Drzwi Okna Profesor - Salon Sprzedaży Drzwi i Okien w Lublinie i profesjonalny mnotaż. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Drzwi Okna Profesor - Salon Sprzedaży Drzwi i Okien w Lublinie i profesjonalny mnotaż.

Firma DRZWI OKNA PROFESOR zajmuje się sprzedażą i montażem okien i drzwi i mieści się w Lublinie przy ulicy Krochmalnej 4, w centrum, w pobliżu PKP. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży drzwi i okien w Lublinie. Oprócz tego sprzedajemy akcesoria takie jak klamki, parapety, rolety, wertikale, plisy. Dysponujemy potrzebnym sprzętem potrzebnym do bezbłędnych pomiarów i montażu - środkami transportowymi a także innymi urządzeniami.Oprócz salon drzwi i okien montujemy drzwi i okna w Lublinie i okolicach jako podwykonawca. Na przykład montowaliśmy stolarkę okienną drewnianą oraz okna aluminiowe dla różnych firm i instytucji takich jak Tesco, FTS, Henpol. Wartością w naszej firmie jest prawidłowo przygotowany personel, dlatego nasi przedstawiciele handlowi udzielą Państwu odpowiedzi na temat oferty, a montażyści postarają się aby zamówiony produkt był zamontowany szybko i zgodnie ze standardami producenta. Staramy się nasze kwalifikacje potwierdzać przez certyfikaty i autoryzacje naszych dostawców. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Podlaskiej Fabryki Okien "Witraż" a także posiadamy uprawnienia producentów drzwi "Classen" oraz "Erkado" a także wielu innych.Nasza firma powierzone nam montaże i dostawy wykonuje terminowo i solidnie co gwarantuje zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do odwiedzin pod adresem www.oknadrzwiprofesor.pl oraz do naszego salonu z ekspozycją okien i drzwi w Lublinie.

Szczegóły strony www.oknadrzwiprofesor.pl:

Podlinkuj stronę www.oknadrzwiprofesor.pl:

Drzwi Okna Profesor - Salon Sprzedaży Drzwi i Okien w Lublinie i profesjonalny mnotaż.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Energetyczny.biz - Katalog firm »

  Branżowy katalog tematyczny powiązany ze świadectwami energetycznymi, budownictwem, energetyką i oprogramowaniem wspomagającym budownictwo,inżynierię. Katalog ma na celu promocję firm branżowych z całej Polski. Katalog mocno moderowany, przyjmuje tylko wartościowe i unikalne wpisy. Wpis bezpłatny bez linka zwrotnego. Istnieje możliwość wyróżnienia wpisu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Palisada.pl - ogrodzenia, bramy, siatki, kowalstwo, ogrodzenie »

  Jesteśmy firmą o tradycjach sięgających roku 1975. Produkujemy, prowadzimy dystrybucje oraz montujemy: ogrodzenia, bramy i siatki. Nasza specjalność to: ogrodzenia kute, kowalstwo. Oferujemy ogrodzenie według indywidualnych wymagań i projektów klienta.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarcica »

  Przedsiębiorstwo Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUD-LAS" SPÓŁKA Z O.O. prowadzi sprzedaż następujących artykułów jak: płyta osb, konstrukcyjne drewno klejone, piasek budowlany, tarcica. Sprzedawane produkty są uzupełnieniem oferty firmy - domy z drewna, tartak, kopalnie piasku oraz materiały budowlane. Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane współpracy

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Montaż płyt warstwowych - płyty obornickiej »

  Firma zajmuje się montażem płyt warstwowych (płyta obornicka) na konstrukcjach drewnianych, stalowych, a także elewacjach już istniejących obiektach. Elewacja z płyty obornickiej to synonim szybkości i łatwego montażu z gwarancją satysfakcji na co najmniej kolejne 30 lat użytkowania obiektu z płyt obornickich bez konieczności malowania elewacji i specjalnych zabiegów.

  System ten jest zaliczany do systemu lekkiej zabudowy, który nie obciąża istniejącej konstrukcji - płyt mogą część ciężaru przenosić bezpośrednio na podłoże.

  Montaż płyty warstwowej możliwy jest z poziomu gruntu dla niskich elewacji. Dla elewacji wyższego poziomu zalecane rusztowania lub użycie dźwigu lub podnośnika. Do prac montażowych na wysokościach wykorzystujemy dźwig z systemem trawersu do przenoszenia długich płyt.

  Nasze referencje? Współpracujemy z Producentem Płyt Warstwowych P.W. REMO s.c. w Obornikach.

  W ramach ścisłej współpracy jako monterzy producenta wykonujemy usługi montażowe i konserwacyjne na terenie całego kraju. Realizowaliśmy także inwestycje poza terenami RP.

  Doświadczenie i profesjonalizm na który stawia P.W. REMO s.c. pozwala nam zaproponować Państwu konkurencyjne ceny oraz najwyższe standardy oparte na polityce jakości producenta.

  Dlatego Jako autoryzowani partnerzy wykonane przez nas usługi na płyty warstwowe objęte są gwarancją Producenta płyty warstwowej Firmy Remo z Obornik.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • STASZYŃSKA Bramy segmentowe »

  Firma STASZYŃSKA
  powstała i oparta jest na 10-letnim doświadczeniu w branży bramiarskiej założyciela Firmy.
  Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz zaopatrzeniem Inwestorów jak i Klientów Indywidualnych w stolarkę bramową.
  Każdy projekt starannie i indywidualnie dobieramy pod potrzeby Klienta .
  Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od rozmów, pomiarów wykonanych na budowie, przygotowaniem oferty jak i dostawę oraz montaż bram na terenie budowy.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • DASTAL »

  Siatka zgrzewana i siatka ogrodzeniowa to główny produkt firmy Dastal. Produkujemy siatki zgrzewane w różnych wymiarach. Siatka zgrzewana to materiał który łatwo poddaje się obróbce dzięki czemu odnajduje zastosowanie w wielu branżach.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Starbud - hydroizolacje »

  Przedstawiamy Państwu firmę Starbud Przedsiębiorstwo Budownictwa i Usług Technicznych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Na rynku istniejemy już od 1991 roku. Nasza propozycja to pokrycia dachów płaskich, przemysłowych, dachów odwróconych oraz izolacja tarasów w obiektach nowych i remontowanych. Prowadzimy sprzedaż towarów budowlanych firmy Drisoro i materiałów hydroizolacyjnych firm: Bauder, Izolmat, Nexler, Evalon, Gamrat, Rhenofol i Vaeplan. Zapewniamy rzetelne wsparcie kompetentnych fachowców, punktualne realizacje zleceń i konkurencyjne ceny. Swoje oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, starając się zaproponować szerokie spektrum możliwości. Więcej wiadomości i pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie państwa zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe »

  Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się bramami garażowymi. Wszystkie wykonywane przez nas prace są realizowane zgodnie z życzeniem klienta, dzięki czemu przygotowane bramy są zawsze doskonałej jakości. Za nami przemawiają również opinię bardzo wielu klientów, którzy zaufali naszym usługą i zdecydowali się właśnie na nasze bramy. Sięgając po naszą firmę sięgacie Państwo po profesjonalizm połączony z doskonałym działaniem, które zmierzać będzie ku zadowoleniu klienta, który zostawia w naszej firmie swoje pieniądze i chce otrzymać dobry produkt.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Instal Plast Janusz Głowacki »

  P.U.H. Instal-Plast Janusz Głowacki to firma istniejąca na polskim rynku 25 lat. Od początku działania stawiamy na solidność i terminowość usług, dlatego też możemy pochwalić się wieloma pochlebnymi opiniami naszych dotychczasowych zleceniodawców. Nasze usługi obejmują kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych, grzewczych, pomp ciepła, klimatyzacji, a także wodno-kanalizacyjnych. Wykonujemy także szeroko rozumiane roboty ziemne, wykopy i odwodnienia. Na stronie przedstawiamy szczegóły oferty oraz prezentujemy galerię wykonanych prac. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent sit i wstrząsarek laboratoryjnych »

  Aparatura kontrolno-pomiarowa firmy MULTISERW-Morek opracowywana jest przez doświadczoną grupę technologów i projektantów we współpracy z Instytutem Odlewnictwa w Krakowie oraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

  Wymagania stawiane przez nowoczesny przemysł, a także możliwości zastosowania ostatnich osiągnięć z dziedziny techniki pomiarowej skłaniają do kontynuowania rozwoju i udoskonaleń w produkcji urządzeń pomiarowych aby zapewnić możliwość kompleksowego wyposażenia laboratorium.

  Aparatura laboratoryjna produkowana przez firmę MULTISERW-Morek jest wykorzystywana w laboratoriach przemysłowych jak również w jednostkach naukowo-badawczych. Urządzenia te charakteryzuje najwyższa jakość, co potwierdzają jej użytkownicy jak również liczne wyróżnienia i medale przyznane firmie MULTISERW-Morek na Międzynarodowych Imprezach Targowych. Aby zapewnić najwyższą jakość produkowanych urządzeń wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz ISO 14001. Informacje o naszej misji i przyjętej polityce Zintegrowanego Systemu Zarządzania znajdą Państwo w zakładce Polityka ISO.

  Firma MULTISERW-Morek zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwis techniczny oferuje swoje usługi nie tylko w swojej siedzibie, lecz przede wszystkim w laboratorium użytkownika. Zakres wykonywanych usług obejmuje przeglądy, sprawdzenia, kalibracje, wzorcowanie, naprawy oraz modernizacje urządzeń.

  Data dodania: 26 10 2014 · szczegóły wpisu »