Eko Smak - Sklep ze Zdrową Żywnością - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Eko Smak - Sklep ze Zdrową Żywnością

Zdrowa żywność jest dziś podstawą diety świadomego konsumenta. Wiele osób świadomie decyduje się na zmianę nawyków żywieniowych dla swojego zdrowia, krok po kroku, wprowadzając do swojej kuchni zasady zdrowego odżywiania: rafinowane oleje zostają zastąpione przez idealne do smażenia masło klarowane albo nierafinowany olej kokosowy, zamiast białego ryżu do obiadu podaje się pełnoziarnisty ryż, a do diety włącza się coraz więcej warzyw i owoców. Zmiana diety przekłada się na poprawę samopoczucia. Mimo że wiele osób stawia na zdrowe jedzenie, to jednak wciąż zapomina o tym, by dokładnie czytać etykiety na produktach. Ekologiczna żywność, zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej musi być specjalnie oznakowana, a produkty nazywane ekologicznymi muszą posiadać odpowiedni certyfikat. Tylko wysokojakościowa żywność dostarczy naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Nasz sklep ze zdrową żywnością oferuje produkty ekologiczne, w tym także produkty bezglutenowe. W naszym sklepie znajdą Państwo: wszelkiego rodzaju oliwy, oleje, octy i sosy, nasiona i ziarna strączkowe, a także pieczywo i wiele innych propozycji. Nasz sklep ze zdrową żywnością to także sklep wegetariański. Oferujemy wiele produktów wegetariańskich m.in. ciecierzycę, soję, ale także ekologiczne kurze jaja. Nasz asortyment jest wciąż poszerzany, do sklepu wprowadzamy także świeże warzywa i owoce. Naszym celem jest to, by dostarczyć Państwu produkty o wysokiej wartości zdrowotnej.

Szczegóły strony www.ekosmak.eu:

Podlinkuj stronę www.ekosmak.eu:

Eko Smak - Sklep ze Zdrową Żywnością

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompy ciepła, turbiny wiatrowe »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • EcoCorner - ekologiczne zakupy »

  Ekologiczny sklep internetowy. Niepowtarzalne gadżety ekologiczne, ekologiczne produkty do domu i do biura. Oryginalny design, funkcjonalność i pozytywna ekologia w jednym miejscu! Sprawdź nas!

  Preco Logic jest firmą zajmującą się wdrażaniem oraz promowaniem postaw proekologicznych w polskim społeczeństwie. W tym celu założony został sklep internetowy EcoCorner, w którym można nabyć artykuły gospodarstwa domowego będące przyjazne dla środowiska użytkownika.

  Korzystając ze wzorców z krajów Europy Zachodniej, Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz bazując na własnych innowacyjnych pomysłach i rozwiązaniach chcemy kształtować świadomość naszego społeczeństwa, wskazywać drogi, którymi rozwijający się kraj taki jak Polska powinien się poruszać. Zdajemy sobie sprawę, że kwestie związane z ochroną środowiska są w naszym kraju traktowane wciąż jako drugoplanowe i mało istotne. Zdajemy sobie także sprawę, że na obecnym etapie rozwoju gospodarczego zdecydowana większość naszego społeczeństwa nie jest zainteresowana ochroną środowiska a postawy proekologiczne są im obce bądź wręcz całkowicie nieznane. Rozumiejąc te problemy zauważamy jednak pozytywne sygnały świadczące, że następują pewne procesy zbliżające nasz kraj do ekologicznych potęg takich jak Dania, Niemcy bądź Japonia.

  Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie EcoCorner i do współpracy!

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcja Pompa Ciepła w każdym domu »

  Akcja Pompa ciepła w każdym domu popularyzuje tanią i ekologiczną metodę pozyskiwania ciepłej wody użytkowej.

  Za niewielką cenę oferujemy:
  - wysoką jakość firmy OCHSNER,
  - wspieranie ekologicznych rozwiązań,
  - bezpłatną klimatyzację,
  - obniżenie kosztów grzewczych o 50%.

  Sprawdź ile zyskasz!

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • VERT - opłaty środowiskowe za emisję, korzystanie ze środowiska, szkolenia »

  Vert - Biuro Analiz Ekologicznych: Opłaty za emisję (opłaty środowiskowe), korzystanie ze środowiska oraz szkolenia w tym zakresie. Firma sporządza także: wnioski o wydanie pozwolenia na emisję pyłów lub gazów do powietrza,operaty wodno - prawne (gospodarka wodno - ściekowa),raporty oddziaływania na środowisko,wnioski o pozwolenie zintegrowane,przeglądy ekologiczne oraz określa na indywidualne zamówienie wysokość opłat za korzystanie ze środowiska i prowadzi ich pełną ewidencję

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spizarnia Babi Jozi »

  Internetowy sklep z żywnością ekologiczną, tradycyjna i zdrową. W ofercie oprócz produktów spożywczych znajdziecie Państwo wyroby polskiej ceramiki i wykonane z wikliny. W naszym sklepie oferujemy produkty od specjalnie wyselekcjonowanych i certyfikowanych producentów.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazne środowisku torby papierowe »

  Proponujemy Państwu wytrzymałe torby papierowe z ekologicznego materiału Kraft - proste jak również z nadrukiem reklamowym Twojego przedsiębiorstwa. Produkcja w Polsce zapewnia krótkie terminy dostawy, najwyższą jakość produktu, a także najatrakcyjniejsze ceny. Warto dodać, że papierowe torby są doskonałym zamiennikiem zwykłych foliowych toreb, które rozkładają się przez setki lat i oddziałują negatywnie na otoczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wykorzystania możliwości poprawy swojego statusu ekologicznego.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • MT Energy – energia odnawialna, toryfikacja, spalanie biomasy »

  Innowacyjna technologia, ekologiczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Sprawdź najnowsze rozwiązania w zakresie zgazowania i spalania biomasy . Dostosuj swoje standardy do najwyższych w Unii Europejskiej. Zyskaj przewagę konkurencyjną rozwijając swoją produkcję pozyskując sprawdzone źródło energii.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy »

  Obornik bądź osobiście tworzone gnojówki z roślin są to nawozy ekologiczne, które przyczyniają się do utrzymywania statecznego stanu glebowej próchnicy. Wskutek tego nawożone rośliny bujnie rosną i zapewniają bogate owoce. Oczywiście organiczne mieszanki nawozowe można także kupić w niemal każdym jednym ogrodniczym sklepie, a poniektóre z nich tworzone są specjalnie do użytkowania w rolnictwie ekologicznym. Bez wątpienia znacznie wygodniejszy w stosowaniu jest granulowany obornik, aniżeli ten naturalny, jaki nie tylko dużo waży, lecz również szczególnie nieprzyjemnie pachnie.
  Choć nawozy ekologiczne, jakie zakupić można w sklepach, produkowane są jedynie z naturalnych składników, to jednak znaczna większość ogrodników preferuje nawozy przygotowane osobiście.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pompy Ciepła - Kompleksowa realizacja »

  Realizacje inwestycji pompy ciepła od odwiertu po wykonanie wszelkich instalacji ogrzewania podłogowego. Kompleksowa usługa serwisowania pomp ciepła, cennik i oferta dostosowana do potrzeb klienta. Montaż pomp ciepła w Olsztynie, Ostrołęce, Warszawie, Giżycku, Gdańsku, Ełku.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enzymy do dezodoryzacji »

  Firma Skuma z miasta Police zajmuje się działalnością związaną z takimi elementami jak enzymy do dezodoryzacji a także polimery do wirówek oraz wieloma innymi. Specjalnością firmy z Polic jest technologia ścieków oraz technologia wody i zagadnienia z tym związane. Skuma Police to firma, której główną działalnością jest doradztwo technologiczne w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Firma skoncentrowana jest przede wszystkim na współpracy z klientami. Wiedzę zdobytą z takich zagadnień jak enzymy do dezodoryzacji czy technologia ścieków firma wykorzystuje podczas projektowania własnych produktów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego z klientów firmy Skuma. Technologia wody jest czymś w czym firma posiada 20 letnie doświadczenie. Obszarami działalności Skuma Police jest przede wszystkim technologia wody oraz technologia ścieków. Kolejny element w działalności przedsiębiorstwa to współpraca w zakresie doradztwa technologicznego. Skuma zajmuje się także dostawami reagentów, które obejmują procesy wodno-ściekowe. 20 letnie doświadczenie firmy spowodowało, że enzymy do dezodoryzacji i polimery do wirówek nie mają przed firmą żadnych tajemnic. Zespół Skuma Police to doświadczeni technolodzy, którzy specjalizują się w układach wodno-ściekowych, niezależnie od tego czy jest branża komunalna czy przemysłowa. Wiedza dotycząca takich elementów jak technologia ścieków a także technologia wody wykorzystywana jest w profesjonalnych rozwiązaniach firmy Skuma Police.

  Data dodania: 21 11 2016 · szczegóły wpisu »