Ediso Instalacje Sanitarne I C.O. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ediso Instalacje Sanitarne I C.O.

- Wykonujemy Kompleksowo Instalacje Przy Budowie Domu.
- Naprawa Uszkodzonych Rurociągów (załamania rur) .
- Sieci: Sanitarne, Deszczowe, Ogólnospławne, Drenażowe.
- Przyłącza Wodno-Kanalizacyjne.
- Budowa, Konserwacja Sieci Zewn. i Wewn.
- Nowoczesne Instalacje Centralnego Ogrzewania - Kotłownie.
- Usuwamy Wszelkie Awarie Wod-Kan.
- Czyszczenie Kanalizacji, Przepychanie, Obsługa.

Szczegóły strony ediso.home.pl:

Podlinkuj stronę ediso.home.pl:

Ediso Instalacje Sanitarne I C.O.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 109 Odwiedziny netsprint 29 Odwiedziny msnbot 12 Odwiedziny googlebot 127

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzacja wentylacja Warszawa »

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, małych biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, wody lodowej, rooftopy.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.

  Dla wygody naszych klientów oferujemy:

  Dostawę i montaż
  - klimatyzacji split
  - systemów VRV
  - systemów wody lodowej

  Serwis urządzeń klimatyzacyjnych
  - naprawy
  - przeglądy
  - konserwacje

  Projekty, pomiary regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji
  - projektowanie systemów wentylacji pomieszczeń gastronomicznych, restauracji
  - pomiary wydajności
  - pomiary hałasu

  Oferujemy klimatyzacje: DAIKIN, SAMSUNG, MDV, SANYO, McQuay

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znaki Drogowe Warszawa »

  Oferujemy artykuły i usługi dla branży drogowej. Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Znaki drogowe. Proponujemy sprzęt drogowy najwyższej klasy zgodny z aprobatami i dyrektywami Unii Europejskiej oraz wszelkimi normami obowiązującymi w Polsce i Europie. Produkty z naszej oferty to :znaki drogowe, lustra drogowe warszawa, sygnalizacja, sygnalizatory, drogowy, motoryzacja, znaki drogowe sprzedaż, znaki drogowe cennik, producent znaków drogowych, produkcja znaków drogowych, znaki drogowe producent, producent znaków drogowych, znaki drogowe produkcja, sprzedaż znaków drogowych, lustra drogowe, U-18, U-18a, U-18b, bezpieczeństwo na drogach, bezpieczeństwo drogowe, parking, POLYMIR, montaż, tablice drogowe, znaki drogowe.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uszczelki, uszczelnienia, obróbka tworzyw sztucznych oraz podkładki plastikowe »

  Nasza firma zajmuje się produkcją uszczelek. Oferujemy uszczelki z gumy, miedzi czy silikonu. Nasze uszczelki to uszczelnienia najwyższej klasy ponieważ obróbka tworzyw sztucznych to nasza specjalność. Uszczelki, podkładki plastikowe i inne uszczelnienia oraz wyroby z tworzyw sztucznych dostępne są w naszej bogatej ofercie na stronie www. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarcica »

  Przedsiębiorstwo Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe "BUD-LAS" SPÓŁKA Z O.O. prowadzi sprzedaż następujących artykułów jak: płyta osb, konstrukcyjne drewno klejone, piasek budowlany, tarcica. Sprzedawane produkty są uzupełnieniem oferty firmy - domy z drewna, tartak, kopalnie piasku oraz materiały budowlane. Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane współpracy

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe - kanadyjskie drewniane - Majstersztyk »

  Majstersztyk to doświadczona firma budowlana zajmująca się wykonywaniem domów. Główną domeną firmy są domy drewniane wykonane w technologii szkieletowej oraz domy kanadyjskie, drewniane. Na stronie internetowej można dowiedzieć się o zyskach jakie niosą ze sobą domy drewniane - szkieletowe oraz zapoznać się z projektami takich konstrukcji.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZWP Architektura Krajobrazu »

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem zieleni dla ogrodów przydomowych i terenów zieleni publicznej. Wykonujemy projekty nawierzchni, szaty roślinnej oraz elementów małej architektury. Nasi klienci aktywnie uczestniczą w procesie projektowania swojego ogrodu i mają możliwość decydowania o jego ostatecznym kształcie na każdym etapie. Proponujemy zawsze kilka koncepcji wstępnych ogrodu do wyboru, uszczegóławiamy ją do projektu koncepcyjnego, a następnie wykonawczego i rysunków technicznych. Nasze ceny są konkurencyjne. W celu dokładnego określenia ceny projektu i ewnetualnego wykonania proponujemy niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w terenie.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Wrocław, usługi geodezyjne, obsługa geodezyjna budowy - Mezart »

  Profesjonalny geodeta - Wrocław. W ofercie firmy znajdziemy: geodezyjną obsługę inwestycji oraz budowy. Wysokiej jakości usługi geodezyjne pozwolą na realizację planów budowlanych. Doświadczeni i wysoko wykwalifikowanie specjalisty.Przygotują dokumentację oraz wytyczne obiektów budowlanych. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skład budowlany Kraków »

  Jesteśmy rzetelną firmą, która istnieje na rynku od 2 lat. W ciągu tych dwóch lat nieustannie rozwijamy się, poszerzając swoją ofertę. Oferujemy Państwu różnego rodzaju materiały budowlane, a także produkty z tworzyw sztucznych. Świadczymy usługi remontowe i budowlane: wykonywanie gładzi, montaż i obróbka okien, wykonywanie ścianek działowych, izolacja fundamentów, prace dekarskie. Gorąco polecamy.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOŁTON kotły grzewcze »

  Wielce zautomatyzowane i wygodnie sterowane skuteczne kotły centralnego ogrzewania posiada w swojej bogatej ofercie doświadczone przedsiębiorstwo KOŁTON. Firma zajmuje się aktywnym produkowaniem wielce sprawnych oraz wygodnych w używaniu kotłów na paliwa stałe. Kotły posiadają różnego typu ruszty, jedną lub więcej komór z systemem górnego lub dolno-górnego spalania a prócz tego dostrojone są do spalania paliw stałych (węgla kamiennego i miału węglowego bądź drewna) a nawet biomasy, czyli brykietu i trocin bądź odpadów drewnianych. Dokładna oferta asortymentu znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa KOŁTON.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne farby klasy Premium. »

  Royal jest producentem specjalistycznych farb klasy Premium stosowanych w przemyśle lądowym oraz morskim. W swojej ofercie mamy najwyższej jakości farby do dachów, których skład został stworzony w zależności od materiału na który ma być zastosowany. W ten sposób dzięki wykorzystaniu naszego doświadczenia związanego z wieloletnią współpracą z firmami malarskimi,stworzyliśmy grubopowłokowe farby do dachówki, a także farby do blach dachowych. Dodatkowo jako jedyni z nielicznych na rynku oferujemy farby do elewacji oraz konstrukcji stalowych najwyższej jakości i wytrzymałości w przystępnej cenie.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »