Doradców Podtakowych Jacek Czernecki to profesjonalna kancelaria podatkowa, oferująca kompleksowe usługi z zakresu księgowości, podatków itp. Najlepsze biuro rachunkowe w Krakowie znajduje się właśnie na ulicy Zagrody 20a. Jako członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych gwarantujemy profesjonalizm wykonywanych usług, indywidualne podejście do każdego Klienta i gwarancje satysfakcji. Nasz zespół fachowców gwarantuje profesjonalna obsługę. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy inwestorskie, budowlane, instalacyjne - Angra »

  Kosztorysowanie i Doradztwo Inwestycyjne \"Angra\", należy obecnie do największych w branży kosztorysowej w Polsce.nW naszej ofercie znajdują się m.in.: kosztorysy budowlane, kosztorysy inwestorskie, przedmiary robót, specyfikacje, kosztorysy instalacyjne. Biuro w Warszawie.nNaszym priorytetem jest zadowolenie klienta!nnZakres działalności:nn1. Przygotowanie materiałów przetargowych w zakresie:nPrzedmiarów robótnKosztorysów inwestorskichnSpecyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanychnNiezbędnych inwentaryzacji ( przy robotach rozbiórkowych lub remontowych )nn2. Sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych dla firm wykonawczychnn3. Sporządzanie wszelkich innych kosztorysów budowlanych i innych opracowań związanych z kosztami budowynn4. Wykonanie inwentaryzacji wszelkich obiektów wraz ze sporządzeniem rzutów, przekrojów i wymaganych zestawień.nnWymienione usługi wykonujemy kompleksowo w pełnym zakresie branżowym.nnWartość oferowanych prac i termin realizacji są indywidualnie negocjowane.nDo sporządzania przedmiarów nie wymagamy projektów w wersji papierowej ponieważ wykorzystujemy oprogramowanie CAD pozwalające precyzyjnie określać długości i powierzchnie.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aware - psycholog i seksuolog »

  Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, lekarzy i psychoterapeutów. Nasze doświadczenie wynika z pracy w szpitalach, poradniach i uczelniach warszawskich: AM, UKSW, UW, SWPS. Udzielamy pomocy dorosłym, młodzieży i dzieciom.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring z Marvel Broker »

  Marvel Broker jest niezależnym brokerem finansowym specjalizującym się w faktoringu skierowanym do średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki swojej specjalizacji Marvel Broker oferuje najszerszą gamę produktów oraz duże doświadczenie.
  Z oferty faktoringu może skorzystać każda firma sprzedająca swoim kontrahentom towary czy usługi z odroczonym terminem płatności. Faktoring jest doskonałą alternatywa dla kredytu obrotowego a jego głównymi zaletami są poprawa płynności finansowej oraz bezpieczeństwa obrotu handlowego.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bankowe Warszawa »

  Stanowimy grupę niezależnych doradców finansowych, z wieloletnim doświadczeniem i pozycją na rynku usług finansowych. Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów, dlatego zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Klienta i jego wymagania. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi na rynku bankami, możemy przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę kredytową. Biuro kredytowe Credit Center współpracuje z najbardziej renomowanymi i znanymi na rynku bankami. Wybór kredytu nie musi być przypadkowy, ale oparty na korzystnych ratach i dobrym oprocentowaniu. Dzięki naszej pomocy, uzyskasz kredyt najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Zadaniem naszych doradców jest wyszukanie dla Klientów, jak najmniej skomplikowanych formalnościami i łatwych do uzyskania kredytów. Oferujemy także pomoc dla osób ze złą historią BIK !Dzięki warunkom współpracy z bankami i kancelarią prawną, każdego klienta rozpatrujemy indywidualnie i pomagamy w otrzymaniu kredytu osobom ze złą historią BIK. Naszymi klientami są zarówno Ci, którym odmówiły już prawie wszystkie banki, jak również Ci, którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta.Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu. Dostosowujemy się do Państwa terminarza. Szybko przygotujemy najbardziej korzystną dla Państwa ofertę.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne: Pozyskiwanie funduszy unijnych »

  Firma KONSULT-EKSPERT świadczy usługi w zakresie doradztwa związanego z pozyskiwaniem środków unijnych, jak również w dziedzinie badań statystycznych oraz szkoleń.

  W związku z tym, nasza działalność osiąga wymiar kompleksowy dzięki któremu otrzymujecie Państwo szeroki zakres usług, który obejmuje nie tylko przygotowanie wniosku i niezbędnych załączników ale także opiekę doradczą podczas całego procesu realizacji projektu. Ważnym elementem jest możliwość skorzystania dowolnej ilości usług np. tylko napisanie wniosku lub też całego pakietu tj. opracowanie wniosku, doradztwo w trakcie jego realizacji, podczas kontroli i w trakcie końcowego rozliczania.

  Ponadto oferujemy pomoc w sporządzeniu dokumentów strategicznych, czyli różnego rodzaju programów, biznes-planów itp. Są one niezbędne podczas ubiegania się np. o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej, planowaniu rozwoju firmy lub też służą rozpoznaniu potrzeb środowiska i zaplanowaniu działań i środków do realizacji danego celu. Przy konstruowaniu dokumentów strategicznych nieodzownym elementem są narzędzia badawcze takie jak ankiety. Sporządzenie poprawnej ankiety jest nie lada wyzwaniem ze względu na konieczność zawarcia w niej tak skonstruowanych pytań aby były zrozumiałe dla odbiorcy a jednocześnie dostarczały odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobis Ekspert w zarządzaniu IT »

  „DOBIS – Doradztwo, Oprogramowanie, Bezpieczeństwo Informacji, Systemy” specjalizuje się w pomaganiu organizacjom, które budują swoje działy IT lub reorganizują informatykę w celu wskazania jak najlepszych praktyk wspierających główne cele biznesowe. DOBIS projektuje, tworzy i wdraża systemy ochrony informacji w przedsiębiorstwach, a także przeprowadzania przeglądy i audyty IT. Firma świadczy również usługi doradztwa gospodarczego w zakresie informatyki i implementacji ładu korporacyjnego (IT Governance) oraz standardów przemysłowych (ITIL, ISO, COBIT, CMMI). DOBIS jest ekspertem w dziedzinie zarządzania ryzykiem i mechanizmami kontrolnymi w firmie.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BusinessBlog.com.pl »

  BusinessBlog to oferta portalu SalesHunter.pl. Coaching, Szkolenia, Headhunting, Pozycjonowanie stron www, Top 10 Google.Coaching na podstawie autorskiej metody PortfolioCoachingTM, szkolenia sprzedażowe, telemarketing, wpływ megatrendów i nowych technologii na zarządzanie marketingowe i sprzedażowe.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: